RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
156 150 145 5 0 5 18 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:23:54200:18:37300:52:5920.3801:11:36300:12:1800:00:2800:00:27
2 3970ADRIA NOGUERA SOLDEVILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:24:32300:18:38500:53:3320.1701:12:11600:12:2100:00:2200:00:25
3 5803EVER ALEJANDRO GOMEZ DIASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:25:11900:19:26400:53:1520.2801:12:41800:12:3000:00:3400:00:39
4 5785MARC DONADEU PERARNAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:25:25800:19:21700:53:5620.0201:13:17200:12:0800:00:3300:00:29
5 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:071000:19:27600:53:5120.0601:13:181300:12:4900:00:2800:00:31
6 971ALEIX SELLARES GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM01:27:14100:18:37800:56:0319.2701:14:40900:12:3400:00:2700:00:24
7 7017ORIOL FRIGOLA RIBASLLICENCIA DE DIAABM01:28:40600:19:151100:57:0418.9301:16:19400:12:2100:00:4600:01:25
8 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:29:251600:19:48900:56:5718.9601:16:451000:12:4000:00:3100:00:31
9 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:30:06400:18:381800:59:2118.2001:17:59100:12:0700:00:2400:00:20
10 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:30:501400:19:351200:57:5418.6501:17:292800:13:2100:00:2200:00:30
11 2113BERNAT TARRÉS MÀSC.E. RAYOTEAMJNM01:31:251200:19:281700:59:1318.2401:18:411200:12:4400:00:4200:00:33
12 1846ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:31:301300:19:282000:59:3418.1301:19:02700:12:2800:00:3300:00:24
13 2112ALBERT MENDOZA SILLEROTGCBINNABM01:31:383100:20:561000:56:5818.9601:17:543800:13:4400:00:4100:00:58
14 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:31:56700:19:202100:59:4718.0701:19:071400:12:4900:00:3600:00:33
15 4325IVAN ARTIGAS REIXACHTRANSTRIATLONV1M01:32:172200:20:191400:59:0718.2701:19:261500:12:5100:00:2600:00:28
16 7015ALBERT ROCA VELÁZQUEZLLICENCIA DE DIAABM01:32:272100:20:171600:59:1318.2401:19:301900:12:5700:00:3700:00:34
17 427SEBASTIA CATLLA FERNANDEZP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV2M01:32:342500:20:211500:59:1018.2501:19:312000:13:0300:00:3700:00:37
18 5305DIDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:402000:19:521300:58:4818.3701:18:404400:14:0000:00:3500:00:33
19 2099ALEIX VILARDELL PINTÓCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:32:421900:19:521900:59:2618.1701:19:182900:13:2400:00:4500:00:41
20 8006JOAN RIBA BURDOFEECABM01:32:48500:19:152501:00:5117.7501:20:061100:12:4200:00:4300:00:58
21 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:33:301500:19:412401:00:3917.8101:20:202300:13:1000:00:3500:00:32
22 2108SERGI MILLARUELO ANGULOTEAM TRIRELAYABM01:33:491800:19:522601:01:0017.7001:20:521800:12:5700:00:4000:00:44
23 3336JORDI GARCIA BERMUDEZC.E. RAYOTEAMABM01:34:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:35:201700:19:493201:02:2417.3101:22:132200:13:0700:00:3300:01:02
25 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:35:532800:20:442701:01:3117.5601:22:153500:13:3800:00:3600:00:34
26 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:36:133500:21:073001:02:0217.4101:23:092100:13:0400:00:3400:00:29
27 2830SERGI LASHERAS RABIONETC.E.T. DISTANCEV1M01:36:132600:20:253301:02:5217.1801:23:171700:12:5600:00:4200:00:36
28 2122ALBERT CARRERAS BASARTPRAT TRIATLO 1994ABM01:36:155000:21:492201:00:0317.9901:21:525100:14:2300:00:4300:00:39
29 7004MARC COSTA PUIGPELATFEECABM01:36:171100:19:273801:04:2916.7501:23:56500:12:2100:00:4800:01:17
30 7006ALBERT PUIGFEECABM01:36:182400:20:203401:03:0317.1301:23:231600:12:5500:00:4200:00:37
31 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:36:415300:22:012301:00:2617.8701:22:274800:14:1400:00:3200:00:53
32 2104MIQUEL GAJA CAPDEVILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:37:0713901:21:49100:00:531222.6401:22:425400:14:2500:00:0000:00:54
33 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:37:122900:20:493501:03:0417.1201:23:532700:13:1900:00:5200:00:45
34 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:37:213900:21:233101:02:1017.3701:23:334100:13:4800:00:3500:00:56
35 2123EDGAR IGNACIO LÓPEZ GALEC.E.T. DISTANCEABM01:37:5514001:22:45200:01:06981.8201:23:514500:14:0400:00:0000:01:06
36 2096MARC CIRERA CASELLASP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:38:045200:21:542901:01:3617.5301:23:305800:14:3400:00:3100:00:33
37 7010ENRIC CABOT FOZLLICENCIA DE DIASUB23M01:38:093000:20:513601:03:1117.0901:24:024600:14:0700:00:4400:00:39
38 4360ALEX ALBALA TOLDRATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:38:094400:21:272801:01:3617.5301:23:036900:15:0600:00:4500:00:00
39 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:38:472300:20:194101:05:0116.6101:25:203100:13:2700:00:4400:00:45
40 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:40:094600:21:314201:05:2316.5201:26:542500:13:1500:00:2800:00:35
41 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:40:144200:21:263701:03:5316.9101:25:196500:14:5500:00:3400:00:36
42 2084JORDI TEIXIDOR MIRCLUB CICLISTA BANYOLESABM01:40:233600:21:104301:05:3616.4601:26:463400:13:3700:00:4600:00:53
43 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:40:515100:21:504001:04:4416.6801:26:344900:14:1700:00:3300:00:28
44 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM TRIRELAYV1M01:40:523700:21:114501:06:0716.3301:27:183200:13:3400:00:3800:00:37
45 7020MICHELLE FLIPOLLICENCIA DE DIAABF01:41:103800:21:174701:06:3616.2201:27:532600:13:1700:00:3800:00:45
46 2118JORDI COMPTA SOUSCLUB CICLISTA BANYOLESV2M01:41:465800:22:323901:04:4216.6901:27:145600:14:3200:00:4100:00:34
47 5622ARNAU GRAU FERRERTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:42:154000:21:244801:06:3716.2101:28:014700:14:1400:00:3700:00:31
48 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:42:485900:22:334401:05:5216.4001:28:255300:14:2300:00:4900:00:53
49 7018IVAN RABOSO HINOJOSALLICENCIA DE DIAABM01:44:426200:22:455101:07:3715.9701:30:225000:14:2000:00:4100:00:59
50 223MARC RELAÑO GUILLENP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:45:016700:22:574901:07:0016.1201:29:576800:15:0400:00:3700:00:41
51 7014EDUARD GUARDIOLA MARTÍNELLICENCIA DE DIAABM01:45:436500:22:485001:07:0816.0901:29:568300:15:4700:01:1200:00:46
52 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:45:448500:23:534601:06:3216.2301:30:257200:15:1900:00:3700:00:35
53 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:45:492700:20:266401:10:4015.2801:31:065900:14:4300:00:3300:00:35
54 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:45:50000:00:00000:00:000.0001:32:243000:13:2600:00:0000:00:35
55 2111GABRIEL CARDEÑOSA ARRAYASP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1M01:45:534700:21:376001:10:2615.3301:32:034300:13:5000:00:3700:00:36
56 185MANEL MOLINA LOPEZC.E. TRIATLO PICORNELLV2M01:45:575600:22:165901:09:5415.4501:32:104000:13:4700:00:5200:00:38
57 2120MIREIA BADIA CAMPRUBÍP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:46:154800:21:416601:10:5515.2301:32:363600:13:3900:00:4700:01:07
58 3334GREGORIO SAINZ PARDOC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:46:435700:22:166501:10:4615.2601:33:023700:13:4100:00:5600:01:01
59 5225MARC SOLER BLASCOTEAM TRIRELAYV1M01:46:496000:22:355601:09:2615.5501:32:016200:14:4800:00:4900:00:40
60 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:46:543400:21:047401:12:3614.8801:33:402400:13:1400:00:5000:00:35
61 7011JORDI ARBAT TRAVERLLICENCIA DE DIAABM01:46:547400:23:185301:08:1315.8301:31:317300:15:2300:01:0100:00:44
62 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:47:097600:23:275401:08:1815.8101:31:457400:15:2400:00:4900:00:44
63 4794TONI FONT MARTÍCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:47:486100:22:455701:09:2815.5501:32:137600:15:3500:00:4900:00:42
64 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:48:128900:24:025201:08:0615.8601:32:088600:16:0400:01:0500:00:42
65 7019JOSEP COLOMER ARMENGOLLLICENCIA DE DIASUB23M01:48:305500:22:136301:10:4015.2801:32:537700:15:3700:00:4500:00:56
66 4268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ C.E.T. DISTANCEABM01:48:388000:23:395501:08:3215.7601:32:119400:16:2700:00:4700:00:37
67 2094ANNA FREIXAS BERENGUERP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:48:444900:21:457301:12:3014.9001:34:155500:14:2900:00:3800:00:33
68 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:49:034500:21:288101:13:5114.6201:35:193900:13:4400:00:3400:00:40
69 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTABM01:49:113200:21:008301:14:2214.5201:35:224200:13:4900:00:5300:00:36
70 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:49:288200:23:446101:10:2815.3301:34:127100:15:1600:00:3800:00:37
71 8008MARC BADIA SENDRALLICENCIA DE DIAABM01:49:435400:22:127201:12:1814.9401:34:307000:15:1300:00:5500:01:11
72 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:49:487500:23:266801:11:3715.0801:35:036100:14:4500:00:5000:00:42
73 2092AINA PICAS ZORILLAP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:50:026800:22:597101:12:1314.9501:35:126300:14:5000:00:5300:00:41
74 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZTEAM TRIRELAYV2M01:50:048300:23:486201:10:3115.3201:34:198200:15:4500:00:5000:00:43
75 6016GERARD SALVADO BOTELLA CCT SALOU COSTA DAURADAABM01:50:168100:23:405801:09:4615.4801:33:2610100:16:5000:00:3900:00:35
76 5775SANDRA SANTANYES MURILLOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F01:50:31000:00:00000:00:000.0001:34:069200:16:2500:00:0000:00:36
77 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:50:327000:23:086901:11:5915.0001:35:077500:15:2500:00:4700:00:41
78 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESABM01:51:094300:21:269001:16:0914.1801:37:353300:13:3400:00:5200:00:47
79 8003PAU VILLAR YANEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:51:306900:23:076701:11:1115.1701:34:1810400:17:1200:00:3900:00:42
80 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:51:567800:23:347801:13:1914.7301:36:536700:15:0300:00:4900:00:56
81 2114MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADAABM01:52:126300:22:467001:12:1314.9501:34:5910500:17:1300:00:3800:00:55
82 119JUANJO GALLARDO GONZALEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:52:518600:23:557701:13:1314.7501:37:088000:15:4300:01:1000:00:51
83 492JULI PEINADO CLAPÉSTEAM TRIRELAYABM01:52:537300:23:188501:14:3614.4801:37:546600:14:5900:01:1100:01:04
84 1711MARCEL FOLCH SÁNCHEZTGCBINNABM01:53:117700:23:338201:13:5714.6001:37:307900:15:4100:00:4100:00:49
85 5763XAVIER GRAELLS MONTEC.E. RAYOTEAMABM01:53:199800:24:417601:12:4714.8401:37:288400:15:5100:01:0300:00:54
86 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:53:209400:24:147901:13:2114.7201:37:358100:15:4500:00:5100:00:39
87 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:53:457200:23:148401:14:2714.5101:37:418700:16:0400:00:4900:00:41
88 8009JORDI VICENTE BADELLLLICENCIA DE DIAV2M01:54:559500:24:367501:12:3714.8701:37:1311600:17:4200:01:0200:00:53
89 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:55:1910000:24:538001:13:4414.6501:38:379900:16:4200:00:3700:00:38
90 4408MIQUEL LLEVAT MATALLANACLUB VO2 TEAMV2M01:55:268400:23:499201:16:4314.0801:40:326400:14:5400:00:5100:01:12
91 4306VICTOR SANCHEZ OLMOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:55:466400:22:479301:16:4814.0601:39:359000:16:1100:00:3600:00:44
92 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLTEAM TRIRELAYABM01:57:277900:23:379501:17:2113.9601:40:589600:16:2900:01:0100:01:22
93 7009ALBA SALA VIDALLLICENCIA DE DIAABF01:57:39000:00:00000:00:000.0001:40:2510600:17:1400:00:0000:00:48
94 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:57:398700:23:579401:17:1913.9701:41:169100:16:2300:00:3800:00:35
95 2624SERGI SAURA CONCACLUB NATACIO RUBIABM01:57:519900:24:438801:15:5014.2401:40:3310800:17:1800:00:4700:00:46
96 4260FERNANDO DIETSCHETEAM TRIRELAYV1M01:58:033300:21:0310401:22:3713.0701:43:405200:14:2300:01:5600:00:54
97 1466MARTÍ TORREBELLA NASPLEDATEAM TRIRELAYV1M01:58:046600:22:5610101:20:3413.4101:43:305700:14:3400:01:1600:00:42
98 2089JUDIT REINA CORVILLOCLUB CICLISTA BANYOLESABF01:58:2711600:26:158701:14:5614.4101:41:1110700:17:1600:01:0900:01:03
99 8002JOAN BADIA SENDRALLICENCIA DE DIAV2M01:58:4211400:26:008901:15:5714.2201:41:5710000:16:4500:01:0800:01:39
100 2085ADELA RODRIGUEZ SALACLUB CICLISTA BANYOLESABF01:58:529700:24:409601:18:0313.8401:42:438900:16:0900:00:5100:00:35
101 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:59:309100:24:069701:18:4413.7201:42:509800:16:4000:00:5200:01:03
102 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZTEAM TRIRELAYV2M02:00:048800:23:589101:16:4214.0801:40:4013400:19:2400:00:5400:00:53
103 7016MIQUEL FERNÁNDEZFEECV3M02:00:2113000:27:148601:14:4114.4601:41:5512500:18:2600:00:5800:00:53
104 2148TONI GARCIA CUENCACCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:00:5610800:25:279801:19:2913.5901:44:568500:16:0000:00:4600:00:30
105 8007ALEJANDRO MARTÍN MÁRQUEZLLICENCIA DE DIAV1M02:01:109300:24:129901:19:3813.5601:43:5011000:17:2000:00:5500:00:55
106 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM TRIRELAYV2M02:02:479000:24:0510301:22:1413.1301:46:199500:16:2800:00:5000:00:50
107 7001PERE LÓPEZ GILLLICENCIA DE DIAV2M02:03:014100:21:2511801:26:5112.4401:48:166000:14:4500:00:5400:01:01
108 5621AMALIA GEMMA AGUILAR CASACLUB CICLISTA BANYOLESABF02:03:0210900:25:2910201:20:3513.4001:46:0410200:16:5800:00:4300:01:04
109 3047AÏNA GÜELL LLURBACCT SALOU COSTA DAURADAABF02:05:1010600:25:2310701:23:0912.9901:48:329700:16:3800:00:4500:00:43
110 5801JORGE CARMONA CARRASCOCCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:05:4511300:25:5810501:22:4613.0501:48:4410300:17:0100:01:0100:00:49
111 2091ALBA LARA ROSECLUB CICLISTA BANYOLESSUB23F02:06:3213200:27:4110001:19:5313.5201:47:3412800:18:5800:01:2500:01:02
112 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:07:0311900:26:1610801:23:2412.9501:49:4011100:17:2300:00:3800:00:38
113 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:08:0510100:24:5411101:24:0412.8501:48:5812900:19:0700:00:5500:00:48
114 4882JORDI ZABALETA GASCOC.E. RAYOTEAMV2M02:08:0911100:25:4711401:24:3512.7701:50:2211800:17:4700:01:0500:00:54
115 877MANEL VIVANCOS GONZALEZC.A. IGUALADAV3M02:08:1012700:27:0410901:23:4012.9101:50:4411200:17:2600:01:0700:01:00
116 2090LESLIE REKOW REPULLOCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:08:1212200:26:2711001:23:4612.8901:50:1312000:17:5900:00:5200:00:43
117 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M02:08:3110200:25:0611601:25:3912.6101:50:4511700:17:4600:00:5300:00:44
118 7008FRANCESC GURT AYATSLLICENCIA DE DIAABM02:08:4411700:26:1511201:24:1612.8201:50:3112200:18:1300:01:1700:01:05
119 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF02:08:4911000:25:4111501:24:4812.7401:50:2912400:18:2000:00:4100:00:40
120 3406JESÚS ACEVEDO PICLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:08:579200:24:0711901:26:5412.4301:51:0111900:17:5600:01:1500:00:57
121 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:09:0112000:26:1711301:24:2912.7801:50:4612300:18:1500:00:5500:00:40
122 2075SANDRA COLOMER CALIZCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:09:1110400:25:1112101:28:2212.2201:53:337800:15:3800:01:1200:01:02
123 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M02:09:487100:23:1212501:29:0312.1301:52:1511500:17:3300:00:4800:00:47
124 2117DANIEL MORENO SERRANOU.C. SANT CUGATV1M02:10:0710300:25:0912301:28:5112.1601:54:008800:16:0700:01:1700:01:40
125 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM TRIRELAYABF02:10:2213300:28:0910601:23:0413.0001:51:1313000:19:0900:00:4000:00:36
126 2105DAVID ESTAPÉ MUÑOZC.A. IGUALADAV1M02:12:2312100:26:1811701:26:4612.4501:53:0413200:19:1900:00:5200:01:13
127 7003AURORA GUILLAUMESLLICENCIA DE DIAABF02:13:23000:00:00000:00:000.0001:53:5313700:19:3000:00:0000:02:15
128 1933ISABEL GANDIA MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5V3F02:15:2513500:28:1512001:28:1412.2401:56:2912700:18:5600:01:3200:01:22
129 2088SONIA GALLARDO PEREZCLUB CICLISTA BANYOLESV1F02:15:2913800:28:2712401:28:5712.1401:57:2412100:18:0500:01:4700:01:18
130 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:15:4912900:27:1312801:31:0811.8501:58:2111300:17:2800:00:4000:00:35
131 7002MARINA SOLÉ BERGALLICENCIA DE DIAABF02:16:0313600:28:1612201:28:2912.2101:56:4513100:19:1800:01:3400:01:01
132 5360XAVIER ALVAREZ HERREROCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:16:5611500:26:1312601:29:3012.0701:55:4314200:21:1300:01:0800:01:12
133 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:17:3113400:28:1212701:29:3712.0501:57:4913800:19:4200:00:5500:01:52
134 1706MARC RODRÍGUEZ PALET TGCBINNABM02:17:5612600:26:5812901:31:3311.8001:58:3113500:19:2500:00:4700:00:51
135 1399JOSE MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:18:0312300:26:2713101:32:4211.6501:59:0912600:18:5400:01:3000:01:27
136 7005FRANK PÉREZ VALLLICENCIA DE DIAV1M02:18:1412400:26:3913001:32:1211.7101:58:5113300:19:2300:01:4500:01:52
137 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M02:18:1810500:25:2313501:36:2911.1902:01:529300:16:2600:01:1600:01:10
138 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:19:0711800:26:1613401:35:3211.3002:01:4810900:17:1900:01:2300:01:05
139 4961ANTONI LINARES TORRESTGCBINNV3M02:19:1210700:25:2713201:34:0211.4901:59:2913900:19:4300:00:5500:00:57
140 8005FABIO IAMONICO LLICENCIA DE DIAV1M02:22:129600:24:3913301:34:3111.4301:59:1014300:23:0200:01:1100:00:00
141 4578ROGER AVILES PAMIESCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:24:3012800:27:0913601:37:1611.1002:04:2514000:20:0500:01:3200:01:41
142 8001TONI SÁNCHEZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1M02:30:3012500:26:5813701:42:4010.5202:09:3814100:20:5200:00:4300:01:08
143 7012FRANCESC ORTEGA GRANADOLLICENCIA DE DIAV1M02:30:4211200:25:5813801:47:1110.0802:13:0911400:17:3300:01:1600:01:05
144 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTTEAM TRIRELAYV1F02:37:4413700:28:1813901:49:589.8202:18:1613600:19:2800:01:0900:00:59
145 7007PABLO BREVA PALLARESLLICENCIA DE DIAV2M02:46:4213100:27:3414001:55:549.3202:23:2814400:23:1400:00:0000:00:00


NF 7013MARC PEDRO FAJULALLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:31:32001:25:2012.6601:56:52000:00:0000:01:4700:02:16
NF 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M00:00:00000:24:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5800:00:00
NF 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M00:00:00000:25:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0600:00:00
NF 5577FERRAN GARRIGOSA CARRERASC.E.T. DISTANCEV1M00:00:00000:24:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4800:00:00
NF 2098ARNAU FONT REGUANTCLUB TRIATLO LLUÇANESABM00:00:00000:20:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4200:00:00




NP 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM TRIRELAYABM
NP 7021OLGA IVANIUSHINALLICENCIA DE DIAABF
NP 8004CARLOS MARTINEZ VILLALONGLLICENCIA DE DIAABM
NP 1372ANTONI FERNANDEZ MASG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM
NP 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F
NP 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADAABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35