RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
181 176 167 9 0 5 20 2 8 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5775SANDRA SANTANYES MURILLOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F01:57:35000:00:00000:00:000.0001:43:589800:13:3700:00:0000:00:59
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:58:178100:29:104601:15:5615.8001:45:068200:13:1100:01:0401:15:57
3 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB ESPORTIU Z5ABF02:02:069300:30:325501:18:1015.3501:48:429400:13:2400:01:2301:18:10
4 7021MAR SOLER PUIGLLICENCIA DE DIASUB23F02:03:029900:31:025301:17:3115.4801:48:3311900:14:2900:01:1701:17:31
5 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:05:135900:27:568501:25:1214.0801:53:084600:12:0500:01:2601:25:13
6 2641ANNA BAREA GARCIACLUB TRIATLO LLUÇANESABF02:05:289400:30:396201:21:0014.8101:51:3910400:13:4900:01:0801:21:00
7 2638MONTSE MARTINEZ GUERREROFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:07:475300:27:129101:27:3813.6901:54:507400:12:5700:01:0001:27:38
8 4368GEORGINA GABARRO MORENTEC.A. IGUALADAABF02:07:517800:28:538701:25:5813.9601:54:517700:13:0000:01:2301:25:58
9 5818LESLIE REKOW REPULLOPRAT TRIATLO 1994ABF02:11:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 5817ROSA REQUENA LLONGUERASPRAT TRIATLO 1994V1F02:16:1111600:33:089401:28:0813.6202:01:1612800:14:5500:01:2101:28:08
11 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F02:16:545500:27:2411601:36:1712.4602:03:418400:13:1300:01:0001:36:17
12 7003MIREIA LÜSCHER ALEMANYFEECJNF02:18:01000:00:00000:00:000.0002:04:2010000:13:4100:00:0000:01:39
13 6191MERCHE COMINO CASADOC.E. CERDANYOLA A.T.V1F02:18:0311400:32:549901:30:1213.3002:03:0612900:14:5700:01:3401:30:13
14 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:18:1610600:31:4910501:31:5313.0602:03:4212300:14:3400:01:2701:31:54
15 5789CRISTINA BRU CLOTETC.A. IGUALADASUB23F02:23:5312400:34:4710901:33:3712.8202:08:2413900:15:2900:01:1501:33:38
16 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM TRIRELAYABF02:25:0213100:36:5210401:31:2613.1202:08:1815300:16:4400:00:5401:31:26
17 7012AMÀLIA BARDOLET FERNÀNDEZFEECSUB23F02:25:3210900:32:1711901:38:1412.2202:10:3113100:15:0100:01:2401:38:15
18 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:27:2110300:31:2412101:40:4811.9002:12:1213500:15:0900:02:0601:40:48
19 4940ELENA ROS RIERATEAM TRIRELAYABF02:34:4712200:33:5912401:45:1011.4102:19:0914300:15:3800:01:2601:45:10
20 7001CLARA CASTELL DE SAGARRALLICENCIA DE DIAABF02:36:1712500:34:4912501:45:1811.4002:20:0714900:16:1000:01:2701:45:18
21 5805MARIA VICTORIA LÓPEZ ARROCLUB ESPORTIU Z5V1F02:39:4412900:36:4212601:47:3211.1602:24:1414000:15:3000:01:3301:47:32
22 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTTEAM TRIRELAYV1F02:44:04000:00:00000:00:000.0002:27:2915200:16:3500:00:0000:01:27
23 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F02:47:1913000:36:4512701:53:2910.5702:30:1415500:17:0500:01:5101:53:30
24 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994ABF02:49:1912800:36:1112801:54:3110.4802:30:4215800:18:3700:01:3201:54:31






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32