RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
66 60 60 0 0 300 2 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7011MAIA SALOMON PAGESPPRAT TRIATLO 1994INFF00:14:071100:05:512000:00:28257.1400:06:19200:07:4800:00:0000:00:00
2 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF00:14:37900:05:471200:00:26276.9200:06:131300:08:2400:00:0000:00:00
3 1386SIRA MARTIN CILLEROC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:15:01500:05:283300:00:33218.1800:06:012200:09:0000:00:0000:00:00
4 2391ONA CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYCDF00:15:261700:05:59600:00:2430000:06:232400:09:0300:00:0000:00:00
5 7016ARIADNA FERNANDEZ CC.E. TRIPLAY PRATINFF00:15:302900:06:261500:00:27266.6700:06:531600:08:3700:00:0000:00:00
6 1123ATENEA DE LA FUENTECLUB ESPORTIU Z5CDF00:15:312200:06:121000:00:26276.9200:06:382100:08:5300:00:0000:00:00
7 7014NAYARA DA SILVA ALOTRICALAFELLINFF00:15:392800:06:25800:00:2528800:06:501900:08:4900:00:0000:00:00
8 7013MELISSA RUIZ GRANDIC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:16:023100:06:305200:00:46156.5200:07:161700:08:4600:00:0000:00:00
9 1973IRENE FERNANDEZ CAÑPRAT TRIATLO 1994JVF00:16:062600:06:215900:00:58124.1400:07:191800:08:4700:00:0000:00:00
10 1924ADA GALLARDO GARCIAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDF00:16:182300:06:163000:00:3222500:06:483200:09:3000:00:0000:00:00
11 2340CARLOTA GUMBAU DÍAZC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:16:213400:06:345100:00:44163.6400:07:182300:09:0300:00:0000:00:00
12 2349EUGENIA FERNANDEZ CC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:16:304000:06:444200:00:3620000:07:202700:09:1000:00:0000:00:00
13 2401AINA LOPEZ IRANZOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDF00:16:372000:06:092100:00:3024000:06:394000:09:5800:00:0000:00:00
14 6211MAR RABANEDA CARMONCLUB ESPORTIU Z5JVF00:16:412500:06:21400:00:23313.0400:06:443900:09:5700:00:0000:00:00
15 1702MARTINA YAGÜE MIRAPCLUB ESPORTIU Z5CDF00:16:441800:06:02000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 1330INGRID ALSINA VEREDCLUB NATACIO MANRESAJVF00:16:472700:06:242400:00:31232.2600:06:553700:09:5200:00:0000:00:00
17 7025NIA GALLARDONGARCIAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFF00:16:534700:07:141600:00:27266.6700:07:412800:09:1200:00:0000:00:00
18 8017ALBA FOSCH SANCHEZTRICALAFELLINFF00:17:064600:07:094100:00:3620000:07:453000:09:2100:00:0000:00:00
19 1942IVANA JUAN PLAC.N. BADALONAJVF00:17:122400:06:194400:00:37194.5900:06:564200:10:1600:00:0000:00:00
20 2458JUNE MARTINEZ DUCETRICALAFELLCDF00:17:133500:06:365500:00:4815000:07:243600:09:4900:00:0000:00:00
21 1635ALBA AZAÑON ANDRESCLUB ESPORTIU Z5CDF00:17:234100:06:444700:00:38189.4700:07:224100:10:0100:00:0000:00:00
22 8015LOLA VIDAL DIVIUC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:17:255400:07:355000:00:4018000:08:152600:09:1000:00:0000:00:00
23 8016ARIADNA PANIAGUA VIC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFF00:17:303300:06:32900:00:26276.9200:06:584400:10:3200:00:0000:00:00
24 569ALICIA LOPEZ NIETOC.N. BADALONACDF00:17:343000:06:291100:00:26276.9200:06:554600:10:3900:00:0000:00:00
25 2976LAIA HERNANDEZ TUBAC.E.T. DISTANCEJVF00:17:341900:06:073800:00:35205.7100:06:424700:10:5200:00:0000:00:00
26 7026LUCIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:18:143200:06:312900:00:3222500:07:035100:11:1100:00:0000:00:00
27 2789EMMA MARSAL PIFERREG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDF00:18:234200:06:542700:00:31232.2600:07:254900:10:5800:00:0000:00:00
28 2985CARLA CERVELLO SOLSC.N. MATAROJVF00:18:231400:05:561800:00:27266.6700:06:235500:12:0000:00:0000:00:00
29 2983ALBA MOYA VALLSCLUB ESPORTIU TR360-PENEDJVF00:18:495600:07:423700:00:35205.7100:08:174300:10:3200:00:0000:00:00
30 7008NIKOL BALLA STAEVATRICALAFELLINFF00:18:554300:06:593600:00:34211.7600:07:335200:11:2200:00:0000:00:00
31 7012LARA LOPEZ MONTILLACLUB ESPORTIU TR360-PENEDINFF00:18:594800:07:153500:00:34211.7600:07:495000:11:1000:00:0000:00:00
32 2977EMMA TORTOSA FORTINC.E.T. DISTANCECDF00:19:053700:06:394800:00:39184.6200:07:185400:11:4700:00:0000:00:00
33 2978MARCELA PRADERA FERINDEPENDIENTECDF00:21:095300:07:345600:00:49146.9400:08:235700:12:4600:00:0000:00:00
34 1881CINTIA GUTIERREZ CATRICALAFELLCDF00:21:324400:07:004600:00:38189.4700:07:385800:13:5400:00:0000:00:00
35 8012AITANA YAGÜE MIRAPECLUB ESPORTIU Z5INFF00:22:515500:07:362800:00:3222500:08:085900:14:4300:00:0000:00:00
GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5849JOAN SALOMON PAGESPC.E. TRIATLO PICORNELLJVM00:12:58100:05:10100:00:2036000:05:30100:07:2800:00:0000:00:00
2 2388EUDALD GUZMAN JIMENCLUB ESPORTIU Z5CDM00:13:35200:05:13300:00:22327.2700:05:35500:08:0000:00:0000:00:00
3 44SERGI DEL RIO SANTAFLOR DE TRIATLOCDM00:13:58300:05:231400:00:27266.6700:05:50900:08:0800:00:0000:00:00
4 2218JOEL HERNÁNDEZ CERC.A. IGUALADAJVM00:14:00600:05:382200:00:3024000:06:08400:07:5200:00:0000:00:00
5 1691DIEGO GÜIMIL GALLEGCLUB ESPORTIU Z5CDM00:14:14700:05:421700:00:27266.6700:06:09700:08:0500:00:0000:00:00
6 2074JAN CRISTEL COMAPOSC.E. CERDANYOLA A.T.JVM00:14:17400:05:27200:00:22327.2700:05:491400:08:2800:00:0000:00:00
7 8013MARC PÉREZ RODRÍGUECLUB NATACIO BARCELONAINFM00:14:251300:05:541900:00:27266.6700:06:21600:08:0400:00:0000:00:00
8 2494LLIBERT MONJE SAN MCLUB ESPORTIU Z5CDM00:14:321500:05:57500:00:23313.0400:06:201000:08:1200:00:0000:00:00
9 2359HECTOR JORDAN BARRACLUB ESPORTIU Z5CDM00:14:401000:05:501300:00:26276.9200:06:161200:08:2400:00:0000:00:00
10 7010DYLAN CARRIL CAPAPETRANSTRIATLONINFM00:14:471200:05:535400:00:4815000:06:41800:08:0600:00:0000:00:00
11 7019MAXIME DOS SANTOS LC.N. REUS PLOMSINFM00:14:592100:06:103200:00:3222500:06:421100:08:1700:00:0000:00:00
12 1934JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:14:591600:05:582600:00:31232.2600:06:291500:08:3000:00:0000:00:00
13 2386SAM LINARES FORDHAMTRANSTRIATLONCDM00:15:294500:07:062500:00:31232.2600:07:37300:07:5200:00:0000:00:00
14 2693PERE BIGAS SILVESTRC.N. MATAROJVM00:15:52800:05:423400:00:34211.7600:06:163300:09:3600:00:0000:00:00
15 7024MEDIR ALZURIA MARTOC.A. IGUALADAINFM00:16:003600:06:373100:00:3222500:07:092000:08:5100:00:0000:00:00
16 8014DAVID GÜIMIL GALLEGCLUB ESPORTIU Z5INFM00:16:313900:06:43700:00:2528800:07:083100:09:2300:00:0000:00:00
17 1626LLATZER ASENJO PRADG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:17:153800:06:414900:00:39184.6200:07:203800:09:5500:00:0000:00:00
18 7015PAU FOSCH SÁNCHEZCLUB BTT MONTBIKEINFM00:17:214900:07:155700:00:49146.9400:08:042900:09:1700:00:0000:00:00
19 7017ALEXANDER TOTEVGAVA TRIATLOINFM00:17:435100:07:252300:00:31232.2600:07:563500:09:4700:00:0000:00:00
20 7020MARTI CASTELLANO VEC.A. IGUALADAINFM00:17:465700:07:525800:00:51141.1800:08:432500:09:0300:00:0000:00:00
21 7009JAN MENDEZ NAVARROC.A. IGUALADAINFM00:17:465200:07:274500:00:37194.5900:08:043400:09:4200:00:0000:00:00
22 7018IVAN TOTEVGAVA TRIATLOINFM00:19:115800:07:583900:00:35205.7100:08:334500:10:3800:00:0000:00:00
23 7021ADAM EL MENGADI REDCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:19:345000:07:194000:00:35205.7100:07:545300:11:4000:00:0000:00:00
24 2982KILIAN LUKJAR MARTICLUB ESPORTIU TR360-PENEDCDM00:20:446000:09:154300:00:3620000:09:514800:10:5300:00:0000:00:00
25 7023QUIRZE ASENJO PRADAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM00:21:315900:08:305300:00:47153.1900:09:175600:12:1400:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35