RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
61 291 277 13 1 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.E. KATOA BARCELONASUB23M00:51:44400:15:01100:28:1542.4800:43:16500:08:2800:00:4500:00:42
2 1826EWEN TOULGOATCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:51:51200:15:001100:28:3941.8800:43:39100:08:1200:00:4900:00:44
3 982LLORENÇ ESTEVE PONSCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:51:54100:14:392300:29:0241.3300:43:41200:08:1300:00:4600:00:46
4 1517POL PUEYO SOLAC.E. KATOA BARCELONAABM00:51:59300:15:011000:28:3941.8800:43:40400:08:1900:00:4600:00:45
5 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM00:52:04600:15:021700:28:4441.7600:43:46300:08:1800:00:4800:00:50
6 971ALEIX SELLARES GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM00:52:28500:15:02900:28:3841.9100:43:401200:08:4800:00:4600:00:45
7 5837ROGER RIERA BOZZOC.N. MATAROABM00:52:33700:15:031600:28:4441.7600:43:471100:08:4600:00:4900:00:51
8 5210ALEJANDRO REAL SALANOVAC.N. SABADELLABM00:52:541500:15:341500:28:4341.7900:44:17600:08:3700:00:5200:00:47
9 5089ALEIX FABREGAS GRAÑONPRAT TRIATLO 1994ABM00:52:58900:15:312000:28:4841.6700:44:19800:08:3900:00:4900:00:46
10 907ALBERT DAUSA RODRIGUEZAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M00:53:062200:15:49800:28:3741.9300:44:26900:08:4000:00:5500:00:54
11 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM00:53:071200:15:321900:28:4741.6900:44:191300:08:4800:00:4700:00:48
12 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV2M00:53:091700:15:351400:28:4341.7900:44:181400:08:5100:00:5200:00:48
13 976ALBERT JIMENEZ GARCESC.E. RAYOTEAMV1M00:53:123700:15:59400:28:3042.1100:44:291000:08:4300:00:5600:00:55
14 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCESUB23M00:53:282000:15:391200:28:4041.8600:44:192700:09:0900:00:5000:00:46
15 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEV1M00:53:283500:15:58300:28:2042.3500:44:182800:09:1000:00:5000:00:49
16 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROSUB23M00:53:291900:15:391300:28:4141.8400:44:202600:09:0900:01:2000:00:50
17 5785MARC DONADEU PERARNAUCREU GROGA CALELLA TRIATLABM00:53:353100:15:54700:28:3541.9800:44:292300:09:0600:00:5400:00:58
18 1587CARLOS INSA FABREGATCLUB NATACIO RUBISUB23M00:53:411100:15:321800:28:4641.7100:44:185000:09:2300:00:5400:00:47
19 2332ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. MATAROABM00:53:444200:16:01200:28:1642.4500:44:175600:09:2700:00:5600:00:46
20 3419OSCAR MARTINEZ CASTROPRAT TRIATLO 1994ABM00:53:511000:15:312400:29:0341.3100:44:344000:09:1700:00:4800:01:00
21 6103SIMON ALONSO OLIVEROSCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:53:543200:15:57500:28:3342.0300:44:305100:09:2400:00:5800:00:55
22 2531ALBERT FILELLA VALIENTEOCTOWAVEABM00:53:554000:16:00600:28:3342.0300:44:334700:09:2200:00:5300:00:57
23 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:54:072100:15:412600:29:2940.7000:45:101800:08:5700:00:5000:00:45
24 3336JORDI GARCIA BERMUDEZC.E. RAYOTEAMABM00:54:121600:15:342500:29:0341.3100:44:376200:09:3500:00:5200:01:01
25 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M00:54:241800:15:382800:29:3340.6100:45:113300:09:1300:00:5100:00:52
26 5846SERGIO MORENO TORRECILLASC. TRIATLO MONTORNESABM00:54:421400:15:333600:29:5540.1100:45:283700:09:1400:00:5700:00:58
27 3349LUCAS SAIED WITTROCKCLUB NATACIO SITGESABM00:54:443600:15:593400:29:5440.1300:45:531500:08:5100:00:5000:00:53
28 2205OLIVER GARRIDO LUQUEAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M00:54:442400:15:503900:29:5640.0900:45:462000:08:5800:00:5200:00:46
29 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994ABM00:54:442500:15:504200:30:0139.9800:45:511600:08:5300:00:4900:00:50
30 5635RICARD ALVAREZ HERMSC.E. KATOA BARCELONAABM00:54:482700:15:524100:29:5940.0200:45:511900:08:5700:00:5300:00:49
31 2609MARC ESPINAR ROSASCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:54:511300:15:334300:30:0339.9300:45:363800:09:1500:00:5700:01:05
32 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON BARCELONAABM00:54:53800:15:223200:29:4740.2900:45:097100:09:4400:00:5200:00:55
33 4686JAN MONTIEL MORENOFASTTRIATLON BARCELONAJNM00:54:535500:16:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5300:00:00
34 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:54:552600:15:512100:28:4841.6700:44:3910900:10:1600:00:5300:01:04
35 2144NIL CONGOST SABATERFASTTRIATLON BARCELONASUB23M00:54:552300:15:495700:30:2839.3900:46:17700:08:3800:00:5900:00:54
36 3841JORDI MIRANDA ALFRANCAC.E. RAYOTEAMABM00:55:023000:15:534900:30:1439.6900:46:071700:08:5500:00:5800:01:03
37 1319ALEIX GARCIA VILASECAC.E. SPEED REPUBLIKJVM00:55:043400:15:573500:29:5540.1100:45:523100:09:1200:00:5800:00:47
38 6269BRU ROSET GALIC.N. SABADELLJNM00:55:083800:15:593700:29:5540.1100:45:543600:09:1400:00:5200:00:54
39 1871DANIEL DORADO FERNANDEZC.N. SABADELLABM00:55:124400:16:143100:29:4640.3100:46:003000:09:1200:00:5200:00:59
40 332SERGI MARTINEZ MERODIOFASTTRIATLON BARCELONAV1M00:55:214600:16:163000:29:4240.4000:45:584900:09:2300:00:5400:00:55
41 2522SERGI ESCOBAR ROUREC.E. SPEED REPUBLIKV1M00:55:247100:16:402200:28:5241.5700:45:328200:09:5200:01:0100:00:54
42 1410FÉLIX ACERO OREIROC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:55:342800:15:526800:30:4339.0700:46:352100:08:5900:00:5400:00:48
43 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM00:55:386100:16:332900:29:3940.4700:46:125300:09:2600:00:5600:00:53
44 2622ANDRES CHIRINOS SOTOC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:55:485900:16:302700:29:3140.6500:46:017700:09:4700:00:5900:01:00
45 4714DAVID SERRA TERMENSC.E. CERDANYOLA A.T.V2M00:55:494800:16:184600:30:1339.7100:46:314400:09:1800:00:5300:00:47
46 2732MARC SERGI BOVE BALLESTE OCTOWAVEABM00:55:584500:16:156200:30:3239.3000:46:472900:09:1100:00:5500:00:59
47 3958JORDI LINARES HERNANDEZAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M00:55:596600:16:354000:29:5840.0400:46:335400:09:2600:00:5300:00:46
48 3073ARNAU MONZONIS ADAMEPRAT TRIATLO 1994JNM00:56:004100:16:003300:29:5140.2000:45:5110300:10:0900:00:5400:00:51
49 4799LUCAS ARTIGAS RODRIGUEZOCTOWAVESUB23M00:56:036000:16:314800:30:1439.6900:46:454300:09:1800:00:5700:00:58
50 1420JORDI ALBERT PIGEM I ARRUC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:56:035100:16:205600:30:2839.3900:46:483900:09:1500:00:5900:00:56
51 1548ISRAEL SANCHEZ RAMOSC.E. NO TE PARESV1M00:56:125300:16:205300:30:2439.4700:46:445800:09:2800:01:0100:00:59
52 2135CARLOS GONZALEZ CASTILLOAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM00:56:154700:16:175800:30:2839.3900:46:455900:09:3000:00:5100:00:57
53 4873BIEL PLANAS VILAGRANCLUB NATACIO BANYOLESJNM00:56:165000:16:195000:30:1539.6700:46:346900:09:4200:00:5300:00:48
54 1922CESC PARRAMONA TORRESC.E. SPEED REPUBLIKJVM00:56:222900:15:538200:31:1538.4000:47:083500:09:1400:00:5600:01:01
55 4816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRACLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:56:254900:16:186000:30:3139.3200:46:496400:09:3600:01:0800:00:59
56 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCEABM00:56:276200:16:344500:30:0839.8200:46:427300:09:4500:00:5400:00:52
57 201AARON PAGES URBANOITRIATLETES SOLIDARISABM00:56:315700:16:225400:30:2439.4700:46:467200:09:4500:00:5100:00:59
58 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERTRI+9 EL MASNOUV1M00:56:337600:16:447000:30:4339.0700:47:272200:09:0600:01:0100:00:54
59 2592PABLO VICENTE MARTÍOCTOWAVESUB23M00:56:406500:16:357400:30:5138.9000:47:263400:09:1400:00:5900:00:50
60 1958TEO BLANCHAR NIETOCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:56:425200:16:208100:31:1538.4000:47:352500:09:0700:01:0100:00:58
61 2163IKER UVIÑA BURGOSC.E. NO TE PARESJNM00:56:478200:16:496500:30:3839.1700:47:274500:09:2000:00:5800:00:49
62 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB TRIATLO CORNELLAABM00:56:507400:16:427700:31:0138.6900:47:432400:09:0700:00:5700:01:08
63 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONAJVM00:56:525800:16:264700:30:1439.6900:46:4010500:10:1200:00:5400:00:53
64 4321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINC.N. CALELLAV1M00:56:537500:16:436900:30:4339.0700:47:265700:09:2700:01:0500:00:55
65 3076DAVID GIL MOLDESCLUB TRIATLO CORNELLAV1M00:56:566400:16:347900:31:0938.5200:47:433200:09:1300:01:1600:01:07
66 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:56:575400:16:216100:30:3239.3000:46:539200:10:0400:01:0000:01:05
67 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:57:039700:17:055100:30:1739.6300:47:226800:09:4100:00:4900:00:53
68 3205DAVID ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:57:058900:16:575200:30:1939.5800:47:167800:09:4900:00:5100:00:49
69 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM00:57:056700:16:367500:30:5438.8300:47:306300:09:3500:00:5500:00:56
70 2294JOAN GAGO ROYOOCTOWAVESUB23M00:57:066900:16:367200:30:5038.9200:47:266700:09:4000:00:5700:00:53
71 1060ENRIC RIVERA PEREGRINAC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:128400:16:506700:30:4339.0700:47:336600:09:3900:01:0200:00:53
72 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONJNM00:57:158300:16:496400:30:3439.2600:47:238100:09:5200:00:5200:00:53
73 1156VICTOR ROJAS CERVELLERAC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:57:283300:15:579500:32:1137.2900:48:084600:09:2000:00:5400:00:56
74 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:57:338100:16:486600:30:3939.1500:47:279600:10:0600:00:5200:00:56
75 2594JAN LLOPIS I ARAGONESCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:57:368600:16:516300:30:3339.2800:47:2410600:10:1200:00:5700:00:53
76 1418YAGO SÁNCHEZ COSTAC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23M00:57:395600:16:223800:29:5640.0900:46:1818500:11:2100:00:5700:00:59
77 4621CARLOS HITA MARTOSC.N. SABADELLJNM00:57:457900:16:477300:30:5038.9200:47:3710100:10:0800:00:5500:01:03
78 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:57:538700:16:518900:31:4537.8000:48:364200:09:1700:00:4700:00:46
79 2304JOSE GORDILLO SERRANOCREU GROGA CALELLA TRIATLABM00:57:553900:16:0010500:32:3836.7700:48:384100:09:1700:00:5600:01:33
80 1281YAGO URIBE MARTÍNEZTRANSTRIATLONSUB23M00:57:599200:17:008000:31:0938.5200:48:097900:09:5000:01:0900:01:01
81 1161IZAN BAÑOS MARCOSTGCBINNABM00:58:0411500:17:435900:30:2839.3900:48:118300:09:5300:00:5300:00:58
82 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM00:58:069800:17:077800:31:0338.6500:48:108500:09:5600:01:0200:00:55
83 363ALEX ZANUY ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEV1M00:58:1210200:17:157100:30:4938.9400:48:0410000:10:0800:01:0000:00:56
84 2720MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:58:1712100:17:554400:30:0439.9100:47:5911300:10:1800:00:5600:00:52
85 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON BARCELONAV1M00:58:2211200:17:395500:30:2739.4100:48:0610800:10:1600:01:0000:00:56
86 2317MARIO LARRUBIA PÉREZCREU GROGA CALELLA TRIATLABM00:58:2810700:17:228500:31:2138.2800:48:437400:09:4500:01:0600:00:56
87 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOABM00:58:328000:16:489300:32:0837.3400:48:566500:09:3600:01:0000:01:07
88 2242JOAN POL IVORRA IDAÑEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M00:58:529400:17:019400:32:0837.3400:49:097000:09:4300:01:0600:00:54
89 3362LLUIS VALL-LLOSERA NOGUETGCBINNABM00:58:567000:16:389800:32:1337.2500:48:519400:10:0500:01:0000:01:03
90 6045LLEIR FORNS ORTEGAC. TRIATLO MONTORNESJVM00:58:5910400:17:158300:31:1738.3600:48:3212300:10:2700:01:2700:01:15
91 1931UNAI GUARDIOLA GILC.E. SPEED REPUBLIKJVM00:59:049500:17:0210200:32:2936.9400:49:316000:09:3300:00:5200:00:47
92 702KEVIN ERNESTO GÓMEZ MARTCREU GROGA CALELLA TRIATLABM00:59:257700:16:459100:31:5937.5200:48:4413300:10:4100:00:5500:00:54
93 2293SINUHE SANCHEZ ALFONSOC.N. MATAROABM00:59:289600:17:0310000:32:2836.9600:49:318700:09:5700:01:0100:00:52
94 1107HECTOR GIRALDO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:389900:17:079200:32:0537.4000:49:1212200:10:2600:01:1300:00:58
95 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLSUB23M00:59:447800:16:4610900:32:5136.5300:49:379900:10:0700:00:5800:00:57
96 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:4611800:17:528800:31:4437.8200:49:3610400:10:1000:01:0300:00:53
97 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESABM00:59:499000:16:589900:32:2537.0200:49:2312100:10:2600:00:5900:00:54
98 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:59:5411400:17:417600:31:0038.7100:48:4117500:11:1300:01:0000:01:12
99 2071FRANCISCO MARTORELL ROBLEC.N. CALELLAV1M01:00:0313300:18:148700:31:4437.8200:49:589500:10:0500:01:2300:01:09
100 6078RUBEN MALVESI MARTINEZC.N. MATAROABM01:00:2114800:18:318400:31:2138.2800:49:5212500:10:2900:01:0100:01:05
101 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:00:2211100:17:3610100:32:2936.9400:50:0511000:10:1700:00:5500:00:52
102 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:00:3310600:17:1810400:32:3636.8100:49:5413100:10:3900:00:5700:01:03
103 4538ARNAU GOMEZ CATALACLUB ESPORTIU Z5JNM01:00:4010000:17:1110700:32:4836.5900:49:5913600:10:4100:01:0000:00:51
104 1704MIQUEL JORDAN BARRAGANCLUB ESPORTIU Z5JVM01:00:557300:16:4111000:32:5336.4900:49:3418600:11:2100:00:5800:00:53
105 851ALBERT BERROCAL CABALLEROC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:01:054300:16:0513200:34:1335.0700:50:1814000:10:4700:00:5200:01:19
106 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOTEAM TRIRELAYABM01:01:2911300:17:408600:31:3937.9100:49:1922200:12:1000:00:5800:01:05
107 2255CARLOS GARCÍA DELGADOC.E.E. SANT GERVASIV1M01:01:327200:16:4114300:34:4634.5200:51:279300:10:0500:01:0000:01:09
108 6125MIGUEL HERNÁNDEZ HIDALGOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:01:4615600:18:479000:31:5637.5800:50:4316600:11:0300:01:0000:00:54
109 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV2M01:01:4713000:18:1111100:32:5536.4600:51:0613500:10:4100:01:1400:01:12
110 1948NICOLAS-ARTIOM SANMILLAN CLUB NATACIO BARCELONAJNM01:01:559300:17:0114700:34:5134.4300:51:529100:10:0300:01:0200:01:16
111 2151VÍCTOR CABANILLA MARTÍNECLUB TRIATLO ATLESABM01:02:0012400:18:0111400:33:1036.1800:51:1114300:10:4900:01:2700:01:16
112 8999UNAI ESPINAL MARQUEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40 01:02:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:01:00
113 740AARON CARRASCO ALVAREZITRIATLETES SOLIDARISABM01:02:0610900:17:3312900:34:0535.2100:51:3812400:10:2800:01:0800:01:07
114 2147FRANCISCO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:02:0914400:18:2011200:33:0636.2500:51:2613800:10:4300:01:1400:00:58
115 372NICOLAS SAENZ BRIASCOTRANSTRIATLONV1M01:02:1515400:18:459700:32:1237.2700:50:5718200:11:1800:00:5900:01:06
116 8300SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:2110300:17:1512700:34:0035.2900:51:1517000:11:0600:01:0000:01:29
117 818JOSE ANTONIO GESTEIRA ROCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:02:2113200:18:1312500:33:5135.4500:52:0411100:10:1700:01:1800:01:09
118 5849JOAN SALOMON PAGESPETITC.E. TRIATLO PICORNELLJVM01:02:316800:16:3619000:36:3332.8300:53:094800:09:2200:00:5900:00:51
119 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM01:02:3315500:18:4611300:33:0736.2400:51:5313200:10:4000:01:0000:00:58
120 3059RUBEN MORENTE ROBLESJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:02:3613400:18:1413800:34:2534.8700:52:398600:09:5700:01:3000:01:13
121 4527PAU SOLANO GOMEZITRIATLETES SOLIDARISABM01:02:4016800:18:5910600:32:4336.6800:51:4215800:10:5800:00:5800:01:13
122 164JAUME MARTINEZ LOPEZC.N. BADALONAV1M01:02:4214100:18:1912000:33:3635.7100:51:5514100:10:4700:01:0700:01:01
123 1091GENIS SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSJVM01:02:4313800:18:1711800:33:3335.7700:51:5015100:10:5300:01:1800:01:17
124 492JULI PEINADO CLAPÉSTEAM TRIRELAYABM01:02:4715200:18:3911600:33:1236.1400:51:5115500:10:5600:01:1000:01:01
125 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:02:4913900:18:1711900:33:3535.7300:51:5215700:10:5700:01:1000:01:03
126 8330JUAN PEDRO GROULT ROCATRI+9 EL MASNOUV2M01:02:5914900:18:3212100:33:3835.6800:52:1014200:10:4900:01:0700:00:56
127 2723DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:03:0418800:19:2810300:32:3336.8700:52:0116300:11:0300:01:1800:01:09
128 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:03:1513100:18:1212600:33:5335.4200:52:0517400:11:1000:01:0400:01:05
129 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM TRIRELAYV1M01:03:2919500:19:419600:32:1137.2900:51:5219800:11:3700:01:0900:01:00
130 2676ALBERTO RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOV1M01:03:3511700:17:4916500:35:2333.9100:53:1211900:10:2300:01:2800:01:00
131 3442NARCÍS PILLAO FIGUERASC.N. CATALUNYAV1M01:03:3614700:18:3111700:33:1936.0200:51:5020500:11:4600:01:0900:01:18
132 2114MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADAABM01:03:3812000:17:5411500:33:1136.1600:51:0523500:12:3300:01:0400:01:07
133 1153DIEGO PRECIADO BORREGUEROTGCBINNABM01:03:4014200:18:1910800:32:5036.5500:51:0923400:12:3100:01:0300:01:16
134 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLJNM01:03:4112200:17:5915100:34:5934.3000:52:5813900:10:4300:01:0300:01:02
135 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:04:0015900:18:4713500:34:1934.9700:53:0615300:10:5400:01:0000:03:18
136 872IVAN SERRANO PLEGUEZUELOSCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:04:0511900:17:5313000:34:0635.1900:51:5921800:12:0600:01:0400:01:17
137 3044LUIS DE LA CRUZ TAMAYOC.E.E. SANT GERVASIV1M01:04:0814300:18:2014500:34:5134.4300:53:1115600:10:5700:01:2000:01:09
138 2219DAVID LEMOS ARIZACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:04:1017800:19:1713400:34:1435.0500:53:3113000:10:3900:01:2300:01:16
139 2561FERRAN MAS GOMEZCLUB NATACIO BANYOLESABM01:04:128500:16:5020600:37:3032.0000:54:208000:09:5200:01:0900:01:08
140 2767JOSEP SALOMON PAGESPETITC.E. TRIATLO PICORNELLJNM01:04:166300:16:3421900:38:1731.3500:54:515200:09:2500:00:5600:00:43
141 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZC.E. NO TE PARESABM01:04:1716400:18:5513900:34:3234.7500:53:2714400:10:5000:01:1600:01:10
142 3258JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:04:2118100:19:1913100:34:1235.0900:53:3114500:10:5000:01:3200:01:17
143 1796JAVIER SANCHEZ AMIGOC.N. BADALONAABM01:04:2816100:18:5113600:34:2134.9300:53:1217800:11:1600:01:0300:01:00
144 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV2M01:04:2814000:18:1816700:35:2933.8200:53:4713400:10:4100:01:0600:00:57
145 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESV1M01:04:3316600:18:5613700:34:2234.9200:53:1817700:11:1500:01:1500:01:08
146 4234JOAN JIMENEZ FLORESCREU GROGA CALELLA TRIATLJNM01:04:4212900:18:0916600:35:2733.8500:53:3617100:11:0600:01:1100:01:29
147 679DAVID MAELLA PARRAC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:0415000:18:3714100:34:3934.6300:53:1620600:11:4800:00:5700:01:04
148 2719ALEXANDRE SERRANO ROGERJOVENTUT ATLETICA MONTCADV2M01:05:1313500:18:1519100:36:4032.7300:54:5511400:10:1800:01:5000:01:46
149 2553JARED GUERRERO REQUENAC.E. NO TE PARESABM01:05:1419200:19:3512400:33:5035.4700:53:2520700:11:4900:01:1500:01:13
150 5742DAVID VIÑUALES BEQTRANSTRIATLONJNM01:05:1517000:19:0413300:34:1335.0700:53:1720900:11:5800:01:0500:01:05
151 2297ORIOL BARRACHINA MASIPC.N. CATALUNYAV2M01:05:1815100:18:3816800:35:3633.7100:54:1416800:11:0400:01:2500:01:59
152 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:05:1917700:19:1615200:35:0134.2700:54:1716000:11:0200:01:0300:01:07
153 2620DIEGO IGNACIO PEREIRA MARC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:05:3117100:19:0514900:34:5434.3800:53:5919500:11:3200:01:2700:01:53
154 2586ANTONIO MANUEL ARCO TORREC.E.E. SANT GERVASIV1M01:05:4916700:18:5717300:35:5933.3500:54:5615000:10:5300:01:2000:01:13
155 2650PABLO GIL FONZCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:05:5420400:20:0115000:34:5834.3200:54:5915400:10:5500:01:1000:01:17
156 2710DANIEL RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:06:1420300:20:0115300:35:0434.2200:55:0517300:11:0900:01:2000:01:07
157 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:06:1519600:19:4416200:35:1634.0300:55:0017600:11:1500:01:2600:01:16
158 6059MIQUEL JORDÁN SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5V2M01:06:2217900:19:1916400:35:2233.9300:54:4120200:11:4100:01:1200:01:09
159 1477JORDI RÍOS MONTEROTEAM TRIRELAYV1M01:06:2317400:19:0717200:35:5933.3500:55:0618000:11:1700:01:2200:01:04
160 2247ALBERT SEGURA SANTILLANAC.E.E. SANT GERVASIABM01:06:2618500:19:2218200:36:1433.1200:55:3614600:10:5000:01:4400:01:39
161 2521JUAN JOSE PALMERO TINOCOC.E. NO TE PARESV1M01:06:3518200:19:2017900:36:1133.1600:55:3116700:11:0400:01:1000:01:00
162 2649FERRAN SELVA FÍGULSCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:06:5415300:18:4119800:37:0932.3000:55:5016900:11:0400:01:2700:01:09
163 2218JOEL HERNÁNDEZ CEREZOC.A. IGUALADAJVM01:06:5410500:17:1620900:37:3631.9100:54:5221200:12:0200:01:1600:01:12
164 2282JOSÉ MARÍA BELLIDO REBOLLC.E.E. SANT GERVASIV1M01:06:5518400:19:2218800:36:3132.8600:55:5316100:11:0200:01:2100:01:16
165 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZCLUB ESPORTIU Z5JNM01:06:5616300:18:5216100:35:1634.0300:54:0823800:12:4800:01:1600:01:01
166 2040DANIEL GARCIA LINARESC.N. CALELLAABM01:07:0319700:19:4518600:36:2632.9400:56:1114900:10:5200:01:0700:01:12
167 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV3M01:07:2620600:20:0916900:35:5133.4700:56:0019000:11:2600:01:2700:01:22
168 798ALBERT THIERRI TATJE MASRC.N. CATALUNYAV2M01:07:2719800:19:4718300:36:1433.1200:56:0118900:11:2600:01:4100:01:25
169 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VACLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:07:3211600:17:4522500:39:0530.7000:56:5013700:10:4200:01:1600:01:06
170 1836RUBÉN RUIZ OSMAC.N. BADALONASUB23M01:08:0016900:19:0219300:36:5232.5500:55:5421900:12:0600:01:1700:01:27
171 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:08:0219300:19:3619200:36:4532.6500:56:2120100:11:4100:01:1500:01:43
172 2387PABLO PARRAL ESPINOSACLUB TRIATLO ATLESABM01:08:2218700:19:2420300:37:2432.0900:56:4819600:11:3400:01:2500:01:22
173 2257DAVID ROMERO MOYANOC.E.E. SANT GERVASIV1M01:08:3222200:20:5017500:36:0433.2700:56:5419900:11:3800:01:2600:01:24
174 1357OSCAR SANCHEZ PEREZTRI+9 EL MASNOUV1M01:09:0518600:19:2421700:38:1131.4300:57:3519400:11:3000:01:3300:01:20
175 8392PERCY ANDRES HERRERA LACRC.N. CALELLAABM01:09:1219900:19:4719600:37:0232.4000:56:4922700:12:2300:01:5000:02:19
176 5055ALEX MUNTANE ORDOÑEZCLUB NATACIO SITGESABM01:10:0321800:20:3620500:37:2732.0400:58:0321100:12:0000:01:2600:01:12
177 4558ROGER GOMEZ PEREZC.E. CERDANYOLA A.T.JNM01:10:1620800:20:1321000:37:3631.9100:57:4923200:12:2700:01:1700:01:05
178 4819DANIEL BALSAS PEREZC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:10:3216500:18:5623400:40:2829.6500:59:2417200:11:0800:01:2100:01:01
179 4080MARIO PRIETO CONESACLUB NATACIO SITGESABM01:10:4122300:20:5119900:37:1232.2600:58:0323600:12:3800:01:1100:01:05
180 1706MARC RODRIGUEZ PALET TGCBINNABM01:10:5023100:21:1920000:37:1832.1700:58:3722300:12:1300:01:1900:01:19
181 2704ADRIAN CARREÑO MARINVILADECANS TRIATLOABM01:10:5421300:20:2922300:39:0130.7600:59:3018800:11:2400:01:4100:01:19
182 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV3M01:11:2622600:21:0220100:37:1832.1700:58:2024600:13:0600:01:0700:01:13
183 8440CARLOS BÁEZ RUIZCLUB TRIATLO ATLESABM01:11:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
184 1223IGNASI CERDÀ EMBUENACLUB TRIATLO ATLESV1M01:12:1524000:21:4721600:38:0331.5400:59:5023000:12:2500:01:2000:01:18
185 3849GERARDO BLANCO RAMIREZCLUB NATACIO RUBIV2M01:13:2422100:20:4923000:39:4230.2301:00:3124200:12:5300:01:3900:01:36
186 2615ALAIN FERNANDEZ MARTINEZCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:13:3710100:17:1426500:45:5326.1501:03:0712600:10:3000:01:0100:01:27
187 2226MIGUEL ÁNGEL RUIZ CHAMIZOC.E. PENEDES COSTA DAURADV1M01:14:0822000:20:3923900:41:0129.2601:01:4023300:12:2800:01:3300:02:05
188 1586JOSÉ ANTONIO MATIAS SANCHCLUB NATACIO RUBIV1M01:14:4023000:21:1323600:40:3329.5901:01:4624300:12:5400:02:1000:01:25
189 8319VÍCTOR GASTO BARTLETTCLUB NATACIO RUBIABM01:15:3322500:20:5924100:41:2428.9901:02:2324900:13:1000:01:4100:01:33
190 2640ERIC TERUEL CASAJUANAJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:15:4024200:21:4724200:41:3628.8501:03:2322600:12:1700:01:3000:01:36
191 2639ILDEFONSO TERUEL SANCHEZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV3M01:15:4124100:21:4724300:41:3728.8301:03:2422500:12:1700:01:3100:01:33
192 2136ADAM CODINA DOMINGUEZTRI+9 EL MASNOUABM01:15:5324700:22:1422900:39:3330.3401:01:4726300:14:0600:01:1500:01:16
193 5050RICARD SOLÉ FIGUERASC.A. IGUALADAV2M01:16:4123600:21:3324600:41:5428.6401:03:2725000:13:1400:01:4700:01:35
194 4317MANEL VAQUERO DURANTRI+9 EL MASNOUV2M01:20:2523500:21:3126400:45:4526.2301:07:1624800:13:0900:02:0800:03:13
195 4767CARLOS MALDONADO ESTEBANCLUB NATACIO SITGESV1M01:20:5526600:24:1825300:42:2928.2501:06:4726400:14:0800:01:3700:01:22
196 8347TOBIAS MAURICIO GODOYC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:26:1725400:23:1927200:49:1724.3501:12:3625900:13:4100:01:1700:01:08


NF 741ORIOL CAÑADA GONZALEZITRIATLETES SOLIDARISV1M00:00:00000:24:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5400:00:00
NF 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONAJNM00:00:00000:19:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0900:00:00
NF 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:00:00000:15:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4900:00:00
NF 5472TIM EHLERSCLUB NATACIO SITGESV1M00:00:00000:21:09000:37:1332.2400:58:22000:00:0000:01:2700:01:35
NF 5673JORDI ROYES YUBEROTEAM TRIRELAYV1M00:00:00000:17:53000:35:5333.4400:53:46000:00:0000:01:0400:01:36
NF 6173YERAY PEDROSA SALASCREU GROGA CALELLA TRIATLJVM00:00:00000:17:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2200:00:00
NF 6241FRAN MARTORELL MENDEZTEAM TRIRELAYJVM00:00:00000:22:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4000:00:00
NF 1090RICARD MARI FERRERC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:00:00000:16:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5000:00:00
NF 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZC. TRIATLO MONTORNESV1M00:00:00000:16:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5600:00:00
NF 1380IGNACIO FERNANDEZ REVILLACLUB NATACIO SITGESV1M00:00:00000:18:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0500:00:00


DQ 1846ORIOL MARTINEZ MACIAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:53:15000:15:03000:29:0841.1900:44:11000:09:0400:00:4500:00:46


FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35