RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
57 57 0 0 0 0 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: INFM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 109ARNAU PEREZ PASTORC. TRIATLO MONTORNESINFM00:24:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:5303:27:07
2 115ROC ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:25:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:5703:28:53
3 105ERIC RUIZ FONTC.N. SABADELLINFM00:26:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:4903:29:07
4 107SERGI DEL RIO SANTAMARIACLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:26:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:5003:29:28
5 110PAU RIVERO MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESINFM00:27:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:5203:30:11
6 125POL VILAGINES PIQUÉC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:27:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:03:0403:30:58
7 114DYLAN MEROTTOL3SCOLA SANT JUSTINFM00:27:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:5603:30:53
8 117POL TARRADAS DE LA CORTECLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:28:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:5803:31:23
9 123GENÍS BALAGUERÓ PEGUEROC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:29:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:03:0203:32:32
10 126ROGER LOPEZ BELTRÀC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:29:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:03:0603:32:41
11 128GUILLEM BERZOSA SELLARTC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:29:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:03:0703:32:49
12 112VICTOR GARCIA GILC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:29:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:5403:32:41
13 122HUC RAMONET AGUILÓC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:29:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:03:0203:33:01
14 102ALBERT ONIEVA LLOBERACLUB ESPORTIU TRI 4.40INFM00:32:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:4303:34:46
15 103MARTI CORRETGÉ BAYÓC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:32:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:4703:35:05
16 120NIL RIBALTA BADIAC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:32:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:03:0003:35:50
17 127POL CASTELLANOS SUBIRADAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:35:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:03:0703:38:15
18 121ADRIA DORADO OLIETEINDEPENDIENTEINFM00:35:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:03:0003:38:15
19 108MARC PÉREZ RODRÍGUEZCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:36:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:5103:39:14
20 113BIEL IBAÑEZ PINAL3SCOLA SANT JUSTINFM00:38:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:5403:41:27
21 101PAU GIL SURIÀTRANSTRIATLONINFM00:39:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:4403:42:12
22 104ENEKO CELAYA BALAGUERCLUB ESPORTIU TRI 4.40INFM00:40:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:4703:43:08
23 118JAN VEGUÉ I COLLADOINDEPENDIENTEINFM00:42:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:02:5803:45:36
CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 153ADRIA CANTIL DOMENECHCLUB NATACIO BARCELONACDM00:35:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 136ALVARO GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994CDM00:39:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 156LUCAS REQUENA AMADORGAVA TRIATLOCDM00:39:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0004:55:0405:34:46
4 150CESC PARRAMONA TORRESC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:41:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0004:55:0105:36:22
5 146ALEIX GARCIA VILASECACLUB NATACIO MINORISACDM00:41:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0004:54:5705:36:20
6 134UNAI GUARDIOLA GILC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:42:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0004:54:5305:37:24
7 148GUILLEM CASAS GASOLC.N. TARRACOCDM00:43:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0004:54:5905:38:09
8 151JOAN COBOS RODRIGUEZL3SCOLA SANT JUSTCDM00:43:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0004:55:0105:38:18
9 132DIDAC GIRALT RODRIGUEZL3SCOLA SANT JUSTCDM00:48:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0004:54:5005:43:20
10 149ALEJANDRO DIEZ KERSTENSPRAT TRIATLO 1994CDM00:48:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0004:54:5805:43:44
11 133JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:51:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0004:54:5005:46:08
12 152HUGO VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM00:53:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0004:55:0305:48:36
CATEGORIA: INFF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 87LAIA RODRIGUEZ GARCIAC. TRIATLO MONTORNESINFF00:24:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1502:44:36
2 84QUERALT BARTOLO DIAZINDEPENDIENTEINFF00:27:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:0802:47:20
3 93ALBA SORIA NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.INFF00:28:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1902:48:34
4 83CLAUDIA PULIDO GÓMEZINDEPENDIENTEINFF00:28:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:0802:49:07
5 86LAIA FERRER CORACHANC.E. TRIPLAY PRATINFF00:29:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1102:49:15
6 88LAIA ARTIGAS CANO-CABALLETRANSTRIATLONINFF00:31:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1502:51:18
7 85ESTER SOPENA MONTAGUTINDEPENDIENTEINFF00:31:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1102:51:17
8 89JANA TORROLLES ARJÓC.E. SPEED REPUBLIKINFF00:32:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1702:52:52
9 92LAIA BELLOSTAS CARRERASCLUB ESPORTIU TRI 4.40INFF00:33:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1902:53:49
10 98LUCIA MUÑOZ GARCIAC.E. TRIPLAY PRATINFF00:36:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:2302:56:50
11 91PATRICIA GARCÍA TORNÉC.N. TARRACOINFF00:36:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0002:20:1702:57:14
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 157ZOE ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKCDF00:45:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:45:0004:30:24
2 147NINA ROIG AGEAFLOR DE TRIATLOCDF00:45:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:5804:30:46
3 129JANA UTGÉ ALEUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERCDF00:48:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:4904:33:41
4 155IRENE DEL CUETO DIAZCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDF00:49:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:45:0004:34:00
5 130CARLA PRADES LARAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERCDF00:56:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:4904:41:32
6 138SIRA MARTIN CILLEROSC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:57:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:5404:42:16
7 137JÚLIA GASOL FORNC.N. TARRACOCDF01:00:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:5404:45:08
8 139SOFÍA RIBERA ROSALC.N. TARRACOCDF01:01:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:5704:46:00
9 131NÚRIA GIL SURIÀTRANSTRIATLONCDF01:02:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:5204:47:47
10 142MARÍA SÁNCHEZ MARTÍNC.N. TARRACOCDF01:07:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:5704:52:49
11 145ALBA RODRIGUEZ FERNANDEZC.N. TARRACOCDF01:10:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0003:44:5804:55:16

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35