RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
765 745 12 8 750 20 5 20 18

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.N. CATALUNYACDM00:59:431800:12:019400:29:5640.0900:41:574500:17:4600:00:5500:00:45
2 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROCDM01:00:292700:12:444800:29:1441.0500:41:589300:18:3100:00:5500:00:44
3 3446JORDI MONTRAVETA MOYAP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:00:3710500:14:112800:28:4941.6400:43:003500:17:3700:01:1000:00:45
4 5884ROGER MIRABET BULLICHCLUB TRIATLÓ LLEIDA CDM01:00:585200:13:103900:29:0741.2100:42:1710300:18:4100:01:1200:00:47
5 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. TRILERCAVONS TERRES CDM01:01:247900:13:319500:29:5740.0700:43:285200:17:5600:01:1300:00:55
6 407JOAN WAGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM01:02:0610800:14:153300:29:0141.3600:43:1611100:18:5000:01:1100:00:51
7 851ALBERT BERROCAL CABALLEROABSOLUT SPORTCDM01:02:484900:13:0614700:30:4639.0000:43:5211700:18:5600:01:0700:01:09
8 2921DAVID GARCÍA BURÉSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSCDM01:04:106200:13:2010400:30:1239.7400:43:3229500:20:3800:01:1400:01:07
9 785ROGER MANYÀ VALENZUELACLUB TRIBANDA TRIATLOCDM01:04:1320500:15:3416200:30:5338.8600:46:274300:17:4600:01:2600:00:52
10 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:04:2815200:14:5817800:31:0438.6300:46:028700:18:2600:01:2500:00:45
11 3323VICTOR GONZALEZ MARTINEZC.N. REUS PLOMSCDM01:04:4216300:15:047800:29:4240.4000:44:4621400:19:5600:01:1000:00:55
12 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994CDM01:06:255100:13:1041100:33:5835.3300:47:0815600:19:1700:01:2600:01:08
13 1140PAU CABAÑÉS SAGUÉSABSOLUT SPORTCDM01:07:5435200:17:2418500:31:0838.5400:48:3216400:19:2200:01:2500:01:08
14 4618JAN BONET BERNADICHCLUB NATACIO MINORISACDM01:07:5814000:14:4310000:30:0739.8500:44:5051500:23:0800:01:1300:00:58
15 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM01:08:0719600:15:2425400:31:4637.7800:47:1033200:20:5700:01:3200:00:57
16 5615MANEL PUIG DURANCERRR IGUALADACDM01:08:5730600:17:0221700:31:2638.1800:48:2827800:20:2900:01:4600:00:55
17 3703JORDI LARRUY GILABERTGAVA TRIATLOCDM01:09:2424700:16:1234900:33:0636.2500:49:1823900:20:0600:01:3300:01:17
18 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:10:1015100:14:5733400:32:5336.4900:47:5046200:22:2000:01:1800:00:50
19 1278ARNAU GUILLEMAT NOVOC.N. REUS PLOMSCDM01:10:2145200:18:2024900:31:4337.8300:50:0325600:20:1800:01:3500:01:13
20 2381CÈSAR ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONACDM01:10:3617500:15:1239300:33:3835.6800:48:5040700:21:4600:01:5200:00:58
21 3448JOEL CASTELLÀ ROVIRAP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:10:3935500:17:2519000:31:1138.4800:48:3643800:22:0300:01:2100:00:59
22 2906ROGER MUÑOZ I ALEJANDROCLUB GASSS TRIATLOCDM01:11:0944100:18:1029100:32:1837.1500:50:2830500:20:4100:01:2900:00:57
23 4296ESTEBAN AVILA GONZALESC. TRIATLO MONTORNESCDM01:12:0927300:16:3947900:34:5734.3300:51:3628500:20:3300:01:3000:01:13
24 2382ROGER PEREZ BETORETCLUB NATACIO BARCELONACDM01:12:2811800:14:2457700:37:0232.4000:51:2634000:21:0200:02:1600:01:10
25 1251AXEL BADIA CELMACLUB NATACIO RUBICDM01:13:4940100:17:5242600:34:1335.0700:52:0540200:21:4400:01:5500:01:31
26 4371MARC CURET MOLINERCLUB ESPORTIU PRORUNNERSCDM01:14:0324300:16:0444000:34:2434.8800:50:2854700:23:3500:01:4000:01:07
27 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESCDM01:14:1745300:18:2032400:32:4436.6600:51:0452200:23:1300:01:1700:00:56
28 1293ALEX CARRERAS LORENZOCLUB TRIBANDA TRIATLOCDM01:14:3553200:19:1035800:33:1336.1300:52:2345000:22:1200:02:1700:01:16
29 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:14:3554900:19:2041300:34:0035.2900:53:2035600:21:1500:01:3500:01:09
30 5285MARCELO CAIRO ASSENZAC.N. REUS PLOMSCDM01:14:5028000:16:4647200:34:5534.3700:51:4151600:23:0900:01:3100:00:55
31 1591FRANCISCO JAVIER GRIMA GAC.N. TARRACOCDM01:15:0559000:20:0052800:35:4533.5700:55:4516100:19:2000:01:3900:01:04
32 7039BERNAT LLAGOSTERA MARGALLLICENCIA DE DIACDM01:15:0546700:18:2549300:35:0634.1900:53:3138200:21:3400:02:0200:00:50
33 3390ARNAU BUHIGAS TORRENTSCLUB NATACIO BARCELONACDM01:15:0745800:18:2243400:34:1735.0000:52:3947300:22:2800:02:0200:01:13
34 7041MANEL GUITART GIMÉNEZLLICENCIA DE DIACDM01:16:2341700:18:0056100:36:3332.8300:54:3341100:21:5000:02:1700:00:51
35 5363CESAR POZAS HERNANDEZCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:16:3029000:16:5253000:35:4833.5200:52:4056800:23:5000:01:1700:01:04
36 2191JORDI PINO CONTRERASGAVA TRIATLOCDM01:17:3024400:16:0548100:34:5934.3000:51:0469000:26:2600:01:4800:02:05
37 2185JOEL HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOCDM01:17:4034700:17:2154800:36:1933.0400:53:4058000:24:0000:02:3000:01:12
38 2889ADRIÀ COSTA SANTAMARIAABSOLUT SPORTCDM01:18:5724500:16:0965300:39:3430.3300:55:4352300:23:1400:01:5000:01:24
39 2359EDUARD DOPACIO GALLARDO C.A. LES TORTUGUESCDM01:23:3135400:17:2566700:40:1529.8100:57:4067200:25:5100:02:3600:01:30
40 1582BERNAT AGUSTI MORENOINDEPENDENTCDM01:26:2858200:19:5470700:42:1728.3801:02:1159800:24:1700:02:5200:01:42
41 1365SERGI DEL BARRIO AGUILARC.E. WHERE IS THE LIMIT ?CDM01:30:0173300:24:3065700:39:3930.2601:04:0967400:25:5200:02:5100:02:42
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1587ALEJANDRO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM00:58:473300:12:494400:29:1141.1200:42:001300:16:4700:01:0300:00:44
2 7001NIL RIUDAVETS VICTORYTRIATLÓ XTREM CALVIÀJNM00:58:557400:13:241000:28:2842.1500:41:521600:17:0300:01:1000:00:41
3 5509ROGER CAMPRUBI GALLETCLUB TRIATLO BERGAJNM00:59:254600:13:023500:29:0241.3300:42:042500:17:2100:00:5600:00:40
4 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:59:365700:13:143000:28:5541.5000:42:093100:17:2700:01:0000:00:51
5 1206JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994JNM00:59:407800:13:311800:28:4341.7900:42:142800:17:2600:01:0100:00:56
6 5299MIQUEL ANTUNEZ TIRADOFASTTRIATLON CLUBJNM01:00:346100:13:182900:28:5341.5500:42:118400:18:2300:00:5800:00:51
7 1619MARC GARCIA SERRASGAVA TRIATLOJNM01:01:109700:14:053700:29:0641.2400:43:115600:17:5900:01:0900:00:50
8 4850ALEIX BIEL BOLAÑOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERJNM01:01:103400:12:505300:29:2240.8600:42:1212200:18:5800:01:0400:00:46
9 7003LLORENÇ SOLER BUADESTRIATLÓ XTREM CALVIÀJNM01:01:252400:12:376500:29:3140.6500:42:0815500:19:1700:00:5600:00:52
10 4327MIQUEL GRAU PLANACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLJNM01:01:294300:12:584100:29:0741.2100:42:0516800:19:2400:01:0000:00:48
11 4303GUIM GORGUES POBLETCLUB GASSS TRIATLOJNM01:02:178300:13:367300:29:3640.5400:43:1213400:19:0500:01:2600:00:50
12 5976ALEX MATESANZ SALVADOTRIATLO BCN-TRIFORFUNJNM01:02:3318400:15:174600:29:1241.1000:44:296000:18:0400:01:1100:00:48
13 3639PABLO DURAN URBANC.E. RAYOTEAMJNM01:03:2016400:15:047000:29:3540.5600:44:3910200:18:4100:01:0900:00:53
14 5869ADRIA PARRA MOYAC.N. MATAROJNM01:03:313200:12:4912100:30:2939.3700:43:1824900:20:1300:01:0900:00:48
15 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994JNM01:03:323700:12:5217500:31:0338.6500:43:5518500:19:3700:01:0400:00:52
16 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROJNM01:03:3612600:14:3110300:30:1039.7800:44:4111500:18:5500:01:1900:00:54
17 3178POL FERNÁNDEZ LOSADAPRAT TRIATLO 1994JNM01:04:5810600:14:1311300:30:2139.5400:44:3426600:20:2400:01:0600:00:51
18 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSJNM01:06:1223400:15:5420000:31:1738.3600:47:1113000:19:0100:01:2500:01:02
19 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTJNM01:07:1823300:15:5419900:31:1538.4000:47:0924400:20:0900:01:2100:00:55
20 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM01:07:3923900:16:0218600:31:0938.5200:47:1127600:20:2800:01:1300:01:00
21 1472JOSEP Mª LLORENS IBORRACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:07:4536400:17:3022100:31:2738.1600:48:5711000:18:4800:01:3800:01:10
22 2008PAU VIÑALS BROSTRIATLO TERRASSASPORTS-CIJNM01:10:0433300:17:1525600:31:4837.7400:49:0333900:21:0100:01:5300:01:21
23 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑALA SALLE SPORTJNM01:10:1937400:17:3617700:31:0438.6300:48:4039400:21:3900:01:1700:01:05
24 4903CARLOS JIMENEZ VEGAINDEPENDENTJNM01:11:0322400:15:4952900:35:4833.5200:51:3717200:19:2600:01:4800:01:14
25 3344ALBERT FERNÁNDEZ HUESOC.E. SISTRELLSJNM01:15:0327200:16:3755900:36:3032.8800:53:0742100:21:5600:01:3800:01:20
26 5537ALEX GONZALEZ RAMIREZABSOLUT SPORTJNM01:15:3028800:16:5137300:33:2335.9500:50:1465200:25:1600:01:4500:01:24
27 6039PERE VENTURA AVELLÍLLICENCIA DE DIAJNM01:15:3725100:16:1558700:37:1332.2400:53:2844600:22:0900:01:5400:01:35
28 6007SIGFRID ROVIRA RUBIELLALLICENCIA DE DIAJNM01:18:0052100:18:5550300:35:1734.0100:54:1256400:23:4800:01:2700:01:31
29 6037TONI RUS FERNANDEZLLICENCIA DE DIAJNM01:18:3161200:20:2661800:38:0131.5700:58:2723600:20:0400:01:4300:01:13
30 1244IGNACIO GALLO FERRER C.E.T. DISTANCEJNM01:18:3959800:20:1258500:37:0732.3300:57:1936400:21:2000:01:5000:02:04
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTC.E. WHERE IS THE LIMIT ?SUB23M00:55:21400:11:39800:28:2642.2000:40:05200:15:1600:00:5400:00:58
2 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:55:29500:11:39300:28:0742.6800:39:46300:15:4300:00:4900:00:41
3 7006FERNANDO LÓPEZ DE SAGREDOUNIVERSIDAD DE ALICANTESUB23M00:55:58700:11:43200:28:0642.7000:39:49500:16:0900:00:5100:00:42
4 1177GENIS GRAU PLANAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:56:03300:11:37600:28:1142.5800:39:48600:16:1500:00:5500:00:41
5 503DANIEL GONZALEZ JIMENEZC.N. MATAROSUB23M00:57:231100:11:474500:29:1241.1000:40:59800:16:2400:00:5600:00:43
6 1588NACHO VILLARRUEL PRAT TRIATLO 1994SUB23M00:58:443600:12:526700:29:3140.6500:42:23700:16:2100:01:1100:01:02
7 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBSUB23M00:59:342200:12:268200:29:4440.3600:42:102600:17:2400:00:5800:00:52
8 258JORDI CARRASCO BALDÓFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:00:331000:11:475400:29:2240.8600:41:0916700:19:2400:00:5600:00:48
9 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:00:537700:13:298000:29:4240.4000:43:114000:17:4200:01:1800:00:49
10 3818SALVADOR ZURITA RIERAFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:00:5715400:14:595100:29:2140.8900:44:20900:16:3700:01:0300:00:46
11 4849SERGI LIZ MADRIDTRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23M01:01:318200:13:358400:29:4640.3100:43:216800:18:1000:01:0700:01:00
12 3627JORDI TRAPÉ PÈREZC.N. TARRACOSUB23M01:01:411500:11:579800:30:0639.8700:42:0318800:19:3800:01:0700:00:46
13 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:01:5215700:15:025600:29:2440.8200:44:263000:17:2600:01:1100:00:51
14 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROSUB23M01:02:1913800:14:427500:29:3740.5200:44:195900:18:0000:01:1100:00:45
15 1746BERNAT RAMON CASTELLACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:02:2410300:14:1110600:30:1539.6700:44:265500:17:5800:01:3400:00:51
16 3057HECTOR CANOVAS GARCIACLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:02:328600:13:398500:29:4740.2900:43:2613800:19:0600:01:1000:00:53
17 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB ESCOLA TRIATLO IJ3SUB23M01:02:538400:13:367200:29:3540.5600:43:1119400:19:4200:01:0700:00:45
18 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:03:2412000:14:2512800:30:3439.2600:44:598500:18:2500:01:1700:01:07
19 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:03:279800:14:0615000:30:5038.9200:44:569000:18:3100:01:2300:01:00
20 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M01:03:4522000:15:4614500:30:4539.0200:46:312000:17:1400:01:2200:00:52
21 2439BORJA ALVAREZ CARRASCOC.E. TRIATHLONBCNSUB23M01:03:5316500:15:076100:29:2740.7500:44:3415900:19:1900:01:1100:01:03
22 3293GENÍS MATEU SALARICHCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:03:5813900:14:438100:29:4440.3600:44:2717900:19:3100:01:1400:00:52
23 5256GERARD FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBSUB23M01:05:2720800:15:3714000:30:4339.0700:46:2014100:19:0700:01:1600:00:51
24 4556ADRIAN RODRIGUEZTRIATLO L´HOSPITALETSUB23M01:05:4419700:15:2528500:32:1137.2900:47:366500:18:0800:02:0700:00:56
25 307JORDI MARCO JORDAN C. BCN TRIATHLON TOTAL3SUB23M01:05:5517000:15:1019500:31:1438.4200:46:2417800:19:3100:01:0700:00:53
26 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESSUB23M01:05:5721100:15:4018800:31:0938.5200:46:4914300:19:0800:01:2600:01:08
27 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M01:06:2323000:15:5213500:30:4039.1300:46:3220700:19:5100:01:0800:00:58
28 3658ALBERT ALQUEZAR PRATINDEPENDENTSUB23M01:07:1221000:15:4016300:30:5438.8300:46:3429700:20:3800:01:2100:01:01
29 5836ADRIÀ COMA RIBOTCLUB NATACIO SALLENTSUB23M01:07:1328400:16:4923300:31:3637.9700:48:2510900:18:4800:01:4200:01:08
30 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. PICORNELLSUB23M01:08:0248000:18:2919700:31:1538.4000:49:447800:18:1800:01:2700:00:55
31 4713ALEIX SELLARÉS GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTSUB23M01:08:2940200:17:5322200:31:2738.1600:49:2014600:19:0900:01:1500:01:34
32 1017CARLOS SALGADO PIZARROCLUB TRIATLO CASTELLBISBASUB23M01:11:1428700:16:5138700:33:3435.7500:50:2531800:20:4900:02:0100:01:30
33 4672JOAN MUSSOLL GALINDOCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:12:2539100:17:4528200:32:1137.2900:49:5647400:22:2900:01:3200:01:03
34 1210PERE RECHE QUINTANAC.E. SISTRELLSSUB23M01:12:4744500:18:1237100:33:2135.9800:51:3335500:21:1400:01:4500:01:17
35 1162JAUME GENÉ SALGADOINDEPENDENTSUB23M01:13:0330000:16:5751200:35:2933.8200:52:2629200:20:3700:01:2900:01:27
36 4911ISAAC CANO ACEDOC.N. TARRACOSUB23M01:14:3143300:18:0652500:35:4333.6000:53:4930800:20:4200:02:2600:01:28
37 4198DAVID TRUNAS VILLALOBOSCLUB TRI5USUB23M01:14:3330900:17:0456800:36:4932.5900:53:5330100:20:4000:03:4900:01:14
38 5354MARC MAJÓ ROBLESW3TRI CLUB ESPORTIUSUB23M01:15:1428900:16:5143800:34:2434.8800:51:1557900:23:5900:01:5900:01:01
39 1398JOSE CARRERA HENRÍQUEZCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3SUB23M01:15:3234300:17:2053500:35:5733.3800:53:1745400:22:1500:02:0900:01:09
40 7075GERARDO NAVARRETE MORENOLLICENCIA DE DIASUB23M01:15:3460700:20:2452200:35:3833.6800:56:0218100:19:3200:01:4900:01:21
41 2107ALEJANDRO MORCILLO BERMUDPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:15:4054100:19:1432500:32:4536.6400:51:5955400:23:4100:01:5000:01:15
42 5712DANIEL ARNAU MONTERDEC.N. SABADELLSUB23M01:16:2857900:19:4642100:34:0635.1900:53:5248300:22:3600:01:5500:00:56
43 2706JORDI ESTRADA TANYAINDEPENDENTSUB23M01:19:5659900:20:1843200:34:1635.0200:54:3465500:25:2200:02:0300:01:04
44 7065AXEL LIZANDRA FEIXASLLICENCIA DE DIASUB23M01:22:4965600:21:0460800:37:4331.8200:58:4758200:24:0200:03:2900:01:28
45 6044RAMON NAVARRO BARCELOLLICENCIA DE DIASUB23M01:27:3672500:23:2969900:41:3928.8101:05:0847200:22:2800:04:0700:02:13
46 6045ALEX COMPTE ARIMANYLLICENCIA DE DIASUB23M01:29:3072400:23:2869700:41:3228.8901:05:0061400:24:3000:03:0000:02:07
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2728SANTI PELLEJERO GACIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M00:59:151600:11:583800:29:0741.2100:41:057000:18:1000:00:5300:00:47
2 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:00:286800:13:222000:28:4441.7600:42:068300:18:2200:01:0600:00:51
3 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:00:507500:13:251500:28:4241.8100:42:0710600:18:4300:01:0500:00:52
4 1362DAVID PARRA VILLALOBOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:01:136500:13:212400:28:4741.6900:42:0813500:19:0500:00:5800:00:52
5 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:1713000:14:331300:28:3242.0600:43:057200:18:1200:01:0400:00:49
6 349JULIO CARDO CAÑADASPRAT TRIATLO 1994V1M01:01:421400:11:545700:29:2440.8200:41:1826900:20:2400:00:5700:00:57
7 3192FRANZ ANDERLEINDEPENDENTV1M01:02:1711700:14:241900:28:4341.7900:43:0714700:19:1000:01:1600:00:49
8 1308PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANYOSPARKV1M01:02:219100:13:426800:29:3240.6300:43:1414000:19:0700:01:2100:00:56
9 3156JUAN CARLOS SERRAT GURRERCLUB NATACIO SITGESV1M01:02:366000:13:184200:29:0841.1900:42:2624700:20:1000:01:0800:00:58
10 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M01:03:0611600:14:2310900:30:1739.6300:44:408800:18:2600:01:2400:00:56
11 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:05:0120300:15:3015300:30:5138.9000:46:219900:18:4000:01:2200:00:50
12 2279RICARD BLANCAFORT OMENATC.N. VIC-ETBV1M01:05:0719000:15:2113700:30:4139.1100:46:0213600:19:0500:01:1100:00:52
13 3378JAUME MEMBRIVE SERRACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:05:3819800:15:2618900:31:1038.5000:46:3613100:19:0200:01:1300:01:00
14 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV1M01:05:3924600:16:1015800:30:5238.8800:47:029700:18:3700:01:1600:01:01
15 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:06:0223500:15:5613800:30:4139.1100:46:3717100:19:2500:01:1600:01:07
16 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:06:2726700:16:3111500:30:2339.5000:46:5418200:19:3300:01:1200:00:00
17 4389MIGUEL ÁNGEL SÁNCHEZ ALIACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:06:4939400:17:4613000:30:3639.2200:48:228900:18:2700:01:2000:01:02
18 7008CARLES MOLINERLLICENCIA DE DIAV1M01:06:5414300:14:4821600:31:2538.2000:46:1330200:20:4100:01:2300:01:08
19 350JOAN MONTEJO CUNILLERASTRIATLO PALLEJAV1M01:06:5822200:15:4813600:30:4139.1100:46:2927900:20:2900:01:1400:00:58
20 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M01:07:0815900:15:0222600:31:2938.1200:46:3129300:20:3700:01:1800:00:53
21 1101OSCAR DOMENECH SAGARRAC.E. TRIATHLONBCNV1M01:07:1140800:17:5513300:30:3939.1500:48:349800:18:3700:01:2900:00:58
22 1279JOSEP MARIA LARA SUEROC.N. BADALONAV1M01:07:1412300:14:2912600:30:3339.2800:45:0244900:22:1200:01:1000:01:01
23 4833MARTÍ TORREBELLA NASPLEDATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:07:2028100:16:4727500:31:5937.5200:48:469500:18:3400:01:4800:01:03
24 1598FERRAN VINYALS CORNELLAC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:07:2523800:16:0118400:31:0838.5400:47:0925300:20:1600:01:2600:01:04
25 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M01:07:2526600:16:3016800:30:5838.7500:47:2821600:19:5700:01:1900:01:00
26 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:07:2730500:17:0116900:31:0038.7100:48:0117400:19:2600:01:1800:00:57
27 3452RAFAEL MARTINEZ GOMEZC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:07:388900:13:4122700:31:3038.1000:45:1147100:22:2700:01:2900:01:04
28 490ALBERT LOPEZ ANTONC.T. S.J. ABADESSESV1M01:07:4028300:16:4813100:30:3739.1900:47:2525100:20:1500:01:1800:00:57
29 5773TONI GARRIDO CASTILLOC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:07:5328600:16:5026100:31:5237.6600:48:4215000:19:1100:01:4600:01:06
30 2064LAURIO PERDIGUERO MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:08:2315600:15:0024800:31:4237.8500:46:4239600:21:4100:01:2400:01:03
31 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 - SURALV1M01:08:2447900:18:2916500:30:5638.7900:49:2512600:18:5900:01:2200:00:53
32 1599ALFONSO TORREÑO JARABOCLUB TRIATLO ANYOSPARKV1M01:08:2633800:17:1821500:31:2438.2200:48:4219600:19:4400:01:4000:01:02
33 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M01:08:3141200:17:5712400:30:3239.3000:48:2922500:20:0200:01:2000:00:55
34 663JORDI GONZALEZ BAUTISTAC.A. XALOCV1M01:08:3225700:16:1918700:31:0938.5200:47:2834400:21:0400:01:2700:00:58
35 1646RAFEL PLANAS MAYOLASCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:08:4533100:17:1520600:31:2038.3000:48:3524600:20:1000:01:5100:00:56
36 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:08:4813600:14:4125500:31:4737.7600:46:2846100:22:2000:01:4100:01:03
37 4770CARLES SENDRA MANAUTC.E. SISTRELLSV1M01:08:4936200:17:2821200:31:2338.2400:48:5121900:19:5800:01:5500:01:15
38 1006JORDI COMAS VILALTACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:09:0022900:15:5115100:30:5038.9200:46:4145800:22:1900:01:2100:01:04
39 2355CARLES TABERNE BARRI C.A. LES TORTUGUESV1M01:09:0945500:18:2024100:31:3937.9100:49:5914800:19:1000:01:5100:01:12
40 2342JOSE MARIA BARBACHANO LANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:09:1144600:18:1220200:31:1738.3600:49:2919200:19:4200:01:2300:01:04
41 2962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:09:2130700:17:0331000:32:3136.9000:49:3419700:19:4700:02:0600:01:43
42 4532EDUARD GARGALLO RENOMCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:09:3841000:17:5535200:33:0836.2200:51:039600:18:3500:02:2700:01:36
43 1039CARLES SABATER CASALSC.N. SABADELLV1M01:09:4236900:17:3429400:32:1937.1300:49:5320400:19:4900:01:4700:01:01
44 540JOAN JUNCAROL REGUANTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:09:4737900:17:3828100:32:0937.3300:49:4722200:20:0000:01:4400:01:03
45 4594SANTI GIL CASADEVALLTRIATLO 3MPORDAV1M01:09:5039500:17:4728700:32:1437.2300:50:0120500:19:4900:01:4900:01:27
46 743JORDI ABAD GIMENEZA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV1M01:09:5346300:18:2318100:31:0738.5600:49:3026400:20:2300:01:2800:01:01
47 2690ROGER ARDÈVOL LATORREABSOLUT SPORTV1M01:10:0654600:19:1724600:31:4137.8700:50:5814200:19:0800:01:2700:00:59
48 737JUAN CARLOS ANGULO VALDEAC.E. TRIATHLONBCNV1M01:10:1138200:17:3927300:31:5937.5200:49:3828600:20:3300:01:2100:01:00
49 1405ALBERTO MARTÍN COSTAINDEPENDENTV1M01:10:1236300:17:2929800:32:2137.0900:49:5026200:20:2200:01:2400:01:04
50 2266JOAN GONZALEZ CAPARROSCERDANYOLA CHV1M01:10:2624900:16:1432600:32:4636.6200:49:0037300:21:2600:02:0400:01:15
51 4546SERGI MOLERO CALVOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:10:4535100:17:2331800:32:4136.7200:50:0430300:20:4100:01:4800:01:24
52 4495ORIOL BAYOD GASOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:10:4834200:17:2022900:31:3138.0800:48:5142700:21:5700:01:2800:00:00
53 1743JOSE LUIS VELEZ MORAGOCLUB TRIATLO BLANESV1M01:11:0726100:16:2426200:31:5337.6400:48:1750300:22:5000:01:1400:01:05
54 1771GUILLERMO SUSÍN CANALCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:11:0731300:17:0631600:32:3836.7700:49:4436700:21:2300:01:2800:01:17
55 713OSCAR GOMEZ PAUC.E. PICORNELLV1M01:11:2429500:16:5535500:33:1036.1800:50:0536200:21:1900:01:2600:01:05
56 4105ERNEST MARCE FIGUERASTRIATLO PALLEJAV1M01:11:3124000:16:0332300:32:4336.6800:48:4649700:22:4500:02:0100:01:11
57 2177FRANCISCO AYASO MONTEAGUDPRAT TRIATLO 1994V1M01:11:4737200:17:3532200:32:4236.7000:50:1737800:21:3000:01:3600:01:30
58 5920RAFA GOMEZ SOLERINDEPENDENTV1M01:11:5334500:17:2140500:33:5335.4200:51:1429900:20:3900:01:5500:01:32
59 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:12:1415800:15:0230300:32:2836.9600:47:3062400:24:4400:01:5300:01:10
60 880ELISEO REDON REDONCEMEV1M01:12:2240900:17:5532900:32:4936.5700:50:4439200:21:3800:01:4700:01:03
61 5456ALEJANDRO CARRILLOTRIATLO PALLEJAV1M01:12:2350600:18:4539000:33:3635.7100:52:2122900:20:0200:02:0300:01:08
62 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV1M01:12:2657300:19:4345500:34:3734.6700:54:206400:18:0600:02:0600:01:18
63 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:12:4527800:16:4544100:34:2734.8300:51:1238100:21:3300:02:0100:01:11
64 4783FRANCISCO GARCÍA-MORENO CINDEPENDENTV1M01:12:5149800:18:4133800:32:5836.4000:51:3935200:21:1200:02:0400:01:42
65 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:13:1038700:17:4427100:31:5737.5600:49:4154100:23:2900:01:3400:01:04
66 2549JAUME TELL ROCABERTFASTTRIATLON CLUBV1M01:13:1343200:18:0636400:33:1536.0900:51:2141500:21:5200:01:3400:01:12
67 3100RAFAEL SANCHEZ PISTONPRAT TRIATLO 1994V1M01:13:1429400:16:5447800:34:5734.3300:51:5136900:21:2300:01:5600:01:16
68 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:13:2356500:19:3840100:33:4735.5200:53:2521700:19:5800:01:5400:02:09
69 7013JOAN POL OLIVERASLLICENCIA DE DIAV1M01:13:2726500:16:2936500:33:1636.0700:49:4555700:23:4200:02:1900:00:00
70 5793PERE MUNNE VENTURACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:13:3726900:16:3435100:33:0736.2400:49:4157600:23:5600:01:5800:01:09
71 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M01:13:5932200:17:1028300:32:1137.2900:49:2162000:24:3800:01:5200:01:32
72 2903ALVARO CARLOS DIAZ CONRADCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:14:0253500:19:1236700:33:1836.0400:52:3038000:21:3200:01:4700:01:27
73 4649FRANCISCO J. CAMERO CAMPACEMEV1M01:14:1247400:18:2734800:33:0436.2900:51:3149200:22:4100:02:1400:01:22
74 4364XAVIER SANTIAGO GARCIAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:14:4135000:17:2257600:37:0032.4300:54:2225800:20:1900:02:1300:01:50
75 3923ALBERT SABATER RUSCALLEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:14:4949100:18:3730700:32:2936.9400:51:0655900:23:4300:01:2800:01:01
76 5822ÓSCAR WONG RODRÍGUEZ CLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV1M01:15:0449000:18:3737800:33:2435.9300:52:0150900:23:0300:02:1500:01:17
77 869MARIANO CARMONA SANCHEZTRIATLO PALLEJAV1M01:15:0856300:19:3134200:33:0236.3300:52:3348200:22:3500:01:5200:01:18
78 7062LUIS MARTÍNEZ AGUSTÍNLLICENCIA DE DIAV1M01:15:1162600:20:3955100:36:2233.0000:57:016900:18:1000:02:0700:01:19
79 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M01:15:2448400:18:3438200:33:2935.8400:52:0352700:23:2100:02:0900:01:29
80 254DAVID GILCLUB VO2 - SURALV1M01:15:2461000:20:2543300:34:1635.0200:54:4131000:20:4300:01:3100:01:11
81 4784MAURO BRAVO DOMÍNGUEZCLUB TRI5UV1M01:15:3330800:17:0352000:35:3633.7100:52:3950400:22:5400:02:1500:02:31
82 4288JOSE A LEO MEGIASCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:15:3349300:18:3939800:33:4435.5700:52:2351700:23:1000:02:2400:01:38
83 7081JOSE GARCÍA CASASLLICENCIA DE DIAV1M01:15:3633000:17:1455200:36:2532.9500:53:3942300:21:5700:02:3000:01:09
84 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLANUEVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:15:4655800:19:2841200:33:5935.3100:53:2745700:22:1900:01:4600:01:11
85 7079EMILI FERNANDEZ GRIMALDOSLLICENCIA DE DIAV1M01:15:4651300:18:4757400:36:5732.4800:55:4422600:20:0200:02:5700:02:03
86 3004EDUARDO GUERRERO COLLADOCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV1M01:15:5369600:22:0440900:33:5735.3500:56:0120800:19:5200:02:1000:01:01
87 1246RICART GARCIA SANCHEZC.N. VIC-ETBV1M01:16:0255600:19:2646100:34:4434.5500:54:1041400:21:5200:02:1200:01:04
88 4252JORDI CERVANTES MORALESCLUB TRIASME TRIATLOV1M01:16:0751400:18:4946000:34:4334.5700:53:3248100:22:3500:02:0500:01:26
89 4777DANIEL DEL BLANCO VILLARCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:16:1550100:18:4246300:34:4734.5000:53:2949800:22:4600:02:0500:01:15
90 2485DANIEL ALGUÉ GODOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:16:1554800:19:1950100:35:1534.0400:54:3439800:21:4100:02:0100:01:25
91 7072RAMÓN AZNARLLICENCIA DE DIAV1M01:16:2044300:18:1152600:35:4333.6000:53:5446900:22:2600:03:0200:01:34
92 1511MANUEL ALLER LLAMAZARESCLUB NATACIO SITGESV1M01:16:2457100:19:4224500:31:4137.8700:51:2363900:25:0100:01:2800:01:23
93 522OLEGUER SUÑE TREPATC.A. IGUALADAV1M01:16:3943700:18:0832800:32:4736.6000:50:5566700:25:4400:02:0200:01:21
94 7016DANIEL GÁMEZ CAZORLA LLICENCIA DE DIAV1M01:17:0133900:17:1953100:35:5033.4900:53:0957100:23:5200:02:3900:01:41
95 4541JOSEP DURAN PERAFERRERCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:17:0935900:17:2756200:36:3832.7600:54:0551000:23:0400:02:4400:01:36
96 7085CARLOS GONZALEZ SATUELLICENCIA DE DIAV1M01:17:1641100:17:5648700:35:0234.2500:52:5860100:24:1800:02:3400:01:16
97 7071MIGUEL RODRIGUEZ NINLLICENCIA DE DIAV1M01:17:1964800:21:0152400:35:4333.6000:56:4429000:20:3500:03:0900:01:21
98 1630CRISTOBAL DOMINGUEZ CAÑACLUB TRIATLO BLANESV1M01:17:2168700:21:5444600:34:2934.8000:56:2333500:20:5800:01:5900:01:19
99 4993ANTOINE MALAUD PRATCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3V1M01:17:2752500:18:5843900:34:2434.8800:53:2258500:24:0500:01:4200:01:18
100 7018JOSEP TRULLS VILALLICENCIA DE DIAV1M01:17:3159300:20:0255300:36:2532.9500:56:2734500:21:0400:01:4400:01:26
101 4254RAUL RUBIO ALONSOCLUB TRI5UV1M01:17:5056800:19:4145000:34:3434.7200:54:1554800:23:3500:02:0400:01:19
102 7066SALVA CARMONA MORENOLLICENCIA DE DIAV1M01:18:0648900:18:3654500:36:1533.1000:54:5152400:23:1500:01:5900:01:33
103 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV1M01:18:3257800:19:4649700:35:1334.0700:54:5954300:23:3300:01:5400:01:23
104 1291ENRIC COLLADO GILIC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M01:18:4265200:21:0348900:35:0434.2200:56:0748000:22:3500:02:3800:01:03
105 1102CARLOS OTERO PITAC.E. PICORNELLV1M01:18:4560900:20:2561700:38:0031.5800:58:2525900:20:2000:02:4700:01:17
106 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:19:3656000:19:2947500:34:5634.3500:54:2565000:25:1100:02:3300:01:20
107 5511TONI SAEZ FARRESINDEPENDENTV1M01:19:4171700:23:1847000:34:5234.4200:58:1037900:21:3100:02:4400:01:38
108 6028SO IGARASHILLICENCIA DE DIAV1M01:19:5461400:20:2755000:36:2033.0300:56:4751400:23:0700:02:2400:01:24
109 832FERNANDO GARCIA LASHERASINDEPENDENTV1M01:20:2567400:21:2565500:39:3730.2901:01:0216600:19:2300:04:2300:01:33
110 1180JORGE JORDANA SALAZARINDEPENDENTV1M01:20:3763000:20:4154100:36:0833.2100:56:4956500:23:4800:02:0700:01:37
111 4367JONATAN JIMENEZ-VERGILLOSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:21:1969900:22:1156600:36:4632.6400:58:5746300:22:2200:02:0400:01:36
112 5784NABEL KACHACHI FERNÁNDEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:21:4252600:19:0348800:35:0234.2500:54:0571000:27:3700:02:2300:02:53
113 7012JORDI SUÑÉ TREPATLLICENCIA DE DIAV1M01:21:5046500:18:2462800:38:2931.1800:56:5363600:24:5700:02:5300:01:49
114 5564JORDI GARCIA GODALLC.E. PICORNELLV1M01:23:0450900:18:4668900:40:5329.3500:59:3953300:23:2500:02:3300:02:26
115 5777TONI BLASCO MARTINEZINDEPENDENTV1M01:23:2560300:20:2163300:38:3531.1000:58:5661100:24:2900:02:4300:01:47
116 7036DAVID MAYOL BUXASASLLICENCIA DE DIAV1M01:24:3865500:21:0467000:40:1729.7901:01:2152500:23:1700:02:5700:02:04
117 7034JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M01:25:5670200:22:2263400:38:3831.0601:01:0063500:24:5600:02:5500:01:47
118 1080ALEJANDRO WILMANSKI BAREINDEPENDENTV1M01:27:1372000:23:2464500:39:0930.6501:02:3362200:24:4000:02:3000:02:03
119 2659ANDREU VALENZUELA GARCIACLUB TRITRAININGV1M01:27:1671400:23:0064200:39:0030.7701:02:0065300:25:1600:02:5700:01:31
120 7055JUAN PEISTLLICENCIA DE DIAV1M01:30:3462400:20:3764400:39:0730.6800:59:4473700:30:5000:01:4600:01:12
121 2758JOSE LUIS GASPAR NAVARROCLUB NATACIO SITGESV1M01:32:1070600:22:2861400:37:5431.6601:00:2274100:31:4800:01:5800:02:10
122 6016BERNAT SUÑÉ I TREPATLLICENCIA DE DIAV1M01:32:4664100:20:5471500:43:0427.8601:03:5872300:28:4800:02:2100:01:49
123 7074DANIEL MORELL ROLDANLLICENCIA DE DIAV1M01:33:5372200:23:2671700:43:2427.6501:06:5070000:27:0300:03:5300:01:32
124 7033OSCAR ESPIN MOLINALLICENCIA DE DIAV1M01:34:0869000:21:5772200:43:5127.3701:05:4871800:28:2000:03:5700:01:45
125 2480JOSEP M. GAY VIDALINDEPENDENTV1M01:35:3672700:23:4272300:43:5327.3501:07:3571500:28:0100:03:0900:02:27
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M01:04:289500:13:4816400:30:5638.7900:44:4419500:19:4400:01:1400:00:54
2 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:04:4013700:14:429100:29:5540.1100:44:3723300:20:0300:01:2700:00:58
3 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M01:06:5312500:14:3027200:31:5737.5600:46:2727300:20:2600:01:3800:01:01
4 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINECLUB TRIATLO TECNIBIKE CAV2M01:06:5820100:15:2820900:31:2238.2600:46:5024200:20:0800:01:1700:01:14
5 4683JESUS GONZALEZ FARRESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M01:09:0234800:17:2220800:31:2238.2600:48:4425700:20:1800:01:3300:01:07
6 2861RICARDO MONASTERIO VIVESC.E. TRIATHLONBCNV2M01:10:5353100:19:0821000:31:2238.2600:50:3026500:20:2300:01:2500:01:01
7 1071TONI GRACIA MARTÍNFASTTRIATLON CLUBV2M01:11:3838100:17:3936300:33:1536.0900:50:5431100:20:4400:01:2500:00:56
8 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.T. S.J. ABADESSESV2M01:11:4926000:16:2339600:33:4135.6300:50:0440600:21:4500:01:3000:01:12
9 4933SANDRO DE MATTEIFASTTRIATLON CLUBV2M01:12:1636700:17:3314400:30:4539.0200:48:1857700:23:5800:01:2200:00:58
10 4934ENRIC RIBERA PUJALSINDEPENDENTV2M01:12:4955000:19:2136100:33:1436.1100:52:3525000:20:1400:02:0900:01:14
11 426FRANCISCO GARCIA LASHERASINDEPENDENTV2M01:15:1962300:20:3642500:34:1135.1000:54:4728300:20:3200:02:2000:01:02
12 3824ROMAN JANE NOBLOMC.E.T. DISTANCEV2M01:15:4344400:18:1141900:34:0435.2300:52:1553900:23:2800:02:0000:01:39
13 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:16:0556400:19:3133500:32:5436.4700:52:2555300:23:4000:01:5400:01:08
14 4381EDU GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:16:2258100:19:5144900:34:3334.7300:54:2443000:21:5800:01:4100:00:00
15 4817LLUIS GENE TORRANDELLINDEPENDENTV2M01:16:2858000:19:4845300:34:3634.6800:54:2444000:22:0400:02:0100:01:21
16 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M01:16:3654500:19:1725900:31:5037.7000:51:0765800:25:2900:01:4100:01:06
17 3232JOAN GRAS CABUTÍTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:16:3843500:18:0734300:33:0236.3300:51:0965700:25:2900:02:1800:01:40
18 284RICARD SOLE FIGUERASC.A. IGUALADAV2M01:17:4059100:20:0250800:35:2533.8800:55:2745300:22:1300:02:0700:01:47
19 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:17:5165900:21:0844700:34:3234.7500:55:4044700:22:1100:01:5400:01:18
20 4900ÓSCAR ALONSO MARTÍNEZINDEPENDENTV2M01:18:1248700:18:3558400:37:0732.3300:55:4247500:22:3000:02:4000:01:36
21 5702JAVIER GALLEGO AGUAGILC.E. VILA OLIMPICAV2M01:18:3563100:20:4343000:34:1635.0200:54:5954900:23:3600:01:5800:01:32
22 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M01:18:4357000:19:4244300:34:2734.8300:54:0961800:24:3400:02:0000:01:12
23 2622RAFAEL CHUECA BLASCOABSOLUT SPORTV2M01:19:2367600:21:2959100:37:1732.1900:58:4629400:20:3700:02:5200:01:14
24 5914JOSEP SOLE RODRIGUEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:19:4961700:20:2845200:34:3534.7000:55:0362800:24:4600:01:3900:01:30
25 1116ENRIC PEREZ MUÑOZTRIATLO JOVENT 79V2M01:21:1471200:22:4261200:37:5031.7201:00:3230600:20:4200:02:4700:01:19
26 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARUNIO ATLETICA RUBIV2M01:21:3220200:15:2967400:40:2329.7200:55:5266400:25:4000:01:4500:01:58
27 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV2M01:23:2769300:22:0059300:37:2132.1300:59:2158800:24:0600:02:3600:01:46
28 5520CHRISTOPHER JOHN NEILL WHCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV2M01:24:5253800:19:1356700:36:4732.6200:56:0072500:28:5200:03:1200:02:03
29 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:25:1166000:21:0867700:40:2629.6801:01:3455000:23:3700:02:0800:02:14
30 7080XAVIER FERRER BALLESTERLLICENCIA DE DIAV2M01:27:5770100:22:1670600:42:1628.3901:04:3253400:23:2500:04:0800:01:39
31 3273ANTONI GILI GUALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:27:5956900:19:4171900:43:3027.5901:03:1163200:24:4800:03:3700:01:47
32 6024EUGENI MAJÓ MARTINLLICENCIA DE DIAV2M01:28:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 890JOSEP MARIA CASAJUANA VILCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:28:2170700:22:3065000:39:2930.3901:01:5968700:26:2200:03:0400:01:28
34 1576ANTONIO LLAMAS CAMBACLUB ATLETIC CASTELLARV2M01:29:0073200:24:2462600:38:1731.3501:02:4168500:26:1900:02:2300:02:26
35 1289JUAN SALVADOR VILLAR LARACLUB TRITRAININGV2M01:32:4672600:23:3065100:39:3230.3501:03:0273200:29:4400:02:0700:01:22
36 5242JAUME SANZ MIRALLESFASTTRIATLON CLUBV2M01:32:4973700:25:2363700:38:4630.9501:04:0972100:28:4000:02:0500:01:36
37 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:34:5974000:27:5668500:40:4029.5101:08:3668800:26:2300:01:5400:01:22
38 973EMILIO FERRER CORCHUELOC.N. CATALUNYAV2M01:35:5371800:23:2072700:44:2527.0201:07:4571600:28:0800:03:2500:03:10
39 7084XAVIER VICENTE ALEMANYLLICENCIA DE DIAV2M01:36:2174100:28:0471600:43:1527.7501:11:1964000:25:0200:03:3400:02:18
40 1113ISIDRE GUITART PERERACLUB NATACIO MINORISAV2M01:36:3261100:20:2672900:44:5026.7701:05:1673900:31:1600:03:3800:02:09
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6036PERE BALCELLS PRATLLICENCIA DE DIAV3M01:11:4522100:15:4743700:34:2334.9000:50:1038700:21:3500:01:3800:01:41
2 987TONI NOE FREIXASC.N. MATAROV3M01:16:5339600:17:4835300:33:0836.2200:50:5667800:25:5700:02:0800:01:09
3 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:17:4055300:19:2241700:34:0435.2300:53:2659500:24:1400:01:5000:01:22
4 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:18:5364900:21:0146400:34:4834.4800:55:4951100:23:0400:02:0500:01:28
5 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M01:19:1441900:18:0055500:36:2732.9200:54:2763000:24:4700:03:1600:01:12
6 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:20:0626800:16:3162300:38:1031.4400:54:4165600:25:2500:02:4900:02:17
7 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANTRIATLO OLESAV3M01:22:5164700:21:0060300:37:3631.9100:58:3659600:24:1500:02:2500:01:21
8 6019MARCELO VASOIN SEIJASLLICENCIA DE DIAV3M01:25:2663300:20:4657300:36:5632.4900:57:4271200:27:4400:02:0400:01:34
9 977FLAVIO PIETROCOLA FOSSATIC.N. CATALUNYAV3M01:27:0970500:22:2767300:40:2229.7301:02:4960400:24:2000:03:4100:02:08
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5199ANNA CARRIÓN I BAREAINDEPENDENTCDF01:09:213100:12:4842700:34:1335.0700:47:0145900:22:2000:01:2300:00:58
2 64GEMMA DIAZ RUIZGAVA TRIATLOCDF01:10:1312100:14:2741800:34:0435.2300:48:3140100:21:4200:01:0700:00:50
3 27ÈLIA IBARRA CAZORLAC.A. IGUALADACDF01:10:389900:14:0655700:36:2932.8900:50:3523100:20:0300:01:1600:00:50
4 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:13:1125600:16:1851900:35:3433.7400:51:5236300:21:1900:01:1100:00:52
5 5108MARIA ESPINOSA DEL ALBACLUB NATACIO BARCELONACDF01:15:3017400:15:1150600:35:2033.9600:50:3163800:24:5900:01:2800:00:57
6 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONACDF01:15:485800:13:1562700:38:2731.2100:51:4259000:24:0600:01:4700:00:54
7 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONACDF01:16:2210200:14:1163600:38:4330.9900:52:5454000:23:2800:01:4600:01:12
8 1868CLAUDIA MAYNE CUSELLCLUB NATACIO BARCELONACDF01:16:509600:14:0562000:38:0731.4800:52:1262100:24:3800:01:2400:00:58
9 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:21:1038800:17:4459900:37:3131.9900:55:1567600:25:5500:03:0200:01:21
10 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYACDF01:21:2325300:16:1669500:41:0729.1900:57:2358100:24:0000:02:0200:01:34
11 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTCDF01:32:4850200:18:4473500:46:4925.6301:05:3370400:27:1500:02:2200:01:23
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROJNF01:05:4114200:14:4339500:33:4135.6300:48:242100:17:1700:01:1400:00:45
2 1939MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON CLUBJNF01:05:506400:13:2136900:33:2135.9800:46:4214400:19:0800:00:5600:00:46
3 4040LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON CLUBJNF01:08:1417700:15:1335700:33:1236.1400:48:2520200:19:4900:00:5400:00:45
4 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. NO TE PARESJNF01:24:1242800:18:0468200:40:3129.6200:58:3565900:25:3700:03:5900:01:27
5 1842CLÀUDIA JÚDEZ CLAPÉSABSOLUT SPORTJNF01:25:4154200:19:1666000:39:4330.2100:58:5969600:26:4200:01:4800:01:15
6 50YAZMIN DEL MAR SANCHIS BOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNF01:31:2327700:16:4273700:47:2925.2701:04:1170100:27:1200:02:0800:01:28
7 7051JÚLIA ORTIZ LLICENCIA DE DIAJNF01:40:4673600:25:1873200:45:2426.4301:10:4273400:30:0400:02:5700:01:09
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONC.N. SABADELLSUB23F01:01:555000:13:0912700:30:3339.2800:43:427400:18:1300:00:5900:00:46
2 106ANNA GODOY CONTRERASCIDADE DE LUGO FLUVIALSUB23F01:01:571900:12:0823200:31:3338.0300:43:417500:18:1600:00:5400:00:46
3 5143MARTA SANCHEZ HERNANDEZC.N. VIC-ETBSUB23F01:03:452000:12:2021100:31:2338.2400:43:4322700:20:0200:00:5900:00:44
4 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBSUB23F01:03:512800:12:4517300:31:0338.6500:43:4823500:20:0300:01:0800:00:52
5 3518ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON CLUBSUB23F01:06:544100:12:5640800:33:5635.3600:46:5223000:20:0200:01:0400:00:54
6 1863BARBARA RUBIO FORCADAC.E. TRIATHLONBCNSUB23F01:09:1310400:14:1145100:34:3534.7000:48:4627400:20:2700:01:2700:01:00
7 6023LAIA CAMPRUBI GALLETLLICENCIA DE DIASUB23F01:26:1163800:20:5166900:40:1629.8001:01:0764300:25:0400:02:1300:01:25
8 6021ARIADNA SALVADOR MORENOLLICENCIA DE DIASUB23F01:27:2668300:21:4265200:39:3330.3401:01:1568300:26:1100:02:1300:01:22
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON CLUBV1F01:06:5310100:14:1031900:32:4136.7200:46:5122800:20:0200:01:1100:00:53
2 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F01:10:0111100:14:1746700:34:5134.4300:49:0832600:20:5300:01:5200:01:02
3 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV1F01:13:0119300:15:2239400:33:4035.6400:49:0257800:23:5900:01:2000:01:16
4 39REGINA ANNA MOLA GIBERTC.N. MATAROV1F01:14:3633700:17:1845600:34:3734.6700:51:5549000:22:4100:01:1800:00:57
5 5111EMMA BOSCH GAMISANSCLUB VO2 - SURALV1F01:15:0321600:15:4548300:34:5934.3000:50:4460300:24:1900:02:0500:01:17
6 5140MARIBEL GABÁS POLOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F01:17:5545100:18:1859400:37:2232.1100:55:4045500:22:1500:02:2200:00:46
7 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:18:2762500:20:3854400:36:1433.1200:56:5238500:21:3500:02:1700:01:03
8 3526ANNA RIERA CARRERASCLUB TRIATLO BLANESV1F01:21:0254300:19:1660600:37:4031.8600:56:5658600:24:0600:01:3200:01:18
9 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:22:1760000:20:1954300:36:1033.1800:56:2967100:25:4800:01:4600:01:17
10 1807ANGELS PUIG VILAROC.N. BADALONAV1F01:24:0336600:17:3270800:42:2128.3400:59:5359300:24:1000:03:2000:01:56
11 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:24:2968500:21:4561500:37:5731.6200:59:4263100:24:4700:01:4100:01:16
12 5040BERYL BARBER MARTÍNEZ DE CAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:26:2465100:21:0262200:38:1031.4400:59:1270200:27:1200:02:1800:01:18
13 1974MARIA JOSÉ GOMEZ GARCIAFASTTRIATLON CLUBV1F01:26:2766200:21:0965800:39:4030.2501:00:4966100:25:3800:02:0900:01:27
14 4067HELENA CANOVAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1F01:26:3669400:22:0264000:38:4930.9101:00:5166800:25:4500:02:1400:01:16
15 1910MERCÈ CANO CABEZACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:27:0371000:22:3370400:42:0528.5101:04:3846800:22:2500:03:5700:01:48
16 7058NURIA MARTÍ HORCAJADALLICENCIA DE DIAV1F01:30:2973400:24:4865400:39:3730.2901:04:2568100:26:0400:02:4700:01:32
17 4027IMMACULADA GUTIERREZ HURTCLUB ATLETIC CASTELLARV1F01:30:5962900:20:4169100:40:5629.3201:01:3773000:29:2200:03:2100:01:31
18 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GICLUB TRITRAININGV1F01:32:3967900:21:3471400:42:5427.9701:04:2871700:28:1100:02:5200:02:56
19 1820MARIA MULA SEGURAFASTTRIATLON CLUBV1F01:33:0462800:20:4072400:43:5327.3501:04:3372000:28:3100:03:2000:02:26
20 7090LOURDES RODRÍGUEZ RODRÍGULLICENCIA DE DIAV1F01:37:4166700:21:1973600:47:2425.3201:08:4372600:28:5800:03:5800:01:53
21 7015HAYDEE MARTORELL I PENALLICENCIA DE DIAV1F01:38:2772900:23:5072800:44:3626.9101:08:2673300:30:0100:04:3000:01:38
22 3527SONIA MUNTANECLUB ATLETIC CASTELLARV1F01:38:4970900:22:3272000:43:4827.4001:06:2074200:32:2900:03:2400:02:07
23 7064MONIQUE SANCHEZ PEREZLLICENCIA DE DIAV1F01:51:3874200:31:1473900:49:2924.2501:20:4373800:30:5500:02:5100:02:07
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7019HELNA PABLO ARROYOLLICENCIA DE DIAV2F01:23:5955400:19:2466500:40:0629.9300:59:3061200:24:2900:02:5100:01:37
2 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORCERRR IGUALADAV2F01:24:1832700:17:1372600:44:0927.1801:01:2250600:22:5600:02:1600:02:04
3 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:25:1364200:20:5567500:40:2529.6901:01:2057400:23:5300:02:3600:01:38
4 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:26:2462200:20:3666600:40:1029.8801:00:4666200:25:3800:01:4900:01:11
5 1920ESTER LAFITA SANCHEZCERDANYOLA CHV2F01:37:0267200:21:2373100:44:5926.6801:06:2273600:30:4000:02:4000:01:58
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:29:4860500:20:2267800:40:2729.6701:00:4972700:28:5900:02:4500:01:57
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3174PAU CASTELLVELL BELLAFASTTRIATLON CLUBABM00:55:43200:11:36500:28:1142.5800:39:47400:15:5600:00:5000:00:41
2 303ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM00:56:23600:11:40100:28:0542.7300:39:451000:16:3800:00:5200:00:39
3 1084GUILLEM ROJAS MORENOTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:56:47100:11:111600:28:4241.8100:39:531400:16:5400:00:5500:00:44
4 1176POL RECOBER PLANAPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:50800:11:43400:28:1042.6000:39:531500:16:5700:00:5100:00:45
5 2391CARLOS GALINDO ROONEYPRAT TRIATLO 1994ABM00:57:391700:12:013200:28:5841.4300:40:591100:16:4000:00:4800:00:40
6 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:58:141200:11:504900:29:1541.0300:41:051800:17:0900:00:5700:00:46
7 5621JOHN MANUEL GALINDO ROONEPRAT TRIATLO 1994ABM00:58:301300:11:514700:29:1341.0700:41:042900:17:2600:00:5300:00:47
8 2891ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM00:58:463800:12:534300:29:1141.1200:42:041200:16:4200:01:1400:00:51
9 413IGNASI GIRONES PUJADESCLUB TRIATLO BLANESABM00:59:193500:12:505200:29:2140.8900:42:111700:17:0800:01:1300:00:51
10 430HECTOR NADAL PEREZC.N. CATALUNYAABM00:59:274700:13:034000:29:0741.2100:42:102200:17:1700:01:0200:00:51
11 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM00:59:318100:13:35700:28:2442.2500:41:593400:17:3200:01:0200:00:47
12 739JORDI AGRAMUNT LUZONC.N. SABADELLABM00:59:332900:12:465500:29:2240.8600:42:082700:17:2500:01:1100:00:46
13 838DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM00:59:533000:12:476300:29:2940.7000:42:163600:17:3700:01:0300:00:53
14 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. MATAROABM00:59:576900:13:221100:28:2942.1300:41:516200:18:0600:01:0500:00:42
15 3272MARC PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM00:59:596700:13:222600:28:4841.6700:42:104800:17:4900:01:0400:00:51
16 4707LUKASZ KOMARCLUB TRIATLO BLANESABM01:00:037600:13:291400:28:3741.9300:42:065300:17:5700:01:1200:00:52
17 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZMARESME TRIATLO CLUBABM01:00:10900:11:4512500:30:3239.3000:42:174900:17:5300:01:0000:00:48
18 2760EDMON MARTINEZ MARTIPRAT TRIATLO 1994ABM01:00:247200:13:232200:28:4441.7600:42:077600:18:1700:01:1000:00:50
19 3644MIQUEL SOLÉ VIVESC.E. TRIATHLONBCNABM01:00:3213100:14:341200:28:3042.1100:43:043300:17:2800:01:1200:00:50
20 1670DANIEL ANTUNEZ TIRADOC.E. TRIATHLONBCNABM01:00:472300:12:287600:29:3840.4900:42:0610000:18:4100:01:0700:00:49
21 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:00:5413500:14:37900:28:2842.1500:43:054700:17:4900:01:0200:00:51
22 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:01:038700:13:407700:29:3840.4900:43:184100:17:4500:01:0300:00:52
23 667JORDI GARCIA BERCIALC.N. BADALONAABM01:01:049000:13:417400:29:3740.5200:43:184400:17:4600:01:0100:00:50
24 2830SERGI LASHERAS RABIONETTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:01:072500:12:417100:29:3540.5600:42:1611200:18:5100:01:3200:00:51
25 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM01:01:0910900:14:152500:28:4841.6700:43:036300:18:0600:01:2100:00:47
26 388ELOY SERRANO RODRIGUEZC.N. REUS PLOMSABM01:01:1411500:14:222100:28:4441.7600:43:066600:18:0800:01:0300:00:45
27 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESABM01:01:1510000:14:093100:28:5541.5000:43:047100:18:1100:01:0000:00:47
28 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERABSOLUT SPORTABM01:01:234000:12:546400:29:3040.6800:42:2412400:18:5900:01:0800:00:55
29 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAINDEPENDENTABM01:01:356600:13:222700:28:4841.6700:42:1017000:19:2500:01:0400:00:55
30 1380JORDI COROMINAS JODARCERRR IGUALADAABM01:01:482100:12:269000:29:5440.1300:42:2017600:19:2800:01:0100:00:56
31 4204JAVIER MARTIN DEL MOLINO C.E. TRIATHLONBCNABM01:01:4914500:14:507900:29:4240.4000:44:322300:17:1700:01:0900:00:47
32 1179ALBERT BONILLA SOLERCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:01:535300:13:123400:29:0141.3600:42:1319100:19:4000:01:0200:00:52
33 1772MARC ABULI LLUCHC.E. PICORNELLABM01:01:569400:13:476200:29:2840.7200:43:1510100:18:4100:01:1200:00:55
34 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM01:02:0311400:14:212300:28:4641.7100:43:0711800:18:5600:01:0200:00:52
35 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLOABM01:02:1011900:14:251700:28:4341.7900:43:0813200:19:0200:01:0000:00:44
36 2294BERNAT VALLS MATEULA SALLE SPORTABM01:02:173900:12:545000:29:1641.0000:42:1024000:20:0700:01:1000:00:55
37 5337MARC GRAU CLAPERSCLUB NATACIO SALLENTABM01:02:3518100:15:145800:29:2440.8200:44:385400:17:5700:01:0900:00:50
38 3481EDU LOPEZ BARRANCOCLUB VO2 - SURALABM01:02:3517100:15:106000:29:2540.7900:44:355800:18:0000:01:1200:00:57
39 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESABM01:02:405900:13:173600:29:0341.3100:42:2026000:20:2000:01:1300:00:54
40 322ROBERT MAYORAL SERRANOCLUB TRI5UABM01:02:418800:13:408800:29:5040.2200:43:3014900:19:1100:01:0400:00:58
41 7004GABRIEL ALARCON SABARISCICLISMO TRIATLON MONTE ABM01:02:5315500:14:598300:29:4640.3100:44:456700:18:0800:01:0500:00:52
42 5463RUBEN MORACHO FERNANDEZFASTTRIATLON CLUBABM01:02:5614800:14:548600:29:4940.2500:44:437300:18:1300:01:1900:00:52
43 852VÍCTOR CORTINA HONRADOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:03:007000:13:2211200:30:2039.5600:43:4215700:19:1800:01:1800:01:09
44 4587CESAR HERNANDEZ CEBRIANC.E. SISTRELLSABM01:03:055500:13:139600:30:0040.0000:43:1320900:19:5200:01:1400:00:49
45 5974AARON CATALAN PEREAC.N. CATALUNYAABM01:03:084400:12:596600:29:3140.6500:42:3029800:20:3800:01:0800:01:01
46 1204VICTOR ESTEPA FONTANACLUB NATACIO SALLENTABM01:03:217100:13:2323800:31:3837.9300:45:018100:18:2000:02:3200:01:12
47 2928CARLOS MIR RIERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:255400:13:1324300:31:4137.8700:44:549100:18:3100:01:0800:00:56
48 2320JOSEP NEBOT AGUILARCLUB VO2 - SURALABM01:03:3412800:14:339200:29:5540.1100:44:2813700:19:0600:01:2100:00:49
49 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM01:03:3917200:15:1012000:30:2939.3700:45:395700:18:0000:01:2800:00:53
50 2349DANIEL LEÓN FERRERC.A. XALOCABM01:03:4112400:14:2910500:30:1339.7100:44:4212300:18:5900:01:1100:00:57
51 4638JOAN REBORDOSA SEGUIC.E. RAYOTEAMABM01:03:449300:13:458900:29:5440.1300:43:3923800:20:0500:01:1500:01:04
52 2377ALEX ROY TORNERCLUB NATACIO BARCELONAABM01:03:4615300:14:586900:29:3440.5900:44:3215300:19:1400:01:2700:00:50
53 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM01:03:4818000:15:145900:29:2540.7900:44:3914500:19:0900:01:1400:00:54
54 1336FABIAN ENRIQUE BRITO MELOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:03:5116100:15:039300:29:5640.0900:44:5911300:18:5200:01:1100:01:17
55 3712JORDI MONSERRAT TALTAVULC.E. PICORNELLABM01:03:5420000:15:2818000:31:0738.5600:46:352400:17:1900:01:2000:00:56
56 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM01:04:0219100:15:2110700:30:1639.6500:45:378600:18:2500:01:0800:00:57
57 2418JORDI GALIAN TORRASC.N. VIC-ETBABM01:04:034200:12:5711400:30:2339.5000:43:2030900:20:4300:01:2300:00:54
58 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM01:04:2611300:14:2130100:32:2736.9800:46:483700:17:3800:02:1600:01:01
59 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM01:04:3411200:14:1911700:30:2739.4100:44:4619900:19:4800:01:3600:00:58
60 3820EMILIO LINCOLN VILAPLANALA SALLE SPORTABM01:04:4012700:14:3210200:30:1039.7800:44:4221800:19:5800:01:3000:00:55
61 2432XAVIER VARGAS SANCHEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:04:4113300:14:359900:30:0739.8500:44:4222000:19:5900:01:1700:00:54
62 795ANTONI HERENA MONTULLCERDANYOLA CHABM01:04:5021300:15:4314800:30:4838.9600:46:317900:18:1900:01:3400:00:58
63 2764SANTIAGO CEINOS SALDAÑACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:04:5412900:14:3311800:30:2739.4100:45:0021000:19:5400:01:2000:01:05
64 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:1221700:15:4514300:30:4539.0200:46:3010400:18:4200:01:1200:00:59
65 717DANIEL SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM01:05:1431500:17:0713200:30:3939.1500:47:463200:17:2800:01:0400:00:48
66 1562ELOY JORGE DE LA FUENTE OABSOLUT SPORTABM01:05:2010700:14:1414900:30:4938.9400:45:0325500:20:1700:01:3100:01:03
67 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:232600:12:4326400:31:5437.6200:44:3731600:20:4600:01:2500:00:52
68 5529JOAN BASSEDA PERADALTACLUB VO2 - SURALABM01:05:2418200:15:1517100:31:0238.6700:46:1713900:19:0700:01:2700:00:49
69 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:05:2921200:15:4311900:30:2839.3900:46:1115800:19:1800:01:0400:00:51
70 5411JORDI ALBA SANTAMARIATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:05:2927600:16:4212200:30:3039.3400:47:127700:18:1700:01:1500:00:46
71 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM01:05:3331400:17:0713400:30:3939.1500:47:464600:17:4700:01:1000:00:48
72 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:05:344500:12:5926300:31:5437.6200:44:5330400:20:4100:01:2300:00:51
73 4520ADÁN GONZÁLEZ DOMÍNGUEZABSOLUT SPORTABM01:05:3617600:15:1224700:31:4237.8500:46:5410500:18:4200:01:2200:01:10
74 3828XAVI VIVES VILACLUB NATACIO SITGESABM01:05:3718600:15:1818300:31:0738.5600:46:2515100:19:1200:01:1900:00:59
75 2250RICARD PEDRERO CODERCHESSENCIAL TRIATLOABM01:05:4113200:14:3512300:30:3139.3200:45:0628900:20:3500:01:2400:01:11
76 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLOABM01:05:4239200:17:4611000:30:1739.6300:48:033800:17:3900:01:2600:00:51
77 3161MANUEL LAGO VAZQUEZINDEPENDENTABM01:05:428500:13:3823400:31:3737.9500:45:1527500:20:2700:01:2300:01:10
78 7060IVÁN PEREA JIMÉNEZLLICENCIA DE DIAABM01:05:5214400:14:4825200:31:4537.8000:46:3316000:19:1900:01:4900:01:02
79 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:5730100:16:5817900:31:0438.6300:48:025100:17:5500:01:1300:00:55
80 1748MARC RAYA ARREBOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:0025000:16:1414200:30:4539.0200:46:5912900:19:0100:01:1800:00:58
81 4206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:06:0724200:16:0415200:30:5038.9200:46:5415200:19:1300:01:2700:00:51
82 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM01:06:0923100:15:5214600:30:4539.0200:46:3718000:19:3200:01:1600:00:54
83 5729FRANCESC BASSA ALABAUFASTTRIATLON CLUBABM01:06:1316900:15:0923700:31:3837.9300:46:4717300:19:2600:01:3400:01:07
84 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM01:06:1616700:15:0822400:31:2838.1400:46:3619000:19:4000:01:1700:01:00
85 3636JORGE EDWARD RODRIGUEZ COPRAT TRIATLO 1994ABM01:06:2230200:16:5911600:30:2439.4700:47:2312500:18:5900:00:5600:01:00
86 4363RUBEN TOLEDANO MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:06:2421400:15:4415500:30:5138.9000:46:3520000:19:4900:01:0700:00:52
87 3936JAVIER VALLESPÍ CAÑADILLAA.D. RUNNING VIGIAABM01:06:3020700:15:3623000:31:3238.0500:47:0816300:19:2200:01:5400:00:59
88 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM01:06:3038900:17:4415900:30:5238.8800:48:365000:17:5400:01:2600:01:04
89 4688ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:06:3017900:15:1415400:30:5138.9000:46:0527200:20:2500:01:0600:00:51
90 7002BRUNO GONZALO PINTO NOGUETRIATLON XEREZABM01:06:3365400:21:0417200:31:0238.6700:52:06100:14:2700:01:5600:01:07
91 4611RAFAEL BURN ALVAREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:06:3421500:15:4417000:31:0138.6900:46:4520300:19:4900:01:2700:01:02
92 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:06:3747600:18:288700:29:4940.2500:48:178000:18:2000:01:1400:00:52
93 1270MARC MONTALBAN ESPAÑOLC.E. TRIATHLONBCNABM01:06:3916200:15:0326500:31:5437.6200:46:5719300:19:4200:01:3000:01:15
94 3482JORDI MESAS BROSACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:06:4523600:15:5910800:30:1639.6500:46:1528000:20:3000:01:0200:00:48
95 4917POL BADIA CASALSCLUB VO2 - SURALABM01:06:5614700:14:5224200:31:4037.8900:46:3226800:20:2400:01:2000:00:00
96 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:0421900:15:4620100:31:1738.3600:47:0322400:20:0100:01:2700:00:57
97 3681JOAN MARC GRUART BIGASC.A. XALOCABM01:07:0517300:15:1122800:31:3038.1000:46:4126700:20:2400:01:3200:01:08
98 3134ENRIC CASTELLOTE TOSTTG TRIATLO SITGESABM01:07:0516800:15:0927000:31:5637.5800:47:0522100:20:0000:01:3400:00:53
99 1608IVÁN REDONDO VALERACENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:07:0718900:15:2019600:31:1438.4200:46:3428400:20:3300:01:1300:01:07
100 1183ALEX FERNANDEZ CANOCERDANYOLA CHABM01:07:089200:13:4310100:30:0739.8500:43:5052600:23:1800:01:1800:01:11
101 2733JOSE ALEJANDRIA AYALAC.E. TRIATHLONBCNABM01:07:1624100:16:0429300:32:1937.1300:48:2311400:18:5300:02:0000:01:10
102 2865TONI SOLA SANCHEZC.N. BADALONAABM01:07:2218300:15:1519800:31:1538.4000:46:3032100:20:5200:01:1300:00:56
103 771JOSE VIDAL GOMEZA.D. RUNNING VIGIAABM01:07:3228500:16:5021900:31:2638.1800:48:1615400:19:1600:01:1600:01:08
104 3788NIL VIDAL PUBILLINDEPENDENTABM01:07:3532000:17:0822000:31:2738.1600:48:3512700:19:0000:01:4300:01:07
105 520DAVID SANCHEZ GONZALEZC.N. MOLINS DE REIABM01:07:3622500:15:4916700:30:5738.7700:46:4631900:20:5000:01:1800:01:01
106 7082ALEXIS ACERO BAILENLLICENCIA DE DIAABM01:07:3825200:16:1530000:32:2637.0000:48:4112000:18:5700:02:0600:01:02
107 5989ALBERT SOLA COLOMERAPRAT TRIATLO 1994ABM01:07:4030400:17:0017400:31:0338.6500:48:0318600:19:3700:01:1700:00:00
108 933PAUL CAILTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:07:4142400:18:0226600:31:5437.6200:49:564200:17:4500:01:3100:01:00
109 5335JOSEP GONZÁLEZ FERNÁNDEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:07:4834600:17:2117600:31:0438.6300:48:2516500:19:2300:01:3000:00:57
110 1753ALAN SALVADOR RODRIGUEZTRI+9 EL MASNOUABM01:07:4837800:17:3813900:30:4239.0900:48:2017500:19:2800:01:1200:00:58
111 4906NOEL MUÑOZ NADALC.E. SISTRELLSABM01:07:5729600:16:5621400:31:2438.2200:48:2018700:19:3700:01:1600:00:56
112 6002PAU VENTURA SELLESLLICENCIA DE DIAABM01:07:5740600:17:5518200:31:0738.5600:49:0211600:18:5500:01:4700:00:00
113 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:08:1027900:16:4620400:31:1938.3200:48:0523700:20:0500:01:2200:00:57
114 3467ALEIX FERNANDEZ HERRERAFASTTRIATLON CLUBABM01:08:1224800:16:1319400:31:1338.4400:47:2631500:20:4600:01:2000:00:55
115 2937JOAN RIBAS PUMAROLACLUB TRIATLO BLANESABM01:08:1425400:16:1615600:30:5138.9000:47:0734800:21:0700:01:2200:01:05
116 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:08:1847300:18:2628400:32:1137.2900:50:373900:17:4100:01:2700:01:01
117 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:08:1931600:17:0726000:31:5137.6800:48:5816200:19:2100:02:1000:01:21
118 4918ABEL MORENO DOMINGUEZC.N. SABADELLABM01:08:2327500:16:3922500:31:2938.1200:48:0825200:20:1500:01:1900:01:03
119 1434MARCEL FONTANILLAS PUIGDECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:08:2311000:14:1729000:32:1837.1500:46:3540800:21:4800:01:5100:01:11
120 5465XAVIER MAS GARCIACLUB VO2 - SURALABM01:08:2429100:16:5231100:32:3136.9000:49:2312800:19:0100:01:4300:01:53
121 6005RABE DAKI BEANABOUDLLICENCIA DE DIAABM01:08:2628200:16:4725800:31:5037.7000:48:3720100:19:4900:01:4100:01:05
122 2162EDUARD SERRA SOLEC.N. REUS PLOMSABM01:08:3223700:16:0123500:31:3737.9500:47:3832700:20:5400:01:3400:01:05
123 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON CLUBABM01:08:3337600:17:3716000:30:5338.8600:48:3023200:20:0300:01:2900:00:59
124 2105MANUEL VILLALBA URISELC.A. XALOCABM01:08:3338500:17:4216600:30:5638.7900:48:3821100:19:5500:01:3300:01:06
125 1568CARLOS JIMÉNEZ REVENAQUEINDEPENDENTABM01:08:3525800:16:1931700:32:4036.7300:48:5918400:19:3600:01:5700:01:19
126 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:08:3729300:16:5335400:33:1036.1800:50:039400:18:3400:02:1400:01:14
127 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PRO & AM TRIANINGABM01:08:4131900:17:0821300:31:2438.2200:48:3224500:20:0900:01:3500:01:01
128 2436ALBERT SELLÉS DURANCLUB ESPORTIU IBERABM01:08:4514100:14:4327400:31:5937.5200:46:4243900:22:0300:01:5500:01:06
129 4451BRIAN MONT-ROIG CARMECLUB NATACIO SITGESABM01:08:486300:13:2040000:33:4635.5400:47:0640000:21:4200:01:3600:01:18
130 4395VICTOR RODRIGUEZ CASAFONTCLUB NATACIO MINORISAABM01:08:5539000:17:4528000:32:0737.3600:49:5213300:19:0300:01:3600:01:05
131 1716SERGI GRIFELL COLOMECLUB NÀUTIC MASNOUABM01:08:5630300:16:5925700:31:4937.7200:48:4824300:20:0800:01:5500:01:09
132 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:08:5644000:18:10207