RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
181 176 167 9 0 5 20 2 8 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5803EVER ALEJANDRO GOMEZ DIASCLUB ESPORTIU Z5ABM01:31:12800:22:57100:57:0321.0301:20:001500:11:1200:01:0200:57:03
2 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:07600:22:53200:58:1120.6201:21:041000:11:0300:00:4800:58:11
3 5614ISRAEL NUÑEZ BATICÓNCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:33:321100:23:20300:58:4220.4401:22:022200:11:3000:01:0900:58:43
4 5779ALI LACHHEB CANALSCLUB MEDINA TRIATLOABM01:34:46700:22:55501:01:0819.6301:24:03400:10:4300:01:0201:01:09
5 5785MARC DONADEU PERARNAUINDEPENDIENTEABM01:34:552200:24:33400:59:1620.2501:23:491100:11:0600:01:1000:59:16
6 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:34:57200:22:07801:02:2219.2401:24:29300:10:2800:00:4801:02:23
7 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:35:16300:22:46601:01:2919.5201:24:15900:11:0100:00:0001:01:29
8 4984RICARD COSTA PUIGPELATP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:35:531000:23:09701:01:5419.3901:25:03600:10:5000:00:4901:01:54
9 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:36:25000:00:00000:00:000.0001:24:542400:11:3100:00:0000:00:46
10 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:36:38000:00:00000:00:000.0001:25:311200:11:0700:00:0000:00:48
11 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:37:09500:22:511001:03:2618.9201:26:17700:10:5200:00:0001:03:26
12 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:37:43100:21:461601:05:4918.2301:27:35100:10:0800:00:3801:05:50
13 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:37:491200:23:351101:03:2918.9001:27:04500:10:4500:00:5201:03:29
14 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:38:56400:22:491401:05:4118.2701:28:30200:10:2600:00:5901:05:42
15 971ALEIX SELLARES GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM01:39:01900:22:591201:04:4018.5601:27:392000:11:2200:00:4801:04:41
16 5804GUILLEM SOLANAS MUNTADASCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:39:48000:00:00000:00:000.0001:28:252100:11:2300:00:0000:00:52
17 3471CARLOS DELGADO GARCIACLUB MEDINA TRIATLOABM01:40:102600:25:14901:03:1318.9801:28:273400:11:4300:00:5201:03:13
18 2503ABEL SERRA SUCARRATSCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:41:321700:24:141701:06:0218.1701:30:161800:11:1600:00:4101:06:03
19 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM01:42:012300:24:391501:05:4418.2601:30:233100:11:3800:01:0401:05:44
20 5305DIDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:42:271900:24:281801:06:0318.1701:30:314000:11:5600:00:5301:06:04
21 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:42:381400:23:502001:07:3717.7501:31:271400:11:1100:01:0301:07:37
22 5782DAVID TARRÉS VILLEGASCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:43:08000:00:00000:00:000.0001:31:372300:11:3100:00:0000:00:51
23 4371BIEL FARRE CANADELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:43:461600:23:582101:07:4517.7101:31:434400:12:0300:01:1101:07:45
24 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:43:482100:24:321901:07:1017.8701:31:424700:12:0600:01:0701:07:10
25 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:44:204600:26:461301:05:1218.4001:31:585500:12:2200:00:5501:05:13
26 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:44:451300:23:472701:09:2617.2801:33:132600:11:3200:00:5601:09:27
27 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M01:45:092700:25:222201:08:1417.5901:33:362800:11:3300:01:1201:08:14
28 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:45:512500:25:042401:09:1417.3301:34:182700:11:3300:00:5001:09:15
29 3984MARCEL CARRERAS SOLERC.E.T. DISTANCEABM01:45:583600:26:012301:08:1417.5901:34:153300:11:4300:00:5801:08:14
30 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:46:16000:00:00000:00:000.0001:35:20800:10:5600:00:0000:01:09
31 5799JORDI PERELLÓ COLLC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:46:201500:23:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0800:00:00
32 5792MARIUS ALSIUS VIVESCLUB NATACIO OLOTABM01:46:44000:00:00000:00:000.0001:34:354900:12:0900:00:0000:01:30
33 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:46:573300:25:492501:09:1617.3201:35:053900:11:5200:00:5901:09:17
34 7013ALBERT PUIG DALMAUFEECABM01:47:14000:00:00000:00:000.0001:35:393000:11:3500:00:0000:01:01
35 3416XAVI PADROS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:47:581800:24:153101:11:4316.7301:35:584200:12:0000:00:4501:11:44
36 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:48:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M01:49:383800:26:132901:10:4916.9501:37:026200:12:3600:01:0101:10:50
38 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M01:49:463200:25:393701:12:5516.4601:38:341600:11:1200:01:0201:12:56
39 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM TRIRELAYV1M01:49:553000:25:373601:12:3716.5301:38:143200:11:4100:01:0101:12:38
40 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:49:575400:27:222801:09:3417.2501:36:567800:13:0100:00:5001:09:35
41 5415ADRIA GOMEZ GRAUCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:50:223700:26:023501:12:3116.5501:38:333700:11:4900:00:5201:12:32
42 4652ANTONIO GARCIA GARCIAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:50:30000:00:00000:00:000.0001:38:443600:11:4600:00:0000:00:57
43 5780OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOV1M01:50:494500:26:443001:11:2016.8201:38:046900:12:4500:01:0101:11:20
44 7017MIQUEL GAJA CAPDEVILALLICENCIA DE DIASUB23M01:51:255200:27:092601:09:2317.3001:36:3212600:14:5300:01:1701:09:24
45 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUV1M01:51:485600:27:453301:11:5916.6701:39:444500:12:0400:01:0601:12:00
46 2414ROBERT PARDO ROVIRAC.N. VIC-ETBV1M01:51:59000:00:00000:00:000.0001:40:441700:11:1500:00:0000:01:04
47 7022POL FERNANDEZ SAUSLLICENCIA DE DIAJNM01:52:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:52:394000:26:264101:13:5716.2301:40:235200:12:1600:01:1401:13:58
49 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:52:547000:28:343201:11:4916.7101:40:236000:12:3100:01:1301:11:49
50 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:53:174800:26:513901:13:3416.3101:40:257200:12:5200:00:0001:13:35
51 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:53:506700:28:153401:12:3116.5501:40:468000:13:0400:01:0801:12:32
52 5225MARC SOLER BLASCOTEAM TRIRELAYV1M01:54:065800:27:513801:13:3216.3201:41:236700:12:4300:01:0401:13:33
53 5786ARNAU PLA ALVAREZINDEPENDIENTESUB23M01:54:195700:27:464001:13:5516.2301:41:416400:12:3800:01:0101:13:55
54 2434OSCAR VIDAL MOLINACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:54:234200:26:294501:15:5515.8101:42:244100:11:5900:01:2301:15:55
55 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:54:294400:26:424201:15:1715.9401:41:595900:12:3000:01:0501:15:18
56 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:55:033900:26:154901:16:5615.6001:43:113800:11:5200:00:5101:16:56
57 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:55:07000:00:00000:00:000.0001:43:074300:12:0000:00:0000:00:58
58 3338NIL RAMADA MUÑOZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:55:342400:24:535601:19:0715.1701:44:002900:11:3400:01:0501:19:07
59 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:56:105000:27:054701:16:2915.6901:43:346300:12:3600:01:1701:16:30
60 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:56:324700:26:485201:17:2715.4901:44:155300:12:1700:01:1001:17:28
61 3839RAUL SANCHEZ ALCARAZC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:56:38000:00:00000:00:000.0001:44:533500:11:4500:00:0000:00:58
62 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:56:442800:25:276001:19:5715.0101:45:241900:11:2000:01:2101:19:57
63 7020JORDI COMPTA SOMSLLICENCIA DE DIAV2M01:57:026300:28:044301:15:4715.8301:43:518300:13:1100:01:3101:15:48
64 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV3M01:57:08000:00:00000:00:000.0001:44:435600:12:2500:00:0000:00:00
65 5605JONATHAN MENDEZ LOPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:57:135100:27:065401:17:3415.4701:44:406100:12:3300:01:1001:17:34
66 7010SERGI SANCHEZ JIMÉNEZ LLICENCIA DE DIAABM01:57:20000:00:00000:00:000.0001:43:599000:13:2100:00:0000:00:59
67 5775SANDRA SANTANYES MURILLOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F01:57:35000:00:00000:00:000.0001:43:589800:13:3700:00:0000:00:59
68 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:58:178100:29:104601:15:5615.8001:45:068200:13:1100:01:0401:15:57
69 672JORDI BAUS RAMONC.E. TRIATLO PICORNELLV2M01:58:187400:28:454801:16:3615.6701:45:217300:12:5700:01:2101:16:36
70 3954PAU VILLAR YANEZCLUB MEDINA TRIATLOSUB23M01:58:286200:28:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0400:00:00
71 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:58:40000:00:00000:00:000.0001:45:497100:12:5100:00:0000:01:16
72 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:58:467100:28:404401:15:4715.8301:44:2711700:14:1900:01:3201:15:47
73 8005NACHO LOZANO RIUSLLICENCIA DE DIAABM01:59:276100:28:015801:19:1115.1501:47:125100:12:1500:01:2101:19:12
74 7014JESUS SONOLLICENCIA DE DIAABM01:59:476800:28:295101:17:2215.5101:45:5110800:13:5600:01:3901:17:22
75 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:00:057200:28:415001:17:1015.5501:45:5111500:14:1400:00:5901:17:10
76 3492CARLOS GIMENEZ HOYASC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:00:112900:25:307401:23:1014.4301:48:402500:11:3100:01:0001:23:10
77 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZTEAM TRIRELAYV1M02:00:19000:00:00000:00:000.0001:46:3510300:13:4400:00:0000:00:58
78 5794FERRAN CARRERAS LAVILAC.A. IGUALADAJNM02:00:243500:25:537001:22:2414.5601:48:174800:12:0700:01:1801:22:24
79 7002JOAQUIM NOGUÉ YLLALLICENCIA DE DIAABM02:00:26000:00:00000:00:000.0001:46:4310200:13:4300:00:0000:01:05
80 4269ALBERTO AGUILERA GOMEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:00:314300:26:366501:21:4014.6901:48:165000:12:1500:00:5401:21:41
81 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:00:366400:28:045701:19:0915.1601:47:139200:13:2300:01:1201:19:09
82 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:01:18000:00:00000:00:000.0001:48:147900:13:0400:00:0000:01:05
83 8004BRU CALPE CAPELLADESLLICENCIA DE DIASUB23M02:01:26000:00:00000:00:000.0001:50:181300:11:0800:00:0000:00:00
84 8001ANDREU CORTÉS PELEGRÍNFEECV1M02:01:36000:00:00000:00:000.0001:48:526800:12:4400:00:0000:01:40
85 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZTEAM TRIRELAYV2M02:01:517700:28:525901:19:4815.0401:48:408100:13:1100:01:3201:19:48
86 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB ESPORTIU Z5ABF02:02:069300:30:325501:18:1015.3501:48:429400:13:2400:01:2301:18:10
87 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOTEAM TRIRELAYABM02:02:483100:25:388101:24:2014.2301:49:587000:12:5000:01:1301:24:21
88 7021MAR SOLER PUIGLLICENCIA DE DIASUB23F02:03:029900:31:025301:17:3115.4801:48:3311900:14:2900:01:1701:17:31
89 5731CARLOS ALAVEDRA CAYUELAWE RUN TEAMV1M02:03:178500:29:346301:21:1414.7701:50:485700:12:2900:01:3001:21:15
90 5989ALBERT SOLA COLOMERATGCBINNABM02:03:23000:00:00000:00:000.0001:49:4110100:13:4200:00:0000:01:00
91 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM TRIRELAYABM02:03:527300:28:446701:21:4714.6701:50:318900:13:2100:01:1801:21:48
92 5757SERGIO FERNÁNDEZ PICÓC.E.T. DISTANCEV1M02:04:044900:26:547301:22:5414.4801:49:4811600:14:1600:01:1201:22:54
93 5764ARNAU ONIEVA BALBOAC.E. RAYOTEAMSUB23M02:04:19000:00:00000:00:000.0001:50:509500:13:2900:00:0000:01:28
94 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:04:296000:28:006401:21:3814.7001:49:3812500:14:5100:01:1101:21:39
95 154DANIEL MARIN ZORITAWE RUN TEAMV1M02:04:308200:29:166601:21:4414.6801:51:009600:13:3000:01:3401:21:44
96 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M02:04:348400:29:296801:21:4914.6701:51:188500:13:1600:01:2601:21:50
97 2036DIEGO GALVEZ CASADOOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:04:464100:26:278601:25:1914.0701:51:467600:13:0000:01:3701:25:20
98 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:05:135900:27:568501:25:1214.0801:53:084600:12:0500:01:2601:25:13
99 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:05:137500:28:497201:22:4614.5001:51:359900:13:3800:00:5501:22:47
100 930CARLOS ALEGRE PILARC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:05:18000:00:00000:00:000.0001:51:598700:13:1900:00:0000:00:00
101 2641ANNA BAREA GARCIACLUB TRIATLO LLUÇANESABF02:05:289400:30:396201:21:0014.8101:51:3910400:13:4900:01:0801:21:00
102 4345ANTONIO ROZAS ALBACETECCT SALOU COSTA DAURADAABM02:05:50000:00:00000:00:000.0001:53:076600:12:4300:00:0000:01:06
103 5777MARCOS MUELAS MORENOPRAT TRIATLO 1994ABM02:05:526500:28:057701:23:3814.3501:51:4311300:14:0900:01:1301:23:39
104 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M02:06:167900:28:597801:23:4114.3401:52:409700:13:3600:01:2401:23:41
105 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:06:568000:29:057901:23:5714.2901:53:0210500:13:5400:01:0001:23:57
106 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:07:20000:00:00000:00:000.0001:53:1811000:14:0200:00:0000:01:23
107 5609JOSE CASTILLO LEÓNCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:07:2010200:31:106101:20:3114.9001:51:4114400:15:3900:00:0001:20:31
108 69JAVIER ELIZALDE HEREDIATEAM TRIRELAYABM02:07:25000:00:00000:00:000.0001:53:2211100:14:0300:00:0000:00:00
109 5807CARLOS ESPAÑA GADEATEAM TRIRELAYV1M02:07:438600:29:358201:24:4614.1601:54:219100:13:2200:01:1601:24:47
110 2638MONTSE MARTINEZ GUERREROFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:07:475300:27:129101:27:3813.6901:54:507400:12:5700:01:0001:27:38
111 4368GEORGINA GABARRO MORENTEC.A. IGUALADAABF02:07:517800:28:538701:25:5813.9601:54:517700:13:0000:01:2301:25:58
112 5801JORGE CARMONA CARRASCOCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:07:56000:00:00000:00:000.0001:53:2312100:14:3300:00:0000:01:09
113 7006PERE FRANCH RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM02:08:107600:28:518001:24:1314.2501:53:0413300:15:0600:01:3901:24:13
114 7008ROGER TOBAJAS ROSELLLLICENCIA DE DIAV1M02:09:049700:30:477101:22:3914.5201:53:2614200:15:3800:02:3601:22:39
115 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:09:133400:25:5010001:30:2413.2701:56:147500:12:5900:00:5601:30:25
116 507RUBEN FERNANDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM02:10:23000:00:00000:00:000.0001:57:535800:12:3000:00:0000:00:57
117 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M02:10:422000:24:2911001:33:5112.7901:58:205400:12:2200:01:0101:33:51
118 5274RUBEN FERNANDEZ MORENOC.N. BADALONAV1M02:10:506600:28:089801:30:0213.3301:58:106500:12:4000:01:0601:30:02
119 5763XAVIER GRAELLS MONTEC.E. RAYOTEAMABM02:10:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
120 8003TONI PLANAGUMÀ OBRADORSLLICENCIA DE DIAV2M02:11:0210100:31:098801:26:2913.8801:57:389300:13:2400:01:0801:26:29
121 5818LESLIE REKOW REPULLOPRAT TRIATLO 1994ABF02:11:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
122 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTV1M02:11:179000:30:248901:26:5513.8101:57:1910900:13:5800:01:0101:26:56
123 1516JESUS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV2M02:11:4711900:33:367501:23:3714.3501:57:1312200:14:3400:01:2101:23:37
124 4370CARLOS DE MAYA SANCHEZPRAT TRIATLO 1994V1M02:12:039200:30:309001:27:0313.7901:57:3312000:14:3000:01:5301:27:03
125 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:12:3111200:32:388401:25:0514.1001:57:4312400:14:4800:01:2401:25:05
126 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:12:3112100:33:487601:23:3814.3501:57:2613200:15:0500:01:1601:23:39
127 5157ANGEL MATA FARGATRI+9 EL MASNOUABM02:12:3511000:32:258301:24:4714.1501:57:1213600:15:2300:01:4301:24:47
128 1570FELIX CARMONA POUC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:14:309800:31:019301:27:5913.6401:59:0014100:15:3000:01:3601:28:00
129 5606MIGUEL FERNÁNDEZINDEPENDIENTEV3M02:14:4612700:35:486901:21:5114.6601:57:3915600:17:0700:01:5701:21:52
130 4675JUSTIN CLACKSONC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:14:486900:28:3310601:32:0913.0202:00:4211200:14:0600:01:3001:32:09
131 7024ADRIAN WENBANLLICENCIA DE DIAV2M02:15:238800:30:059701:29:5213.3501:59:5713800:15:2600:01:3801:29:53
132 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M02:15:3711100:32:329501:28:3913.5402:01:1111800:14:2600:01:2601:28:39
133 7016SERGI ADÁN JORDÁNLLICENCIA DE DIAV1M02:15:568700:29:5310801:32:4512.9402:02:388600:13:1800:02:2801:32:45
134 4328GERARD FARRE MOLLTRI+9 EL MASNOUABM02:16:0410500:31:429601:29:2813.4102:01:1012700:14:5400:01:3801:29:28
135 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MINORISAV3M02:16:0610000:31:0810101:30:4813.2202:01:5611400:14:1000:01:2201:30:49
136 5817ROSA REQUENA LLONGUERASPRAT TRIATLO 1994V1F02:16:1111600:33:089401:28:0813.6202:01:1612800:14:5500:01:2101:28:08
137 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F02:16:545500:27:2411601:36:1712.4602:03:418400:13:1300:01:0001:36:17
138 7003MIREIA LÜSCHER ALEMANYFEECJNF02:18:01000:00:00000:00:000.0002:04:2010000:13:4100:00:0000:01:39
139 6191MERCHE COMINO CASADOC.E. CERDANYOLA A.T.V1F02:18:0311400:32:549901:30:1213.3002:03:0612900:14:5700:01:3401:30:13
140 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:18:1610600:31:4910501:31:5313.0602:03:4212300:14:3400:01:2701:31:54
141 5471ALBERT QUIRÓS ZAMARREÑOC.N. BADALONAABM02:18:598300:29:2211501:35:4212.5402:05:0410600:13:5500:01:4301:35:43
142 8006SANTI ROVIRA OBRADORSLLICENCIA DE DIAV2M02:19:1510700:31:5010301:31:2113.1402:03:1114800:16:0400:01:1901:31:22
143 7011ALBERT ARUMILLICENCIA DE DIAV1M02:19:1812300:34:269201:27:5913.6402:02:2515400:16:5300:01:2701:27:59
144 3532VICTOR CALVO FRÍASC.E. RAYOTEAMJNM02:19:4610400:31:2510701:32:1913.0002:03:4414700:16:0200:01:1701:32:19
145 5793XABIER VIVÓ BLANESC.A. IGUALADAABM02:20:3911700:33:1010201:31:1113.1602:04:2115100:16:1800:01:2801:31:11
146 7007JORDI VILA RIUBROGENTLLICENCIA DE DIAV1M02:22:089600:30:4311801:37:3012.3102:08:1310700:13:5500:02:2801:37:31
147 5360XAVIER ALVAREZ HERREROCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:23:2511300:32:4511401:35:4012.5402:08:2513000:15:0000:01:2201:35:40
148 5831JOSEP CARLES ANADON ESPACWE RUN TEAMV1M02:23:288900:30:1712001:39:5012.0202:10:078800:13:2100:01:4501:39:51
149 5789CRISTINA BRU CLOTETC.A. IGUALADASUB23F02:23:5312400:34:4710901:33:3712.8202:08:2413900:15:2900:01:1501:33:38
150 4882JORDI ZABALETA GASCOC.E. RAYOTEAMV2M02:24:1512000:33:4311101:34:1512.7302:07:5815000:16:1700:02:0601:34:15
151 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:24:1811800:33:3111201:35:2212.5802:08:5313700:15:2500:01:3001:35:23
152 8002RAMON GOMIS GOMISLLICENCIA DE DIAV2M02:24:2511500:33:0311301:35:3612.5502:08:3914500:15:4600:02:5401:35:37
153 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUIINDEPENDIENTEV2M02:24:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
154 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM TRIRELAYABF02:25:0213100:36:5210401:31:2613.1202:08:1815300:16:4400:00:5401:31:26
155 7012AMÀLIA BARDOLET FERNÀNDEZFEECSUB23F02:25:3210900:32:1711901:38:1412.2202:10:3113100:15:0100:01:2401:38:15
156 7015AGUSTÍ RAURELL SABORITLLICENCIA DE DIAV1M02:26:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
157 5543MARC SERRATS CONEJOSC.E. RAYOTEAMJNM02:27:019100:30:2812201:41:2711.8302:11:5513400:15:0600:01:5301:41:28
158 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:27:2110300:31:2412101:40:4811.9002:12:1213500:15:0900:02:0601:40:48
159 5758VICTOR GIMENO SANZC.E. RAYOTEAMABM02:28:369500:30:4112301:42:0411.7602:12:4514600:15:5100:01:4101:42:04
160 4409SANTI GÜELL HERNÁNDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:30:1612600:34:5311701:37:1412.3402:12:0715700:18:0900:01:2101:37:15
161 4940ELENA ROS RIERATEAM TRIRELAYABF02:34:4712200:33:5912401:45:1011.4102:19:0914300:15:3800:01:2601:45:10
162 7001CLARA CASTELL DE SAGARRALLICENCIA DE DIAABF02:36:1712500:34:4912501:45:1811.4002:20:0714900:16:1000:01:2701:45:18
163 5805MARIA VICTORIA LÓPEZ ARROCLUB ESPORTIU Z5V1F02:39:4412900:36:4212601:47:3211.1602:24:1414000:15:3000:01:3301:47:32
164 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTTEAM TRIRELAYV1F02:44:04000:00:00000:00:000.0002:27:2915200:16:3500:00:0000:01:27
165 7004MARC SERRA GARETFEECSUB23M02:44:1710800:31:51000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:0300:00:00
166 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F02:47:1913000:36:4512701:53:2910.5702:30:1415500:17:0500:01:5101:53:30
167 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994ABF02:49:1912800:36:1112801:54:3110.4802:30:4215800:18:3700:01:3201:54:31


NF 4866FIDEL COMPTE RABELLCERRR IGUALADASUB23M00:00:00000:27:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0000:00:00
NF 7005JORDI ARUMI MASLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:30:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2600:00:00
NF 2315HECTOR MOLINA GIMENEZC.E. RAYOTEAMV1M00:00:00000:30:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3800:00:00
NF 3336JORDI GARCIA BERMUDEZC.E. RAYOTEAMABM00:00:00000:23:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5900:00:00
NF 7009ALFREDO PUENTE GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:35:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:3300:00:00
NF 7019POL RODRIGUEZ FLORESLLICENCIA DE DIAJNM00:00:00000:30:08000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3700:00:00
NF 5419CARLOS ALLES PONSCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:00:00000:33:19001:30:0913.3102:03:28000:00:0000:01:1201:30:09
NF 5753DAVID ADRIÀ ALCAÑIZINDEPENDIENTEV1M00:00:00000:34:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5788RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM00:00:00000:23:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2400:00:00




NP 7018JOSEP SALVATELLA SUREDAFEECABM
NP 7023ALBERT CARRERAS BASARTFEECABM
NP 4325IVAN ARTIGAS REIXACHTRANSTRIATLONV1M
NP 4936CARLES JUNCÀ MIRTEAM TRIRELAYABM
NP 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. RAYOTEAMABM
NP 5787PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5ABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32