RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
61 291 277 13 1 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E. KATOA BARCELONA - 03:31:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
12503ABEL SERRA SUCARRATS00:51:44
21517POL PUEYO SOLA00:51:59
31218HERIBERT CUBELLS I CUBELLS00:53:07
45635RICARD ALVAREZ HERMS00:54:48

2. - C.E. RAYOTEAM - 03:34:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1971ALEIX SELLARES GONZALEZ00:52:28
2976ALBERT JIMENEZ GARCES00:53:12
33336JORDI GARCIA BERMUDEZ00:54:12
43841JORDI MIRANDA ALFRANCA00:55:02

3. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 03:35:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
11826EWEN TOULGOAT00:51:51
2982LLORENÇ ESTEVE PONS00:51:54
32609MARC ESPINAR ROSAS00:54:51
42618EDUARD GONZALEZ GARCIA00:56:50

4. - C.E.T. DISTANCE - 03:36:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
12606JOSEP VILADOMS BELLART00:53:09
25551FIDEL DIAZ 00:53:28
31311LUCAS CHIRICO00:53:28
41773DANIEL MARTINEZ VALENTIN00:56:27

5. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:37:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
15089ALEIX FABREGAS GRAÑON00:52:58
23419OSCAR MARTINEZ CASTRO00:53:51
32791DANIEL RATERA RAMOS00:54:44
43073ARNAU MONZONIS ADAME00:56:00

6. - AT C. R3 RIPOLLET TRIATLO - 03:38:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
1907ALBERT DAUSA RODRIGUEZ00:53:06
22999FRANCISCO JAVIER TORRES PINO00:54:24
32205OLIVER GARRIDO LUQUE00:54:44
43958JORDI LINARES HERNANDEZ00:55:59

7. - C.N. MATARO - 03:39:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
15837ROGER RIERA BOZZO00:52:33
24463POL PEÑA GONZALEZ00:53:29
32332ANTOLI FAURIA TORRENT00:53:44
42293SINUHE SANCHEZ ALFONSO00:59:28

8. - FASTTRIATLON BARCELONA - 03:40:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:54:53
24686JAN MONTIEL MORENO00:54:53
32144NIL CONGOST SABATER00:54:55
4332SERGI MARTINEZ MERODIO00:55:21

9. - C.N. SABADELL - 03:40:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
15210ALEJANDRO REAL SALANOVA00:52:54
26269BRU ROSET GALI00:55:08
31871DANIEL DORADO FERNANDEZ00:55:12
44621CARLOS HITA MARTOS00:57:45

10. - OCTOWAVE - 03:42:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
12531ALBERT FILELLA VALIENTE00:53:55
22732MARC SERGI BOVE BALLESTE 00:55:58
34799LUCAS ARTIGAS RODRIGUEZ00:56:03
42592PABLO VICENTE MARTÍ00:56:40

11. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 03:44:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN00:54:55
2618RAUL LORENZO MASEDA00:55:38
35421RAUL MARTIN NUÑEZ00:56:57
45896SALVADOR GRAN ESTEVE00:57:03

12. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 03:45:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
11410FÉLIX ACERO OREIRO00:55:34
24714DAVID SERRA TERMENS00:55:49
31420JORDI ALBERT PIGEM I ARRUEGO00:56:03
41418YAGO SÁNCHEZ COSTA00:57:39

13. - C.E. SPEED REPUBLIK - 03:45:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
11319ALEIX GARCIA VILASECA00:55:04
22522SERGI ESCOBAR ROURE00:55:24
31922CESC PARRAMONA TORRES00:56:22
41931UNAI GUARDIOLA GIL00:59:04

14. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:48:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
16103SIMON ALONSO OLIVEROS00:53:54
21958TEO BLANCHAR NIETO00:56:42
32594JAN LLOPIS I ARAGONES00:57:36
44201BRU CALPE CAPELLADES01:00:22

15. - CREU GROGA CALELLA TRIATLO - 03:49:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
15785MARC DONADEU PERARNAU00:53:35
22304JOSE GORDILLO SERRANO00:57:55
32317MARIO LARRUBIA PÉREZ00:58:28
4702KEVIN ERNESTO GÓMEZ MARTINEZ 00:59:25

16. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:50:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
14091ALBERT MAJO RODRIGO00:52:04
22242JOAN POL IVORRA IDAÑEZ00:58:52
31107HECTOR GIRALDO MARTINEZ00:59:38
45454JONATHAN BERROCAL LOPEZ00:59:46

17. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 03:52:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA00:54:07
24816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRAZA00:56:25
32612ABEL ALMODOVAR MORALES00:57:53
42219DAVID LEMOS ARIZA01:04:10

18. - C.E. TRIATLO PICORNELL - 03:53:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
12622ANDRES CHIRINOS SOTO00:55:48
21156VICTOR ROJAS CERVELLERA00:57:28
31189ALBERT SABATER MOLL00:57:33
45849JOAN SALOMON PAGESPETIT01:02:31

19. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:58:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
14873BIEL PLANAS VILAGRAN00:56:16
22720MARTI CAROL ADROHER00:58:17
34121GERARD ROMAGOS VILA00:59:49
42561FERRAN MAS GOMEZ01:04:12

20. - TGCBINN - 03:58:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11161IZAN BAÑOS MARCOS00:58:04
22828XEVI GALLART GARANGOU00:58:06
33362LLUIS VALL-LLOSERA NOGUE00:58:56
41153DIEGO PRECIADO BORREGUERO01:03:40

21. - C. TRIATLO MONTORNES - 04:01:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
15846SERGIO MORENO TORRECILLAS00:54:42
26045LLEIR FORNS ORTEGA00:58:59
38300SERGIO JURADO GOMEZ01:02:21
4679DAVID MAELLA PARRA01:05:04

22. - C.E. NO TE PARES - 04:01:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
11548ISRAEL SANCHEZ RAMOS00:56:12
22163IKER UVIÑA BURGOS00:56:47
31061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZ01:04:17
45476DAVID MOLINA SANCHEZ01:04:33

23. - TRANSTRIATLON - 04:02:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
14526JOEL ALCARAZ PEREZ00:57:15
21281YAGO URIBE MARTÍNEZ00:57:59
3372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:02:15
45742DAVID VIÑUALES BEQ01:05:15

24. - CLUB ESPORTIU Z5 - 04:07:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
14538ARNAU GOMEZ CATALA01:00:40
21704MIQUEL JORDAN BARRAGAN01:00:55
36125MIGUEL HERNÁNDEZ HIDALGO01:01:46
44876PATRICIO ROSSI01:04:00

25. - C.N. BADALONA - 04:08:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
11324ALBERT GARCIA SERRA00:56:52
2164JAUME MARTINEZ LOPEZ01:02:42
31796JAVIER SANCHEZ AMIGO01:04:28
44410ANGEL VALERA MUÑOZ01:04:28

26. - VILADECANS TRIATLO - 04:10:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
14118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSA00:58:32
22147FRANCISCO PEREZ SANCHEZ01:02:09
32676ALBERTO RODRIGUEZ MATA01:03:35
42710DANIEL RODRIGUEZ MATA01:06:14

27. - CLUB TRIATLO SABADELL - 04:11:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
13020FRANCISCO COLLE PEREIRA01:00:33
2818JOSE ANTONIO GESTEIRA ROMERO01:02:21
33154DANIEL SANCHEZ COBO01:02:49
4886ALVARO CLERICO RODES01:05:19

28. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 04:11:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
13205DAVID ROYO CALAVERA00:57:05
28999UNAI ESPINAL MARQUEZ01:02:02
32650PABLO GIL FONZ01:05:54
42649FERRAN SELVA FÍGULS01:06:54

29. - C.N. CALELLA - 04:13:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
14321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINO00:56:53
22071FRANCISCO MARTORELL ROBLES01:00:03
32040DANIEL GARCIA LINARES01:07:03
48392PERCY ANDRES HERRERA LACRUZ01:09:12

30. - TEAM TRIRELAY - 04:14:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
12644MIQUEL IZQUIERDO DELGADO01:01:29
2492JULI PEINADO CLAPÉS01:02:47
35888ISAAC IGLESIAS MOLIST01:03:29
41477JORDI RÍOS MONTERO01:06:23

31. - C.E.E. SANT GERVASI - 04:17:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12255CARLOS GARCÍA DELGADO01:01:32
23044LUIS DE LA CRUZ TAMAYO01:04:08
32586ANTONIO MANUEL ARCO TORRES01:05:49
42247ALBERT SEGURA SANTILLANA01:06:26

32. - C.N. CATALUNYA - 04:18:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
11078SERGI PI BOLTA01:02:33
23442NARCÍS PILLAO FIGUERAS01:03:36
32297ORIOL BARRACHINA MASIP01:05:18
43005JUAN PI MIRA01:07:26

33. - TRI+9 EL MASNOU - 04:24:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
1422OSCAR BARRIENTOS PELLICER00:56:33
28330JUAN PEDRO GROULT ROCA01:02:59
31357OSCAR SANCHEZ PEREZ01:09:05
42136ADAM CODINA DOMINGUEZ01:15:53

34. - C.E. PENEDES COSTA DAURADA - 04:33:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
12723DANIEL SERRANO COLL01:03:04
22620DIEGO IGNACIO PEREIRA MARTÍNEZ01:05:31
34819DANIEL BALSAS PEREZ01:10:32
42226MIGUEL ÁNGEL RUIZ CHAMIZO01:14:08

35. - CLUB TRIATLO ATLES - 04:34:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12151VÍCTOR CABANILLA MARTÍNEZ01:02:00
22387PABLO PARRAL ESPINOSA01:08:22
38440CARLOS BÁEZ RUIZ01:11:27
41223IGNASI CERDÀ EMBUENA01:12:15

36. - CLUB NATACIO SITGES - 04:36:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
13349LUCAS SAIED WITTROCK00:54:44
25055ALEX MUNTANE ORDOÑEZ01:10:03
34080MARIO PRIETO CONESA01:10:41
44767CARLOS MALDONADO ESTEBAN01:20:55

37. - CLUB NATACIO RUBI - 04:37:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11587CARLOS INSA FABREGAT00:53:41
23849GERARDO BLANCO RAMIREZ01:13:24
31586JOSÉ ANTONIO MATIAS SANCHEZ01:14:40
48319VÍCTOR GASTO BARTLETT01:15:33

38. - C.A. IGUALADA - 04:38:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
12114MARC CODINA PRATS01:03:38
22218JOEL HERNÁNDEZ CEREZO01:06:54
3789JOSE ROQUE RIOS CUADROS01:11:26
45050RICARD SOLÉ FIGUERAS01:16:41

39. - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA - 04:39:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
13059RUBEN MORENTE ROBLES01:02:36
22719ALEXANDRE SERRANO ROGER01:05:13
32640ERIC TERUEL CASAJUANA01:15:40
42639ILDEFONSO TERUEL SANCHEZ01:15:41

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35