RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
74 269 267 2 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E. KATOA BARCELONA - 03:10:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
147MERITXELL VELASCO AYGUASANOSA01:02:32
22627MARINA BURGAYA NOGALES 01:03:21
31083CLAUDIA MONTAGUT SANZ01:04:20

2. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 03:13:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
15118EVA LEDESMA CALVET01:00:51
25026ANNA ONIEVA LLOBERA01:02:44
35036HELENA FERNÁNDEZ LAGO01:10:09

3. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:18:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
14751LUCIA CASALS MOJICA01:04:11
24002LARA AZNAR BELTRAN01:06:33
33552BERTA ARAUZO LLOBET01:07:28

4. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 03:19:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11853LAURA PEREZ CANTERO01:03:33
2645ANA MARTINEZ ALONSO01:06:08
35048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZ01:09:33

5. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:21:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
14003TANIA GUERRA ROMERO01:06:06
23793CLARA FONTGIVELL VILELLA01:07:35
31887ANA BATLLE FLORES01:07:57

6. - C.N. SABADELL - 03:30:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
16080JUDIT UGAS MERINO01:06:54
2762CLAUDIA URETA SANCHEZ01:07:33
34768LAURA PAYA RINCON01:15:34

7. - C.N. MATARO - 03:30:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
121AIDA FABREGA ARGERICH01:04:21
25069NURIA BRUGUERA ROIG01:09:51
34076GEMMA BADIA PRAT01:16:15

8. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:30:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
16258ALIZÉE KERVEVAN01:05:52
21568NATALIA WINNICKA01:09:51
36109PRUNELLE CHASSOT01:14:52

9. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 03:30:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
1894MÉLODIE RIOTTEAU01:04:13
22376ELECTRA GARCIA MARGALEF01:12:08
35487LAURA PÉREZ REDONDO01:14:26

10. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:31:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
140ANNA FLAQUER PORTI01:02:21
29204AIDA PADILLA GONZÁLEZ01:13:32
33967MARIA CASTAÑEDA LOPEZ01:15:47

11. - TGCBINN - 03:34:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
13959ANNABEL NAVIO ROBLES01:06:17
24854LAURA MARTINEZ BUCARDO01:09:58
31150EVA RAMIO BOSCH01:18:33

12. - ITRIATLETES SOLIDARIS - 03:36:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1733AROA ARDANUY MOYANO01:09:38
23465MARTA MARI FERNANDEZ01:12:27
3734ISAURA VILA ROMERO01:14:16

13. - C.E.T. DISTANCE - 03:40:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
15389MONICA DE LA ENCINA LOPEZ 01:09:46
23CARMINA CANDELLERO RAIMONDO01:15:27
31793MONICA MONFORT ROCA01:15:45

14. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:44:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
11093MAITE ESVERTIT TORRENTS01:10:50
2196LAURA SARAROLS RAMSAY01:16:37
34165GEORGINA CALLEJON MARTINEZ01:16:38

15. - GAVA TRIATLO - 03:46:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
16022CARLA CIRUELOS DE LA FUENTE01:10:05
26021ELIA CERVERA CARLIER01:15:25
31854LAURA BAEZA ORTUÑO01:20:54

16. - ASSOCIACIO ATLETICA XAFATOLLS - 03:49:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1109EVA RIBALTA FERRER01:10:04
21907MARI SANFELIU IBAÑEZ01:12:53
31908ATMA MARTI BRESOLI01:26:06

17. - TRI+9 EL MASNOU - 03:49:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
15658GEORGINA ESTIVILL VIELLA01:13:07
21344TANIA ANSON CARRASCOSO01:15:15
31345LAURA GONZALEZ SAINZ01:20:45

18. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:49:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11487ARIADNA LLOP BUSO01:13:19
23107ELISABETH VINE FABRE01:15:41
31482LIDIA QUERA CODERCH01:20:10

19. - C.A. IGUALADA - 03:49:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
15789CRISTINA BRU CLOTET01:09:57
23584ASSUMPTA CASTELLTORT AMOROS01:13:16
36151CLARA RUIZ RADIGALES01:25:58

20. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:49:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
16104SARA HERNANDEZ MOLFULLEDA01:10:51
2122INES MESTRE CARRASCO01:18:07
34016SILVIA GARCIA XIFRE01:20:59

21. - C.N. BADALONA - 03:50:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
11131ANNA SANTIDRIAN BOU01:06:29
26051PAULA DE LA CRUZ BALLESTEROS 01:16:31
35383MARTA PLANA GOMEZ01:27:03

22. - C.E. RAYOTEAM - 03:50:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
13553LAIA MARTIN MAGDALENA01:09:19
29085LAURA MAQUEDA MARCOS01:19:21
31032ESTHER LÓPEZ TORROJA01:21:37

23. - VILADECANS TRIATLO - 03:50:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1608VANESA BECERRA ORTIZ01:10:57
21563DOLORS PRADELL LOPEZ01:14:40
3615ESTHER JAEN FLORES01:25:00

24. - C.N. VIC-ETB - 03:50:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
11899MARINA CASALS GODAYOL01:13:08
25675M. ÀNGELS PÉREZ DURÁN01:15:26
31221ÀNGELS PINYANA GARRIGA01:22:04

25. - CLUB NATACIO SITGES - 03:56:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11877LAURA ESTHER RÍOS TORQUET01:13:27
25074ARACELI DE LA VEGA DOMINGO01:20:44
36262REBECCA ROHDE01:22:12

26. - CLUB TRIATLO SABADELL - 04:10:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
16036OLGA FERNANDEZ ORTEGA01:18:23
2813MARGARITA FERNANDEZ ORTEGA01:24:18
3814VERÓNICA MORENO RODRÍGUEZ 01:27:28

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35