RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
687 630 593 12 25 750 20 5 21 19

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 03:08:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
140ANNA FLAQUER PORTI00:58:28
260ANABEL GRACIA GARASA01:03:53
32215CRISTINA BATLLES PROKUSHEVA01:05:47

2. - C.N. SABADELL - 03:12:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
159MARTA ROMANCE OMS01:02:14
22057CLAUDIA PEREZ PAY01:04:16
36080JUDIT UGAS MERINO01:05:39

3. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:12:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
16214SOFIA AGUAYO MAURI01:02:46
264GEMMA DIAZ RUIZ01:03:04
34003TANIA GUERRA ROMERO01:06:48

4. - C.N. MATARO - 03:15:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
11824CLAUDIA LUNA BONACHERA01:01:47
21838MARIA ANDREU OLIVERAS01:06:04
31844MIREIA ALVAREZ MATALLANA01:07:31

5. - C.N. VIC-ETB - 03:17:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
13516NURIA PEIX TARRES00:59:45
26167MARTINA MORENO MONTEYS01:02:57
36073VICTORIA LEON RODRIGUEZ01:15:06

6. - C.A. IGUALADA - 03:22:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
16254JUDIT IBARRA CAZORLA01:04:29
227ÈLIA IBARRA CAZORLA01:06:31
35148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZ01:11:49

7. - CLUB NATACIO SITGES - 03:26:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
16093PATRICIA PÉREZ NAVARRO01:07:04
21959VERÓNICA ÁVILA LAGO01:09:09
34093EVA PEREZ DEL RIO01:10:34

8. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:29:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
134JUDITH ANDUJAR PIÑOL01:08:31
2649ANNA MORALES VILAMAJO01:10:04
33541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MANCHA01:10:37

9. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:33:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
14002LARA AZNAR BELTRAN01:09:05
26066MARIA FONTANALS I COLL01:10:36
36187MARINA LLADÓ PASTOR01:14:15

10. - C.E. RAYOTEAM - 03:39:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
16138SARA DELPUEYO CASANOVA01:11:14
26195AGATA SAFONT ESPINOSA01:13:22
31866ANTONIA CANO ALARCON01:15:04

11. - C.E. VILA OLIMPICA - 03:40:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
11410SARAH FURLAN AMARANTE01:10:48
26166LAURA GONZALEZ ARANDA01:14:34
36044GINA CANSECO RIBAS01:15:26

12. - C.N. REUS PLOMS - 03:51:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1120LESLIE VIOLI01:08:05
26239BLANCA REVUELTA LOPEZ-CORDON 01:17:13
320MONTSERRAT CLAVERO SANCHEZ01:26:33

13. - CLUB TRIATLO ATLES - 03:55:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
11320PILAR ROYO OLLER01:16:23
21379VANESSA TEULE ABRIL01:19:01
32879MERITXELL SOLER RODRIGO01:20:07

14. - CERRR IGUALADA - 04:01:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11949GEMMA CASULLERAS MARTINEZ01:15:13
228ROSA MARIA GIBERGA CONDE01:21:58
36199MERCÈ SUBILS TORRAS01:24:25

15. - TG TRIATLO SITGES - 04:03:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
16092MERITXELL NOGUERA OTERO01:19:16
26039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVA01:20:50
36040MARTA MARIN BLANCO01:23:05

16. - C.A. LES TORTUGUES - 04:10:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
15031TERESA PASCUAL GODALL01:14:41
2107AIDA GRAU VENTURA01:25:35
36014ELISABET SANCHEZ EXPOSITO01:30:34

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32