RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
765 745 12 8 750 20 5 20 18

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON CLUB - 02:47:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRACIA00:55:29
23174PAU CASTELLVELL BELLA00:55:43
3303ALBERT PARREÑO SAMPER00:56:23

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:50:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
11177GENIS GRAU PLANA00:56:03
21176POL RECOBER PLANA00:56:50
32391CARLOS GALINDO ROONEY00:57:39

3. - C.N. MATARO - 02:56:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1503DANIEL GONZALEZ JIMENEZ00:57:23
21587ALEJANDRO CORTIJO ROMEU00:58:47
31580ANTOLI FAURIA TORRENT00:59:57

4. - C.N. CATALUNYA - 02:59:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1430HECTOR NADAL PEREZ00:59:27
22910BERNAT COROMINAS OLUCHA00:59:43
33272MARC PI BOLTA00:59:59

5. - ABSOLUT SPORT - 03:00:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12891ARNAU MARTINEZ MUR00:58:46
2838DANIEL VELASCO GARCIA00:59:53
31247GUILLEM SAMANIEGO MULLER01:01:23

6. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:00:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
1413IGNASI GIRONES PUJADES00:59:19
24707LUKASZ KOMAR01:00:03
31068EDUARD RUIZ ANGLADA01:00:54

7. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:00:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
15249JORDI RELATS MORENO00:58:14
23326SERGI SAEZ DAMAS01:00:53
3366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER01:01:17

8. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:01:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11084GUILLEM ROJAS MORENO00:56:47
22728SANTI PELLEJERO GACIA00:59:15
3944MARC BUSQUETS SANS01:05:34

9. - C.E. TRIATHLONBCN - 03:03:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
13644MIQUEL SOLÉ VIVES01:00:32
21670DANIEL ANTUNEZ TIRADO01:00:47
34204JAVIER MARTIN DEL MOLINO GARCIA01:01:49

10. - C.N. VIC-ETB - 03:04:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1559PAU MORENO MARTIN00:59:34
2791MARTI QUER PUJOL01:01:09
32418JORDI GALIAN TORRAS01:04:03

11. - CLUB GASSS TRIATLO - 03:05:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1876MARC COMELLAS GONZALEZ01:01:03
2407JOAN WAGER PONS01:02:06
34730CARLOS GRACIA CALET01:02:10

12. - C.E. PICORNELL - 03:05:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
11090RICARD MARI FERRER00:59:31
21772MARC ABULI LLUCH01:01:56
33712JORDI MONSERRAT TALTAVULL01:03:54

13. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:05:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1434VICENTE ZANABRIA JACQUES00:59:36
23057HECTOR CANOVAS GARCIA01:02:32
32377ALEX ROY TORNER01:03:46

14. - C.N. SABADELL - 03:07:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1739JORDI AGRAMUNT LUZON00:59:33
23456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:03:45
3787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ01:04:28

15. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 03:09:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
1457AMAND REDONDO BRUNET01:00:28
21336FABIAN ENRIQUE BRITO MELO01:03:51
32432XAVIER VARGAS SANCHEZ01:04:41

16. - CLUB NATACIO SITGES - 03:09:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
12312JOSEBA ARANA ESCALADA01:01:15
23156JUAN CARLOS SERRAT GURRERA01:02:36
33828XAVI VIVES VILA01:05:37

17. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 03:09:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
14849SERGI LIZ MADRID01:01:31
25976ALEX MATESANZ SALVADO01:02:33
35411JORDI ALBA SANTAMARIA01:05:29

18. - CERRR IGUALADA - 03:10:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11380JORDI COROMINAS JODAR01:01:48
22194SERGIO BURON DE LA TORRE01:03:48
33194JOEL SIBILA DE TENA01:04:34

19. - C.E. RAYOTEAM - 03:11:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
13639PABLO DURAN URBAN01:03:20
24638JOAN REBORDOSA SEGUI01:03:44
31095IVAN HERRUZO FERNANDEZ01:04:02

20. - CLUB VO2 - SURAL - 03:11:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
13481EDU LOPEZ BARRANCO01:02:35
22320JOSEP NEBOT AGUILAR01:03:34
35529JOAN BASSEDA PERADALTA01:05:24

21. - C.A. IGUALADA - 03:12:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12070DAVID SEVILLA CASTILLO01:03:06
24623CARLOS FERNANDEZ DE DIOS01:04:26
3717DANIEL SEGURA ELVIRA01:05:14

22. - CLUB NATACIO SALLENT - 03:13:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
15337MARC GRAU CLAPERS01:02:35
21204VICTOR ESTEPA FONTANA01:03:21
35836ADRIÀ COMA RIBOT01:07:13

23. - CLUB CASTELLFOLLIT TRIATLO - 03:13:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
14327MIQUEL GRAU PLANA01:01:29
21179ALBERT BONILLA SOLER01:01:53
35364SERGI SOTILLO COSTA01:10:10

24. - C.N. REUS PLOMS - 03:14:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
1388ELOY SERRANO RODRIGUEZ01:01:14
23323VICTOR GONZALEZ MARTINEZ01:04:42
32162EDUARD SERRA SOLE01:08:32

25. - C.N. BADALONA - 03:15:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1667JORDI GARCIA BERCIAL01:01:04
21279JOSEP MARIA LARA SUERO01:07:14
32865TONI SOLA SANCHEZ01:07:22

26. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:17:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
13992MARÇAL GRATACÓS MARZO01:04:28
2707ENRIC FERRAN BENNSTROM01:05:01
31472JOSEP Mª LLORENS IBORRA01:07:45

27. - C.E. SISTRELLS - 03:17:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
14587CESAR HERNANDEZ CEBRIAN01:03:05
22993IVÁN BUSTOS LARA01:06:12
34906NOEL MUÑOZ NADAL01:07:57

28. - LA SALLE SPORT - 03:17:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
12294BERNAT VALLS MATEU01:02:17
23820EMILIO LINCOLN VILAPLANA01:04:40
35496ADRIAN ARRUFAT PEÑA01:10:19

29. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 03:17:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1785ROGER MANYÀ VALENZUELA01:04:13
22764SANTIAGO CEINOS SALDAÑA01:04:54
35708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZ01:08:19

30. - CERDANYOLA CH - 03:19:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
1795ANTONI HERENA MONTULL01:04:50
2905ALEX DOT PIULACHS01:07:08
31183ALEX FERNANDEZ CANO01:07:08

31. - C.A. XALOC - 03:19:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
12349DANIEL LEÓN FERRER01:03:41
23681JOAN MARC GRUART BIGAS01:07:05
3663JORDI GONZALEZ BAUTISTA01:08:32

32. - C.N. TARRACO - 03:19:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
13627JORDI TRAPÉ PÈREZ01:01:41
23982RAFA PRADO GARCIA01:03:39
34911ISAAC CANO ACEDO01:14:31

33. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:19:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12921DAVID GARCÍA BURÉS01:04:10
24206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGUEZ01:06:07
34532EDUARD GARGALLO RENOM01:09:38

34. - TG TRIATLO SITGES - 03:22:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
14453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:06:09
23134ENRIC CASTELLOTE TOST01:07:05
31052SIMON LOBERA  JONES01:08:48

35. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:22:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
14363RUBEN TOLEDANO MARTIN01:06:24
24611RAFAEL BURN ALVAREZ01:06:34
32962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJA01:09:21

36. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:23:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
13447FERRAN BALCELLS PICART01:05:29
21006JORDI COMAS VILALTA01:09:00
3197XAVI PEÑA ROY01:09:17

37. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:25:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
13425JAVIER MARTINEZ MUÑOZ01:08:18
21434MARCEL FONTANILLAS PUIGDEFÀBREGAS01:08:23
32064LAURIO PERDIGUERO MORALES01:08:23

38. - C.A. LES TORTUGUES - 03:26:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
13794TONI SERRANO BARREIRO01:06:18
22355CARLES TABERNE BARRI 01:09:09
34766ROGER ANGLADA BUSQUETS01:11:24

39. - GAVA TRIATLO - 03:28:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
11619MARC GARCIA SERRAS01:01:10
23703JORDI LARRUY GILABERT01:09:24
32191JORDI PINO CONTRERAS01:17:30

40. - TRIATLO PALLEJA - 03:28:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
1350JOAN MONTEJO CUNILLERAS01:06:58
22442MARC OLLÉ ALDEGUER01:10:23
34105ERNEST MARCE FIGUERAS01:11:31

41. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 03:29:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1307JORDI MARCO JORDAN 01:05:55
24546SERGI MOLERO CALVO01:10:45
3934JOSE MOLINA SEGOVIA01:13:10

42. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:30:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
13046DAVID JURADO GUILLEN01:06:30
24296ESTEBAN AVILA GONZALES01:12:09
34875RAUL MORET FORNOS01:12:14

43. - C.N. CASTELLET TRIATLÓ - 03:31:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
11598FERRAN VINYALS CORNELLA01:07:25
25773TONI GARRIDO CASTILLO01:07:53
34381EDU GUILLEN RUIZ01:16:22

44. - CLUB ATLETIC CASTELLAR - 03:32:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
12103ENRIC GARCIA ALDANA01:09:43
22104ELISEU ALOS MARIN01:10:57
35930OSCAR BERTRAN AGUILAR01:11:26

45. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:32:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
14618JAN BONET BERNADICH01:07:58
24395VICTOR RODRIGUEZ CASAFONT01:08:55
31053ALFONS MARTINEZ VALLS01:15:24

46. - C.E. NO TE PARES - 03:32:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA01:05:57
23859JAVIER DÍAZ RODRÍGUEZ01:11:38
35476DAVID MOLINA SANCHEZ01:14:50

47. - CLUB TRI5U - 03:32:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
1322ROBERT MAYORAL SERRANO01:02:41
24198DAVID TRUNAS VILLALOBOS01:14:33
34784MAURO BRAVO DOMÍNGUEZ01:15:33

48. - CENTRE ATLETIC LAIETANIA - 03:33:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11608IVÁN REDONDO VALERA01:07:07
2696ORIOL DELBLANCH SOLER01:08:58
3188OSCAR MUÑOZ SANTOS01:17:24

49. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:33:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
14534CARLOS CASTELLANO CARRASCO01:08:37
25311PAU BERGADA CUDOS01:12:18
32520ANTONIO MARTOS GARCIA01:12:45

50. - CLUB ESCOLA TRIATLO IJ3 - 03:35:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12239EDGAR COSTABELLA COSTA01:02:53
21398JOSE CARRERA HENRÍQUEZ01:15:32
34993ANTOINE MALAUD PRAT01:17:27

51. - CLUB NATACIO RUBI - 03:39:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
1152ALBERT CALVO MORENO01:09:31
21251AXEL BADIA CELMA01:13:49
34450SERGIO PULIDO PRATS01:15:42

52. - C.E.T. DISTANCE - 03:39:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
12637CARLOS ARGÜELLO FERRER01:12:20
21427ESTEBAN ARAUZO PALACIOS01:12:26
32488JOAN PUIG TOUS01:14:37

53. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 03:39:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1898JORDI FERRERAS JEREZ01:09:25
24698LUIS GUIJARRO RUBINAT01:12:40
31314CARLES GOMEZ LOPEZ01:17:29

54. - CLUB ESPAI ESPORT WELLNESS - 03:45:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
11169ALEX BEJARANO ESTEBAN01:13:44
23004EDUARDO GUERRERO COLLADO01:15:53
35497JONATHAN CASTILLO MERINO01:16:02

55. - C.E. WHERE IS THE LIMIT ? - 03:46:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1339NAN OLIVERAS I FONT00:55:21
25445JORGE DIAZ SANCHEZ01:21:01
31365SERGI DEL BARRIO AGUILAR01:30:01

56. - TRIATLO L´HOSPITALET - 03:47:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
14556ADRIAN RODRIGUEZ01:05:44
22981JESUS DEL RIO GABAS01:17:51
32401VÍCTOR MARIN DIEZ01:23:54

57. - C.N. SWIMFASTER TRIATLO - 03:48:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1420MARC UBACH MORERA01:14:43
25379DAVID PUIG ALAY01:14:46
31291ENRIC COLLADO GILI01:18:42

58. - CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA - 03:53:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
14850ALEIX BIEL BOLAÑO01:01:10
25520CHRISTOPHER JOHN NEILL WHEELER01:24:52
33256ALBERT SANZ GALLARDO01:27:03

59. - C.E. VILA OLIMPICA - 04:00:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
15702JAVIER GALLEGO AGUAGIL01:18:35
22365CARLES LOMBARTE PEREZ01:18:43
31015GUILLERMO PALUZIE AVILA01:23:27

60. - CLUB ESPORTIU DUETTRI - 04:05:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
14288JOSE A LEO MEGIAS01:15:33
21237CARLES RIPOLLES PEREZ01:21:10
33944ANTONIO J FERNANDEZ RUIZ01:28:26

61. - CLUB TRITRAINING - 04:10:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
14922MARCO VOLA01:10:28
22659ANDREU VALENZUELA GARCIA01:27:16
31289JUAN SALVADOR VILLAR LARA01:32:46

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32