RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
61 291 277 13 1 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E. KATOA BARCELONA - 04:06:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
12627MARINA BURGAYA NOGALES 01:00:09
277TXELL JARQUE PUJALS01:00:21
347MERITXELL VELASCO AYGUASANOSA01:02:47
440ANNA FLAQUER PORTI01:02:49

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 04:16:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
12057CLAUDIA PEREZ PAY01:01:57
243CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOMEZ01:03:07
364GEMMA DIAZ RUIZ01:04:55
43553LAIA MARTIN MAGDALENA01:06:13

3. - C.E.T. DISTANCE - 04:22:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
16228SANDRA GOMEZ FERNANDEZ 01:04:19
22139MARTINA ROCCO01:04:23
365JULIANA VILLASANTE DUEÑAS01:04:36
43CARMINA CANDELLERO RAIMONDO01:09:17

4. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 04:27:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
1109EVA RIBALTA FERRER01:02:52
22196ALBA BELLOSTAS CARRERAS01:03:29
31048LAURA QUINTANA GARCIA01:09:46
42643ROSA OLIVÉ FARRÉ01:11:26

5. - CLUB NATACIO BARCELONA - 04:28:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
14082HELENA FLORENTÍ 01:02:55
23552BERTA ARAUZO LLOBET01:05:55
3564ARIADNA RIBOT SANCHEZ01:07:44
48472CRISTINA PUCHE MANGAS01:11:55

6. - FASTTRIATLON BARCELONA - 04:29:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1793LAIA PI BOLTA01:06:18
260ANABEL GRACIA GARASA01:07:07
32601LILIANA CUNHA01:07:45
48122RITA MARIANA ROBLES PICÓ01:08:14

7. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 04:29:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
11853LAURA PEREZ CANTERO01:05:29
24709PAULA LOPEZ CASTILLO01:06:40
33521MONICA CRISOL SALAS01:08:02
42025ADRIANA MESTRES LOPEZ01:09:22

8. - TEAM TRIRELAY - 04:34:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
14574ANNA ROVIRA GARRIDO01:04:35
24217ELISABET CORNELLA CABRERA01:07:13
33789ANNA GOMEZ MUÑOZ01:10:04
46169MAR CASTELLA NOGUE01:12:43

9. - C.N. MATARO - 04:45:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
11194BERTA BASSOLS GONZALEZ01:05:48
25404ALBA BARROSO MONTORO01:06:12
32539MARINA RUBIO RICHARTE01:15:27
44076GEMMA BADIA PRAT01:17:49

10. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 04:52:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
18215MERCHE COMINO CASADO01:11:52
28296EMMANUELLE GRANDIN01:11:56
33868ARIADNA COLOM I VIÑAS01:13:50
43487MERITXELL LARRED FERRAS01:14:42

11. - CLUB ESPORTIU Z5 - 04:56:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
12441ANNA SÁNCHEZ MARTÍNEZ01:09:52
22504MARIA NAVARRO JIMENEZ01:13:39
31687CRISTINA ALEJANDRO TABOADA01:14:03
46211MAR RABANEDA CARMONA01:18:35

12. - C.E.E. SANT GERVASI - 05:03:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
12250ANDREA SECO GARCÍA01:09:36
22265ZAIDA JURADO SÁNCHEZ01:14:47
36162ROSA CASADO MIRALLES01:15:56
42272MARTA RICART CAMPOS01:23:31

13. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:05:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
14664BRENDA TEIXIDO SARAROLS01:09:38
2196LAURA SARAROLS RAMSAY01:13:05
36272MARTA PLANELLAS BACHS01:16:45
44165GEORGINA CALLEJON MARTINEZ01:26:01

14. - CLUB NATACIO BANYOLES - 05:18:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
11487ARIADNA LLOP BUSO01:11:29
22158CARLA MAESTRE MASDEMONT01:17:28
31971ANNA BARBA SOLER01:22:42
43557ANNA PASCUAL PICH01:27:18

15. - CLUB TRIATLO ATLES - 05:24:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
11431MARIA JOSE IBAÑEZ MONTES01:18:15
22159LAURA ZALBA JADRAQUE01:19:35
38401HELENA PUEYO SABARIEGO01:21:48
48482BEATRIZ SOCORRO LLEDÓ01:25:20

16. - TRI+9 EL MASNOU - 05:35:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
15344MARIANA FRAGA SUBTIL01:19:19
22505DOLORS AGUSTI MATALLANA01:21:51
38244LAIA BASCUÑANA CABEZA01:24:46
42617ELENA TRANDAFIR01:29:10

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35