RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
225 199 194 5 0 2 7 1 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 01:03:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
16032MAX SANCHEZ GONZALEZ00:21:05
21012ALVARO GALLARDO LARA00:21:09
3234JAN GALLARDO LARA00:21:20

2. - FLOR DE TRIATLO - 01:03:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1603BIEL COLOMINA RODRÍGUEZ00:20:54
2606ORIOL ALONSO BERNARDEZ00:21:02
32390ARCADI SALA CARBASSE00:21:58

3. - C.E. SPEED REPUBLIK - 01:05:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
11922CESC PARRAMONA TORRES00:21:04
21319ALEIX GARCIA VILASECA00:21:13
31931UNAI GUARDIOLA GIL00:22:51

4. - CLUB NATACIO BARCELONA - 01:09:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11953ADRIA CANTIL DOMENECH00:21:19
2514UNAI MIRAPEIX CAPARRÓS00:23:48
3581BERNAT BIRBE CAMPAS00:24:05

5. - C.N. SABADELL - 01:10:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1775VINCENT ALEJANDRO ALVAREZ HERNANDEZ00:22:46
2781MARTI GASCH TOLDRÀ00:23:22
32287DIDAC PANIAGUA FERRER00:23:55

6. - C.N. BADALONA - 01:11:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
11324ALBERT GARCIA SERRA00:21:00
22363HÉCTOR BARRIOS HERNÁNDEZ 00:23:28
32366VICTOR DE LA CRUZ BALLESTEROS00:27:12

7. - GAVA TRIATLO - 01:12:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
11858LUCAS REQUENA AMADOR00:22:47
21861JOAN BRESCO BEJARANO00:23:33
37051ANDREU REQUENA AMADOR00:26:10

8. - CLUB ESPORTIU Z5 - 01:15:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
12388EUDALD GUZMAN JIMENEZ00:24:53
22356ABEL HERNANDEZ QUESADA00:24:59
32359HECTOR JORDAN BARRAGAN00:25:24

9. - C. TRIATLO MONTORNES - 01:15:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
12354ARNAU PEREZ PASTOR00:22:49
27035PAU RIVERO MARTINEZ00:24:20
37030BIEL ANGLADA GUTIERREZ00:28:17

10. - C.A. IGUALADA - 01:16:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
12218JOEL HERNÁNDEZ CEREZO00:23:45
21515LEO TORRES CERON00:24:55
37040MEDIR ALZURIA MARTORELL00:27:21

11. - C.E. TRIPLAY PRAT - 01:16:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
11290DANIEL ROSAL DELGADO00:24:44
27042ROGER ARIAS SOLÉ00:25:44
32489CARLOS RIVODIGO ARANDA00:26:05

12. - G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG - 01:17:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
11629POL BARCELO FULLADOSA00:22:02
21615ERIC IZQUIERDO SAIS00:26:25
31626LLATZER ASENJO PRADAS00:29:04

13. - C.E. PEDALA.CAT BALAGUER - 01:18:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
16243MAX VIOLA ORONICH00:21:55
27031MARTI CORRETGÉ BAYÓ00:27:33
32485ORIOL VIOLA ORONICH00:28:40

14. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 01:18:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
16205ALEIX LLORENTE CHAMORRO00:24:58
28015PAU LLORENTE CHAMORRO00:25:27
37045DAVID LLORENTE ESPADA00:28:09

15. - TEAM TRIRELAY - 01:19:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12486MOHAMED EL AZZOUZI00:25:17
22341ADRIA GORDILLO CAÑADAS00:26:04
36058ALEX PICALLO MARTIN00:27:41

16. - CLUB ESPORTIU TRIKIDS - 01:21:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
18011POL TARRADAS DE LA CORTE00:25:22
22382PAU LUQUE FRADERA00:26:54
37048MARC MARTINEZ CALDERON00:28:47

17. - CREU GROGA CALELLA TRIATLO - 01:23:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
12483ALEJANDRO CORDOBA SAN MIGUEL00:25:54
22484MARC FERRER POCH00:28:44
37044DENIS PUIG PIQUERAS00:28:49

18. - L´3SCOLA KATOA - 01:24:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1643SERGI ANGULO SOCIAS00:24:18
27038BIEL IBAÑEZ PINA00:29:32
37026GUIM GIRALT RODRIGUEZ00:30:13

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35