RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
156 150 145 5 0 5 18 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7020MICHELLE FLIPOLLICENCIA DE DIAABF01:41:103800:21:174701:06:3616.2201:27:532600:13:1700:00:3800:00:45
2 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:45:448500:23:534601:06:3216.2301:30:257200:15:1900:00:3700:00:35
3 2120MIREIA BADIA CAMPRUBÍP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:46:154800:21:416601:10:5515.2301:32:363600:13:3900:00:4700:01:07
4 2094ANNA FREIXAS BERENGUERP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:48:444900:21:457301:12:3014.9001:34:155500:14:2900:00:3800:00:33
5 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:49:288200:23:446101:10:2815.3301:34:127100:15:1600:00:3800:00:37
6 2092AINA PICAS ZORILLAP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:50:026800:22:597101:12:1314.9501:35:126300:14:5000:00:5300:00:41
7 5775SANDRA SANTANYES MURILLOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F01:50:31000:00:00000:00:000.0001:34:069200:16:2500:00:0000:00:36
8 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:55:1910000:24:538001:13:4414.6501:38:379900:16:4200:00:3700:00:38
9 7009ALBA SALA VIDALLLICENCIA DE DIAABF01:57:39000:00:00000:00:000.0001:40:2510600:17:1400:00:0000:00:48
10 2089JUDIT REINA CORVILLOCLUB CICLISTA BANYOLESABF01:58:2711600:26:158701:14:5614.4101:41:1110700:17:1600:01:0900:01:03
11 2085ADELA RODRIGUEZ SALACLUB CICLISTA BANYOLESABF01:58:529700:24:409601:18:0313.8401:42:438900:16:0900:00:5100:00:35
12 5621AMALIA GEMMA AGUILAR CASACLUB CICLISTA BANYOLESABF02:03:0210900:25:2910201:20:3513.4001:46:0410200:16:5800:00:4300:01:04
13 3047AÏNA GÜELL LLURBACCT SALOU COSTA DAURADAABF02:05:1010600:25:2310701:23:0912.9901:48:329700:16:3800:00:4500:00:43
14 2091ALBA LARA ROSECLUB CICLISTA BANYOLESSUB23F02:06:3213200:27:4110001:19:5313.5201:47:3412800:18:5800:01:2500:01:02
15 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:07:0311900:26:1610801:23:2412.9501:49:4011100:17:2300:00:3800:00:38
16 2090LESLIE REKOW REPULLOCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:08:1212200:26:2711001:23:4612.8901:50:1312000:17:5900:00:5200:00:43
17 5487LAURA PÉREZ REDONDOCCT SALOU COSTA DAURADAABF02:08:4911000:25:4111501:24:4812.7401:50:2912400:18:2000:00:4100:00:40
18 2075SANDRA COLOMER CALIZCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:09:1110400:25:1112101:28:2212.2201:53:337800:15:3800:01:1200:01:02
19 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM TRIRELAYABF02:10:2213300:28:0910601:23:0413.0001:51:1313000:19:0900:00:4000:00:36
20 7003AURORA GUILLAUMESLLICENCIA DE DIAABF02:13:23000:00:00000:00:000.0001:53:5313700:19:3000:00:0000:02:15
21 1933ISABEL GANDIA MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5V3F02:15:2513500:28:1512001:28:1412.2401:56:2912700:18:5600:01:3200:01:22
22 2088SONIA GALLARDO PEREZCLUB CICLISTA BANYOLESV1F02:15:2913800:28:2712401:28:5712.1401:57:2412100:18:0500:01:4700:01:18
23 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:15:4912900:27:1312801:31:0811.8501:58:2111300:17:2800:00:4000:00:35
24 7002MARINA SOLÉ BERGALLICENCIA DE DIAABF02:16:0313600:28:1612201:28:2912.2101:56:4513100:19:1800:01:3400:01:01
25 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTTEAM TRIRELAYV1F02:37:4413700:28:1813901:49:589.8202:18:1613600:19:2800:01:0900:00:59






NP 7021OLGA IVANIUSHINALLICENCIA DE DIAABF
NP 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35