RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
225 199 194 5 0 2 7 1 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 602NUR ORTEGA ISERNFLOR DE TRIATLOJVF00:23:251900:06:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5026ANNA ONIEVA LLOBERACLUB ESPORTIU TRI 4.40JVF00:23:443000:07:113800:12:4033.1600:19:511300:03:5300:00:0000:00:00
3 696ALEXANDRA ARILLOFLOR DE TRIATLOJVF00:23:584000:07:292000:12:0134.9500:19:303300:04:2800:00:0000:00:00
4 7016LAIA RODRIGUEZ GARCIAC. TRIATLO MONTORNESINFF00:24:133500:07:193100:12:2333.9200:19:423700:04:3100:00:0000:00:00
5 7012LAIA FERRER CORACHANC.E. TRIPLAY PRATINFF00:25:325900:07:486200:13:1631.6600:21:043400:04:2800:00:0000:00:00
6 575ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF00:25:415800:07:466300:13:1931.5400:21:054600:04:3600:00:0000:00:00
7 579LUCIA MALHOTRA MALLABIABACLUB NATACIO BARCELONACDF00:25:426400:07:545900:13:1231.8200:21:064700:04:3600:00:0000:00:00
8 6022CARLA CIRUELOS DE LA FUENGAVA TRIATLOJVF00:25:535200:07:417000:13:3131.0700:21:125900:04:4100:00:0000:00:00
9 563ANDREA ROVIRA DE RULLCLUB NATACIO BARCELONAJVF00:26:026300:07:546100:13:1531.7000:21:097400:04:5300:00:0000:00:00
10 572CHLOE CANUT BATLLESCLUB NATACIO BARCELONACDF00:26:197700:08:125600:13:0532.1000:21:178600:05:0200:00:0000:00:00
11 515FIONA PARERA PALMIERICLUB NATACIO BARCELONACDF00:26:208300:08:165400:13:0432.1400:21:208200:05:0000:00:0000:00:00
12 7010MARTA PARDILLOS FERNÁNDEZC.N. TARRACOINFF00:26:367100:08:049300:14:0429.8600:22:083500:04:2800:00:0000:00:00
13 2340CARLOTA GUMBAU DÍAZC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:26:438600:08:207200:13:3630.8800:21:566600:04:4700:00:0000:00:00
14 1687CRISTINA ALEJANDRO TABOADCLUB ESPORTIU Z5JVF00:26:468400:08:166700:13:2831.1900:21:448800:05:0200:00:0000:00:00
15 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF00:26:488200:08:165700:13:1031.9000:21:2612100:05:2200:00:0000:00:00
16 2357BRUNA PERA VIDALTEAM TRIRELAYCDF00:26:5610300:08:306400:13:2231.4200:21:529200:05:0400:00:0000:00:00
17 1237JÚLIA MARTÍN MATEUC.N. VIC-ETBCDF00:27:0110600:08:317100:13:3630.8800:22:077500:04:5400:00:0000:00:00
18 2391ONA CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYCDF00:27:0410500:08:316500:13:2231.4200:21:5310400:05:1100:00:0000:00:00
19 2349EUGENIA FERNANDEZ CASTELLC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:27:119600:08:276900:13:2931.1500:21:5610800:05:1500:00:0000:00:00
20 1386SIRA MARTIN CILLEROSC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:27:1410100:08:299000:13:5630.1400:22:256900:04:4900:00:0000:00:00
21 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOJVF00:27:198900:08:228900:13:5530.1800:22:178700:05:0200:00:0000:00:00
22 2401AINA LOPEZ IRANZOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDF00:27:289900:08:288800:13:5530.1800:22:239400:05:0500:00:0000:00:00
23 1926XÈNIA TARTER GALLARTC.N. VIC-ETBJVF00:27:3110700:08:337800:13:4230.6600:22:1511200:05:1600:00:0000:00:00
24 1123ATENEA DE LA FUENTE SERRACLUB ESPORTIU Z5CDF00:27:4210000:08:289700:14:0829.7200:22:369600:05:0600:00:0000:00:00
25 1797JÚLIA GASOL FORNC.N. TARRACOJVF00:27:4312100:08:508400:13:5230.2900:22:428500:05:0100:00:0000:00:00
26 8005LUCIA ALEJANDRO TABOADACLUB ESPORTIU Z5INFF00:27:5011800:08:499100:14:0129.9600:22:508400:05:0000:00:0000:00:00
27 8006ANNA RODRIGUEZ ROSCLUB ESPORTIU Z5INFF00:27:5011700:08:498700:13:5430.2200:22:4310000:05:0700:00:0000:00:00
28 2306BERTA NARCISO BASCOMPTETEAM TRIRELAYJVF00:27:5213300:09:018000:13:4530.5500:22:469800:05:0600:00:0000:00:00
29 2452LUCIA MUÑOZ GARCIAC.E. TRIPLAY PRATCDF00:27:526900:08:0212500:14:5528.1600:22:577600:04:5500:00:0000:00:00
30 1054CARLA FERRARA BOSCHCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDF00:27:525000:07:3914800:15:3227.0400:23:115600:04:4100:00:0000:00:00
31 1617BLANCA RODRIGUEZ BARRALLOPRAT TRIATLO 1994JVF00:27:538800:08:2210300:14:2429.1700:22:469900:05:0700:00:0000:00:00
32 7013ARIADNA FERNANDEZ CABEZASC.E. TRIPLAY PRATINFF00:27:569700:08:2710700:14:3328.8700:23:007700:04:5600:00:0000:00:00
33 2467ZOE RIBOT SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONACDF00:27:586500:07:5510900:14:3528.8000:22:3013000:05:2800:00:0000:00:00
34 1942IVANA JUAN PLAC.N. BADALONAJVF00:28:0712600:08:586800:13:2931.1500:22:2714200:05:4000:00:0000:00:00
35 2383BLANCA LUQUE FRADERACLUB ESPORTIU TRIKIDSCDF00:28:179500:08:2710600:14:3328.8700:23:0011400:05:1700:00:0000:00:00
36 2368DUNE FERRAN VILADIUCLUB NATACIO BANYOLESCDF00:28:1810900:08:399900:14:1629.4400:22:5512300:05:2300:00:0000:00:00
37 7021PATRICIA GARCIA TORNEC.N. TARRACOINFF00:28:2012200:08:528500:13:5330.2500:22:4513500:05:3500:00:0000:00:00
38 1924ADA GALLARDO GARCIAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDF00:28:399400:08:2613400:15:0527.8500:23:3110100:05:0800:00:0000:00:00
39 7023ELENA BLANCO MARTINEZC.E. TRIPLAY PRATINFF00:28:4010400:08:3014700:15:2927.1300:23:595800:04:4100:00:0000:00:00
40 7015NAYARA DA SILVA ALONSO TRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:28:429100:08:2313100:15:0227.9400:23:2511500:05:1700:00:0000:00:00
41 1702MARTINA YAGÜE MIRAPEIXCLUB ESPORTIU Z5CDF00:29:0314200:09:159600:14:0829.7200:23:2314100:05:4000:00:0000:00:00
42 7004CARLA GOMEZ CATALACLUB ESPORTIU Z5INFF00:29:2112000:08:4912900:15:0028.0000:23:4913200:05:3200:00:0000:00:00
43 2419ONA DORCA CUADRADOINDEPENDIENTECDF00:29:3713100:09:0113500:15:0827.7500:24:0912900:05:2800:00:0000:00:00
44 1882MAR ORTEGA WULFFTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:29:4312400:08:5614500:15:2127.3600:24:1712600:05:2600:00:0000:00:00
45 7005NIA GALLARDONGARCIAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFF00:29:448500:08:1716700:16:2425.6100:24:418900:05:0300:00:0000:00:00
46 7024MARTA CABALLERO MORANGAVA TRIATLOINFF00:29:4412800:08:5914900:15:3327.0100:24:3210500:05:1200:00:0000:00:00
47 2458JUNE MARTINEZ DUCETRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:29:4512900:08:5914100:15:1427.5700:24:1313300:05:3200:00:0000:00:00
48 7006MIREIA RAMOS SABATERTEAM TRIRELAYINFF00:29:5513900:09:1214200:15:1627.5100:24:2812700:05:2700:00:0000:00:00
49 2445LAIA BELLOSTAS CARRERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDF00:29:5814500:09:1812100:14:4928.3500:24:0714700:05:5100:00:0000:00:00
50 1635ALBA AZAÑON ANDRESCLUB ESPORTIU Z5CDF00:30:0315200:09:2911000:14:3628.7700:24:0515100:05:5800:00:0000:00:00
51 8004LUCIA CUART MARTITEAM TRIRELAYINFF00:30:0615500:09:3211800:14:4628.4400:24:1814600:05:4800:00:0000:00:00
52 2347AINA COMAS RIPOLLTEAM TRIRELAYCDF00:30:2915800:09:3512200:14:5028.3100:24:2515600:06:0400:00:0000:00:00
53 1458CARLA PEREZ LLORENSTEAM TRIRELAYCDF00:30:2915900:09:3611900:14:4828.3800:24:2415700:06:0500:00:0000:00:00
54 2362EVA TORRENT MENDOZATEAM TRIRELAYCDF00:30:5416200:09:4113900:15:1327.6000:24:5415400:06:0000:00:0000:00:00
55 2073LAURA MOLA I COLOMERTEAM TRIRELAYCDF00:30:5416600:09:5213200:15:0427.8800:24:5615200:05:5800:00:0000:00:00
56 7007JANA TORRELLES ARJOCLUB ESPORTIU TRI 4.40INFF00:30:5812500:08:5715600:15:4626.6400:24:4316000:06:1500:00:0000:00:00
57 7008LAIA TITUAÑA NASIMBACLUB ESPORTIU TRI 4.40INFF00:30:5814800:09:2613800:15:1327.6000:24:3916400:06:1900:00:0000:00:00
58 569ALICIA LOPEZ NIETOC.N. BADALONACDF00:31:1315100:09:2813600:15:1127.6600:24:3917200:06:3400:00:0000:00:00
59 8007ARIADNA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFF00:31:1316800:09:5514000:15:1427.5700:25:0915500:06:0400:00:0000:00:00
60 6027ALESSANDRA MAITE RIVASPLAPRAT TRIATLO 1994JVF00:31:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
61 1925LAIA BELLET PANTALEONPRAT TRIATLO 1994CDF00:31:1717100:10:0613700:15:1227.6300:25:1815300:05:5900:00:0000:00:00
62 2455ESTER SOPENA MONTAGUTC.E. SPEED REPUBLIKCDF00:31:2716000:09:3811300:14:4028.6400:24:1817900:07:0900:00:0000:00:00
63 2389ARIADNA ALCAZAR MORGADOTEAM TRIRELAYCDF00:31:3015700:09:3515100:15:3926.8400:25:1416100:06:1600:00:0000:00:00
64 7020JULIA RODRIGUEZ GODIACLUB ESPORTIU TRI 4.40INFF00:31:4816700:09:5415900:16:0026.2500:25:5414800:05:5400:00:0000:00:00
65 7002DANIELA SANCHEZ LOPEZCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFF00:31:5016500:09:4916900:16:3625.3000:26:2512400:05:2500:00:0000:00:00
66 2443LÚA JURADO VALEROINDEPENDIENTECDF00:31:5615300:09:3016500:16:1625.8200:25:4615800:06:1000:00:0000:00:00
67 1455MARTINA GONZALEZ SANCHEZTEAM TRIRELAYCDF00:32:0215600:09:3216200:16:0626.0900:25:3817000:06:2400:00:0000:00:00
68 7014SOFIA MUÑOZ GARCIAC.E. TRIPLAY PRATINFF00:32:1311900:08:4917700:17:4923.5700:26:3813400:05:3500:00:0000:00:00
69 5678ALBA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANAJVF00:32:2217700:10:3015000:15:3426.9800:26:0416300:06:1800:00:0000:00:00
70 2490CARME VERA CRESPOC.N. BADALONACDF00:32:2816900:10:0216100:16:0326.1700:26:0516800:06:2300:00:0000:00:00
71 7001SARA RIVODIGO ARANDAC.E. TRIPLAY PRATINFF00:32:3416400:09:4616800:16:2625.5600:26:1216600:06:2200:00:0000:00:00
72 2481MERCE PERELLO SUBILSC.A. IGUALADAJVF00:32:4217300:10:1615800:15:4926.5500:26:0517300:06:3700:00:0000:00:00
73 7009ONA LLOPIS ARAGONES CLUB NATACIO BARCELONAINFF00:32:4917400:10:2115700:15:4826.5800:26:0917600:06:4000:00:0000:00:00
74 1880MARIONA CABALLERO DOMINGUTRIATHLON VILARENC AQUA CJVF00:33:0918000:10:4915200:15:4126.7800:26:3017400:06:3900:00:0000:00:00
75 1219EROLA VINYETA I FERREIRAC.N. VIC-ETBCDF00:33:1817900:10:4616400:16:1125.9500:26:5716500:06:2100:00:0000:00:00
76 7019IRINA TUTU REYTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:34:0717500:10:2217200:16:5924.7300:27:2117800:06:4600:00:0000:00:00
77 7025VALENTINA TARRADAS DE LA CLUB ESPORTIU TRIKIDSINFF00:34:1317600:10:2917600:17:3223.9500:28:0115900:06:1200:00:0000:00:00
78 8008MURIEL GABARRÓ AMIGÓCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:34:5816100:09:4017900:18:0523.2300:27:4518100:07:1300:00:0000:00:00
79 6206MARIA CEBALLOS PEREZC.N. BADALONAJVF00:35:0718400:11:4016600:16:1825.7700:27:5818000:07:0900:00:0000:00:00
80 2405ANNA SALOM VALLSINDEPENDIENTECDF00:35:2818200:11:0017800:18:0123.3100:29:0117100:06:2700:00:0000:00:00
81 7011BERTA GARCIA GALLOFRÉINDEPENDIENTEINFF00:35:2818100:11:0018000:18:0623.2000:29:0616700:06:2200:00:0000:00:00
82 7018BERTA CASTELLÀ MIRL3SCOLA KATOAINFF00:35:4517000:10:0418200:19:2521.6300:29:2916200:06:1600:00:0000:00:00
83 8003AITANA YAGÜE MIRAPEIXCLUB ESPORTIU Z5INFF00:36:3918500:11:5217500:17:2624.0900:29:1818200:07:2100:00:0000:00:00


NF 2444LAIA CEBALLOS PEREZC.N. BADALONACDF00:00:00000:05:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 1923ZOE ESCOBAR BADIAPRAT TRIATLO 1994JVF
NP 1929DUNA TARTER GALLARTC.N. VIC-ETBCDF
NP 2454MIREN ORTIZ ALCALÀC.E. TRIPLAY PRATCDF
NP 612ELBA SOLDEVILA PAREDESVILADECANS TRIATLOCDF
NP 1052IRENE DEL CUETO DIAZCLUB ESPORTIU TRI 4.40JVF
NP 1211ALICIA MARTI LOPEZC.N. VIC-ETBJVF
NP 7003BÁRBARA VALENTINA MARÍA DINDEPENDIENTEINFF
NP 8001CANDELA PUCH LLUSÁC.E. SPEED REPUBLIKCDF
NP 8009LUCIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF
NP 7017AINHOA MONTES CORTESC.E. CERDANYOLA A.T.INFF
NP 7022NEUS CIRUELOS DE LA FUENTGAVA TRIATLOINFF
NP 2459CLARA GENDRA FERNANDEZL3SCOLA KATOACDF
NP 1397IRIA ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35