RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
156 150 145 5 0 5 18 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:20:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
15803EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAS01:25:11
25785MARC DONADEU PERARNAU01:25:25
33612DAVID MALAGON LOPEZ01:29:25

2. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:22:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
13970ADRIA NOGUERA SOLDEVILA01:24:32
23895XAVIER MADRONA VILA01:26:07
31265ALBERT CAMPS SERRA01:31:56

3. - C.E. RAYOTEAM - 04:33:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1971ALEIX SELLARES GONZALEZ01:27:14
22113BERNAT TARRÉS MÀS01:31:25
33336JORDI GARCIA BERMUDEZ01:34:24

4. - PRAT TRIATLO 1994 - 04:44:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
11846ORIOL MARTÍNEZ MACIÀ01:31:30
22122ALBERT CARRERAS BASART01:36:15
3867SANTI BARRERA MARTINEZ01:37:12

5. - TEAM TRIRELAY - 04:51:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12108SERGI MILLARUELO ANGULO01:33:49
22815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:36:41
32850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:40:52

6. - P.C. BONAVISTA-COLLBAIX - 04:55:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1427SEBASTIA CATLLA FERNANDEZ01:32:34
22096MARC CIRERA CASELLAS01:38:04
3223MARC RELAÑO GUILLEN01:45:01

7. - C.E.T. DISTANCE - 05:02:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12830SERGI LASHERAS RABIONET01:36:13
22123EDGAR IGNACIO LÓPEZ GALEANO01:37:55
34268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ 01:48:38

8. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 05:06:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
14360ALEX ALBALA TOLDRA01:38:09
25622ARNAU GRAU FERRER01:42:15
31274XAVIER GISPERT PORCAR01:45:50

9. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:09:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:38:47
2175JAUME SOLER SERRANO01:42:48
33699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANO01:48:12

10. - C.E. TRIATLO PICORNELL - 05:18:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11189ALBERT SABATER MOLL01:45:49
2185MANEL MOLINA LOPEZ01:45:57
33334GREGORIO SAINZ PARDO01:46:43

11. - CLUB NATACIO BANYOLES - 05:27:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
1707ENRIC FERRAN BENNSTROM01:46:54
23443NIL TORRENTA ROURA01:49:03
34121GERARD ROMAGOS VILA01:51:09

12. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 05:27:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE01:36:13
26016GERARD SALVADO BOTELLA 01:50:16
32148TONI GARCIA CUENCA02:00:56

13. - TGCBINN - 05:42:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
12112ALBERT MENDOZA SILLERO01:31:38
21711MARCEL FOLCH SÁNCHEZ01:53:11
31706MARC RODRÍGUEZ PALET 02:17:56

14. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 06:04:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
14306VICTOR SANCHEZ OLMO01:55:46
24112ALEJANDRO TORO TOMAS01:59:30
33406JESÚS ACEVEDO PI02:08:57

15. - C.A. IGUALADA - 06:12:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
12114MARC CODINA PRATS01:52:12
2877MANEL VIVANCOS GONZALEZ02:08:10
32105DAVID ESTAPÉ MUÑOZ02:12:23

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35