RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
687 630 593 12 25 750 20 5 21 19

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM00:55:20900:08:443500:30:0639.8700:38:502000:16:3000:00:3600:00:32
2 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDM00:56:234700:09:481600:29:4140.4300:39:292900:16:5400:00:3100:00:26
3 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:56:381000:08:473800:30:1039.7800:38:575700:17:4100:00:4800:00:36
4 4569PAUL LUCAS MAURUS MAYORALCLUB NATACIO BARCELONACDM00:56:453600:09:273900:30:1139.7600:39:383200:17:0700:00:4600:00:32
5 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM00:56:524300:09:441800:29:4740.2900:39:314400:17:2100:00:4000:00:28
6 1132EDGAR RUESCAS URBINAFLOR DE TRIATLOCDM00:56:554400:09:442200:29:4840.2700:39:324700:17:2300:00:4900:00:31
7 558MARC FERNANDEZ SERRANOCLUB NATACIO MINORISACDM00:57:344600:09:462700:29:5640.0900:39:426900:17:5200:00:4800:00:29
8 1475RAFAEL FORCADELL FARELLCLUB NATACIO BARCELONACDM00:58:059000:10:224400:30:2039.5600:40:424600:17:2300:00:3700:00:27
9 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM00:58:383900:09:323100:30:0040.0000:39:3213800:19:0600:00:3900:00:29
10 5928PAU CASAS SERRATSC.N. SABADELLCDM00:59:054000:09:3212200:31:4337.8300:41:156700:17:5000:01:0900:00:48
11 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONACDM01:00:1811100:10:4213000:31:5537.6000:42:375600:17:4100:00:4000:00:43
12 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM01:00:522400:09:156000:30:2939.3700:39:4430600:21:0800:00:5200:00:34
13 1331BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM01:01:2714200:11:119700:31:0138.6900:42:1214700:19:1500:00:5200:00:34
14 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM01:01:487500:10:1215000:32:3236.8900:42:4413400:19:0400:00:5500:00:47
15 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOINDEPENDENTCDM01:02:092500:09:1723700:34:0635.1900:43:2311600:18:4600:00:4000:00:37
16 5908MARIO HUGUET SAN AGUSTINCLUB NATACIO BARCELONACDM01:03:179100:10:2415200:32:3736.7900:43:0122800:20:1600:00:5700:01:05
17 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:04:0215100:11:1722000:33:5035.4700:45:0712200:18:5500:01:0800:00:38
18 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM01:04:0517900:11:3719700:33:2335.9500:45:0013600:19:0500:01:3800:00:42
19 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:04:0722300:12:0217700:33:0336.3100:45:0513000:19:0200:00:4800:00:36
20 5879ROGER PETIT GOZALVEZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:04:3217300:11:3319800:33:2335.9500:44:5617700:19:3600:01:1200:00:40
21 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMCDM01:05:2116600:11:2923600:34:0635.1900:45:3519100:19:4600:00:5600:00:36
22 4669ALEJANDRO MOLINA MUÑOZC.N. MATAROCDM01:05:5528500:12:4216000:32:4536.6400:45:2724700:20:2800:01:1300:00:42
23 3626GUILLEM VILLANUEVA URBANC.E. RAYOTEAMCDM01:06:1419200:11:4820300:33:2935.8400:45:1729000:20:5700:00:5600:00:47
24 292ALBERT TRAVERIA ESTANYC.E.T. DISTANCECDM01:07:4520100:11:5520700:33:3435.7500:45:2940800:22:1600:00:4900:00:55
25 3751PAU JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:07:5516900:11:3132500:35:5033.4900:47:2125900:20:3400:01:0300:00:49
26 4491MARC ZNAIDA GONZÁLEZGAVA TRIATLOCDM01:08:1819500:11:4930800:35:2833.8300:47:1729600:21:0100:01:3100:00:47
27 599ALBERT MATEO GRAUC.E. RAYOTEAMCDM01:09:0923300:12:1138900:37:3231.9700:49:4316500:19:2600:01:3500:00:29
28 8067DANIEL DE LA TORRE FELGUELLICENCIA DE DIACDM01:09:5826800:12:3128500:35:0234.2500:47:3341700:22:2500:01:4000:00:55
29 4662ROGER BASCO SOLERL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:13:2417700:11:3545600:39:0430.7200:50:3944000:22:4500:01:1900:00:46
30 271DAVID CAMPOS RIBAUINDEPENDENTCDM01:13:5626300:12:2944400:38:3831.0600:51:0744700:22:4900:01:3000:01:04
31 3683ALEX ZAHINO PEREZGAVA TRIATLOCDM01:18:0515400:11:1948000:40:0030.0000:51:1957300:26:4600:01:0600:00:51
32 7185VICTOR PORCEL MORENOLLICENCIA DE DIACDM01:20:4555400:16:3456300:44:5126.7601:01:2515800:19:2000:02:4900:01:12
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISAJNM00:53:09200:08:09200:29:1840.9600:37:27800:15:4200:00:3100:00:24
2 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM00:54:491700:09:11700:29:2840.7200:38:391400:16:1000:00:4100:00:26
3 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.E. RAYOTEAMJNM00:54:541600:09:07900:29:3040.6800:38:371700:16:1700:00:3300:00:26
4 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:55:396200:10:02500:29:2440.8200:39:261500:16:1300:00:4500:00:25
5 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM00:56:081400:09:031500:29:4040.4500:38:435000:17:2500:00:4000:00:29
6 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM00:56:316700:10:081100:29:3140.6500:39:392700:16:5200:00:4000:00:34
7 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:56:342900:09:214800:30:2239.5200:39:432500:16:5100:00:5300:00:33
8 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM00:58:008400:10:178300:30:4938.9400:41:063000:16:5400:00:4900:00:27
9 2023PEDRO AVELLO GOROSTIDIFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:58:3613300:11:039800:31:0138.6900:42:042200:16:3200:00:5400:00:33
10 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:59:1311800:10:474900:30:2239.5200:41:097900:18:0400:00:5800:00:33
11 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:00:4411400:10:456100:30:3039.3400:41:1517000:19:2900:00:5600:00:38
12 2014RAFAEL BEAUS IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:00:537600:10:1211800:31:3937.9100:41:5112900:19:0200:00:4100:00:26
13 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMJNM01:01:068000:10:138700:30:5238.8800:41:0520800:20:0100:00:4700:00:35
14 2381CÈSAR ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:01:509200:10:2713100:31:5537.6000:42:2216800:19:2800:00:4600:00:39
15 8078SERGI ALIAGALLICENCIA DE DIAJNM01:02:317800:10:1315300:32:3836.7700:42:5118200:19:4000:00:4600:00:37
16 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZC.E. RAYOTEAMJNM01:03:3318000:11:3824300:34:1135.1000:45:496000:17:4400:01:2200:00:56
17 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESJNM01:05:1826900:12:3218500:33:1036.1800:45:4217800:19:3600:00:5700:00:48
18 2003ALBERT MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:05:2422700:12:0615400:32:3936.7500:44:4526600:20:3900:00:5700:00:00
19 2504BERNAT MARCILLA JIMENEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:06:2411600:10:4625600:34:2634.8500:45:1231200:21:1200:01:0700:00:40
20 4555DARIO JIMENEZ CHAVEZPRAT TRIATLO 1994JNM01:07:5521300:12:0024000:34:0835.1600:46:0836700:21:4700:01:2700:00:41
21 1110ADRIÀ GONZÁLEZ COPADOGAVA TRIATLOJNM01:17:2939600:13:5837700:37:0432.3700:51:0256800:26:2700:01:5500:01:14
22 7192ORIOL TAHULL MARTINLLICENCIA DE DIAJNM01:18:5950800:15:2051800:41:1929.0400:56:3941100:22:2000:02:2800:01:47
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:53:03400:08:10300:29:1840.9600:37:28600:15:3500:00:3700:00:25
2 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMSUB23M00:54:061900:09:121300:29:3540.5600:38:47400:15:1900:00:3800:00:27
3 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:54:231200:08:582300:29:4940.2500:38:47700:15:3600:00:3800:00:33
4 8141ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLOSUB23M00:55:241500:09:052000:29:4740.2900:38:522100:16:3200:00:4700:00:35
5 8140ÒSCAR MARTÍNEZ CASTROSALTOKI TRIKIDEAKSUB23M00:55:274800:09:482600:29:5640.0900:39:44900:15:4300:00:4600:00:46
6 2462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ C.E. PICORNELLSUB23M00:56:111300:08:592500:29:5340.1600:38:524100:17:1900:00:4000:00:35
7 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:56:174900:09:501700:29:4540.3400:39:352300:16:4200:00:4500:00:31
8 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. PICORNELLSUB23M00:56:503100:09:224100:30:1339.7100:39:353700:17:1500:00:4000:00:31
9 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M00:57:5312500:10:553700:30:1039.7800:41:052400:16:4800:00:3600:00:24
10 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTSUB23M00:58:027400:10:117100:30:3939.1500:40:503500:17:1200:00:4700:00:33
11 3086GERARD LOPEZ GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M00:58:268100:10:146800:30:3439.2600:40:485300:17:3800:00:4900:00:33
12 5976ALEX MATESANZ SALVADOW3TRIBCNSUB23M00:59:349800:10:325800:30:2839.3900:41:0011000:18:3400:00:4400:00:34
13 2863MARC ORELLANATG TRIATLO SITGESSUB23M01:00:0313700:11:069900:31:0138.6900:42:077300:17:5600:00:5300:00:35
14 620MARC MARTIN CLOTATRICBMSUB23M01:00:1521900:12:013000:29:5940.0200:42:009100:18:1500:00:5700:00:31
15 8074SERGI BERGA LLOVERALLICENCIA DE DIASUB23M01:00:583400:09:2414300:32:1937.1300:41:4314600:19:1500:00:5500:00:39
16 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:01:2415200:11:1812500:31:4937.7200:43:079400:18:1700:01:0000:00:36
17 937EDUARDO CAMPANARIO GALANPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:01:599900:10:3513600:32:0937.3300:42:4414800:19:1500:00:5500:00:40
18 337CARLOS CERVERA GARCIAC.A. IGUALADASUB23M01:02:5721800:12:0120600:33:3235.7900:45:334800:17:2400:01:0400:00:35
19 3000JOSEP MOLINS ANGULOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVSUB23M01:02:5915500:11:2111000:31:2638.1800:42:4721900:20:1200:01:2600:00:52
20 5755ALEX VERA GUZMANDIMENSION3 CLUB TRIATLOSUB23M01:03:4013100:11:0210400:31:1038.5000:42:1233600:21:2800:00:4700:00:45
21 7173NIL GURT ESCUCHASLLICENCIA DE DIASUB23M01:04:2733700:13:1522700:33:5535.3800:47:104000:17:1700:01:1600:00:42
22 597MARTÍ CASALS SERRACLUB NATACIO SALLENTSUB23M01:05:3217100:11:3218300:33:0936.2000:44:4128700:20:5100:01:1500:00:28
23 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS INDEPENDENTSUB23M01:06:2242700:14:2217400:32:5736.4200:47:1913200:19:0300:01:0900:00:41
24 5876FIDEL COMPTE RABELLCERRR IGUALADASUB23M01:06:4130500:12:5129200:35:1634.0300:48:0710900:18:3400:00:5700:01:27
25 8073ALBERTO GAMEZ MARTÍNLLICENCIA DE DIASUB23M01:07:4020700:11:5825400:34:2434.8800:46:2232200:21:1800:01:3100:00:47
26 8075POL SÁNCHEZ BOBETLLICENCIA DE DIASUB23M01:09:1034100:13:1932000:35:4133.6300:49:0021800:20:1000:01:3800:01:05
27 8066PAU MOLIST PUJADASLLICENCIA DE DIASUB23M01:09:2331300:12:5826500:34:4034.6200:47:3836600:21:4500:01:1200:01:02
28 7160JAN ORDOÑEZ VILALLICENCIA DE DIASUB23M01:10:3526500:12:3029800:35:2033.9600:47:5044200:22:4500:01:1200:00:46
29 7174GUILLERMO APARICIO ESTREMLLICENCIA DE DIASUB23M01:11:0027600:12:3646000:39:1030.6400:51:4614400:19:1400:02:1900:01:28
30 8123BERTRAN GUASCH PARERALLICENCIA DE DIASUB23M01:11:3646000:14:3836600:36:4232.7000:51:2022600:20:1600:02:1200:01:00
31 858JOAN PÉREZ LÓPEZCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:12:2444400:14:3134000:36:0633.2400:50:3736800:21:4700:00:5800:00:47
32 8095DANIEL LIGERO GARCIALLICENCIA DE DIASUB23M01:14:5033900:13:1850500:40:5529.3300:54:1326300:20:3700:03:0400:01:54
33 7157ENRIC GARCIA MUÑOZLLICENCIA DE DIASUB23M01:15:4046700:14:4346400:39:1730.5500:54:0035700:21:4000:01:3200:01:22
34 8124DAVID BOZOCH ALGILAGALLICENCIA DE DIASUB23M01:18:5239300:13:5755300:43:5127.3700:57:4830100:21:0400:03:1800:02:10
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:57:136400:10:04800:29:3040.6800:39:345400:17:3900:00:4700:00:36
2 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:57:284200:09:422400:29:5140.2000:39:337200:17:5500:00:3600:00:26
3 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M00:57:382800:09:194500:30:2039.5600:39:397600:17:5900:00:3900:00:30
4 1551GERARD BAELLA ESPLANDIUCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M00:58:408600:10:187200:30:3939.1500:40:575900:17:4300:00:5100:00:31
5 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M00:59:095100:09:519500:30:5938.7300:40:509500:18:1900:00:4400:00:34
6 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M00:59:407700:10:139000:30:5538.8100:41:0810600:18:3200:00:5700:00:38
7 1011DAVID DE LA CRUZ SALGADOINDEPENDENTV1M00:59:509600:10:3211500:31:3338.0300:42:056100:17:4500:00:4500:00:32
8 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M01:00:127300:10:1112800:31:5237.6600:42:038300:18:0900:01:0500:00:33
9 2168JUAN CARLOS SERRAT GURRERCLUB NATACIO SITGESV1M01:00:173800:09:315000:30:2339.5000:39:5423600:20:2300:00:5100:00:37
10 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:00:2320500:11:583300:30:0339.9300:42:0110000:18:2200:00:4700:00:33
11 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:00:4320200:11:565600:30:2739.4100:42:239700:18:2000:00:0000:00:38
12 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:00:4310600:10:385700:30:2839.3900:41:0617900:19:3700:00:4600:00:28
13 513DANIEL CALVERAS CARDONACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:01:1611900:10:4811100:31:2838.1400:42:1612800:19:0000:01:0700:00:41
14 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:01:1714100:11:109600:31:0038.7100:42:1013900:19:0700:00:5400:00:35
15 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:01:2517600:11:3510600:31:1738.3600:42:5210800:18:3300:01:0200:00:50
16 368MIQUEL MORALES ROLDANCERDANYOLA CHV1M01:01:3114300:11:1210300:31:0638.5900:42:1814300:19:1300:00:5200:00:39
17 1209JORDI MOLINS ROMEROCLUB TRIATLO ATLESV1M01:01:5915000:11:1710900:31:2438.2200:42:4115600:19:1800:01:0500:00:43
18 3396FROILAN TUTUSAUS LOPEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:02:0711200:10:446500:30:3239.3000:41:1628800:20:5100:00:5200:00:35
19 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDC.N. REUS PLOMSV1M01:02:1019100:11:475900:30:2839.3900:42:1519800:19:5500:01:0100:00:36
20 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M01:02:1113800:11:0811400:31:3238.0500:42:4017300:19:3100:00:4300:00:54
21 2902DAVID FORN FRIASC.E. RAYOTEAMV1M01:02:2111300:10:4411700:31:3837.9300:42:2220500:19:5900:01:1400:00:51
22 3765RUBÉN MARTIN PEINADOGAVA TRIATLOV1M01:02:2919800:11:5120800:33:3435.7500:45:253100:17:0400:01:1500:01:02
23 2218JOSEP Mª ALMIÑANA MUNTANECLUB NATACIO SITGESV1M01:02:3818200:11:394600:30:2139.5400:42:0026400:20:3800:00:5700:00:31
24 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOV1M01:02:5021600:12:0015800:32:4236.7000:44:428100:18:0800:01:0200:00:35
25 569DAVID ORPI FERNANDEZC.E. TRIATLO.CATV1M01:03:3918400:11:4018100:33:0736.2400:44:4712000:18:5200:01:1700:00:39
26 2127VÍCTOR OLIVE VIVANCOSTRI2WINV1M01:04:0218700:11:437800:30:4539.0200:42:2834400:21:3400:00:5800:00:41
27 2002DAVID MOLINA FERREINDEPENDENTV1M01:04:1148600:14:5734700:36:1733.0700:51:14200:12:5700:01:1600:00:58
28 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:04:1727500:12:3413700:32:1337.2500:44:4717100:19:3000:01:1100:00:38
29 1006JORDI COMAS VILALTACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:04:3610200:10:3612900:31:5437.6200:42:3039200:22:0600:01:0400:00:36
30 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M01:04:4534900:13:2423300:34:0235.2600:47:264200:17:1900:01:3100:00:42
31 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:05:0226100:12:2813500:32:0937.3300:44:3724100:20:2500:00:5300:00:32
32 2210MARC LLOVERA SUBIRATSU.C. SANT CUGATV1M01:05:0334800:13:2421400:33:4035.6400:47:047500:17:5900:01:1700:00:52
33 2896ALBERT ISERN SABADIINDEPENDENTV1M01:05:1013400:11:0426000:34:3134.7700:45:3517500:19:3500:01:1300:01:02
34 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M01:05:1713000:11:0224100:34:1135.1000:45:1321100:20:0400:01:1400:00:56
35 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M01:05:2622800:12:0615600:32:4036.7300:44:4627200:20:4000:00:5900:00:42
36 557DAVID GARCIA CRUZTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:05:4716400:11:2623800:34:0735.1700:45:3322400:20:1400:01:2000:01:08
37 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:05:4836000:13:3113300:32:0837.3400:45:3921500:20:0900:01:0000:00:34
38 1743JOSE LUIS VELEZ MORAGOCLUB TRIATLO BLANESV1M01:06:2322900:12:0616500:32:5236.5100:44:5833000:21:2500:00:5500:00:38
39 1578FRANCESC OTEO MARTÍNU.C. SANT CUGATV1M01:06:3012800:10:5721900:33:5035.4700:44:4736000:21:4300:01:1400:00:37
40 3395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAV1M01:06:4544600:14:3119400:33:1936.0200:47:5012300:18:5500:00:5500:00:34
41 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:06:5527100:12:3318700:33:1136.1600:45:4431000:21:1100:01:0300:00:34
42 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:07:0429500:12:4618900:33:1336.1300:45:5930300:21:0500:00:5500:00:30
43 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M01:07:0446100:14:3924500:34:1535.0400:48:548500:18:1000:01:0500:00:40
44 4273NICOLÁS DIAZ EXPOSITOT3R TRIATLOV1M01:07:1429900:12:4924600:34:1535.0400:47:0421600:20:1000:01:2500:00:47
45 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M01:07:3221000:11:5920000:33:2635.8900:45:2539500:22:0700:01:2300:00:38
46 1056ANTONI RODRIGUEZ JIMENEZC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:07:3440800:14:0723200:34:0035.2900:48:0716600:19:2700:01:3000:00:51
47 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.A. LES TORTUGUESV1M01:07:3937600:13:4422800:33:5535.3800:47:3920600:20:0000:02:0400:01:01
48 7123JOSEBA SANTAMARIA RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:07:4536400:13:3328200:35:0134.2700:48:3414100:19:1100:01:0800:01:07
49 5703ALBERTO SALVANS TORREDEMEC.E. VILA OLIMPICAV1M01:07:4625500:12:2628100:34:5934.3000:47:2523400:20:2100:02:1200:00:53
50 8015CARLOS CARDERO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:07:5524100:12:1532100:35:4133.6300:47:5620400:19:5900:01:3500:00:49
51 8070BERNAT CAÑELLAS SOLSONALLICENCIA DE DIAV1M01:07:5825800:12:2732600:35:5033.4900:48:1718600:19:4100:01:4700:00:51
52 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:08:1140400:14:0127300:34:4834.4800:48:4916000:19:2200:01:1900:00:42
53 8030XAVIER CARRERALLICENCIA DE DIAV1M01:08:1923500:12:1224900:34:1834.9900:46:3037200:21:4900:01:1800:00:55
54 4334BENJAMÍ GUIXENS NINTG TRIATLO SITGESV1M01:08:3935300:13:2723100:34:0035.2900:47:2731400:21:1200:01:4300:01:13
55 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLANUEVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:08:5726200:12:2827400:34:5034.4500:47:1835500:21:3900:01:0600:00:49
56 2563XAVIER PÉREZ DÁVILATRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:08:5828000:12:3826400:34:4034.6200:47:1835600:21:4000:01:3000:00:55
57 745DANIEL VILLENA FRESQUETCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:09:0239900:13:5918000:33:0636.2500:47:0537900:21:5700:01:0300:00:45
58 2149JORDI ALSINA APARICIOINDEPENDENTV1M01:09:3642900:14:2328700:35:0934.1400:49:3221000:20:0400:01:1400:01:20
59 8035RUBEN CABRERA GALLENLLICENCIA DE DIAV1M01:09:4928200:12:3935400:36:2832.9100:49:0727600:20:4200:01:5400:00:56
60 1692FERNANDO ESCRIBANO SANTOSINDEPENDENTV1M01:09:5048500:14:5730700:35:2633.8700:50:2316700:19:2700:01:3500:00:46
61 8072HÈCTOR ALABART ALCALÀLLICENCIA DE DIAV1M01:10:0031900:13:0129900:35:2233.9300:48:2335100:21:3700:01:3600:00:59
62 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:10:2330200:12:5027200:34:4834.4800:47:3844100:22:4500:01:1100:00:57
63 7193RUBEN RON LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:10:2833500:13:1236900:36:5232.5500:50:0423800:20:2400:02:2600:00:57
64 8047GERARD FERRER BERTRANLLICENCIA DE DIAV1M01:10:2929800:12:4836200:36:3532.8000:49:2330500:21:0600:02:0600:01:14
65 8036JORDI COLS MIQUELLLICENCIA DE DIAV1M01:10:321100:08:5446300:39:1530.5700:48:0941500:22:2300:04:2200:01:06
66 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M01:10:3328700:12:4328400:35:0134.2700:47:4444800:22:4900:01:2400:01:10
67 3267JOSEP MANEL TAPIA ORTIZC.A. IGUALADAV1M01:10:4624600:12:2127900:34:5634.3500:47:1748600:23:2900:01:0600:00:52
68 462RAFAEL GIMENO GARCIAINDEPENDENTV1M01:11:0745400:14:3531200:35:3533.7200:50:1028900:20:5700:01:0800:00:42
69 4335JORDI ESCRIG I ESCODACLUB TRI5UV1M01:11:2017200:11:3339600:37:4731.7600:49:2038400:22:0000:01:4300:01:50
70 8099JOAN FERRE BALMONLLICENCIA DE DIAV1M01:11:2531700:13:0044100:38:3431.1100:51:3419500:19:5100:02:0700:01:24
71 4595ANTONIO JOSE GOMEZ DIAZCLUB NATACIO SITGESV1M01:11:2641300:14:0936800:36:5132.5600:51:0024400:20:2600:01:5300:01:05
72 8071RAUL LOPEZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1M01:11:4533800:13:1737600:37:0332.3900:50:2032900:21:2500:01:5400:01:00
73 2670ADELARDO GALLEGO GILCLUB NATACIO RUBIV1M01:12:0634700:13:2233900:36:0433.2700:49:2643400:22:4000:01:1800:01:04
74 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV1M01:12:1145700:14:3636100:36:3432.8200:51:1029700:21:0100:01:2900:01:21
75 8029ALBERT TRAVERIA FILLATLLICENCIA DE DIAV1M01:12:1751600:15:3037900:37:0732.3300:52:3718400:19:4000:01:5000:00:59
76 8132ALEXANDRE PEREZ FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:12:2041900:14:1744200:38:3531.1000:52:5216900:19:2800:03:4400:01:30
77 2143CONRADO PORTAINDEPENDENTV1M01:12:2930800:12:5329500:35:1933.9800:48:1251800:24:1700:01:5500:00:56
78 2537DAVID GARCIA PERUCHOC.N. MOLINS DE REIV1M01:12:4149200:15:0131500:35:3933.6600:50:4038600:22:0100:00:5100:00:58
79 2006SEBASTIAN SALMERON ORTIZINDEPENDENTV1M01:12:5051100:15:2628000:34:5734.3300:50:2342100:22:2700:01:5000:00:45
80 7145JUAN CARLOS RUIZ MENDOZALLICENCIA DE DIAV1M01:13:08000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
81 8079ALEXANDER HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:13:2035700:13:3045800:39:0930.6500:52:3927500:20:4100:01:2900:01:05
82 8048JOAN MELÉ VIDALLLICENCIA DE DIAV1M01:13:3032400:13:0434600:36:1733.0700:49:2151500:24:0900:01:2200:01:01
83 8091JOSE DIEGO PARRADO SOJOLLICENCIA DE DIAV1M01:13:3849000:14:5930600:35:2633.8700:50:2546900:23:1300:01:3300:00:41
84 1314MARIO FERNÁNDEZ GONZÁLEZCLUB TRIATLO ATLESV1M01:13:4525700:12:2733100:35:5833.3600:48:2555400:25:2000:01:3400:00:55
85 1252GERMÁN CARAVIA SUÁREZC.N. VIC-ETBV1M01:13:5422400:12:0443600:38:2631.2200:50:3048100:23:2400:01:3400:00:36
86 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:14:0349600:15:0437300:37:0032.4300:52:0438100:21:5900:01:2500:00:56
87 1511MANUEL ALLER LLAMAZARESCLUB NATACIO SITGESV1M01:14:1744500:14:3120100:33:2835.8600:47:5956700:26:1800:01:2000:00:47
88 1361VICENÇ COMBALÍA MARTÍNEZCLUB TRIATLO ATLESV1M01:14:2339400:13:5741300:38:0531.5100:52:0241200:22:2100:02:3600:01:38
89 1400EDU DOMENECH RUBIC.E.T. DISTANCEV1M01:14:2641700:14:1235300:36:2832.9100:50:4049900:23:4600:01:5900:01:04
90 2248RAMON ROIG NAVARROU.C. SANT CUGATV1M01:14:2852600:15:3730100:35:2333.9100:51:0048500:23:2800:01:3900:01:13
91 2162EDUARDO MUÑOZ ANDRADECLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M01:14:3334300:13:2046800:39:2530.4400:52:4537000:21:4800:01:5400:02:00
92 8108JAVI MARTÍNEZ PADILLALLICENCIA DE DIAV1M01:14:4454000:16:0245700:39:0830.6600:55:1017400:19:3400:01:5800:01:51
93 782FABRICE CURTYCLUB TRIATLO ATLESV1M01:14:5537000:13:4135800:36:3132.8600:50:1252900:24:4300:01:3800:00:59
94 8010RAMSES FERRERLLICENCIA DE DIAV1M01:15:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
95 2891OCTAVI ROCHA MASCLUB NATACIO SITGESV1M01:15:3848700:14:5837000:36:5332.5400:51:5150000:23:4700:01:2300:00:50
96 1109FRANCESCO FERROC.E. VILA OLIMPICAV1M01:15:4247700:14:5035900:36:3232.8500:51:2252000:24:2000:02:0300:01:07
97 1071JORDI LARRUY CASADOC.E. RAYOTEAMV1M01:16:0931100:12:5642400:38:1531.3700:51:1154300:24:5800:01:4000:01:09
98 2937JOSÉ RAMÓN SÁNCHEZ IBARRATRI2WINV1M01:17:0045500:14:3549400:40:2629.6800:55:0138200:21:5900:02:3000:02:10
99 8121XAVI PIERNAU FIGUERASLLICENCIA DE DIAV1M01:17:3557300:17:3343500:38:2631.2200:55:5935000:21:3600:02:1000:01:05
100 8135TONI CABRERA SANTACANALLICENCIA DE DIAV1M01:18:2752900:15:4251000:40:5829.2900:56:4036900:21:4700:03:1900:01:34
101 8065FRANCISCO JOSE CABRERO PELLICENCIA DE DIAV1M01:18:3532200:13:0254700:43:1827.7100:56:2040600:22:1500:02:1200:01:12
102 7161SERGIO RUIZ MENDOZALLICENCIA DE DIAV1M01:18:3942100:14:1852100:41:3128.9000:55:4944900:22:5000:03:3200:01:19
103 7163JORGE MARTINEZ CABALLEROLLICENCIA DE DIAV1M01:18:3949500:15:0450600:40:5629.3200:56:0043200:22:3900:02:3400:00:47
104 7111ANDREI SEMIANETSLLICENCIA DE DIAV1M01:18:4356400:17:1753300:42:2228.3200:59:3913300:19:0400:02:3600:01:22
105 8006DANTIAGO GALLARDA OZORESLLICENCIA DE DIAV1M01:18:4736600:13:3852700:41:5528.6300:55:3347100:23:1400:03:1400:01:01
106 7172XAVIER SURROCA ARAGÓNLLICENCIA DE DIAV1M01:18:4737700:13:4452900:42:0428.5300:55:4845900:22:5900:02:2700:01:21
107 8061JUANMA OLIVARES ARAZOLALLICENCIA DE DIAV1M01:19:0332000:13:0154000:42:4928.0300:55:5046800:23:1300:02:0600:01:33
108 8129JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M01:19:1153100:15:4854200:42:5427.9700:58:4224900:20:2900:02:3100:01:13
109 7132JORDI VIDAL COSPLLICENCIA DE DIAV1M01:19:4257600:17:5953600:42:2928.2501:00:2814500:19:1400:02:1200:02:05
110 8076MIGUEL ÁNGEL GÓMEZ CABRALLICENCIA DE DIAV1M01:20:0025000:12:2457500:46:3425.7700:58:5829800:21:0200:01:3900:01:57
111 7105JORDI GONZÀLEZ SUÑELLICENCIA DE DIAV1M01:20:1324900:12:2356000:44:3726.9000:57:0046700:23:1300:02:1100:01:08
112 8097CARLES SERRA CAMPAMÀLLICENCIA DE DIAV1M01:20:5157400:17:4546700:39:2530.4400:57:1049500:23:4100:02:0600:01:33
113 8063PETER LEUPOLDLLICENCIA DE DIAV1M01:22:0955900:16:4354500:43:0827.8200:59:5140900:22:1800:03:1600:01:29
114 675ALEX ALONSO CONTRERASC.A. IGUALADAV1M01:23:0744700:14:3248600:40:0929.8900:54:4158600:28:2600:01:3700:01:06
115 7159CARLOS CANO MATEOSLLICENCIA DE DIAV1M01:23:5855500:16:3754800:43:2527.6401:00:0250900:23:5600:02:1500:01:17
116 8126IÑAKI CUSCO RAMENTOLLLICENCIA DE DIAV1M01:24:2728100:12:3858200:49:0624.4401:01:4443800:22:4300:04:3600:01:17
117 564JUAN BORRELL MARTINC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:25:1156100:16:4555000:43:3527.5301:00:2053700:24:5100:02:1900:01:27
118 7126JOAN JOSEP PEDRENY RUBILLICENCIA DE DIAV1M01:39:2457500:17:5158700:52:0623.0301:09:5758800:29:2700:02:3800:02:23
119 8057PEDRO HERNANDEZ CANTOSLLICENCIA DE DIAV1M01:42:1358600:20:0658600:50:5823.5401:11:0459000:31:0900:10:1900:00:00
120 8085CHRISTIAN LLAURADÓLLICENCIA DE DIAV1M01:42:13000:00:00000:00:000.0001:11:1258900:31:0100:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M00:57:386800:10:08600:29:2740.7500:39:357800:18:0300:00:4000:00:27
2 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M00:59:1710700:10:3910800:31:2238.2600:42:013800:17:1600:00:5400:00:32
3 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:02:4921200:12:0017200:32:5636.4400:44:567100:17:5300:01:1400:00:41
4 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:02:5119600:11:496300:30:3139.3200:42:2025300:20:3100:00:5100:00:35
5 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M01:03:079300:10:2913900:32:1337.2500:42:4224200:20:2500:02:0600:00:39
6 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:04:3914900:11:1516800:32:5436.4700:44:0925200:20:3000:01:0800:00:42
7 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:05:0726000:12:2813400:32:0937.3300:44:3725100:20:3000:01:0500:00:34
8 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV2M01:05:5031800:13:0127500:34:5034.4500:47:517400:17:5900:01:1800:00:50
9 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:05:5237300:13:4314800:32:2736.9800:46:1018800:19:4200:00:5600:00:40
10 1042JOAN RECASENS ROSELLC.N. VILAFRANCA V2M01:07:4327700:12:3717800:33:0536.2700:45:4238700:22:0100:01:2000:00:52
11 3824ROMAN JANE NOBLOMC.E.T. DISTANCEV2M01:08:0125300:12:2522400:33:5335.4200:46:1836300:21:4300:01:2800:01:08
12 8056JUAN GARCIA GALLEGOLLICENCIA DE DIAV2M01:08:1723100:12:0926300:34:3434.7200:46:4334500:21:3400:01:1000:00:50
13 516JOSEP CANTERO DURANC.A. IGUALADAV2M01:08:4142200:14:1826100:34:3234.7500:48:5019400:19:5100:01:3300:00:42
14 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:09:0527300:12:3417100:32:5636.4400:45:3048800:23:3500:01:1300:00:41
15 4814EDUARDO BURGUETE BABICLUB NATACIO SITGESV2M01:09:088900:10:2149600:40:2829.6500:50:499600:18:1900:06:3700:01:13
16 1125JOSE LUIS ANMELLA SUBIASPRAT TRIATLO 1994V2M01:09:3729000:12:4422600:33:5435.4000:46:3846000:22:5900:01:2100:01:26
17 426FRANCISCO GARCIA LASHERASINDEPENDENTV2M01:10:0243200:14:2529600:35:1933.9800:49:4423100:20:1800:01:5900:00:46
18 603MIGUEL ARAGON DIAZTRIDIRV2M01:10:2150500:15:1629400:35:1933.9800:50:3519200:19:4600:01:3200:00:50
19 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M01:11:3538300:13:4925200:34:2134.9300:48:1048200:23:2500:01:1800:00:57
20 7166IGNACIO DOMINGO VIEYTESLLICENCIA DE DIAV2M01:11:5146800:14:4425100:34:2134.9300:49:0544300:22:4600:01:3800:01:02
21 8003GONZALO MARIN GARDELLICENCIA DE DIAV2M01:12:0739100:13:5636000:36:3332.8300:50:2935400:21:3800:01:1900:01:05
22 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M01:13:1943700:14:2725700:34:2734.8300:48:5452300:24:2500:01:2300:00:44
23 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M01:14:0532700:13:0634200:36:1333.1300:49:1953400:24:4600:00:5800:00:43
24 7129ANDREAS GROHNERTLLICENCIA DE DIAV2M01:14:3337100:13:4131800:35:3933.6600:49:2055200:25:1300:01:2500:01:06
25 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M01:14:4645000:14:3336300:36:3532.8000:51:0849100:23:3800:01:5000:01:17
26 5914JOSEP SOLE RODRIGUEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:15:0441200:14:0933400:36:0233.3000:50:1153800:24:5300:01:1200:00:54
27 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDENTV2M01:15:1052700:15:4034800:36:1933.0400:51:5946600:23:1100:01:4300:00:55
28 8050RICARD CANALS GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAV2M01:15:2926600:12:3040600:37:5731.6200:50:2754700:25:0200:01:1600:01:05
29 2411AGUSTI QUINTILLA RIBASC.N. SABADELLV2M01:16:5043400:14:2638700:37:3032.0000:51:5653900:24:5400:01:5300:01:14
30 7180VICENTE ITURAT HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAV2M01:17:1354500:16:0941000:38:0331.5400:54:1246200:23:0100:02:0400:42:41
31 8051TONI URIBE HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAV2M01:17:3234200:13:2047900:39:5630.0500:53:1651700:24:1600:02:2700:01:16
32 8100FERRAN GASSOL DUBRULLLLICENCIA DE DIAV2M01:17:4437400:13:4352300:41:3928.8100:55:2241300:22:2200:03:2800:01:43
33 8101JUAN CARLOS CABALLERO DOMLLICENCIA DE DIAV2M01:18:3058100:18:0844900:38:4730.9400:56:5534600:21:3500:02:2400:01:50
34 975MIQUEL ANGEL SIMON BARALDC.N. CATALUNYAV2M01:19:2743300:14:2643200:38:2331.2600:52:4957100:26:3800:01:5300:01:05
35 8032RAIMON PONS SALALLICENCIA DE DIAV2M01:19:4153300:15:4948300:40:0529.9400:55:5450200:23:4700:01:3900:01:07
36 8117MIGUEL ANGEL RIBAU DIEZLLICENCIA DE DIAV2M01:20:1055000:16:2247300:39:4130.2400:56:0351300:24:0700:02:3300:01:30
37 7136RAFAEL MOLINA ROMEROLLICENCIA DE DIAV2M01:20:1457100:17:2853500:42:2228.3200:59:5024000:20:2400:01:5000:01:11
38 8046FELIX APOLINAR MARTIN MERLLICENCIA DE DIAV2M01:20:2138500:13:5256600:45:2326.4400:59:1530400:21:0600:02:4900:02:05
39 8004PERE BAULENAS AYZALLICENCIA DE DIAV2M01:20:2353400:15:5054400:43:0827.8200:58:5833100:21:2500:02:4700:01:12
40 890JOSEP MARIA CASAJUANA VILCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:20:3250600:15:1648400:40:0529.9400:55:2155100:25:1100:01:5500:01:31
41 7195JORDI LLEO SAGUESLLICENCIA DE DIAV2M01:20:4051500:15:2949800:40:3829.5300:56:0752600:24:3300:02:2000:01:33
42 7179FERNANDO FERRER FERRANDOLLICENCIA DE DIAV2M01:21:5850300:15:1554100:42:5327.9800:58:0850500:23:5000:03:0800:44:49
43 7121XAVIER FERRER FERRANDOLLICENCIA DE DIAV2M01:22:1056000:16:4455400:44:0627.2101:00:5032400:21:2000:03:1600:00:59
44 1576ANTONIO LLAMAS CAMBACLUB ATLETIC CASTELLARV2M01:22:4555700:16:4046500:39:1730.5500:55:5757500:26:4800:03:1100:01:02
45 2480JOSEP M. GAY VIDALINDEPENDENTV2M01:24:0350900:15:2051500:41:1429.1000:56:3457900:27:2900:01:4100:01:05
46 2758JOSE LUIS GASPAR NAVARROCLUB NATACIO SITGESV2M01:25:4751800:15:3152800:42:0228.5500:57:3358400:28:1400:01:3700:01:15
47 8039MIQEL PEÑA PITARCHLLICENCIA DE DIAV2M01:27:4058700:20:1056900:45:4626.2201:05:5636500:21:4400:01:4400:02:00
48 2009XAVIER VICENTE ALEMANYW3TRIBCNV2M01:29:3157000:17:2757900:47:0725.4701:04:3454200:24:5700:04:0500:01:57
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M01:16:3455600:16:3935600:36:2932.8900:53:0848300:23:2600:01:4500:00:50
2 8116ALBERT GARCIA DOMENCHLLICENCIA DE DIAV3M01:22:0554300:16:0549200:40:2229.7300:56:2755700:25:3800:02:3100:01:20
3 7103JORDI PLA BOULLICENCIA DE DIAV3M01:35:5558800:22:4558400:49:1524.3701:12:0050800:23:5500:03:2100:02:21
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 59MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:02:1412300:10:5411900:31:3937.9100:42:3318700:19:4100:00:4800:00:25
2 6167MARTINA MORENO MONTEYSC.N. VIC-ETBCDF01:02:576000:10:0117300:32:5736.4200:42:5820300:19:5900:00:5300:00:36
3 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:03:045000:09:5116600:32:5336.4900:42:4423300:20:2000:00:4200:00:30
4 6254JUDIT IBARRA CAZORLAC.A. IGUALADACDF01:04:293300:09:2423500:34:0535.2100:43:2929500:21:0000:00:5800:00:38
5 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF01:05:3923000:12:0726800:34:4534.5300:46:5211800:18:4700:01:0700:00:39
6 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:05:4710000:10:3519300:33:1736.0500:43:5237800:21:5500:00:4900:00:37
7 1838MARIA ANDREU OLIVERASC.N. MATAROCDF01:06:047100:10:1021500:33:4035.6400:43:5040400:22:1400:00:4600:00:36
8 27ÈLIA IBARRA CAZORLAC.A. IGUALADACDF01:06:315900:10:0128900:35:1334.0700:45:1432100:21:1700:01:0600:00:32
9 1844MIREIA ALVAREZ MATALLANAC.N. MATAROCDF01:07:3117400:11:3425900:34:3134.7700:46:0533500:21:2600:00:5800:00:41
10 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:09:368800:10:2039300:37:3831.8900:47:5835300:21:3800:01:0300:00:37
11 649ANNA MORALES VILAMAJOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:10:0412400:10:5538600:37:2632.0600:48:2136100:21:4300:01:2000:00:55
12 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:11:2612200:10:5338200:37:1432.2300:48:0747400:23:1900:01:0500:00:47
13 8130EMMA COTONAT DONATLLICENCIA DE DIACDF01:13:3135000:13:2444600:38:4330.9900:52:0732800:21:2400:01:2300:00:41
14 6187MARINA LLADÓ PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF01:14:1512700:10:5638500:37:2032.1400:48:1656500:25:5900:00:5600:00:46
15 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDF01:15:4138000:13:4744000:38:3131.1600:52:1848000:23:2300:01:3100:00:43
16 1821MIREIA CAVERO SIBERAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:16:4410500:10:3851900:41:2229.0100:52:0053200:24:4400:00:5800:00:52
17 6239BLANCA REVUELTA LOPEZ-COC.N. REUS PLOMSCDF01:17:1331000:12:5444500:38:4031.0300:51:3455900:25:3900:01:1500:00:52
18 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:17:4430700:12:5350900:40:5829.2900:53:5150700:23:5300:01:1500:00:51
19 6054IVET RUBIO COMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:19:1546600:14:4346900:39:3130.3700:54:1454600:25:0100:01:3000:00:54
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF01:04:162300:09:1424400:34:1235.0900:43:2628500:20:5000:00:4900:00:39
2 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF01:07:1610300:10:3626200:34:3434.7200:45:1039300:22:0600:00:4400:00:31
3 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:09:056900:10:1033300:36:0133.3200:46:1145500:22:5400:01:1500:00:41
4 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF01:11:1916300:11:2543300:38:2531.2400:49:5033700:21:2900:01:2600:01:03
5 341SANDRA GALCERAN MENDIZABAPRAT TRIATLO 1994JNF01:16:2844200:14:2950400:40:5529.3300:55:2430200:21:0400:01:0500:00:49
6 7148JUDIT TUNEU CROUSLLICENCIA DE DIAJNF01:26:2148800:14:5857600:46:3825.7301:01:3653300:24:4500:02:4100:02:19
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F01:01:4711500:10:4514500:32:2037.1100:43:0511300:18:4200:00:4900:00:34
2 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:02:465200:09:5117500:32:5836.4000:42:4920000:19:5700:00:4700:00:36
3 6093PATRICIA PÉREZ NAVARROCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:07:0423900:12:1521000:33:3635.7100:45:5131500:21:1300:01:1000:00:35
4 2943MARIA HERNÁNDEZ CONTIJOCHC.E. INEF LLEIDASUB23F01:07:4324000:12:1521800:33:4735.5200:46:0235800:21:4100:01:0700:00:42
5 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMSUB23F01:10:2813500:11:0528800:35:1034.1200:46:1551600:24:1300:01:1000:00:48
6 6066MARIA FONTANALS I COLLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:10:3612600:10:5638100:37:1032.2900:48:0642500:22:3000:01:0200:00:46
7 6108CRISTINA ALDEHUELA CORRALCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:11:2625100:12:2431300:35:3533.7200:47:5948400:23:2700:01:0200:00:41
8 6195AGATA SAFONT ESPINOSAC.E. RAYOTEAMSUB23F01:13:2230600:12:5240700:37:5731.6200:50:4942700:22:3300:01:1800:00:45
9 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZT3R TRIATLOSUB23F01:14:2342400:14:2139200:37:3731.9000:51:5841800:22:2500:01:0300:01:12
10 7102ANNA FELIP ALEGRETLLICENCIA DE DIASUB23F01:19:0920800:11:5945900:39:0930.6500:51:0858300:28:0100:01:3100:01:05
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:03:5312000:10:5113800:32:1337.2500:43:0428100:20:4900:00:4900:00:34
2 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:10:3438700:13:5427000:34:4734.5000:48:4137400:21:5300:00:5500:01:00
3 2930JUDITH DIAZ BATLLECLUB NATACIO SITGESV1F01:14:4315800:11:2247200:39:3930.2600:51:0149700:23:4200:01:3000:00:53
4 1866ANTONIA CANO ALARCONC.E. RAYOTEAMV1F01:15:0440300:14:0142900:38:1831.3300:52:1943900:22:4500:01:3700:00:50
5 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZC.N. VIC-ETBV1F01:15:0643000:14:2444800:38:4430.9800:53:0838000:21:5800:01:1500:00:50
6 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZCERRR IGUALADAV1F01:15:1338200:13:4943000:38:2031.3000:52:0946400:23:0400:01:5800:01:11
7 5187MARTA COLODRÓN BELÍOINDEPENDENTV1F01:15:1541800:14:1642000:38:1231.4100:52:2844600:22:4700:01:4000:01:00
8 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:15:4652000:15:3535500:36:2832.9100:52:0349800:23:4300:01:1000:00:46
9 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F01:16:4452300:15:3633500:36:0233.3000:51:3854900:25:0600:01:4600:00:51
10 8088ALICIA SALILLAS TERUELLLICENCIA DE DIAV1F01:17:2646400:14:4245200:38:5330.8600:53:3550600:23:5100:01:5500:01:28
11 6151CLARA RUIZ RADIGALESC.A. IGUALADAV1F01:18:0845300:14:3539900:37:5031.7200:52:2556000:25:4300:01:4500:00:57
12 1379VANESSA TEULE ABRILCLUB TRIATLO ATLESV1F01:19:0152100:15:3550100:40:4929.4000:56:2443100:22:3700:02:3100:01:42
13 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F01:19:1647000:14:4548500:40:0729.9100:54:5252200:24:2400:01:4300:01:00
14 6039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVATG TRIATLO SITGESV1F01:20:5051400:15:2849000:40:1829.7800:55:4654800:25:0400:01:3700:01:10
15 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:21:1248000:14:5251400:41:1129.1400:56:0355000:25:0900:01:5600:01:27
16 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV1F01:21:5855300:16:2855700:44:1527.1201:00:4331600:21:1500:02:5900:01:25
17 731MAITE DELGADO MARTÍNEZCLUB TRIATLO ATLESV1F01:22:0835200:13:2753000:42:1328.4200:55:4056900:26:2800:02:0800:00:49
18 103ELISABETH RIBO PALAUC.E.T. DISTANCEV1F01:22:4853900:15:5557100:45:5426.1401:01:4929100:20:5900:02:4200:01:01
19 8087MONTSE JAUSET MORANLLICENCIA DE DIAV1F01:23:2458500:19:3854300:43:0627.8401:02:4427100:20:4000:02:0300:01:15
20 8139ROSA RUIZLLICENCIA DE DIAV1F01:23:3947200:14:4750300:40:5429.3400:55:4158200:27:5800:01:4200:01:05
21 8005GLORIA MARIN GARDELLICENCIA DE DIAV1F01:23:5556500:17:1857800:46:5725.5601:04:1518500:19:4000:02:3600:01:04
22 2211ANA CLAROS GARCÍAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:24:2553700:15:5356800:45:4526.2301:01:3844500:22:4700:02:1100:00:55
23 8125VIRGINIA POMAR SOLCHAGALLICENCIA DE DIAV1F01:26:2454400:16:0858000:47:3625.2101:03:4443300:22:4000:03:0500:01:14
24 6137Mª ROSARIO CAÑETE JIMÉNEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1F01:28:0457800:18:0257700:46:4625.6601:04:4847300:23:1600:03:1400:01:27
25 8040CRISTINA CARDELLS PALAULLICENCIA DE DIAV1F01:35:3058300:18:3258800:52:0923.0101:10:4153600:24:4900:02:2600:01:56
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:12:2828300:12:3942600:38:1631.3600:50:5534100:21:3300:01:0900:01:07
2 1320PILAR ROYO OLLERCLUB TRIATLO ATLESV2F01:16:2332800:13:0749900:40:4729.4200:53:5442300:22:2900:02:3300:01:09
3 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:18:2947300:14:4848200:40:0329.9600:54:5149000:23:3800:01:3300:01:13
4 8031MARTA FORN OSSORIOLLICENCIA DE DIAV2F01:21:4150700:15:2053100:42:1528.4000:57:3551100:24:0600:02:4300:00:51
5 114LIDIA URBAN MURILLOC.E. RAYOTEAMV2F01:22:1647500:14:4950000:40:4729.4200:55:3657200:26:4000:02:1300:01:02
6 8055MONTSE SUBIRANA CODINALLICENCIA DE DIAV2F01:22:2639200:13:5752400:41:4328.7700:55:4057400:26:4600:02:1200:01:03
7 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV2F01:25:3556800:17:2556700:45:4326.2501:03:0842000:22:2700:01:3600:00:45
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:26:3353500:15:5157400:46:0926.0001:02:0052800:24:3300:02:1800:01:23
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:53:47500:08:12100:29:1641.0000:37:281800:16:1900:00:3200:00:25
2 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:53:50600:08:205100:30:2339.5000:38:43300:15:0700:00:3000:00:29
3 5654MICHELE SARZILLAPRAT TRIATLO 1994ABM00:54:02700:08:353400:30:0539.8900:38:40500:15:2200:00:4000:00:27
4 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:54:20800:08:382900:29:5840.0400:38:361000:15:4400:00:3800:00:24
5 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:54:47300:08:097600:30:4039.1300:38:491200:15:5800:00:4400:00:32
6 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:55:092100:09:141000:29:3040.6800:38:441900:16:2500:00:3400:00:29
7 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:55:293700:09:283200:30:0239.9600:39:301300:15:5900:00:4700:00:30
8 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM00:55:315700:09:571400:29:3940.4700:39:361100:15:5500:00:4300:00:35
9 2456JEREMIE CLEMENTFLOR DE TRIATLOABM00:55:582000:09:121200:29:3440.5900:38:463400:17:1200:00:4100:00:31
10 315JORDI FERNANDEZ JIMENEZC.N. MATAROABM00:56:273500:09:244000:30:1239.7400:39:362600:16:5100:00:4600:00:27
11 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM00:56:412700:09:186400:30:3139.3200:39:492800:16:5200:00:4600:00:33
12 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM00:56:466100:10:02400:29:2240.8600:39:244500:17:2200:00:4600:00:28
13 240LLUIS VILA AGUILARTRICBMABM00:56:466500:10:075500:30:2439.4700:40:311600:16:1500:00:4200:00:29
14 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM00:57:044500:09:462800:29:5740.0700:39:434300:17:2100:00:4500:00:30
15 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM00:57:055400:09:532100:29:4840.2700:39:414900:17:2400:00:4300:00:35
16 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:57:235600:09:561900:29:4740.2900:39:435500:17:4000:00:4300:00:28
17 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM00:57:526600:10:077000:30:3839.1700:40:453300:17:0700:00:4500:00:28
18 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:57:553000:09:215300:30:2339.5000:39:448700:18:1100:00:5100:00:30
19 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:58:03000:00:00000:00:000.0000:40:503600:17:1300:00:0000:00:27
20 8142IGNACIO ORTIZ MARTINEZMARLINS TRIATLON MADRIDABM00:58:119700:10:325400:30:2339.5000:40:553900:17:1600:00:4300:00:30
21 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM00:58:428300:10:157300:30:3939.1500:40:546300:17:4800:00:4900:00:36
22 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLAC.N. VIC-ETBABM00:58:4312900:10:583600:30:0739.8500:41:055200:17:3800:00:4900:00:30
23 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM00:58:445500:09:539400:30:5838.7500:40:517000:17:5300:00:5900:00:35
24 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:503200:09:234700:30:2239.5200:39:4513700:19:0500:00:4100:00:31
25 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAW3TRIBCNABM00:59:2210900:10:409300:30:5738.7700:41:376200:17:4500:00:5000:00:42
26 138MARIUS BLANCH PLANASC.N. VIC-ETBABM00:59:4211000:10:416700:30:3339.2800:41:1410200:18:2800:00:5500:00:37
27 1250CRISTIAN ARROYO CESPEDESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM00:59:5413200:11:0310100:31:0338.6500:42:066400:17:4800:00:5100:00:30
28 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:0021500:12:005200:30:2339.5000:42:235100:17:3700:00:5000:00:35
29 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:0114800:11:158800:30:5438.8300:42:096800:17:5200:00:5300:00:35
30 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM01:00:068500:10:1711600:31:3338.0300:41:509300:18:1600:00:4200:00:27
31 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZCLUB NATACIO SITGESABM01:00:1113600:11:058900:30:5438.8300:41:598900:18:1200:01:0000:00:30
32 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:1116100:11:256900:30:3439.2600:41:599000:18:1200:00:5400:00:34
33 780CRISTIAN GUILLAMOT CAELLEC.E.T. DISTANCEABM01:00:161800:09:1112300:31:4937.7200:41:0014900:19:1600:02:0300:00:35
34 7194DANIEL SIMON GONICLUB TRIATLON EUROPAABM01:00:187000:10:108400:30:5038.9200:41:0015500:19:1800:00:5500:00:40
35 2991ANTONI CAPELL BUENDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:00:1914500:11:1410200:31:0438.6300:42:187700:18:0100:01:1000:00:36
36 4785OSCAR ESTORACH SOLC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM01:00:2115900:11:247700:30:4539.0200:42:098800:18:1200:00:5700:00:33
37 7188EROS ESQUERRE LAMASLLICENCIA DE DIAABM01:00:29100:07:407400:30:3939.1500:38:1940100:22:1000:01:1000:27:48
38 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:00:3717800:11:376600:30:3339.2800:42:1010100:18:2700:00:4900:00:30
39 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:4614700:11:1512400:31:4937.7200:43:045800:17:4200:01:0100:00:36
40 2176DAVID ALDEA PERONAC.E. PICORNELLABM01:00:5417000:11:316200:30:3039.3400:42:0112100:18:5300:00:4200:00:35
41 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:00:5619000:11:467900:30:4838.9600:42:349900:18:2200:00:5700:00:42
42 1270MARC MONTALBAN ESPAÑOLC.E. VILA OLIMPICAABM01:00:599500:10:3012100:31:4337.8300:42:1311500:18:4600:00:5800:00:37
43 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:01:0420900:11:594300:30:1839.6000:42:1711700:18:4700:00:5200:00:35
44 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:01:1320000:11:547500:30:3939.1500:42:3311100:18:4000:00:5000:00:33
45 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:01:2519300:11:484200:30:1639.6500:42:0415900:19:2100:01:0900:00:37
46 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:01:2614400:11:1413200:31:5737.5600:43:119200:18:1500:00:5200:00:46
47 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:275300:09:5210700:31:2138.2800:41:1322200:20:1400:00:5400:00:33
48 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM01:01:3218100:11:388500:30:5138.9000:42:2913100:19:0300:01:1400:00:37
49 445JAVIER DÍAZ RODRÍGUEZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:01:3516700:11:298100:30:4838.9600:42:1715200:19:1800:01:1900:00:36
50 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:01:5016500:11:299200:30:5638.7900:42:2516300:19:2500:01:0400:00:36
51 1350DÍDAC SALVADÓ LLUVEROLC.N. VILAFRANCA ABM01:01:527900:10:138200:30:4938.9400:41:0228600:20:5000:00:4800:00:43
52 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLO ATLESABM01:01:598200:10:1414700:32:2736.9800:42:4115300:19:1800:01:1100:00:45
53 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:02:012200:09:1415100:32:3336.8700:41:4722300:20:1400:00:5400:00:35
54 863JOAN CALABUIG I GASPARC.N. SABADELLABM01:02:268700:10:1912700:31:5137.6800:42:1022900:20:1600:00:5300:00:33
55 8115CARLOS GORINALLICENCIA DE DIAABM01:02:3415600:11:2212600:31:5037.7000:43:1216200:19:2200:00:5100:00:37
56 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:02:4230100:12:5012000:31:4237.8500:44:328400:18:1000:00:4900:00:31
57 1903KEVIN TARANCON SANTOSINDEPENDENTABM01:02:4718800:11:438600:30:5138.9000:42:3422000:20:1300:00:4500:00:39
58 1351JACINT HITOS CARMONACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:02:5219900:11:529100:30:5538.8100:42:4721200:20:0500:00:5600:00:56
59 1034IGNACIO MUÑOZ MENACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:537200:10:1014900:32:2836.9600:42:3822500:20:1500:01:1600:00:39
60 8138JESÚS ASENCIOLLICENCIA DE DIAABM01:03:0118300:11:4018400:33:1036.1800:44:508600:18:1100:01:1900:00:48
61 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:0310100:10:3514200:32:1837.1500:42:5321700:20:1000:00:5900:00:39
62 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994ABM01:03:0521400:12:0019200:33:1536.0900:45:156600:17:5000:01:5400:00:48
63 2838JAVIER RUIZ SALVADORINDEPENDENTABM01:03:0726700:12:3014100:32:1737.1700:44:479800:18:2000:01:0300:00:44
64 5906RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:03:1119700:11:4919000:33:1436.1100:45:038000:18:0800:01:0500:00:36
65 797XAVIER VIDAL FERNANDEZCLUB TRIATLO PROSANABM01:03:1516200:11:2510500:31:1438.4200:42:3926200:20:3600:01:1800:00:54
66 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESABM01:03:266300:10:0314400:32:2037.1100:42:2330000:21:0300:00:4800:00:39
67 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:03:3022000:12:0217600:32:5936.3800:45:0110400:18:2900:00:5700:00:47
68 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:03:3424200:12:1716200:32:4536.6400:45:0210700:18:3200:01:2400:00:00
69 1714ORIOL VILAREGUT PRATC.N. VIC-ETBABM01:03:3532600:13:0511300:31:3138.0800:44:3612700:18:5900:01:0000:00:36
70 2787RAÚL GARCÍA MORALINDEPENDENTABM01:03:4429100:12:4414000:32:1437.2300:44:5811400:18:4600:01:0000:00:41
71 5826CARLOS CLARÀ FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM01:03:4918900:11:4318200:33:0936.2000:44:5212500:18:5700:01:0600:00:48
72 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM01:03:5522500:12:0515500:32:3936.7500:44:4414200:19:1100:00:5100:00:37
73 3049CRISTIAN MARTINEZ SANCHEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:04:0129700:12:4815700:32:4236.7000:45:3010500:18:3100:01:1400:00:55
74 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM01:04:08000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
75 1476XAVIER NAVARRO CIURANAC.E. VILA OLIMPICAABM01:04:1922100:12:0220400:33:2935.8400:45:3111900:18:4800:01:2900:00:39
76 1000MIGUEL BERBEGALL ROIGCLUB TRI5UABM01:04:2229600:12:4814600:32:2637.0000:45:1414000:19:0800:01:2000:00:52
77 1004JAUME LLOVET BARBEROINDEPENDENTABM01:04:2514000:11:1016400:32:5136.5300:44:0123700:20:2400:01:1300:00:33
78 8052IÑIGO CATALAN ECHAVELLICENCIA DE DIAABM01:04:3318600:11:4219100:33:1536.0900:44:5717600:19:3600:01:1300:00:43
79 1049JOSÉ JUAN MURCIA NICOLÁSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:3913900:11:0911200:31:2838.1400:42:3738800:22:0200:00:5200:00:45
80 8133VICTOR PORCAR TREMPSLLICENCIA DE DIAABM01:04:4214600:11:1421300:33:4035.6400:44:5419300:19:4800:01:5600:00:48
81 537DANI CUENCA SOLDADO C.E.T. DISTANCEABM01:04:5934000:13:1816100:32:4536.6400:46:0312400:18:5600:01:0700:00:32
82 464ADRIÁN OLMO MORAINDEPENDENTABM01:05:1424800:12:2315900:32:4336.6800:45:0621300:20:0800:01:0500:00:42
83 7118JORDI MANCHON BARREIRALLICENCIA DE DIAABM01:05:3815300:11:1922200:33:5135.4500:45:1024800:20:2800:01:3700:01:03
84 4229OSCAR TORRADES LOPEZCLUB TRIASME TRIATLOABM01:05:4127200:12:3317900:33:0536.2700:45:3820900:20:0300:01:0700:00:52
85 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:05:5120300:11:5624200:34:1135.1000:46:0718900:19:4400:00:5900:00:42
86 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM01:05:5929200:12:4519500:33:2036.0000:46:0519700:19:5400:01:1700:00:34
87 5623CARLOS DURO ÁLVAREZA.D. RUNNING VIGIAABM01:06:0030300:12:5118800:33:1136.1600:46:0220200:19:5800:01:2200:00:49
88 5298PAU FONT VENDRELLCERRR IGUALADAABM01:06:0017500:11:3522100:33:5135.4500:45:2626100:20:3400:01:0700:00:54
89 7177ERIC GARCÍA PÉREZLLICENCIA DE DIAABM01:06:0023400:12:1133200:35:5933.3500:48:106500:17:5000:01:4000:00:47
90 338JORDI GUALLARCLUB ESPORTIU Z5ABM01:06:0610400:10:3726600:34:4134.6000:45:1828000:20:4800:01:2500:01:02
91 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM01:06:0929400:12:4619600:33:2235.9600:46:0820700:20:0100:01:0500:00:36
92 5245ABEL JOVÉ DOLZT3R TRIATLOABM01:06:1020400:11:5721200:33:3935.6600:45:3625700:20:3400:01:1600:00:47
93 1328VICTOR BERMUDEZ MELLADOCLUB TRIATLO ATLESABM01:06:2024400:12:1716900:32:5536.4600:45:1230700:21:0800:01:4300:00:41
94 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:06:3136200:13:3222500:33:5435.4000:47:2613500:19:0500:01:4300:00:53
95 1569DANIEL MARIN SÁNCHEZCLUB TRIASME TRIATLOABM01:06:3531200:12:5725000:34:2134.9300:47:1815100:19:1700:01:4100:00:46
96 1665JOSE MANUEL PÉREZ BESTUÉCLUB TRIATLO PROSANABM01:06:4035100:13:2620900:33:3535.7300:47:0118100:19:3900:01:4900:00:45
97 1144MARTI GRACIA LLAURADOPRAT TRIATLO 1994ABM01:06:5128900:12:4423000:33:5835.3300:46:4221400:20:0900:00:5400:00:28
98 8109DAVID MONTAÑÉS HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:06:5319400:11:4826700:34:4134.6000:46:2923900:20:2400:01:2700:00:55
99 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:07:0035600:13:2816300:32:5036.5500:46:1827700:20:4200:01:0700:00:48
100 7109ALEXANDRE SALDES BARBERALLICENCIA DE DIAABM01:07:0124300:12:1724700:34:1535.0400:46:3225000:20:2900:01:1300:00:59
101 1749JOSE MARIA GARCIA SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:07:1544800:14:3219900:33:2535.9100:47:5715400:19:1800:01:2200:00:53
102 5819IU BENET DURANC.A. LES TORTUGUESABM01:07:2149100:15:0022300:33:5235.4300:48:5210300:18:2900:01:0700:00:41
103 7153ALEIX PORQUERES BOSCHLLICENCIA DE DIAABM01:07:2310800:10:4017000:32:5536.4600:43:3550400:23:4800:01:2700:00:57
104 2388XAVI XAMPENY RODRIGUEZMARLINS TRIATLON MADRIDABM01:07:2916800:11:3120500:33:3235.7900:45:0341900:22:2600:01:1400:00:39
105 7149LEE EASONLLICENCIA DE DIAABM01:07:329400:10:3024800:34:1635.0200:44:4644400:22:4600:01:1900:01:27
106 480ANDREU DICHÓS MUÑOZCLUB NATACIO SITGESABM01:07:4623600:12:1227600:34:5334.4000:47:0527400:20:4100:00:5800:00:44
107 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:07:4838100:13:4818600:33:1136.1600:46:5928300:20:4900:01:0800:00:50
108 824XAVIER FONTSERE ROVIRAC.A. LES TORTUGUESABM01:08:1141100:14:0921700:33:4435.5700:47:5323000:20:1800:01:2900:00:38
109 7133SAMUEL GUERRERO SUAREZLLICENCIA DE DIAABM01:08:145800:10:0042800:38:1731.3500:48:1719900:19:5700:01:3200:00:51
110 7175JACOB SANCHEZ GALEOTELLICENCIA DE DIAABM01:08:1531400:12:5923400:34:0435.2300:47:0331300:21:1200:01:3400:00:50
111 1502JOAN VILÀ SOTOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:08:2432100:13:0225300:34:2234.9200:47:2429400:21:0000:00:5000:00:41
112 8038PABLO SÁNCHEZ ARRIBASLLICENCIA DE DIAABM01:08:2529300:12:4532900:35:5433.4300:48:3919000:19:4600:02:0800:00:50
113 396SERGIO DAVILA COZARCLUB NATACIO RUBIABM01:08:3937900:13:4520200:33:2835.8600:47:1333400:21:2600:01:2700:00:47
114 7164MARC TORNEL FABREGAT LLICENCIA DE DIAABM01:08:4624500:12:1932800:35:5333.4400:48:1226000:20:3400:01:2200:01:00
115 5311PAU BERGADA CUDOSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:08:5627900:12:3826900:34:4734.5000:47:2533800:21:3100:01:1200:00:57
116 7176ROGER GALVANY GALOBARDESLLICENCIA DE DIAABM01:08:5832900:13:1030200:35:2333.9100:48:3324300:20:2500:01:5800:01:08
117 2000IVAN HARO CARDONAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:09:0135400:13:2733800:36:0433.2700:49:3117200:19:3000:01:3600:00:49
118 451ALFONS BLAS SÁNCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM01:09:0335900:13:3021100:33:3835.6800:47:0837700:21:5500:00:5900:00:33
119 4607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZCLUB NATACIO MINORISAABM01:09:1625400:12:2530400:35:2633.8700:47:5133200:21:2500:01:1300:00:56
120 2841IVAN HIDALGO CABALLEROFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:09:2220600:11:5830900:35:3133.7900:47:2937300:21:5300:01:0100:00:55
121 7116EDUARD SERRES LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:09:2323800:12:1332300:35:4733.5400:48:0032700:21:2300:01:2300:00:55
122 5518MARIO ALBERTO BERNAL ORTIGAVA TRIATLOABM01:09:3038800:13:5434400:36:1433.1200:50:0816100:19:2200:02:1500:01:06
123 5993RAMON SOLER TOUSC.N. VIC-ETBABM01:09:5225900:12:2727800:34:5634.3500:47:2342200:22:2900:01:2400:00:56
124 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:09:5539700:13:5830000:35:2333.9100:49:2125800:20:3400:01:1800:01:07
125 8098PABLO GARCIA TORRELLALLICENCIA DE DIAABM01:09:5725200:12:2429300:35:1833.9900:47:4240500:22:1500:01:5700:01:36
126 1957FERNANDO GOMEZ RODRIGUEZTG TRIATLO SITGESABM01:10:0847100:14:4523900:34:0835.1600:48:5331700:21:1500:01:1300:00:42
127 2979ALBERT PUEYO VIDALCLUB NATACIO SITGESABM01:10:0918500:11:4128600:35:0634.1900:46:4747800:23:2200:01:1200:00:43
128 8113TOMÁS ZÚÑIGA CHODILLLICENCIA DE DIAABM01:10:1841500:14:1127100:34:4734.5000:48:5832300:21:2000:01:4600:01:18
129 7139JORDI RIBERA RIBERALLICENCIA DE DIAABM01:10:1934500:13:2035200:36:2632.9400:49:4625500:20:3300:01:5800:01:08
130 861VICTOR ADOLFO ARTUNDUAGA C.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:10:2249900:15:0931100:35:3333.7600:50:4218300:19:4000:01:0300:01:18
131 8023ANSELMO GONZALEZ ANJAUMALLICENCIA DE DIAABM01:10:2431500:12:5934900:36:2233.0000:49:2129900:21:0300:01:4500:01:05
132 4402SERGIO FUENTES ROSALESCLUB ESPORTIU Z5ABM01:10:2840000:13:5932400:35:4933.5000:49:4827000:20:4000:01:2400:00:51
133 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:10:3544000:14:2830500:35:2633.8700:49:5427300:20:4100:01:0700:00:38
134 8089JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETLLICENCIA DE DIAABM01:10:3621100:11:5935700:36:3132.8600:48:3039400:22:0600:02:0500:01:25
135 7128PAU AVINYO ARASALLICENCIA DE DIAABM01:10:5722200:12:0243700:38:2931.1800:50:3124600:20:2600:01:4800:01:40
136 8058FRANCISCO JAVIER VEGA GUELLICENCIA DE DIAABM01:11:0130000:12:4932700:35:5033.4900:48:3941400:22:2200:01:4100:00:53
137 7190DANI CORVO ROJASLLICENCIA DE DIAABM01:11:1631600:13:0033600:36:0333.2900:49:0340300:22:1300:03:0100:00:56
138 1693JUAN CASINO RODRIGUEZINDEPENDENTABM01:11:2739800:13:5829700:35:2033.9600:49:1839900:22:0900:01:4600:00:41
139 8017DAVID SALGUEIRO GARCIA LLICENCIA DE DIAABM01:11:3146300:14:4129000:35:1534.0400:49:5634700:21:3500:01:5400:01:20
140 260JORDI FLORENSA GAMUNDITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:11:3244100:14:2927700:34:5434.3800:49:2339800:22:0900:01:3700:00:43
141 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:11:3326400:12:3040900:38:0331.5400:50:3329300:21:0000:01:3500:01:11
142 8053JAVIER MORENO CAMENFORTELLICENCIA DE DIAABM01:11:4047800:14:5155800:44:2027.0700:59:11100:12:2900:02:4600:01:38
143 7140GORGO GONGORA JIMENEZLLICENCIA DE DIAABM01:11:4753200:15:4825500:34:2634.8500:50:1434300:21:3300:01:4300:01:12
144 2848JULIÁN MARTÍNEZ FRÍASINDEPENDENTABM01:11:5643100:14:2531400:35:3733.6900:50:0237500:21:5400:01:4100:01:04
145 8110RAMON BOTELLA NIETOLLICENCIA DE DIAABM01:11:5737800:13:4536400:36:3632.7900:50:2134900:21:3600:01:3100:01:01
146 8086XAVIER VIVES GABRIELLLICENCIA DE DIAABM01:12:0128800:12:4340400:37:5731.6200:50:4032500:21:2100:01:4300:01:27
147 7101ALEX GARCÍA NAVARROLLICENCIA DE DIAABM01:12:0433300:13:1139400:37:3831.8900:50:4931800:21:1500:01:4000:01:30
148 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:12:1024700:12:2229100:35:1634.0300:47:3852500:24:3200:01:2000:00:58
149 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:12:2540500:14:0243400:38:2531.2400:52:2720100:19:5800:02:1300:01:41
150 7181CARLOS RIVERA VIZCAÍNO LLICENCIA DE DIAABM01:12:2634600:13:2137400:37:0132.4200:50:2239000:22:0400:02:1500:35:58
151 8081AMIN AISSATI TAADOULLICENCIA DE DIAABM01:12:3040600:14:0438400:37:1632.2000:51:2030900:21:1000:02:1300:01:40
152 5469JOAN BORRAS GALLELC.E. VILA OLIMPICAABM01:12:3136700:13:3936700:36:4232.7000:50:2140000:22:1000:01:5200:01:13
153 7183JUAN SEBASTIAN MORUNO RASLLICENCIA DE DIAABM01:12:4042000:14:1837800:37:0632.3500:51:2431900:21:1600:01:5000:01:12
154 8112MATIAS NORIEGA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:12:4615700:11:2241100:38:0331.5400:49:2547700:23:2100:01:3500:01:15
155 7110PERE MARTI FRIGOLELLICENCIA DE DIAABM01:12:4738600:13:5346200:39:1530.5700:53:0818000:19:3900:02:1000:01:11
156 8104JESÚS PÉREZ CLARIZIOLLICENCIA DE DIAABM01:12:4939000:13:5642300:38:1431.3900:52:1026700:20:3900:01:1300:01:09
157 7150MATTEO BESTETTILLICENCIA DE DIAABM01:12:5648200:14:5439700:37:4931.7300:52:4322100:20:1300:01:4500:01:19
158 8011ALBERTO CASTAÑEDA TISCARLLICENCIA DE DIAABM01:13:0154200:16:0535000:36:2332.9800:52:2825600:20:3300:01:4100:01:05
159 7135NIL LLORET GIRONESLLICENCIA DE DIAABM01:13:0540700:14:0641700:38:0931.4500:52:1528400:20:5000:02:5900:01:27
160 7146PAU PUJOL GRAELLSLLICENCIA DE DIAABM01:13:0833200:13:1134500:36:1633.0900:49:2749600:23:4100:01:5600:01:05
161 2179ALEIX CAMINAL BOBETTG TRIATLO SITGESABM01:13:1350200:15:1533000:35:5433.4300:51:0938900:22:0400:01:3500:01:30
162 2277ROGER TURRO JOVERU.C. SANT CUGATABM01:13:1649400:15:0331700:35:3933.6600:50:4242800:22:3400:01:4300:01:03
163 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:13:1936300:13:3242200:38:1431.3900:51:4634200:21:3300:01:3300:01:02
164 1030ORIOL ROVIRA RIBASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:13:2128600:12:4239500:37:4331.8200:50:2545600:22:5600:01:1900:01:19
165 634MARC CANO CANALFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:13:4345200:14:3434100:36:0633.2400:50:4046300:23:0300:01:4500:00:49
166 2460RUBEN BENITEZ RIBASTRI2WINABM01:13:5116000:11:2547100:39:3630.3000:51:0145000:22:5000:01:1100:00:49
167 1689FRANCISCO TORRES VERÓNINDEPENDENTABM01:13:5137500:13:4338000:37:0732.3300:50:5046100:23:0100:01:4500:01:00
168 8094ALBERTO MELGOSA GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:13:5648400:14:5737200:36:5832.4600:51:5538500:22:0100:02:0200:00:59
169 7147RAIMON BOQUERA ANTICHLLICENCIA DE DIAABM01:13:5749300:15:0244300:38:3631.0900:53:3823200:20:1900:01:4700:01:23
170 7189IGNASI GIMENO FIGUERASLLICENCIA DE DIAABM01:14:1411700:10:4639800:37:4931.7300:48:3555800:25:3900:02:2600:01:08
171 7156J. LUIS DORADOLLICENCIA DE DIAABM01:14:1928400:12:4138800:37:3131.9900:50:1251200:24:0700:01:5900:01:01
172 8045JAVIER SOLDADO PRESUMIDOLLICENCIA DE DIAABM01:14:2027000:12:3247400:39:4130.2400:52:1339600:22:0700:03:5700:01:43
173 7158JORDI DE LA CRUZ BARGUESLLICENCIA DE DIAABM01:14:3747400:14:4941400:38:0531.5100:52:5436200:21:4300:01:5700:01:30
174 8021JUAN DE GISPAERT UCHALLICENCIA DE DIAABM01:14:4137200:13:4349100:40:1929.7600:54:0226800:20:3900:02:2900:01:23
175 8136JORDI VALLS VERDAGUERLLICENCIA DE DIAABM01:15:0051000:15:2248700:40:1329.8400:55:3516400:19:2500:02:3400:01:19
176 8107ISIDRO FERNÁNDEZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:15:1050100:15:1241200:38:0431.5200:53:1637600:21:5400:01:4000:01:31
177 8042SANTIAGO MANUEL SOLDADO PLLICENCIA DE DIAABM01:15:3540100:13:5942500:38:1531.3700:52:1447600:23:2100:02:0500:01:26
178 8122DAVID MARTINEZ BERTHAUTLLICENCIA DE DIAABM01:15:3544300:14:2943900:38:3131.1600:53:0043000:22:3500:01:4500:01:07
179 7154ANDREU IBAÑEZ FAUQUERLLICENCIA DE DIAABM01:15:5555200:16:2441500:38:0831.4700:54:3232600:21:2300:02:1400:02:05
180 1731EDUARD MIGUEL BUILC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:16:0349700:15:0845400:38:5630.8200:54:0438300:21:5900:01:3700:00:57
181 8008JORDI SUALÍS ABADALLLICENCIA DE DIAABM01:16:1644900:14:3250700:40:5629.3200:55:2827900:20:4800:02:3500:01:04
182 1170ROBERT FLORES SERRANOCLUB TRIATLO ATLESABM01:16:1836900:13:4146100:39:1430.5900:52:5547900:23:2300:01:4400:01:07
183 7187ALVARO GONZALEZ RIVASLLICENCIA DE DIAABM01:16:4532300:13:0243800:38:3031.1700:51:3255300:25:1300:02:0800:41:33
184 1482ANTONIO FONT PÉREZC.E. VILA OLIMPICAABM01:16:5654900:16:2237100:36:5432.5200:53:1649300:23:4000:01:3600:01:07
185 7108ALBERT ALONSO TELLOLLICENCIA DE DIAABM01:17:0950000:15:1137500:37:0332.3900:52:1454000:24:5500:01:5200:01:22
186 3093MARC SANJUAN SAEZINDEPENDENTABM01:17:1252400:15:3648100:40:0129.9900:55:3734800:21:3500:02:0000:01:13
187 7184DIMAS EKKY PRATAMALLICENCIA DE DIAABM01:17:2658200:18:2533700:36:0333.2900:54:2845700:22:5800:02:1800:42:14
188 8069ERIC GIRAUDLLICENCIA DE DIAABM01:17:3136100:13:3145500:39:0430.7200:52:3554100:24:5600:02:1000:01:07
189 8014XAVIER RUIZ PATERNALLICENCIA DE DIAABM01:17:4156600:17:2147700:39:4830.1500:57:0925400:20:3200:02:1000:01:36
190 7141ELIAS PEDRAZA BERENGUERLLICENCIA DE DIAABM01:17:4242500:14:2250200:40:5029.3900:55:1242400:22:3000:02:1800:00:55
191 8049RAFAEL PAJARESLLICENCIA DE DIAABM01:18:2935500:13:2848800:40:1429.8300:53:4253500:24:4700:01:5700:00:45
192 8060JAIME RUIZ JIMENEZLLICENCIA DE DIAABM01:18:3334400:13:2053400:42:2228.3200:55:4245200:22:5100:01:4900:01:20
193 8062CARLOS DURAN GUTIÉRREZLLICENCIA DE DIAABM01:18:3947600:14:5051100:40:5929.2800:55:4945100:22:5000:01:5700:01:32
194 8128ISMAEL BAREA ROSCOLLICENCIA DE DIAABM01:18:4051900:15:3355500:44:0827.1900:59:4112600:18:5900:02:2200:01:20
195 8137DIEGO CUSSOLLICENCIA DE DIAABM01:18:5654800:16:2052000:41:2428.9900:57:4431100:21:1200:03:0100:01:26
196 8026ARTURO NAVARRO MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:19:0548300:14:5646600:39:2530.4400:54:2153100:24:4400:01:3600:01:11
197 8077SALVA MAS CAPDEVILALLICENCIA DE DIA