RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
74 269 267 2 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM00:53:15100:09:441500:28:2042.3500:38:04100:15:1100:00:4800:00:39
2 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MANRESASUB23M00:53:40300:09:531400:28:2042.3500:38:13200:15:2700:00:4400:00:44
3 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:54:061100:10:15600:27:5842.9100:38:13400:15:5300:00:4900:00:43
4 4813ALEJANDRO DELGADO VALLEJOCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:54:38500:10:042100:28:2742.1800:38:31800:16:0700:01:0400:00:55
5 340RICHARD CALLE MARTINEZC.E.T. DISTANCEV1M00:54:59900:10:111100:28:0842.6500:38:191500:16:4000:00:5200:00:47
6 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:55:021900:10:30300:27:5243.0600:38:221800:16:4000:00:4600:00:49
7 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCESUB23M00:55:091300:10:18200:27:5143.0900:38:092600:17:0000:00:5200:00:42
8 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM00:55:161600:10:22500:27:5542.9900:38:172400:16:5900:00:4800:00:00
9 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:55:19200:09:522200:28:2742.1800:38:192500:17:0000:00:4900:00:44
10 637JOHN MANUEL GALINDO ROONEC.N. CALELLAV1M00:55:38600:10:081300:28:1142.5800:38:193400:17:1900:00:5400:00:51
11 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:55:40400:09:572300:28:2842.1500:38:253100:17:1500:01:0100:00:47
12 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:55:402300:10:314900:29:0641.2400:39:37700:16:0300:00:5000:00:46
13 2456JEREMIE CLEMENTCLUB NATACIO SITGESABM00:55:411400:10:19800:28:0442.7600:38:233300:17:1800:00:5300:00:49
14 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:55:421200:10:16900:28:0542.7300:38:213600:17:2100:00:5800:00:44
15 3297SERGI ALIAGA TORRENSCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:55:581000:10:121000:28:0642.7000:38:184800:17:4000:00:5000:00:49
16 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUIC.N. CALELLAJNM00:56:147700:11:43700:27:5942.8800:39:421200:16:3200:00:0000:00:00
17 3336JORDI GARCIA BERMUDEZC.E. RAYOTEAMABM00:56:168300:11:471600:28:2142.3300:40:08900:16:0800:01:0400:00:43
18 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:56:193300:10:533600:28:4741.6900:39:401400:16:3900:01:0000:00:45
19 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MANRESAV1M00:56:24800:10:111200:28:0942.6300:38:206200:18:0400:00:5100:00:48
20 4894ROC BELLOSTAS CARRERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:56:254900:11:185300:29:0841.1900:40:26600:15:5900:01:0200:01:02
21 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:56:284200:11:123800:28:4841.6700:40:001100:16:2800:01:1100:01:00
22 1063ORIOL MAS ESPINALTG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM00:56:342500:10:345900:29:2040.9100:39:541700:16:4000:01:0300:00:54
23 1090RICARD MARI FERRERC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:56:425000:11:191800:28:2342.2800:39:422700:17:0000:00:5900:00:51
24 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROABM00:56:434100:11:122700:28:3841.9100:39:502000:16:5300:00:5600:00:51
25 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM00:56:453200:10:534300:28:5641.4700:39:492300:16:5600:00:5800:00:49
26 1022FEDERICO GIUSTIPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:556300:11:353500:28:4641.7100:40:211300:16:3400:00:5900:00:54
27 4223JAVIER SANTED VILLARROYACLUB NATACIO BARCELONAJNM00:57:011500:10:21400:27:5343.0400:38:149200:18:4700:00:5400:00:43
28 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEV1M00:57:053600:11:002900:28:4041.8600:39:404000:17:2500:00:5100:00:48
29 3205DAVID ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:57:07700:10:091700:28:2242.3000:38:318100:18:3600:01:0500:00:56
30 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:57:103500:10:593700:28:4741.6900:39:463800:17:2400:00:5700:00:51
31 1517POL PUEYO SOLACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:57:134300:11:125100:29:0741.2100:40:192100:16:5400:00:5800:00:53
32 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.E. KATOA BARCELONASUB23M00:57:153900:11:093100:28:4241.8100:39:513900:17:2400:00:5300:00:51
33 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M00:57:153400:10:544600:29:0041.3800:39:543700:17:2100:00:5700:00:56
34 383DANIEL VELASCO GARCIAC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:222000:10:305500:29:1541.0300:39:454500:17:3700:00:5200:00:48
35 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM00:57:243000:10:504400:28:5641.4700:39:464700:17:3800:01:1500:00:50
36 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:57:263100:10:524500:28:5941.4000:39:514400:17:3500:00:5800:00:48
37 398ARNAU BELLAPART LAS HERASC.N. VIC-ETBV1M00:57:304500:11:143200:28:4541.7400:39:594300:17:3100:00:5300:01:02
38 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM00:57:355900:11:334000:28:4941.6400:40:222900:17:1300:00:5100:00:56
39 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994V1M00:57:426900:11:388400:30:0539.8900:41:43500:15:5900:00:5700:00:53
40 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994V1M00:57:462100:10:316200:29:2340.8400:39:545400:17:5200:00:5300:00:52
41 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOABM00:58:027900:11:442600:28:3641.9600:40:204900:17:4200:01:0400:00:53
42 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBV1M00:58:047500:11:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 2018PAU CAPDEVILA VERAC.E. RAYOTEAMABM00:58:1113300:13:052000:28:2642.2000:41:311600:16:4000:00:5800:00:47
44 3130MARC CANETC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:193700:11:062500:28:3641.9600:39:428500:18:3700:00:4800:00:45
45 1070JOAN GOMILA ANGLADAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M00:58:205800:11:324100:28:5041.6200:40:225600:17:5800:01:0700:00:54
46 2991ANTONI CAPELL BUENDIAASSOCIACIO ATLETICA XAFATV1M00:58:247600:11:432400:28:2942.1300:40:126800:18:1200:01:0200:00:48
47 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADAABM00:58:2613400:13:061900:28:2642.2000:41:322200:16:5400:00:5800:00:50
48 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONAJVM00:58:262200:10:316500:29:2740.7500:39:587800:18:2800:01:1300:00:52
49 4686JAN MONTIEL MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJVM00:58:281800:10:246400:29:2740.7500:39:518200:18:3700:01:0300:00:53
50 4684MARC SANGES PRADASL´3SCOLA SANT JUSTJVM00:58:314000:11:115400:29:0841.1900:40:196600:18:1200:00:5900:00:47
51 9175CARLES MOLINER VILLAGRASACLUB VO2 TEAMV1M00:58:326100:11:343300:28:4641.7100:40:207000:18:1200:00:5800:00:53
52 499CARLOS ALFONSO PULIDO MARC.N. BADALONAABM00:58:342900:10:454800:29:0641.2400:39:518900:18:4300:01:0100:00:53
53 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:58:365100:11:215000:29:0641.2400:40:276300:18:0900:00:5900:01:02
54 4849SERGI LIZ MADRIDCLUB TRIATLO BLANESABM00:58:425400:11:254700:29:0341.3100:40:287200:18:1400:01:0000:01:01
55 944MARC BUSQUETS SANSTEAM TRIRELAYABM00:58:452800:10:405600:29:1541.0300:39:559300:18:5000:01:0300:00:51
56 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESV1M00:58:586200:11:343400:28:4641.7100:40:208600:18:3800:01:1100:00:50
57 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZTEAM TRIRELAYABM00:59:0010400:12:176600:29:3040.6800:41:473000:17:1300:01:2700:00:48
58 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MANRESAV2M00:59:046400:11:363000:28:4241.8100:40:189100:18:4600:00:5600:00:46
59 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:59:0510600:12:236800:29:3240.6300:41:552800:17:1000:01:1600:01:00
60 4083GUILLEM MERCADE PUJADASCLUB TRIATLO GRANOLLERSJVM00:59:054800:11:1810200:30:5838.7500:42:161900:16:4900:01:0900:01:18
61 1418YAGO SÁNCHEZ COSTAC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23M00:59:068900:11:567500:29:4440.3600:41:404100:17:2600:01:1100:00:53
62 5268RENAUD DUVERGER ROSITRIATLETES SOLIDARISABM00:59:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
63 1161IZAN BAÑOS MARCOSTGCBINNABM00:59:164400:11:146300:29:2540.7900:40:398300:18:3700:01:0500:01:10
64 6102PAU GUITERAS I PAIXAUCLUB NATACIO MANRESAJVM00:59:317100:11:387900:29:5340.1600:41:315900:18:0000:01:0600:00:42
65 517GUILLERMO GARCIA MARCOSC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:59:327300:11:408200:30:0239.9600:41:425300:17:5000:01:1600:00:51
66 4581POL FERNANDEZ HERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.JVM00:59:377800:11:448300:30:0439.9100:41:485200:17:4900:01:1100:00:59
67 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONAJVM00:59:407400:11:412800:28:3941.8800:40:2010800:19:2000:00:5900:00:52
68 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM00:59:492600:10:377800:29:5140.2000:40:2810900:19:2100:01:1700:00:58
69 403XAVIER MONTESINOS CASTELLCLUB VO2 TEAMV2M00:59:5212200:12:514200:28:5041.6200:41:416500:18:1100:01:0100:00:54
70 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM00:59:528100:11:468500:30:0739.8500:41:535700:17:5900:01:0400:00:56
71 1034IGNACIO MUÑOZ MENACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:59:539100:11:5813800:32:2037.1100:44:18300:15:3500:01:3100:01:00
72 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:59:548200:11:468000:29:5640.0900:41:426900:18:1200:01:0900:01:00
73 1362DAVID PARRA VILLALOBOSC.E. RAYOTEAMV1M00:59:576000:11:338700:30:1139.7600:41:447100:18:1300:01:0700:00:52
74 5859CARLES ARAGONES MALLENC.N. TARRACOJVM01:00:045200:11:229300:30:3039.3400:41:526700:18:1200:01:2500:01:02
75 4260FERNANDO DIETSCHETEAM TRIRELAYV1M01:00:069200:12:017200:29:4040.4500:41:417700:18:2500:01:1500:00:48
76 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:00:1012000:12:453900:28:4841.6700:41:338400:18:3700:01:2100:00:44
77 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M01:00:198400:11:478600:30:0839.8200:41:557600:18:2400:01:0800:00:58
78 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:00:2414100:13:159700:30:4339.0700:43:581000:16:2600:01:1500:00:49
79 6078RUBEN MALVESI MARTINEZC.N. MATAROABM01:00:252400:10:336700:29:3240.6300:40:0513300:20:2000:01:0200:01:00
80 768ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLABM01:00:4810300:12:177000:29:3640.5400:41:539400:18:5500:01:1900:01:00
81 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOJNM01:01:007200:11:398100:29:5740.0700:41:3611300:19:2400:01:0300:00:50
82 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:01:039800:12:057700:29:4840.2700:41:5310300:19:1000:01:1400:00:57
83 342JORDI ARIAS SUNYERC.E. TRIPLAY PRATV1M01:01:0510500:12:186000:29:2140.8900:41:3911700:19:2600:01:0600:00:49
84 4346ANTONIO JARAICES JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:01:0711500:12:335700:29:2040.9100:41:5310600:19:1400:01:0800:00:59
85 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:01:094600:11:145800:29:2040.9100:40:3414100:20:3500:01:1400:01:06
86 950GERARD GARRIDO AUFERILCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:01:1010200:12:107300:29:4140.4300:41:5110700:19:1900:01:1200:00:59
87 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:01:1110100:12:107100:29:3640.5400:41:4611500:19:2500:01:1500:01:00
88 620MARC MARTIN CLOTACREU GROGA CALELLA TRIATLABM01:01:1518100:14:216900:29:3340.6100:43:543500:17:2100:00:0000:00:46
89 4592XAVI DUEÑAS CASAMAYORCLUB ESPORTIU Z5JVM01:01:173800:11:066100:29:2240.8600:40:2814600:20:4900:01:0600:00:57
90 2859ADRIA MITJA CABEZOSC.N. CALELLAABM01:01:1811700:12:405200:29:0841.1900:41:4811800:19:3000:01:0500:00:56
91 138MARIUS BLANCH PLANASC.N. VIC-ETBV1M01:01:258500:11:498900:30:1539.6700:42:0411000:19:2100:01:0000:01:18
92 852VICTOR CORTINA HONRADOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:01:266600:11:368800:30:1339.7100:41:4912100:19:3700:00:5800:00:50
93 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM01:01:3014300:13:189900:30:4439.0500:44:024200:17:2800:01:1500:00:45
94 1420JORDI ALBERT PIGEM I ARRUC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:01:3711100:12:2911600:31:3138.0800:44:004600:17:3700:01:0100:01:06
95 9009UNAI ESPINAL MARQUEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:01:398600:11:507600:29:4840.2700:41:3812600:20:0100:01:0700:00:56
96 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM TRIRELAYABM01:01:419000:11:587400:29:4340.3800:41:4112500:20:0000:01:1900:00:57
97 3605ALBERT OLIVER RIBECREU GROGA CALELLA TRIATLJNM01:01:4614900:13:249200:30:2839.3900:43:525500:17:5400:00:5600:00:44
98 801LUIS NAJERA HISADOCLUB TRIATLO BLANESABM01:02:1415800:13:389000:30:2539.4500:44:036400:18:1100:01:0100:00:53
99 870JOAN MONROY FLORENCIANOCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:02:169900:12:0712400:31:5537.6000:44:027400:18:1400:01:1900:00:49
100 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:02:4315400:13:299600:30:4239.0900:44:117900:18:3200:01:0000:00:51
101 4321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINC.N. CALELLAV1M01:02:5015600:13:3611500:31:2838.1400:45:045000:17:4600:01:2400:00:52
102 3871CRÍSTOFER REGALADO TAPIAGAVA TRIATLOABM01:03:0513800:13:1013300:32:0937.3300:45:195100:17:4600:01:1600:01:03
103 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:03:0713000:13:0310300:31:0138.6900:44:049800:19:0300:01:1500:00:53
104 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:03:1812600:12:5710900:31:1238.4600:44:0910200:19:0900:01:0400:00:57
105 5634ALVARO ESPEJO GARRIDOC.E. TRIPLAY PRATV1M01:03:195600:11:299800:30:4339.0700:42:1215500:21:0700:01:3200:01:16
106 787JULIO CESAR CERVANTES BLAAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV2M01:03:235500:11:269500:30:4139.1100:42:0715900:21:1600:01:1200:01:03
107 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M01:03:2610800:12:2412100:31:5037.7000:44:1410500:19:1200:01:1900:00:55
108 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:03:3214200:13:1610100:30:5338.8600:44:0911200:19:2300:01:0700:00:54
109 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLSUB23M01:03:379400:12:0213600:32:1337.2500:44:1511100:19:2200:01:1400:00:59
110 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:03:4314500:13:209400:30:4039.1300:44:0012400:19:4300:01:0200:00:48
111 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M01:03:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
112 9148EDUARD ALIVES SERBOSACLUB NATACIO OLOTABM01:04:0017700:14:1311300:31:2538.2000:45:387500:18:2200:01:3500:01:11
113 2077JORDI IZQUIERDO MARTINEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:04:0316900:13:5811700:31:3138.0800:45:298000:18:3400:01:2600:01:09
114 5017ALEXANDRE ROMEO COMASL´3SCOLA SANT JUSTV1M01:04:2513100:13:0313700:32:1837.1500:45:219900:19:0400:01:3900:01:02
115 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLJVM01:04:355700:11:2915000:32:4536.6400:44:1413400:20:2100:01:1200:01:00
116 1902JORDI MUÑOZ POUSTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:04:4717400:14:0912800:31:5837.5400:46:078700:18:4000:01:4800:01:49
117 4815CARLOS MORRONDO CERVEROAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM01:04:5413900:13:1113500:32:1337.2500:45:2411900:19:3000:01:3200:00:00
118 2526JORDI LOBATO TORREÑOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:04:5714400:13:1813400:32:1337.2500:45:3111600:19:2600:01:3000:01:05
119 4232MARTI CERVANTES CABASCREU GROGA CALELLA TRIATLJNM01:05:1514700:13:2112300:31:5237.6600:45:1312700:20:0200:01:0800:01:00
120 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZC.E. NO TE PARESABM01:05:339700:12:0414000:32:2637.0000:44:3015400:21:0300:01:3900:01:07
121 1786ALBERT BARTRA BARBERÀC.N. TARRACOSUB23M01:05:3312700:12:5811000:31:1338.4400:44:1116400:21:2200:01:2300:00:51
122 4527PAU SOLANO GOMEZITRIATLETES SOLIDARISABM01:05:3817100:14:0210800:31:1138.4800:45:1313700:20:2500:01:1400:00:52
123 702KEVIN ERNESTO GÓMEZ MARTCREU GROGA CALELLA TRIATLABM01:05:417000:11:3819000:35:0634.1900:46:449500:18:5700:01:0900:01:01
124 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:439500:12:0312000:31:4537.8000:43:4817900:21:5500:00:5600:00:55
125 2676ALBERTO RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOV1M01:05:5622400:16:0310700:31:1138.4800:47:148800:18:4200:01:0500:01:19
126 6125MIGUEL HERNÁNDEZ HIDALGOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:06:0518900:14:399100:30:2839.3900:45:0715000:20:5800:01:1600:00:49
127 5825JESUS NIÑO PRUANOC.E. NO TE PARESABM01:06:2713700:13:0814400:32:3636.8100:45:4414300:20:4300:01:2600:01:21
128 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:06:2919100:14:4110000:30:4639.0000:45:2715300:21:0200:01:1900:01:04
129 6250DIDAC MEMBRIVES BARNIOLTGCBINNABM01:06:3518600:14:3210600:31:1038.5000:45:4214900:20:5300:01:2200:01:23
130 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:07:3717300:14:0910400:31:0438.6300:45:1319200:22:2400:01:2500:00:52
131 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESABM01:07:4022700:16:0511200:31:2338.2400:47:2813100:20:1200:01:1600:00:54
132 329ADRIA NAVARRETE JIMENEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:07:4514800:13:2214200:32:2736.9800:45:4918000:21:5600:02:0700:01:19
133 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:07:5018800:14:3911400:31:2538.2000:46:0417500:21:4600:01:5000:01:09
134 4563KILIAN ZURERA VIZUETEGAVA TRIATLOJVM01:07:564700:11:1516600:33:2135.9800:44:3621000:23:2000:01:2300:01:17
135 3915MARC PARERA CORNEYCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:07:5820700:15:2413900:32:2537.0200:47:4913000:20:0900:02:0500:01:13
136 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:07:5814600:13:2017600:34:1535.0400:47:3513500:20:2300:01:5100:01:01
137 5570MARC CARBONELL CRUSELLASL´3SCOLA SANT JUSTV1M01:08:1515900:13:3917300:33:5235.4300:47:3114400:20:4400:02:0400:00:59
138 740AARON CARRASCO ÁLVAREZITRIATLETES SOLIDARISABM01:08:2221500:15:3816800:33:3635.7100:49:1410100:19:0800:01:2800:00:48
139 1906JOEL PORCEL DEL OLMOASSOCIACIO ATLETICA XAFATV1M01:08:3820100:15:1515400:32:5336.4900:48:0813900:20:3000:01:4200:01:22
140 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV3M01:08:5121300:15:3214300:32:3236.8900:48:0414500:20:4700:02:0300:01:16
141 1506CHRISTIAN REINA MUÑOZCLUB TRIATLO ARENYSABM01:09:0518200:14:2213200:32:0537.4000:46:2719700:22:3800:01:4800:01:10
142 737JUAN CARLOS ANGULO VALDEAL´3SCOLA SANT JUSTV2M01:09:0719200:14:4615300:32:5236.5100:47:3817000:21:2900:01:2600:01:04
143 1863THOMAS RITZKAGAVA TRIATLOV3M01:09:1022000:15:5312500:31:5637.5800:47:4916300:21:2100:01:2700:01:13
144 2083PERE MALLAFRE GARCIAC.N. TARRACOV1M01:09:1516700:13:5614700:32:4336.6800:46:3919600:22:3600:01:2900:00:57
145 3818JOAN MARC RAMON CORDEROITRIATLETES SOLIDARISABM01:09:3814000:13:1416100:33:0736.2400:46:2120700:23:1700:01:1800:01:14
146 1295RAFAEL SANCHEZ PISTONC.E. TRIPLAY PRATV1M01:09:4515700:13:3817900:34:2134.9300:47:5917300:21:4600:02:0200:01:17
147 6037OSCAR NEGRE MORENOGAVA TRIATLOV2M01:09:5518700:14:3615900:33:0236.3300:47:3819000:22:1700:02:0700:01:34
148 1910ISAAC OROMI BOSCHASSOCIACIO ATLETICA XAFATABM01:10:0319500:14:4822300:37:1632.2000:52:045800:17:5900:02:3300:01:27
149 5265JESUS LUIS JIMENEZCLUB TRIATLO BLANESV1M01:10:1620300:15:2218400:34:4734.5000:50:0912800:20:0700:01:2600:00:57
150 1188JORDI VERA RAEZASSOCIACIO ATLETICA XAFATV1M01:10:2717500:14:1116200:33:0936.2000:47:2020300:23:0700:01:3000:01:21
151 2286ADRIA ESCAPA MASOCLUB NATACIO OLOTABM01:10:3513500:13:0614900:32:4536.6400:45:5123200:24:4400:01:4300:01:22
152 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRI+9 EL MASNOUV2M01:11:4121100:15:2818300:34:4434.5500:50:1216900:21:2900:02:1100:01:15
153 1890MARC SALA FARGASTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:11:4520500:15:2219500:35:2433.9000:50:4615100:20:5900:02:2300:01:29
154 1616ERIC MÜLLER TERMENSG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M01:12:1411200:12:3121100:36:2932.8900:49:0020500:23:1400:01:5600:01:40
155 1911JUAN LUIS VICENTE OJEDATRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:12:2821200:15:3118900:35:0634.1900:50:3717600:21:5100:02:0900:00:00
156 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:12:4319400:14:4716500:33:1836.0400:48:0523100:24:3800:01:4700:01:20
157 5698MANEL CASTELLANO ALCOBERRC.A. IGUALADAV1M01:12:4622200:15:5517800:34:1635.0200:50:1119500:22:3500:01:2900:01:02
158 1202ANDREU SANCHEZ VERNETCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:12:5510000:12:0722800:37:2832.0300:49:3520900:23:2000:03:0500:01:33
159 1726ROBERTO RAMÍREZ GIMENEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:14:5223400:16:2521700:37:0732.3300:53:3216000:21:2000:02:2300:00:00
160 815RAMON DE GIL CAPELLACLUB TRIATLO SABADELLV3M01:15:1622100:15:5322100:37:1532.2100:53:0818800:22:0800:02:2700:01:43
161 6297SERGIO CONESA NAVARROVILADECANS TRIATLOV1M01:15:2321600:15:4419100:35:1134.1100:50:5522900:24:2800:02:3800:01:28
162 1292DANIEL DEL PINO CABEZAC.E. TRIPLAY PRATV1M01:16:0623800:16:4422500:37:2232.1100:54:0618400:22:0000:02:4700:02:48
163 1864SALVADOR DE VAL SOLERCLUB TRIATLO ARENYSV2M01:17:0420600:15:2423600:38:0131.5700:53:2521600:23:3900:01:4100:01:33
164 5990SERGIO FERRER HERNANDEZTRI+9 EL MASNOUV1M01:18:0125100:18:2121300:36:4032.7300:55:0120200:23:0000:02:0400:01:16
165 1905PERE LUCIO SUBIRACHSCLUB TRIATLO ARENYSV1M01:19:4321700:15:4725700:41:3828.8200:57:2519100:22:1800:02:5300:02:09
166 977FLAVIO PIETROCOLA FOSSATIC.N. CATALUNYAV3M01:24:0425600:18:5224100:39:0730.6800:57:5924200:26:0500:02:5700:02:37
167 5302DAVID MARTÍ CAMPMAJORTGCBINNV1M01:28:4626500:23:1124300:39:2330.4701:02:3424400:26:1200:02:1300:02:19


NF 4128PERE BIFET VERGEC.E. RAYOTEAMABM00:00:00000:11:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0600:00:00




FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35