RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
156 150 145 5 0 5 18 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:30:501400:19:351200:57:5418.6501:17:292800:13:2100:00:2200:00:30
2 2113BERNAT TARRÉS MÀSC.E. RAYOTEAMJNM01:31:251200:19:281700:59:1318.2401:18:411200:12:4400:00:4200:00:33
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:23:54200:18:37300:52:5920.3801:11:36300:12:1800:00:2800:00:27
2 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:30:06400:18:381800:59:2118.2001:17:59100:12:0700:00:2400:00:20
3 1846ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:31:301300:19:282000:59:3418.1301:19:02700:12:2800:00:3300:00:24
4 2099ALEIX VILARDELL PINTÓCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:32:421900:19:521900:59:2618.1701:19:182900:13:2400:00:4500:00:41
5 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:35:532800:20:442701:01:3117.5601:22:153500:13:3800:00:3600:00:34
6 2104MIQUEL GAJA CAPDEVILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:37:0713901:21:49100:00:531222.6401:22:425400:14:2500:00:0000:00:54
7 7010ENRIC CABOT FOZLLICENCIA DE DIASUB23M01:38:093000:20:513601:03:1117.0901:24:024600:14:0700:00:4400:00:39
8 5622ARNAU GRAU FERRERTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:42:154000:21:244801:06:3716.2101:28:014700:14:1400:00:3700:00:31
9 7019JOSEP COLOMER ARMENGOLLLICENCIA DE DIASUB23M01:48:305500:22:136301:10:4015.2801:32:537700:15:3700:00:4500:00:56
10 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:49:034500:21:288101:13:5114.6201:35:193900:13:4400:00:3400:00:40
11 8003PAU VILLAR YANEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:51:306900:23:076701:11:1115.1701:34:1810400:17:1200:00:3900:00:42
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:29:251600:19:48900:56:5718.9601:16:451000:12:4000:00:3100:00:31
2 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:31:56700:19:202100:59:4718.0701:19:071400:12:4900:00:3600:00:33
3 4325IVAN ARTIGAS REIXACHTRANSTRIATLONV1M01:32:172200:20:191400:59:0718.2701:19:261500:12:5100:00:2600:00:28
4 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:36:133500:21:073001:02:0217.4101:23:092100:13:0400:00:3400:00:29
5 2830SERGI LASHERAS RABIONETC.E.T. DISTANCEV1M01:36:132600:20:253301:02:5217.1801:23:171700:12:5600:00:4200:00:36
6 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:38:472300:20:194101:05:0116.6101:25:203100:13:2700:00:4400:00:45
7 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:40:144200:21:263701:03:5316.9101:25:196500:14:5500:00:3400:00:36
8 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM TRIRELAYV1M01:40:523700:21:114501:06:0716.3301:27:183200:13:3400:00:3800:00:37
9 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:45:50000:00:00000:00:000.0001:32:243000:13:2600:00:0000:00:35
10 2111GABRIEL CARDEÑOSA ARRAYASP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1M01:45:534700:21:376001:10:2615.3301:32:034300:13:5000:00:3700:00:36
11 3334GREGORIO SAINZ PARDOC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:46:435700:22:166501:10:4615.2601:33:023700:13:4100:00:5600:01:01
12 5225MARC SOLER BLASCOTEAM TRIRELAYV1M01:46:496000:22:355601:09:2615.5501:32:016200:14:4800:00:4900:00:40
13 4794TONI FONT MARTÍCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:47:486100:22:455701:09:2815.5501:32:137600:15:3500:00:4900:00:42
14 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:49:487500:23:266801:11:3715.0801:35:036100:14:4500:00:5000:00:42
15 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:50:327000:23:086901:11:5915.0001:35:077500:15:2500:00:4700:00:41
16 4306VICTOR SANCHEZ OLMOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:55:466400:22:479301:16:4814.0601:39:359000:16:1100:00:3600:00:44
17 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:57:398700:23:579401:17:1913.9701:41:169100:16:2300:00:3800:00:35
18 4260FERNANDO DIETSCHETEAM TRIRELAYV1M01:58:033300:21:0310401:22:3713.0701:43:405200:14:2300:01:5600:00:54
19 1466MARTÍ TORREBELLA NASPLEDATEAM TRIRELAYV1M01:58:046600:22:5610101:20:3413.4101:43:305700:14:3400:01:1600:00:42
20 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:59:309100:24:069701:18:4413.7201:42:509800:16:4000:00:5200:01:03
21 2148TONI GARCIA CUENCACCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:00:5610800:25:279801:19:2913.5901:44:568500:16:0000:00:4600:00:30
22 8007ALEJANDRO MARTÍN MÁRQUEZLLICENCIA DE DIAV1M02:01:109300:24:129901:19:3813.5601:43:5011000:17:2000:00:5500:00:55
23 3406JESÚS ACEVEDO PICLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:08:579200:24:0711901:26:5412.4301:51:0111900:17:5600:01:1500:00:57
24 2117DANIEL MORENO SERRANOU.C. SANT CUGATV1M02:10:0710300:25:0912301:28:5112.1601:54:008800:16:0700:01:1700:01:40
25 2105DAVID ESTAPÉ MUÑOZC.A. IGUALADAV1M02:12:2312100:26:1811701:26:4612.4501:53:0413200:19:1900:00:5200:01:13
26 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:17:3113400:28:1212701:29:3712.0501:57:4913800:19:4200:00:5500:01:52
27 7005FRANK PÉREZ VALLLICENCIA DE DIAV1M02:18:1412400:26:3913001:32:1211.7101:58:5113300:19:2300:01:4500:01:52
28 8005FABIO IAMONICO LLICENCIA DE DIAV1M02:22:129600:24:3913301:34:3111.4301:59:1014300:23:0200:01:1100:00:00
29 4578ROGER AVILES PAMIESCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:24:3012800:27:0913601:37:1611.1002:04:2514000:20:0500:01:3200:01:41
30 8001TONI SÁNCHEZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1M02:30:3012500:26:5813701:42:4010.5202:09:3814100:20:5200:00:4300:01:08
31 7012FRANCESC ORTEGA GRANADOLLICENCIA DE DIAV1M02:30:4211200:25:5813801:47:1110.0802:13:0911400:17:3300:01:1600:01:05
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 427SEBASTIA CATLLA FERNANDEZP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV2M01:32:342500:20:211500:59:1018.2501:19:312000:13:0300:00:3700:00:37
2 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:36:415300:22:012301:00:2617.8701:22:274800:14:1400:00:3200:00:53
3 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:37:122900:20:493501:03:0417.1201:23:532700:13:1900:00:5200:00:45
4 2118JORDI COMPTA SOUSCLUB CICLISTA BANYOLESV2M01:41:465800:22:323901:04:4216.6901:27:145600:14:3200:00:4100:00:34
5 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:42:485900:22:334401:05:5216.4001:28:255300:14:2300:00:4900:00:53
6 185MANEL MOLINA LOPEZC.E. TRIATLO PICORNELLV2M01:45:575600:22:165901:09:5415.4501:32:104000:13:4700:00:5200:00:38
7 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:46:543400:21:047401:12:3614.8801:33:402400:13:1400:00:5000:00:35
8 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:47:097600:23:275401:08:1815.8101:31:457400:15:2400:00:4900:00:44
9 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZTEAM TRIRELAYV2M01:50:048300:23:486201:10:3115.3201:34:198200:15:4500:00:5000:00:43
10 119JUANJO GALLARDO GONZALEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:52:518600:23:557701:13:1314.7501:37:088000:15:4300:01:1000:00:51
11 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:53:209400:24:147901:13:2114.7201:37:358100:15:4500:00:5100:00:39
12 8009JORDI VICENTE BADELLLLICENCIA DE DIAV2M01:54:559500:24:367501:12:3714.8701:37:1311600:17:4200:01:0200:00:53
13 4408MIQUEL LLEVAT MATALLANACLUB VO2 TEAMV2M01:55:268400:23:499201:16:4314.0801:40:326400:14:5400:00:5100:01:12
14 8002JOAN BADIA SENDRALLICENCIA DE DIAV2M01:58:4211400:26:008901:15:5714.2201:41:5710000:16:4500:01:0800:01:39
15 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZTEAM TRIRELAYV2M02:00:048800:23:589101:16:4214.0801:40:4013400:19:2400:00:5400:00:53
16 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM TRIRELAYV2M02:02:479000:24:0510301:22:1413.1301:46:199500:16:2800:00:5000:00:50
17 7001PERE LÓPEZ GILLLICENCIA DE DIAV2M02:03:014100:21:2511801:26:5112.4401:48:166000:14:4500:00:5400:01:01
18 5801JORGE CARMONA CARRASCOCCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:05:4511300:25:5810501:22:4613.0501:48:4410300:17:0100:01:0100:00:49
19 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:08:0510100:24:5411101:24:0412.8501:48:5812900:19:0700:00:5500:00:48
20 4882JORDI ZABALETA GASCOC.E. RAYOTEAMV2M02:08:0911100:25:4711401:24:3512.7701:50:2211800:17:4700:01:0500:00:54
21 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M02:08:3110200:25:0611601:25:3912.6101:50:4511700:17:4600:00:5300:00:44
22 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:09:0112000:26:1711301:24:2912.7801:50:4612300:18:1500:00:5500:00:40
23 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M02:09:487100:23:1212501:29:0312.1301:52:1511500:17:3300:00:4800:00:47
24 5360XAVIER ALVAREZ HERREROCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:16:5611500:26:1312601:29:3012.0701:55:4314200:21:1300:01:0800:01:12
25 1399JOSE MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:18:0312300:26:2713101:32:4211.6501:59:0912600:18:5400:01:3000:01:27
26 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M02:18:1810500:25:2313501:36:2911.1902:01:529300:16:2600:01:1600:01:10
27 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:19:0711800:26:1613401:35:3211.3002:01:4810900:17:1900:01:2300:01:05
28 7007PABLO BREVA PALLARESLLICENCIA DE DIAV2M02:46:4213100:27:3414001:55:549.3202:23:2814400:23:1400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:51:567800:23:347801:13:1914.7301:36:536700:15:0300:00:4900:00:56
2 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:53:457200:23:148401:14:2714.5101:37:418700:16:0400:00:4900:00:41
3 7016MIQUEL FERNÁNDEZFEECV3M02:00:2113000:27:148601:14:4114.4601:41:5512500:18:2600:00:5800:00:53
4 877MANEL VIVANCOS GONZALEZC.A. IGUALADAV3M02:08:1012700:27:0410901:23:4012.9101:50:4411200:17:2600:01:0700:01:00
5 4961ANTONI LINARES TORRESTGCBINNV3M02:19:1210700:25:2713201:34:0211.4901:59:2913900:19:4300:00:5500:00:57
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2091ALBA LARA ROSECLUB CICLISTA BANYOLESSUB23F02:06:3213200:27:4110001:19:5313.5201:47:3412800:18:5800:01:2500:01:02
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:49:288200:23:446101:10:2815.3301:34:127100:15:1600:00:3800:00:37
2 5775SANDRA SANTANYES MURILLOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F01:50:31000:00:00000:00:000.0001:34:069200:16:2500:00:0000:00:36
3 2088SONIA GALLARDO PEREZCLUB CICLISTA BANYOLESV1F02:15:2913800:28:2712401:28:5712.1401:57:2412100:18:0500:01:4700:01:18
4 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:15:4912900:27:1312801:31:0811.8501:58:2111300:17:2800:00:4000:00:35
5 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTTEAM TRIRELAYV1F02:37:4413700:28:1813901:49:589.8202:18:1613600:19:2800:01:0900:00:59
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1933ISABEL GANDIA MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5V3F02:15:2513500:28:1512001:28:1412.2401:56:2912700:18:5600:01:3200:01:22
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3970ADRIA NOGUERA SOLDEVILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:24:32300:18:38500:53:3320.1701:12:11600:12:2100:00:2200:00:25
2 5803EVER ALEJANDRO GOMEZ DIASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:25:11900:19:26400:53:1520.2801:12:41800:12:3000:00:3400:00:39
3 5785MARC DONADEU PERARNAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:25:25800:19:21700:53:5620.0201:13:17200:12:0800:00:3300:00:29
4 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:071000:19:27600:53:5120.0601:13:181300:12:4900:00:2800:00:31
5 971ALEIX SELLARES GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM01:27:14100:18:37800:56:0319.2701:14:40900:12:3400:00:2700:00:24
6 7017ORIOL FRIGOLA RIBASLLICENCIA DE DIAABM01:28:40600:19:151100:57:0418.9301:16:19400:12:2100:00:4600:01:25
7 2112ALBERT MENDOZA SILLEROTGCBINNABM01:31:383100:20:561000:56:5818.9601:17:543800:13:4400:00:4100:00:58
8 7015ALBERT ROCA VELÁZQUEZLLICENCIA DE DIAABM01:32:272100:20:171600:59:1318.2401:19:301900:12:5700:00:3700:00:34
9 5305DIDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:402000:19:521300:58:4818.3701:18:404400:14:0000:00:3500:00:33
10 8006JOAN RIBA BURDOFEECABM01:32:48500:19:152501:00:5117.7501:20:061100:12:4200:00:4300:00:58
11 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:33:301500:19:412401:00:3917.8101:20:202300:13:1000:00:3500:00:32
12 2108SERGI MILLARUELO ANGULOTEAM TRIRELAYABM01:33:491800:19:522601:01:0017.7001:20:521800:12:5700:00:4000:00:44
13 3336JORDI GARCIA BERMUDEZC.E. RAYOTEAMABM01:34:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:35:201700:19:493201:02:2417.3101:22:132200:13:0700:00:3300:01:02
15 2122ALBERT CARRERAS BASARTPRAT TRIATLO 1994ABM01:36:155000:21:492201:00:0317.9901:21:525100:14:2300:00:4300:00:39
16 7004MARC COSTA PUIGPELATFEECABM01:36:171100:19:273801:04:2916.7501:23:56500:12:2100:00:4800:01:17
17 7006ALBERT PUIGFEECABM01:36:182400:20:203401:03:0317.1301:23:231600:12:5500:00:4200:00:37
18 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:37:213900:21:233101:02:1017.3701:23:334100:13:4800:00:3500:00:56
19 2123EDGAR IGNACIO LÓPEZ GALEC.E.T. DISTANCEABM01:37:5514001:22:45200:01:06981.8201:23:514500:14:0400:00:0000:01:06
20 2096MARC CIRERA CASELLASP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:38:045200:21:542901:01:3617.5301:23:305800:14:3400:00:3100:00:33
21 4360ALEX ALBALA TOLDRATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:38:094400:21:272801:01:3617.5301:23:036900:15:0600:00:4500:00:00
22 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:40:094600:21:314201:05:2316.5201:26:542500:13:1500:00:2800:00:35
23 2084JORDI TEIXIDOR MIRCLUB CICLISTA BANYOLESABM01:40:233600:21:104301:05:3616.4601:26:463400:13:3700:00:4600:00:53
24 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:40:515100:21:504001:04:4416.6801:26:344900:14:1700:00:3300:00:28
25 7018IVAN RABOSO HINOJOSALLICENCIA DE DIAABM01:44:426200:22:455101:07:3715.9701:30:225000:14:2000:00:4100:00:59
26 223MARC RELAÑO GUILLENP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:45:016700:22:574901:07:0016.1201:29:576800:15:0400:00:3700:00:41
27 7014EDUARD GUARDIOLA MARTÍNELLICENCIA DE DIAABM01:45:436500:22:485001:07:0816.0901:29:568300:15:4700:01:1200:00:46
28 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:45:492700:20:266401:10:4015.2801:31:065900:14:4300:00:3300:00:35
29 7011JORDI ARBAT TRAVERLLICENCIA DE DIAABM01:46:547400:23:185301:08:1315.8301:31:317300:15:2300:01:0100:00:44
30 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:48:128900:24:025201:08:0615.8601:32:088600:16:0400:01:0500:00:42
31 4268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ C.E.T. DISTANCEABM01:48:388000:23:395501:08:3215.7601:32:119400:16:2700:00:4700:00:37
32 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTABM01:49:113200:21:008301:14:2214.5201:35:224200:13:4900:00:5300:00:36
33 8008MARC BADIA SENDRALLICENCIA DE DIAABM01:49:435400:22:127201:12:1814.9401:34:307000:15:1300:00:5500:01:11
34 6016GERARD SALVADO BOTELLA CCT SALOU COSTA DAURADAABM01:50:168100:23:405801:09:4615.4801:33:2610100:16:5000:00:3900:00:35
35 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESABM01:51:094300:21:269001:16:0914.1801:37:353300:13:3400:00:5200:00:47
36 2114MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADAABM01:52:126300:22:467001:12:1314.9501:34:5910500:17:1300:00:3800:00:55
37 492JULI PEINADO CLAPÉSTEAM TRIRELAYABM01:52:537300:23:188501:14:3614.4801:37:546600:14:5900:01:1100:01:04
38 1711MARCEL FOLCH SÁNCHEZTGCBINNABM01:53:117700:23:338201:13:5714.6001:37:307900:15:4100:00:4100:00:49
39 5763XAVIER GRAELLS MONTEC.E. RAYOTEAMABM01:53:199800:24:417601:12:4714.8401:37:288400:15:5100:01:0300:00:54
40 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLTEAM TRIRELAYABM01:57:277900:23:379501:17:2113.9601:40:589600:16:2900:01:0100:01:22
41 2624SERGI SAURA CONCACLUB NATACIO RUBIABM01:57:519900:24:438801:15:5014.2401:40:3310800:17:1800:00:4700:00:46
42 7008FRANCESC GURT AYATSLLICENCIA DE DIAABM02:08:4411700:26:1511201:24:1612.8201:50:3112200:18:1300:01:1700:01:05
43 1706MARC RODRÍGUEZ PALET TGCBINNABM02:17:5612600:26:5812901:31:3311.8001:58:3113500:19:2500:00:4700:00:51
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7020MICHELLE FLIPOLLICENCIA DE DIAABF01:41:103800:21:174701:06:3616.2201:27:532600:13:1700:00:3800:00:45
2 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:45:448500:23:534601:06:3216.2301:30:257200:15:1900:00:3700:00:35
3 2120MIREIA BADIA CAMPRUBÍP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:46:154800:21:416601:10:5515.2301:32:363600:13:3900:00:4700:01:07
4 2094ANNA FREIXAS BERENGUERP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:48:444900:21:457301:12:3014.9001:34:155500:14:2900:00:3800:00:33
5 2092AINA PICAS ZORILLAP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:50:026800:22:597101:12:1314.9501:35:126300:14:5000:00:5300:00:41
6 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:55:1910000:24:538001:13:4414.6501:38:379900:16:4200:00:3700:00:38
7 7009ALBA SALA VIDALLLICENCIA DE DIAABF01:57:39000:00:00000:00:000.0001:40:2510600:17:1400:00:0000:00:48
8 2089JUDIT REINA CORVILLOCLUB CICLISTA BANYOLESABF01:58:2711600:26:158701:14:5614.4101:41:1110700:17:1600:01:0900:01:03
9 2085ADELA RODRIGUEZ SALACLUB CICLISTA BANYOLESABF01:58:529700:24:409601:18:0313.8401:42:438900:16:0900:00:5100:00:35
10 5621AMALIA GEMMA AGUILAR CASACLUB CICLISTA BANYOLESABF02:03:0210900:25:2910201:20:3513.4001:46:0410200:16:5800:00:4300:01:04
11 3047AÏNA GÜELL LLURBACCT SALOU COSTA DAURADAABF02:05:1010600:25:2310701:23:0912.9901:48:329700:16:3800:00:4500:00:43
12 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:07:0311900:26:1610801:23:2412.9501:49:4011100:17:2300:00:3800:00:38
13 2090LESLIE REKOW REPULLOCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:08:1212200:26:2711001:23:4612.8901:50:1312000:17:5900:00:5200:00:43
14 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF02:08:4911000:25:4111501:24:4812.7401:50:2912400:18:2000:00:4100:00:40
15 2075SANDRA COLOMER CALIZCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:09:1110400:25:1112101:28:2212.2201:53:337800:15:3800:01:1200:01:02
16 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM TRIRELAYABF02:10:2213300:28:0910601:23:0413.0001:51:1313000:19:0900:00:4000:00:36
17 7003AURORA GUILLAUMESLLICENCIA DE DIAABF02:13:23000:00:00000:00:000.0001:53:5313700:19:3000:00:0000:02:15
18 7002MARINA SOLÉ BERGALLICENCIA DE DIAABF02:16:0313600:28:1612201:28:2912.2101:56:4513100:19:1800:01:3400:01:01

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35