RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
61 291 277 13 1 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP:
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8999UNAI ESPINAL MARQUECLUB ESPORTIU TRI 4.40 01:02:02000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:01:00
GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 564ARIADNA RIBOT SANCHCLUB NATACIO BARCELONAJVF01:07:4417600:19:1621300:37:4931.7300:57:0512900:10:3900:01:1000:00:56
2 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF01:12:4321600:20:3623300:39:5830.0301:00:3422100:12:0900:01:0500:01:14
3 1687CRISTINA ALEJANDRO CLUB ESPORTIU Z5JVF01:14:0324600:22:0622800:39:3130.3701:01:3723100:12:2600:01:1200:01:04
4 6211MAR RABANEDA CARMONCLUB ESPORTIU Z5JVF01:18:3525600:23:2024000:41:232901:04:4326100:13:5200:01:1900:01:09
5 697DAFNE VIDAL RAMOSCREU GROGA CALELLA TRIATLJVF01:19:2926300:23:5224500:41:5028.6901:05:4226000:13:4700:01:3300:01:11
6 2306BERTA NARCISO BASCOTEAM TRIRELAYJVF01:21:5125700:23:2126300:45:1326.5401:08:3425100:13:1700:01:4200:01:30
GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6103SIMON ALONSO OLIVERCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:53:543200:15:57500:28:3342.0300:44:305100:09:2400:00:5800:00:55
2 1319ALEIX GARCIA VILASEC.E. SPEED REPUBLIKJVM00:55:043400:15:573500:29:5540.1100:45:523100:09:1200:00:5800:00:47
3 1922CESC PARRAMONA TORRC.E. SPEED REPUBLIKJVM00:56:222900:15:538200:31:1538.400:47:083500:09:1400:00:5600:01:01
4 1324ALBERT GARCIA SERRAC.N. BADALONAJVM00:56:525800:16:264700:30:1439.6900:46:4010500:10:1200:00:5400:00:53
5 2594JAN LLOPIS I ARAGONCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:57:368600:16:516300:30:3339.2800:47:2410600:10:1200:00:5700:00:53
6 6045LLEIR FORNS ORTEGAC. TRIATLO MONTORNESJVM00:58:5910400:17:158300:31:1738.3600:48:3212300:10:2700:01:2700:01:15
7 1931UNAI GUARDIOLA GILC.E. SPEED REPUBLIKJVM00:59:049500:17:0210200:32:2936.9400:49:316000:09:3300:00:5200:00:47
8 1704MIQUEL JORDAN BARRACLUB ESPORTIU Z5JVM01:00:557300:16:4111000:32:5336.4900:49:3418600:11:2100:00:5800:00:53
9 5849JOAN SALOMON PAGESPC.E. TRIATLO PICORNELLJVM01:02:316800:16:3619000:36:3332.8300:53:094800:09:2200:00:5900:00:51
10 1091GENIS SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSJVM01:02:4313800:18:1711800:33:3335.7700:51:5015100:10:5300:01:1800:01:17
11 2218JOEL HERNÁNDEZ CEREC.A. IGUALADAJVM01:06:5410500:17:1620900:37:3631.9100:54:5221200:12:0200:01:1600:01:12
GRUP: G18-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4664BRENDA TEIXIDO SARACLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:09:3821700:20:3619700:37:0332.3900:57:3921000:11:5900:01:0600:01:00
2 3868ARIADNA COLOM I VIÑC.E. CERDANYOLA A.T.JNF01:13:5024300:21:4822200:38:5530.8401:00:4324700:13:0700:01:2300:01:06
3 2158CARLA MAESTRE MASDECLUB NATACIO BANYOLESJNF01:17:2825100:22:3323800:40:5629.3201:03:2926200:13:5900:01:1400:01:25
GRUP: G18-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM00:52:04600:15:021700:28:4441.7600:43:46300:08:1800:00:4800:00:50
2 4686JAN MONTIEL MORENOFASTTRIATLON BARCELONAJNM00:54:535500:16:21000:00:00000:00:00000:00:0000:00:5300:00:00
3 6269BRU ROSET GALIC.N. SABADELLJNM00:55:083800:15:593700:29:5540.1100:45:543600:09:1400:00:5200:00:54
4 3073ARNAU MONZONIS ADAMPRAT TRIATLO 1994JNM00:56:004100:16:003300:29:5140.200:45:5110300:10:0900:00:5400:00:51
5 4873BIEL PLANAS VILAGRACLUB NATACIO BANYOLESJNM00:56:165000:16:195000:30:1539.6700:46:346900:09:4200:00:5300:00:48
6 1958TEO BLANCHAR NIETOCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:56:425200:16:208100:31:1538.400:47:352500:09:0700:01:0100:00:58
7 2163IKER UVIÑA BURGOSC.E. NO TE PARESJNM00:56:478200:16:496500:30:3839.1700:47:274500:09:2000:00:5800:00:49
8 3205DAVID ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:57:058900:16:575200:30:1939.5800:47:167800:09:4900:00:5100:00:49
9 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONJNM00:57:158300:16:496400:30:3439.2600:47:238100:09:5200:00:5200:00:53
10 4621CARLOS HITA MARTOSC.N. SABADELLJNM00:57:457900:16:477300:30:5038.9200:47:3710100:10:0800:00:5500:01:03
11 4538ARNAU GOMEZ CATALACLUB ESPORTIU Z5JNM01:00:4010000:17:1110700:32:4836.5900:49:5913600:10:4100:01:0000:00:51
12 1948NICOLAS-ARTIOM SANMCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:01:559300:17:0114700:34:5134.4300:51:529100:10:0300:01:0200:01:16
13 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLJNM01:03:4112200:17:5915100:34:5934.300:52:5813900:10:4300:01:0300:01:02
14 2767JOSEP SALOMON PAGESC.E. TRIATLO PICORNELLJNM01:04:166300:16:3421900:38:1731.3500:54:515200:09:2500:00:5600:00:43
15 4234JOAN JIMENEZ FLORESCREU GROGA CALELLA TRIATLJNM01:04:4212900:18:0916600:35:2733.8500:53:3617100:11:0600:01:1100:01:29
16 5742DAVID VIÑUALES BEQTRANSTRIATLONJNM01:05:1517000:19:0413300:34:1335.0700:53:1720900:11:5800:01:0500:01:05
17 4071ORIOL GUZMAN JIMENECLUB ESPORTIU Z5JNM01:06:5616300:18:5216100:35:1634.0300:54:0823800:12:4800:01:1600:01:01
18 4558ROGER GOMEZ PEREZC.E. CERDANYOLA A.T.JNM01:10:1620800:20:1321000:37:3631.9100:57:4923200:12:2700:01:1700:01:05
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 77TXELL JARQUE PUJALSC.E. KATOA BARCELONAABF01:00:219100:16:5812300:33:4935.4900:50:476100:09:3400:00:5100:00:53
2 2057CLAUDIA PEREZ PAYPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:01:5710800:17:2814200:34:4234.5800:52:107500:09:4700:00:5700:00:49
3 2196ALBA BELLOSTAS CARRCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F01:03:2912500:18:0115400:35:0534.200:53:0611700:10:2300:00:5700:01:05
4 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLSUB23F01:04:3016000:18:4816300:35:1833.9900:54:0612000:10:2400:00:5300:00:00
5 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:04:5514600:18:2618400:36:223300:54:489700:10:0700:00:5800:00:56
6 3552BERTA ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:05:5517500:19:0818700:36:2632.9400:55:3411600:10:2100:01:0400:00:58
7 5404ALBA BARROSO MONTORC.N. MATAROSUB23F01:06:1217200:19:0618100:36:1333.1300:55:1915200:10:5300:00:5500:01:01
8 2025ADRIANA MESTRES LOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F01:09:2220000:19:4722100:38:3431.1100:58:2115900:11:0100:01:1200:01:19
9 1048LAURA QUINTANA GARCCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:09:4621100:20:2721400:37:5031.7200:58:1719300:11:2900:01:1000:01:14
10 1487ARIADNA LLOP BUSOCLUB NATACIO BANYOLESSUB23F01:11:2921500:20:3520200:37:2032.1400:57:5525500:13:3400:01:0600:01:07
11 8472CRISTINA PUCHE MANGCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:11:5526800:24:37000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 2539MARINA RUBIO RICHARC.N. MATAROABF01:15:2723300:21:2724700:41:5628.6201:03:2321500:12:0400:01:2500:01:22
13 2252ANNA SIMON VENTURAC.E.E. SANT GERVASISUB23F01:26:1527000:25:1226800:46:3925.7201:11:5126500:14:2400:01:3000:01:55
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2503ABEL SERRA SUCARRATC.E. KATOA BARCELONASUB23M00:51:44400:15:01100:28:1542.4800:43:16500:08:2800:00:4500:00:42
2 1826EWEN TOULGOATCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:51:51200:15:001100:28:3941.8800:43:39100:08:1200:00:4900:00:44
3 1517POL PUEYO SOLAC.E. KATOA BARCELONAABM00:51:59300:15:011000:28:3941.8800:43:40400:08:1900:00:4600:00:45
4 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCESUB23M00:53:282000:15:391200:28:4041.8600:44:192700:09:0900:00:5000:00:46
5 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROSUB23M00:53:291900:15:391300:28:4141.8400:44:202600:09:0900:01:2000:00:50
6 1587CARLOS INSA FABREGCLUB NATACIO RUBISUB23M00:53:411100:15:321800:28:4641.7100:44:185000:09:2300:00:5400:00:47
7 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994ABM00:54:442500:15:504200:30:0139.9800:45:511600:08:5300:00:4900:00:50
8 2609MARC ESPINAR ROSASCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:54:511300:15:334300:30:0339.9300:45:363800:09:1500:00:5700:01:05
9 2144NIL CONGOST SABATERFASTTRIATLON BARCELONASUB23M00:54:552300:15:495700:30:2839.3900:46:17700:08:3800:00:5900:00:54
10 4799LUCAS ARTIGAS RODRIOCTOWAVESUB23M00:56:036000:16:314800:30:1439.6900:46:454300:09:1800:00:5700:00:58
11 2592PABLO VICENTE MARTÍOCTOWAVESUB23M00:56:406500:16:357400:30:5138.900:47:263400:09:1400:00:5900:00:50
12 2294JOAN GAGO ROYOOCTOWAVESUB23M00:57:066900:16:367200:30:5038.9200:47:266700:09:4000:00:5700:00:53
13 1418YAGO SÁNCHEZ COSTAC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23M00:57:395600:16:223800:29:5640.0900:46:1818500:11:2100:00:5700:00:59
14 1281YAGO URIBE MARTÍNEZTRANSTRIATLONSUB23M00:57:599200:17:008000:31:0938.5200:48:097900:09:5000:01:0900:01:01
15 2720MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:58:1712100:17:554400:30:0439.9100:47:5911300:10:1800:00:5600:00:52
16 2242JOAN POL IVORRA IDACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M00:58:529400:17:019400:32:0837.3400:49:097000:09:4300:01:0600:00:54
17 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLSUB23M00:59:447800:16:4610900:32:5136.5300:49:379900:10:0700:00:5800:00:57
18 4201BRU CALPE CAPELLADECLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:00:2211100:17:3610100:32:2936.9400:50:0511000:10:1700:00:5500:00:52
19 851ALBERT BERROCAL CABC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:01:054300:16:0513200:34:1335.0700:50:1814000:10:4700:00:5200:01:19
20 2650PABLO GIL FONZCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:05:5420400:20:0115000:34:5834.3200:54:5915400:10:5500:01:1000:01:17
21 4583JOAQUIN GABRIEL QUICLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:07:3211600:17:4522500:39:0530.700:56:5013700:10:4200:01:1600:01:06
22 1836RUBÉN RUIZ OSMAC.N. BADALONASUB23M01:08:0016900:19:0219300:36:5232.5500:55:5421900:12:0600:01:1700:01:27
23 2615ALAIN FERNANDEZ MARCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:13:3710100:17:1426500:45:5326.1501:03:0712600:10:3000:01:0100:01:27
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 47MERITXELL VELASCO AC.E. KATOA BARCELONAABF01:02:4711000:17:3516000:35:1534.0400:52:508800:09:5700:00:5100:00:52
2 40ANNA FLAQUER PORTIC.E. KATOA BARCELONAABF01:02:4914500:18:2114000:34:3334.7300:52:548400:09:5500:01:0100:00:54
3 4082HELENA FLORENTÍ CLUB NATACIO BARCELONAABF01:02:5512600:18:0214600:34:5134.4300:52:539000:10:0200:00:5800:00:54
4 3553LAIA MARTIN MAGDALEPRAT TRIATLO 1994ABF01:06:1320100:19:5417100:35:5933.3500:55:5311500:10:2000:01:0400:00:57
5 4709PAULA LOPEZ CASTILLCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:06:4012700:18:0421800:38:1331.400:56:1711800:10:2300:01:0400:01:05
6 2250ANDREA SECO GARCÍAC.E.E. SANT GERVASIABF01:09:3619100:19:3022400:39:0430.7200:58:3416200:11:0200:01:2000:01:16
7 2441ANNA SÁNCHEZ MARTÍNCLUB ESPORTIU Z5ABF01:09:5221900:20:3720800:37:3331.9600:58:1020300:11:4200:01:3100:01:26
8 2588SARA FRANCÉS MATEUCREU GROGA CALELLA TRIATLABF01:09:5822800:21:0819500:37:0032.4300:58:0820800:11:5000:01:0900:01:12
9 2508LAURA OLIVA VIDALC.E.T. DISTANCEABF01:11:1823900:21:4520400:37:2432.0900:59:0922000:12:0900:01:1000:01:15
10 2643ROSA OLIVÉ FARRÉCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:11:2622700:21:0721500:37:5531.6500:59:0222900:12:2400:01:2600:01:16
11 206MONTSE ESTANY DE POPRAT TRIATLO 1994ABF01:13:3819400:19:3825400:42:4328.0901:02:2118100:11:1700:01:3100:01:32
12 2504MARIA NAVARRO JIMENCLUB ESPORTIU Z5ABF01:13:3923400:21:3023100:39:4630.1801:01:1622800:12:2300:01:3200:01:38
13 2159LAURA ZALBA JADRAQUCLUB TRIATLO ATLESABF01:19:3526000:23:3325200:42:2328.3101:05:5625700:13:3900:01:2500:01:19
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 982LLORENÇ ESTEVE PONSCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:51:54100:14:392300:29:0241.3300:43:41200:08:1300:00:4600:00:46
2 5837ROGER RIERA BOZZOC.N. MATAROABM00:52:33700:15:031600:28:4441.7600:43:471100:08:4600:00:4900:00:51
3 3419OSCAR MARTINEZ CASTPRAT TRIATLO 1994ABM00:53:511000:15:312400:29:0341.3100:44:344000:09:1700:00:4800:01:00
4 3336JORDI GARCIA BERMUDC.E. RAYOTEAMABM00:54:121600:15:342500:29:0341.3100:44:376200:09:3500:00:5200:01:01
5 5846SERGIO MORENO TORREC. TRIATLO MONTORNESABM00:54:421400:15:333600:29:5540.1100:45:283700:09:1400:00:5700:00:58
6 3349LUCAS SAIED WITTROCCLUB NATACIO SITGESABM00:54:443600:15:593400:29:5440.1300:45:531500:08:5100:00:5000:00:53
7 4816CHRISTIAN RODRIGUEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:56:254900:16:186000:30:3139.3200:46:496400:09:3600:01:0800:00:59
8 1773DANIEL MARTINEZ VALC.E.T. DISTANCEABM00:56:276200:16:344500:30:0839.8200:46:427300:09:4500:00:5400:00:52
9 201AARON PAGES URBANOITRIATLETES SOLIDARISABM00:56:315700:16:225400:30:2439.4700:46:467200:09:4500:00:5100:00:59
10 2618EDUARD GONZALEZ GARCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:56:507400:16:427700:31:0138.6900:47:432400:09:0700:00:5700:01:08
11 1060ENRIC RIVERA PEREGRC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:128400:16:506700:30:4339.0700:47:336600:09:3900:01:0200:00:53
12 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:57:338100:16:486600:30:3939.1500:47:279600:10:0600:00:5200:00:56
13 2317MARIO LARRUBIA PÉRECREU GROGA CALELLA TRIATLABM00:58:2810700:17:228500:31:2138.2800:48:437400:09:4500:01:0600:00:56
14 4118VICTOR SANCHEZ CARDVILADECANS TRIATLOABM00:58:328000:16:489300:32:0837.3400:48:566500:09:3600:01:0000:01:07
15 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESABM00:59:499000:16:589900:32:2537.0200:49:2312100:10:2600:00:5900:00:54
16 2151VÍCTOR CABANILLA MCLUB TRIATLO ATLESABM01:02:0012400:18:0111400:33:1036.1800:51:1114300:10:4900:01:2700:01:16
17 740AARON CARRASCO ALVAITRIATLETES SOLIDARISABM01:02:0610900:17:3312900:34:0535.2100:51:3812400:10:2800:01:0800:01:07
18 679DAVID MAELLA PARRAC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:0415000:18:3714100:34:3934.6300:53:1620600:11:4800:00:5700:01:04
19 2620DIEGO IGNACIO PEREIC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:05:3117100:19:0514900:34:5434.3800:53:5919500:11:3200:01:2700:01:53
20 2247ALBERT SEGURA SANTIC.E.E. SANT GERVASIABM01:06:2618500:19:2218200:36:1433.1200:55:3614600:10:5000:01:4400:01:39
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2627MARINA BURGAYA NOGC.E. KATOA BARCELONAABF01:00:098800:16:5712200:33:4535.5600:50:425500:09:2700:00:5200:00:53
2 1088JULIA LUCAS FRIASC.E. KATOA BARCELONAABF01:04:1513700:18:1717000:35:5133.4700:54:089800:10:0700:01:0300:01:02
3 6228SANDRA GOMEZ FERNAC.E.T. DISTANCEABF01:04:1916200:18:5115600:35:1034.1200:54:0111200:10:1800:00:5700:00:55
4 65JULIANA VILLASANTE C.E.T. DISTANCEABF01:04:3617300:19:0714800:34:5334.400:54:0012800:10:3600:00:5800:00:55
5 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:05:2915700:18:4718900:36:3332.8300:55:2010200:10:0900:01:0500:01:07
6 1194BERTA BASSOLS GONZAC.N. MATAROABF01:05:4820700:20:1112800:34:0135.2800:54:1219700:11:3600:01:1000:01:03
7 6295CRISTINA CABALLEROC.E. KATOA BARCELONAABF01:06:1218000:19:1917400:36:0233.300:55:2114800:10:5100:00:5700:01:05
8 793LAIA PI BOLTAFASTTRIATLON BARCELONAABF01:06:1818300:19:2017700:36:0833.2100:55:2814700:10:5000:01:0000:00:54
9 8122RITA MARIANA ROBLESFASTTRIATLON BARCELONAABF01:08:1418900:19:2821100:37:4331.8200:57:1116500:11:0300:01:0300:01:01
10 3CARMINA CANDELLERO C.E.T. DISTANCEABF01:09:1721000:20:2620700:37:3231.9700:57:5818300:11:1900:01:1100:01:08
11 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF01:10:0423800:21:3918000:36:1233.1500:57:5122400:12:1300:01:2200:01:09
12 3487MERITXELL LARRED FEC.E. CERDANYOLA A.T.ABF01:14:4225200:22:4122600:39:0930.6501:01:5023900:12:5200:01:3800:01:18
13 2265ZAIDA JURADO SÁNCHEC.E.E. SANT GERVASIABF01:14:4724500:22:0023200:39:5530.0601:01:5524000:12:5200:01:2400:01:17
14 2614MARTHA ALEJANDRA BC.E.T. DISTANCEABF01:17:3422900:21:1226000:44:5526.7201:06:0719100:11:2700:01:0700:01:12
15 4076GEMMA BADIA PRATC.N. MATAROABF01:17:4925300:22:4725000:42:2028.3501:05:0723700:12:4200:01:2500:01:14
16 8401HELENA PUEYO SABARICLUB TRIATLO ATLESABF01:21:4825500:23:1925800:44:4926.7801:08:0825800:13:4000:01:3900:01:25
17 8514CELIA AGUILERAC.E. CERDANYOLA A.T.ABF01:25:0827200:26:3125500:43:1227.7801:09:4327000:15:2500:02:1700:01:42
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 971ALEIX SELLARES GONZC.E. RAYOTEAMABM00:52:28500:15:02900:28:3841.9100:43:401200:08:4800:00:4600:00:45
2 1218HERIBERT CUBELLS I C.E. KATOA BARCELONAABM00:53:071200:15:321900:28:4741.6900:44:191300:08:4800:00:4700:00:48
3 5785MARC DONADEU PERARNCREU GROGA CALELLA TRIATLABM00:53:353100:15:54700:28:3541.9800:44:292300:09:0600:00:5400:00:58
4 2531ALBERT FILELLA VALIOCTOWAVEABM00:53:554000:16:00600:28:3342.0300:44:334700:09:2200:00:5300:00:57
5 1871DANIEL DORADO FERNAC.N. SABADELLABM00:55:124400:16:143100:29:4640.3100:46:003000:09:1200:00:5200:00:59
6 1410FÉLIX ACERO OREIROC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:55:342800:15:526800:30:4339.0700:46:352100:08:5900:00:5400:00:48
7 2622ANDRES CHIRINOS SOC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:55:485900:16:302700:29:3140.6500:46:017700:09:4700:00:5900:01:00
8 1420JORDI ALBERT PIGEM C.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:56:035100:16:205600:30:2839.3900:46:483900:09:1500:00:5900:00:56
9 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:56:575400:16:216100:30:3239.300:46:539200:10:0400:01:0000:01:05
10 2304JOSE GORDILLO SERRACREU GROGA CALELLA TRIATLABM00:57:553900:16:0010500:32:3836.7700:48:384100:09:1700:00:5600:01:33
11 1161IZAN BAÑOS MARCOSTGCBINNABM00:58:0411500:17:435900:30:2839.3900:48:118300:09:5300:00:5300:00:58
12 702KEVIN ERNESTO GÓMECREU GROGA CALELLA TRIATLABM00:59:257700:16:459100:31:5937.5200:48:4413300:10:4100:00:5500:00:54
13 2293SINUHE SANCHEZ ALFOC.N. MATAROABM00:59:289600:17:0310000:32:2836.9600:49:318700:09:5700:01:0100:00:52
14 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. CERDANYOLA A.T.ABM00:59:5411400:17:417600:31:0038.7100:48:4117500:11:1300:01:0000:01:12
15 6078RUBEN MALVESI MARTIC.N. MATAROABM01:00:2114800:18:318400:31:2138.2800:49:5212500:10:2900:01:0100:01:05
16 2644MIQUEL IZQUIERDO DETEAM TRIRELAYABM01:01:2911300:17:408600:31:3937.9100:49:1922200:12:1000:00:5800:01:05
17 2147FRANCISCO PEREZ SANVILADECANS TRIATLOABM01:02:0914400:18:2011200:33:0636.2500:51:2613800:10:4300:01:1400:00:58
18 8300SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:2110300:17:1512700:34:0035.2900:51:1517000:11:0600:01:0000:01:29
19 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM01:02:3315500:18:4611300:33:0736.2400:51:5313200:10:4000:01:0000:00:58
20 2114MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADAABM01:03:3812000:17:5411500:33:1136.1600:51:0523500:12:3300:01:0400:01:07
21 872IVAN SERRANO PLEGUECCT SALOU COSTA DAURADAABM01:04:0511900:17:5313000:34:0635.1900:51:5921800:12:0600:01:0400:01:17
22 2561FERRAN MAS GOMEZCLUB NATACIO BANYOLESABM01:04:128500:16:5020600:37:303200:54:208000:09:5200:01:0900:01:08
23 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHC.E. NO TE PARESABM01:04:1716400:18:5513900:34:3234.7500:53:2714400:10:5000:01:1600:01:10
24 1796JAVIER SANCHEZ AMIGC.N. BADALONAABM01:04:2816100:18:5113600:34:2134.9300:53:1217800:11:1600:01:0300:01:00
25 2649FERRAN SELVA FÍGULSCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:06:5415300:18:4119800:37:0932.300:55:5016900:11:0400:01:2700:01:09
26 2040DANIEL GARCIA LINARC.N. CALELLAABM01:07:0319700:19:4518600:36:2632.9400:56:1114900:10:5200:01:0700:01:12
27 8392PERCY ANDRES HERRERC.N. CALELLAABM01:09:1219900:19:4719600:37:0232.400:56:4922700:12:2300:01:5000:02:19
28 4819DANIEL BALSAS PEREZC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:10:3216500:18:5623400:40:2829.6500:59:2417200:11:0800:01:2100:01:01
29 2704ADRIAN CARREÑO MARIVILADECANS TRIATLOABM01:10:5421300:20:2922300:39:0130.7600:59:3018800:11:2400:01:4100:01:19
30 2136ADAM CODINA DOMINGUTRI+9 EL MASNOUABM01:15:5324700:22:1422900:39:3330.3401:01:4726300:14:0600:01:1500:01:16
31 8347TOBIAS MAURICIO GODC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:26:1725400:23:1927200:49:1724.3501:12:3625900:13:4100:01:1700:01:08
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRIGPRAT TRIATLO 1994ABF01:03:0712800:18:0514400:34:4834.4800:52:5310700:10:1400:00:5600:00:54
2 2139MARTINA ROCCOC.E.T. DISTANCEABF01:04:2313600:18:1517600:36:0833.2100:54:238900:10:0000:01:1100:01:13
3 2601LILIANA CUNHAFASTTRIATLON BARCELONAABF01:07:4519000:19:2919400:36:5332.5400:56:2218700:11:2300:01:1800:01:23
4 8244LAIA BASCUÑANA CABETRI+9 EL MASNOUABF01:24:4626200:23:4326200:45:0826.5901:08:5127200:15:5500:00:0000:00:00
5 8482BEATRIZ SOCORRO LLECLUB TRIATLO ATLESABF01:25:2025900:23:3127000:48:1424.8801:11:4525600:13:3500:01:3500:01:24
6 4165GEORGINA CALLEJON MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:26:0126400:23:5626900:46:4825.6401:10:4426900:15:1700:02:0400:02:03
7 2725VANESSA BAUTISTA MICLUB ESPORTIU Z5ABF01:31:2127500:28:5126700:46:2525.8501:15:1627300:16:0500:01:5000:01:32
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5210ALEJANDRO REAL SALAC.N. SABADELLABM00:52:541500:15:341500:28:4341.7900:44:17600:08:3700:00:5200:00:47
2 5089ALEIX FABREGAS GRAÑPRAT TRIATLO 1994ABM00:52:58900:15:312000:28:4841.6700:44:19800:08:3900:00:4900:00:46
3 2332ANTOLI FAURIA TORREC.N. MATAROABM00:53:444200:16:01200:28:1642.4500:44:175600:09:2700:00:5600:00:46
4 5635RICARD ALVAREZ HERMC.E. KATOA BARCELONAABM00:54:482700:15:524100:29:5940.0200:45:511900:08:5700:00:5300:00:49
5 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON BARCELONAABM00:54:53800:15:223200:29:4740.2900:45:097100:09:4400:00:5200:00:55
6 3841JORDI MIRANDA ALFRAC.E. RAYOTEAMABM00:55:023000:15:534900:30:1439.6900:46:071700:08:5500:00:5800:01:03
7 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM00:55:386100:16:332900:29:3940.4700:46:125300:09:2600:00:5600:00:53
8 2732MARC SERGI BOVE BALOCTOWAVEABM00:55:584500:16:156200:30:3239.300:46:472900:09:1100:00:5500:00:59
9 2135CARLOS GONZALEZ CASAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM00:56:154700:16:175800:30:2839.3900:46:455900:09:3000:00:5100:00:57
10 353JOAN CUCURELL RAVETC.E.T. DISTANCEABM00:57:056700:16:367500:30:5438.8300:47:306300:09:3500:00:5500:00:56
11 1156VICTOR ROJAS CERVELC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:57:283300:15:579500:32:1137.2900:48:084600:09:2000:00:5400:00:56
12 2828XEVI GALLART GARANGTGCBINNABM00:58:069800:17:077800:31:0338.6500:48:108500:09:5600:01:0200:00:55
13 3362LLUIS VALL-LLOSERATGCBINNABM00:58:567000:16:389800:32:1337.2500:48:519400:10:0500:01:0000:01:03
14 1107HECTOR GIRALDO MARTCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:389900:17:079200:32:0537.400:49:1212200:10:2600:01:1300:00:58
15 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:4611800:17:528800:31:4437.8200:49:3610400:10:1000:01:0300:00:53
16 4527PAU SOLANO GOMEZITRIATLETES SOLIDARISABM01:02:4016800:18:5910600:32:4336.6800:51:4215800:10:5800:00:5800:01:13
17 492JULI PEINADO CLAPÉSTEAM TRIRELAYABM01:02:4715200:18:3911600:33:1236.1400:51:5115500:10:5600:01:1000:01:01
18 2723DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:03:0418800:19:2810300:32:3336.8700:52:0116300:11:0300:01:1800:01:09
19 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:03:1513100:18:1212600:33:5335.4200:52:0517400:11:1000:01:0400:01:05
20 1153DIEGO PRECIADO BORRTGCBINNABM01:03:4014200:18:1910800:32:5036.5500:51:0923400:12:3100:01:0300:01:16
21 3258JAIME ESCOLANO FERNCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:04:2118100:19:1913100:34:1235.0900:53:3114500:10:5000:01:3200:01:17
22 2553JARED GUERRERO REQUC.E. NO TE PARESABM01:05:1419200:19:3512400:33:5035.4700:53:2520700:11:4900:01:1500:01:13
23 2710DANIEL RODRIGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM01:06:1420300:20:0115300:35:0434.2200:55:0517300:11:0900:01:2000:01:07
24 2387PABLO PARRAL ESPINOCLUB TRIATLO ATLESABM01:08:2218700:19:2420300:37:2432.0900:56:4819600:11:3400:01:2500:01:22
25 5055ALEX MUNTANE ORDOÑECLUB NATACIO SITGESABM01:10:0321800:20:3620500:37:2732.0400:58:0321100:12:0000:01:2600:01:12
26 4080MARIO PRIETO CONESCLUB NATACIO SITGESABM01:10:4122300:20:5119900:37:1232.2600:58:0323600:12:3800:01:1100:01:05
27 1706MARC RODRIGUEZ PALETGCBINNABM01:10:5023100:21:1920000:37:1832.1700:58:3722300:12:1300:01:1900:01:19
28 8440CARLOS BÁEZ RUIZCLUB TRIATLO ATLESABM01:11:27000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 8319VÍCTOR GASTO BARTLECLUB NATACIO RUBIABM01:15:3322500:20:5924100:41:2428.9901:02:2324900:13:1000:01:4100:01:33
30 2640ERIC TERUEL CASAJUAJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:15:4024200:21:4724200:41:3628.8501:03:2322600:12:1700:01:3000:01:36
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4574ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM TRIRELAYV1F01:04:3515800:18:4715900:35:1534.0400:54:0212700:10:3300:01:0300:01:08
2 4217ELISABET CORNELLA CTEAM TRIRELAYV1F01:07:1320200:19:5917800:36:1133.1600:56:1016400:11:0300:01:1400:01:11
3 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAV1F01:08:0220900:20:1718500:36:2532.9500:56:4218400:11:2000:01:0300:01:04
4 8296EMMANUELLE GRANDINC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:11:5623200:21:2222000:38:3131.1600:59:5321400:12:0300:01:3100:01:23
5 5344MARIANA FRAGA SUBTITRI+9 EL MASNOUV1F01:19:1926100:23:3825100:42:2128.3401:05:5925200:13:2000:01:3300:01:20
6 2272MARTA RICART CAMPOSC.E.E. SANT GERVASIV1F01:23:3126700:24:2925700:44:3826.8901:09:0726600:14:2400:01:5800:02:49
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 907ALBERT DAUSA RODRIGAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M00:53:062200:15:49800:28:3741.9300:44:26900:08:4000:00:5500:00:54
2 976ALBERT JIMENEZ GARC.E. RAYOTEAMV1M00:53:123700:15:59400:28:3042.1100:44:291000:08:4300:00:5600:00:55
3 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEV1M00:53:283500:15:58300:28:2042.3500:44:182800:09:1000:00:5000:00:49
4 2999FRANCISCO JAVIER TOAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M00:54:241800:15:382800:29:3340.6100:45:113300:09:1300:00:5100:00:52
5 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:54:552600:15:512100:28:4841.6700:44:3910900:10:1600:00:5300:01:04
6 332SERGI MARTINEZ MEROFASTTRIATLON BARCELONAV1M00:55:214600:16:163000:29:4240.400:45:584900:09:2300:00:5400:00:55
7 1548ISRAEL SANCHEZ RAMOC.E. NO TE PARESV1M00:56:125300:16:205300:30:2439.4700:46:445800:09:2800:01:0100:00:59
8 422OSCAR BARRIENTOS PETRI+9 EL MASNOUV1M00:56:337600:16:447000:30:4339.0700:47:272200:09:0600:01:0100:00:54
9 4321MIGUEL ANGEL PEREZ C.N. CALELLAV1M00:56:537500:16:436900:30:4339.0700:47:265700:09:2700:01:0500:00:55
10 5896SALVADOR GRAN ESTEVCCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:57:039700:17:055100:30:1739.6300:47:226800:09:4100:00:4900:00:53
11 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:57:538700:16:518900:31:4537.800:48:364200:09:1700:00:4700:00:46
12 363ALEX ZANUY ZANUY FAC.E.T. DISTANCEV1M00:58:1210200:17:157100:30:4938.9400:48:0410000:10:0800:01:0000:00:56
13 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON BARCELONAV1M00:58:2211200:17:395500:30:2739.4100:48:0610800:10:1600:01:0000:00:56
14 2071FRANCISCO MARTORELLC.N. CALELLAV1M01:00:0313300:18:148700:31:4437.8200:49:589500:10:0500:01:2300:01:09
15 6125MIGUEL HERNÁNDEZ HICLUB ESPORTIU Z5V1M01:01:4615600:18:479000:31:5637.5800:50:4316600:11:0300:01:0000:00:54
16 3059RUBEN MORENTE ROBLEJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:02:3613400:18:1413800:34:2534.8700:52:398600:09:5700:01:3000:01:13
17 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:02:4913900:18:1711900:33:3535.7300:51:5215700:10:5700:01:1000:01:03
18 5888ISAAC IGLESIAS MOLITEAM TRIRELAYV1M01:03:2919500:19:419600:32:1137.2900:51:5219800:11:3700:01:0900:01:00
19 2676ALBERTO RODRIGUEZ MVILADECANS TRIATLOV1M01:03:3511700:17:4916500:35:2333.9100:53:1211900:10:2300:01:2800:01:00
20 3442NARCÍS PILLAO FIGUEC.N. CATALUNYAV1M01:03:3614700:18:3111700:33:1936.0200:51:5020500:11:4600:01:0900:01:18
21 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:04:0015900:18:4713500:34:1934.9700:53:0615300:10:5400:01:0000:03:18
22 3044LUIS DE LA CRUZ TAMC.E.E. SANT GERVASIV1M01:04:0814300:18:2014500:34:5134.4300:53:1115600:10:5700:01:2000:01:09
23 2219DAVID LEMOS ARIZACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:04:1017800:19:1713400:34:1435.0500:53:3113000:10:3900:01:2300:01:16
24 5476DAVID MOLINA SANCHEC.E. NO TE PARESV1M01:04:3316600:18:5613700:34:2234.9200:53:1817700:11:1500:01:1500:01:08
25 1477JORDI RÍOS MONTEROTEAM TRIRELAYV1M01:06:2317400:19:0717200:35:5933.3500:55:0618000:11:1700:01:2200:01:04
26 2521JUAN JOSE PALMERO TC.E. NO TE PARESV1M01:06:3518200:19:2017900:36:1133.1600:55:3116700:11:0400:01:1000:01:00
27 1357OSCAR SANCHEZ PEREZTRI+9 EL MASNOUV1M01:09:0518600:19:2421700:38:1131.4300:57:3519400:11:3000:01:3300:01:20
28 1223IGNASI CERDÀ EMBUENCLUB TRIATLO ATLESV1M01:12:1524000:21:4721600:38:0331.5400:59:5023000:12:2500:01:2000:01:18
29 2226MIGUEL ÁNGEL RUIZ CC.E. PENEDES COSTA DAURADV1M01:14:0822000:20:3923900:41:0129.2601:01:4023300:12:2800:01:3300:02:05
30 1586JOSÉ ANTONIO MATIASCLUB NATACIO RUBIV1M01:14:4023000:21:1323600:40:3329.5901:01:4624300:12:5400:02:1000:01:25
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 109EVA RIBALTA FERRERCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F01:02:5212300:17:5915500:35:0634.1900:53:057600:09:4700:01:0300:01:02
2 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON BARCELONAV1F01:07:0721200:20:2815700:35:1234.0900:55:4019200:11:2700:01:0100:01:08
3 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:07:5022400:20:5215800:35:1334.0700:56:0520400:11:4500:00:5800:01:08
4 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:11:5020500:20:0523500:40:2929.6401:00:3417900:11:1600:01:0800:00:59
5 8215MERCHE COMINO CASADC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:11:5224400:21:5921200:37:4731.7600:59:4621700:12:0600:01:3100:01:18
6 2699ANA HARO TORRIJOSCREU GROGA CALELLA TRIATLV1F01:14:3021400:20:3124900:42:1928.3601:02:5020000:11:4000:02:2700:01:32
7 6272MARTA PLANELLAS BACCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:16:4524900:22:3024800:42:1228.4401:04:4221300:12:0300:01:2100:01:15
8 1431MARIA JOSE IBAÑEZ MCLUB TRIATLO ATLESV1F01:18:1525800:23:2724400:41:4228.7801:05:0924500:13:0600:01:2300:01:19
9 2505DOLORS AGUSTI MATALTRI+9 EL MASNOUV1F01:21:5125000:22:3026600:46:1825.9201:08:4824400:13:0300:01:0700:01:15
10 2268MARIA JOSÉ BOLAÑOS C.E.E. SANT GERVASIV1F01:27:1526500:24:0727300:49:4124.1501:13:4825400:13:2700:01:5500:01:51
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:54:072100:15:412600:29:2940.700:45:101800:08:5700:00:5000:00:45
2 2205OLIVER GARRIDO LUQUAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M00:54:442400:15:503900:29:5640.0900:45:462000:08:5800:00:5200:00:46
3 2522SERGI ESCOBAR ROUREC.E. SPEED REPUBLIKV1M00:55:247100:16:402200:28:5241.5700:45:328200:09:5200:01:0100:00:54
4 3958JORDI LINARES HERNAAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M00:55:596600:16:354000:29:5840.0400:46:335400:09:2600:00:5300:00:46
5 3076DAVID GIL MOLDESCLUB TRIATLO CORNELLAV1M00:56:566400:16:347900:31:0938.5200:47:433200:09:1300:01:1600:01:07
6 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:00:3310600:17:1810400:32:3636.8100:49:5413100:10:3900:00:5700:01:03
7 2255CARLOS GARCÍA DELGAC.E.E. SANT GERVASIV1M01:01:327200:16:4114300:34:4634.5200:51:279300:10:0500:01:0000:01:09
8 372NICOLAS SAENZ BRIASTRANSTRIATLONV1M01:02:1515400:18:459700:32:1237.2700:50:5718200:11:1800:00:5900:01:06
9 818JOSE ANTONIO GESTECLUB TRIATLO SABADELLV1M01:02:2113200:18:1312500:33:5135.4500:52:0411100:10:1700:01:1800:01:09
10 164JAUME MARTINEZ LOPEC.N. BADALONAV1M01:02:4214100:18:1912000:33:3635.7100:51:5514100:10:4700:01:0700:01:01
11 2586ANTONIO MANUEL ARCOC.E.E. SANT GERVASIV1M01:05:4916700:18:5717300:35:5933.3500:54:5615000:10:5300:01:2000:01:13
12 2282JOSÉ MARÍA BELLIDO C.E.E. SANT GERVASIV1M01:06:5518400:19:2218800:36:3132.8600:55:5316100:11:0200:01:2100:01:16
13 2257DAVID ROMERO MOYANOC.E.E. SANT GERVASIV1M01:08:3222200:20:5017500:36:0433.2700:56:5419900:11:3800:01:2600:01:24
14 4767CARLOS MALDONADO ESCLUB NATACIO SITGESV1M01:20:5526600:24:1825300:42:2928.2501:06:4726400:14:0800:01:3700:01:22
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 196LAURA SARAROLS RAMSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:13:0523700:21:3422700:39:2630.4301:01:0021600:12:0500:01:3200:01:21
2 6162ROSA CASADO MIRALLEC.E.E. SANT GERVASIV2F01:15:5624800:22:2923700:40:3429.5801:03:0324100:12:5300:01:4800:01:43
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2606JOSEP VILADOMS BELC.E.T. DISTANCEV2M00:53:091700:15:351400:28:4341.7900:44:181400:08:5100:00:5200:00:48
2 4714DAVID SERRA TERMENSC.E. CERDANYOLA A.T.V2M00:55:494800:16:184600:30:1339.7100:46:314400:09:1800:00:5300:00:47
3 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV2M01:01:4713000:18:1111100:32:5536.4600:51:0613500:10:4100:01:1400:01:12
4 8330JUAN PEDRO GROULT RTRI+9 EL MASNOUV2M01:02:5914900:18:3212100:33:3835.6800:52:1014200:10:4900:01:0700:00:56
5 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV2M01:04:2814000:18:1816700:35:2933.8200:53:4713400:10:4100:01:0600:00:57
6 2719ALEXANDRE SERRANO RJOVENTUT ATLETICA MONTCADV2M01:05:1313500:18:1519100:36:4032.7300:54:5511400:10:1800:01:5000:01:46
7 2297ORIOL BARRACHINA MAC.N. CATALUNYAV2M01:05:1815100:18:3816800:35:3633.7100:54:1416800:11:0400:01:2500:01:59
8 6059MIQUEL JORDÁN SÁNCHCLUB ESPORTIU Z5V2M01:06:2217900:19:1916400:35:2233.9300:54:4120200:11:4100:01:1200:01:09
9 2578JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:08:0219300:19:3619200:36:4532.6500:56:2120100:11:4100:01:1500:01:43
10 4317MANEL VAQUERO DURANTRI+9 EL MASNOUV2M01:20:2523500:21:3126400:45:4526.2301:07:1624800:13:0900:02:0800:03:13
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:22:4226900:24:5725600:44:2527.0201:09:2225300:13:2000:01:3900:01:27
2 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:27:1827300:26:4126100:44:5726.701:11:3827100:15:4000:01:4900:01:46
3 2617ELENA TRANDAFIRTRI+9 EL MASNOUV2F01:29:1027100:25:1927100:48:5424.5401:14:1326800:14:5700:01:5800:01:38
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:05:1917700:19:1615200:35:0134.2700:54:1716000:11:0200:01:0300:01:07
2 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:06:1519600:19:4416200:35:1634.0300:55:0017600:11:1500:01:2600:01:16
3 798ALBERT THIERRI TATJC.N. CATALUNYAV2M01:07:2719800:19:4718300:36:1433.1200:56:0118900:11:2600:01:4100:01:25
4 3849GERARDO BLANCO RAMICLUB NATACIO RUBIV2M01:13:2422100:20:4923000:39:4230.2301:00:3124200:12:5300:01:3900:01:36
5 5050RICARD SOLÉ FIGUERAC.A. IGUALADAV2M01:16:4123600:21:3324600:41:5428.6401:03:2725000:13:1400:01:4700:01:35
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 74LISA COCKBURNC.N. SABADELLV3F01:26:3327400:26:5025900:44:4926.7801:11:3926700:14:5400:02:2700:01:54
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV3M01:07:2620600:20:0916900:35:5133.4700:56:0019000:11:2600:01:2700:01:22
2 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV3M01:11:2622600:21:0220100:37:1832.1700:58:2024600:13:0600:01:0700:01:13
3 2639ILDEFONSO TERUEL SAJOVENTUT ATLETICA MONTCADV3M01:15:4124100:21:4724300:41:3728.8301:03:2422500:12:1700:01:3100:01:33

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35