RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
74 269 267 2 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E.T. DISTANCE - 02:45:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1340RICHARD CALLE MARTINEZ00:54:59
25551FIDEL DIAZ 00:55:09
33601PEDRO BALDANTONI00:55:16

2. - CLUB NATACIO BARCELONA - 02:45:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
15877JOAQUIN MOJICA BAQUERO00:54:06
24795POL CLEMENTE GONZALEZ00:55:42
33297SERGI ALIAGA TORRENS00:55:58

3. - CLUB NATACIO MANRESA - 02:49:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
12495PAU NOGUERA SALMERON00:53:40
21195JORDI VIDAL MONCUNILL00:56:24
3457AMAND REDONDO BRUNET00:59:04

4. - C.E. KATOA BARCELONA - 02:49:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1214ARNAU MARTINEZ MUR00:55:02
21720MARC NIETO JUSTRIBO00:57:15
3383DANIEL VELASCO GARCIA00:57:22

5. - C.N. BADALONA - 02:50:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRACIA00:53:15
21324ALBERT GARCIA SERRA00:58:26
3499CARLOS ALFONSO PULIDO MARTINEZ00:58:34

6. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 02:50:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
14894ROC BELLOSTAS CARRERAS00:56:25
23205DAVID ROYO CALAVERA00:57:07
31517POL PUEYO SOLA00:57:13

7. - C.N. MATARO - 02:51:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1505ORIOL FARRE I BOSCH00:56:43
24215ALEIX GARRETA BADIA00:56:45
3543ORIOL BRUGUERA SUPERVIA00:57:35

8. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 02:51:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
15558SERGI MATAS LARGO00:55:40
21247GUILLEM SAMANIEGO MULLER00:57:26
34686JAN MONTIEL MORENO00:58:28

9. - C.E. TRIATLO PICORNELL - 02:51:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
11189ALBERT SABATER MOLL00:56:19
21090RICARD MARI FERRER00:56:42
32378JON ANDER URIBARRI ORMAZA00:58:36

10. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:52:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11022FEDERICO GIUSTI00:56:55
21436IVAN LIMIA BOO00:57:42
31301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARRO00:57:46

11. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 02:52:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA00:56:28
2666ALBERT TORRES CARLES 00:57:10
34083GUILLEM MERCADE PUJADAS00:59:05

12. - C.N. VIC-ETB - 02:52:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1391JOSEP ANTONI DE LA MORA COSTAS00:57:15
2398ARNAU BELLAPART LAS HERAS00:57:30
3791MARTI QUER PUJOL00:58:04

13. - C.N. CALELLA - 02:53:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
1637JOHN MANUEL GALINDO ROONEY00:55:38
22337NADIR BOURAS MOUSSAOUI00:56:14
32859ADRIA MITJA CABEZOS01:01:18

14. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 02:53:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
15421RAUL MARTIN NUÑEZ00:55:40
2618RAUL LORENZO MASEDA00:57:24
31813DAVID RODRIGUEZ PEREZ01:00:24

15. - C.E. RAYOTEAM - 02:54:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
13336JORDI GARCIA BERMUDEZ00:56:16
22018PAU CAPDEVILA VERA00:58:11
31362DAVID PARRA VILLALOBOS00:59:57

16. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 02:56:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
14813ALEJANDRO DELGADO VALLEJO00:54:38
2950GERARD GARRIDO AUFERIL01:01:10
35450FRANCESC ESCOLA RUIZ01:01:11

17. - TEAM TRIRELAY - 02:57:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1944MARC BUSQUETS SANS00:58:45
22755DAVID GARCIA RODRIGUEZ00:59:00
34260FERNANDO DIETSCHE01:00:06

18. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 02:58:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
11418YAGO SÁNCHEZ COSTA00:59:06
2517GUILLERMO GARCIA MARCOS00:59:32
34581POL FERNANDEZ HERNANDEZ00:59:37

19. - CLUB NATACIO SITGES - 02:58:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12456JEREMIE CLEMENT00:55:41
22312JOSEBA ARANA ESCALADA00:58:58
32759MARC GASPAR GUARDIOLA01:03:43

20. - G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG - 02:58:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
11063ORIOL MAS ESPINALT00:56:34
21070JOAN GOMILA ANGLADA00:58:20
32077JORDI IZQUIERDO MARTINEZ01:04:03

21. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:01:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
14873BIEL PLANAS VILAGRAN00:55:19
25262AITOR ESPINOSA VALERO01:02:43
33443NIL TORRENTA ROURA01:03:18

22. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:04:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
14849SERGI LIZ MADRID00:58:42
2801LUIS NAJERA HISADO01:02:14
35925CARLES RAMOS ABELLAN01:03:53

23. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:05:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
14346ANTONIO JARAICES JIMENEZ01:01:07
2852VICTOR CORTINA HONRADO01:01:26
31552ALBERTO PRADOS CORREDOR01:03:07

24. - C.A. IGUALADA - 03:07:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
15233ALBERT SOLE SALCEDO00:58:26
24429JORDI VIDAL VILASECA01:01:30
3789JOSE ROQUE RIOS CUADROS01:07:37

25. - CREU GROGA CALELLA TRIATLO - 03:08:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
1620MARC MARTIN CLOTA01:01:15
23605ALBERT OLIVER RIBE01:01:46
34232MARTI CERVANTES CABAS01:05:15

26. - C.N. SABADELL - 03:09:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
1768ANTONIO LARA CASADO01:00:48
23173MARC DONIGA MARTINEZ01:03:37
34078ARNAU AGUILAR PAYA01:04:35

27. - AT C. R3 RIPOLLET TRIATLO - 03:09:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
11652JOAN RODRIGUEZ GOMEZ01:01:00
2787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ01:03:23
34815CARLOS MORRONDO CERVERO01:04:54

28. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:10:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
14592XAVI DUEÑAS CASAMAYOR01:01:17
22635JAVIER VERA01:03:26
36125MIGUEL HERNÁNDEZ HIDALGO01:06:05

29. - L3SCOLA SANT JUST - 03:11:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
14684MARC SANGES PRADAS00:58:31
25017ALEXANDRE ROMEO COMAS01:04:25
35570MARC CARBONELL CRUSELLAS01:08:15

30. - C.E. NO TE PARES - 03:11:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA00:59:54
21061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZ01:05:33
35825JESUS NIÑO PRUANO01:06:27

31. - TRI+9 EL MASNOU - 03:12:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
15685SERGI PRADO GARCIA01:00:10
22183GERMAN GARROTE BORRULL01:00:19
3173JORDI OLIVELLA PUJOL01:11:41

32. - ITRIATLETES SOLIDARIS - 03:13:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
15268RENAUD DUVERGER ROS00:59:15
24527PAU SOLANO GOMEZ01:05:38
3740AARON CARRASCO ÁLVAREZ01:08:22

33. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:13:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:01:03
22526JORDI LOBATO TORREÑO01:04:57
3329ADRIA NAVARRETE JIMENEZ01:07:45

34. - C.E. TRIPLAY PRAT - 03:14:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1342JORDI ARIAS SUNYER01:01:05
25634ALVARO ESPEJO GARRIDO01:03:19
31295RAFAEL SANCHEZ PISTON01:09:45

35. - C.N. TARRACO - 03:14:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
15859CARLES ARAGONES MALLEN01:00:04
21786ALBERT BARTRA BARBERÀ01:05:33
32083PERE MALLAFRE GARCIA01:09:15

36. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 03:16:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
14880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHO00:59:49
21902JORDI MUÑOZ POUS01:04:47
31890MARC SALA FARGAS01:11:45

37. - ASSOCIACIO ATLETICA XAFATOLLS - 03:17:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
12991ANTONI CAPELL BUENDIA00:58:24
21906JOEL PORCEL DEL OLMO01:08:38
31910ISAAC OROMI BOSCH01:10:03

38. - VILADECANS TRIATLO - 03:19:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
14118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSA00:58:02
22676ALBERTO RODRIGUEZ MATA01:05:56
36297SERGIO CONESA NAVARRO01:15:23

39. - GAVA TRIATLO - 03:20:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13871CRÍSTOFER REGALADO TAPIA01:03:05
24563KILIAN ZURERA VIZUETE01:07:56
31863THOMAS RITZKA01:09:10

40. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:22:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
11834ORIOL MELERO AMBLÀS01:01:09
22520ANTONIO MARTOS GARCIA01:07:58
31202ANDREU SANCHEZ VERNET01:12:55

41. - C.N. CATALUNYA - 03:32:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
11078SERGI PI BOLTA00:59:52
23005JUAN PI MIRA01:08:51
3977FLAVIO PIETROCOLA FOSSATI01:24:04

42. - TGCBINN - 03:34:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
11161IZAN BAÑOS MARCOS00:59:16
26250DIDAC MEMBRIVES BARNIOL01:06:35
35302DAVID MARTÍ CAMPMAJOR01:28:46

43. - CLUB TRIATLO ARENYS - 03:45:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
11506CHRISTIAN REINA MUÑOZ01:09:05
21864SALVADOR DE VAL SOLER01:17:04
31905PERE LUCIO SUBIRACHS01:19:43

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35