RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
225 199 194 5 0 2 7 1 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: INFM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7037ROGER LOPEZ BELTRACLUB ESPORTIU TRI 4.40INFM00:24:162800:07:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7035PAU RIVERO MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESINFM00:24:203300:07:163600:12:3933.2000:19:552800:04:2500:00:0000:00:00
3 8012MARC PÉREZ RODRÍGUEZCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:25:146000:07:504400:12:4632.9000:20:365200:04:3800:00:0000:00:00
4 8011POL TARRADAS DE LA CORTECLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:25:226100:07:534100:12:4233.0700:20:356700:04:4700:00:0000:00:00
5 8015PAU LLORENTE CHAMORROCLUB TRIATLO CORNELLAINFM00:25:276600:07:563900:12:4033.1600:20:367200:04:5100:00:0000:00:00
6 7055ROC ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:25:294400:07:325100:12:5332.6000:20:259100:05:0400:00:0000:00:00
7 7042ROGER ARIAS SOLÉC.E. TRIPLAY PRATINFM00:25:444100:07:328200:13:4730.4700:21:192900:04:2500:00:0000:00:00
8 7039TEO ALONSO OLIVEROSCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:26:064500:07:339400:14:0629.7900:21:393200:04:2700:00:0000:00:00
9 7051ANDREU REQUENA AMADORGAVA TRIATLOINFM00:26:106700:07:577300:13:3830.8100:21:354500:04:3500:00:0000:00:00
10 8017JOAN RODRIGUEZ ROSCLUB ESPORTIU Z5INFM00:26:317200:08:047700:13:4130.6900:21:456500:04:4600:00:0000:00:00
11 7040MEDIR ALZURIA MARTORELLC.A. IGUALADAINFM00:27:217300:08:0911100:14:3928.6700:22:484100:04:3300:00:0000:00:00
12 7041HECTOR BARTOLOME ACEVEDOC.E. TRIPLAY PRATINFM00:27:2610800:08:377900:13:4330.6200:22:209500:05:0600:00:0000:00:00
13 7031MARTI CORRETGÉ BAYÓC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:27:339000:08:2310800:14:3428.8300:22:574800:04:3600:00:0000:00:00
14 7043HUGO ARIÑO SANCHEZ-TORILC.E. CERDANYOLA A.T.INFM00:28:039200:08:2612600:14:5528.1600:23:216200:04:4200:00:0000:00:00
15 7045DAVID LLORENTE ESPADACLUB TRIATLO CORNELLAINFM00:28:0911000:08:417500:13:4030.7300:22:2114500:05:4800:00:0000:00:00
16 7030BIEL ANGLADA GUTIERREZC. TRIATLO MONTORNESINFM00:28:1711100:08:4310000:14:2029.3000:23:0310600:05:1400:00:0000:00:00
17 8010JOAN DE ROCA SÁNCHEZINDEPENDIENTEINFM00:28:4411300:08:4411600:14:4428.5100:23:2811300:05:1600:00:0000:00:00
18 7048MARC MARTINEZ CALDERONCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:28:4714600:09:219500:14:0729.7500:23:2811900:05:1900:00:0000:00:00
19 7044DENIS PUIG PIQUERASCREU GROGA CALELLA TRIATLINFM00:28:4914900:09:269800:14:0929.6800:23:3510700:05:1400:00:0000:00:00
20 7027JAN MENDEZ NAVARROC.A. IGUALADAINFM00:28:5211400:08:4513000:15:0227.9400:23:479300:05:0500:00:0000:00:00
21 7029MARTI CASTELLANO VELEZC.A. IGUALADAINFM00:28:5311500:08:4614300:15:1727.4800:24:037000:04:5000:00:0000:00:00
22 8013DAVID GÜIMIL GALLEGOCLUB ESPORTIU Z5INFM00:29:0514300:09:1611400:14:4028.6400:23:5610200:05:0900:00:0000:00:00
23 7047QUIRZE ASENJO PRADASG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM00:29:2813200:09:0112800:14:5928.0300:24:0012800:05:2800:00:0000:00:00
24 7038BIEL IBAÑEZ PINAL3SCOLA KATOAINFM00:29:3214100:09:1511500:14:4228.5700:23:5713600:05:3500:00:0000:00:00
25 7033ADRIAN SILVA RUBIOCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:29:3613500:09:0712400:14:5228.2500:23:5913700:05:3700:00:0000:00:00
26 7049MARIO FERNANDEZ CASASGAVA TRIATLOINFM00:29:4714700:09:2310500:14:2829.0300:23:5115000:05:5600:00:0000:00:00
27 7052JAN LUKAS DREHER RICOUCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:29:5812300:08:5615500:15:4426.6900:24:4011600:05:1800:00:0000:00:00
28 8016ARNAU DE ROCA SÁNCHEZINDEPENDIENTEINFM00:30:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 7026GUIM GIRALT RODRIGUEZL3SCOLA KATOAINFM00:30:1313800:09:1114400:15:2127.3600:24:3214300:05:4100:00:0000:00:00
30 7046AITOR RODRIGUEZ BORRALLOGAVA TRIATLOINFM00:30:1614000:09:1314600:15:2627.2100:24:3913800:05:3700:00:0000:00:00
31 7034ERIC ZARAGOZA CANOCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:30:2512700:08:5916300:16:1125.9500:25:1010900:05:1500:00:0000:00:00
32 7050GUILLEM ASENJO PRADASG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFM00:30:4514400:09:1816000:16:0126.2200:25:1912500:05:2600:00:0000:00:00
33 7053MARTI OCERANS QUEROLC.N. MATAROINFM00:31:2511200:08:4317300:17:0424.6100:25:4713900:05:3800:00:0000:00:00
34 7036NOAH DIAZ PAVONCLUB ESPORTIU Z5INFM00:31:4517200:10:0812700:14:5828.0600:25:0617500:06:3900:00:0000:00:00
35 7054ADAM EL MENGADI REDONCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:32:1317800:10:3912000:14:4828.3800:25:2717700:06:4600:00:0000:00:00
36 8014NIL PERA VIDALINDEPENDIENTEINFM00:32:2615000:09:2717400:17:2024.2300:26:4714000:05:3900:00:0000:00:00
37 7032ORIOL TORNS GUITARTL3SCOLA KATOAINFM00:32:5913600:09:0818100:18:3222.6600:27:4011800:05:1900:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1012ALVARO GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994CDM00:21:09400:06:23100:10:5938.2400:17:22600:03:4700:00:0000:00:00
2 1953ADRIA CANTIL DOMENECHCLUB NATACIO BARCELONACDM00:21:19900:06:26200:11:0038.1800:17:261200:03:5300:00:0000:00:00
3 2390ARCADI SALA CARBASSEFLOR DE TRIATLOCDM00:21:581500:06:48900:11:1837.1700:18:061100:03:5200:00:0000:00:00
4 604MARC NAVARRO GALANFLOR DE TRIATLOCDM00:22:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2354ARNAU PEREZ PASTORC. TRIATLO MONTORNESCDM00:22:492900:07:111500:11:4435.8000:18:551400:03:5400:00:0000:00:00
6 1025ALEJANDRO DIEZ KERSTENSPRAT TRIATLO 1994CDM00:23:172100:07:061700:11:4735.6400:18:532700:04:2400:00:0000:00:00
7 2363HÉCTOR BARRIOS HERNÁNDEZC.N. BADALONACDM00:23:282700:07:102300:12:1434.3300:19:241700:04:0400:00:0000:00:00
8 1861JOAN BRESCO BEJARANOGAVA TRIATLOCDM00:23:333200:07:122500:12:1634.2400:19:281800:04:0500:00:0000:00:00
9 1862HUGO VELASCO RAJOPRAT TRIATLO 1994CDM00:23:39000:00:00000:00:000.0000:19:162500:04:2300:00:0000:00:00
10 2386SAM LINARES FORDHAMTRANSTRIATLONCDM00:23:403100:07:112700:12:1934.1000:19:302000:04:1000:00:0000:00:00
11 514UNAI MIRAPEIX CAPARRÓSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:23:482500:07:092900:12:2134.0100:19:302100:04:1800:00:0000:00:00
12 2471ARNAU GARCIA MORALESC.N. CALELLACDM00:23:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 581BERNAT BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDM00:24:052600:07:092600:12:1934.1000:19:285000:04:3700:00:0000:00:00
14 2351JAN BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDM00:24:133700:07:262200:12:1134.4700:19:374900:04:3600:00:0000:00:00
15 588ORIOL CRUZ QUINTANSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:24:272400:07:085200:12:5732.4300:20:052400:04:2200:00:0000:00:00
16 1290DANIEL ROSAL DELGADOC.E. TRIPLAY PRATCDM00:24:443400:07:174700:12:4832.8100:20:055300:04:3900:00:0000:00:00
17 2388EUDALD GUZMAN JIMENEZCLUB ESPORTIU Z5CDM00:24:534800:07:384300:12:4532.9400:20:233600:04:3000:00:0000:00:00
18 1515LEO TORRES CERONC.A. IGUALADACDM00:24:554300:07:324900:12:5132.6800:20:234000:04:3200:00:0000:00:00
19 2356ABEL HERNANDEZ QUESADACLUB ESPORTIU Z5CDM00:24:595500:07:434200:12:4432.9800:20:273900:04:3200:00:0000:00:00
20 1930GUIU BLANCH BOLAÑOSC.N. VIC-ETBCDM00:25:003900:07:276000:13:1331.7800:20:402300:04:2000:00:0000:00:00
21 6190BRUNO SANCHEZ GONZALEZPRAT TRIATLO 1994CDM00:25:045300:07:424000:12:4033.1600:20:226100:04:4200:00:0000:00:00
22 2486MOHAMED EL AZZOUZITEAM TRIRELAYCDM00:25:172200:07:069200:14:0329.8900:21:091900:04:0800:00:0000:00:00
23 2359HECTOR JORDAN BARRAGANCLUB ESPORTIU Z5CDM00:25:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 2488GABRIEL ALONSO OLIVEROSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:25:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 1916AITOR LURIGADOS AGUADOVILADECANS TRIATLOCDM00:25:327400:08:093400:12:3333.4700:20:427100:04:5000:00:0000:00:00
26 2107THÉO SACO PÉREZPRAT TRIATLO 1994CDM00:25:457600:08:113200:12:2433.8700:20:3510300:05:1000:00:0000:00:00
27 1691DIEGO GÜIMIL GALLEGOCLUB ESPORTIU Z5CDM00:25:537000:08:045000:12:5232.6400:20:567900:04:5700:00:0000:00:00
28 2483ALEJANDRO CORDOBA SAN MIGCREU GROGA CALELLA TRIATLCDM00:25:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 2341ADRIA GORDILLO CAÑADASTEAM TRIRELAYCDM00:26:048100:08:164600:12:4832.8100:21:048300:05:0000:00:0000:00:00
30 1934JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:26:145600:07:448100:13:4530.5500:21:296300:04:4500:00:0000:00:00
31 2400LUCAS GARCÍA SANCHEZINDEPENDIENTECDM00:26:218000:08:135500:13:0432.1400:21:179000:05:0400:00:0000:00:00
32 1615ERIC IZQUIERDO SAISG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:26:257900:08:134800:12:4932.7700:21:0212200:05:2300:00:0000:00:00
33 1294SERGI SEGARRA PARRAC.E. TRIPLAY PRATCDM00:26:398700:08:217400:13:3930.7700:22:005500:04:3900:00:0000:00:00
34 2382PAU LUQUE FRADERACLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM00:26:547500:08:108300:13:4830.4300:21:587800:04:5600:00:0000:00:00
35 2366VICTOR DE LA CRUZ BALLESTC.N. BADALONACDM00:27:1210200:08:306600:13:2631.2700:21:5611000:05:1600:00:0000:00:00
36 2494LLIBERT MONJE SAN MILLANINDEPENDIENTECDM00:27:285400:07:4311200:14:3928.6700:22:229700:05:0600:00:0000:00:00
37 2404ORIOL COLOMER COLLINDEPENDIENTECDM00:27:397800:08:1211700:14:4528.4700:22:576000:04:4200:00:0000:00:00
38 2474MARTI COLL GATELLC.N. CALELLACDM00:28:129800:08:2810400:14:2629.1000:22:5411700:05:1800:00:0000:00:00
39 2485ORIOL VIOLA ORONICHC.E. PEDALA.CAT BALAGUERCDM00:28:4013000:09:0010100:14:2129.2700:23:2112000:05:1900:00:0000:00:00
40 2484MARC FERRER POCHCREU GROGA CALELLA TRIATLCDM00:28:4413400:09:078600:13:5330.2500:23:0014400:05:4400:00:0000:00:00
41 2482ALEJANDRO GOMEZ CAPARROSTRIATHLON VILARENC AQUA CCDM00:28:509300:08:2615400:15:4326.7200:24:095700:04:4100:00:0000:00:00
42 2350HUGO FRANCISCO DOMÍNGUEZ CLUB NATACIO BARCELONACDM00:28:5411600:08:4812300:14:5028.3100:23:3811100:05:1600:00:0000:00:00
43 1626LLATZER ASENJO PRADASG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:29:0413700:09:1110200:14:2229.2300:23:3313100:05:3100:00:0000:00:00
44 2398ITTAY SLAVNER CORTEC.N. SABADELLCDM00:31:5216300:09:4515300:15:4326.7200:25:2816900:06:2400:00:0000:00:00
45 2358NIZAR JANNAH RIANC. TRIATLO MONTORNESCDM00:32:0715400:09:3217000:16:4025.2000:26:1214900:05:5500:00:0000:00:00
46 2468POL GALLOFRÉ MARTÍNINDEPENDIENTECDM00:36:2618300:11:4017100:16:5124.9300:28:3118300:07:5500:00:0000:00:00
CATEGORIA: JVM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 603BIEL COLOMINA RODRÍGUEZFLOR DE TRIATLOJVM00:20:54200:06:21700:11:0637.8400:17:27100:03:2700:00:0000:00:00
2 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONAJVM00:21:00100:06:20500:11:0338.0100:17:23300:03:3700:00:0000:00:00
3 606ORIOL ALONSO BERNARDEZFLOR DE TRIATLOJVM00:21:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1922CESC PARRAMONA TORRESC.E. SPEED REPUBLIKJVM00:21:04700:06:24600:11:0537.8900:17:29200:03:3500:00:0000:00:00
5 6032MAX SANCHEZ GONZALEZPRAT TRIATLO 1994JVM00:21:05300:06:22400:11:0238.0700:17:24400:03:4100:00:0000:00:00
6 1319ALEIX GARCIA VILASECAC.E. SPEED REPUBLIKJVM00:21:13800:06:24300:11:0138.1200:17:25700:03:4800:00:0000:00:00
7 234JAN GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994JVM00:21:20600:06:23800:11:0637.8400:17:29900:03:5100:00:0000:00:00
8 6243MAX VIOLA ORONICHC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJVM00:21:55500:06:231600:11:4535.7400:18:08500:03:4700:00:0000:00:00
9 1629POL BARCELO FULLADOSAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVM00:22:021200:06:371000:11:2436.8400:18:011600:04:0100:00:0000:00:00
10 1014ALEJANDRO LOPEZ GARCIAPRAT TRIATLO 1994JVM00:22:251100:06:281900:11:5835.1000:18:261500:03:5900:00:0000:00:00
11 6052TEO PALOMINO RAFFOFLOR DE TRIATLOJVM00:22:371000:06:281100:11:3536.2600:18:034300:04:3400:00:0000:00:00
12 6028HUGO SACO PEREZPRAT TRIATLO 1994JVM00:22:451600:06:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 775VINCENT ALEJANDRO ALVAREC.N. SABADELLJVM00:22:461400:06:441200:11:3736.1500:18:213000:04:2500:00:0000:00:00
14 1858LUCAS REQUENA AMADORGAVA TRIATLOJVM00:22:471800:06:522100:12:0634.7100:18:58800:03:4900:00:0000:00:00
15 1931UNAI GUARDIOLA GILC.E. SPEED REPUBLIKJVM00:22:511300:06:373000:12:2233.9600:18:591000:03:5200:00:0000:00:00
16 1017MARC ROSA MIRASPRAT TRIATLO 1994JVM00:23:092000:07:061400:11:4435.8000:18:502200:04:1900:00:0000:00:00
17 781MARTI GASCH TOLDRÀC.N. SABADELLJVM00:23:222300:07:071800:11:5035.4900:18:573100:04:2500:00:0000:00:00
18 2218JOEL HERNÁNDEZ CEREZOC.A. IGUALADAJVM00:23:451700:06:522800:12:2034.0500:19:124200:04:3300:00:0000:00:00
19 2287DIDAC PANIAGUA FERRERC.N. SABADELLJVM00:23:554600:07:351300:11:4235.9000:19:175100:04:3800:00:0000:00:00
20 643SERGI ANGULO SOCIASL3SCOLA KATOAJVM00:24:183600:07:263300:12:2933.6400:19:552600:04:2300:00:0000:00:00
21 774POL MERCADE RUIZC.N. SABADELLJVM00:24:435100:07:392400:12:1534.2900:19:546800:04:4900:00:0000:00:00
22 2479ADRIA VILLEGAS DE DIOSC.N. SABADELLJVM00:24:433800:07:273500:12:3733.2900:20:045400:04:3900:00:0000:00:00
23 6205ALEIX LLORENTE CHAMORROCLUB TRIATLO CORNELLAJVM00:24:584700:07:364500:12:4732.8600:20:234400:04:3500:00:0000:00:00
24 6048SERGIO CABALLERO MORÁNPRAT TRIATLO 1994JVM00:25:044200:07:323700:12:4033.1600:20:127300:04:5200:00:0000:00:00
25 1236POL SANGLAS VILARRUBIAC.N. VIC-ETBJVM00:25:305700:07:455300:12:5932.3500:20:446400:04:4600:00:0000:00:00
26 2489CARLOS RIVODIGO ARANDAC.E. TRIPLAY PRATJVM00:26:056200:07:537600:13:4030.7300:21:333800:04:3200:00:0000:00:00
27 2074JAN CRISTEL COMAPOSADAC.E. CERDANYOLA A.T.JVM00:26:106800:07:595800:13:1231.8200:21:118000:04:5900:00:0000:00:00
28 6058ALEX PICALLO MARTINTEAM TRIRELAYJVM00:27:414900:07:3813300:15:0427.8800:22:428100:04:5900:00:0000:00:00
CATEGORIA: INFF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7016LAIA RODRIGUEZ GARCIAC. TRIATLO MONTORNESINFF00:24:133500:07:193100:12:2333.9200:19:423700:04:3100:00:0000:00:00
2 7012LAIA FERRER CORACHANC.E. TRIPLAY PRATINFF00:25:325900:07:486200:13:1631.6600:21:043400:04:2800:00:0000:00:00
3 7010MARTA PARDILLOS FERNÁNDEZC.N. TARRACOINFF00:26:367100:08:049300:14:0429.8600:22:083500:04:2800:00:0000:00:00
4 8006ANNA RODRIGUEZ ROSCLUB ESPORTIU Z5INFF00:27:5011700:08:498700:13:5430.2200:22:4310000:05:0700:00:0000:00:00
5 8005LUCIA ALEJANDRO TABOADACLUB ESPORTIU Z5INFF00:27:5011800:08:499100:14:0129.9600:22:508400:05:0000:00:0000:00:00
6 7013ARIADNA FERNANDEZ CABEZASC.E. TRIPLAY PRATINFF00:27:569700:08:2710700:14:3328.8700:23:007700:04:5600:00:0000:00:00
7 7021PATRICIA GARCIA TORNEC.N. TARRACOINFF00:28:2012200:08:528500:13:5330.2500:22:4513500:05:3500:00:0000:00:00
8 7023ELENA BLANCO MARTINEZC.E. TRIPLAY PRATINFF00:28:4010400:08:3014700:15:2927.1300:23:595800:04:4100:00:0000:00:00
9 7015NAYARA DA SILVA ALONSO TRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:28:429100:08:2313100:15:0227.9400:23:2511500:05:1700:00:0000:00:00
10 7004CARLA GOMEZ CATALACLUB ESPORTIU Z5INFF00:29:2112000:08:4912900:15:0028.0000:23:4913200:05:3200:00:0000:00:00
11 7005NIA GALLARDONGARCIAG. E. ESPORTIU GIRONI GEIINFF00:29:448500:08:1716700:16:2425.6100:24:418900:05:0300:00:0000:00:00
12 7024MARTA CABALLERO MORANGAVA TRIATLOINFF00:29:4412800:08:5914900:15:3327.0100:24:3210500:05:1200:00:0000:00:00
13 7006MIREIA RAMOS SABATERTEAM TRIRELAYINFF00:29:5513900:09:1214200:15:1627.5100:24:2812700:05:2700:00:0000:00:00
14 8004LUCIA CUART MARTITEAM TRIRELAYINFF00:30:0615500:09:3211800:14:4628.4400:24:1814600:05:4800:00:0000:00:00
15 7008LAIA TITUAÑA NASIMBACLUB ESPORTIU TRI 4.40INFF00:30:5814800:09:2613800:15:1327.6000:24:3916400:06:1900:00:0000:00:00
16 7007JANA TORRELLES ARJOCLUB ESPORTIU TRI 4.40INFF00:30:5812500:08:5715600:15:4626.6400:24:4316000:06:1500:00:0000:00:00
17 8007ARIADNA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFF00:31:1316800:09:5514000:15:1427.5700:25:0915500:06:0400:00:0000:00:00
18 7020JULIA RODRIGUEZ GODIACLUB ESPORTIU TRI 4.40INFF00:31:4816700:09:5415900:16:0026.2500:25:5414800:05:5400:00:0000:00:00
19 7002DANIELA SANCHEZ LOPEZCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFF00:31:5016500:09:4916900:16:3625.3000:26:2512400:05:2500:00:0000:00:00
20 7014SOFIA MUÑOZ GARCIAC.E. TRIPLAY PRATINFF00:32:1311900:08:4917700:17:4923.5700:26:3813400:05:3500:00:0000:00:00
21 7001SARA RIVODIGO ARANDAC.E. TRIPLAY PRATINFF00:32:3416400:09:4616800:16:2625.5600:26:1216600:06:2200:00:0000:00:00
22 7009ONA LLOPIS ARAGONES CLUB NATACIO BARCELONAINFF00:32:4917400:10:2115700:15:4826.5800:26:0917600:06:4000:00:0000:00:00
23 7019IRINA TUTU REYTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:34:0717500:10:2217200:16:5924.7300:27:2117800:06:4600:00:0000:00:00
24 7025VALENTINA TARRADAS DE LA CLUB ESPORTIU TRIKIDSINFF00:34:1317600:10:2917600:17:3223.9500:28:0115900:06:1200:00:0000:00:00
25 8008MURIEL GABARRÓ AMIGÓCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:34:5816100:09:4017900:18:0523.2300:27:4518100:07:1300:00:0000:00:00
26 7011BERTA GARCIA GALLOFRÉINDEPENDIENTEINFF00:35:2818100:11:0018000:18:0623.2000:29:0616700:06:2200:00:0000:00:00
27 7018BERTA CASTELLÀ MIRL3SCOLA KATOAINFF00:35:4517000:10:0418200:19:2521.6300:29:2916200:06:1600:00:0000:00:00
28 8003AITANA YAGÜE MIRAPEIXCLUB ESPORTIU Z5INFF00:36:3918500:11:5217500:17:2624.0900:29:1818200:07:2100:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 575ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF00:25:415800:07:466300:13:1931.5400:21:054600:04:3600:00:0000:00:00
2 579LUCIA MALHOTRA MALLABIABACLUB NATACIO BARCELONACDF00:25:426400:07:545900:13:1231.8200:21:064700:04:3600:00:0000:00:00
3 572CHLOE CANUT BATLLESCLUB NATACIO BARCELONACDF00:26:197700:08:125600:13:0532.1000:21:178600:05:0200:00:0000:00:00
4 515FIONA PARERA PALMIERICLUB NATACIO BARCELONACDF00:26:208300:08:165400:13:0432.1400:21:208200:05:0000:00:0000:00:00
5 2340CARLOTA GUMBAU DÍAZC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:26:438600:08:207200:13:3630.8800:21:566600:04:4700:00:0000:00:00
6 2357BRUNA PERA VIDALTEAM TRIRELAYCDF00:26:5610300:08:306400:13:2231.4200:21:529200:05:0400:00:0000:00:00
7 1237JÚLIA MARTÍN MATEUC.N. VIC-ETBCDF00:27:0110600:08:317100:13:3630.8800:22:077500:04:5400:00:0000:00:00
8 2391ONA CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYCDF00:27:0410500:08:316500:13:2231.4200:21:5310400:05:1100:00:0000:00:00
9 2349EUGENIA FERNANDEZ CASTELLC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:27:119600:08:276900:13:2931.1500:21:5610800:05:1500:00:0000:00:00
10 1386SIRA MARTIN CILLEROSC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:27:1410100:08:299000:13:5630.1400:22:256900:04:4900:00:0000:00:00
11 2401AINA LOPEZ IRANZOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDF00:27:289900:08:288800:13:5530.1800:22:239400:05:0500:00:0000:00:00
12 1123ATENEA DE LA FUENTE SERRACLUB ESPORTIU Z5CDF00:27:4210000:08:289700:14:0829.7200:22:369600:05:0600:00:0000:00:00
13 2452LUCIA MUÑOZ GARCIAC.E. TRIPLAY PRATCDF00:27:526900:08:0212500:14:5528.1600:22:577600:04:5500:00:0000:00:00
14 1054CARLA FERRARA BOSCHCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDF00:27:525000:07:3914800:15:3227.0400:23:115600:04:4100:00:0000:00:00
15 2467ZOE RIBOT SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONACDF00:27:586500:07:5510900:14:3528.8000:22:3013000:05:2800:00:0000:00:00
16 2383BLANCA LUQUE FRADERACLUB ESPORTIU TRIKIDSCDF00:28:179500:08:2710600:14:3328.8700:23:0011400:05:1700:00:0000:00:00
17 2368DUNE FERRAN VILADIUCLUB NATACIO BANYOLESCDF00:28:1810900:08:399900:14:1629.4400:22:5512300:05:2300:00:0000:00:00
18 1924ADA GALLARDO GARCIAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDF00:28:399400:08:2613400:15:0527.8500:23:3110100:05:0800:00:0000:00:00
19 1702MARTINA YAGÜE MIRAPEIXCLUB ESPORTIU Z5CDF00:29:0314200:09:159600:14:0829.7200:23:2314100:05:4000:00:0000:00:00
20 2419ONA DORCA CUADRADOINDEPENDIENTECDF00:29:3713100:09:0113500:15:0827.7500:24:0912900:05:2800:00:0000:00:00
21 1882MAR ORTEGA WULFFTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:29:4312400:08:5614500:15:2127.3600:24:1712600:05:2600:00:0000:00:00
22 2458JUNE MARTINEZ DUCETRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:29:4512900:08:5914100:15:1427.5700:24:1313300:05:3200:00:0000:00:00
23 2445LAIA BELLOSTAS CARRERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDF00:29:5814500:09:1812100:14:4928.3500:24:0714700:05:5100:00:0000:00:00
24 1635ALBA AZAÑON ANDRESCLUB ESPORTIU Z5CDF00:30:0315200:09:2911000:14:3628.7700:24:0515100:05:5800:00:0000:00:00
25 2347AINA COMAS RIPOLLTEAM TRIRELAYCDF00:30:2915800:09:3512200:14:5028.3100:24:2515600:06:0400:00:0000:00:00
26 1458CARLA PEREZ LLORENSTEAM TRIRELAYCDF00:30:2915900:09:3611900:14:4828.3800:24:2415700:06:0500:00:0000:00:00
27 2362EVA TORRENT MENDOZATEAM TRIRELAYCDF00:30:5416200:09:4113900:15:1327.6000:24:5415400:06:0000:00:0000:00:00
28 2073LAURA MOLA I COLOMERTEAM TRIRELAYCDF00:30:5416600:09:5213200:15:0427.8800:24:5615200:05:5800:00:0000:00:00
29 569ALICIA LOPEZ NIETOC.N. BADALONACDF00:31:1315100:09:2813600:15:1127.6600:24:3917200:06:3400:00:0000:00:00
30 1925LAIA BELLET PANTALEONPRAT TRIATLO 1994CDF00:31:1717100:10:0613700:15:1227.6300:25:1815300:05:5900:00:0000:00:00
31 2455ESTER SOPENA MONTAGUTC.E. SPEED REPUBLIKCDF00:31:2716000:09:3811300:14:4028.6400:24:1817900:07:0900:00:0000:00:00
32 2389ARIADNA ALCAZAR MORGADOTEAM TRIRELAYCDF00:31:3015700:09:3515100:15:3926.8400:25:1416100:06:1600:00:0000:00:00
33 2443LÚA JURADO VALEROINDEPENDIENTECDF00:31:5615300:09:3016500:16:1625.8200:25:4615800:06:1000:00:0000:00:00
34 1455MARTINA GONZALEZ SANCHEZTEAM TRIRELAYCDF00:32:0215600:09:3216200:16:0626.0900:25:3817000:06:2400:00:0000:00:00
35 2490CARME VERA CRESPOC.N. BADALONACDF00:32:2816900:10:0216100:16:0326.1700:26:0516800:06:2300:00:0000:00:00
36 1219EROLA VINYETA I FERREIRAC.N. VIC-ETBCDF00:33:1817900:10:4616400:16:1125.9500:26:5716500:06:2100:00:0000:00:00
37 2405ANNA SALOM VALLSINDEPENDIENTECDF00:35:2818200:11:0017800:18:0123.3100:29:0117100:06:2700:00:0000:00:00
CATEGORIA: JVF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 602NUR ORTEGA ISERNFLOR DE TRIATLOJVF00:23:251900:06:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5026ANNA ONIEVA LLOBERACLUB ESPORTIU TRI 4.40JVF00:23:443000:07:113800:12:4033.1600:19:511300:03:5300:00:0000:00:00
3 696ALEXANDRA ARILLOFLOR DE TRIATLOJVF00:23:584000:07:292000:12:0134.9500:19:303300:04:2800:00:0000:00:00
4 6022CARLA CIRUELOS DE LA FUENGAVA TRIATLOJVF00:25:535200:07:417000:13:3131.0700:21:125900:04:4100:00:0000:00:00
5 563ANDREA ROVIRA DE RULLCLUB NATACIO BARCELONAJVF00:26:026300:07:546100:13:1531.7000:21:097400:04:5300:00:0000:00:00
6 1687CRISTINA ALEJANDRO TABOADCLUB ESPORTIU Z5JVF00:26:468400:08:166700:13:2831.1900:21:448800:05:0200:00:0000:00:00
7 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF00:26:488200:08:165700:13:1031.9000:21:2612100:05:2200:00:0000:00:00
8 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOJVF00:27:198900:08:228900:13:5530.1800:22:178700:05:0200:00:0000:00:00
9 1926XÈNIA TARTER GALLARTC.N. VIC-ETBJVF00:27:3110700:08:337800:13:4230.6600:22:1511200:05:1600:00:0000:00:00
10 1797JÚLIA GASOL FORNC.N. TARRACOJVF00:27:4312100:08:508400:13:5230.2900:22:428500:05:0100:00:0000:00:00
11 2306BERTA NARCISO BASCOMPTETEAM TRIRELAYJVF00:27:5213300:09:018000:13:4530.5500:22:469800:05:0600:00:0000:00:00
12 1617BLANCA RODRIGUEZ BARRALLOPRAT TRIATLO 1994JVF00:27:538800:08:2210300:14:2429.1700:22:469900:05:0700:00:0000:00:00
13 1942IVANA JUAN PLAC.N. BADALONAJVF00:28:0712600:08:586800:13:2931.1500:22:2714200:05:4000:00:0000:00:00
14 6027ALESSANDRA MAITE RIVASPLAPRAT TRIATLO 1994JVF00:31:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 5678ALBA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANAJVF00:32:2217700:10:3015000:15:3426.9800:26:0416300:06:1800:00:0000:00:00
16 2481MERCE PERELLO SUBILSC.A. IGUALADAJVF00:32:4217300:10:1615800:15:4926.5500:26:0517300:06:3700:00:0000:00:00
17 1880MARIONA CABALLERO DOMINGUTRIATHLON VILARENC AQUA CJVF00:33:0918000:10:4915200:15:4126.7800:26:3017400:06:3900:00:0000:00:00
18 6206MARIA CEBALLOS PEREZC.N. BADALONAJVF00:35:0718400:11:4016600:16:1825.7700:27:5818000:07:0900:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35