RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
66 60 60 0 0 300 2 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5849JOAN SALOMON PAGESPETITC.E. TRIATLO PICORNELLJVM00:12:58100:05:10100:00:20360.0000:05:30100:07:2800:00:0000:00:00
2 2388EUDALD GUZMAN JIMENEZCLUB ESPORTIU Z5CDM00:13:35200:05:13300:00:22327.2700:05:35500:08:0000:00:0000:00:00
3 44SERGI DEL RIO SANTAMARIAFLOR DE TRIATLOCDM00:13:58300:05:231400:00:27266.6700:05:50900:08:0800:00:0000:00:00
4 2218JOEL HERNÁNDEZ CEREZOC.A. IGUALADAJVM00:14:00600:05:382200:00:30240.0000:06:08400:07:5200:00:0000:00:00
5 1691DIEGO GÜIMIL GALLEGOCLUB ESPORTIU Z5CDM00:14:14700:05:421700:00:27266.6700:06:09700:08:0500:00:0000:00:00
6 2074JAN CRISTEL COMAPOSADAC.E. CERDANYOLA A.T.JVM00:14:17400:05:27200:00:22327.2700:05:491400:08:2800:00:0000:00:00
7 8013MARC PÉREZ RODRÍGUEZCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:14:251300:05:541900:00:27266.6700:06:21600:08:0400:00:0000:00:00
8 2494LLIBERT MONJE SAN MILLANCLUB ESPORTIU Z5CDM00:14:321500:05:57500:00:23313.0400:06:201000:08:1200:00:0000:00:00
9 2359HECTOR JORDAN BARRAGANCLUB ESPORTIU Z5CDM00:14:401000:05:501300:00:26276.9200:06:161200:08:2400:00:0000:00:00
10 7010DYLAN CARRIL CAPAPEYTRANSTRIATLONINFM00:14:471200:05:535400:00:48150.0000:06:41800:08:0600:00:0000:00:00
11 7019MAXIME DOS SANTOS LOPEZC.N. REUS PLOMSINFM00:14:592100:06:103200:00:32225.0000:06:421100:08:1700:00:0000:00:00
12 1934JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:14:591600:05:582600:00:31232.2600:06:291500:08:3000:00:0000:00:00
13 2386SAM LINARES FORDHAMTRANSTRIATLONCDM00:15:294500:07:062500:00:31232.2600:07:37300:07:5200:00:0000:00:00
14 2693PERE BIGAS SILVESTREC.N. MATAROJVM00:15:52800:05:423400:00:34211.7600:06:163300:09:3600:00:0000:00:00
15 7024MEDIR ALZURIA MARTORELLC.A. IGUALADAINFM00:16:003600:06:373100:00:32225.0000:07:092000:08:5100:00:0000:00:00
16 8014DAVID GÜIMIL GALLEGOCLUB ESPORTIU Z5INFM00:16:313900:06:43700:00:25288.0000:07:083100:09:2300:00:0000:00:00
17 1626LLATZER ASENJO PRADASG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:17:153800:06:414900:00:39184.6200:07:203800:09:5500:00:0000:00:00
18 7015PAU FOSCH SÁNCHEZCLUB BTT MONTBIKEINFM00:17:214900:07:155700:00:49146.9400:08:042900:09:1700:00:0000:00:00
19 7017ALEXANDER TOTEVGAVA TRIATLOINFM00:17:435100:07:252300:00:31232.2600:07:563500:09:4700:00:0000:00:00
20 7020MARTI CASTELLANO VELEZC.A. IGUALADAINFM00:17:465700:07:525800:00:51141.1800:08:432500:09:0300:00:0000:00:00
21 7009JAN MENDEZ NAVARROC.A. IGUALADAINFM00:17:465200:07:274500:00:37194.5900:08:043400:09:4200:00:0000:00:00
22 7018IVAN TOTEVGAVA TRIATLOINFM00:19:115800:07:583900:00:35205.7100:08:334500:10:3800:00:0000:00:00
23 7021ADAM EL MENGADI REDONCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:19:345000:07:194000:00:35205.7100:07:545300:11:4000:00:0000:00:00
24 2982KILIAN LUKJAR MARTINCLUB ESPORTIU TR360-PENEDCDM00:20:446000:09:154300:00:36200.0000:09:514800:10:5300:00:0000:00:00
25 7023QUIRZE ASENJO PRADASG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM00:21:315900:08:305300:00:47153.1900:09:175600:12:1400:00:0000:00:00






NP 7022GUILLEM ASENJO PRADASG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM
NP 1518GUIM GABARRO SARRIC.A. IGUALADACDM
NP 1861JOAN BRESCO BEJARANOGAVA TRIATLOCDM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35