RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
765 745 12 8 750 20 5 20 18

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. VIC-ETB - 03:14:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
15143MARTA SANCHEZ HERNANDEZ01:03:45
23516NURIA PEIX TARRES01:03:51
3112NURIA PUBILL LLEONART01:06:35

2. - FASTTRIATLON CLUB - 03:19:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
11939MERITXELL VELASCO AYGUASANOSA01:05:50
260ANABEL GRACIA GARASA01:06:53
33518ANNA FLAQUER PORTI01:06:54

3. - C.N. MATARO - 03:29:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
11824CLAUDIA LUNA BONACHERA01:05:41
24038JUDIT ZARAGOZA RODRIGUEZ01:10:31
31987JOANA MARTINEZ CARRION01:13:01

4. - C.N. SABADELL - 03:36:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
130LAURA GOMEZ RAMON01:01:55
25027MARTA ROMANCE OMS01:13:11
34041CAROLINA APARICIO CABANILLAS01:21:35

5. - C.T. S.J. ABADESSES - 03:42:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1105CAROLINA JORDI OLANO01:10:06
25039JUDITH LÓPEZ CANCHO01:13:56
35160EVA PUPIM GETE01:18:27

6. - C.E. PICORNELL - 03:46:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
15081MARIA MARTINEZ CORELLANO01:10:54
24037MIRIAM OLIVARES POUS01:16:02
35196NURIA BOFILL GUAÑABENS01:19:37

7. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:47:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
14045IRENE RODRIGUEZ GUELL01:12:42
25171CRISTINA CLERIES VILAMAJO01:15:38
35014NOELIA GALLARDO LINARES01:18:57

8. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:47:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
15108MARIA ESPINOSA DEL ALBA01:15:30
24002LARA AZNAR BELTRAN01:15:48
33585MARTA COSANO BOFILL01:16:22

9. - CERDANYOLA CH - 03:48:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
11988BELEN HIDALGO VALLS01:10:01
23567SILVIA RODRIGUEZ DONAIRE01:18:29
31962LAURA DOMINGUEZ DÍEZ01:20:12

10. - CLUB VO2 - SURAL - 03:50:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
15181LEONOR FONT BALDUQUE01:09:36
25111EMMA BOSCH GAMISANS01:15:03
35110GEMMA ABAD MARTORELL01:25:24

11. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:50:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
14003TANIA GUERRA ROMERO01:13:25
21946MÒNICA BATLLE CARRERAS01:18:16
33528JOANA PASCUAL   NICOLAU01:18:29

12. - CLUB NATACIO RUBI - 03:55:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
13521MONICA CRISOL SALAS01:16:43
21855MÒNICA BONEU FONDEVILA01:17:51
35130BARBORA MARCIKOVA01:20:56

13. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:56:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
134JUDITH ANDUJAR PIÑOL01:12:27
24020MARIA CASTRO MARTINEZ01:21:10
33541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MANCHA01:22:26

14. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:58:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
15068LAURA MONTANER CHULVI01:13:17
25062ANA FUENTES GONZÀLEZ01:18:37
33595LAURA VILLARET IZQUIERDO01:26:18

15. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 04:03:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
14071ELECTRA GARCIA MARGALEF01:17:41
21841LUCIA BERMEJO CALVO01:19:36
35040BERYL BARBER MARTÍNEZ DE LA TORRE01:26:24

16. - CLUB NATACIO SITGES - 04:06:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
15104DESIREE VIDAL COMAS01:19:02
21882JENNIFER RAMIREZ MOLINO01:22:31
31970NURI LOZADA ESPÍ01:24:29

17. - CERRR IGUALADA - 04:20:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
13582MARTA MARIMON CASTELLTORT01:22:23
23584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORÓS01:24:18
33520AINA CASES ESPUGA01:33:28

18. - ABSOLUT SPORT - 04:24:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
11842CLÀUDIA JÚDEZ CLAPÉS01:25:41
25038ADELAIDA CABO PAVIA01:26:30
35033MIREIA PÉREZ GARCÍA01:32:48

19. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 04:26:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
14067HELENA CANOVAS MORENO01:26:36
24090NURIA SANTOS CAÑIZARES01:27:38
33533LIDIA EXTREMERA RUIZ01:31:58

20. - CLUB ATLETIC CASTELLAR - 04:35:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
15152OLGA PEDROLA DOCE01:25:35
24027IMMACULADA GUTIERREZ HURTADO01:30:59
33527SONIA MUNTANE01:38:49

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32