RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
687 630 593 12 25 750 20 5 21 19

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 02:42:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:53:47
25249JORDI RELATS MORENO00:53:50
31997ADRIÀ MUÑOZ ILLANA00:54:47

2. - CLUB NATACIO MINORISA - 02:42:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
15682ARNAU MONTIEL MORENO00:53:03
23224GUILLEM MONTIEL MORENO00:53:09
32495PAU NOGUERA SALMERON00:56:23

3. - C.E. RAYOTEAM - 02:43:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
15509ROGER CAMPRUBI GALLET00:54:06
23236ENRIC BOLDU ROIG00:54:49
32910BERNAT COROMINAS OLUCHA00:54:54

4. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:46:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
15654MICHELE SARZILLA00:54:02
22433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZ00:55:31
35341ALBERT MARTINEZ SEDO00:56:34

5. - FLOR DE TRIATLO - 02:48:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
18141ANTONI LLULL AMER00:55:24
22456JEREMIE CLEMENT00:55:58
31132EDGAR RUESCAS URBINA00:56:55

6. - CLUB NATACIO BARCELONA - 02:50:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
14559MARCEL CAMPRUBI PIJUAN00:55:20
24569PAUL LUCAS MAURUS MAYORAL00:56:45
31475RAFAEL FORCADELL FARELL00:58:05

7. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 02:50:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1280RODRIGO TORRES HERNAN00:54:20
2785ROGER MANYÀ VALENZUELA00:55:39
31367JAVIER BONNIN JORDI01:00:44

8. - C.N. MATARO - 02:51:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
15741GUILLERMO CORTIJO ROMEU00:56:08
2315JORDI FERNANDEZ JIMENEZ00:56:27
34248IVAN ROCA TORRENTE00:58:44

9. - TRICBM - 02:51:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
15558SERGI MATAS LARGO00:54:23
2240LLUIS VILA AGUILAR00:56:46
3620MARC MARTIN CLOTA01:00:15

10. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 02:52:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
12042JAUME FREIJO MADAULA00:55:29
23270ALBERT HERNANDEZ SERRANO00:56:38
31037SERGI RUBIO GARRIDO01:00:00

11. - C.E. PICORNELL - 02:53:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ 00:56:11
21189ALBERT SABATER MOLL00:56:50
32176DAVID ALDEA PERONA01:00:54

12. - C.E.T. DISTANCE - 02:55:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1353JOAN CUCURELL RAVETLLAT00:57:04
21311LUCAS CHIRICO00:58:03
3780CRISTIAN GUILLAMOT CAELLES01:00:16

13. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 02:55:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
13466SERGI JURADO FOIX00:57:05
21517POL PUEYO SOLÀ00:58:00
32991ANTONI CAPELL BUENDIA01:00:19

14. - CLUB NATACIO OLOT - 02:55:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11027JOAN REIXACH ABRIL00:56:52
23311MARC MALLARACH GUINART00:58:02
35970MARTI PALMA NOGUE01:00:52

15. - C.E. KATOA BARCELONA - 02:56:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1214ARNAU MARTINEZ MUR00:55:09
23191EDU MASSO GRABULOSA01:00:06
35492MARC GALLARDO LOMBARTE01:01:24

16. - W3TRIBCN - 02:56:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1809ORIOL PADRÓS VERA00:57:52
22378JON ANDER URIBARRI ORMAZA00:59:22
35976ALEX MATESANZ SALVADO00:59:34

17. - C.N. REUS PLOMS - 02:56:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
15872ALBERT TORRES CARLES 00:57:13
2618RAUL LORENZO MASEDA00:57:55
35594MARC SANCHO ESPASA01:01:48

18. - CLUB NATACIO BANYOLES - 02:57:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO00:56:17
25262AITOR ESPINOSA VALERO01:00:37
35894GUILLEM QUER BURCH01:00:56

19. - C. TRIATLO MONTORNES - 02:58:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
12124IÑAKI MORET MARTINEZ00:58:38
23217JONATAN ALCARAZ CLUA01:00:01
34342JAUME GONZALEZ INSENSE01:00:11

20. - C.A. IGUALADA - 02:59:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT00:56:41
22070DAVID SEVILLA CASTILLO01:00:12
3337CARLOS CERVERA GARCIA01:02:57

21. - C.N. VIC-ETB - 02:59:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
13792JORDI ALBERT RAMOS ORELLANA00:58:43
2138MARIUS BLANCH PLANAS00:59:42
32707MARC VILA MIARONS01:01:26

22. - CLUB NATACIO SITGES - 03:00:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14687FRANCISCO JESUS TOMAS CASTELLSAGUE00:59:40
23089IVAN SANCHEZ ALCARAZ01:00:11
32168JUAN CARLOS SERRAT GURRERA01:00:17

23. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:01:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
11068EDUARD RUIZ ANGLADA00:56:46
22593IAGO RUBIO LUNA01:01:04
31044RICARD ARANYÓ REGÀS01:03:26

24. - C.N. SABADELL - 03:02:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
15928PAU CASAS SERRATS00:59:05
21331BIEL FARELL GONZALO01:01:27
3863JOAN CALABUIG I GASPAR01:02:26

25. - CLUB TRIATLO PROSAN - 03:08:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13086GERARD LOPEZ GOMEZ00:58:26
2797XAVIER VIDAL FERNANDEZ01:03:15
31665JOSE MANUEL PÉREZ BESTUÉ01:06:40

26. - CLUB TRIATLO ATLES - 03:10:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
13334GREGORIO SAINZ PARDO01:01:59
21209JORDI MOLINS ROMERO01:01:59
31328VICTOR BERMUDEZ MELLADO01:06:20

27. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 03:10:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
12251ALBERTO JAVIER MORENO GARCÍA01:01:13
21351JACINT HITOS CARMONA01:02:52
32875XAVIER CELMA GAMO01:06:31

28. - C.E. VILA OLIMPICA - 03:13:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
11270MARC MONTALBAN ESPAÑOL01:00:59
21476XAVIER NAVARRO CIURANA01:04:19
35703ALBERTO SALVANS TORREDEMER01:07:46

29. - C.N. VILAFRANCA - 03:13:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11350DÍDAC SALVADÓ LLUVEROL01:01:52
22011ALBERT SARDÀ GIMENO01:03:34
31042JOAN RECASENS ROSELL01:07:43

30. - CLUB TRI5U - 03:13:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12018PAU CAPDEVILA VERA00:57:53
21000MIGUEL BERBEGALL ROIG01:04:22
34335JORDI ESCRIG I ESCODA01:11:20

31. - GAVA TRIATLO - 03:13:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13765RUBÉN MARTIN PEINADO01:02:29
23328JORDI ARANDA GONZALEZ 01:02:50
34491MARC ZNAIDA GONZÁLEZ01:08:18

32. - CERRR IGUALADA - 03:14:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
13987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS01:02:11
25298PAU FONT VENDRELL01:06:00
35876FIDEL COMPTE RABELL01:06:41

33. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:15:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
13000JOSEP MOLINS ANGULO01:02:59
21006JORDI COMAS VILALTA01:04:36
31502JOAN VILÀ SOTO01:08:24

34. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:17:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1944MARC BUSQUETS SANS01:02:01
23049CRISTIAN MARTINEZ SANCHEZ01:04:01
3260JORDI FLORENSA GAMUNDI01:11:32

35. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:18:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:02:49
23432ADAM GOLDTHORP01:06:55
35311PAU BERGADA CUDOS01:08:56

36. - TG TRIATLO SITGES - 03:18:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
12863MARC ORELLANA01:00:03
24334BENJAMÍ GUIXENS NIN01:08:39
31957FERNANDO GOMEZ RODRIGUEZ01:10:08

37. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:18:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS00:56:31
22504BERNAT MARCILLA JIMENEZ01:06:24
31731EDUARD MIGUEL BUIL01:16:03

38. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 03:19:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
13763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAIN00:58:42
2934JOSE MOLINA SEGOVIA01:07:04
34629JAUME CAÑAS BERNABEU01:14:03

39. - TRI2WIN - 03:22:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
12127VÍCTOR OLIVE VIVANCOS01:04:02
23040JORDI NOTARIO SABATE01:04:45
32460RUBEN BENITEZ RIBAS01:13:51

40. - C.A. LES TORTUGUES - 03:23:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
15819IU BENET DURAN01:07:21
22097RAFAEL CEREZUELA LORENZO01:07:39
3824XAVIER FONTSERE ROVIRA01:08:11

41. - U.C. SANT CUGAT - 03:24:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
12210MARC LLOVERA SUBIRATS01:05:03
21578FRANCESC OTEO MARTÍN01:06:30
32277ROGER TURRO JOVER01:13:16

42. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:28:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1338JORDI GUALLAR01:06:06
24402SERGIO FUENTES ROSALES01:10:28
35750JAUME GRANÉ SÁNCHEZ01:11:33

43. - CLUB NATACIO RUBI - 03:28:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
13880CARLOS PARDOS MARIN01:07:32
2396SERGIO DAVILA COZAR01:08:39
32670ADELARDO GALLEGO GIL01:12:06

44. - C.N. CASTELLET TRIATLÓ - 03:34:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12420JOAN CARO PRADOS01:01:25
21056ANTONI RODRIGUEZ JIMENEZ01:07:34
3564JUAN BORRELL MARTIN01:25:11

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32