RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
57 57 0 0 0 0 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 87LAIA RODRIGUEZ GARCIAC. TRIATLO MONTORNESINFF00:24:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1502:44:36
2 84QUERALT BARTOLO DIAZINDEPENDIENTEINFF00:27:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:0802:47:20
3 93ALBA SORIA NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:28:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1902:48:34
4 83CLAUDIA PULIDO GÓMEZINDEPENDIENTEINFF00:28:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:0802:49:07
5 86LAIA FERRER CORACHANC.E. TRIPLAY PRATINFF00:29:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1102:49:15
6 88LAIA ARTIGAS CANO-CABALLETRANSTRIATLONINFF00:31:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1502:51:18
7 85ESTER SOPENA MONTAGUTINDEPENDIENTEINFF00:31:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1102:51:17
8 89JANA TORROLLES ARJÓC.E. SPEED REPUBLIKINFF00:32:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1702:52:52
9 92LAIA BELLOSTAS CARRERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40INFF00:33:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1902:53:49
10 98LUCIA MUÑOZ GARCIAC.E. TRIPLAY PRATINFF00:36:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:2302:56:50
11 91PATRICIA GARCÍA TORNÉC.N. TARRACOINFF00:36:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1702:57:14
12 157ZOE ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKCDF00:45:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:45:0004:30:24
13 147NINA ROIG AGEAFLOR DE TRIATLOCDF00:45:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:5804:30:46
14 129JANA UTGÉ ALEUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERCDF00:48:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:4904:33:41
15 155IRENE DEL CUETO DIAZCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDF00:49:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:45:0004:34:00
16 130CARLA PRADES LARAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERCDF00:56:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:4904:41:32
17 138SIRA MARTIN CILLEROSC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:57:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:5404:42:16
18 137JÚLIA GASOL FORNC.N. TARRACOCDF01:00:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:5404:45:08
19 139SOFÍA RIBERA ROSALC.N. TARRACOCDF01:01:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:5704:46:00
20 131NÚRIA GIL SURIÀTRANSTRIATLONCDF01:02:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:5204:47:47
21 142MARÍA SÁNCHEZ MARTÍNC.N. TARRACOCDF01:07:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:5704:52:49
22 145ALBA RODRIGUEZ FERNANDEZC.N. TARRACOCDF01:10:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:5804:55:16






NP 90INES ESCRIBANO PEREZCLUB TRIATLO CORNELLAINFF
NP 94LAIA ARIADNA TITUÑA NASIMC.E. SPEED REPUBLIKINFF
NP 95ANA PESTAÑA JIMENEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40INFF
NP 96IOLANDA GÒDIA RODRÍGUEZ GC.E. SPEED REPUBLIKINFF
NP 97ÍLIA ANAYA MACIÀC.E. SPEED REPUBLIKINFF
NP 135CARLA FERRARA BOSCHCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDF
NP 154ENYA LECHUGA FROUININDEPENDIENTECDF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35