RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
57 57 0 0 0 0 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 109ARNAU PEREZ PASTORC. TRIATLO MONTORNESINFM00:24:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:5303:27:07
2 87LAIA RODRIGUEZ GARCIAC. TRIATLO MONTORNESINFF00:24:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1502:44:36
3 115ROC ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:25:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:5703:28:53
4 105ERIC RUIZ FONTC.N. SABADELLINFM00:26:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:4903:29:07
5 107SERGI DEL RIO SANTAMARIACLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:26:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:5003:29:28
6 84QUERALT BARTOLO DIAZINDEPENDIENTEINFF00:27:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:0802:47:20
7 110PAU RIVERO MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESINFM00:27:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:5203:30:11
8 125POL VILAGINES PIQUÉC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:27:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:03:0403:30:58
9 114DYLAN MEROTTOL3SCOLA SANT JUSTINFM00:27:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:5603:30:53
10 93ALBA SORIA NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:28:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1902:48:34
11 117POL TARRADAS DE LA CORTECLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:28:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:5803:31:23
12 83CLAUDIA PULIDO GÓMEZINDEPENDIENTEINFF00:28:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:0802:49:07
13 86LAIA FERRER CORACHANC.E. TRIPLAY PRATINFF00:29:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1102:49:15
14 123GENÍS BALAGUERÓ PEGUEROC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:29:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:03:0203:32:32
15 126ROGER LOPEZ BELTRÀC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:29:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:03:0603:32:41
16 128GUILLEM BERZOSA SELLARTC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:29:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:03:0703:32:49
17 112VICTOR GARCIA GILC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:29:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:5403:32:41
18 122HUC RAMONET AGUILÓC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:29:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:03:0203:33:01
19 88LAIA ARTIGAS CANO-CABALLETRANSTRIATLONINFF00:31:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1502:51:18
20 85ESTER SOPENA MONTAGUTINDEPENDIENTEINFF00:31:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1102:51:17
21 102ALBERT ONIEVA LLOBERACLUB ESPORTIU TRI 4.40INFM00:32:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:4303:34:46
22 103MARTI CORRETGÉ BAYÓC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:32:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:4703:35:05
23 89JANA TORROLLES ARJÓC.E. SPEED REPUBLIKINFF00:32:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1702:52:52
24 120NIL RIBALTA BADIAC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:32:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:03:0003:35:50
25 92LAIA BELLOSTAS CARRERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40INFF00:33:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1902:53:49
26 127POL CASTELLANOS SUBIRADAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:35:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:03:0703:38:15
27 121ADRIA DORADO OLIETEINDEPENDIENTEINFM00:35:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:03:0003:38:15
28 153ADRIA CANTIL DOMENECHCLUB NATACIO BARCELONACDM00:35:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 108MARC PÉREZ RODRÍGUEZCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:36:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:5103:39:14
30 98LUCIA MUÑOZ GARCIAC.E. TRIPLAY PRATINFF00:36:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:2302:56:50
31 91PATRICIA GARCÍA TORNÉC.N. TARRACOINFF00:36:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1702:57:14
32 113BIEL IBAÑEZ PINAL3SCOLA SANT JUSTINFM00:38:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:5403:41:27
33 136ALVARO GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994CDM00:39:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 101PAU GIL SURIÀTRANSTRIATLONINFM00:39:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:4403:42:12
35 156LUCAS REQUENA AMADORGAVA TRIATLOCDM00:39:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0004:55:0405:34:46
36 104ENEKO CELAYA BALAGUERCLUB ESPORTIU TRI 4.40INFM00:40:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:4703:43:08
37 150CESC PARRAMONA TORRESC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:41:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0004:55:0105:36:22
38 146ALEIX GARCIA VILASECACLUB NATACIO MINORISACDM00:41:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0004:54:5705:36:20
39 134UNAI GUARDIOLA GILC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:42:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0004:54:5305:37:24
40 118JAN VEGUÉ I COLLADOINDEPENDIENTEINFM00:42:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:5803:45:36
41 148GUILLEM CASAS GASOLC.N. TARRACOCDM00:43:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0004:54:5905:38:09
42 151JOAN COBOS RODRIGUEZL3SCOLA SANT JUSTCDM00:43:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0004:55:0105:38:18
43 157ZOE ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKCDF00:45:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:45:0004:30:24
44 147NINA ROIG AGEAFLOR DE TRIATLOCDF00:45:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:5804:30:46
45 132DIDAC GIRALT RODRIGUEZL3SCOLA SANT JUSTCDM00:48:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0004:54:5005:43:20
46 149ALEJANDRO DIEZ KERSTENSPRAT TRIATLO 1994CDM00:48:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0004:54:5805:43:44
47 129JANA UTGÉ ALEUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERCDF00:48:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:4904:33:41
48 155IRENE DEL CUETO DIAZCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDF00:49:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:45:0004:34:00
49 133JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:51:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0004:54:5005:46:08
50 152HUGO VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM00:53:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0004:55:0305:48:36
51 130CARLA PRADES LARAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERCDF00:56:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:4904:41:32
52 138SIRA MARTIN CILLEROSC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:57:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:5404:42:16
53 137JÚLIA GASOL FORNC.N. TARRACOCDF01:00:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:5404:45:08
54 139SOFÍA RIBERA ROSALC.N. TARRACOCDF01:01:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:5704:46:00
55 131NÚRIA GIL SURIÀTRANSTRIATLONCDF01:02:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:5204:47:47
56 142MARÍA SÁNCHEZ MARTÍNC.N. TARRACOCDF01:07:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:5704:52:49
57 145ALBA RODRIGUEZ FERNANDEZC.N. TARRACOCDF01:10:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:5804:55:16






NP 90INES ESCRIBANO PEREZCLUB TRIATLO CORNELLAINFF
NP 94LAIA ARIADNA TITUÑA NASIMC.E. SPEED REPUBLIKINFF
NP 95ANA PESTAÑA JIMENEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40INFF
NP 96IOLANDA GÒDIA RODRÍGUEZ GC.E. SPEED REPUBLIKINFF
NP 97ÍLIA ANAYA MACIÀC.E. SPEED REPUBLIKINFF
NP 99BERNAT VALLS MONESC. TRIATLO MONTORNESINFM
NP 100NIZAR JANNAH RIANC. TRIATLO MONTORNESINFM
NP 106BRUNO DEL RIO ALBAINDEPENDIENTEINFM
NP 111RAFA NAIRNC.E. SPEED REPUBLIKINFM
NP 116ORIOL BALLART ALOSINDEPENDIENTEINFM
NP 119ARCADI SALA CARBASSEC.N. REUS PLOMSINFM
NP 124ORIOL VIOLA ORONICHC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM
NP 135CARLA FERRARA BOSCHCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDF
NP 140POL RUBIO FERNANDEZC.A. IGUALADACDM
NP 141POL SANGLAS VILARRUBIAC.N. VIC-ETBCDM
NP 143ALESSANDRO TUFANO ITURRALL3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 144ORIOL ALONSO BERNARDEZFLOR DE TRIATLOCDM
NP 154ENYA LECHUGA FROUININDEPENDIENTECDF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35