RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
66 60 60 0 0 300 2 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5849JOAN SALOMON PAGESPETITC.E. TRIATLO PICORNELLJVM00:12:58100:05:10100:00:20360.0000:05:30100:07:2800:00:0000:00:00
2 2388EUDALD GUZMAN JIMENEZCLUB ESPORTIU Z5CDM00:13:35200:05:13300:00:22327.2700:05:35500:08:0000:00:0000:00:00
3 44SERGI DEL RIO SANTAMARIAFLOR DE TRIATLOCDM00:13:58300:05:231400:00:27266.6700:05:50900:08:0800:00:0000:00:00
4 2218JOEL HERNÁNDEZ CEREZOC.A. IGUALADAJVM00:14:00600:05:382200:00:30240.0000:06:08400:07:5200:00:0000:00:00
5 7011MAIA SALOMON PAGESPETITPRAT TRIATLO 1994INFF00:14:071100:05:512000:00:28257.1400:06:19200:07:4800:00:0000:00:00
6 1691DIEGO GÜIMIL GALLEGOCLUB ESPORTIU Z5CDM00:14:14700:05:421700:00:27266.6700:06:09700:08:0500:00:0000:00:00
7 2074JAN CRISTEL COMAPOSADAC.E. CERDANYOLA A.T.JVM00:14:17400:05:27200:00:22327.2700:05:491400:08:2800:00:0000:00:00
8 8013MARC PÉREZ RODRÍGUEZCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:14:251300:05:541900:00:27266.6700:06:21600:08:0400:00:0000:00:00
9 2494LLIBERT MONJE SAN MILLANCLUB ESPORTIU Z5CDM00:14:321500:05:57500:00:23313.0400:06:201000:08:1200:00:0000:00:00
10 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF00:14:37900:05:471200:00:26276.9200:06:131300:08:2400:00:0000:00:00
11 2359HECTOR JORDAN BARRAGANCLUB ESPORTIU Z5CDM00:14:401000:05:501300:00:26276.9200:06:161200:08:2400:00:0000:00:00
12 7010DYLAN CARRIL CAPAPEYTRANSTRIATLONINFM00:14:471200:05:535400:00:48150.0000:06:41800:08:0600:00:0000:00:00
13 7019MAXIME DOS SANTOS LOPEZC.N. REUS PLOMSINFM00:14:592100:06:103200:00:32225.0000:06:421100:08:1700:00:0000:00:00
14 1934JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:14:591600:05:582600:00:31232.2600:06:291500:08:3000:00:0000:00:00
15 1386SIRA MARTIN CILLEROSC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:15:01500:05:283300:00:33218.1800:06:012200:09:0000:00:0000:00:00
16 2391ONA CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYCDF00:15:261700:05:59600:00:24300.0000:06:232400:09:0300:00:0000:00:00
17 2386SAM LINARES FORDHAMTRANSTRIATLONCDM00:15:294500:07:062500:00:31232.2600:07:37300:07:5200:00:0000:00:00
18 7016ARIADNA FERNANDEZ CABEZASC.E. TRIPLAY PRATINFF00:15:302900:06:261500:00:27266.6700:06:531600:08:3700:00:0000:00:00
19 1123ATENEA DE LA FUENTE SERRACLUB ESPORTIU Z5CDF00:15:312200:06:121000:00:26276.9200:06:382100:08:5300:00:0000:00:00
20 7014NAYARA DA SILVA ALONSO TRICALAFELLINFF00:15:392800:06:25800:00:25288.0000:06:501900:08:4900:00:0000:00:00
21 2693PERE BIGAS SILVESTREC.N. MATAROJVM00:15:52800:05:423400:00:34211.7600:06:163300:09:3600:00:0000:00:00
22 7024MEDIR ALZURIA MARTORELLC.A. IGUALADAINFM00:16:003600:06:373100:00:32225.0000:07:092000:08:5100:00:0000:00:00
23 7013MELISSA RUIZ GRANDINC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:16:023100:06:305200:00:46156.5200:07:161700:08:4600:00:0000:00:00
24 1973IRENE FERNANDEZ CAÑETEPRAT TRIATLO 1994JVF00:16:062600:06:215900:00:58124.1400:07:191800:08:4700:00:0000:00:00
25 1924ADA GALLARDO GARCIAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDF00:16:182300:06:163000:00:32225.0000:06:483200:09:3000:00:0000:00:00
26 2340CARLOTA GUMBAU DÍAZC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:16:213400:06:345100:00:44163.6400:07:182300:09:0300:00:0000:00:00
27 2349EUGENIA FERNANDEZ CASTELLC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:16:304000:06:444200:00:36200.0000:07:202700:09:1000:00:0000:00:00
28 8014DAVID GÜIMIL GALLEGOCLUB ESPORTIU Z5INFM00:16:313900:06:43700:00:25288.0000:07:083100:09:2300:00:0000:00:00
29 2401AINA LOPEZ IRANZOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDF00:16:372000:06:092100:00:30240.0000:06:394000:09:5800:00:0000:00:00
30 6211MAR RABANEDA CARMONACLUB ESPORTIU Z5JVF00:16:412500:06:21400:00:23313.0400:06:443900:09:5700:00:0000:00:00
31 1702MARTINA YAGÜE MIRAPEIXCLUB ESPORTIU Z5CDF00:16:441800:06:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 1330INGRID ALSINA VEREDASCLUB NATACIO MANRESAJVF00:16:472700:06:242400:00:31232.2600:06:553700:09:5200:00:0000:00:00
33 7025NIA GALLARDONGARCIAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFF00:16:534700:07:141600:00:27266.6700:07:412800:09:1200:00:0000:00:00
34 8017ALBA FOSCH SANCHEZTRICALAFELLINFF00:17:064600:07:094100:00:36200.0000:07:453000:09:2100:00:0000:00:00
35 1942IVANA JUAN PLAC.N. BADALONAJVF00:17:122400:06:194400:00:37194.5900:06:564200:10:1600:00:0000:00:00
36 2458JUNE MARTINEZ DUCETRICALAFELLCDF00:17:133500:06:365500:00:48150.0000:07:243600:09:4900:00:0000:00:00
37 1626LLATZER ASENJO PRADASG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:17:153800:06:414900:00:39184.6200:07:203800:09:5500:00:0000:00:00
38 7015PAU FOSCH SÁNCHEZCLUB BTT MONTBIKEINFM00:17:214900:07:155700:00:49146.9400:08:042900:09:1700:00:0000:00:00
39 1635ALBA AZAÑON ANDRESCLUB ESPORTIU Z5CDF00:17:234100:06:444700:00:38189.4700:07:224100:10:0100:00:0000:00:00
40 8015LOLA VIDAL DIVIUC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:17:255400:07:355000:00:40180.0000:08:152600:09:1000:00:0000:00:00
41 8016ARIADNA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFF00:17:303300:06:32900:00:26276.9200:06:584400:10:3200:00:0000:00:00
42 569ALICIA LOPEZ NIETOC.N. BADALONACDF00:17:343000:06:291100:00:26276.9200:06:554600:10:3900:00:0000:00:00
43 2976LAIA HERNANDEZ TUBAUC.E.T. DISTANCEJVF00:17:341900:06:073800:00:35205.7100:06:424700:10:5200:00:0000:00:00
44 7017ALEXANDER TOTEVGAVA TRIATLOINFM00:17:435100:07:252300:00:31232.2600:07:563500:09:4700:00:0000:00:00
45 7020MARTI CASTELLANO VELEZC.A. IGUALADAINFM00:17:465700:07:525800:00:51141.1800:08:432500:09:0300:00:0000:00:00
46 7009JAN MENDEZ NAVARROC.A. IGUALADAINFM00:17:465200:07:274500:00:37194.5900:08:043400:09:4200:00:0000:00:00
47 7026LUCIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:18:143200:06:312900:00:32225.0000:07:035100:11:1100:00:0000:00:00
48 2985CARLA CERVELLO SOLSONAC.N. MATAROJVF00:18:231400:05:561800:00:27266.6700:06:235500:12:0000:00:0000:00:00
49 2789EMMA MARSAL PIFERRERG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDF00:18:234200:06:542700:00:31232.2600:07:254900:10:5800:00:0000:00:00
50 2983ALBA MOYA VALLSCLUB ESPORTIU TR360-PENEDJVF00:18:495600:07:423700:00:35205.7100:08:174300:10:3200:00:0000:00:00
51 7008NIKOL BALLA STAEVATRICALAFELLINFF00:18:554300:06:593600:00:34211.7600:07:335200:11:2200:00:0000:00:00
52 7012LARA LOPEZ MONTILLACLUB ESPORTIU TR360-PENEDINFF00:18:594800:07:153500:00:34211.7600:07:495000:11:1000:00:0000:00:00
53 2977EMMA TORTOSA FORTINAC.E.T. DISTANCECDF00:19:053700:06:394800:00:39184.6200:07:185400:11:4700:00:0000:00:00
54 7018IVAN TOTEVGAVA TRIATLOINFM00:19:115800:07:583900:00:35205.7100:08:334500:10:3800:00:0000:00:00
55 7021ADAM EL MENGADI REDONCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:19:345000:07:194000:00:35205.7100:07:545300:11:4000:00:0000:00:00
56 2982KILIAN LUKJAR MARTINCLUB ESPORTIU TR360-PENEDCDM00:20:446000:09:154300:00:36200.0000:09:514800:10:5300:00:0000:00:00
57 2978MARCELA PRADERA FERNANDEZINDEPENDIENTECDF00:21:095300:07:345600:00:49146.9400:08:235700:12:4600:00:0000:00:00
58 7023QUIRZE ASENJO PRADASG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM00:21:315900:08:305300:00:47153.1900:09:175600:12:1400:00:0000:00:00
59 1881CINTIA GUTIERREZ CANOTRICALAFELLCDF00:21:324400:07:004600:00:38189.4700:07:385800:13:5400:00:0000:00:00
60 8012AITANA YAGÜE MIRAPEIXCLUB ESPORTIU Z5INFF00:22:515500:07:362800:00:32225.0000:08:085900:14:4300:00:0000:00:00






NP 2973ABRIL BOSCH ROVIRATRANSTRIATLONCDF
NP 5678ALBA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANAJVF
NP 7022GUILLEM ASENJO PRADASG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM
NP 1397IRIA ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDF
NP 1518GUIM GABARRO SARRIC.A. IGUALADACDM
NP 1861JOAN BRESCO BEJARANOGAVA TRIATLOCDM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35