RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
225 199 194 5 0 2 7 1 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 603BIEL COLOMINA RODRÍGUEZFLOR DE TRIATLOJVM00:20:54200:06:21700:11:0637.8400:17:27100:03:2700:00:0000:00:00
2 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONAJVM00:21:00100:06:20500:11:0338.0100:17:23300:03:3700:00:0000:00:00
3 606ORIOL ALONSO BERNARDEZFLOR DE TRIATLOJVM00:21:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1922CESC PARRAMONA TORRESC.E. SPEED REPUBLIKJVM00:21:04700:06:24600:11:0537.8900:17:29200:03:3500:00:0000:00:00
5 6032MAX SANCHEZ GONZALEZPRAT TRIATLO 1994JVM00:21:05300:06:22400:11:0238.0700:17:24400:03:4100:00:0000:00:00
6 1012ALVARO GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994CDM00:21:09400:06:23100:10:5938.2400:17:22600:03:4700:00:0000:00:00
7 1319ALEIX GARCIA VILASECAC.E. SPEED REPUBLIKJVM00:21:13800:06:24300:11:0138.1200:17:25700:03:4800:00:0000:00:00
8 1953ADRIA CANTIL DOMENECHCLUB NATACIO BARCELONACDM00:21:19900:06:26200:11:0038.1800:17:261200:03:5300:00:0000:00:00
9 234JAN GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994JVM00:21:20600:06:23800:11:0637.8400:17:29900:03:5100:00:0000:00:00
10 6243MAX VIOLA ORONICHC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJVM00:21:55500:06:231600:11:4535.7400:18:08500:03:4700:00:0000:00:00
11 2390ARCADI SALA CARBASSEFLOR DE TRIATLOCDM00:21:581500:06:48900:11:1837.1700:18:061100:03:5200:00:0000:00:00
12 1629POL BARCELO FULLADOSAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVM00:22:021200:06:371000:11:2436.8400:18:011600:04:0100:00:0000:00:00
13 604MARC NAVARRO GALANFLOR DE TRIATLOCDM00:22:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 1014ALEJANDRO LOPEZ GARCIAPRAT TRIATLO 1994JVM00:22:251100:06:281900:11:5835.1000:18:261500:03:5900:00:0000:00:00
15 6052TEO PALOMINO RAFFOFLOR DE TRIATLOJVM00:22:371000:06:281100:11:3536.2600:18:034300:04:3400:00:0000:00:00
16 6028HUGO SACO PEREZPRAT TRIATLO 1994JVM00:22:451600:06:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 775VINCENT ALEJANDRO ALVAREC.N. SABADELLJVM00:22:461400:06:441200:11:3736.1500:18:213000:04:2500:00:0000:00:00
18 1858LUCAS REQUENA AMADORGAVA TRIATLOJVM00:22:471800:06:522100:12:0634.7100:18:58800:03:4900:00:0000:00:00
19 2354ARNAU PEREZ PASTORC. TRIATLO MONTORNESCDM00:22:492900:07:111500:11:4435.8000:18:551400:03:5400:00:0000:00:00
20 1931UNAI GUARDIOLA GILC.E. SPEED REPUBLIKJVM00:22:511300:06:373000:12:2233.9600:18:591000:03:5200:00:0000:00:00
21 1017MARC ROSA MIRASPRAT TRIATLO 1994JVM00:23:092000:07:061400:11:4435.8000:18:502200:04:1900:00:0000:00:00
22 1025ALEJANDRO DIEZ KERSTENSPRAT TRIATLO 1994CDM00:23:172100:07:061700:11:4735.6400:18:532700:04:2400:00:0000:00:00
23 781MARTI GASCH TOLDRÀC.N. SABADELLJVM00:23:222300:07:071800:11:5035.4900:18:573100:04:2500:00:0000:00:00
24 602NUR ORTEGA ISERNFLOR DE TRIATLOJVF00:23:251900:06:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 2363HÉCTOR BARRIOS HERNÁNDEZC.N. BADALONACDM00:23:282700:07:102300:12:1434.3300:19:241700:04:0400:00:0000:00:00
26 1861JOAN BRESCO BEJARANOGAVA TRIATLOCDM00:23:333200:07:122500:12:1634.2400:19:281800:04:0500:00:0000:00:00
27 1862HUGO VELASCO RAJOPRAT TRIATLO 1994CDM00:23:39000:00:00000:00:000.0000:19:162500:04:2300:00:0000:00:00
28 2386SAM LINARES FORDHAMTRANSTRIATLONCDM00:23:403100:07:112700:12:1934.1000:19:302000:04:1000:00:0000:00:00
29 5026ANNA ONIEVA LLOBERACLUB ESPORTIU TRI 4.40JVF00:23:443000:07:113800:12:4033.1600:19:511300:03:5300:00:0000:00:00
30 2218JOEL HERNÁNDEZ CEREZOC.A. IGUALADAJVM00:23:451700:06:522800:12:2034.0500:19:124200:04:3300:00:0000:00:00
31 514UNAI MIRAPEIX CAPARRÓSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:23:482500:07:092900:12:2134.0100:19:302100:04:1800:00:0000:00:00
32 2287DIDAC PANIAGUA FERRERC.N. SABADELLJVM00:23:554600:07:351300:11:4235.9000:19:175100:04:3800:00:0000:00:00
33 696ALEXANDRA ARILLOFLOR DE TRIATLOJVF00:23:584000:07:292000:12:0134.9500:19:303300:04:2800:00:0000:00:00
34 2471ARNAU GARCIA MORALESC.N. CALELLACDM00:23:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 581BERNAT BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDM00:24:052600:07:092600:12:1934.1000:19:285000:04:3700:00:0000:00:00
36 7016LAIA RODRIGUEZ GARCIAC. TRIATLO MONTORNESINFF00:24:133500:07:193100:12:2333.9200:19:423700:04:3100:00:0000:00:00
37 2351JAN BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDM00:24:133700:07:262200:12:1134.4700:19:374900:04:3600:00:0000:00:00
38 7037ROGER LOPEZ BELTRACLUB ESPORTIU TRI 4.40INFM00:24:162800:07:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 643SERGI ANGULO SOCIASL3SCOLA KATOAJVM00:24:183600:07:263300:12:2933.6400:19:552600:04:2300:00:0000:00:00
40 7035PAU RIVERO MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESINFM00:24:203300:07:163600:12:3933.2000:19:552800:04:2500:00:0000:00:00
41 588ORIOL CRUZ QUINTANSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:24:272400:07:085200:12:5732.4300:20:052400:04:2200:00:0000:00:00
42 774POL MERCADE RUIZC.N. SABADELLJVM00:24:435100:07:392400:12:1534.2900:19:546800:04:4900:00:0000:00:00
43 2479ADRIA VILLEGAS DE DIOSC.N. SABADELLJVM00:24:433800:07:273500:12:3733.2900:20:045400:04:3900:00:0000:00:00
44 1290DANIEL ROSAL DELGADOC.E. TRIPLAY PRATCDM00:24:443400:07:174700:12:4832.8100:20:055300:04:3900:00:0000:00:00
45 2388EUDALD GUZMAN JIMENEZCLUB ESPORTIU Z5CDM00:24:534800:07:384300:12:4532.9400:20:233600:04:3000:00:0000:00:00
46 1515LEO TORRES CERONC.A. IGUALADACDM00:24:554300:07:324900:12:5132.6800:20:234000:04:3200:00:0000:00:00
47 6205ALEIX LLORENTE CHAMORROCLUB TRIATLO CORNELLAJVM00:24:584700:07:364500:12:4732.8600:20:234400:04:3500:00:0000:00:00
48 2356ABEL HERNANDEZ QUESADACLUB ESPORTIU Z5CDM00:24:595500:07:434200:12:4432.9800:20:273900:04:3200:00:0000:00:00
49 1930GUIU BLANCH BOLAÑOSC.N. VIC-ETBCDM00:25:003900:07:276000:13:1331.7800:20:402300:04:2000:00:0000:00:00
50 6190BRUNO SANCHEZ GONZALEZPRAT TRIATLO 1994CDM00:25:045300:07:424000:12:4033.1600:20:226100:04:4200:00:0000:00:00
51 6048SERGIO CABALLERO MORÁNPRAT TRIATLO 1994JVM00:25:044200:07:323700:12:4033.1600:20:127300:04:5200:00:0000:00:00
52 8012MARC PÉREZ RODRÍGUEZCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:25:146000:07:504400:12:4632.9000:20:365200:04:3800:00:0000:00:00
53 2486MOHAMED EL AZZOUZITEAM TRIRELAYCDM00:25:172200:07:069200:14:0329.8900:21:091900:04:0800:00:0000:00:00
54 8011POL TARRADAS DE LA CORTECLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:25:226100:07:534100:12:4233.0700:20:356700:04:4700:00:0000:00:00
55 2359HECTOR JORDAN BARRAGANCLUB ESPORTIU Z5CDM00:25:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 8015PAU LLORENTE CHAMORROCLUB TRIATLO CORNELLAINFM00:25:276600:07:563900:12:4033.1600:20:367200:04:5100:00:0000:00:00
57 2488GABRIEL ALONSO OLIVEROSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:25:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
58 7055ROC ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:25:294400:07:325100:12:5332.6000:20:259100:05:0400:00:0000:00:00
59 1236POL SANGLAS VILARRUBIAC.N. VIC-ETBJVM00:25:305700:07:455300:12:5932.3500:20:446400:04:4600:00:0000:00:00
60 7012LAIA FERRER CORACHANC.E. TRIPLAY PRATINFF00:25:325900:07:486200:13:1631.6600:21:043400:04:2800:00:0000:00:00
61 1916AITOR LURIGADOS AGUADOVILADECANS TRIATLOCDM00:25:327400:08:093400:12:3333.4700:20:427100:04:5000:00:0000:00:00
62 575ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF00:25:415800:07:466300:13:1931.5400:21:054600:04:3600:00:0000:00:00
63 579LUCIA MALHOTRA MALLABIABACLUB NATACIO BARCELONACDF00:25:426400:07:545900:13:1231.8200:21:064700:04:3600:00:0000:00:00
64 7042ROGER ARIAS SOLÉC.E. TRIPLAY PRATINFM00:25:444100:07:328200:13:4730.4700:21:192900:04:2500:00:0000:00:00
65 2107THÉO SACO PÉREZPRAT TRIATLO 1994CDM00:25:457600:08:113200:12:2433.8700:20:3510300:05:1000:00:0000:00:00
66 6022CARLA CIRUELOS DE LA FUENGAVA TRIATLOJVF00:25:535200:07:417000:13:3131.0700:21:125900:04:4100:00:0000:00:00
67 1691DIEGO GÜIMIL GALLEGOCLUB ESPORTIU Z5CDM00:25:537000:08:045000:12:5232.6400:20:567900:04:5700:00:0000:00:00
68 2483ALEJANDRO CORDOBA SAN MIGCREU GROGA CALELLA TRIATLCDM00:25:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
69 563ANDREA ROVIRA DE RULLCLUB NATACIO BARCELONAJVF00:26:026300:07:546100:13:1531.7000:21:097400:04:5300:00:0000:00:00
70 2341ADRIA GORDILLO CAÑADASTEAM TRIRELAYCDM00:26:048100:08:164600:12:4832.8100:21:048300:05:0000:00:0000:00:00
71 2489CARLOS RIVODIGO ARANDAC.E. TRIPLAY PRATJVM00:26:056200:07:537600:13:4030.7300:21:333800:04:3200:00:0000:00:00
72 7039TEO ALONSO OLIVEROSCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:26:064500:07:339400:14:0629.7900:21:393200:04:2700:00:0000:00:00
73 7051ANDREU REQUENA AMADORGAVA TRIATLOINFM00:26:106700:07:577300:13:3830.8100:21:354500:04:3500:00:0000:00:00
74 2074JAN CRISTEL COMAPOSADAC.E. CERDANYOLA A.T.JVM00:26:106800:07:595800:13:1231.8200:21:118000:04:5900:00:0000:00:00
75 1934JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:26:145600:07:448100:13:4530.5500:21:296300:04:4500:00:0000:00:00
76 572CHLOE CANUT BATLLESCLUB NATACIO BARCELONACDF00:26:197700:08:125600:13:0532.1000:21:178600:05:0200:00:0000:00:00
77 515FIONA PARERA PALMIERICLUB NATACIO BARCELONACDF00:26:208300:08:165400:13:0432.1400:21:208200:05:0000:00:0000:00:00
78 2400LUCAS GARCÍA SANCHEZINDEPENDIENTECDM00:26:218000:08:135500:13:0432.1400:21:179000:05:0400:00:0000:00:00
79 1615ERIC IZQUIERDO SAISG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:26:257900:08:134800:12:4932.7700:21:0212200:05:2300:00:0000:00:00
80 8017JOAN RODRIGUEZ ROSCLUB ESPORTIU Z5INFM00:26:317200:08:047700:13:4130.6900:21:456500:04:4600:00:0000:00:00
81 7010MARTA PARDILLOS FERNÁNDEZC.N. TARRACOINFF00:26:367100:08:049300:14:0429.8600:22:083500:04:2800:00:0000:00:00
82 1294SERGI SEGARRA PARRAC.E. TRIPLAY PRATCDM00:26:398700:08:217400:13:3930.7700:22:005500:04:3900:00:0000:00:00
83 2340CARLOTA GUMBAU DÍAZC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:26:438600:08:207200:13:3630.8800:21:566600:04:4700:00:0000:00:00
84 1687CRISTINA ALEJANDRO TABOADCLUB ESPORTIU Z5JVF00:26:468400:08:166700:13:2831.1900:21:448800:05:0200:00:0000:00:00
85 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF00:26:488200:08:165700:13:1031.9000:21:2612100:05:2200:00:0000:00:00
86 2382PAU LUQUE FRADERACLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM00:26:547500:08:108300:13:4830.4300:21:587800:04:5600:00:0000:00:00
87 2357BRUNA PERA VIDALTEAM TRIRELAYCDF00:26:5610300:08:306400:13:2231.4200:21:529200:05:0400:00:0000:00:00
88 1237JÚLIA MARTÍN MATEUC.N. VIC-ETBCDF00:27:0110600:08:317100:13:3630.8800:22:077500:04:5400:00:0000:00:00
89 2391ONA CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYCDF00:27:0410500:08:316500:13:2231.4200:21:5310400:05:1100:00:0000:00:00
90 2349EUGENIA FERNANDEZ CASTELLC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:27:119600:08:276900:13:2931.1500:21:5610800:05:1500:00:0000:00:00
91 2366VICTOR DE LA CRUZ BALLESTC.N. BADALONACDM00:27:1210200:08:306600:13:2631.2700:21:5611000:05:1600:00:0000:00:00
92 1386SIRA MARTIN CILLEROSC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:27:1410100:08:299000:13:5630.1400:22:256900:04:4900:00:0000:00:00
93 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOJVF00:27:198900:08:228900:13:5530.1800:22:178700:05:0200:00:0000:00:00
94 7040MEDIR ALZURIA MARTORELLC.A. IGUALADAINFM00:27:217300:08:0911100:14:3928.6700:22:484100:04:3300:00:0000:00:00
95 7041HECTOR BARTOLOME ACEVEDOC.E. TRIPLAY PRATINFM00:27:2610800:08:377900:13:4330.6200:22:209500:05:0600:00:0000:00:00
96 2494LLIBERT MONJE SAN MILLANINDEPENDIENTECDM00:27:285400:07:4311200:14:3928.6700:22:229700:05:0600:00:0000:00:00
97 2401AINA LOPEZ IRANZOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDF00:27:289900:08:288800:13:5530.1800:22:239400:05:0500:00:0000:00:00
98 1926XÈNIA TARTER GALLARTC.N. VIC-ETBJVF00:27:3110700:08:337800:13:4230.6600:22:1511200:05:1600:00:0000:00:00
99 7031MARTI CORRETGÉ BAYÓC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:27:339000:08:2310800:14:3428.8300:22:574800:04:3600:00:0000:00:00
100 2404ORIOL COLOMER COLLINDEPENDIENTECDM00:27:397800:08:1211700:14:4528.4700:22:576000:04:4200:00:0000:00:00
101 6058ALEX PICALLO MARTINTEAM TRIRELAYJVM00:27:414900:07:3813300:15:0427.8800:22:428100:04:5900:00:0000:00:00
102 1123ATENEA DE LA FUENTE SERRACLUB ESPORTIU Z5CDF00:27:4210000:08:289700:14:0829.7200:22:369600:05:0600:00:0000:00:00
103 1797JÚLIA GASOL FORNC.N. TARRACOJVF00:27:4312100:08:508400:13:5230.2900:22:428500:05:0100:00:0000:00:00
104 8005LUCIA ALEJANDRO TABOADACLUB ESPORTIU Z5INFF00:27:5011800:08:499100:14:0129.9600:22:508400:05:0000:00:0000:00:00
105 8006ANNA RODRIGUEZ ROSCLUB ESPORTIU Z5INFF00:27:5011700:08:498700:13:5430.2200:22:4310000:05:0700:00:0000:00:00
106 2306BERTA NARCISO BASCOMPTETEAM TRIRELAYJVF00:27:5213300:09:018000:13:4530.5500:22:469800:05:0600:00:0000:00:00
107 1054CARLA FERRARA BOSCHCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDF00:27:525000:07:3914800:15:3227.0400:23:115600:04:4100:00:0000:00:00
108 2452LUCIA MUÑOZ GARCIAC.E. TRIPLAY PRATCDF00:27:526900:08:0212500:14:5528.1600:22:577600:04:5500:00:0000:00:00
109 1617BLANCA RODRIGUEZ BARRALLOPRAT TRIATLO 1994JVF00:27:538800:08:2210300:14:2429.1700:22:469900:05:0700:00:0000:00:00
110 7013ARIADNA FERNANDEZ CABEZASC.E. TRIPLAY PRATINFF00:27:569700:08:2710700:14:3328.8700:23:007700:04:5600:00:0000:00:00
111 2467ZOE RIBOT SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONACDF00:27:586500:07:5510900:14:3528.8000:22:3013000:05:2800:00:0000:00:00
112 7043HUGO ARIÑO SANCHEZ-TORILC.E. CERDANYOLA A.T.INFM00:28:039200:08:2612600:14:5528.1600:23:216200:04:4200:00:0000:00:00
113 1942IVANA JUAN PLAC.N. BADALONAJVF00:28:0712600:08:586800:13:2931.1500:22:2714200:05:4000:00:0000:00:00
114 7045DAVID LLORENTE ESPADACLUB TRIATLO CORNELLAINFM00:28:0911000:08:417500:13:4030.7300:22:2114500:05:4800:00:0000:00:00
115 2474MARTI COLL GATELLC.N. CALELLACDM00:28:129800:08:2810400:14:2629.1000:22:5411700:05:1800:00:0000:00:00
116 7030BIEL ANGLADA GUTIERREZC. TRIATLO MONTORNESINFM00:28:1711100:08:4310000:14:2029.3000:23:0310600:05:1400:00:0000:00:00
117 2383BLANCA LUQUE FRADERACLUB ESPORTIU TRIKIDSCDF00:28:179500:08:2710600:14:3328.8700:23:0011400:05:1700:00:0000:00:00
118 2368DUNE FERRAN VILADIUCLUB NATACIO BANYOLESCDF00:28:1810900:08:399900:14:1629.4400:22:5512300:05:2300:00:0000:00:00
119 7021PATRICIA GARCIA TORNEC.N. TARRACOINFF00:28:2012200:08:528500:13:5330.2500:22:4513500:05:3500:00:0000:00:00
120 1924ADA GALLARDO GARCIAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDF00:28:399400:08:2613400:15:0527.8500:23:3110100:05:0800:00:0000:00:00
121 7023ELENA BLANCO MARTINEZC.E. TRIPLAY PRATINFF00:28:4010400:08:3014700:15:2927.1300:23:595800:04:4100:00:0000:00:00
122 2485ORIOL VIOLA ORONICHC.E. PEDALA.CAT BALAGUERCDM00:28:4013000:09:0010100:14:2129.2700:23:2112000:05:1900:00:0000:00:00
123 7015NAYARA DA SILVA ALONSO TRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:28:429100:08:2313100:15:0227.9400:23:2511500:05:1700:00:0000:00:00
124 2484MARC FERRER POCHCREU GROGA CALELLA TRIATLCDM00:28:4413400:09:078600:13:5330.2500:23:0014400:05:4400:00:0000:00:00
125 8010JOAN DE ROCA SÁNCHEZINDEPENDIENTEINFM00:28:4411300:08:4411600:14:4428.5100:23:2811300:05:1600:00:0000:00:00
126 7048MARC MARTINEZ CALDERONCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:28:4714600:09:219500:14:0729.7500:23:2811900:05:1900:00:0000:00:00
127 7044DENIS PUIG PIQUERASCREU GROGA CALELLA TRIATLINFM00:28:4914900:09:269800:14:0929.6800:23:3510700:05:1400:00:0000:00:00
128 2482ALEJANDRO GOMEZ CAPARROSTRIATHLON VILARENC AQUA CCDM00:28:509300:08:2615400:15:4326.7200:24:095700:04:4100:00:0000:00:00
129 7027JAN MENDEZ NAVARROC.A. IGUALADAINFM00:28:5211400:08:4513000:15:0227.9400:23:479300:05:0500:00:0000:00:00
130 7029MARTI CASTELLANO VELEZC.A. IGUALADAINFM00:28:5311500:08:4614300:15:1727.4800:24:037000:04:5000:00:0000:00:00
131 2350HUGO FRANCISCO DOMÍNGUEZ CLUB NATACIO BARCELONACDM00:28:5411600:08:4812300:14:5028.3100:23:3811100:05:1600:00:0000:00:00
132 1702MARTINA YAGÜE MIRAPEIXCLUB ESPORTIU Z5CDF00:29:0314200:09:159600:14:0829.7200:23:2314100:05:4000:00:0000:00:00
133 1626LLATZER ASENJO PRADASG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:29:0413700:09:1110200:14:2229.2300:23:3313100:05:3100:00:0000:00:00
134 8013DAVID GÜIMIL GALLEGOCLUB ESPORTIU Z5INFM00:29:0514300:09:1611400:14:4028.6400:23:5610200:05:0900:00:0000:00:00
135 7004CARLA GOMEZ CATALACLUB ESPORTIU Z5INFF00:29:2112000:08:4912900:15:0028.0000:23:4913200:05:3200:00:0000:00:00
136 7047QUIRZE ASENJO PRADASG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM00:29:2813200:09:0112800:14:5928.0300:24:0012800:05:2800:00:0000:00:00
137 7038BIEL IBAÑEZ PINAL3SCOLA KATOAINFM00:29:3214100:09:1511500:14:4228.5700:23:5713600:05:3500:00:0000:00:00
138 7033ADRIAN SILVA RUBIOCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:29:3613500:09:0712400:14:5228.2500:23:5913700:05:3700:00:0000:00:00
139 2419ONA DORCA CUADRADOINDEPENDIENTECDF00:29:3713100:09:0113500:15:0827.7500:24:0912900:05:2800:00:0000:00:00
140 1882MAR ORTEGA WULFFTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:29:4312400:08:5614500:15:2127.3600:24:1712600:05:2600:00:0000:00:00
141 7005NIA GALLARDONGARCIAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFF00:29:448500:08:1716700:16:2425.6100:24:418900:05:0300:00:0000:00:00
142 7024MARTA CABALLERO MORANGAVA TRIATLOINFF00:29:4412800:08:5914900:15:3327.0100:24:3210500:05:1200:00:0000:00:00
143 2458JUNE MARTINEZ DUCETRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:29:4512900:08:5914100:15:1427.5700:24:1313300:05:3200:00:0000:00:00
144 7049MARIO FERNANDEZ CASASGAVA TRIATLOINFM00:29:4714700:09:2310500:14:2829.0300:23:5115000:05:5600:00:0000:00:00
145 7006MIREIA RAMOS SABATERTEAM TRIRELAYINFF00:29:5513900:09:1214200:15:1627.5100:24:2812700:05:2700:00:0000:00:00
146 2445LAIA BELLOSTAS CARRERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDF00:29:5814500:09:1812100:14:4928.3500:24:0714700:05:5100:00:0000:00:00
147 7052JAN LUKAS DREHER RICOUCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:29:5812300:08:5615500:15:4426.6900:24:4011600:05:1800:00:0000:00:00
148 1635ALBA AZAÑON ANDRESCLUB ESPORTIU Z5CDF00:30:0315200:09:2911000:14:3628.7700:24:0515100:05:5800:00:0000:00:00
149 8004LUCIA CUART MARTITEAM TRIRELAYINFF00:30:0615500:09:3211800:14:4628.4400:24:1814600:05:4800:00:0000:00:00
150 8016ARNAU DE ROCA SÁNCHEZINDEPENDIENTEINFM00:30:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
151 7026GUIM GIRALT RODRIGUEZL3SCOLA KATOAINFM00:30:1313800:09:1114400:15:2127.3600:24:3214300:05:4100:00:0000:00:00
152 7046AITOR RODRIGUEZ BORRALLOGAVA TRIATLOINFM00:30:1614000:09:1314600:15:2627.2100:24:3913800:05:3700:00:0000:00:00
153 7034ERIC ZARAGOZA CANOCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:30:2512700:08:5916300:16:1125.9500:25:1010900:05:1500:00:0000:00:00
154 2347AINA COMAS RIPOLLTEAM TRIRELAYCDF00:30:2915800:09:3512200:14:5028.3100:24:2515600:06:0400:00:0000:00:00
155 1458CARLA PEREZ LLORENSTEAM TRIRELAYCDF00:30:2915900:09:3611900:14:4828.3800:24:2415700:06:0500:00:0000:00:00
156 7050GUILLEM ASENJO PRADASG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM00:30:4514400:09:1816000:16:0126.2200:25:1912500:05:2600:00:0000:00:00
157 2362EVA TORRENT MENDOZATEAM TRIRELAYCDF00:30:5416200:09:4113900:15:1327.6000:24:5415400:06:0000:00:0000:00:00
158 2073LAURA MOLA I COLOMERTEAM TRIRELAYCDF00:30:5416600:09:5213200:15:0427.8800:24:5615200:05:5800:00:0000:00:00
159 7007JANA TORRELLES ARJOCLUB ESPORTIU TRI 4.40INFF00:30:5812500:08:5715600:15:4626.6400:24:4316000:06:1500:00:0000:00:00
160 7008LAIA TITUAÑA NASIMBACLUB ESPORTIU TRI 4.40INFF00:30:5814800:09:2613800:15:1327.6000:24:3916400:06:1900:00:0000:00:00
161 8007ARIADNA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFF00:31:1316800:09:5514000:15:1427.5700:25:0915500:06:0400:00:0000:00:00
162 569ALICIA LOPEZ NIETOC.N. BADALONACDF00:31:1315100:09:2813600:15:1127.6600:24:3917200:06:3400:00:0000:00:00
163 6027ALESSANDRA MAITE RIVASPLAPRAT TRIATLO 1994JVF00:31:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
164 1925LAIA BELLET PANTALEONPRAT TRIATLO 1994CDF00:31:1717100:10:0613700:15:1227.6300:25:1815300:05:5900:00:0000:00:00
165 7053MARTI OCERANS QUEROLC.N. MATAROINFM00:31:2511200:08:4317300:17:0424.6100:25:4713900:05:3800:00:0000:00:00
166 2455ESTER SOPENA MONTAGUTC.E. SPEED REPUBLIKCDF00:31:2716000:09:3811300:14:4028.6400:24:1817900:07:0900:00:0000:00:00
167 2389ARIADNA ALCAZAR MORGADOTEAM TRIRELAYCDF00:31:3015700:09:3515100:15:3926.8400:25:1416100:06:1600:00:0000:00:00
168 7036NOAH DIAZ PAVONCLUB ESPORTIU Z5INFM00:31:4517200:10:0812700:14:5828.0600:25:0617500:06:3900:00:0000:00:00
169 7020JULIA RODRIGUEZ GODIACLUB ESPORTIU TRI 4.40INFF00:31:4816700:09:5415900:16:0026.2500:25:5414800:05:5400:00:0000:00:00
170 7002DANIELA SANCHEZ LOPEZCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFF00:31:5016500:09:4916900:16:3625.3000:26:2512400:05:2500:00:0000:00:00
171 2398ITTAY SLAVNER CORTEC.N. SABADELLCDM00:31:5216300:09:4515300:15:4326.7200:25:2816900:06:2400:00:0000:00:00
172 2443LÚA JURADO VALEROINDEPENDIENTECDF00:31:5615300:09:3016500:16:1625.8200:25:4615800:06:1000:00:0000:00:00
173 1455MARTINA GONZALEZ SANCHEZTEAM TRIRELAYCDF00:32:0215600:09:3216200:16:0626.0900:25:3817000:06:2400:00:0000:00:00
174 2358NIZAR JANNAH RIANC. TRIATLO MONTORNESCDM00:32:0715400:09:3217000:16:4025.2000:26:1214900:05:5500:00:0000:00:00
175 7054ADAM EL MENGADI REDONCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:32:1317800:10:3912000:14:4828.3800:25:2717700:06:4600:00:0000:00:00
176 7014SOFIA MUÑOZ GARCIAC.E. TRIPLAY PRATINFF00:32:1311900:08:4917700:17:4923.5700:26:3813400:05:3500:00:0000:00:00
177 5678ALBA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANAJVF00:32:2217700:10:3015000:15:3426.9800:26:0416300:06:1800:00:0000:00:00
178 8014NIL PERA VIDALINDEPENDIENTEINFM00:32:2615000:09:2717400:17:2024.2300:26:4714000:05:3900:00:0000:00:00
179 2490CARME VERA CRESPOC.N. BADALONACDF00:32:2816900:10:0216100:16:0326.1700:26:0516800:06:2300:00:0000:00:00
180 7001SARA RIVODIGO ARANDAC.E. TRIPLAY PRATINFF00:32:3416400:09:4616800:16:2625.5600:26:1216600:06:2200:00:0000:00:00
181 2481MERCE PERELLO SUBILSC.A. IGUALADAJVF00:32:4217300:10:1615800:15:4926.5500:26:0517300:06:3700:00:0000:00:00
182 7009ONA LLOPIS ARAGONES CLUB NATACIO BARCELONAINFF00:32:4917400:10:2115700:15:4826.5800:26:0917600:06:4000:00:0000:00:00
183 7032ORIOL TORNS GUITARTL3SCOLA KATOAINFM00:32:5913600:09:0818100:18:3222.6600:27:4011800:05:1900:00:0000:00:00
184 1880MARIONA CABALLERO DOMINGUTRIATHLON VILARENC AQUA CJVF00:33:0918000:10:4915200:15:4126.7800:26:3017400:06:3900:00:0000:00:00
185 1219EROLA VINYETA I FERREIRAC.N. VIC-ETBCDF00:33:1817900:10:4616400:16:1125.9500:26:5716500:06:2100:00:0000:00:00
186 7019IRINA TUTU REYTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:34:0717500:10:2217200:16:5924.7300:27:2117800:06:4600:00:0000:00:00
187 7025VALENTINA TARRADAS DE LA CLUB ESPORTIU TRIKIDSINFF00:34:1317600:10:2917600:17:3223.9500:28:0115900:06:1200:00:0000:00:00
188 8008MURIEL GABARRÓ AMIGÓCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:34:5816100:09:4017900:18:0523.2300:27:4518100:07:1300:00:0000:00:00
189 6206MARIA CEBALLOS PEREZC.N. BADALONAJVF00:35:0718400:11:4016600:16:1825.7700:27:5818000:07:0900:00:0000:00:00
190 2405ANNA SALOM VALLSINDEPENDIENTECDF00:35:2818200:11:0017800:18:0123.3100:29:0117100:06:2700:00:0000:00:00
191 7011BERTA GARCIA GALLOFRÉINDEPENDIENTEINFF00:35:2818100:11:0018000:18:0623.2000:29:0616700:06:2200:00:0000:00:00
192 7018BERTA CASTELLÀ MIRL3SCOLA KATOAINFF00:35:4517000:10:0418200:19:2521.6300:29:2916200:06:1600:00:0000:00:00
193 2468POL GALLOFRÉ MARTÍNINDEPENDIENTECDM00:36:2618300:11:4017100:16:5124.9300:28:3118300:07:5500:00:0000:00:00
194 8003AITANA YAGÜE MIRAPEIXCLUB ESPORTIU Z5INFF00:36:3918500:11:5217500:17:2624.0900:29:1818200:07:2100:00:0000:00:00


NF 2415MARC SANCHEZ DOMINGUEZTEAM TRIRELAYCDM00:00:00000:07:45000:13:1631.6600:21:01000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2444LAIA CEBALLOS PEREZC.N. BADALONACDF00:00:00000:05:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2475DAVID FERRER POCHCREU GROGA CALELLA TRIATLCDM00:00:00000:08:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2480JAN LANCIS TRIBÓTRIACTIVA L AMETLLA DEL VJVM00:00:00000:07:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1471IKER GARCIA TIJEROTEAM TRIRELAYJVM00:00:00000:07:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 1923ZOE ESCOBAR BADIAPRAT TRIATLO 1994JVF
NP 1929DUNA TARTER GALLARTC.N. VIC-ETBCDF
NP 2409PERE MOLINER INDEPENDIENTECDM
NP 2425POL MARÍN MELGARINDEPENDIENTECDM
NP 2435ALEIX PINEL VILCHESC.N. BADALONACDM
NP 2454MIREN ORTIZ ALCALÀC.E. TRIPLAY PRATCDF
NP 44SERGI DEL RIO SANTAMARIAFLOR DE TRIATLOCDM
NP 612ELBA SOLDEVILA PAREDESVILADECANS TRIATLOCDF
NP 630DIDAC GIRALT RODRIGUEZL3SCOLA KATOAJVM
NP 638PAU VILLELLAS ANGULOL3SCOLA KATOACDM
NP 639JOAN COBOS RODRIGUEZL3SCOLA KATOAJVM
NP 7028ADRIA DORADO OLIETEINDEPENDIENTEINFM
NP 778HUGO CASTOR CAMACHOC.N. SABADELLCDM
NP 1052IRENE DEL CUETO DIAZCLUB ESPORTIU TRI 4.40JVF
NP 1128JAN NAJERA ELVIRAC.N. BADALONACDM
NP 1211ALICIA MARTI LOPEZC.N. VIC-ETBJVF
NP 7003BÁRBARA VALENTINA MARÍA DINDEPENDIENTEINFF
NP 1932JOAN MAYMÓ RODRÍGUEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VJVM
NP 2336POL FONSECA RIBASC.E. CERDANYOLA A.T.CDM
NP 8001CANDELA PUCH LLUSÁC.E. SPEED REPUBLIKCDF
NP 8002ROMEO PUCH LLUSÁC.E. SPEED REPUBLIKJVM
NP 8009LUCIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF
NP 7017AINHOA MONTES CORTESC.E. CERDANYOLA A.T.INFF
NP 7022NEUS CIRUELOS DE LA FUENTGAVA TRIATLOINFF
NP 2459CLARA GENDRA FERNANDEZL3SCOLA KATOACDF
NP 1397IRIA ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35