RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
74 269 267 2 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JVM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:55:19200:09:522200:28:2742.1800:38:192500:17:0000:00:4900:00:44
2 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONAJVM00:58:262200:10:316500:29:2740.7500:39:587800:18:2800:01:1300:00:52
3 4686JAN MONTIEL MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJVM00:58:281800:10:246400:29:2740.7500:39:518200:18:3700:01:0300:00:53
4 4684MARC SANGES PRADASL3SCOLA SANT JUSTJVM00:58:314000:11:115400:29:0841.1900:40:196600:18:1200:00:5900:00:47
5 4083GUILLEM MERCADE PUJADASCLUB TRIATLO GRANOLLERSJVM00:59:054800:11:1810200:30:5838.7500:42:161900:16:4900:01:0900:01:18
6 6102PAU GUITERAS I PAIXAUCLUB NATACIO MANRESAJVM00:59:317100:11:387900:29:5340.1600:41:315900:18:0000:01:0600:00:42
7 4581POL FERNANDEZ HERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.JVM00:59:377800:11:448300:30:0439.9100:41:485200:17:4900:01:1100:00:59
8 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONAJVM00:59:407400:11:412800:28:3941.8800:40:2010800:19:2000:00:5900:00:52
9 5859CARLES ARAGONES MALLENC.N. TARRACOJVM01:00:045200:11:229300:30:3039.3400:41:526700:18:1200:01:2500:01:02
10 4592XAVI DUEÑAS CASAMAYORCLUB ESPORTIU Z5JVM01:01:173800:11:066100:29:2240.8600:40:2814600:20:4900:01:0600:00:57
11 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLJVM01:04:355700:11:2915000:32:4536.6400:44:1413400:20:2100:01:1200:01:00
12 4563KILIAN ZURERA VIZUETEGAVA TRIATLOJVM01:07:564700:11:1516600:33:2135.9800:44:3621000:23:2000:01:2300:01:17
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:54:061100:10:15600:27:5842.9100:38:13400:15:5300:00:4900:00:43
2 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUIC.N. CALELLAJNM00:56:147700:11:43700:27:5942.8800:39:421200:16:3200:00:0000:00:00
3 4894ROC BELLOSTAS CARRERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:56:254900:11:185300:29:0841.1900:40:26600:15:5900:01:0200:01:02
4 4223JAVIER SANTED VILLARROYACLUB NATACIO BARCELONAJNM00:57:011500:10:21400:27:5343.0400:38:149200:18:4700:00:5400:00:43
5 3205DAVID ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:57:07700:10:091700:28:2242.3000:38:318100:18:3600:01:0500:00:56
6 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOJNM01:01:007200:11:398100:29:5740.0700:41:3611300:19:2400:01:0300:00:50
7 3605ALBERT OLIVER RIBECREU GROGA CALELLA TRIATLJNM01:01:4614900:13:249200:30:2839.3900:43:525500:17:5400:00:5600:00:44
8 4232MARTI CERVANTES CABASCREU GROGA CALELLA TRIATLJNM01:05:1514700:13:2112300:31:5237.6600:45:1312700:20:0200:01:0800:01:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MANRESASUB23M00:53:40300:09:531400:28:2042.3500:38:13200:15:2700:00:4400:00:44
2 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCESUB23M00:55:091300:10:18200:27:5143.0900:38:092600:17:0000:00:5200:00:42
3 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:55:421200:10:16900:28:0542.7300:38:213600:17:2100:00:5800:00:44
4 3297SERGI ALIAGA TORRENSCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:55:581000:10:121000:28:0642.7000:38:184800:17:4000:00:5000:00:49
5 1517POL PUEYO SOLACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:57:134300:11:125100:29:0741.2100:40:192100:16:5400:00:5800:00:53
6 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.E. KATOA BARCELONASUB23M00:57:153900:11:093100:28:4241.8100:39:513900:17:2400:00:5300:00:51
7 1070JOAN GOMILA ANGLADAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M00:58:205800:11:324100:28:5041.6200:40:225600:17:5800:01:0700:00:54
8 1418YAGO SÁNCHEZ COSTAC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23M00:59:068900:11:567500:29:4440.3600:41:404100:17:2600:01:1100:00:53
9 9009UNAI ESPINAL MARQUEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:01:398600:11:507600:29:4840.2700:41:3812600:20:0100:01:0700:00:56
10 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:03:1812600:12:5710900:31:1238.4600:44:0910200:19:0900:01:0400:00:57
11 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLSUB23M01:03:379400:12:0213600:32:1337.2500:44:1511100:19:2200:01:1400:00:59
12 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:03:4314500:13:209400:30:4039.1300:44:0012400:19:4300:01:0200:00:48
13 1786ALBERT BARTRA BARBERÀC.N. TARRACOSUB23M01:05:3312700:12:5811000:31:1338.4400:44:1116400:21:2200:01:2300:00:51
14 329ADRIA NAVARRETE JIMENEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:07:4514800:13:2214200:32:2736.9800:45:4918000:21:5600:02:0700:01:19
15 3915MARC PARERA CORNEYCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:07:5820700:15:2413900:32:2537.0200:47:4913000:20:0900:02:0500:01:13
16 1616ERIC MÜLLER TERMENSG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M01:12:1411200:12:3121100:36:2932.8900:49:0020500:23:1400:01:5600:01:40
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 340RICHARD CALLE MARTINEZC.E.T. DISTANCEV1M00:54:59900:10:111100:28:0842.6500:38:191500:16:4000:00:5200:00:47
2 637JOHN MANUEL GALINDO ROONEC.N. CALELLAV1M00:55:38600:10:081300:28:1142.5800:38:193400:17:1900:00:5400:00:51
3 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MANRESAV1M00:56:24800:10:111200:28:0942.6300:38:206200:18:0400:00:5100:00:48
4 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEV1M00:57:053600:11:002900:28:4041.8600:39:404000:17:2500:00:5100:00:48
5 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:57:103500:10:593700:28:4741.6900:39:463800:17:2400:00:5700:00:51
6 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M00:57:153400:10:544600:29:0041.3800:39:543700:17:2100:00:5700:00:56
7 398ARNAU BELLAPART LAS HERASC.N. VIC-ETBV1M00:57:304500:11:143200:28:4541.7400:39:594300:17:3100:00:5300:01:02
8 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994V1M00:57:426900:11:388400:30:0539.8900:41:43500:15:5900:00:5700:00:53
9 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994V1M00:57:462100:10:316200:29:2340.8400:39:545400:17:5200:00:5300:00:52
10 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBV1M00:58:047500:11:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 2991ANTONI CAPELL BUENDIAASSOCIACIO ATLETICA XAFATV1M00:58:247600:11:432400:28:2942.1300:40:126800:18:1200:01:0200:00:48
12 9175CARLES MOLINER VILLAGRASACLUB VO2 TEAMV1M00:58:326100:11:343300:28:4641.7100:40:207000:18:1200:00:5800:00:53
13 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESV1M00:58:586200:11:343400:28:4641.7100:40:208600:18:3800:01:1100:00:50
14 1034IGNACIO MUÑOZ MENACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:59:539100:11:5813800:32:2037.1100:44:18300:15:3500:01:3100:01:00
15 1362DAVID PARRA VILLALOBOSC.E. RAYOTEAMV1M00:59:576000:11:338700:30:1139.7600:41:447100:18:1300:01:0700:00:52
16 4260FERNANDO DIETSCHETEAM TRIRELAYV1M01:00:069200:12:017200:29:4040.4500:41:417700:18:2500:01:1500:00:48
17 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M01:00:198400:11:478600:30:0839.8200:41:557600:18:2400:01:0800:00:58
18 342JORDI ARIAS SUNYERC.E. TRIPLAY PRATV1M01:01:0510500:12:186000:29:2140.8900:41:3911700:19:2600:01:0600:00:49
19 4346ANTONIO JARAICES JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:01:0711500:12:335700:29:2040.9100:41:5310600:19:1400:01:0800:00:59
20 138MARIUS BLANCH PLANASC.N. VIC-ETBV1M01:01:258500:11:498900:30:1539.6700:42:0411000:19:2100:01:0000:01:18
21 4321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINC.N. CALELLAV1M01:02:5015600:13:3611500:31:2838.1400:45:045000:17:4600:01:2400:00:52
22 5634ALVARO ESPEJO GARRIDOC.E. TRIPLAY PRATV1M01:03:195600:11:299800:30:4339.0700:42:1215500:21:0700:01:3200:01:16
23 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M01:03:2610800:12:2412100:31:5037.7000:44:1410500:19:1200:01:1900:00:55
24 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M01:03:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 2077JORDI IZQUIERDO MARTINEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:04:0316900:13:5811700:31:3138.0800:45:298000:18:3400:01:2600:01:09
26 5017ALEXANDRE ROMEO COMASL3SCOLA SANT JUSTV1M01:04:2513100:13:0313700:32:1837.1500:45:219900:19:0400:01:3900:01:02
27 1902JORDI MUÑOZ POUSTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:04:4717400:14:0912800:31:5837.5400:46:078700:18:4000:01:4800:01:49
28 2526JORDI LOBATO TORREÑOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:04:5714400:13:1813400:32:1337.2500:45:3111600:19:2600:01:3000:01:05
29 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:439500:12:0312000:31:4537.8000:43:4817900:21:5500:00:5600:00:55
30 2676ALBERTO RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOV1M01:05:5622400:16:0310700:31:1138.4800:47:148800:18:4200:01:0500:01:19
31 6125MIGUEL HERNÁNDEZ HIDALGOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:06:0518900:14:399100:30:2839.3900:45:0715000:20:5800:01:1600:00:49
32 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:06:2919100:14:4110000:30:4639.0000:45:2715300:21:0200:01:1900:01:04
33 5570MARC CARBONELL CRUSELLASL3SCOLA SANT JUSTV1M01:08:1515900:13:3917300:33:5235.4300:47:3114400:20:4400:02:0400:00:59
34 1906JOEL PORCEL DEL OLMOASSOCIACIO ATLETICA XAFATV1M01:08:3820100:15:1515400:32:5336.4900:48:0813900:20:3000:01:4200:01:22
35 2083PERE MALLAFRE GARCIAC.N. TARRACOV1M01:09:1516700:13:5614700:32:4336.6800:46:3919600:22:3600:01:2900:00:57
36 1295RAFAEL SANCHEZ PISTONC.E. TRIPLAY PRATV1M01:09:4515700:13:3817900:34:2134.9300:47:5917300:21:4600:02:0200:01:17
37 5265JESUS LUIS JIMENEZCLUB TRIATLO BLANESV1M01:10:1620300:15:2218400:34:4734.5000:50:0912800:20:0700:01:2600:00:57
38 1188JORDI VERA RAEZASSOCIACIO ATLETICA XAFATV1M01:10:2717500:14:1116200:33:0936.2000:47:2020300:23:0700:01:3000:01:21
39 1911JUAN LUIS VICENTE OJEDATRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:12:2821200:15:3118900:35:0634.1900:50:3717600:21:5100:02:0900:00:00
40 5698MANEL CASTELLANO ALCOBERRC.A. IGUALADAV1M01:12:4622200:15:5517800:34:1635.0200:50:1119500:22:3500:01:2900:01:02
41 1202ANDREU SANCHEZ VERNETCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:12:5510000:12:0722800:37:2832.0300:49:3520900:23:2000:03:0500:01:33
42 6297SERGIO CONESA NAVARROVILADECANS TRIATLOV1M01:15:2321600:15:4419100:35:1134.1100:50:5522900:24:2800:02:3800:01:28
43 1292DANIEL DEL PINO CABEZAC.E. TRIPLAY PRATV1M01:16:0623800:16:4422500:37:2232.1100:54:0618400:22:0000:02:4700:02:48
44 5990SERGIO FERRER HERNANDEZTRI+9 EL MASNOUV1M01:18:0125100:18:2121300:36:4032.7300:55:0120200:23:0000:02:0400:01:16
45 1905PERE LUCIO SUBIRACHSCLUB TRIATLO ARENYSV1M01:19:4321700:15:4725700:41:3828.8200:57:2519100:22:1800:02:5300:02:09
46 5302DAVID MARTÍ CAMPMAJORTGCBINNV1M01:28:4626500:23:1124300:39:2330.4701:02:3424400:26:1200:02:1300:02:19
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MANRESAV2M00:59:046400:11:363000:28:4241.8100:40:189100:18:4600:00:5600:00:46
2 403XAVIER MONTESINOS CASTELLCLUB VO2 TEAMV2M00:59:5212200:12:514200:28:5041.6200:41:416500:18:1100:01:0100:00:54
3 787JULIO CESAR CERVANTES BLAAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV2M01:03:235500:11:269500:30:4139.1100:42:0715900:21:1600:01:1200:01:03
4 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:07:3717300:14:0910400:31:0438.6300:45:1319200:22:2400:01:2500:00:52
5 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:07:5814600:13:2017600:34:1535.0400:47:3513500:20:2300:01:5100:01:01
6 737JUAN CARLOS ANGULO VALDEAL3SCOLA SANT JUSTV2M01:09:0719200:14:4615300:32:5236.5100:47:3817000:21:2900:01:2600:01:04
7 6037OSCAR NEGRE MORENOGAVA TRIATLOV2M01:09:5518700:14:3615900:33:0236.3300:47:3819000:22:1700:02:0700:01:34
8 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRI+9 EL MASNOUV2M01:11:4121100:15:2818300:34:4434.5500:50:1216900:21:2900:02:1100:01:15
9 1864SALVADOR DE VAL SOLERCLUB TRIATLO ARENYSV2M01:17:0420600:15:2423600:38:0131.5700:53:2521600:23:3900:01:4100:01:33
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV3M01:08:5121300:15:3214300:32:3236.8900:48:0414500:20:4700:02:0300:01:16
2 1863THOMAS RITZKAGAVA TRIATLOV3M01:09:1022000:15:5312500:31:5637.5800:47:4916300:21:2100:01:2700:01:13
3 815RAMON DE GIL CAPELLACLUB TRIATLO SABADELLV3M01:15:1622100:15:5322100:37:1532.2100:53:0818800:22:0800:02:2700:01:43
4 977FLAVIO PIETROCOLA FOSSATIC.N. CATALUNYAV3M01:24:0425600:18:5224100:39:0730.6800:57:5924200:26:0500:02:5700:02:37
CATEGORIA: JVF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5026ANNA ONIEVA LLOBERACLUB ESPORTIU TRI 4.40JVF01:02:4411300:12:3111100:31:1438.4200:43:459700:18:5900:01:1900:00:51
2 4751LUCIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONAJVF01:04:112700:10:3815600:32:5536.4600:43:3314200:20:3800:01:0000:00:50
3 696ALEXANDRA ARILLOCREU GROGA CALELLA TRIATLJVF01:05:168800:11:5412700:31:5737.5600:43:5116500:21:2500:01:0800:01:01
4 4040ABRIL ESTRADE MORAGASC.E. KATOA BARCELONAJVF01:05:546700:11:3613100:32:0437.4200:43:4018900:22:1400:00:5500:00:59
5 564ARIADNA RIBOT SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONAJVF01:09:5511400:12:3320300:35:5533.4100:48:2816700:21:2700:01:3200:00:52
6 6022CARLA CIRUELOS DE LA FUENGAVA TRIATLOJVF01:10:0511900:12:4419800:35:4333.6000:48:2717100:21:3800:01:1700:00:55
7 1093MAITE ESVERTIT TORRENTSCLUB TRIATLO GRANOLLERSJVF01:10:5020000:15:0821000:36:1833.0600:51:2611400:19:2400:01:3400:01:19
8 6021ELIA CERVERA CARLIERGAVA TRIATLOJVF01:15:2511600:12:3820100:35:4833.5200:48:2624900:26:5900:01:1500:00:59
9 6051PAULA DE LA CRUZ BALLESTEC.N. BADALONAJVF01:16:3113200:13:0422600:37:2232.1100:50:2624100:26:0500:01:2300:01:14
10 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOJVF01:16:3519700:14:5823100:37:3631.9100:52:3422000:24:0100:01:4500:01:20
11 5864XANTAL SABATER ROIGC.N. TARRACOJVF01:22:0423200:16:1923800:38:2731.2100:54:4625000:27:1800:02:2000:01:34
12 5306MARTA DOMINGUEZ MARIÑOSOCREU GROGA CALELLA TRIATLJVF01:22:2421400:15:3825000:40:3129.6200:56:0924500:26:1500:01:4000:01:13
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3107ELISABETH VINE FABRECLUB NATACIO BANYOLESJNF01:15:4111000:12:2618800:35:0234.2500:47:2825400:28:1300:01:1800:01:18
2 2530MARIA DURAN ECHEGAVA TRIATLOJNF01:26:0717600:14:1225300:41:0429.2200:55:1626100:30:5100:01:1900:01:06
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 894MÉLODIE RIOTTEAUCCT SALOU COSTA DAURADASUB23F01:04:139600:12:0316300:33:1236.1400:45:159600:18:5800:01:0500:00:45
2 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F01:06:0812800:13:0214600:32:3736.7900:45:3913800:20:2900:01:2100:01:12
3 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:06:338000:11:4613000:32:0237.4600:43:4819900:22:4500:01:1200:00:52
4 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLSUB23F01:06:5413600:13:0714100:32:2637.0000:45:3316200:21:2100:01:2000:01:04
5 3552BERTA ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:07:2816100:13:4315500:32:5436.4700:46:3714800:20:5100:01:2100:01:01
6 1887ANA BATLLE FLORESPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:07:5712100:12:4810500:31:0738.5600:43:5522100:24:0200:01:1600:01:00
7 1899MARINA CASALS GODAYOLC.N. VIC-ETBSUB23F01:13:0824500:17:2519600:35:3533.7200:53:0012900:20:0800:01:3200:01:27
8 1487ARIADNA LLOP BUSOCLUB NATACIO BANYOLESSUB23F01:13:1917200:14:0420200:35:5333.4400:49:5721100:23:2200:01:3100:01:08
9 9204AIDA PADILLA GONZÁLEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:13:3221800:15:4719700:35:3833.6800:51:2518700:22:0700:01:4500:01:16
10 1048LAURA QUINTANA GARCIACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F01:16:1121000:15:2824000:39:0230.7400:54:3017200:21:4100:01:3000:01:11
11 1482LIDIA QUERA CODERCHCLUB NATACIO BANYOLESSUB23F01:20:1019800:14:5824700:39:3830.2800:54:3623800:25:3400:02:0900:01:39
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5118EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F01:00:516800:11:3712600:31:5737.5600:43:343200:17:1700:01:0000:00:53
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:08:3416800:13:5614800:32:4436.6600:46:4017800:21:5400:01:2200:01:08
3 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F01:09:5115000:13:2618000:34:2634.8500:47:5218200:21:5900:01:1500:01:01
4 109EVA RIBALTA FERRERASSOCIACIO ATLETICA XAFATV1F01:10:0420200:15:1819300:35:1634.0300:50:3412000:19:3000:01:2800:01:00
5 608VANESA BECERRA ORTIZVILADECANS TRIATLOV1F01:10:5720800:15:2618200:34:4034.6200:50:0614700:20:5100:01:4700:01:17
6 5658GEORGINA ESTIVILL VIELLATRI+9 EL MASNOUV1F01:13:0726400:22:30100:24:0649.7900:46:3624700:26:3100:02:2400:01:37
7 1877LAURA ESTHER RÍOS TORQUETCLUB NATACIO SITGESV1F01:13:2722900:16:0720700:36:0833.2100:52:1515800:21:1200:01:5400:01:08
8 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:15:3416200:13:4521900:37:1432.2300:50:5923000:24:3500:02:0200:01:16
9 3967MARIA CASTAÑEDA LOPEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:15:4722800:16:0519400:35:2233.9300:51:2722600:24:2000:01:4000:01:16
10 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:18:0325000:18:0823400:37:4931.7300:55:5718600:22:0600:01:5500:01:06
11 122INES MESTRE CARRASCOCLUB TRIATLO BLANESV1F01:18:0722600:16:0420800:36:1133.1600:52:1523900:25:5200:01:4100:01:06
12 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:18:2323700:16:3723200:37:4431.8000:54:2122200:24:0200:02:0000:01:27
13 1150EVA RAMIO BOSCHTGCBINNV1F01:18:3324800:17:4221400:36:5532.5100:54:3721900:23:5600:01:2100:01:29
14 5074ARACELI DE LA VEGA DOMINGCLUB NATACIO SITGESV1F01:20:4417800:14:1624600:39:3830.2800:53:5424800:26:5000:01:3100:01:24
15 1854LAURA BAEZA ORTUÑOGAVA TRIATLOV1F01:20:5422300:15:5825100:40:3329.5900:56:3122700:24:2300:02:0000:01:02
16 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:20:5924700:17:3321800:37:0932.3000:54:4224600:26:1700:01:4100:01:31
17 6262REBECCA ROHDECLUB NATACIO SITGESV1F01:22:1225200:18:2123300:37:4631.7700:56:0724300:26:0500:01:4100:01:10
18 813MARGARITA FERNANDEZ ORTEGCLUB TRIATLO SABADELLV1F01:24:1825700:18:5724900:40:1629.8000:59:1323600:25:0500:02:0000:01:36
19 6151CLARA RUIZ RADIGALESC.A. IGUALADAV1F01:25:5824300:17:1624800:40:1429.8300:57:3025500:28:2800:02:0500:01:13
20 1908ATMA MARTI BRESOLIASSOCIACIO ATLETICA XAFATV1F01:26:0626100:20:2725200:40:4429.4601:01:1123400:24:5500:02:3400:01:16
21 5489SILVIA CARBONELL NAVARROCLUB NATACIO SITGESV1F01:26:1825400:18:3626100:42:5128.0001:01:2723300:24:5100:02:1300:01:57
22 814VERÓNICA MORENO RODRÍGUECLUB TRIATLO SABADELLV1F01:27:2823300:16:2325400:41:1329.1100:57:3625800:29:5200:02:1800:02:06
23 1841EVA SIGLER POVEDACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:34:2526000:19:5426000:42:3828.1501:02:3226400:31:5300:02:2000:01:45
24 739REGINA COMA MARTINEZ ITRIATLETES SOLIDARISV1F01:35:4826300:21:0226200:43:1327.7701:04:1526300:31:3300:02:2400:01:44
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5675M. ÀNGELS PÉREZ DURÁNC.N. VIC-ETBV2F01:15:2622500:16:0420600:36:0533.2600:52:0920800:23:1700:01:3700:01:07
2 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:16:3724600:17:2723900:38:3931.0500:56:0614000:20:3100:02:1100:01:09
3 1032ESTHER LÓPEZ TORROJAC.E. RAYOTEAMV2F01:21:3725500:18:4922700:37:2532.0700:56:1423700:25:2300:02:4400:01:21
4 1221ÀNGELS PINYANA GARRIGAC.N. VIC-ETBV2F01:22:0423000:16:0921600:37:0432.3700:53:1325600:28:5100:02:1000:01:32
5 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:29:4625800:18:5925600:41:3528.8601:00:3425700:29:1200:02:0800:01:23
6 5659MERCE ESTIVILL VILELLATRI+9 EL MASNOUV2F01:31:1224400:17:1826300:46:3325.7801:03:5125100:27:2100:02:4800:01:57
7 611TERESA MADRONA PASTRANAVILADECANS TRIATLOV2F01:39:1226200:20:3926400:48:1024.9101:08:4925900:30:2300:03:1300:01:41
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV3F01:13:1616500:13:5222400:37:1932.1600:51:1118500:22:0500:01:3800:01:21
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM00:53:15100:09:441500:28:2042.3500:38:04100:15:1100:00:4800:00:39
2 4813ALEJANDRO DELGADO VALLEJOCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:54:38500:10:042100:28:2742.1800:38:31800:16:0700:01:0400:00:55
3 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:55:021900:10:30300:27:5243.0600:38:221800:16:4000:00:4600:00:49
4 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM00:55:161600:10:22500:27:5542.9900:38:172400:16:5900:00:4800:00:00
5 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:55:40400:09:572300:28:2842.1500:38:253100:17:1500:01:0100:00:47
6 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:55:402300:10:314900:29:0641.2400:39:37700:16:0300:00:5000:00:46
7 2456JEREMIE CLEMENTCLUB NATACIO SITGESABM00:55:411400:10:19800:28:0442.7600:38:233300:17:1800:00:5300:00:49
8 3336JORDI GARCIA BERMUDEZC.E. RAYOTEAMABM00:56:168300:11:471600:28:2142.3300:40:08900:16:0800:01:0400:00:43
9 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:56:193300:10:533600:28:4741.6900:39:401400:16:3900:01:0000:00:45
10 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:56:284200:11:123800:28:4841.6700:40:001100:16:2800:01:1100:01:00
11 1063ORIOL MAS ESPINALTG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM00:56:342500:10:345900:29:2040.9100:39:541700:16:4000:01:0300:00:54
12 1090RICARD MARI FERRERC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:56:425000:11:191800:28:2342.2800:39:422700:17:0000:00:5900:00:51
13 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROABM00:56:434100:11:122700:28:3841.9100:39:502000:16:5300:00:5600:00:51
14 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM00:56:453200:10:534300:28:5641.4700:39:492300:16:5600:00:5800:00:49
15 1022FEDERICO GIUSTIPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:556300:11:353500:28:4641.7100:40:211300:16:3400:00:5900:00:54
16 383DANIEL VELASCO GARCIAC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:222000:10:305500:29:1541.0300:39:454500:17:3700:00:5200:00:48
17 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM00:57:243000:10:504400:28:5641.4700:39:464700:17:3800:01:1500:00:50
18 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:57:263100:10:524500:28:5941.4000:39:514400:17:3500:00:5800:00:48
19 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM00:57:355900:11:334000:28:4941.6400:40:222900:17:1300:00:5100:00:56
20 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOABM00:58:027900:11:442600:28:3641.9600:40:204900:17:4200:01:0400:00:53
21 2018PAU CAPDEVILA VERAC.E. RAYOTEAMABM00:58:1113300:13:052000:28:2642.2000:41:311600:16:4000:00:5800:00:47
22 3130MARC CANETC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:193700:11:062500:28:3641.9600:39:428500:18:3700:00:4800:00:45
23 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADAABM00:58:2613400:13:061900:28:2642.2000:41:322200:16:5400:00:5800:00:50
24 499CARLOS ALFONSO PULIDO MARC.N. BADALONAABM00:58:342900:10:454800:29:0641.2400:39:518900:18:4300:01:0100:00:53
25 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:58:365100:11:215000:29:0641.2400:40:276300:18:0900:00:5900:01:02
26 4849SERGI LIZ MADRIDCLUB TRIATLO BLANESABM00:58:425400:11:254700:29:0341.3100:40:287200:18:1400:01:0000:01:01
27 944MARC BUSQUETS SANSTEAM TRIRELAYABM00:58:452800:10:405600:29:1541.0300:39:559300:18:5000:01:0300:00:51
28 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZTEAM TRIRELAYABM00:59:0010400:12:176600:29:3040.6800:41:473000:17:1300:01:2700:00:48
29 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:59:0510600:12:236800:29:3240.6300:41:552800:17:1000:01:1600:01:00
30 5268RENAUD DUVERGER ROSITRIATLETES SOLIDARISABM00:59:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 1161IZAN BAÑOS MARCOSTGCBINNABM00:59:164400:11:146300:29:2540.7900:40:398300:18:3700:01:0500:01:10
32 517GUILLERMO GARCIA MARCOSC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:59:327300:11:408200:30:0239.9600:41:425300:17:5000:01:1600:00:51
33 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM00:59:492600:10:377800:29:5140.2000:40:2810900:19:2100:01:1700:00:58
34 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM00:59:528100:11:468500:30:0739.8500:41:535700:17:5900:01:0400:00:56
35 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:59:548200:11:468000:29:5640.0900:41:426900:18:1200:01:0900:01:00
36 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:00:1012000:12:453900:28:4841.6700:41:338400:18:3700:01:2100:00:44
37 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:00:2414100:13:159700:30:4339.0700:43:581000:16:2600:01:1500:00:49
38 6078RUBEN MALVESI MARTINEZC.N. MATAROABM01:00:252400:10:336700:29:3240.6300:40:0513300:20:2000:01:0200:01:00
39 768ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLABM01:00:4810300:12:177000:29:3640.5400:41:539400:18:5500:01:1900:01:00
40 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:01:039800:12:057700:29:4840.2700:41:5310300:19:1000:01:1400:00:57
41 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:01:094600:11:145800:29:2040.9100:40:3414100:20:3500:01:1400:01:06
42 950GERARD GARRIDO AUFERILCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:01:1010200:12:107300:29:4140.4300:41:5110700:19:1900:01:1200:00:59
43 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:01:1110100:12:107100:29:3640.5400:41:4611500:19:2500:01:1500:01:00
44 620MARC MARTIN CLOTACREU GROGA CALELLA TRIATLABM01:01:1518100:14:216900:29:3340.6100:43:543500:17:2100:00:0000:00:46
45 2859ADRIA MITJA CABEZOSC.N. CALELLAABM01:01:1811700:12:405200:29:0841.1900:41:4811800:19:3000:01:0500:00:56
46 852VICTOR CORTINA HONRADOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:01:266600:11:368800:30:1339.7100:41:4912100:19:3700:00:5800:00:50
47 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM01:01:3014300:13:189900:30:4439.0500:44:024200:17:2800:01:1500:00:45
48 1420JORDI ALBERT PIGEM I ARRUC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:01:3711100:12:2911600:31:3138.0800:44:004600:17:3700:01:0100:01:06
49 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM TRIRELAYABM01:01:419000:11:587400:29:4340.3800:41:4112500:20:0000:01:1900:00:57
50 801LUIS NAJERA HISADOCLUB TRIATLO BLANESABM01:02:1415800:13:389000:30:2539.4500:44:036400:18:1100:01:0100:00:53
51 870JOAN MONROY FLORENCIANOCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:02:169900:12:0712400:31:5537.6000:44:027400:18:1400:01:1900:00:49
52 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:02:4315400:13:299600:30:4239.0900:44:117900:18:3200:01:0000:00:51
53 3871CRÍSTOFER REGALADO TAPIAGAVA TRIATLOABM01:03:0513800:13:1013300:32:0937.3300:45:195100:17:4600:01:1600:01:03
54 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:03:0713000:13:0310300:31:0138.6900:44:049800:19:0300:01:1500:00:53
55 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:03:3214200:13:1610100:30:5338.8600:44:0911200:19:2300:01:0700:00:54
56 9148EDUARD ALIVES SERBOSACLUB NATACIO OLOTABM01:04:0017700:14:1311300:31:2538.2000:45:387500:18:2200:01:3500:01:11
57 4815CARLOS MORRONDO CERVEROAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM01:04:5413900:13:1113500:32:1337.2500:45:2411900:19:3000:01:3200:00:00
58 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZC.E. NO TE PARESABM01:05:339700:12:0414000:32:2637.0000:44:3015400:21:0300:01:3900:01:07
59 4527PAU SOLANO GOMEZITRIATLETES SOLIDARISABM01:05:3817100:14:0210800:31:1138.4800:45:1313700:20:2500:01:1400:00:52
60 702KEVIN ERNESTO GÓMEZ MARTCREU GROGA CALELLA TRIATLABM01:05:417000:11:3819000:35:0634.1900:46:449500:18:5700:01:0900:01:01
61 5825JESUS NIÑO PRUANOC.E. NO TE PARESABM01:06:2713700:13:0814400:32:3636.8100:45:4414300:20:4300:01:2600:01:21
62 6250DIDAC MEMBRIVES BARNIOLTGCBINNABM01:06:3518600:14:3210600:31:1038.5000:45:4214900:20:5300:01:2200:01:23
63 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESABM01:07:4022700:16:0511200:31:2338.2400:47:2813100:20:1200:01:1600:00:54
64 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:07:5018800:14:3911400:31:2538.2000:46:0417500:21:4600:01:5000:01:09
65 740AARON CARRASCO ÁLVAREZITRIATLETES SOLIDARISABM01:08:2221500:15:3816800:33:3635.7100:49:1410100:19:0800:01:2800:00:48
66 1506CHRISTIAN REINA MUÑOZCLUB TRIATLO ARENYSABM01:09:0518200:14:2213200:32:0537.4000:46:2719700:22:3800:01:4800:01:10
67 3818JOAN MARC RAMON CORDEROITRIATLETES SOLIDARISABM01:09:3814000:13:1416100:33:0736.2400:46:2120700:23:1700:01:1800:01:14
68 1910ISAAC OROMI BOSCHASSOCIACIO ATLETICA XAFATABM01:10:0319500:14:4822300:37:1632.2000:52:045800:17:5900:02:3300:01:27
69 2286ADRIA ESCAPA MASOCLUB NATACIO OLOTABM01:10:3513500:13:0614900:32:4536.6400:45:5123200:24:4400:01:4300:01:22
70 1890MARC SALA FARGASTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:11:4520500:15:2219500:35:2433.9000:50:4615100:20:5900:02:2300:01:29
71 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:12:4319400:14:4716500:33:1836.0400:48:0523100:24:3800:01:4700:01:20
72 1726ROBERTO RAMÍREZ GIMENEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:14:5223400:16:2521700:37:0732.3300:53:3216000:21:2000:02:2300:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:02:211700:10:2316400:33:1436.1100:43:379000:18:4400:01:0300:00:53
2 47MERITXELL VELASCO AYGUASAC.E. KATOA BARCELONAABF01:02:326500:11:3612200:31:5037.7000:43:2610000:19:0600:00:5200:00:44
3 2627MARINA BURGAYA NOGALES C.E. KATOA BARCELONAABF01:03:2115200:13:2811800:31:3937.9100:45:077300:18:1400:01:1500:00:44
4 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:03:3311800:12:4215200:32:4836.5900:45:306100:18:0300:01:0800:01:04
5 1083CLAUDIA MONTAGUT SANZC.E. KATOA BARCELONAABF01:04:2017900:14:1712900:32:0137.4800:46:186000:18:0200:01:0500:00:48
6 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF01:04:2110900:12:2511900:31:4237.8500:44:0713200:20:1400:01:0600:01:16
7 6258ALIZÉE KERVEVANCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:05:5212300:12:5214500:32:3636.8100:45:2813600:20:2400:01:3800:00:59
8 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:06:0615300:13:2815800:33:0036.3600:46:2812200:19:3800:01:0900:00:48
9 3959ANNABEL NAVIO ROBLESTGCBINNABF01:06:175300:11:2316000:33:0336.3100:44:2617700:21:5100:01:2700:01:06
10 1131ANNA SANTIDRIAN BOUC.N. BADALONAABF01:06:2912900:13:0217000:33:4535.5600:46:4712300:19:4200:01:3600:01:15
11 762CLAUDIA URETA SANCHEZC.N. SABADELLABF01:07:338700:11:5116900:33:4235.6100:45:3318300:22:0000:01:2800:00:58
12 3793CLARA FONTGIVELL VILELLAPRAT TRIATLO 1994ABF01:07:3516000:13:4115100:32:4736.6000:46:2815600:21:0700:01:0800:00:51
13 3553LAIA MARTIN MAGDALENAC.E. RAYOTEAMABF01:09:1917000:14:0117700:34:1635.0200:48:1715200:21:0200:01:3300:01:01
14 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:09:3312500:12:5617100:33:4935.4900:46:4520000:22:4800:01:2800:01:02
15 733AROA ARDANUY MOYANOITRIATLETES SOLIDARISABF01:09:389300:12:0217200:33:5135.4500:45:5321800:23:4500:01:2700:01:10
16 5389MONICA DE LA ENCINA LOPEZC.E.T. DISTANCEABF01:09:4610700:12:2420400:35:5533.4100:48:1916600:21:2700:01:4000:01:22
17 1568NATALIA WINNICKACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:09:5121900:15:5118600:34:4934.4700:50:4010400:19:1100:01:2400:01:34
18 5789CRISTINA BRU CLOTETC.A. IGUALADAABF01:09:5719000:14:3916700:33:3235.7900:48:1117400:21:4600:01:2500:00:58
19 4854LAURA MARTINEZ BUCARDOTGCBINNABF01:09:5818500:14:3117500:34:0635.1900:48:3716100:21:2100:01:3100:01:14
20 5036HELENA FERNÁNDEZ LAGOCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:10:0916300:13:4815700:32:5836.4000:46:4621200:23:2300:01:2200:01:04
21 6104SARA HERNANDEZ MOLFULLEDACLUB TRIATLO BLANESABF01:10:5116400:13:5118100:34:2834.8200:48:1919300:22:3200:01:1300:01:15
22 2376ELECTRA GARCIA MARGALEFCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:12:0823100:16:0918500:34:4834.4800:50:5715700:21:1100:01:2000:00:53
23 3465MARTA MARI FERNANDEZITRIATLETES SOLIDARISABF01:12:2715500:13:3219200:35:1334.0700:48:4521700:23:4200:01:1800:01:03
24 6138SARA DELPUEYO CASANOVACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:12:3818000:14:1817400:34:0335.2400:48:2122400:24:1700:01:2500:01:03
25 1907MARI SANFELIU IBAÑEZASSOCIACIO ATLETICA XAFATABF01:12:5318300:14:2321500:37:0132.4200:51:2416800:21:2900:02:0600:01:19
26 734ISAURA VILA ROMEROITRIATLETES SOLIDARISABF01:14:1618400:14:2821200:36:4032.7300:51:0820400:23:0800:01:4300:01:20
27 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:14:2619900:15:0720000:35:4533.5700:50:5221400:23:3400:01:5200:01:19
28 1563DOLORS PRADELL LOPEZVILADECANS TRIATLOABF01:14:4015100:13:2723500:37:5631.6300:51:2320600:23:1700:01:4500:01:11
29 6109PRUNELLE CHASSOTCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:14:5219600:14:5219900:35:4433.5800:50:3622300:24:1600:02:2900:01:28
30 1344TANIA ANSON CARRASCOSOTRI+9 EL MASNOUABF01:15:1520900:15:2622000:37:1532.2100:52:4119400:22:3400:01:4500:01:33
31 3CARMINA CANDELLERO RAIMONC.E.T. DISTANCEABF01:15:2720400:15:2218700:35:0234.2500:50:2423500:25:0300:01:4200:01:33
32 1793MONICA MONFORT ROCAC.E.T. DISTANCEABF01:15:4523600:16:3320900:36:1633.0900:52:4920100:22:5600:01:4300:01:05
33 4076GEMMA BADIA PRATC.N. MATAROABF01:16:1523900:16:4520500:35:5733.3800:52:4221300:23:3300:01:3900:01:02
34 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:16:3824100:17:0523000:37:3531.9300:54:4018100:21:5800:01:4700:01:21
35 9085LAURA MAQUEDA MARCOSC.E. RAYOTEAMABF01:19:2116600:13:5522200:37:1632.2000:51:1125300:28:1000:02:0500:01:26
36 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:19:3025300:18:2522900:37:2932.0100:55:5421500:23:3600:02:1200:00:58
37 1345LAURA GONZALEZ SAINZTRI+9 EL MASNOUABF01:20:4524900:18:0723700:38:1931.3200:56:2622500:24:1900:02:1900:01:25
38 763RAQUEL MARTINEZ REVIEJOC.N. SABADELLABF01:21:3823500:16:2925900:42:2728.2700:58:5619800:22:4200:02:4800:01:06
39 6267MONICA ESTIVAL GARCIAC.E. RAYOTEAMABF01:22:0724000:16:4824400:39:2330.4700:56:1124000:25:5600:03:0800:01:10
40 1226IBET BUSON ROVIRAC.N. VIC-ETBABF01:23:2312400:12:5224500:39:3730.2900:52:2926200:30:5400:01:4900:01:17
41 1889DESIRÉE KHALAF FERNÁNDEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:24:1524200:17:1524200:39:2030.5100:56:3525200:27:4000:02:4300:01:39
42 615ESTHER JAEN FLORESVILADECANS TRIATLOABF01:25:0025900:19:1825500:41:1829.0601:00:3622800:24:2400:02:2100:01:24
43 5383MARTA PLANA GOMEZC.N. BADALONAABF01:27:0319300:14:4625800:41:5328.6500:56:3926000:30:2400:02:1700:01:40

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35