RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
765 745 12 8 750 20 5 20 18

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5181LEONOR FONT BALDUQUCLUB VO2 - SURALABF01:09:3626200:16:2442900:34:1535.0400:50:3912100:18:5700:01:2900:00:48
2 4038JUDIT ZARAGOZA RODRC.N. MATAROABF01:10:3116600:15:0837400:33:2335.9500:48:3143500:22:0000:00:5900:00:49
3 5081MARIA MARTINEZ CORC.E. PICORNELLABF01:10:5422700:15:5045800:34:4034.6200:50:3027000:20:2400:01:4000:01:00
4 1881MARIA ESCAÑUELACLUB ESPAI ESPORT WELLNESABF01:11:4220900:15:3848600:35:0134.2700:50:3934200:21:0300:01:4400:01:08
5 4045IRENE RODRIGUEZ GUECLUB TRIATLO BLANESABF01:12:4229700:16:5647300:34:5534.3700:51:5132000:20:5100:01:1100:00:54
6 5068LAURA MONTANER CHULTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:13:1743100:18:0542200:34:0735.1700:52:1234700:21:0500:01:3300:01:07
7 4077MARTA MARTIN ALEGREC.E. SISTRELLSABF01:13:1846100:18:2338400:33:3135.800:51:5437000:21:2400:01:2200:00:52
8 4037MIRIAM OLIVARES POC.E. PICORNELLABF01:16:0234000:17:1947400:34:5534.3700:52:1456600:23:4800:01:5200:01:11
9 5141ANA DILLANA BENITOFASTTRIATLON CLUBABF01:16:3047500:18:2755600:36:2832.9100:54:5538600:21:3500:01:4400:00:58
10 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:16:4322300:15:4858300:37:0632.3500:52:5456700:23:4900:01:3700:01:09
11 4071ELECTRA GARCIA MARGCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:17:4153300:19:1153200:35:5233.4600:55:0348700:22:3800:01:3700:01:19
12 5062ANA FUENTES GONZÀLETEAM CALELLA TRIATHLONABF01:18:3750300:18:4437900:33:2635.8900:52:1069100:26:2700:01:1300:01:09
13 5014NOELIA GALLARDO LINCLUB TRIATLO BLANESABF01:18:5753700:19:1353400:35:5433.4300:55:0756900:23:5000:01:2700:01:11
14 1841LUCIA BERMEJO CALVOCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:19:3651800:18:5254000:36:0733.2300:54:5961900:24:3700:01:5500:01:10
15 5196NURIA BOFILL GUAÑAC.E. PICORNELLABF01:19:3760800:20:2457100:36:5032.5800:57:1446600:22:2300:02:1400:01:23
16 1962LAURA DOMINGUEZ DÍECERDANYOLA CHABF01:20:1261300:20:2663100:38:3531.100:59:0135100:21:1100:03:0700:01:37
17 5130BARBORA MARCIKOVACLUB NATACIO RUBIABF01:20:5632100:17:0950900:35:2533.8800:52:3471900:28:2200:02:3300:01:28
18 5176ESTELA VALERO RÓDENPRAT TRIATLO 1994ABF01:20:5642000:18:0064700:39:1430.5900:57:1455800:23:4200:02:2900:01:20
19 5142MARIONA PERALTA GARC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:21:2251600:18:5060100:37:3431.9400:56:2463700:24:5800:01:5900:01:22
20 4041CAROLINA APARICIO CC.N. SABADELLABF01:21:3559600:20:0858600:37:0732.3300:57:1560500:24:2000:03:0000:01:25
21 1871LAURA ORTIZ MEDINACLUB ESPAI ESPORT WELLNESABF01:23:1366300:21:1160000:37:3131.9900:58:4261600:24:3100:02:4400:01:41
22 3500JOSEFINA TOSCANO HEC.T. S.J. ABADESSESABF01:23:2160600:20:2367900:40:2729.6701:00:5047600:22:3100:02:0800:01:18
23 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF01:24:4063700:20:4961100:37:4831.7500:58:3768000:26:0300:02:1100:01:33
24 5110GEMMA ABAD MARTORELCLUB VO2 - SURALABF01:25:2469200:21:5960400:37:3831.8900:59:3766900:25:4700:02:0600:01:04
25 5093ISA GAVINA TROYTIÑOCLUB TRITRAININGABF01:26:1764500:20:5966800:40:1529.8101:01:1464200:25:0300:03:0700:02:02
26 5079CYNTHIA HEITZMANN C.E. PICORNELLABF01:26:5934100:17:1967200:40:2029.7500:57:3972900:29:2000:02:0900:01:32
27 1906IRENE FONT PUJULÀCERDANYOLA CHABF01:30:1617800:15:1474100:50:1823.8601:05:3262500:24:4400:02:3800:01:45
28 7078ANNA OLIVARES SERRALLICENCIA DE DIAABF01:35:3572800:23:4373300:45:4026.2801:09:2368400:26:1200:03:3200:02:26
29 5174MARTA DE LA TORRE ECERRR IGUALADAABF01:40:2573100:24:1673000:44:5226.7501:09:0874000:31:1700:04:2000:01:50
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DC.T. S.J. ABADESSESV2M01:11:4926000:16:2339600:33:4135.6300:50:0440600:21:4500:01:3000:01:12
2 3232JOAN GRAS CABUTÍTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:16:3843500:18:0734300:33:0236.3300:51:0965700:25:2900:02:1800:01:40
3 1015GUILLERMO PALUZIE AC.E. VILA OLIMPICAV2M01:23:2769300:22:0059300:37:2132.1300:59:2158800:24:0600:02:3600:01:46
4 5520CHRISTOPHER JOHN NECLUB POLIESPORTIU PUIGCERV2M01:24:5253800:19:1356700:36:4732.6200:56:0072500:28:5200:03:1200:02:03
5 6024EUGENI MAJÓ MARTINLLICENCIA DE DIAV2M01:28:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1576ANTONIO LLAMAS CAMBCLUB ATLETIC CASTELLARV2M01:29:0073200:24:2462600:38:1731.3501:02:4168500:26:1900:02:2300:02:26
7 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:34:5974000:27:5668500:40:4029.5101:08:3668800:26:2300:01:5400:01:22
8 973EMILIO FERRER CORCHC.N. CATALUNYAV2M01:35:5371800:23:2072700:44:2527.0201:07:4571600:28:0800:03:2500:03:10
9 7084XAVIER VICENTE ALEMLLICENCIA DE DIAV2M01:36:2174100:28:0471600:43:1527.7501:11:1964000:25:0200:03:3400:02:18
10 1113ISIDRE GUITART PERECLUB NATACIO MINORISAV2M01:36:3261100:20:2672900:44:5026.7701:05:1673900:31:1600:03:3800:02:09
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1587ALEJANDRO CORTIJO RC.N. MATAROJNM00:58:473300:12:494400:29:1141.1200:42:001300:16:4700:01:0300:00:44
2 7001NIL RIUDAVETS VICTOTRIATLÓ XTREM CALVIÀJNM00:58:557400:13:241000:28:2842.1500:41:521600:17:0300:01:1000:00:41
3 5509ROGER CAMPRUBI GALCLUB TRIATLO BERGAJNM00:59:254600:13:023500:29:0241.3300:42:042500:17:2100:00:5600:00:40
4 434VICENTE ZANABRIA JACLUB NATACIO BARCELONAJNM00:59:365700:13:143000:28:5541.500:42:093100:17:2700:01:0000:00:51
5 1206JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994JNM00:59:407800:13:311800:28:4341.7900:42:142800:17:2600:01:0100:00:56
6 2910BERNAT COROMINAS OLC.N. CATALUNYACDM00:59:431800:12:019400:29:5640.0900:41:574500:17:4600:00:5500:00:45
7 5741GUILLERMO CORTIJO RC.N. MATAROCDM01:00:292700:12:444800:29:1441.0500:41:589300:18:3100:00:5500:00:44
8 5299MIQUEL ANTUNEZ TIRAFASTTRIATLON CLUBJNM01:00:346100:13:182900:28:5341.5500:42:118400:18:2300:00:5800:00:51
9 3446JORDI MONTRAVETA MOP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:00:3710500:14:112800:28:4941.6400:43:003500:17:3700:01:1000:00:45
10 4850ALEIX BIEL BOLAÑOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERJNM01:01:103400:12:505300:29:2240.8600:42:1212200:18:5800:01:0400:00:46
11 1619MARC GARCIA SERRASGAVA TRIATLOJNM01:01:109700:14:053700:29:0641.2400:43:115600:17:5900:01:0900:00:50
12 7003LLORENÇ SOLER BUADETRIATLÓ XTREM CALVIÀJNM01:01:252400:12:376500:29:3140.6500:42:0815500:19:1700:00:5600:00:52
13 4327MIQUEL GRAU PLANACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLJNM01:01:294300:12:584100:29:0741.2100:42:0516800:19:2400:01:0000:00:48
14 4303GUIM GORGUES POBLETCLUB GASSS TRIATLOJNM01:02:178300:13:367300:29:3640.5400:43:1213400:19:0500:01:2600:00:50
15 5976ALEX MATESANZ SALVATRIATLO BCN-TRIFORFUNJNM01:02:3318400:15:174600:29:1241.100:44:296000:18:0400:01:1100:00:48
16 3639PABLO DURAN URBANC.E. RAYOTEAMJNM01:03:2016400:15:047000:29:3540.5600:44:3910200:18:4100:01:0900:00:53
17 5869ADRIA PARRA MOYAC.N. MATAROJNM01:03:313200:12:4912100:30:2939.3700:43:1824900:20:1300:01:0900:00:48
18 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994JNM01:03:323700:12:5217500:31:0338.6500:43:5518500:19:3700:01:0400:00:52
19 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROJNM01:03:3612600:14:3110300:30:1039.7800:44:4111500:18:5500:01:1900:00:54
20 2921DAVID GARCÍA BURÉSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSCDM01:04:106200:13:2010400:30:1239.7400:43:3229500:20:3800:01:1400:01:07
21 785ROGER MANYÀ VALENZUCLUB TRIBANDA TRIATLOCDM01:04:1320500:15:3416200:30:5338.8600:46:274300:17:4600:01:2600:00:52
22 3992MARÇAL GRATACÓS MACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:04:2815200:14:5817800:31:0438.6300:46:028700:18:2600:01:2500:00:45
23 3178POL FERNÁNDEZ LOSADPRAT TRIATLO 1994JNM01:04:5810600:14:1311300:30:2139.5400:44:3426600:20:2400:01:0600:00:51
24 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSJNM01:06:1223400:15:5420000:31:1738.3600:47:1113000:19:0100:01:2500:01:02
25 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994CDM01:06:255100:13:1041100:33:5835.3300:47:0815600:19:1700:01:2600:01:08
26 3035ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTJNM01:07:1823300:15:5419900:31:1538.400:47:0924400:20:0900:01:2100:00:55
27 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM01:07:3923900:16:0218600:31:0938.5200:47:1127600:20:2800:01:1300:01:00
28 1472JOSEP Mª LLORENS IBCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:07:4536400:17:3022100:31:2738.1600:48:5711000:18:4800:01:3800:01:10
29 4618JAN BONET BERNADICHCLUB NATACIO MINORISACDM01:07:5814000:14:4310000:30:0739.8500:44:5051500:23:0800:01:1300:00:58
30 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM01:08:0719600:15:2425400:31:4637.7800:47:1033200:20:5700:01:3200:00:57
31 5615MANEL PUIG DURANCERRR IGUALADACDM01:08:5730600:17:0221700:31:2638.1800:48:2827800:20:2900:01:4600:00:55
32 2008PAU VIÑALS BROSTRIATLO TERRASSASPORTS-CIJNM01:10:0433300:17:1525600:31:4837.7400:49:0333900:21:0100:01:5300:01:21
33 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑALA SALLE SPORTJNM01:10:1937400:17:3617700:31:0438.6300:48:4039400:21:3900:01:1700:01:05
34 1278ARNAU GUILLEMAT NOVC.N. REUS PLOMSCDM01:10:2145200:18:2024900:31:4337.8300:50:0325600:20:1800:01:3500:01:13
35 3448JOEL CASTELLÀ ROVIRP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:10:3935500:17:2519000:31:1138.4800:48:3643800:22:0300:01:2100:00:59
36 4903CARLOS JIMENEZ VEGAINDEPENDENTJNM01:11:0322400:15:4952900:35:4833.5200:51:3717200:19:2600:01:4800:01:14
37 2906ROGER MUÑOZ I ALEJACLUB GASSS TRIATLOCDM01:11:0944100:18:1029100:32:1837.1500:50:2830500:20:4100:01:2900:00:57
38 4296ESTEBAN AVILA GONZAC. TRIATLO MONTORNESCDM01:12:0927300:16:3947900:34:5734.3300:51:3628500:20:3300:01:3000:01:13
39 4371MARC CURET MOLINERCLUB ESPORTIU PRORUNNERSCDM01:14:0324300:16:0444000:34:2434.8800:50:2854700:23:3500:01:4000:01:07
40 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESCDM01:14:1745300:18:2032400:32:4436.6600:51:0452200:23:1300:01:1700:00:56
41 1293ALEX CARRERAS LORENCLUB TRIBANDA TRIATLOCDM01:14:3553200:19:1035800:33:1336.1300:52:2345000:22:1200:02:1700:01:16
42 3344ALBERT FERNÁNDEZ HUC.E. SISTRELLSJNM01:15:0327200:16:3755900:36:3032.8800:53:0742100:21:5600:01:3800:01:20
43 5537ALEX GONZALEZ RAMIABSOLUT SPORTJNM01:15:3028800:16:5137300:33:2335.9500:50:1465200:25:1600:01:4500:01:24
44 6039PERE VENTURA AVELLÍLLICENCIA DE DIAJNM01:15:3725100:16:1558700:37:1332.2400:53:2844600:22:0900:01:5400:01:35
45 2185JOEL HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOCDM01:17:4034700:17:2154800:36:1933.0400:53:4058000:24:0000:02:3000:01:12
46 6007SIGFRID ROVIRA RUBILLICENCIA DE DIAJNM01:18:0052100:18:5550300:35:1734.0100:54:1256400:23:4800:01:2700:01:31
47 6037TONI RUS FERNANDEZLLICENCIA DE DIAJNM01:18:3161200:20:2661800:38:0131.5700:58:2723600:20:0400:01:4300:01:13
48 1244IGNACIO GALLO FERREC.E.T. DISTANCEJNM01:18:3959800:20:1258500:37:0732.3300:57:1936400:21:2000:01:5000:02:04
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1987JOANA MARTINEZ CARRC.N. MATAROV1F01:13:0119300:15:2239400:33:4035.6400:49:0257800:23:5900:01:2000:01:16
2 1807ANGELS PUIG VILAROC.N. BADALONAV1F01:24:0336600:17:3270800:42:2128.3400:59:5359300:24:1000:03:2000:01:56
3 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:24:2968500:21:4561500:37:5731.6200:59:4263100:24:4700:01:4100:01:16
4 1974MARIA JOSÉ GOMEZ GAFASTTRIATLON CLUBV1F01:26:2766200:21:0965800:39:4030.2501:00:4966100:25:3800:02:0900:01:27
5 4067HELENA CANOVAS MORECLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1F01:26:3669400:22:0264000:38:4930.9101:00:5166800:25:4500:02:1400:01:16
6 5132MARÍA DEL SEÑOR VILCLUB TRITRAININGV1F01:32:3967900:21:3471400:42:5427.9701:04:2871700:28:1100:02:5200:02:56
7 1820MARIA MULA SEGURAFASTTRIATLON CLUBV1F01:33:0462800:20:4072400:43:5327.3501:04:3372000:28:3100:03:2000:02:26
8 7090LOURDES RODRÍGUEZ RLLICENCIA DE DIAV1F01:37:4166700:21:1973600:47:2425.3201:08:4372600:28:5800:03:5800:01:53
9 7015HAYDEE MARTORELL I LLICENCIA DE DIAV1F01:38:2772900:23:5072800:44:3626.9101:08:2673300:30:0100:04:3000:01:38
10 7064MONIQUE SANCHEZ PERLLICENCIA DE DIAV1F01:51:3874200:31:1473900:49:2924.2501:20:4373800:30:5500:02:5100:02:07
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTC.E. WHERE IS THE LIMIT ?SUB23M00:55:21400:11:39800:28:2642.200:40:05200:15:1600:00:5400:00:58
2 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:55:29500:11:39300:28:0742.6800:39:46300:15:4300:00:4900:00:41
3 3174PAU CASTELLVELL BELFASTTRIATLON CLUBABM00:55:43200:11:36500:28:1142.5800:39:47400:15:5600:00:5000:00:41
4 7006FERNANDO LÓPEZ DE SUNIVERSIDAD DE ALICANTESUB23M00:55:58700:11:43200:28:0642.700:39:49500:16:0900:00:5100:00:42
5 1177GENIS GRAU PLANAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:56:03300:11:37600:28:1142.5800:39:48600:16:1500:00:5500:00:41
6 1084GUILLEM ROJAS MORENTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:56:47100:11:111600:28:4241.8100:39:531400:16:5400:00:5500:00:44
7 503DANIEL GONZALEZ JIMC.N. MATAROSUB23M00:57:231100:11:474500:29:1241.100:40:59800:16:2400:00:5600:00:43
8 1588NACHO VILLARRUEL PRAT TRIATLO 1994SUB23M00:58:443600:12:526700:29:3140.6500:42:23700:16:2100:01:1100:01:02
9 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBSUB23M00:59:342200:12:268200:29:4440.3600:42:102600:17:2400:00:5800:00:52
10 838DANIEL VELASCO GARCABSOLUT SPORTABM00:59:533000:12:476300:29:2940.700:42:163600:17:3700:01:0300:00:53
11 258JORDI CARRASCO BALDFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:00:331000:11:475400:29:2240.8600:41:0916700:19:2400:00:5600:00:48
12 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:00:537700:13:298000:29:4240.400:43:114000:17:4200:01:1800:00:49
13 3818SALVADOR ZURITA RIEFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:00:5715400:14:595100:29:2140.8900:44:20900:16:3700:01:0300:00:46
14 4849SERGI LIZ MADRIDTRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23M01:01:318200:13:358400:29:4640.3100:43:216800:18:1000:01:0700:01:00
15 3627JORDI TRAPÉ PÈREZC.N. TARRACOSUB23M01:01:411500:11:579800:30:0639.8700:42:0318800:19:3800:01:0700:00:46
16 1380JORDI COROMINAS JODCERRR IGUALADAABM01:01:482100:12:269000:29:5440.1300:42:2017600:19:2800:01:0100:00:56
17 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:01:5215700:15:025600:29:2440.8200:44:263000:17:2600:01:1100:00:51
18 1179ALBERT BONILLA SOLECLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:01:535300:13:123400:29:0141.3600:42:1319100:19:4000:01:0200:00:52
19 2096PABLO LOPEZ MARTINEC.N. MATAROSUB23M01:02:1913800:14:427500:29:3740.5200:44:195900:18:0000:01:1100:00:45
20 1746BERNAT RAMON CASTELCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:02:2410300:14:1110600:30:1539.6700:44:265500:17:5800:01:3400:00:51
21 3057HECTOR CANOVAS GARCCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:02:328600:13:398500:29:4740.2900:43:2613800:19:0600:01:1000:00:53
22 2239EDGAR COSTABELLA COCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3SUB23M01:02:538400:13:367200:29:3540.5600:43:1119400:19:4200:01:0700:00:45
23 852VÍCTOR CORTINA HONRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:03:007000:13:2211200:30:2039.5600:43:4215700:19:1800:01:1800:01:09
24 3311MARC MALLARACH GUINCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:03:2412000:14:2512800:30:3439.2600:44:598500:18:2500:01:1700:01:07
25 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:03:279800:14:0615000:30:5038.9200:44:569000:18:3100:01:2300:01:00
26 2349DANIEL LEÓN FERRERC.A. XALOCABM01:03:4112400:14:2910500:30:1339.7100:44:4212300:18:5900:01:1100:00:57
27 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M01:03:4522000:15:4614500:30:4539.0200:46:312000:17:1400:01:2200:00:52
28 2439BORJA ALVAREZ CARRAC.E. TRIATHLONBCNSUB23M01:03:5316500:15:076100:29:2740.7500:44:3415900:19:1900:01:1100:01:03
29 3293GENÍS MATEU SALARICCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:03:5813900:14:438100:29:4440.3600:44:2717900:19:3100:01:1400:00:52
30 5256GERARD FUMANYA SALVC.N. VIC-ETBSUB23M01:05:2720800:15:3714000:30:4339.0700:46:2014100:19:0700:01:1600:00:51
31 4520ADÁN GONZÁLEZ DOMÍNABSOLUT SPORTABM01:05:3617600:15:1224700:31:4237.8500:46:5410500:18:4200:01:2200:01:10
32 4556ADRIAN RODRIGUEZTRIATLO L´HOSPITALETSUB23M01:05:4419700:15:2528500:32:1137.2900:47:366500:18:0800:02:0700:00:56
33 307JORDI MARCO JORDAN C. BCN TRIATHLON TOTAL3SUB23M01:05:5517000:15:1019500:31:1438.4200:46:2417800:19:3100:01:0700:00:53
34 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESSUB23M01:05:5721100:15:4018800:31:0938.5200:46:4914300:19:0800:01:2600:01:08
35 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M01:06:2323000:15:5213500:30:4039.1300:46:3220700:19:5100:01:0800:00:58
36 3482JORDI MESAS BROSACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:06:4523600:15:5910800:30:1639.6500:46:1528000:20:3000:01:0200:00:48
37 4917POL BADIA CASALSCLUB VO2 - SURALABM01:06:5614700:14:5224200:31:4037.8900:46:3226800:20:2400:01:2000:00:00
38 3134ENRIC CASTELLOTE TOTG TRIATLO SITGESABM01:07:0516800:15:0927000:31:5637.5800:47:0522100:20:0000:01:3400:00:53
39 3658ALBERT ALQUEZAR PRAINDEPENDENTSUB23M01:07:1221000:15:4016300:30:5438.8300:46:3429700:20:3800:01:2100:01:01
40 5836ADRIÀ COMA RIBOTCLUB NATACIO SALLENTSUB23M01:07:1328400:16:4923300:31:3637.9700:48:2510900:18:4800:01:4200:01:08
41 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. PICORNELLSUB23M01:08:0248000:18:2919700:31:1538.400:49:447800:18:1800:01:2700:00:55
42 5465XAVIER MAS GARCIACLUB VO2 - SURALABM01:08:2429100:16:5231100:32:3136.900:49:2312800:19:0100:01:4300:01:53
43 4713ALEIX SELLARÉS GONZCLUB NATACIO SALLENTSUB23M01:08:2940200:17:5322200:31:2738.1600:49:2014600:19:0900:01:1500:01:34
44 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PRO & AM TRIANINGABM01:08:4131900:17:0821300:31:2438.2200:48:3224500:20:0900:01:3500:01:01
45 2436ALBERT SELLÉS DURANCLUB ESPORTIU IBERABM01:08:4514100:14:4327400:31:5937.5200:46:4243900:22:0300:01:5500:01:06
46 3925CARLOS MOLINA GUISAABSOLUT SPORTABM01:11:0652000:18:5327600:32:0237.4600:50:5524800:20:1100:01:5000:00:57
47 1017CARLOS SALGADO PIZACLUB TRIATLO CASTELLBISBASUB23M01:11:1428700:16:5138700:33:3435.7500:50:2531800:20:4900:02:0100:01:30
48 5628RODOLPHE THUILLIER TG TRIATLO SITGESABM01:11:5237500:17:3635900:33:1336.1300:50:4934300:21:0300:01:4300:01:03
49 7069MARC MUÑOZ BENEDÉLLICENCIA DE DIAABM01:12:1329900:16:5639700:33:4335.5900:50:3938300:21:3400:02:1200:01:19
50 4672JOAN MUSSOLL GALINDCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:12:2539100:17:4528200:32:1137.2900:49:5647400:22:2900:01:3200:01:03
51 1210PERE RECHE QUINTANAC.E. SISTRELLSSUB23M01:12:4744500:18:1237100:33:2135.9800:51:3335500:21:1400:01:4500:01:17
52 1162JAUME GENÉ SALGADOINDEPENDENTSUB23M01:13:0330000:16:5751200:35:2933.8200:52:2629200:20:3700:01:2900:01:27
53 4911ISAAC CANO ACEDOC.N. TARRACOSUB23M01:14:3143300:18:0652500:35:4333.600:53:4930800:20:4200:02:2600:01:28
54 4198DAVID TRUNAS VILLALCLUB TRI5USUB23M01:14:3330900:17:0456800:36:4932.5900:53:5330100:20:4000:03:4900:01:14
55 5354MARC MAJÓ ROBLESW3TRI CLUB ESPORTIUSUB23M01:15:1428900:16:5143800:34:2434.8800:51:1557900:23:5900:01:5900:01:01
56 1398JOSE CARRERA HENRÍQCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3SUB23M01:15:3234300:17:2053500:35:5733.3800:53:1745400:22:1500:02:0900:01:09
57 7075GERARDO NAVARRETE MLLICENCIA DE DIASUB23M01:15:3460700:20:2452200:35:3833.6800:56:0218100:19:3200:01:4900:01:21
58 2107ALEJANDRO MORCILLO PRAT TRIATLO 1994SUB23M01:15:4054100:19:1432500:32:4536.6400:51:5955400:23:4100:01:5000:01:15
59 5712DANIEL ARNAU MONTERC.N. SABADELLSUB23M01:16:2857900:19:4642100:34:0635.1900:53:5248300:22:3600:01:5500:00:56
60 2706JORDI ESTRADA TANYAINDEPENDENTSUB23M01:19:5659900:20:1843200:34:1635.0200:54:3465500:25:2200:02:0300:01:04
61 7065AXEL LIZANDRA FEIXALLICENCIA DE DIASUB23M01:22:4965600:21:0460800:37:4331.8200:58:4758200:24:0200:03:2900:01:28
62 6044RAMON NAVARRO BARCELLICENCIA DE DIASUB23M01:27:3672500:23:2969900:41:3928.8101:05:0847200:22:2800:04:0700:02:13
63 6045ALEX COMPTE ARIMANYLLICENCIA DE DIASUB23M01:29:3072400:23:2869700:41:3228.8901:05:0061400:24:3000:03:0000:02:07
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7019HELNA PABLO ARROYOLLICENCIA DE DIAV2F01:23:5955400:19:2466500:40:0629.9300:59:3061200:24:2900:02:5100:01:37
2 3584ASSUMPTA CASTELLTORCERRR IGUALADAV2F01:24:1832700:17:1372600:44:0927.1801:01:2250600:22:5600:02:1600:02:04
3 1920ESTER LAFITA SANCHECERDANYOLA CHV2F01:37:0267200:21:2373100:44:5926.6801:06:2273600:30:4000:02:4000:01:58
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:29:4860500:20:2267800:40:2729.6701:00:4972700:28:5900:02:4500:01:57
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTC.N. SABADELLV2M01:04:289500:13:4816400:30:5638.7900:44:4419500:19:4400:01:1400:00:54
2 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:04:4013700:14:429100:29:5540.1100:44:3723300:20:0300:01:2700:00:58
3 830SALVADOR PEREZ CAYUPRAT TRIATLO 1994V2M01:06:5312500:14:3027200:31:5737.5600:46:2727300:20:2600:01:3800:01:01
4 4116FRANCESC MARTINEZ MCLUB TRIATLO TECNIBIKE CAV2M01:06:5820100:15:2820900:31:2238.2600:46:5024200:20:0800:01:1700:01:14
5 4683JESUS GONZALEZ FARRCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M01:09:0234800:17:2220800:31:2238.2600:48:4425700:20:1800:01:3300:01:07
6 2861RICARDO MONASTERIO C.E. TRIATHLONBCNV2M01:10:5353100:19:0821000:31:2238.2600:50:3026500:20:2300:01:2500:01:01
7 1071TONI GRACIA MARTÍNFASTTRIATLON CLUBV2M01:11:3838100:17:3936300:33:1536.0900:50:5431100:20:4400:01:2500:00:56
8 4933SANDRO DE MATTEIFASTTRIATLON CLUBV2M01:12:1636700:17:3314400:30:4539.0200:48:1857700:23:5800:01:2200:00:58
9 4934ENRIC RIBERA PUJALSINDEPENDENTV2M01:12:4955000:19:2136100:33:1436.1100:52:3525000:20:1400:02:0900:01:14
10 426FRANCISCO GARCIA LAINDEPENDENTV2M01:15:1962300:20:3642500:34:1135.100:54:4728300:20:3200:02:2000:01:02
11 3824ROMAN JANE NOBLOMC.E.T. DISTANCEV2M01:15:4344400:18:1141900:34:0435.2300:52:1553900:23:2800:02:0000:01:39
12 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:16:0556400:19:3133500:32:5436.4700:52:2555300:23:4000:01:5400:01:08
13 4381EDU GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:16:2258100:19:5144900:34:3334.7300:54:2443000:21:5800:01:4100:00:00
14 4817LLUIS GENE TORRANDEINDEPENDENTV2M01:16:2858000:19:4845300:34:3634.6800:54:2444000:22:0400:02:0100:01:21
15 1005JOSE MANUEL GONZALVCLUB NATACIO SITGESV2M01:16:3654500:19:1725900:31:5037.700:51:0765800:25:2900:01:4100:01:06
16 284RICARD SOLE FIGUERAC.A. IGUALADAV2M01:17:4059100:20:0250800:35:2533.8800:55:2745300:22:1300:02:0700:01:47
17 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:17:5165900:21:0844700:34:3234.7500:55:4044700:22:1100:01:5400:01:18
18 4900ÓSCAR ALONSO MARTÍNINDEPENDENTV2M01:18:1248700:18:3558400:37:0732.3300:55:4247500:22:3000:02:4000:01:36
19 5702JAVIER GALLEGO AGUAC.E. VILA OLIMPICAV2M01:18:3563100:20:4343000:34:1635.0200:54:5954900:23:3600:01:5800:01:32
20 2365CARLES LOMBARTE PERC.E. VILA OLIMPICAV2M01:18:4357000:19:4244300:34:2734.8300:54:0961800:24:3400:02:0000:01:12
21 2622RAFAEL CHUECA BLASCABSOLUT SPORTV2M01:19:2367600:21:2959100:37:1732.1900:58:4629400:20:3700:02:5200:01:14
22 5914JOSEP SOLE RODRIGUEC.A. LES TORTUGUESV2M01:19:4961700:20:2845200:34:3534.700:55:0362800:24:4600:01:3900:01:30
23 1116ENRIC PEREZ MUÑOZTRIATLO JOVENT 79V2M01:21:1471200:22:4261200:37:5031.7201:00:3230600:20:4200:02:4700:01:19
24 3884JUAN JOSE SANCHEZ TUNIO ATLETICA RUBIV2M01:21:3220200:15:2967400:40:2329.7200:55:5266400:25:4000:01:4500:01:58
25 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:25:1166000:21:0867700:40:2629.6801:01:3455000:23:3700:02:0800:02:14
26 7080XAVIER FERRER BALLELLICENCIA DE DIAV2M01:27:5770100:22:1670600:42:1628.3901:04:3253400:23:2500:04:0800:01:39
27 3273ANTONI GILI GUALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:27:5956900:19:4171900:43:3027.5901:03:1163200:24:4800:03:3700:01:47
28 890JOSEP MARIA CASAJUACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:28:2170700:22:3065000:39:2930.3901:01:5968700:26:2200:03:0400:01:28
29 1289JUAN SALVADOR VILLACLUB TRITRAININGV2M01:32:4672600:23:3065100:39:3230.3501:03:0273200:29:4400:02:0700:01:22
30 5242JAUME SANZ MIRALLEFASTTRIATLON CLUBV2M01:32:4973700:25:2363700:38:4630.9501:04:0972100:28:4000:02:0500:01:36
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON CLUBV1F01:06:5310100:14:1031900:32:4136.7200:46:5122800:20:0200:01:1100:00:53
2 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F01:10:0111100:14:1746700:34:5134.4300:49:0832600:20:5300:01:5200:01:02
3 39REGINA ANNA MOLA GIC.N. MATAROV1F01:14:3633700:17:1845600:34:3734.6700:51:5549000:22:4100:01:1800:00:57
4 5111EMMA BOSCH GAMISANSCLUB VO2 - SURALV1F01:15:0321600:15:4548300:34:5934.300:50:4460300:24:1900:02:0500:01:17
5 5140MARIBEL GABÁS POLOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F01:17:5545100:18:1859400:37:2232.1100:55:4045500:22:1500:02:2200:00:46
6 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:18:2762500:20:3854400:36:1433.1200:56:5238500:21:3500:02:1700:01:03
7 3526ANNA RIERA CARRERASCLUB TRIATLO BLANESV1F01:21:0254300:19:1660600:37:4031.8600:56:5658600:24:0600:01:3200:01:18
8 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:22:1760000:20:1954300:36:1033.1800:56:2967100:25:4800:01:4600:01:17
9 4089GEMA SEVILLANO ORDÓCLUB VO2 - SURALT1F01:26:1666400:21:1859800:37:2832.0300:58:4670900:27:3000:02:4300:01:40
10 5040BERYL BARBER MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:26:2465100:21:0262200:38:1031.4400:59:1270200:27:1200:02:1800:01:18
11 1910MERCÈ CANO CABEZACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:27:0371000:22:3370400:42:0528.5101:04:3846800:22:2500:03:5700:01:48
12 7058NURIA MARTÍ HORCAJALLICENCIA DE DIAV1F01:30:2973400:24:4865400:39:3730.2901:04:2568100:26:0400:02:4700:01:32
13 4027IMMACULADA GUTIERRECLUB ATLETIC CASTELLARV1F01:30:5962900:20:4169100:40:5629.3201:01:3773000:29:2200:03:2100:01:31
14 3527SONIA MUNTANECLUB ATLETIC CASTELLARV1F01:38:4970900:22:3272000:43:4827.401:06:2074200:32:2900:03:2400:02:07
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5884ROGER MIRABET BULLICLUB TRIATLÓ LLEIDA CDM01:00:585200:13:103900:29:0741.2100:42:1710300:18:4100:01:1200:00:47
2 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. TRILERCAVONS TERRES CDM01:01:247900:13:319500:29:5740.0700:43:285200:17:5600:01:1300:00:55
3 407JOAN WAGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM01:02:0610800:14:153300:29:0141.3600:43:1611100:18:5000:01:1100:00:51
4 851ALBERT BERROCAL CABABSOLUT SPORTCDM01:02:484900:13:0614700:30:463900:43:5211700:18:5600:01:0700:01:09
5 3323VICTOR GONZALEZ MARC.N. REUS PLOMSCDM01:04:4216300:15:047800:29:4240.400:44:4621400:19:5600:01:1000:00:55
6 1140PAU CABAÑÉS SAGUÉSABSOLUT SPORTCDM01:07:5435200:17:2418500:31:0838.5400:48:3216400:19:2200:01:2500:01:08
7 3703JORDI LARRUY GILABEGAVA TRIATLOCDM01:09:2424700:16:1234900:33:0636.2500:49:1823900:20:0600:01:3300:01:17
8 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:10:1015100:14:5733400:32:5336.4900:47:5046200:22:2000:01:1800:00:50
9 2381CÈSAR ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONACDM01:10:3617500:15:1239300:33:3835.6800:48:5040700:21:4600:01:5200:00:58
10 2382ROGER PEREZ BETORETCLUB NATACIO BARCELONACDM01:12:2811800:14:2457700:37:0232.400:51:2634000:21:0200:02:1600:01:10
11 1251AXEL BADIA CELMACLUB NATACIO RUBICDM01:13:4940100:17:5242600:34:1335.0700:52:0540200:21:4400:01:5500:01:31
12 2495PAU NOGUERA SALMEROCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:14:3554900:19:2041300:34:0035.2900:53:2035600:21:1500:01:3500:01:09
13 5285MARCELO CAIRO ASSENC.N. REUS PLOMSCDM01:14:5028000:16:4647200:34:5534.3700:51:4151600:23:0900:01:3100:00:55
14 1591FRANCISCO JAVIER GRC.N. TARRACOCDM01:15:0559000:20:0052800:35:4533.5700:55:4516100:19:2000:01:3900:01:04
15 7039BERNAT LLAGOSTERA LLICENCIA DE DIACDM01:15:0546700:18:2549300:35:0634.1900:53:3138200:21:3400:02:0200:00:50
16 3390ARNAU BUHIGAS TORRECLUB NATACIO BARCELONACDM01:15:0745800:18:2243400:34:173500:52:3947300:22:2800:02:0200:01:13
17 7041MANEL GUITART GIMÉNLLICENCIA DE DIACDM01:16:2341700:18:0056100:36:3332.8300:54:3341100:21:5000:02:1700:00:51
18 5363CESAR POZAS HERNANDCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:16:3029000:16:5253000:35:4833.5200:52:4056800:23:5000:01:1700:01:04
19 2191JORDI PINO CONTRERAGAVA TRIATLOCDM01:17:3024400:16:0548100:34:5934.300:51:0469000:26:2600:01:4800:02:05
20 2889ADRIÀ COSTA SANTAMAABSOLUT SPORTCDM01:18:5724500:16:0965300:39:3430.3300:55:4352300:23:1400:01:5000:01:24
21 2359EDUARD DOPACIO GALC.A. LES TORTUGUESCDM01:23:3135400:17:2566700:40:1529.8100:57:4067200:25:5100:02:3600:01:30
22 1582BERNAT AGUSTI MORENINDEPENDENTCDM01:26:2858200:19:5470700:42:1728.3801:02:1159800:24:1700:02:5200:01:42
23 1365SERGI DEL BARRIO AGC.E. WHERE IS THE LIMIT ?CDM01:30:0173300:24:3065700:39:3930.2601:04:0967400:25:5200:02:5100:02:42
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:00:286800:13:222000:28:4441.7600:42:068300:18:2200:01:0600:00:51
2 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:05:0120300:15:3015300:30:5138.900:46:219900:18:4000:01:2200:00:50
3 3378JAUME MEMBRIVE SERRCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:05:3819800:15:2618900:31:1038.500:46:3613100:19:0200:01:1300:01:00
4 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV1M01:05:3924600:16:1015800:30:5238.8800:47:029700:18:3700:01:1600:01:01
5 1279JOSEP MARIA LARA SUC.N. BADALONAV1M01:07:1412300:14:2912600:30:3339.2800:45:0244900:22:1200:01:1000:01:01
6 2274CARLES FUENTE CORRC.N. VIC-ETBV1M01:07:2526600:16:3016800:30:5838.7500:47:2821600:19:5700:01:1900:01:00
7 490ALBERT LOPEZ ANTONC.T. S.J. ABADESSESV1M01:07:4028300:16:4813100:30:3739.1900:47:2525100:20:1500:01:1800:00:57
8 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:08:4813600:14:4125500:31:4737.7600:46:2846100:22:2000:01:4100:01:03
9 1006JORDI COMAS VILALTACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:09:0022900:15:5115100:30:5038.9200:46:4145800:22:1900:01:2100:01:04
10 4532EDUARD GARGALLO RENCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:09:3841000:17:5535200:33:0836.2200:51:039600:18:3500:02:2700:01:36
11 540JOAN JUNCAROL REGUACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:09:4737900:17:3828100:32:0937.3300:49:4722200:20:0000:01:4400:01:03
12 2690ROGER ARDÈVOL LATORABSOLUT SPORTV1M01:10:0654600:19:1724600:31:4137.8700:50:5814200:19:0800:01:2700:00:59
13 737JUAN CARLOS ANGULO C.E. TRIATHLONBCNV1M01:10:1138200:17:3927300:31:5937.5200:49:3828600:20:3300:01:2100:01:00
14 1743JOSE LUIS VELEZ MORCLUB TRIATLO BLANESV1M01:11:0726100:16:2426200:31:5337.6400:48:1750300:22:5000:01:1400:01:05
15 1771GUILLERMO SUSÍN CANCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:11:0731300:17:0631600:32:3836.7700:49:4436700:21:2300:01:2800:01:17
16 713OSCAR GOMEZ PAUC.E. PICORNELLV1M01:11:2429500:16:5535500:33:1036.1800:50:0536200:21:1900:01:2600:01:05
17 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:12:1415800:15:0230300:32:2836.9600:47:3062400:24:4400:01:5300:01:10
18 880ELISEO REDON REDONCEMEV1M01:12:2240900:17:5532900:32:4936.5700:50:4439200:21:3800:01:4700:01:03
19 5456ALEJANDRO CARRILLOTRIATLO PALLEJAV1M01:12:2350600:18:4539000:33:3635.7100:52:2122900:20:0200:02:0300:01:08
20 1427ESTEBAN ARAUZO PALAC.E.T. DISTANCEV1M01:12:2657300:19:4345500:34:3734.6700:54:206400:18:0600:02:0600:01:18
21 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:12:4527800:16:4544100:34:2734.8300:51:1238100:21:3300:02:0100:01:11
22 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:13:1038700:17:4427100:31:5737.5600:49:4154100:23:2900:01:3400:01:04
23 2549JAUME TELL ROCABERTFASTTRIATLON CLUBV1M01:13:1343200:18:0636400:33:1536.0900:51:2141500:21:5200:01:3400:01:12
24 5793PERE MUNNE VENTURACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:13:3726900:16:3435100:33:0736.2400:49:4157600:23:5600:01:5800:01:09
25 2903ALVARO CARLOS DIAZ CLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:14:0253500:19:1236700:33:1836.0400:52:3038000:21:3200:01:4700:01:27
26 4288JOSE A LEO MEGIASCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:15:3349300:18:3939800:33:4435.5700:52:2351700:23:1000:02:2400:01:38
27 4784MAURO BRAVO DOMÍNGUCLUB TRI5UV1M01:15:3330800:17:0352000:35:3633.7100:52:3950400:22:5400:02:1500:02:31
28 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:15:4655800:19:2841200:33:5935.3100:53:2745700:22:1900:01:4600:01:11
29 7072RAMÓN AZNARLLICENCIA DE DIAV1M01:16:2044300:18:1152600:35:4333.600:53:5446900:22:2600:03:0200:01:34
30 522OLEGUER SUÑE TREPATC.A. IGUALADAV1M01:16:3943700:18:0832800:32:4736.600:50:5566700:25:4400:02:0200:01:21
31 7085CARLOS GONZALEZ SATLLICENCIA DE DIAV1M01:17:1641100:17:5648700:35:0234.2500:52:5860100:24:1800:02:3400:01:16
32 4993ANTOINE MALAUD PRATCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3V1M01:17:2752500:18:5843900:34:2434.8800:53:2258500:24:0500:01:4200:01:18
33 4848FELIP CASTELLANO MAC.A. IGUALADAV1M01:18:3257800:19:4649700:35:1334.0700:54:5954300:23:3300:01:5400:01:23
34 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:19:3656000:19:2947500:34:5634.3500:54:2565000:25:1100:02:3300:01:20
35 5511TONI SAEZ FARRESINDEPENDENTV1M01:19:4171700:23:1847000:34:5234.4200:58:1037900:21:3100:02:4400:01:38
36 7012JORDI SUÑÉ TREPATLLICENCIA DE DIAV1M01:21:5046500:18:2462800:38:2931.1800:56:5363600:24:5700:02:5300:01:49
37 5564JORDI GARCIA GODALC.E. PICORNELLV1M01:23:0450900:18:4668900:40:5329.3500:59:3953300:23:2500:02:3300:02:26
38 5777TONI BLASCO MARTININDEPENDENTV1M01:23:2560300:20:2163300:38:3531.100:58:5661100:24:2900:02:4300:01:47
39 7034JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M01:25:5670200:22:2263400:38:3831.0601:01:0063500:24:5600:02:5500:01:47
40 1080ALEJANDRO WILMANSKINDEPENDENTV1M01:27:1372000:23:2464500:39:0930.6501:02:3362200:24:4000:02:3000:02:03
41 2659ANDREU VALENZUELA GCLUB TRITRAININGV1M01:27:1671400:23:0064200:39:0030.7701:02:0065300:25:1600:02:5700:01:31
42 2758JOSE LUIS GASPAR NACLUB NATACIO SITGESV1M01:32:1070600:22:2861400:37:5431.6601:00:2274100:31:4800:01:5800:02:10
43 2480JOSEP M. GAY VIDALINDEPENDENTV1M01:35:3672700:23:4272300:43:5327.3501:07:3571500:28:0100:03:0900:02:27
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:58:141200:11:504900:29:1541.0300:41:051800:17:0900:00:5700:00:46
2 5621JOHN MANUEL GALINDOPRAT TRIATLO 1994ABM00:58:301300:11:514700:29:1341.0700:41:042900:17:2600:00:5300:00:47
3 430HECTOR NADAL PEREZC.N. CATALUNYAABM00:59:274700:13:034000:29:0741.2100:42:102200:17:1700:01:0200:00:51
4 739JORDI AGRAMUNT LUZOC.N. SABADELLABM00:59:332900:12:465500:29:2240.8600:42:082700:17:2500:01:1100:00:46
5 667JORDI GARCIA BERCIAC.N. BADALONAABM01:01:049000:13:417400:29:3740.5200:43:184400:17:4600:01:0100:00:50
6 2830SERGI LASHERAS RABITRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:01:072500:12:417100:29:3540.5600:42:1611200:18:5100:01:3200:00:51
7 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM01:01:0910900:14:152500:28:4841.6700:43:036300:18:0600:01:2100:00:47
8 2312JOSEBA ARANA ESCALACLUB NATACIO SITGESABM01:01:1510000:14:093100:28:5541.500:43:047100:18:1100:01:0000:00:47
9 204LLIBERT FORTUNY I CINDEPENDENTABM01:01:356600:13:222700:28:4841.6700:42:1017000:19:2500:01:0400:00:55
10 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESABM01:02:405900:13:173600:29:0341.3100:42:2026000:20:2000:01:1300:00:54
11 322ROBERT MAYORAL SERRCLUB TRI5UABM01:02:418800:13:408800:29:5040.2200:43:3014900:19:1100:01:0400:00:58
12 4587CESAR HERNANDEZ CEBC.E. SISTRELLSABM01:03:055500:13:139600:30:004000:43:1320900:19:5200:01:1400:00:49
13 1204VICTOR ESTEPA FONTACLUB NATACIO SALLENTABM01:03:217100:13:2323800:31:3837.9300:45:018100:18:2000:02:3200:01:12
14 2320JOSEP NEBOT AGUILARCLUB VO2 - SURALABM01:03:3412800:14:339200:29:5540.1100:44:2813700:19:0600:01:2100:00:49
15 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM01:03:3917200:15:1012000:30:2939.3700:45:395700:18:0000:01:2800:00:53
16 4638JOAN REBORDOSA SEGUC.E. RAYOTEAMABM01:03:449300:13:458900:29:5440.1300:43:3923800:20:0500:01:1500:01:04
17 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMABM01:04:0219100:15:2110700:30:1639.6500:45:378600:18:2500:01:0800:00:57
18 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM01:04:3411200:14:1911700:30:2739.4100:44:4619900:19:4800:01:3600:00:58
19 2432XAVIER VARGAS SANCHCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:04:4113300:14:359900:30:0739.8500:44:4222000:19:5900:01:1700:00:54
20 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:1221700:15:4514300:30:4539.0200:46:3010400:18:4200:01:1200:00:59
21 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAABM01:05:3331400:17:0713400:30:3939.1500:47:464600:17:4700:01:1000:00:48
22 3828XAVI VIVES VILACLUB NATACIO SITGESABM01:05:3718600:15:1818300:31:0738.5600:46:2515100:19:1200:01:1900:00:59
23 2250RICARD PEDRERO CODEESSENCIAL TRIATLOABM01:05:4113200:14:3512300:30:3139.3200:45:0628900:20:3500:01:2400:01:11
24 833DANIEL CAMPOS HUERTCLUB GASSS TRIATLOABM01:05:4239200:17:4611000:30:1739.6300:48:033800:17:3900:01:2600:00:51
25 3161MANUEL LAGO VAZQUEZINDEPENDENTABM01:05:428500:13:3823400:31:3737.9500:45:1527500:20:2700:01:2300:01:10
26 4206JOSE ANGEL NAVARRO CLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:06:0724200:16:0415200:30:5038.9200:46:5415200:19:1300:01:2700:00:51
27 4453DAVID MARTINEZ MARTTG TRIATLO SITGESABM01:06:0923100:15:5214600:30:4539.0200:46:3718000:19:3200:01:1600:00:54
28 4363RUBEN TOLEDANO MARTCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:06:2421400:15:4415500:30:5138.900:46:3520000:19:4900:01:0700:00:52
29 3936JAVIER VALLESPÍ CAÑA.D. RUNNING VIGIAABM01:06:3020700:15:3623000:31:3238.0500:47:0816300:19:2200:01:5400:00:59
30 4611RAFAEL BURN ALVAREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:06:3421500:15:4417000:31:0138.6900:46:4520300:19:4900:01:2700:01:02
31 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:0421900:15:4620100:31:1738.3600:47:0322400:20:0100:01:2700:00:57
32 1183ALEX FERNANDEZ CANOCERDANYOLA CHABM01:07:089200:13:4310100:30:0739.8500:43:5052600:23:1800:01:1800:01:11
33 2733JOSE ALEJANDRIA AYAC.E. TRIATHLONBCNABM01:07:1624100:16:0429300:32:1937.1300:48:2311400:18:5300:02:0000:01:10
34 771JOSE VIDAL GOMEZA.D. RUNNING VIGIAABM01:07:3228500:16:5021900:31:2638.1800:48:1615400:19:1600:01:1600:01:08
35 520DAVID SANCHEZ GONZAC.N. MOLINS DE REIABM01:07:3622500:15:4916700:30:5738.7700:46:4631900:20:5000:01:1800:01:01
36 4906NOEL MUÑOZ NADALC.E. SISTRELLSABM01:07:5729600:16:5621400:31:2438.2200:48:2018700:19:3700:01:1600:00:56
37 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:08:1027900:16:4620400:31:1938.3200:48:0523700:20:0500:01:2200:00:57
38 2937JOAN RIBAS PUMAROLACLUB TRIATLO BLANESABM01:08:1425400:16:1615600:30:5138.900:47:0734800:21:0700:01:2200:01:05
39 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLECLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:08:1931600:17:0726000:31:5137.6800:48:5816200:19:2100:02:1000:01:21
40 4918ABEL MORENO DOMINGUC.N. SABADELLABM01:08:2327500:16:3922500:31:2938.1200:48:0825200:20:1500:01:1900:01:03
41 6005RABE DAKI BEANABOULLICENCIA DE DIAABM01:08:2628200:16:4725800:31:5037.700:48:3720100:19:4900:01:4100:01:05
42 2105MANUEL VILLALBA URIC.A. XALOCABM01:08:3338500:17:4216600:30:5638.7900:48:3821100:19:5500:01:3300:01:06
43 4395VICTOR RODRIGUEZ CACLUB NATACIO MINORISAABM01:08:5539000:17:4528000:32:0737.3600:49:5213300:19:0300:01:3600:01:05
44 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:08:5644000:18:1020700:31:2138.2800:49:3116900:19:2500:01:3400:01:01
45 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:08:5729200:16:5319100:31:1238.4600:48:0532300:20:5200:01:2600:01:05
46 3812XAVIER ESPINOSA ORTESSENCIAL TRIATLOABM01:09:30000:00:00000:00:00000:48:4631200:20:4400:00:0000:01:12
47 4193LLUIS ZAPATA FENORINDEPENDENTABM01:09:4532900:17:1423900:31:3837.9300:48:5232400:20:5300:01:5500:01:19
48 4150HECTOR HERRERO FRANINDEPENDENTABM01:09:5350700:18:4514100:30:4439.0500:49:2927100:20:2400:01:3100:00:00
49 6029CRISTIAN CORCOBADO LLICENCIA DE DIAABM01:10:0845400:18:2038000:33:2635.8900:51:468200:18:2200:01:2500:00:51
50 4922MARCO VOLACLUB TRITRAININGABM01:10:2819900:15:2728900:32:1837.1500:47:4549500:22:4300:01:5200:01:29
51 6022LLUÍS MONTASELL PERLLICENCIA DE DIAABM01:10:3943600:18:0844400:34:2734.8300:52:356100:18:0400:01:5200:01:27
52 2831CHRISTIAN FERNANDEZFASTTRIATLON CLUBABM01:10:4331200:17:0626900:31:5637.5800:49:0239900:21:4100:01:2300:01:09
53 1773FERRAN GIONES VALLSLA SALLE SPORTABM01:11:0351900:18:5337600:33:2335.9500:52:1610800:18:4700:01:4800:01:39
54 4766ROGER ANGLADA BUSQUC.A. LES TORTUGUESABM01:11:2447100:18:2619300:31:1338.4400:49:3940500:21:4500:01:3400:01:04
55 5930OSCAR BERTRAN AGUICLUB ATLETIC CASTELLARABM01:11:2641300:17:5831200:32:3136.900:50:2933100:20:5700:02:0500:01:41
56 5958BERNAT VINYALS VILAC.A. IGUALADAABM01:11:2635600:17:2520300:31:1838.3400:48:4349600:22:4300:01:4800:01:14
57 4758ALBERT SERRA MINGORFASTTRIATLON CLUBABM01:11:2848100:18:3024400:31:4137.8700:50:1135800:21:1700:01:4300:01:38
58 1240RAÚL SILVESTRE TIENCLUB NATACIO CALDESABM01:11:4435300:17:2438300:33:3135.800:50:5531700:20:4900:02:5900:01:16
59 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM01:12:0533200:17:1533600:32:5436.4700:50:0942200:21:5600:02:1700:01:12
60 5403ADRIÁN MEDINA GALLAC.N. VIC-ETBABM01:12:1548800:18:3530800:32:3036.9200:51:0535000:21:1000:01:5500:01:03
61 2576ABBAS ABBASSICLUB TRIATLO BLANESABM01:12:2539900:17:5236600:33:1636.0700:51:0835900:21:1700:01:3300:01:17
62 4685JOSE ANTONIO TIRADOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:12:4231700:17:0740700:33:5635.3600:51:0339300:21:3900:02:0700:01:15
63 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:12:4357200:19:4330600:32:2936.9400:52:1228100:20:3100:01:5200:01:05
64 3477CARLOS HERVERA TORRPRAT TRIATLO 1994ABM01:13:2553000:19:0829600:32:2037.1100:51:2842500:21:5700:01:2900:01:00
65 7035IGNASI FRANCO FUERTLLICENCIA DE DIAABM01:13:3633400:17:1647700:34:5734.3300:52:1336800:21:2300:01:5700:01:01
66 3869STEPHEN DENIS MCCANC.T. TRIOMF TEAMABM01:13:4732500:17:1234400:33:0236.3300:50:1454400:23:3300:02:1000:01:17
67 5719OSCAR FERNANDEZ CARC.A. LES TORTUGUESABM01:13:5549500:18:4033200:32:5136.5300:51:3146700:22:2400:02:1600:01:28
68 4332JURI FARRÚS ROCACLUB NATACIO SITGESABM01:13:5839800:17:5029700:32:2137.0900:50:1156200:23:4700:01:3300:01:15
69 2661JESUS VICENTE BALBAINDEPENDENTABM01:14:0231000:17:0434700:33:0436.2900:50:0857500:23:5400:02:1600:01:32
70 1186IVAN VICEDO BARRIENC.N. BADALONAABM01:14:0540000:17:5243600:34:2134.9300:52:1341600:21:5200:02:2100:02:01
71 4595ANTONIO JOSE GOMEZ CLUB NATACIO SITGESABM01:14:1856100:19:3047100:34:5234.4200:54:2221300:19:5600:02:0300:01:17
72 5721ALBERT BELLMUNT BELC.A. LES TORTUGUESABM01:14:2255200:19:2234000:33:0136.3500:52:2343300:21:5900:01:4000:01:13
73 7043XAVIER COLLLLICENCIA DE DIAABM01:14:2746900:18:2541600:34:0335.2400:52:2843200:21:5900:01:4900:01:17
74 420MARC UBACH MORERAC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:14:4357600:19:4435000:33:0736.2400:52:5141300:21:5200:01:3000:01:14
75 5379DAVID PUIG ALAYC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:14:4641400:17:5942800:34:1435.0500:52:1347900:22:3300:02:5000:01:26
76 3745JOSEP ORIOL CANALS CLUB VO2 - SURALABM01:15:2150500:18:4530500:32:2936.9400:51:1459100:24:0700:01:3400:01:48
77 7076JOAQUIN DE ABREU NALLICENCIA DE DIAABM01:15:2350000:18:4246800:34:5234.4200:53:3440900:21:4900:02:0100:00:00
78 841ALEJANDRO ENRIQUE ACERDANYOLA CHABM01:15:5551100:18:4739900:33:4535.5600:52:3253100:23:2300:02:3000:01:10
79 5497JONATHAN CASTILLO MCLUB ESPAI ESPORT WELLNESABM01:16:0260200:20:2049000:35:0434.2200:55:2429600:20:3800:02:0900:01:36
80 4908MANEL VILA SERONFASTTRIATLON CLUBABM01:16:1048500:18:3538500:33:3235.7900:52:0758400:24:0300:02:1100:01:32
81 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAABM01:16:1752800:19:0633000:32:5036.5500:51:5660600:24:2100:01:5600:01:18
82 7017XAVIER CARRASCÓS GALLICENCIA DE DIAABM01:16:3352900:19:0751100:35:2633.8700:54:3343600:22:0000:02:3000:01:21
83 1733FERRAN BONÀS VEGACLUB ATLETIC CASTELLARABM01:16:5844700:18:1344500:34:2834.8200:52:4159900:24:1700:02:5400:01:27
84 188OSCAR MUÑOZ SANTOSCENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:17:2466500:21:1941000:33:5735.3500:55:1644400:22:0800:01:3000:00:56
85 7050JOSEP MARIA RIBAS CLLICENCIA DE DIAABM01:17:3935700:17:2658900:37:1632.200:54:4250700:22:5700:02:5200:01:31
86 1473ALFRED BALLABRIGA MT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:17:4664400:20:5946900:34:5234.4200:55:5141900:21:5500:02:2200:01:28
87 3091XAVIER TURON MIRANDINDEPENDENTABM01:17:4868000:21:3548400:34:5934.300:56:3435400:21:1400:01:5500:01:21
88 7053JOAN MANEL GARCIA SLLICENCIA DE DIAABM01:18:2038600:17:4361900:38:0631.500:55:4947700:22:3100:03:1800:01:12
89 7045ALFONSO SÁNCHEZ PÉRLLICENCIA DE DIAABM01:18:2363400:20:4753900:36:0633.2400:56:5337600:21:3000:02:0600:01:03
90 7047NICOLAS CASTROLLICENCIA DE DIAABM01:18:3349900:18:4153800:36:0633.2400:54:4756100:23:4600:02:3700:01:30
91 1217FRANCISCO JAVIER MOTRIATLO PALLEJAABM01:18:4357700:19:4552100:35:3733.6900:55:2252900:23:2100:02:0500:01:33
92 5272FÉLIX GRANADERO PIEC.E. SISTRELLSABM01:19:0352200:18:5546500:34:4834.4800:53:4365400:25:2000:02:3300:01:26
93 2468JORDI LARIOS SANCHIABSOLUT SPORTABM01:19:1345000:18:1860900:37:4531.7900:56:0351900:23:1000:01:4500:01:29
94 7049JOSEP MARIA CERCÓS LLICENCIA DE DIAABM01:19:3643800:18:0961600:38:0031.5800:56:0953700:23:2700:03:0600:01:34
95 925ALFRED LIEURY BOHETEAM CALELLA TRIATHLONABM01:19:4261900:20:3058800:37:1532.2100:57:4542900:21:5700:02:4500:01:11
96 5758SERGIO MONSALVE MORINDEPENDENTABM01:19:5259500:20:0753600:35:5833.3600:56:0556300:23:4700:01:3600:01:21
97 1504RICARD TORRES PUIGHCLUB VO2 - SURALABM01:19:5464600:21:0051500:35:3133.7900:56:3153200:23:2300:02:4500:01:21
98 4704PEDRO ANTONIO EXPOSINDEPENDENTABM01:20:0458800:19:5952700:35:4433.5800:55:4360700:24:2100:02:3800:02:14
99 3797DAVID RODRIGUEZ GARCLUB NATACIO BANYOLESABM01:20:0765700:21:0560200:37:3531.9300:58:4037500:21:2700:02:2100:01:12
100 1237CARLES RIPOLLES PERCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:21:1067300:21:2358200:37:0632.3500:58:2949100:22:4100:03:0900:01:52
101 5655JAVIER GOMEZ CONEJOC.N. BADALONAABM01:22:4127100:16:3564600:39:1030.6400:55:4569700:26:5600:02:1200:01:45
102 7031JOSÉ MANUEL PIRIS ALLICENCIA DE DIAABM01:23:5252400:18:5865600:39:3930.2600:58:3765100:25:1500:02:5800:01:18
103 3397OSCAR SEGURA ORTUÑOCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:24:5848300:18:3364300:39:0130.7600:57:3470700:27:2400:03:1400:01:59
104 7056JOE LUIS GODOY CALLLLICENCIA DE DIAABM01:26:1268100:21:3768300:40:3329.5901:02:1058300:24:0200:03:5600:01:35
105 3638LLUÍS CAMPINS BERNACENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:26:4572300:23:2759700:37:2732.0401:00:5467300:25:5100:02:1200:01:44
106 3256ALBERT SANZ GALLARDCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:27:0363600:20:4970000:41:4428.7501:02:3361500:24:3000:04:0200:02:07
107 5380OSCAR ANDEL MARTINC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:28:2665300:21:0372500:43:5727.301:05:0053600:23:2600:03:5000:01:38
108 6015DAVID ESPEL SALALLICENCIA DE DIAABM01:29:3661500:20:2871200:42:4428.0801:03:1268900:26:2400:02:4900:01:35
109 7057PABLO VELASCO PUYÓLLICENCIA DE DIAABM01:35:2873000:23:5272100:43:5027.3801:07:4271300:27:4600:03:3900:01:14
110 6038JORDI MIRO ACEVEDOLLICENCIA DE DIAABM01:36:5371500:23:0273800:48:4924.5801:11:5164100:25:0200:04:4400:02:05
111 7037JUANJO CISTERNES DELLICENCIA DE DIAABM01:45:41000:00:00000:00:00000:35:2474301:10:1700:00:0000:03:07
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONC.N. SABADELLSUB23F01:01:555000:13:0912700:30:3339.2800:43:427400:18:1300:00:5900:00:46
2 106ANNA GODOY CONTRERACIDADE DE LUGO FLUVIALSUB23F01:01:571900:12:0823200:31:3338.0300:43:417500:18:1600:00:5400:00:46
3 5143MARTA SANCHEZ HERNAC.N. VIC-ETBSUB23F01:03:452000:12:2021100:31:2338.2400:43:4322700:20:0200:00:5900:00:44
4 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBSUB23F01:03:512800:12:4517300:31:0338.6500:43:4823500:20:0300:01:0800:00:52
5 3518ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON CLUBSUB23F01:06:544100:12:5640800:33:5635.3600:46:5223000:20:0200:01:0400:00:54
6 1863BARBARA RUBIO FORCAC.E. TRIATHLONBCNSUB23F01:09:1310400:14:1145100:34:3534.700:48:4627400:20:2700:01:2700:01:00
7 5124IVETTE MOLINO RAMÍRC.N. VIC-ETBABF01:11:3718800:15:1935600:33:1236.1400:48:3151300:23:0600:01:0800:00:53
8 3541MERCEDES SANCHEZ-COCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:22:2633500:17:1762900:38:3031.1700:55:4769400:26:3900:01:5800:01:35
9 6023LAIA CAMPRUBI GALLELLICENCIA DE DIASUB23F01:26:1163800:20:5166900:40:1629.801:01:0764300:25:0400:02:1300:01:25
10 6021ARIADNA SALVADOR MOLLICENCIA DE DIASUB23F01:27:2668300:21:4265200:39:3330.3401:01:1568300:26:1100:02:1300:01:22
11 25ALBA MARTINEZ DE LAC.N. BADALONAABF01:27:4866900:21:2070500:42:1028.4601:03:3060000:24:1800:02:3300:01:22
12 3520AINA CASES ESPUGACERRR IGUALADAABF01:33:2868400:21:4371000:42:3128.2201:04:1472800:29:1400:02:5200:02:05
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6047EVA WUTTILLICENCIA DE DIAABF01:00:534800:13:0612900:30:3639.2200:43:421900:17:1100:01:0100:00:45
2 112NURIA PUBILL LLEONAC.N. VIC-ETBABF01:06:357300:13:2437000:33:2135.9800:46:4520600:19:5000:01:0900:00:49
3 21AIDA FABREGA ARGERIC.N. REUS PLOMSABF01:09:5518500:15:1736800:33:203600:48:3736000:21:1800:01:3300:00:59
4 1815BELÉN SALOMONI SCHWC.N. VIC-ETBABF01:10:4419200:15:2236000:33:1436.1100:48:3644500:22:0800:01:1000:00:57
5 4055CARLA FIGUERA FERREFASTTRIATLON CLUBABF01:13:0525900:16:1942000:34:0635.1900:50:2548900:22:4000:01:1500:00:58
6 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:13:2522600:15:5057200:36:5532.5100:52:4530000:20:4000:01:1300:01:01
7 5171CRISTINA CLERIES VICLUB TRIATLO BLANESABF01:15:3838400:17:4045400:34:3634.6800:52:1653000:23:2200:01:1700:01:13
8 5194ANNA YMBERN JIMENEC.A. XALOCABF01:16:0519400:15:2451600:35:3233.7700:50:5664700:25:0900:01:3800:01:07
9 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:16:1663900:20:5249400:35:0734.1700:55:5925400:20:1700:01:2300:00:55
10 1946MÒNICA BATLLE CARREPRAT TRIATLO 1994ABF01:18:1632300:17:1149500:35:0934.1400:52:2067700:25:5600:01:5000:01:16
11 3528JOANA PASCUAL   NICPRAT TRIATLO 1994ABF01:18:2964000:20:5341400:34:0235.2600:54:5554600:23:3400:01:3700:01:10
12 5104DESIREE VIDAL COMASCLUB NATACIO SITGESABF01:19:0248200:18:3059200:37:2032.1400:55:5052000:23:1200:02:2300:01:01
13 5037SANDRA BORDA FORTUNC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABF01:20:4146000:18:2363500:38:3831.0600:57:0155200:23:4000:01:4100:01:20
14 3539GEMMA NAVARRO NUÑEZFASTTRIATLON CLUBABF01:20:5718700:15:1866200:39:5830.0300:55:1666500:25:4100:02:0800:01:42
15 1941CRISTINA MARTINEZ RC.N. VIC-ETBABF01:20:5741500:17:5956900:36:5032.5800:54:4968200:26:0800:01:3700:01:17
16 6026NADIA SOPENA NAVASLLICENCIA DE DIAABF01:21:3714600:14:5169300:40:5829.2900:55:4967000:25:4800:02:2800:01:25
17 7046ANNA GOMEZ MUÑOZLLICENCIA DE DIAABF01:22:1062700:20:4061000:37:4631.7700:58:2656000:23:4400:02:1900:01:32
18 3582MARTA MARIMON CASTECERRR IGUALADAABF01:22:2332600:17:1267600:40:2629.6800:57:3862600:24:4500:02:1800:01:23
19 1882JENNIFER RAMIREZ MOCLUB NATACIO SITGESABF01:22:3125500:16:1864800:39:1730.5500:55:3569800:26:5600:01:4300:01:22
20 7026CRISTINA PEREZ GONZLLICENCIA DE DIAABF01:24:3255100:19:2170300:41:5928.5801:01:2052100:23:1200:03:1800:01:35
21 3548LAIA RAGUÉS PUJOLINDEPENDENTABF01:24:5561600:20:2865900:39:4130.2401:00:0962900:24:4600:02:0000:01:19
22 7042VERONICA AVILA LAGOLLICENCIA DE DIAABF01:25:0756600:19:3967100:40:1829.7800:59:5764800:25:1000:01:4600:01:24
23 7068MIRIAM SANCHEZ RIBALLICENCIA DE DIAABF01:25:5055700:19:2669600:41:2029.0301:00:4664400:25:0400:03:4200:01:38
24 3547LÍDIA RODRÍGUEZ RUACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:26:5837300:17:3570200:41:5728.6100:59:3270800:27:2600:02:0900:01:36
25 7027THAIS JURADO MARINLLICENCIA DE DIAABF01:29:2271300:22:5568000:40:2929.6401:03:2467900:25:5800:01:5600:00:53
26 5070JUDIT SANCHEZ SAN JINDEPENDENTABF01:39:2570400:22:2773400:46:4525.6701:09:1273500:30:1300:02:5900:01:45
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2728SANTI PELLEJERO GACTEAM CALELLA TRIATHLONV1M00:59:151600:11:583800:29:0741.2100:41:057000:18:1000:00:5300:00:47
2 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M01:00:507500:13:251500:28:4241.8100:42:0710600:18:4300:01:0500:00:52
3 1362DAVID PARRA VILLALOPRAT TRIATLO 1994V1M01:01:136500:13:212400:28:4741.6900:42:0813500:19:0500:00:5800:00:52
4 366JOAQUIM JORDI ITURRCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:1713000:14:331300:28:3242.0600:43:057200:18:1200:01:0400:00:49
5 349JULIO CARDO CAÑADASPRAT TRIATLO 1994V1M01:01:421400:11:545700:29:2440.8200:41:1826900:20:2400:00:5700:00:57
6 3192FRANZ ANDERLEINDEPENDENTV1M01:02:1711700:14:241900:28:4341.7900:43:0714700:19:1000:01:1600:00:49
7 1308PERE MARQUINA PEREZCLUB TRIATLO ANYOSPARKV1M01:02:219100:13:426800:29:3240.6300:43:1414000:19:0700:01:2100:00:56
8 3156JUAN CARLOS SERRAT CLUB NATACIO SITGESV1M01:02:366000:13:184200:29:0841.1900:42:2624700:20:1000:01:0800:00:58
9 2070DAVID SEVILLA CASTIC.A. IGUALADAV1M01:03:0611600:14:2310900:30:1739.6300:44:408800:18:2600:01:2400:00:56
10 2279RICARD BLANCAFORT OC.N. VIC-ETBV1M01:05:0719000:15:2113700:30:4139.1100:46:0213600:19:0500:01:1100:00:52
11 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:06:0223500:15:5613800:30:4139.1100:46:3717100:19:2500:01:1600:01:07
12 3794TONI SERRANO BARREIC.A. LES TORTUGUEST2M01:06:1826400:16:2916100:30:5338.8600:47:2211900:18:5600:01:3600:00:51
13 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:06:2726700:16:3111500:30:2339.500:46:5418200:19:3300:01:1200:00:00
14 4389MIGUEL ÁNGEL SÁNCHECLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:06:4939400:17:4613000:30:3639.2200:48:228900:18:2700:01:2000:01:02
15 7008CARLES MOLINERLLICENCIA DE DIAV1M01:06:5414300:14:4821600:31:2538.200:46:1330200:20:4100:01:2300:01:08
16 350JOAN MONTEJO CUNILLTRIATLO PALLEJAV1M01:06:5822200:15:4813600:30:4139.1100:46:2927900:20:2900:01:1400:00:58
17 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M01:07:0815900:15:0222600:31:2938.1200:46:3129300:20:3700:01:1800:00:53
18 1101OSCAR DOMENECH SAGAC.E. TRIATHLONBCNV1M01:07:1140800:17:5513300:30:3939.1500:48:349800:18:3700:01:2900:00:58
19 4833MARTÍ TORREBELLA NATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:07:2028100:16:4727500:31:5937.5200:48:469500:18:3400:01:4800:01:03
20 1598FERRAN VINYALS CORNC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:07:2523800:16:0118400:31:0838.5400:47:0925300:20:1600:01:2600:01:04
21 372NICOLAS SAENZ BRIASCLUB NATACIO SITGESV1M01:07:2730500:17:0116900:31:0038.7100:48:0117400:19:2600:01:1800:00:57
22 3452RAFAEL MARTINEZ GOMC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:07:388900:13:4122700:31:3038.100:45:1147100:22:2700:01:2900:01:04
23 5773TONI GARRIDO CASTILC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:07:5328600:16:5026100:31:5237.6600:48:4215000:19:1100:01:4600:01:06
24 2064LAURIO PERDIGUERO MCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:08:2315600:15:0024800:31:4237.8500:46:4239600:21:4100:01:2400:01:03
25 2744RAIMON SANJAUME I FCLUB VO2 - SURALV1M01:08:2447900:18:2916500:30:5638.7900:49:2512600:18:5900:01:2200:00:53
26 1599ALFONSO TORREÑO JACLUB TRIATLO ANYOSPARKV1M01:08:2633800:17:1821500:31:2438.2200:48:4219600:19:4400:01:4000:01:02
27 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M01:08:3141200:17:5712400:30:3239.300:48:2922500:20:0200:01:2000:00:55
28 663JORDI GONZALEZ BAUTC.A. XALOCV1M01:08:3225700:16:1918700:31:0938.5200:47:2834400:21:0400:01:2700:00:58
29 1646RAFEL PLANAS MAYOLACLUB NATACIO BANYOLESV1M01:08:4533100:17:1520600:31:2038.300:48:3524600:20:1000:01:5100:00:56
30 4770CARLES SENDRA MANAUC.E. SISTRELLSV1M01:08:4936200:17:2821200:31:2338.2400:48:5121900:19:5800:01:5500:01:15
31 2355CARLES TABERNE BARRC.A. LES TORTUGUESV1M01:09:0945500:18:2024100:31:3937.9100:49:5914800:19:1000:01:5100:01:12
32 2342JOSE MARIA BARBACHATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:09:1144600:18:1220200:31:1738.3600:49:2919200:19:4200:01:2300:01:04
33 2962LUIS JAVIER SANCHEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:09:2130700:17:0331000:32:3136.900:49:3419700:19:4700:02:0600:01:43
34 1039CARLES SABATER CASAC.N. SABADELLV1M01:09:4236900:17:3429400:32:1937.1300:49:5320400:19:4900:01:4700:01:01
35 4594SANTI GIL CASADEVALTRIATLO 3MPORDAV1M01:09:5039500:17:4728700:32:1437.2300:50:0120500:19:4900:01:4900:01:27
36 743JORDI ABAD GIMENEZA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV1M01:09:5346300:18:2318100:31:0738.5600:49:3026400:20:2300:01:2800:01:01
37 1405ALBERTO MARTÍN COSTINDEPENDENTV1M01:10:1236300:17:2929800:32:2137.0900:49:5026200:20:2200:01:2400:01:04
38 2266JOAN GONZALEZ CAPARCERDANYOLA CHV1M01:10:2624900:16:1432600:32:4636.6200:49:0037300:21:2600:02:0400:01:15
39 4546SERGI MOLERO CALVOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:10:4535100:17:2331800:32:4136.7200:50:0430300:20:4100:01:4800:01:24
40 4495ORIOL BAYOD GASOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:10:4834200:17:2022900:31:3138.0800:48:5142700:21:5700:01:2800:00:00
41 4105ERNEST MARCE FIGUERTRIATLO PALLEJAV1M01:11:3124000:16:0332300:32:4336.6800:48:4649700:22:4500:02:0100:01:11
42 2177FRANCISCO AYASO MONPRAT TRIATLO 1994V1M01:11:4737200:17:3532200:32:4236.700:50:1737800:21:3000:01:3600:01:30
43 5920RAFA GOMEZ SOLERINDEPENDENTV1M01:11:5334500:17:2140500:33:5335.4200:51:1429900:20:3900:01:5500:01:32
44 4783FRANCISCO GARCÍA-MOINDEPENDENTV1M01:12:5149800:18:4133800:32:5836.400:51:3935200:21:1200:02:0400:01:42
45 3100RAFAEL SANCHEZ PISTPRAT TRIATLO 1994V1M01:13:1429400:16:5447800:34:5734.3300:51:5136900:21:2300:01:5600:01:16
46 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:13:2356500:19:3840100:33:4735.5200:53:2521700:19:5800:01:5400:02:09
47 7013JOAN POL OLIVERASLLICENCIA DE DIAV1M01:13:2726500:16:2936500:33:1636.0700:49:4555700:23:4200:02:1900:00:00
48 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M01:13:5932200:17:1028300:32:1137.2900:49:2162000:24:3800:01:5200:01:32
49 4649FRANCISCO J. CAMEROCEMEV1M01:14:1247400:18:2734800:33:0436.2900:51:3149200:22:4100:02:1400:01:22
50 4364XAVIER SANTIAGO GARC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:14:4135000:17:2257600:37:0032.4300:54:2225800:20:1900:02:1300:01:50
51 3923ALBERT SABATER RUSCCLUB TRIATLO BLANESV1M01:14:4949100:18:3730700:32:2936.9400:51:0655900:23:4300:01:2800:01:01
52 5822ÓSCAR WONG RODRÍGUCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV1M01:15:0449000:18:3737800:33:2435.9300:52:0150900:23:0300:02:1500:01:17
53 869MARIANO CARMONA SANTRIATLO PALLEJAV1M01:15:0856300:19:3134200:33:0236.3300:52:3348200:22:3500:01:5200:01:18
54 7062LUIS MARTÍNEZ AGUSTLLICENCIA DE DIAV1M01:15:1162600:20:3955100:36:223300:57:016900:18:1000:02:0700:01:19
55 254DAVID GILCLUB VO2 - SURALV1M01:15:2461000:20:2543300:34:1635.0200:54:4131000:20:43