RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
687 630 593 12 25 750 20 5 21 19

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6167MARTINA MORENO MONTC.N. VIC-ETBCDF01:02:576000:10:0117300:32:5736.4200:42:5820300:19:5900:00:5300:00:36
2 6254JUDIT IBARRA CAZORLC.A. IGUALADACDF01:04:293300:09:2423500:34:0535.2100:43:2929500:21:0000:00:5800:00:38
3 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF01:05:3923000:12:0726800:34:4534.5300:46:5211800:18:4700:01:0700:00:39
4 2215CRISTINA BATLLES PRFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:05:4710000:10:3519300:33:1736.0500:43:5237800:21:5500:00:4900:00:37
5 1837INÉS ARAGUNDE BELMOFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:09:368800:10:2039300:37:3831.8900:47:5835300:21:3800:01:0300:00:37
6 8130EMMA COTONAT DONATLLICENCIA DE DIACDF01:13:3135000:13:2444600:38:4330.9900:52:0732800:21:2400:01:2300:00:41
7 6187MARINA LLADÓ PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF01:14:1512700:10:5638500:37:2032.1400:48:1656500:25:5900:00:5600:00:46
8 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDF01:15:4138000:13:4744000:38:3131.1600:52:1848000:23:2300:01:3100:00:43
9 1821MIREIA CAVERO SIBERFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:16:4410500:10:3851900:41:2229.0100:52:0053200:24:4400:00:5800:00:52
10 2968MARIONA CESARI ROVIFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:17:4430700:12:5350900:40:5829.2900:53:5150700:23:5300:01:1500:00:51
11 6054IVET RUBIO COMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:19:1546600:14:4346900:39:3130.3700:54:1454600:25:0100:01:3000:00:54
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 59MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:02:1412300:10:5411900:31:3937.9100:42:3318700:19:4100:00:4800:00:25
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:03:045000:09:5116600:32:5336.4900:42:4423300:20:2000:00:4200:00:30
3 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF01:04:162300:09:1424400:34:1235.0900:43:2628500:20:5000:00:4900:00:39
4 1838MARIA ANDREU OLIVERC.N. MATAROCDF01:06:047100:10:1021500:33:4035.6400:43:5040400:22:1400:00:4600:00:36
5 27ÈLIA IBARRA CAZORLC.A. IGUALADACDF01:06:315900:10:0128900:35:1334.0700:45:1432100:21:1700:01:0600:00:32
6 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF01:07:1610300:10:3626200:34:3434.7200:45:1039300:22:0600:00:4400:00:31
7 1844MIREIA ALVAREZ MATAC.N. MATAROCDF01:07:3117400:11:3425900:34:3134.7700:46:0533500:21:2600:00:5800:00:41
8 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:09:056900:10:1033300:36:0133.3200:46:1145500:22:5400:01:1500:00:41
9 649ANNA MORALES VILAMACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:10:0412400:10:5538600:37:2632.0600:48:2136100:21:4300:01:2000:00:55
10 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF01:11:1916300:11:2543300:38:2531.2400:49:5033700:21:2900:01:2600:01:03
11 6110CLARA PESO DOMINGUEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:11:2612200:10:5338200:37:1432.2300:48:0747400:23:1900:01:0500:00:47
12 341SANDRA GALCERAN MENPRAT TRIATLO 1994JNF01:16:2844200:14:2950400:40:5529.3300:55:2430200:21:0400:01:0500:00:49
13 6239BLANCA REVUELTA LOC.N. REUS PLOMSCDF01:17:1331000:12:5444500:38:4031.0300:51:3455900:25:3900:01:1500:00:52
14 7148JUDIT TUNEU CROUSLLICENCIA DE DIAJNF01:26:2148800:14:5857600:46:3825.7301:01:3653300:24:4500:02:4100:02:19
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:58:282600:09:1710000:31:0238.6700:40:198200:18:0900:00:4000:00:29
2 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROSUB23F01:01:4711500:10:4514500:32:2037.1100:43:0511300:18:4200:00:4900:00:34
3 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:02:465200:09:5117500:32:5836.400:42:4920000:19:5700:00:4700:00:36
4 6093PATRICIA PÉREZ NAVACLUB NATACIO SITGESSUB23F01:07:0423900:12:1521000:33:3635.7100:45:5131500:21:1300:01:1000:00:35
5 2943MARIA HERNÁNDEZ CONC.E. INEF LLEIDASUB23F01:07:4324000:12:1521800:33:4735.5200:46:0235800:21:4100:01:0700:00:42
6 5048MIRIAM MURILLO BLAZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMSUB23F01:10:2813500:11:0528800:35:1034.1200:46:1551600:24:1300:01:1000:00:48
7 6066MARIA FONTANALS I CCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:10:3612600:10:5638100:37:1032.2900:48:0642500:22:3000:01:0200:00:46
8 6108CRISTINA ALDEHUELA CLUB NATACIO SITGESSUB23F01:11:2625100:12:2431300:35:3533.7200:47:5948400:23:2700:01:0200:00:41
9 6195AGATA SAFONT ESPINOC.E. RAYOTEAMSUB23F01:13:2230600:12:5240700:37:5731.6200:50:4942700:22:3300:01:1800:00:45
10 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZT3R TRIATLOSUB23F01:14:2342400:14:2139200:37:3731.900:51:5841800:22:2500:01:0300:01:12
11 2093CARLOTA AGUILERA ORINDEPENDENTABF01:15:4140900:14:0739000:37:3631.9100:51:4351000:23:5800:01:2000:00:48
12 7102ANNA FELIP ALEGRETLLICENCIA DE DIASUB23F01:19:0920800:11:5945900:39:0930.6500:51:0858300:28:0100:01:3100:01:05
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF00:59:454100:09:388000:30:4838.9600:40:2615700:19:1900:00:5300:00:37
2 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:06:4822600:12:0522900:33:5635.3600:46:0127800:20:4700:00:5600:00:35
3 6295CRISTINA CABALLEROC.E. KATOA BARCELONAABF01:10:1535800:13:3028300:35:0134.2700:48:3136400:21:4400:01:1600:00:44
4 3541MERCEDES SANCHEZ-COCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:10:3725600:12:2631600:35:3933.6600:48:0542600:22:3200:01:0300:00:45
5 6138SARA DELPUEYO CASANC.E. RAYOTEAMABF01:11:1430400:12:5131900:35:4033.6400:48:3143600:22:4300:01:1200:00:47
6 6141SERENA SERRA MASÓCLUB NATACIO SITGESABF01:11:2438900:13:5525800:34:3034.7800:48:2545800:22:5900:00:5500:00:43
7 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:11:4952800:15:4134300:36:1433.1200:51:5519600:19:5400:01:0000:00:41
8 6166LAURA GONZALEZ ARANC.E. VILA OLIMPICAABF01:14:3439500:13:5740200:37:5431.6600:51:5143700:22:4300:01:3700:01:50
9 5192ANDREA MEDRANO VICEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:14:3941000:14:0839100:37:3731.900:51:4545300:22:5400:01:1800:00:51
10 5031TERESA PASCUAL GODAC.A. LES TORTUGUESABF01:14:4138400:13:5140300:37:5631.6300:51:4745400:22:5400:01:3000:00:54
11 721LAURA DUOCASTELLA TCLUB NATACIO MINORISAABF01:15:3133600:13:1341800:38:1031.4400:51:2351400:24:0800:01:4000:01:09
12 5186CRISTINA SÁNCHEZ FEINDEPENDENTABF01:18:1442300:14:1841600:38:0931.4500:52:2756300:25:4700:01:3200:01:01
13 7167LAIA BLANCO ESPINOSLLICENCIA DE DIAABF01:18:2412100:10:5149300:40:2529.6900:51:1657600:27:0800:01:1300:01:05
14 8111TAMARA CORDOBA LUNALLICENCIA DE DIAABF01:19:2145800:14:3651600:41:1429.100:55:5048700:23:3100:01:5900:01:21
15 7106LARA ARTERO BELTRANLLICENCIA DE DIAABF01:21:1846900:14:4555600:44:1027.1700:58:5541600:22:2300:02:4200:01:53
16 6040MARTA MARIN BLANCOTG TRIATLO SITGESABF01:23:0555800:16:4045300:38:5530.8400:55:3558000:27:3000:01:1200:00:59
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF01:09:0932500:13:0516700:32:5436.4700:45:5946500:23:1000:00:5100:00:42
2 1946MÒNICA BATLLE CARREPRAT TRIATLO 1994ABF01:12:2627400:12:3436500:36:3632.7900:49:1047200:23:1600:00:5900:00:39
3 7162MARIA ROCAFIGUERA BLLICENCIA DE DIAABF01:13:1542800:14:2340100:37:5331.6800:52:1629200:20:5900:01:4400:00:56
4 8118NEUS PARDO SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABF01:13:5743900:14:2838300:37:1432.2300:51:4240700:22:1500:01:4300:00:50
5 6171MIREIA PRAT VILACLUB ATLETIC TORELLO - TRABF01:14:1130900:12:5444700:38:4330.9900:51:3742900:22:3400:01:3700:00:49
6 6044GINA CANSECO RIBASC.E. VILA OLIMPICAABF01:15:2636500:13:3541900:38:1131.4300:51:4649400:23:4000:01:4700:00:55
7 1941CRISTINA MARTINEZ RC.N. VIC-ETBABF01:16:4536800:13:4143100:38:2131.2900:52:0253000:24:4300:01:1200:00:57
8 7130EVA PINEDA GUISADOLLICENCIA DE DIAABF01:17:5251300:15:2845100:38:4930.9100:54:1748900:23:3500:01:0700:01:01
9 5142MARIONA PERALTA GARC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:18:2945900:14:3840800:38:0231.5500:52:4056400:25:4900:01:4000:01:06
10 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF01:21:2555100:16:2447000:39:3430.3300:55:5855500:25:2700:01:2500:01:23
11 8119DAVINIA PALACIOSLLICENCIA DE DIAABF01:21:4243500:14:2652200:41:3128.900:55:5756100:25:4500:03:3400:02:06
12 6163PATRICIA CAPAPEY MACLUB NATACIO SITGESABF01:22:3650400:15:1555100:43:4227.4600:58:5749200:23:3900:02:2800:01:22
13 7122SARAH GUEST GOMEZLLICENCIA DE DIAABF01:23:2346500:14:4351200:41:1029.1500:55:5358100:27:3000:02:2000:01:12
14 99MARIA JOSE PEREZ SACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABF01:30:0256300:16:5856100:44:4626.8101:01:4458500:28:1800:02:0600:01:09
15 6014ELISABET SANCHEZ EXC.A. LES TORTUGUESABF01:30:3456900:17:2557000:45:5326.1501:03:1857700:27:1600:02:3700:01:23
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF01:08:0523700:12:1321600:33:4435.5700:45:5739700:22:0800:00:5400:00:33
2 34JUDITH ANDUJAR PIÑOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:08:3123200:12:1031000:35:3233.7700:47:4228200:20:4900:01:1400:00:40
3 6008NATÀLIA VALLS RUIZCLUB TRIBANDA TRIATLOABF01:10:0533000:13:1032200:35:4733.5400:48:5730800:21:0800:01:3200:01:12
4 1410SARAH FURLAN AMARANC.E. VILA OLIMPICAABF01:10:4833400:13:1230300:35:2433.900:48:3640200:22:1200:01:2000:00:48
5 2766PATRÍCIA MARTÍNEZ SCLUB NATACIO SITGESABF01:10:5027800:12:3740500:37:5731.6200:50:3422700:20:1600:01:1500:00:53
6 8034VANESSA GUIRADO ROMLLICENCIA DE DIAABF01:17:2651200:15:2849700:40:3229.6100:56:0033300:21:2600:02:1600:01:28
7 8009MARIBEL CERDÀLLICENCIA DE DIAABF01:18:1733100:13:1151700:41:1929.0400:54:3050100:23:4700:02:3200:00:51
8 5064BERTA HIJOS GAGOC.E. VILA OLIMPICAABF01:18:3541400:14:1142100:38:1231.4100:52:2356600:26:1200:02:2100:00:58
9 7117NATIVIDAD NAVARRO ALLICENCIA DE DIAABF01:19:2843800:14:2852500:41:4628.7300:56:1447000:23:1400:01:3100:01:41
10 2879MERITXELL SOLER RODCLUB TRIATLO ATLESABF01:20:0745600:14:3651300:41:1129.1400:55:4751900:24:2000:02:1500:01:44
11 8106AMANDA MARTÍN MAYORLLICENCIA DE DIAABF01:20:4740200:14:0157300:46:0826.0101:00:0926500:20:3800:01:5300:01:25
12 8059VERONICA MORENO ROLLICENCIA DE DIAABF01:21:0246200:14:4156200:44:5026.7700:59:3133900:21:3100:02:4200:01:57
13 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF01:24:2557900:18:0452600:41:5328.6500:59:5752400:24:2800:01:4100:01:16
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:03:5312000:10:5113800:32:1337.2500:43:0428100:20:4900:00:4900:00:34
2 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:10:3438700:13:5427000:34:4734.500:48:4137400:21:5300:00:5500:01:00
3 2930JUDITH DIAZ BATLLECLUB NATACIO SITGESV1F01:14:4315800:11:2247200:39:3930.2600:51:0149700:23:4200:01:3000:00:53
4 1866ANTONIA CANO ALARCOC.E. RAYOTEAMV1F01:15:0440300:14:0142900:38:1831.3300:52:1943900:22:4500:01:3700:00:50
5 6073VICTORIA LEON RODRIC.N. VIC-ETBV1F01:15:0643000:14:2444800:38:4430.9800:53:0838000:21:5800:01:1500:00:50
6 1949GEMMA CASULLERAS MACERRR IGUALADAV1F01:15:1338200:13:4943000:38:2031.300:52:0946400:23:0400:01:5800:01:11
7 5187MARTA COLODRÓN BELÍINDEPENDENTV1F01:15:1541800:14:1642000:38:1231.4100:52:2844600:22:4700:01:4000:01:00
8 8088ALICIA SALILLAS TERLLICENCIA DE DIAV1F01:17:2646400:14:4245200:38:5330.8600:53:3550600:23:5100:01:5500:01:28
9 1379VANESSA TEULE ABRILCLUB TRIATLO ATLESV1F01:19:0152100:15:3550100:40:4929.400:56:2443100:22:3700:02:3100:01:42
10 6092MERITXELL NOGUERA OTG TRIATLO SITGESV1F01:19:1647000:14:4548500:40:0729.9100:54:5252200:24:2400:01:4300:01:00
11 6039SANDRA PEZONAGA MALTG TRIATLO SITGESV1F01:20:5051400:15:2849000:40:1829.7800:55:4654800:25:0400:01:3700:01:10
12 731MAITE DELGADO MARTÍCLUB TRIATLO ATLESV1F01:22:0835200:13:2753000:42:1328.4200:55:4056900:26:2800:02:0800:00:49
13 8087MONTSE JAUSET MORANLLICENCIA DE DIAV1F01:23:2458500:19:3854300:43:0627.8401:02:4427100:20:4000:02:0300:01:15
14 2211ANA CLAROS GARCÍAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:24:2553700:15:5356800:45:4526.2301:01:3844500:22:4700:02:1100:00:55
15 8125VIRGINIA POMAR SOLCLLICENCIA DE DIAV1F01:26:2454400:16:0858000:47:3625.2101:03:4443300:22:4000:03:0500:01:14
16 6137Mª ROSARIO CAÑETE JCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1F01:28:0457800:18:0257700:46:4625.6601:04:4847300:23:1600:03:1400:01:27
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:15:4652000:15:3535500:36:2832.9100:52:0349800:23:4300:01:1000:00:46
2 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F01:16:4452300:15:3633500:36:0233.300:51:3854900:25:0600:01:4600:00:51
3 6151CLARA RUIZ RADIGALEC.A. IGUALADAV1F01:18:0845300:14:3539900:37:5031.7200:52:2556000:25:4300:01:4500:00:57
4 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:21:1248000:14:5251400:41:1129.1400:56:0355000:25:0900:01:5600:01:27
5 28ROSA MARIA GIBERGA CERRR IGUALADAV1F01:21:5855300:16:2855700:44:1527.1201:00:4331600:21:1500:02:5900:01:25
6 103ELISABETH RIBO PALC.E.T. DISTANCEV1F01:22:4853900:15:5557100:45:5426.1401:01:4929100:20:5900:02:4200:01:01
7 8139ROSA RUIZLLICENCIA DE DIAV1F01:23:3947200:14:4750300:40:5429.3400:55:4158200:27:5800:01:4200:01:05
8 8005GLORIA MARIN GARDELLICENCIA DE DIAV1F01:23:5556500:17:1857800:46:5725.5601:04:1518500:19:4000:02:3600:01:04
9 8040CRISTINA CARDELLS PLLICENCIA DE DIAV1F01:35:3058300:18:3258800:52:0923.0101:10:4153600:24:4900:02:2600:01:56
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1320PILAR ROYO OLLERCLUB TRIATLO ATLESV2F01:16:2332800:13:0749900:40:4729.4200:53:5442300:22:2900:02:3300:01:09
2 114LIDIA URBAN MURILLOC.E. RAYOTEAMV2F01:22:1647500:14:4950000:40:4729.4200:55:3657200:26:4000:02:1300:01:02
3 8055MONTSE SUBIRANA CODLLICENCIA DE DIAV2F01:22:2639200:13:5752400:41:4328.7700:55:4057400:26:4600:02:1200:01:03
4 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV2F01:25:3556800:17:2556700:45:4326.2501:03:0842000:22:2700:01:3600:00:45
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORC.A. IGUALADAV2F01:12:2828300:12:3942600:38:1631.3600:50:5534100:21:3300:01:0900:01:07
2 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:18:2947300:14:4848200:40:0329.9600:54:5149000:23:3800:01:3300:01:13
3 8031MARTA FORN OSSORIOLLICENCIA DE DIAV2F01:21:4150700:15:2053100:42:1528.400:57:3551100:24:0600:02:4300:00:51
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:26:3353500:15:5157400:46:092601:02:0052800:24:3300:02:1800:01:23
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4559MARCEL CAMPRUBI PIJCLUB NATACIO BARCELONACDM00:55:20900:08:443500:30:0639.8700:38:502000:16:3000:00:3600:00:32
2 4569PAUL LUCAS MAURUS MCLUB NATACIO BARCELONACDM00:56:453600:09:273900:30:1139.7600:39:383200:17:0700:00:4600:00:32
3 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM00:56:524300:09:441800:29:4740.2900:39:314400:17:2100:00:4000:00:28
4 1132EDGAR RUESCAS URBINFLOR DE TRIATLOCDM00:56:554400:09:442200:29:4840.2700:39:324700:17:2300:00:4900:00:31
5 558MARC FERNANDEZ SERRCLUB NATACIO MINORISACDM00:57:344600:09:462700:29:5640.0900:39:426900:17:5200:00:4800:00:29
6 1475RAFAEL FORCADELL FACLUB NATACIO BARCELONACDM00:58:059000:10:224400:30:2039.5600:40:424600:17:2300:00:3700:00:27
7 2124IÑAKI MORET MARTINEC. TRIATLO MONTORNESCDM00:58:383900:09:323100:30:004000:39:3213800:19:0600:00:3900:00:29
8 5928PAU CASAS SERRATSC.N. SABADELLCDM00:59:054000:09:3212200:31:4337.8300:41:156700:17:5000:01:0900:00:48
9 5877JOAQUIN MOJICA BAQUCLUB NATACIO BARCELONACDM01:00:1811100:10:4213000:31:5537.600:42:375600:17:4100:00:4000:00:43
10 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM01:00:522400:09:156000:30:2939.3700:39:4430600:21:0800:00:5200:00:34
11 5908MARIO HUGUET SAN AGCLUB NATACIO BARCELONACDM01:03:179100:10:2415200:32:3736.7900:43:0122800:20:1600:00:5700:01:05
12 5901ADRIA DE MOYA DALMAC.N. MATAROCDM01:04:0517900:11:3719700:33:2335.9500:45:0013600:19:0500:01:3800:00:42
13 5879ROGER PETIT GOZALVECLUB NATACIO BARCELONACDM01:04:3217300:11:3319800:33:2335.9500:44:5617700:19:3600:01:1200:00:40
14 292ALBERT TRAVERIA ESTC.E.T. DISTANCECDM01:07:4520100:11:5520700:33:3435.7500:45:2940800:22:1600:00:4900:00:55
15 4491MARC ZNAIDA GONZÁLEGAVA TRIATLOCDM01:08:1819500:11:4930800:35:2833.8300:47:1729600:21:0100:01:3100:00:47
16 599ALBERT MATEO GRAUC.E. RAYOTEAMCDM01:09:0923300:12:1138900:37:3231.9700:49:4316500:19:2600:01:3500:00:29
17 8067DANIEL DE LA TORRE LLICENCIA DE DIACDM01:09:5826800:12:3128500:35:0234.2500:47:3341700:22:2500:01:4000:00:55
18 4662ROGER BASCO SOLERL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:13:2417700:11:3545600:39:0430.7200:50:3944000:22:4500:01:1900:00:46
19 271DAVID CAMPOS RIBAUINDEPENDENTCDM01:13:5626300:12:2944400:38:3831.0600:51:0744700:22:4900:01:3000:01:04
20 3683ALEX ZAHINO PEREZGAVA TRIATLOCDM01:18:0515400:11:1948000:40:003000:51:1957300:26:4600:01:0600:00:51
21 7185VICTOR PORCEL MORENLLICENCIA DE DIACDM01:20:4555400:16:3456300:44:5126.7601:01:2515800:19:2000:02:4900:01:12
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORCLUB NATACIO MINORISAJNM00:53:09200:08:09200:29:1840.9600:37:27800:15:4200:00:3100:00:24
2 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM00:54:491700:09:11700:29:2840.7200:38:391400:16:1000:00:4100:00:26
3 2910BERNAT COROMINAS OLC.E. RAYOTEAMJNM00:54:541600:09:07900:29:3040.6800:38:371700:16:1700:00:3300:00:26
4 785ROGER MANYÀ VALENZUASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:55:396200:10:02500:29:2440.8200:39:261500:16:1300:00:4500:00:25
5 5741GUILLERMO CORTIJO RC.N. MATAROJNM00:56:081400:09:031500:29:4040.4500:38:435000:17:2500:00:4000:00:29
6 2495PAU NOGUERA SALMEROCLUB NATACIO MINORISACDM00:56:234700:09:481600:29:4140.4300:39:292900:16:5400:00:3100:00:26
7 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:56:316700:10:081100:29:3140.6500:39:392700:16:5200:00:4000:00:34
8 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994JNM00:56:342900:09:214800:30:2239.5200:39:432500:16:5100:00:5300:00:33
9 3270ALBERT HERNANDEZ SECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:56:381000:08:473800:30:1039.7800:38:575700:17:4100:00:4800:00:36
10 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:58:008400:10:178300:30:4938.9400:41:063000:16:5400:00:4900:00:27
11 2023PEDRO AVELLO GOROSTFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:58:3613300:11:039800:31:0138.6900:42:042200:16:3200:00:5400:00:33
12 4201BRU CALPE CAPELLADECLUB NATACIO BARCELONAJNM00:59:1311800:10:474900:30:2239.5200:41:097900:18:0400:00:5800:00:33
13 1367JAVIER BONNIN JORDASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:00:4411400:10:456100:30:3039.3400:41:1517000:19:2900:00:5600:00:38
14 2014RAFAEL BEAUS IRANZFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:00:537600:10:1211800:31:3937.9100:41:5112900:19:0200:00:4100:00:26
15 2191JORDI PINO CONTRERAC.E. RAYOTEAMJNM01:01:068000:10:138700:30:5238.8800:41:0520800:20:0100:00:4700:00:35
16 1331BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM01:01:2714200:11:119700:31:0138.6900:42:1214700:19:1500:00:5200:00:34
17 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM01:01:487500:10:1215000:32:3236.8900:42:4413400:19:0400:00:5500:00:47
18 2381CÈSAR ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:01:509200:10:2713100:31:5537.600:42:2216800:19:2800:00:4600:00:39
19 5770MARC ZARAGOZA CARBAINDEPENDENTCDM01:02:092500:09:1723700:34:0635.1900:43:2311600:18:4600:00:4000:00:37
20 8078SERGI ALIAGALLICENCIA DE DIAJNM01:02:317800:10:1315300:32:3836.7700:42:5118200:19:4000:00:4600:00:37
21 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZC.E. RAYOTEAMJNM01:03:3318000:11:3824300:34:1135.100:45:496000:17:4400:01:2200:00:56
22 3866ALBERT CODINA URGELCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:04:0215100:11:1722000:33:5035.4700:45:0712200:18:5500:01:0800:00:38
23 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:04:0722300:12:0217700:33:0336.3100:45:0513000:19:0200:00:4800:00:36
24 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESJNM01:05:1826900:12:3218500:33:1036.1800:45:4217800:19:3600:00:5700:00:48
25 3703JORDI LARRUY GILABEC.E. RAYOTEAMCDM01:05:2116600:11:2923600:34:0635.1900:45:3519100:19:4600:00:5600:00:36
26 2003ALBERT MORALES FAURFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:05:2422700:12:0615400:32:3936.7500:44:4526600:20:3900:00:5700:00:00
27 4669ALEJANDRO MOLINA MUC.N. MATAROCDM01:05:5528500:12:4216000:32:4536.6400:45:2724700:20:2800:01:1300:00:42
28 3626GUILLEM VILLANUEVA C.E. RAYOTEAMCDM01:06:1419200:11:4820300:33:2935.8400:45:1729000:20:5700:00:5600:00:47
29 2504BERNAT MARCILLA JIMC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:06:2411600:10:4625600:34:2634.8500:45:1231200:21:1200:01:0700:00:40
30 3751PAU JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:07:5516900:11:3132500:35:5033.4900:47:2125900:20:3400:01:0300:00:49
31 4555DARIO JIMENEZ CHAVEPRAT TRIATLO 1994JNM01:07:5521300:12:0024000:34:0835.1600:46:0836700:21:4700:01:2700:00:41
32 1110ADRIÀ GONZÁLEZ COPAGAVA TRIATLOJNM01:17:2939600:13:5837700:37:0432.3700:51:0256800:26:2700:01:5500:01:14
33 7192ORIOL TAHULL MARTINLLICENCIA DE DIAJNM01:18:5950800:15:2051800:41:1929.0400:56:3941100:22:2000:02:2800:01:47
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:53:03400:08:10300:29:1840.9600:37:28600:15:3500:00:3700:00:25
2 5509ROGER CAMPRUBI GALC.E. RAYOTEAMSUB23M00:54:061900:09:121300:29:3540.5600:38:47400:15:1900:00:3800:00:27
3 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:54:231200:08:582300:29:4940.2500:38:47700:15:3600:00:3800:00:33
4 8141ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLOSUB23M00:55:241500:09:052000:29:4740.2900:38:522100:16:3200:00:4700:00:35
5 8140ÒSCAR MARTÍNEZ CASTSALTOKI TRIKIDEAKSUB23M00:55:274800:09:482600:29:5640.0900:39:44900:15:4300:00:4600:00:46
6 2462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVC.E. PICORNELLSUB23M00:56:111300:08:592500:29:5340.1600:38:524100:17:1900:00:4000:00:35
7 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:56:174900:09:501700:29:4540.3400:39:352300:16:4200:00:4500:00:31
8 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. PICORNELLSUB23M00:56:503100:09:224100:30:1339.7100:39:353700:17:1500:00:4000:00:31
9 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM00:57:055400:09:532100:29:4840.2700:39:414900:17:2400:00:4300:00:35
10 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M00:57:5312500:10:553700:30:1039.7800:41:052400:16:4800:00:3600:00:24
11 3311MARC MALLARACH GUINCLUB NATACIO OLOTSUB23M00:58:027400:10:117100:30:3939.1500:40:503500:17:1200:00:4700:00:33
12 3086GERARD LOPEZ GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M00:58:268100:10:146800:30:3439.2600:40:485300:17:3800:00:4900:00:33
13 5976ALEX MATESANZ SALVAW3TRIBCNSUB23M00:59:349800:10:325800:30:2839.3900:41:0011000:18:3400:00:4400:00:34
14 2863MARC ORELLANATG TRIATLO SITGESSUB23M01:00:0313700:11:069900:31:0138.6900:42:077300:17:5600:00:5300:00:35
15 620MARC MARTIN CLOTATRICBMSUB23M01:00:1521900:12:013000:29:5940.0200:42:009100:18:1500:00:5700:00:31
16 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM01:00:3717800:11:376600:30:3339.2800:42:1010100:18:2700:00:4900:00:30
17 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:00:5619000:11:467900:30:4838.9600:42:349900:18:2200:00:5700:00:42
18 8074SERGI BERGA LLOVERALLICENCIA DE DIASUB23M01:00:583400:09:2414300:32:1937.1300:41:4314600:19:1500:00:5500:00:39
19 5492MARC GALLARDO LOMBAC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:01:2415200:11:1812500:31:4937.7200:43:079400:18:1700:01:0000:00:36
20 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:01:2614400:11:1413200:31:5737.5600:43:119200:18:1500:00:5200:00:46
21 937EDUARDO CAMPANARIOPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:01:599900:10:3513600:32:0937.3300:42:4414800:19:1500:00:5500:00:40
22 337CARLOS CERVERA GARCC.A. IGUALADASUB23M01:02:5721800:12:0120600:33:3235.7900:45:334800:17:2400:01:0400:00:35
23 3000JOSEP MOLINS ANGULOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVSUB23M01:02:5915500:11:2111000:31:2638.1800:42:4721900:20:1200:01:2600:00:52
24 8138JESÚS ASENCIOLLICENCIA DE DIAABM01:03:0118300:11:4018400:33:1036.1800:44:508600:18:1100:01:1900:00:48
25 5755ALEX VERA GUZMANDIMENSION3 CLUB TRIATLOSUB23M01:03:4013100:11:0210400:31:1038.500:42:1233600:21:2800:00:4700:00:45
26 3049CRISTIAN MARTINEZ STEAM CALELLA TRIATHLONABM01:04:0129700:12:4815700:32:4236.700:45:3010500:18:3100:01:1400:00:55
27 7173NIL GURT ESCUCHASLLICENCIA DE DIASUB23M01:04:2733700:13:1522700:33:5535.3800:47:104000:17:1700:01:1600:00:42
28 464ADRIÁN OLMO MORAINDEPENDENTABM01:05:1424800:12:2315900:32:4336.6800:45:0621300:20:0800:01:0500:00:42
29 597MARTÍ CASALS SERRACLUB NATACIO SALLENTSUB23M01:05:3217100:11:3218300:33:0936.200:44:4128700:20:5100:01:1500:00:28
30 4102SALVADOR IBAÑEZ VARINDEPENDENTSUB23M01:06:2242700:14:2217400:32:5736.4200:47:1913200:19:0300:01:0900:00:41
31 5876FIDEL COMPTE RABELLCERRR IGUALADASUB23M01:06:4130500:12:5129200:35:1634.0300:48:0710900:18:3400:00:5700:01:27
32 8073ALBERTO GAMEZ MARTÍLLICENCIA DE DIASUB23M01:07:4020700:11:5825400:34:2434.8800:46:2232200:21:1800:01:3100:00:47
33 8075POL SÁNCHEZ BOBETLLICENCIA DE DIASUB23M01:09:1034100:13:1932000:35:4133.6300:49:0021800:20:1000:01:3800:01:05
34 8066PAU MOLIST PUJADASLLICENCIA DE DIASUB23M01:09:2331300:12:5826500:34:4034.6200:47:3836600:21:4500:01:1200:01:02
35 2979ALBERT PUEYO VIDALCLUB NATACIO SITGESABM01:10:0918500:11:4128600:35:0634.1900:46:4747800:23:2200:01:1200:00:43
36 7160JAN ORDOÑEZ VILALLICENCIA DE DIASUB23M01:10:3526500:12:3029800:35:2033.9600:47:5044200:22:4500:01:1200:00:46
37 7174GUILLERMO APARICIO LLICENCIA DE DIASUB23M01:11:0027600:12:3646000:39:1030.6400:51:4614400:19:1400:02:1900:01:28
38 8123BERTRAN GUASCH PARELLICENCIA DE DIASUB23M01:11:3646000:14:3836600:36:4232.700:51:2022600:20:1600:02:1200:01:00
39 7140GORGO GONGORA JIMENLLICENCIA DE DIAABM01:11:4753200:15:4825500:34:2634.8500:50:1434300:21:3300:01:4300:01:12
40 858JOAN PÉREZ LÓPEZCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:12:2444400:14:3134000:36:0633.2400:50:3736800:21:4700:00:5800:00:47
41 7135NIL LLORET GIRONESLLICENCIA DE DIAABM01:13:0540700:14:0641700:38:0931.4500:52:1528400:20:5000:02:5900:01:27
42 8095DANIEL LIGERO GARCILLICENCIA DE DIASUB23M01:14:5033900:13:1850500:40:5529.3300:54:1326300:20:3700:03:0400:01:54
43 7157ENRIC GARCIA MUÑOZLLICENCIA DE DIASUB23M01:15:4046700:14:4346400:39:1730.5500:54:0035700:21:4000:01:3200:01:22
44 8124DAVID BOZOCH ALGILALLICENCIA DE DIASUB23M01:18:5239300:13:5755300:43:5127.3700:57:4830100:21:0400:03:1800:02:10
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5654MICHELE SARZILLAPRAT TRIATLO 1994ABM00:54:02700:08:353400:30:0539.8900:38:40500:15:2200:00:4000:00:27
2 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:54:47300:08:097600:30:4039.1300:38:491200:15:5800:00:4400:00:32
3 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:55:092100:09:141000:29:3040.6800:38:441900:16:2500:00:3400:00:29
4 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:55:293700:09:283200:30:0239.9600:39:301300:15:5900:00:4700:00:30
5 2433VICTOR ALVAREZ DE LPRAT TRIATLO 1994ABM00:55:315700:09:571400:29:3940.4700:39:361100:15:5500:00:4300:00:35
6 3649ORIOL MARIMON CASTEC.A. IGUALADAABM00:56:412700:09:186400:30:3139.3200:39:492800:16:5200:00:4600:00:33
7 3792JORDI ALBERT RAMOS C.N. VIC-ETBABM00:58:4312900:10:583600:30:0739.8500:41:055200:17:3800:00:4900:00:30
8 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM00:58:445500:09:539400:30:5838.7500:40:517000:17:5300:00:5900:00:35
9 1250CRISTIAN ARROYO CESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM00:59:5413200:11:0310100:31:0338.6500:42:066400:17:4800:00:5100:00:30
10 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:0021500:12:005200:30:2339.500:42:235100:17:3700:00:5000:00:35
11 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM01:00:068500:10:1711600:31:3338.0300:41:509300:18:1600:00:4200:00:27
12 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:275300:09:5210700:31:2138.2800:41:1322200:20:1400:00:5400:00:33
13 445JAVIER DÍAZ RODRÍGUCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:01:3516700:11:298100:30:4838.9600:42:1715200:19:1800:01:1900:00:36
14 1350DÍDAC SALVADÓ LLUVEC.N. VILAFRANCA ABM01:01:527900:10:138200:30:4938.9400:41:0228600:20:5000:00:4800:00:43
15 1903KEVIN TARANCON SANTINDEPENDENTABM01:02:4718800:11:438600:30:5138.900:42:3422000:20:1300:00:4500:00:39
16 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:03:3424200:12:1716200:32:4536.6400:45:0210700:18:3200:01:2400:00:00
17 1476XAVIER NAVARRO CIURC.E. VILA OLIMPICAABM01:04:1922100:12:0220400:33:2935.8400:45:3111900:18:4800:01:2900:00:39
18 8052IÑIGO CATALAN ECHAVLLICENCIA DE DIAABM01:04:3318600:11:4219100:33:1536.0900:44:5717600:19:3600:01:1300:00:43
19 537DANI CUENCA SOLDADC.E.T. DISTANCEABM01:04:5934000:13:1816100:32:4536.6400:46:0312400:18:5600:01:0700:00:32
20 4229OSCAR TORRADES LOPECLUB TRIASME TRIATLOABM01:05:4127200:12:3317900:33:0536.2700:45:3820900:20:0300:01:0700:00:52
21 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:05:5120300:11:5624200:34:1135.100:46:0718900:19:4400:00:5900:00:42
22 7177ERIC GARCÍA PÉREZLLICENCIA DE DIAABM01:06:0023400:12:1133200:35:5933.3500:48:106500:17:5000:01:4000:00:47
23 1144MARTI GRACIA LLAURPRAT TRIATLO 1994ABM01:06:5128900:12:4423000:33:5835.3300:46:4221400:20:0900:00:5400:00:28
24 7153ALEIX PORQUERES BOSLLICENCIA DE DIAABM01:07:2310800:10:4017000:32:5536.4600:43:3550400:23:4800:01:2700:00:57
25 7175JACOB SANCHEZ GALEOLLICENCIA DE DIAABM01:08:1531400:12:5923400:34:0435.2300:47:0331300:21:1200:01:3400:00:50
26 8038PABLO SÁNCHEZ ARRIBLLICENCIA DE DIAABM01:08:2529300:12:4532900:35:5433.4300:48:3919000:19:4600:02:0800:00:50
27 8089JOAQUIM FERNANDEZ CLLICENCIA DE DIAABM01:10:3621100:11:5935700:36:3132.8600:48:3039400:22:0600:02:0500:01:25
28 7128PAU AVINYO ARASALLICENCIA DE DIAABM01:10:5722200:12:0243700:38:2931.1800:50:3124600:20:2600:01:4800:01:40
29 8053JAVIER MORENO CAMELLICENCIA DE DIAABM01:11:4047800:14:5155800:44:2027.0700:59:11100:12:2900:02:4600:01:38
30 8086XAVIER VIVES GABRIELLICENCIA DE DIAABM01:12:0128800:12:4340400:37:5731.6200:50:4032500:21:2100:01:4300:01:27
31 8081AMIN AISSATI TAADOULLICENCIA DE DIAABM01:12:3040600:14:0438400:37:1632.200:51:2030900:21:1000:02:1300:01:40
32 5469JOAN BORRAS GALLELC.E. VILA OLIMPICAABM01:12:3136700:13:3936700:36:4232.700:50:2140000:22:1000:01:5200:01:13
33 8104JESÚS PÉREZ CLARIZILLICENCIA DE DIAABM01:12:4939000:13:5642300:38:1431.3900:52:1026700:20:3900:01:1300:01:09
34 2052XAVIER SERRANO BELLDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:13:1936300:13:3242200:38:1431.3900:51:4634200:21:3300:01:3300:01:02
35 1030ORIOL ROVIRA RIBASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:13:2128600:12:4239500:37:4331.8200:50:2545600:22:5600:01:1900:01:19
36 1689FRANCISCO TORRES VINDEPENDENTABM01:13:5137500:13:4338000:37:0732.3300:50:5046100:23:0100:01:4500:01:00
37 8094ALBERTO MELGOSA GARLLICENCIA DE DIAABM01:13:5648400:14:5737200:36:5832.4600:51:5538500:22:0100:02:0200:00:59
38 8045JAVIER SOLDADO PRESLLICENCIA DE DIAABM01:14:2027000:12:3247400:39:4130.2400:52:1339600:22:0700:03:5700:01:43
39 8107ISIDRO FERNÁNDEZ SALLICENCIA DE DIAABM01:15:1050100:15:1241200:38:0431.5200:53:1637600:21:5400:01:4000:01:31
40 7154ANDREU IBAÑEZ FAUQULLICENCIA DE DIAABM01:15:5555200:16:2441500:38:0831.4700:54:3232600:21:2300:02:1400:02:05
41 7187ALVARO GONZALEZ RIVLLICENCIA DE DIAABM01:16:4532300:13:0243800:38:3031.1700:51:3255300:25:1300:02:0800:41:33
42 1482ANTONIO FONT PÉREZC.E. VILA OLIMPICAABM01:16:5654900:16:2237100:36:5432.5200:53:1649300:23:4000:01:3600:01:07
43 7184DIMAS EKKY PRATAMALLICENCIA DE DIAABM01:17:2658200:18:2533700:36:0333.2900:54:2845700:22:5800:02:1800:42:14
44 8049RAFAEL PAJARESLLICENCIA DE DIAABM01:18:2935500:13:2848800:40:1429.8300:53:4253500:24:4700:01:5700:00:45
45 8128ISMAEL BAREA ROSCOLLICENCIA DE DIAABM01:18:4051900:15:3355500:44:0827.1900:59:4112600:18:5900:02:2200:01:20
46 7107XAVIER RADRESA LLENLLICENCIA DE DIAABM01:19:1854100:16:0453900:42:4828.0400:58:5224500:20:2600:02:3400:01:17
47 8084JOSEP GERARD ESTEVELLICENCIA DE DIAABM01:19:3821700:12:0157200:45:5526.1300:57:5635900:21:4200:01:3300:01:02
48 8080JOSEP MIQUEL VIDAL LLICENCIA DE DIAABM01:20:5656700:17:2453200:42:1628.3900:59:4032000:21:1600:01:5600:01:24
49 8093ALEX GARCIA CIBEIRALLICENCIA DE DIAABM01:23:1654600:16:1358100:47:4625.1201:03:5915000:19:1700:03:1900:01:09
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:53:47500:08:12100:29:164100:37:281800:16:1900:00:3200:00:25
2 2456JEREMIE CLEMENTFLOR DE TRIATLOABM00:55:582000:09:121200:29:3440.5900:38:463400:17:1200:00:4100:00:31
3 315JORDI FERNANDEZ JIMC.N. MATAROABM00:56:273500:09:244000:30:1239.7400:39:362600:16:5100:00:4600:00:27
4 240LLUIS VILA AGUILARTRICBMABM00:56:466500:10:075500:30:2439.4700:40:311600:16:1500:00:4200:00:29
5 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM00:56:466100:10:02400:29:2240.8600:39:244500:17:2200:00:4600:00:28
6 353JOAN CUCURELL RAVETC.E.T. DISTANCEABM00:57:044500:09:462800:29:5740.0700:39:434300:17:2100:00:4500:00:30
7 876MARC COMELLAS GONZACLUB NATACIO MINORISAABM00:57:235600:09:561900:29:4740.2900:39:435500:17:4000:00:4300:00:28
8 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM00:57:526600:10:077000:30:3839.1700:40:453300:17:0700:00:4500:00:28
9 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:57:553000:09:215300:30:2339.500:39:448700:18:1100:00:5100:00:30
10 1247GUILLEM SAMANIEGO MFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:503200:09:234700:30:2239.5200:39:4513700:19:0500:00:4100:00:31
11 2378JON ANDER URIBARRI W3TRIBCNABM00:59:2210900:10:409300:30:5738.7700:41:376200:17:4500:00:5000:00:42
12 3089IVAN SANCHEZ ALCARACLUB NATACIO SITGESABM01:00:1113600:11:058900:30:5438.8300:41:598900:18:1200:01:0000:00:30
13 7194DANIEL SIMON GONICLUB TRIATLON EUROPAABM01:00:187000:10:108400:30:5038.9200:41:0015500:19:1800:00:5500:00:40
14 4785OSCAR ESTORACH SOLC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM01:00:2115900:11:247700:30:4539.0200:42:098800:18:1200:00:5700:00:33
15 7188EROS ESQUERRE LAMASLLICENCIA DE DIAABM01:00:29100:07:407400:30:3939.1500:38:1940100:22:1000:01:1000:27:48
16 1270MARC MONTALBAN ESPAC.E. VILA OLIMPICAABM01:00:599500:10:3012100:31:4337.8300:42:1311500:18:4600:00:5800:00:37
17 2251ALBERTO JAVIER MORECLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:01:1320000:11:547500:30:3939.1500:42:3311100:18:4000:00:5000:00:33
18 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:01:2519300:11:484200:30:1639.6500:42:0415900:19:2100:01:0900:00:37
19 4000ERIK GUTIERREZ FERNTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:01:5016500:11:299200:30:5638.7900:42:2516300:19:2500:01:0400:00:36
20 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:02:012200:09:1415100:32:3336.8700:41:4722300:20:1400:00:5400:00:35
21 8115CARLOS GORINALLICENCIA DE DIAABM01:02:3415600:11:2212600:31:5037.700:43:1216200:19:2200:00:5100:00:37
22 1351JACINT HITOS CARMONCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:02:5219900:11:529100:30:5538.8100:42:4721200:20:0500:00:5600:00:56
23 2838JAVIER RUIZ SALVADOINDEPENDENTABM01:03:0726700:12:3014100:32:1737.1700:44:479800:18:2000:01:0300:00:44
24 797XAVIER VIDAL FERNANCLUB TRIATLO PROSANABM01:03:1516200:11:2510500:31:1438.4200:42:3926200:20:3600:01:1800:00:54
25 2787RAÚL GARCÍA MORALINDEPENDENTABM01:03:4429100:12:4414000:32:1437.2300:44:5811400:18:4600:01:0000:00:41
26 5826CARLOS CLARÀ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM01:03:4918900:11:4318200:33:0936.200:44:5212500:18:5700:01:0600:00:48
27 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM01:03:5522500:12:0515500:32:3936.7500:44:4414200:19:1100:00:5100:00:37
28 1000MIGUEL BERBEGALL ROCLUB TRI5UABM01:04:2229600:12:4814600:32:263700:45:1414000:19:0800:01:2000:00:52
29 1004JAUME LLOVET BARBERINDEPENDENTABM01:04:2514000:11:1016400:32:5136.5300:44:0123700:20:2400:01:1300:00:33
30 8133VICTOR PORCAR TREMPLLICENCIA DE DIAABM01:04:4214600:11:1421300:33:4035.6400:44:5419300:19:4800:01:5600:00:48
31 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM01:05:5929200:12:4519500:33:203600:46:0519700:19:5400:01:1700:00:34
32 5298PAU FONT VENDRELLCERRR IGUALADAABM01:06:0017500:11:3522100:33:5135.4500:45:2626100:20:3400:01:0700:00:54
33 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM01:06:0929400:12:4619600:33:2235.9600:46:0820700:20:0100:01:0500:00:36
34 5245ABEL JOVÉ DOLZT3R TRIATLOABM01:06:1020400:11:5721200:33:3935.6600:45:3625700:20:3400:01:1600:00:47
35 2675DANIEL RODRÍGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM01:07:0035600:13:2816300:32:5036.5500:46:1827700:20:4200:01:0700:00:48
36 5819IU BENET DURANC.A. LES TORTUGUESABM01:07:2149100:15:0022300:33:5235.4300:48:5210300:18:2900:01:0700:00:41
37 7149LEE EASONLLICENCIA DE DIAABM01:07:329400:10:3024800:34:1635.0200:44:4644400:22:4600:01:1900:01:27
38 7133SAMUEL GUERRERO SULLICENCIA DE DIAABM01:08:145800:10:0042800:38:1731.3500:48:1719900:19:5700:01:3200:00:51
39 1502JOAN VILÀ SOTOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:08:2432100:13:0225300:34:2234.9200:47:2429400:21:0000:00:5000:00:41
40 5311PAU BERGADA CUDOSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:08:5627900:12:3826900:34:4734.500:47:2533800:21:3100:01:1200:00:57
41 2000IVAN HARO CARDONAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:09:0135400:13:2733800:36:0433.2700:49:3117200:19:3000:01:3600:00:49
42 7116EDUARD SERRES LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:09:2323800:12:1332300:35:4733.5400:48:0032700:21:2300:01:2300:00:55
43 5993RAMON SOLER TOUSC.N. VIC-ETBABM01:09:5225900:12:2727800:34:5634.3500:47:2342200:22:2900:01:2400:00:56
44 2928FRANC LIRIA BERRUEZCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:09:5539700:13:5830000:35:2333.9100:49:2125800:20:3400:01:1800:01:07
45 1957FERNANDO GOMEZ RODRTG TRIATLO SITGESABM01:10:0847100:14:4523900:34:0835.1600:48:5331700:21:1500:01:1300:00:42
46 8113TOMÁS ZÚÑIGA CHODILLLICENCIA DE DIAABM01:10:1841500:14:1127100:34:4734.500:48:5832300:21:2000:01:4600:01:18
47 7139JORDI RIBERA RIBERALLICENCIA DE DIAABM01:10:1934500:13:2035200:36:2632.9400:49:4625500:20:3300:01:5800:01:08
48 8058FRANCISCO JAVIER VELLICENCIA DE DIAABM01:11:0130000:12:4932700:35:5033.4900:48:3941400:22:2200:01:4100:00:53
49 1693JUAN CASINO RODRIGUINDEPENDENTABM01:11:2739800:13:5829700:35:2033.9600:49:1839900:22:0900:01:4600:00:41
50 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:11:3326400:12:3040900:38:0331.5400:50:3329300:21:0000:01:3500:01:11
51 2848JULIÁN MARTÍNEZ FRÍINDEPENDENTABM01:11:5643100:14:2531400:35:3733.6900:50:0237500:21:5400:01:4100:01:04
52 7101ALEX GARCÍA NAVARROLLICENCIA DE DIAABM01:12:0433300:13:1139400:37:3831.8900:50:4931800:21:1500:01:4000:01:30
53 7146PAU PUJOL GRAELLSLLICENCIA DE DIAABM01:13:0833200:13:1134500:36:1633.0900:49:2749600:23:4100:01:5600:01:05
54 2179ALEIX CAMINAL BOBETTG TRIATLO SITGESABM01:13:1350200:15:1533000:35:5433.4300:51:0938900:22:0400:01:3500:01:30
55 7147RAIMON BOQUERA ANTILLICENCIA DE DIAABM01:13:5749300:15:0244300:38:3631.0900:53:3823200:20:1900:01:4700:01:23
56 7158JORDI DE LA CRUZ BALLICENCIA DE DIAABM01:14:3747400:14:4941400:38:0531.5100:52:5436200:21:4300:01:5700:01:30
57 8042SANTIAGO MANUEL SOLLLICENCIA DE DIAABM01:15:3540100:13:5942500:38:1531.3700:52:1447600:23:2100:02:0500:01:26
58 8122DAVID MARTINEZ BERTLLICENCIA DE DIAABM01:15:3544300:14:2943900:38:3131.1600:53:0043000:22:3500:01:4500:01:07
59 1170ROBERT FLORES SERRACLUB TRIATLO ATLESABM01:16:1836900:13:4146100:39:1430.5900:52:5547900:23:2300:01:4400:01:07
60 3093MARC SANJUAN SAEZINDEPENDENTABM01:17:1252400:15:3648100:40:0129.9900:55:3734800:21:3500:02:0000:01:13
61 8014XAVIER RUIZ PATERNALLICENCIA DE DIAABM01:17:4156600:17:2147700:39:4830.1500:57:0925400:20:3200:02:1000:01:36
62 8060JAIME RUIZ JIMENEZLLICENCIA DE DIAABM01:18:3334400:13:2053400:42:2228.3200:55:4245200:22:5100:01:4900:01:20
63 8044ALEJANDRO SOLDADO PLLICENCIA DE DIAABM01:19:4447900:14:5242700:38:1731.3500:53:0957000:26:3500:01:4400:01:22
64 7191JAVIER GONZALEZ IGLLLICENCIA DE DIAABM01:20:1153600:15:5153800:42:4328.0900:58:3435200:21:3700:02:4300:47:51
65 8037JONATHAN TAPIA LOPELLICENCIA DE DIAABM01:24:2457200:17:3056500:45:0526.6201:02:3537100:21:4900:02:3600:01:43
66 4792RAUL PÉREZ MARTÍNETG TRIATLO SITGESABM01:25:1557700:17:5956400:44:5826.6901:02:5741000:22:1800:02:1600:01:36
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:53:50600:08:205100:30:2339.500:38:43300:15:0700:00:3000:00:29
2 280RODRIGO TORRES HERNASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:54:20800:08:382900:29:5840.0400:38:361000:15:4400:00:3800:00:24
3 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:58:03000:00:00000:00:00000:40:503600:17:1300:00:0000:00:27
4 8142IGNACIO ORTIZ MARTIMARLINS TRIATLON MADRIDABM00:58:119700:10:325400:30:2339.500:40:553900:17:1600:00:4300:00:30
5 3763RAFAEL SAN JOSE AMAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM00:58:428300:10:157300:30:3939.1500:40:546300:17:4800:00:4900:00:36
6 138MARIUS BLANCH PLANAC.N. VIC-ETBABM00:59:4211000:10:416700:30:3339.2800:41:1410200:18:2800:00:5500:00:37
7 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:0114800:11:158800:30:5438.8300:42:096800:17:5200:00:5300:00:35
8 4342JAUME GONZALEZ INSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:1116100:11:256900:30:3439.2600:41:599000:18:1200:00:5400:00:34
9 780CRISTIAN GUILLAMOT C.E.T. DISTANCEABM01:00:161800:09:1112300:31:4937.7200:41:0014900:19:1600:02:0300:00:35
10 2991ANTONI CAPELL BUENDCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:00:1914500:11:1410200:31:0438.6300:42:187700:18:0100:01:1000:00:36
11 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:4614700:11:1512400:31:4937.7200:43:045800:17:4200:01:0100:00:36
12 2176DAVID ALDEA PERONAC.E. PICORNELLABM01:00:5417000:11:316200:30:3039.3400:42:0112100:18:5300:00:4200:00:35
13 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:01:0420900:11:594300:30:1839.600:42:1711700:18:4700:00:5200:00:35
14 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM01:01:3218100:11:388500:30:5138.900:42:2913100:19:0300:01:1400:00:37
15 3334GREGORIO SAINZ PARDCLUB TRIATLO ATLESABM01:01:598200:10:1414700:32:2736.9800:42:4115300:19:1800:01:1100:00:45
16 863JOAN CALABUIG I GASC.N. SABADELLABM01:02:268700:10:1912700:31:5137.6800:42:1022900:20:1600:00:5300:00:33
17 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:02:4230100:12:5012000:31:4237.8500:44:328400:18:1000:00:4900:00:31
18 1034IGNACIO MUÑOZ MENACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:537200:10:1014900:32:2836.9600:42:3822500:20:1500:01:1600:00:39
19 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:0310100:10:3514200:32:1837.1500:42:5321700:20:1000:00:5900:00:39
20 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994ABM01:03:0521400:12:0019200:33:1536.0900:45:156600:17:5000:01:5400:00:48
21 5906RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:03:1119700:11:4919000:33:1436.1100:45:038000:18:0800:01:0500:00:36
22 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESABM01:03:266300:10:0314400:32:2037.1100:42:2330000:21:0300:00:4800:00:39
23 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM01:03:3022000:12:0217600:32:5936.3800:45:0110400:18:2900:00:5700:00:47
24 1714ORIOL VILAREGUT PRAC.N. VIC-ETBABM01:03:3532600:13:0511300:31:3138.0800:44:3612700:18:5900:01:0000:00:36
25 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAABM01:04:08000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 1049JOSÉ JUAN MURCIA NICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:3913900:11:0911200:31:2838.1400:42:3738800:22:0200:00:5200:00:45
27 7118JORDI MANCHON BARRELLICENCIA DE DIAABM01:05:3815300:11:1922200:33:5135.4500:45:1024800:20:2800:01:3700:01:03
28 5623CARLOS DURO ÁLVAREA.D. RUNNING VIGIAABM01:06:0030300:12:5118800:33:1136.1600:46:0220200:19:5800:01:2200:00:49
29 338JORDI GUALLARCLUB ESPORTIU Z5ABM01:06:0610400:10:3726600:34:4134.600:45:1828000:20:4800:01:2500:01:02
30 1328VICTOR BERMUDEZ MELCLUB TRIATLO ATLESABM01:06:2024400:12:1716900:32:5536.4600:45:1230700:21:0800:01:4300:00:41
31 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:06:3136200:13:3222500:33:5435.400:47:2613500:19:0500:01:4300:00:53
32 1569DANIEL MARIN SÁNCHECLUB TRIASME TRIATLOABM01:06:3531200:12:5725000:34:2134.9300:47:1815100:19:1700:01:4100:00:46
33 1665JOSE MANUEL PÉREZ BCLUB TRIATLO PROSANABM01:06:4035100:13:2620900:33:3535.7300:47:0118100:19:3900:01:4900:00:45
34 8109DAVID MONTAÑÉS HERNLLICENCIA DE DIAABM01:06:5319400:11:4826700:34:4134.600:46:2923900:20:2400:01:2700:00:55
35 7109ALEXANDRE SALDES BALLICENCIA DE DIAABM01:07:0124300:12:1724700:34:1535.0400:46:3225000:20:2900:01:1300:00:59
36 1749JOSE MARIA GARCIA SCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:07:1544800:14:3219900:33:2535.9100:47:5715400:19:1800:01:2200:00:53
37 2388XAVI XAMPENY RODRIGMARLINS TRIATLON MADRIDABM01:07:2916800:11:3120500:33:3235.7900:45:0341900:22:2600:01:1400:00:39
38 480ANDREU DICHÓS MUÑOZCLUB NATACIO SITGESABM01:07:4623600:12:1227600:34:5334.400:47:0527400:20:4100:00:5800:00:44
39 362RODRIGO CARRIL MORACLUB NATACIO SITGESABM01:07:4838100:13:4818600:33:1136.1600:46:5928300:20:4900:01:0800:00:50
40 824XAVIER FONTSERE ROVC.A. LES TORTUGUESABM01:08:1141100:14:0921700:33:4435.5700:47:5323000:20:1800:01:2900:00:38
41 396SERGIO DAVILA COZARCLUB NATACIO RUBIABM01:08:3937900:13:4520200:33:2835.8600:47:1333400:21:2600:01:2700:00:47
42 7164MARC TORNEL FABREGALLICENCIA DE DIAABM01:08:4624500:12:1932800:35:5333.4400:48:1226000:20:3400:01:2200:01:00
43 7176ROGER GALVANY GALOBLLICENCIA DE DIAABM01:08:5832900:13:1030200:35:2333.9100:48:3324300:20:2500:01:5800:01:08
44 451ALFONS BLAS SÁNCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM01:09:0335900:13:3021100:33:3835.6800:47:0837700:21:5500:00:5900:00:33
45 4607CRISTIAN RODRIGUEZ CLUB NATACIO MINORISAABM01:09:1625400:12:2530400:35:2633.8700:47:5133200:21:2500:01:1300:00:56
46 2841IVAN HIDALGO CABALLFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:09:2220600:11:5830900:35:3133.7900:47:2937300:21:5300:01:0100:00:55
47 5518MARIO ALBERTO BERNAGAVA TRIATLOABM01:09:3038800:13:5434400:36:1433.1200:50:0816100:19:2200:02:1500:01:06
48 8098PABLO GARCIA TORRELLLICENCIA DE DIAABM01:09:5725200:12:2429300:35:1833.9900:47:4240500:22:1500:01:5700:01:36
49 861VICTOR ADOLFO ARTUNC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:10:2249900:15:0931100:35:3333.7600:50:4218300:19:4000:01:0300:01:18
50 8023ANSELMO GONZALEZ ANLLICENCIA DE DIAABM01:10:2431500:12:5934900:36:223300:49:2129900:21:0300:01:4500:01:05
51 4402SERGIO FUENTES ROSACLUB ESPORTIU Z5ABM01:10:2840000:13:5932400:35:4933.500:49:4827000:20:4000:01:2400:00:51
52 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:10:3544000:14:2830500:35:2633.8700:49:5427300:20:4100:01:0700:00:38
53 7190DANI CORVO ROJASLLICENCIA DE DIAABM01:11:1631600:13:0033600:36:0333.2900:49:0340300:22:1300:03:0100:00:56
54 8017DAVID SALGUEIRO GARLLICENCIA DE DIAABM01:11:3146300:14:4129000:35:1534.0400:49:5634700:21:3500:01:5400:01:20
55 260JORDI FLORENSA GAMUTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:11:3244100:14:2927700:34:5434.3800:49:2339800:22:0900:01:3700:00:43
56 8110RAMON BOTELLA NIETOLLICENCIA DE DIAABM01:11:5737800:13:4536400:36:3632.7900:50:2134900:21:3600:01:3100:01:01
57 1186IVAN VICEDO BARRIENCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:12:1024700:12:2229100:35:1634.0300:47:3852500:24:3200:01:2000:00:58
58 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:12:2540500:14:0243400:38:2531.2400:52:2720100:19:5800:02:1300:01:41
59 7181CARLOS RIVERA VIZCALLICENCIA DE DIAABM01:12:2634600:13:2137400:37:0132.4200:50:2239000:22:0400:02:1500:35:58
60 7183JUAN SEBASTIAN MORULLICENCIA DE DIAABM01:12:4042000:14:1837800:37:0632.3500:51:2431900:21:1600:01:5000:01:12
61 8112MATIAS NORIEGA LOPELLICENCIA DE DIAABM01:12:4615700:11:2241100:38:0331.5400:49:2547700:23:2100:01:3500:01:15
62 7110PERE MARTI FRIGOLELLICENCIA DE DIAABM01:12:4738600:13:5346200:39:1530.5700:53:0818000:19:3900:02:1000:01:11
63 7150MATTEO BESTETTILLICENCIA DE DIAABM01:12:5648200:14:5439700:37:4931.7300:52:4322100:20:1300:01:4500:01:19
64 8011ALBERTO CASTAÑEDA TLLICENCIA DE DIAABM01:13:0154200:16:0535000:36:2332.9800:52:2825600:20:3300:01:4100:01:05
65 2277ROGER TURRO JOVERU.C. SANT CUGATABM01:13:1649400:15:0331700:35:3933.6600:50:4242800:22:3400:01:4300:01:03
66 634MARC CANO CANALFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:13:4345200:14:3434100:36:0633.2400:50:4046300:23:0300:01:4500:00:49
67 2460RUBEN BENITEZ RIBASTRI2WINABM01:13:5116000:11:2547100:39:3630.300:51:0145000:22:5000:01:1100:00:49
68 7189IGNASI GIMENO FIGULLICENCIA DE DIAABM01:14:1411700:10:4639800:37:4931.7300:48:3555800:25:3900:02:2600:01:08
69 7156J. LUIS DORADOLLICENCIA DE DIAABM01:14:1928400:12:4138800:37:3131.9900:50:1251200:24:0700:01:5900:01:01
70 8021JUAN DE GISPAERT UCLLICENCIA DE DIAABM01:14:4137200:13:4349100:40:1929.7600:54:0226800:20:3900:02:2900:01:23
71 8136JORDI VALLS VERDAGLLICENCIA DE DIAABM01:15:0051000:15:2248700:40:1329.8400:55:3516400:19:2500:02:3400:01:19
72 1731EDUARD MIGUEL BUILC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:16:0349700:15:0845400:38:5630.8200:54:0438300:21:5900:01:3700:00:57
73 8008JORDI SUALÍS ABADALLLICENCIA DE DIAABM01:16:1644900:14:3250700:40:5629.3200:55:2827900:20:4800:02:3500:01:04
74 7108ALBERT ALONSO TELLOLLICENCIA DE DIAABM01:17:0950000:15:1137500:37:0332.3900:52:1454000:24:5500:01:5200:01:22
75 8069ERIC GIRAUDLLICENCIA DE DIAABM01:17:3136100:13:3145500:39:0430.7200:52:3554100:24:5600:02:1000:01:07
76 7141ELIAS PEDRAZA BERENLLICENCIA DE DIAABM01:17:4242500:14:2250200:40:5029.3900:55:1242400:22:3000:02:1800:00:55
77 8062CARLOS DURAN GUTIÉRLLICENCIA DE DIAABM01:18:3947600:14:5051100:40:5929.2800:55:4945100:22:5000:01:5700:01:32
78 8137DIEGO CUSSOLLICENCIA DE DIAABM01:18:5654800:16:2052000:41:2428.9900:57:4431100:21:1200:03:0100:01:26
79 8026ARTURO NAVARRO MARLLICENCIA DE DIAABM01:19:0548300:14:5646600:39:2530.4400:54:2153100:24:4400:01:3600:01:11
80 8077SALVA MAS CAPDEVILALLICENCIA DE DIAABM01:19:1048100:14:5350800:40:5729.300:55:5047500:23:2000:01:5200:01:31
81 7168PIERRE MALCHAIRLLICENCIA DE DIAABM01:19:2351700:15:3054600:43:1427.7600:58:4426900:20:3900:02:2800:01:57
82 7169JOSE GUZMAN NAVARROLLICENCIA DE DIAABM01:19:2645100:14:3355900:44:3126.9600:59:0423500:20:2200:03:3400:01:16
83 7182VICTOR ALONSO FONSLLICENCIA DE DIAABM01:19:4241600:14:1147600:39:4530.1900:53:5656200:25:4600:01:4800:43:26
84 8007NATXO GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:19:4443600:14:2748900:40:1729.7900:54:4454500:25:0000:02:5900:01:08
85 1182JAVIER POVEDA NUÑEZCLUB NATACIO SITGESABM01:20:1753800:15:5545000:38:4730.9400:54:4255600:25:3500:01:4700:00:54
86 3309JUAN JOSÉ MUÑOZ JIMPRAT TRIATLO 1994ABM01:20:1848900:14:5940000:37:5031.7200:52:4957800:27:2900:01:2800:01:02
87 8134ADRIÀ MAS TREPATLLICENCIA DE DIAABM01:20:1852200:15:3547500:39:4430.200:55:1954400:24:5900:02:1200:00:50
88 8024CARLOS RUIZ SERRALLICENCIA DE DIAABM01:20:3054700:16:1449500:40:2829.6500:56:4250300:23:4800:01:4000:01:01
89 7142IVAN HUGO GUTIERREZLLICENCIA DE DIAABM01:20:3149800:15:0935100:36:2332.9800:51:3258700:28:5900:01:3600:01:49
90 7170ALEXANDRE VILALTA GLLICENCIA DE DIAABM01:21:2742600:14:2253700:42:3228.2100:56:5452700:24:3300:03:0300:01:12
91 7134LLORENÇ ROCA FONT LLICENCIA DE DIAABM01:21:3152500:15:3655200:43:5027.3800:59:2639100:22:0500:02:2000:01:00
92 8025RAFAEL CAMPOS VALENLLICENCIA DE DIAABM01:21:5353000:15:4354900:43:2927.600:59:1243500:22:4100:02:3700:01:41
93 7113ANTONI PUIG PADULLÉLLICENCIA DE DIAABM01:22:2458000:18:0747800:39:5330.0900:58:0052100:24:2400:02:1200:01:31
94 8102ALBERTO LÓPEZ BRAGALLICENCIA DE DIAABM01:24:4056200:16:4958300:49:1024.4101:05:5911200:18:4100:03:0300:01:49
95 8019ORIOL MONTSERRAT JULLICENCIA DE DIAABM01:31:1158400:18:5558500:50:4423.6501:09:3934000:21:3200:03:0200:02:18
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M00:57:136400:10:04800:29:3040.6800:39:345400:17:3900:00:4700:00:36
2 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAV1M00:57:382800:09:194500:30:2039.5600:39:397600:17:5900:00:3900:00:30
3 1551GERARD BAELLA ESPLCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M00:58:408600:10:187200:30:3939.1500:40:575900:17:4300:00:5100:00:31
4 208PERE MARQUINA PEREZCLUB TRIATLO ANDORRAV1M00:59:095100:09:519500:30:5938.7300:40:509500:18:1900:00:4400:00:34
5 4687FRANCISCO JESUS TOMCLUB NATACIO SITGESV1M00:59:407700:10:139000:30:5538.8100:41:0810600:18:3200:00:5700:00:38
6 1011DAVID DE LA CRUZ SAINDEPENDENTV1M00:59:509600:10:3211500:31:3338.0300:42:056100:17:4500:00:4500:00:32
7 2070DAVID SEVILLA CASTIC.A. IGUALADAV1M01:00:127300:10:1112800:31:5237.6600:42:038300:18:0900:01:0500:00:33
8 2168JUAN CARLOS SERRAT CLUB NATACIO SITGESV1M01:00:173800:09:315000:30:2339.500:39:5423600:20:2300:00:5100:00:37
9 372NICOLAS SAENZ BRIASCLUB NATACIO SITGESV1M01:00:2320500:11:583300:30:0339.9300:42:0110000:18:2200:00:4700:00:33
10 1274XAVIER GISPERT PORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:00:4320200:11:565600:30:2739.4100:42:239700:18:2000:00:0000:00:38
11 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:00:4310600:10:385700:30:2839.3900:41:0617900:19:3700:00:4600:00:28
12 4453DAVID MARTINEZ MARTCLUB NATACIO SITGESV1M01:01:1714100:11:109600:31:0038.7100:42:1013900:19:0700:00:5400:00:35
13 368MIQUEL MORALES ROLDCERDANYOLA CHV1M01:01:3114300:11:1210300:31:0638.5900:42:1814300:19:1300:00:5200:00:39
14 3396FROILAN TUTUSAUS LOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:02:0711200:10:446500:30:3239.300:41:1628800:20:5100:00:5200:00:35
15 3987JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M01:02:1113800:11:0811400:31:3238.0500:42:4017300:19:3100:00:4300:00:54
16 2902DAVID FORN FRIASC.E. RAYOTEAMV1M01:02:2111300:10:4411700:31:3837.9300:42:2220500:19:5900:01:1400:00:51
17 3765RUBÉN MARTIN PEINADGAVA TRIATLOV1M01:02:2919800:11:5120800:33:3435.7500:45:253100:17:0400:01:1500:01:02
18 3328JORDI ARANDA GONZALGAVA TRIATLOV1M01:02:5021600:12:0015800:32:4236.700:44:428100:18:0800:01:0200:00:35
19 569DAVID ORPI FERNANDEC.E. TRIATLO.CATV1M01:03:3918400:11:4018100:33:0736.2400:44:4712000:18:5200:01:1700:00:39
20 2127VÍCTOR OLIVE VIVANCTRI2WINV1M01:04:0218700:11:437800:30:4539.0200:42:2834400:21:3400:00:5800:00:41
21 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:04:1727500:12:3413700:32:1337.2500:44:4717100:19:3000:01:1100:00:38
22 3040JORDI NOTARIO SABATTRI2WINV1M01:04:4534900:13:2423300:34:0235.2600:47:264200:17:1900:01:3100:00:42
23 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:05:0226100:12:2813500:32:0937.3300:44:3724100:20:2500:00:5300:00:32
24 2210MARC LLOVERA SUBIRAU.C. SANT CUGATV1M01:05:0334800:13:2421400:33:4035.6400:47:047500:17:5900:01:1700:00:52
25 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M01:05:1713000:11:0224100:34:1135.100:45:1321100:20:0400:01:1400:00:56
26 557DAVID GARCIA CRUZTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:05:4716400:11:2623800:34:0735.1700:45:3322400:20:1400:01:2000:01:08
27 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:05:4836000:13:3113300:32:0837.3400:45:3921500:20:0900:01:0000:00:34
28 3395JOSÉ MARIA PRIETO ACERRR IGUALADAV1M01:06:4544600:14:3119400:33:1936.0200:47:5012300:18:5500:00:5500:00:34
29 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:06:5527100:12:3318700:33:1136.1600:45:4431000:21:1100:01:0300:00:34
30 5925CARLES RAMOS ABELLACLUB TRIATLO BLANESV1M01:07:0446100:14:3924500:34:1535.0400:48:548500:18:1000:01:0500:00:40
31 4273NICOLÁS DIAZ EXPOSIT3R TRIATLOV1M01:07:1429900:12:4924600:34:1535.0400:47:0421600:20:1000:01:2500:00:47
32 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M01:07:3221000:11:5920000:33:2635.8900:45:2539500:22:0700:01:2300:00:38
33 2097RAFAEL CEREZUELA LOC.A. LES TORTUGUESV1M01:07:3937600:13:4422800:33:5535.3800:47:3920600:20:0000:02:0400:01:01
34 7123JOSEBA SANTAMARIA RLLICENCIA DE DIAV1M01:07:4536400:13:3328200:35:0134.2700:48:3414100:19:1100:01:0800:01:07
35 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:08:1140400:14:0127300:34:4834.4800:48:4916000:19:2200:01:1900:00:42
36 8030XAVIER CARRERALLICENCIA DE DIAV1M01:08:1923500:12:1224900:34:1834.9900:46:3037200:21:4900:01:1800:00:55
37 745DANIEL VILLENA FRESCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:09:0239900:13:5918000:33:0636.2500:47:0537900:21:5700:01:0300:00:45
38 8035RUBEN CABRERA GALLELLICENCIA DE DIAV1M01:09:4928200:12:3935400:36:2832.9100:49:0727600:20:4200:01:5400:00:56
39 1692FERNANDO ESCRIBANO INDEPENDENTV1M01:09:5048500:14:5730700:35:2633.8700:50:2316700:19:2700:01:3500:00:46
40 8072HÈCTOR ALABART ALCALLICENCIA DE DIAV1M01:10:0031900:13:0129900:35:2233.9300:48:2335100:21:3700:01:3600:00:59
41 7193RUBEN RON LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:10:2833500:13:1236900:36:5232.5500:50:0423800:20:2400:02:2600:00:57
42 8036JORDI COLS MIQUELLLICENCIA DE DIAV1M01:10:321100:08:5446300:39:1530.5700:48:0941500:22:2300:04:2200:01:06
43 4335JORDI ESCRIG I ESCOCLUB TRI5UV1M01:11:2017200:11:3339600:37:4731.7600:49:2038400:22:0000:01:4300:01:50
44 8099JOAN FERRE BALMONLLICENCIA DE DIAV1M01:11:2531700:13:0044100:38:3431.1100:51:3419500:19:5100:02:0700:01:24
45 4595ANTONIO JOSE GOMEZ CLUB NATACIO SITGESV1M01:11:2641300:14:0936800:36:5132.5600:51:0024400:20:2600:01:5300:01:05
46 8071RAUL LOPEZ RODRIGUELLICENCIA DE DIAV1M01:11:4533800:13:1737600:37:0332.3900:50:2032900:21:2500:01:5400:01:00
47 8132ALEXANDRE PEREZ FERLLICENCIA DE DIAV1M01:12:2041900:14:1744200:38:3531.100:52:5216900:19:2800:03:4400:01:30
48 2143CONRADO PORTAINDEPENDENTV1M01:12:2930800:12:5329500:35:1933.9800:48:1251800:24:1700:01:5500:00:56
49 2537DAVID GARCIA PERUCHC.N. MOLINS DE REIV1M01:12:4149200:15:0131500:35:3933.6600:50:4038600:22:0100:00:5100:00:58
50 7145JUAN CARLOS RUIZ MELLICENCIA DE DIAV1M01:13:08000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 8079ALEXANDER HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:13:2035700:13:3045800:39:0930.6500:52:3927500:20:4100:01:2900:01:05
52 8048JOAN MELÉ VIDALLLICENCIA DE DIAV1M01:13:3032400:13:0434600:36:1733.0700:49:2151500:24:0900:01:2200:01:01
53 4629JAUME CAÑAS BERNABEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:14:0349600:15:0437300:37:0032.4300:52:0438100:21:5900:01:2500:00:56
54 1511MANUEL ALLER LLAMAZCLUB NATACIO SITGESV1M01:14:1744500:14:3120100:33:2835.8600:47:5956700:26:1800:01:2000:00:47
55 1361VICENÇ COMBALÍA MARCLUB TRIATLO ATLESV1M01:14:2339400:13:5741300:38:0531.5100:52:0241200:22:2100:02:3600:01:38
56 2248RAMON ROIG NAVARROU.C. SANT CUGATV1M01:14:2852600:15:3730100:35:2333.9100:51:0048500:23:2800:01:3900:01:13
57 2891OCTAVI ROCHA MASCLUB NATACIO SITGESV1M01:15:3848700:14:5837000:36:5332.5400:51:5150000:23:4700:01:2300:00:50
58 1109FRANCESCO FERROC.E. VILA OLIMPICAV1M01:15:4247700:14:5035900:36:3232.8500:51:2252000:24:2000:02:0300:01:07
59 2937JOSÉ RAMÓN SÁNCHEZ TRI2WINV1M01:17:0045500:14:3549400:40:2629.6800:55:0138200:21:5900:02:3000:02:10
60 8121XAVI PIERNAU FIGUERLLICENCIA DE DIAV1M01:17:3557300:17:3343500:38:2631.2200:55:5935000:21:3600:02:1000:01:05
61 8065FRANCISCO JOSE CABRLLICENCIA DE DIAV1M01:18:3532200:13:0254700:43:1827.7100:56:2040600:22:1500:02:1200:01:12
62 7111ANDREI SEMIANETSLLICENCIA DE DIAV1M01:18:4356400:17:1753300:42:2228.3200:59:3913300:19:0400:02:3600:01:22
63 7172XAVIER SURROCA ARAGLLICENCIA DE DIAV1M01:18:4737700:13:4452900:42:0428.5300:55:4845900:22:5900:02:2700:01:21
64 8061JUANMA OLIVARES ARALLICENCIA DE DIAV1M01:19:0332000:13:0154000:42:4928.0300:55:5046800:23:1300:02:0600:01:33
65 7132JORDI VIDAL COSPLLICENCIA DE DIAV1M01:19:4257600:17:5953600:42:2928.2501:00:2814500:19:1400:02:1200:02:05
66 8063PETER LEUPOLDLLICENCIA DE DIAV1M01:22:0955900:16:4354500:43:0827.8200:59:5140900:22:1800:03:1600:01:29
67 675ALEX ALONSO CONTRERC.A. IGUALADAV1M01:23:0744700:14:3248600:40:0929.8900:54:4158600:28:2600:01:3700:01:06
68 7159CARLOS CANO MATEOSLLICENCIA DE DIAV1M01:23:5855500:16:3754800:43:2527.6401:00:0250900:23:5600:02:1500:01:17
69 8085CHRISTIAN LLAURADÓLLICENCIA DE DIAV1M01:42:13000:00:00000:00:00001:11:1258900:31:0100:00:0000:00:00
70 8057PEDRO HERNANDEZ CANLLICENCIA DE DIAV1M01:42:1358600:20:0658600:50:5823.5401:11:0459000:31:0900:10:1900:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M00:57:284200:09:422400:29:5140.200:39:337200:17:5500:00:3600:00:26
2 513DANIEL CALVERAS CARCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:01:1611900:10:4811100:31:2838.1400:42:1612800:19:0000:01:0700:00:41
3 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:01:2517600:11:3510600:31:1738.3600:42:5210800:18:3300:01:0200:00:50
4 1209JORDI MOLINS ROMEROCLUB TRIATLO ATLESV1M01:01:5915000:11:1710900:31:2438.2200:42:4115600:19:1800:01:0500:00:43
5 629FERNANDO MAHAMUD MAC.N. REUS PLOMSV1M01:02:1019100:11:475900:30:2839.3900:42:1519800:19:5500:01:0100:00:36
6 2218JOSEP Mª ALMIÑANA MCLUB NATACIO SITGESV1M01:02:3818200:11:394600:30:2139.5400:42:0026400:20:3800:00:5700:00:31
7 2002DAVID MOLINA FERREINDEPENDENTV1M01:04:1148600:14:5734700:36:1733.0700:51:14200:12:5700:01:1600:00:58
8 1006JORDI COMAS VILALTACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:04:3610200:10:3612900:31:5437.6200:42:3039200:22:0600:01:0400:00:36
9 2896ALBERT ISERN SABADIINDEPENDENTV1M01:05:1013400:11:0426000:34:3134.7700:45:3517500:19:3500:01:1300:01:02
10 2274CARLES FUENTE CORRC.N. VIC-ETBV1M01:05:2622800:12:0615600:32:4036.7300:44:4627200:20:4000:00:5900:00:42
11 1743JOSE LUIS VELEZ MORCLUB TRIATLO BLANESV1M01:06:2322900:12:0616500:32:5236.5100:44:5833000:21:2500:00:5500:00:38
12 1578FRANCESC OTEO MARTÍU.C. SANT CUGATV1M01:06:3012800:10:5721900:33:5035.4700:44:4736000:21:4300:01:1400:00:37
13 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:07:0429500:12:4618900:33:1336.1300:45:5930300:21:0500:00:5500:00:30
14 1056ANTONI RODRIGUEZ JIC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:07:3440800:14:0723200:34:0035.2900:48:0716600:19:2700:01:3000:00:51
15 5703ALBERTO SALVANS TORC.E. VILA OLIMPICAV1M01:07:4625500:12:2628100:34:5934.300:47:2523400:20:2100:02:1200:00:53
16 8015CARLOS CARDERO GARCLLICENCIA DE DIAV1M01:07:5524100:12:1532100:35:4133.6300:47:5620400:19:5900:01:3500:00:49
17 8070BERNAT CAÑELLAS SOLLLICENCIA DE DIAV1M01:07:5825800:12:2732600:35:5033.4900:48:1718600:19:4100:01:4700:00:51
18 4334BENJAMÍ GUIXENS NINTG TRIATLO SITGESV1M01:08:3935300:13:2723100:34:0035.2900:47:2731400:21:1200:01:4300:01:13
19 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:08:5726200:12:2827400:34:5034.4500:47:1835500:21:3900:01:0600:00:49
20 2563XAVIER PÉREZ DÁVILATRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:08:5828000:12:3826400:34:4034.6200:47:1835600:21:4000:01:3000:00:55
21 2149JORDI ALSINA APARICINDEPENDENTV1M01:09:3642900:14:2328700:35:0934.1400:49:3221000:20:0400:01:1400:01:20
22 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:10:2330200:12:5027200:34:4834.4800:47:3844100:22:4500:01:1100:00:57
23 8047GERARD FERRER BERTRLLICENCIA DE DIAV1M01:10:2929800:12:4836200:36:3532.800:49:2330500:21:0600:02:0600:01:14
24 4711ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M0