RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
57 57 0 0 0 0 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 87LAIA RODRIGUEZ GARCC. TRIATLO MONTORNESINFF00:24:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 84QUERALT BARTOLO DIAINDEPENDIENTEINFF00:27:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 93ALBA SORIA NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:28:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 83CLAUDIA PULIDO GÓMEINDEPENDIENTEINFF00:28:59000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 86LAIA FERRER CORACHAC.E. TRIPLAY PRATINFF00:29:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 88LAIA ARTIGAS CANO-CTRANSTRIATLONINFF00:31:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 85ESTER SOPENA MONTAGINDEPENDIENTEINFF00:31:06000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 89JANA TORROLLES ARJÓC.E. SPEED REPUBLIKINFF00:32:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 92LAIA BELLOSTAS CARRCLUB ESPORTIU TRI 4.40INFF00:33:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 98LUCIA MUÑOZ GARCIAC.E. TRIPLAY PRATINFF00:36:27000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 91PATRICIA GARCÍA TORC.N. TARRACOINFF00:36:57000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 157ZOE ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKCDF00:45:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 147NINA ROIG AGEAFLOR DE TRIATLOCDF00:45:48000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 129JANA UTGÉ ALEUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERCDF00:48:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 155IRENE DEL CUETO DIACLUB ESPORTIU TRI 4.40CDF00:49:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 130CARLA PRADES LARAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERCDF00:56:44000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 138SIRA MARTIN CILLEROC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:57:23000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 137JÚLIA GASOL FORNC.N. TARRACOCDF01:00:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 139SOFÍA RIBERA ROSALC.N. TARRACOCDF01:01:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 131NÚRIA GIL SURIÀTRANSTRIATLONCDF01:02:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 142MARÍA SÁNCHEZ MARTÍC.N. TARRACOCDF01:07:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 145ALBA RODRIGUEZ FERNC.N. TARRACOCDF01:10:18000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 109ARNAU PEREZ PASTORC. TRIATLO MONTORNESINFM00:24:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 115ROC ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:25:57000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 105ERIC RUIZ FONTC.N. SABADELLINFM00:26:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 107SERGI DEL RIO SANTACLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:26:38000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 110PAU RIVERO MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESINFM00:27:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 125POL VILAGINES PIQUÉC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:27:54000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 114DYLAN MEROTTOL´3SCOLA SANT JUSTINFM00:27:57000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 117POL TARRADAS DE LA CLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:28:26000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 123GENÍS BALAGUERÓ PEGC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:29:31000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 126ROGER LOPEZ BELTRÀC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:29:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 128GUILLEM BERZOSA SELC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:29:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 112VICTOR GARCIA GILC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:29:47000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 122HUC RAMONET AGUILÓC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:29:59000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 102ALBERT ONIEVA LLOBECLUB ESPORTIU TRI 4.40INFM00:32:03000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 103MARTI CORRETGÉ BAYÓC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:32:18000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 120NIL RIBALTA BADIAC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:32:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 127POL CASTELLANOS SUBC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:35:09000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 121ADRIA DORADO OLIETEINDEPENDIENTEINFM00:35:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 153ADRIA CANTIL DOMENECLUB NATACIO BARCELONACDM00:35:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 108MARC PÉREZ RODRÍGUECLUB NATACIO BARCELONAINFM00:36:24000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 113BIEL IBAÑEZ PINAL´3SCOLA SANT JUSTINFM00:38:33000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 136ALVARO GALLARDO LARPRAT TRIATLO 1994CDM00:39:27000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 101PAU GIL SURIÀTRANSTRIATLONINFM00:39:29000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 156LUCAS REQUENA AMADOGAVA TRIATLOCDM00:39:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 104ENEKO CELAYA BALAGUCLUB ESPORTIU TRI 4.40INFM00:40:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 150CESC PARRAMONA TORRC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:41:22000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 146ALEIX GARCIA VILASECLUB NATACIO MANRESACDM00:41:24000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 134UNAI GUARDIOLA GILC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:42:32000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 118JAN VEGUÉ I COLLADOINDEPENDIENTEINFM00:42:38000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 148GUILLEM CASAS GASOLC.N. TARRACOCDM00:43:11000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 151JOAN COBOS RODRIGUEL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:43:18000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 132DIDAC GIRALT RODRIGL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:48:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 149ALEJANDRO DIEZ KERSPRAT TRIATLO 1994CDM00:48:46000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 133JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:51:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 152HUGO VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM00:53:33000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35