RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
66 60 60 0 0 300 2 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: INFM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8013MARC PÉREZ RODRÍGUEZCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:14:251300:05:541900:00:27266.6700:06:21600:08:0400:00:0000:00:00
2 7010DYLAN CARRIL CAPAPEYTRANSTRIATLONINFM00:14:471200:05:535400:00:48150.0000:06:41800:08:0600:00:0000:00:00
3 7019MAXIME DOS SANTOS LOPEZC.N. REUS PLOMSINFM00:14:592100:06:103200:00:32225.0000:06:421100:08:1700:00:0000:00:00
4 7024MEDIR ALZURIA MARTORELLC.A. IGUALADAINFM00:16:003600:06:373100:00:32225.0000:07:092000:08:5100:00:0000:00:00
5 8014DAVID GÜIMIL GALLEGOCLUB ESPORTIU Z5INFM00:16:313900:06:43700:00:25288.0000:07:083100:09:2300:00:0000:00:00
6 7015PAU FOSCH SÁNCHEZCLUB BTT MONTBIKEINFM00:17:214900:07:155700:00:49146.9400:08:042900:09:1700:00:0000:00:00
7 7017ALEXANDER TOTEVGAVA TRIATLOINFM00:17:435100:07:252300:00:31232.2600:07:563500:09:4700:00:0000:00:00
8 7020MARTI CASTELLANO VELEZC.A. IGUALADAINFM00:17:465700:07:525800:00:51141.1800:08:432500:09:0300:00:0000:00:00
9 7009JAN MENDEZ NAVARROC.A. IGUALADAINFM00:17:465200:07:274500:00:37194.5900:08:043400:09:4200:00:0000:00:00
10 7018IVAN TOTEVGAVA TRIATLOINFM00:19:115800:07:583900:00:35205.7100:08:334500:10:3800:00:0000:00:00
11 7021ADAM EL MENGADI REDONCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:19:345000:07:194000:00:35205.7100:07:545300:11:4000:00:0000:00:00
12 7023QUIRZE ASENJO PRADASG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM00:21:315900:08:305300:00:47153.1900:09:175600:12:1400:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2388EUDALD GUZMAN JIMENEZCLUB ESPORTIU Z5CDM00:13:35200:05:13300:00:22327.2700:05:35500:08:0000:00:0000:00:00
2 44SERGI DEL RIO SANTAMARIAFLOR DE TRIATLOCDM00:13:58300:05:231400:00:27266.6700:05:50900:08:0800:00:0000:00:00
3 1691DIEGO GÜIMIL GALLEGOCLUB ESPORTIU Z5CDM00:14:14700:05:421700:00:27266.6700:06:09700:08:0500:00:0000:00:00
4 2494LLIBERT MONJE SAN MILLANCLUB ESPORTIU Z5CDM00:14:321500:05:57500:00:23313.0400:06:201000:08:1200:00:0000:00:00
5 2359HECTOR JORDAN BARRAGANCLUB ESPORTIU Z5CDM00:14:401000:05:501300:00:26276.9200:06:161200:08:2400:00:0000:00:00
6 1934JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:14:591600:05:582600:00:31232.2600:06:291500:08:3000:00:0000:00:00
7 2386SAM LINARES FORDHAMTRANSTRIATLONCDM00:15:294500:07:062500:00:31232.2600:07:37300:07:5200:00:0000:00:00
8 1626LLATZER ASENJO PRADASG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:17:153800:06:414900:00:39184.6200:07:203800:09:5500:00:0000:00:00
9 2982KILIAN LUKJAR MARTINCLUB ESPORTIU TR360-PENEDCDM00:20:446000:09:154300:00:36200.0000:09:514800:10:5300:00:0000:00:00
CATEGORIA: JVM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5849JOAN SALOMON PAGESPETITC.E. TRIATLO PICORNELLJVM00:12:58100:05:10100:00:20360.0000:05:30100:07:2800:00:0000:00:00
2 2218JOEL HERNÁNDEZ CEREZOC.A. IGUALADAJVM00:14:00600:05:382200:00:30240.0000:06:08400:07:5200:00:0000:00:00
3 2074JAN CRISTEL COMAPOSADAC.E. CERDANYOLA A.T.JVM00:14:17400:05:27200:00:22327.2700:05:491400:08:2800:00:0000:00:00
4 2693PERE BIGAS SILVESTREC.N. MATAROJVM00:15:52800:05:423400:00:34211.7600:06:163300:09:3600:00:0000:00:00
CATEGORIA: INFF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7011MAIA SALOMON PAGESPETITPRAT TRIATLO 1994INFF00:14:071100:05:512000:00:28257.1400:06:19200:07:4800:00:0000:00:00
2 7016ARIADNA FERNANDEZ CABEZASC.E. TRIPLAY PRATINFF00:15:302900:06:261500:00:27266.6700:06:531600:08:3700:00:0000:00:00
3 7014NAYARA DA SILVA ALONSO TRICALAFELLINFF00:15:392800:06:25800:00:25288.0000:06:501900:08:4900:00:0000:00:00
4 7013MELISSA RUIZ GRANDINC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:16:023100:06:305200:00:46156.5200:07:161700:08:4600:00:0000:00:00
5 7025NIA GALLARDONGARCIAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFF00:16:534700:07:141600:00:27266.6700:07:412800:09:1200:00:0000:00:00
6 8017ALBA FOSCH SANCHEZTRICALAFELLINFF00:17:064600:07:094100:00:36200.0000:07:453000:09:2100:00:0000:00:00
7 8015LOLA VIDAL DIVIUC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:17:255400:07:355000:00:40180.0000:08:152600:09:1000:00:0000:00:00
8 8016ARIADNA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFF00:17:303300:06:32900:00:26276.9200:06:584400:10:3200:00:0000:00:00
9 7026LUCIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:18:143200:06:312900:00:32225.0000:07:035100:11:1100:00:0000:00:00
10 7008NIKOL BALLA STAEVATRICALAFELLINFF00:18:554300:06:593600:00:34211.7600:07:335200:11:2200:00:0000:00:00
11 7012LARA LOPEZ MONTILLACLUB ESPORTIU TR360-PENEDINFF00:18:594800:07:153500:00:34211.7600:07:495000:11:1000:00:0000:00:00
12 8012AITANA YAGÜE MIRAPEIXCLUB ESPORTIU Z5INFF00:22:515500:07:362800:00:32225.0000:08:085900:14:4300:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1386SIRA MARTIN CILLEROSC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:15:01500:05:283300:00:33218.1800:06:012200:09:0000:00:0000:00:00
2 2391ONA CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYCDF00:15:261700:05:59600:00:24300.0000:06:232400:09:0300:00:0000:00:00
3 1123ATENEA DE LA FUENTE SERRACLUB ESPORTIU Z5CDF00:15:312200:06:121000:00:26276.9200:06:382100:08:5300:00:0000:00:00
4 1924ADA GALLARDO GARCIAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDF00:16:182300:06:163000:00:32225.0000:06:483200:09:3000:00:0000:00:00
5 2340CARLOTA GUMBAU DÍAZC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:16:213400:06:345100:00:44163.6400:07:182300:09:0300:00:0000:00:00
6 2349EUGENIA FERNANDEZ CASTELLC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:16:304000:06:444200:00:36200.0000:07:202700:09:1000:00:0000:00:00
7 2401AINA LOPEZ IRANZOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDF00:16:372000:06:092100:00:30240.0000:06:394000:09:5800:00:0000:00:00
8 1702MARTINA YAGÜE MIRAPEIXCLUB ESPORTIU Z5CDF00:16:441800:06:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 2458JUNE MARTINEZ DUCETRICALAFELLCDF00:17:133500:06:365500:00:48150.0000:07:243600:09:4900:00:0000:00:00
10 1635ALBA AZAÑON ANDRESCLUB ESPORTIU Z5CDF00:17:234100:06:444700:00:38189.4700:07:224100:10:0100:00:0000:00:00
11 569ALICIA LOPEZ NIETOC.N. BADALONACDF00:17:343000:06:291100:00:26276.9200:06:554600:10:3900:00:0000:00:00
12 2789EMMA MARSAL PIFERRERG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDF00:18:234200:06:542700:00:31232.2600:07:254900:10:5800:00:0000:00:00
13 2977EMMA TORTOSA FORTINAC.E.T. DISTANCECDF00:19:053700:06:394800:00:39184.6200:07:185400:11:4700:00:0000:00:00
14 2978MARCELA PRADERA FERNANDEZINDEPENDIENTECDF00:21:095300:07:345600:00:49146.9400:08:235700:12:4600:00:0000:00:00
15 1881CINTIA GUTIERREZ CANOTRICALAFELLCDF00:21:324400:07:004600:00:38189.4700:07:385800:13:5400:00:0000:00:00
CATEGORIA: JVF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF00:14:37900:05:471200:00:26276.9200:06:131300:08:2400:00:0000:00:00
2 1973IRENE FERNANDEZ CAÑETEPRAT TRIATLO 1994JVF00:16:062600:06:215900:00:58124.1400:07:191800:08:4700:00:0000:00:00
3 6211MAR RABANEDA CARMONACLUB ESPORTIU Z5JVF00:16:412500:06:21400:00:23313.0400:06:443900:09:5700:00:0000:00:00
4 1330INGRID ALSINA VEREDASCLUB NATACIO MANRESAJVF00:16:472700:06:242400:00:31232.2600:06:553700:09:5200:00:0000:00:00
5 1942IVANA JUAN PLAC.N. BADALONAJVF00:17:122400:06:194400:00:37194.5900:06:564200:10:1600:00:0000:00:00
6 2976LAIA HERNANDEZ TUBAUC.E.T. DISTANCEJVF00:17:341900:06:073800:00:35205.7100:06:424700:10:5200:00:0000:00:00
7 2985CARLA CERVELLO SOLSONAC.N. MATAROJVF00:18:231400:05:561800:00:27266.6700:06:235500:12:0000:00:0000:00:00
8 2983ALBA MOYA VALLSCLUB ESPORTIU TR360-PENEDJVF00:18:495600:07:423700:00:35205.7100:08:174300:10:3200:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35