RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
181 176 167 9 0 5 20 2 8 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:46:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
15779ALI LACHHEB CANALS01:34:46
21265ALBERT CAMPS SERRA01:35:16
33614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:36:25

2. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:50:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILA01:32:07
25295IVAN MARTINEZ OSUNA01:38:56
35804GUILLEM SOLANAS MUNTADAS01:39:48

3. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:53:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
15614ISRAEL NUÑEZ BATICÓN01:33:32
23612DAVID MALAGON LOPEZ01:36:38
34371BIEL FARRE CANADELL01:43:46

4. - CLUB NATACIO OLOT - 05:01:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO01:37:43
22503ABEL SERRA SUCARRATS01:41:32
35886JOEL VILA FARRE01:42:38

5. - C.N. VIC-ETB - 05:17:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12119PAU GONZALEZ TOR01:37:49
23416XAVI PADROS FRANQUESA01:47:58
32414ROBERT PARDO ROVIRA01:51:59

6. - CLUB ESPORTIU Z5 - 05:18:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
15803EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAS01:31:12
25253CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:52:54
34363RUBEN GARCIA CANO01:54:29

7. - TEAM TRIRELAY - 05:23:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
12815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:44:20
24260FERNANDO DIETSHCE01:49:38
32850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:49:55

8. - C.E. RAYOTEAM - 05:33:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
1971ALEIX SELLARES GONZALEZ01:39:01
21095IVAN HERRUZO FERNANDEZ01:49:46
35764ARNAU ONIEVA BALBOA02:04:19

9. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 05:35:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
15799JORDI PERELLÓ COLL01:46:20
24652ANTONIO GARCIA GARCIA01:50:30
32447GREGORY FIERENS01:58:40

10. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:38:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:46:16
2175JAUME SOLER SERRANO01:53:17
33699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANO01:58:46

11. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 05:41:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE01:46:57
25415ADRIA GOMEZ GRAU01:50:22
33854OSCAR ARIAS02:04:29

12. - C.E.T. DISTANCE - 05:45:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
13984MARCEL CARRERAS SOLER01:45:58
2374DOMINGO ROIG VAZQUEZ01:55:07
35757SERGIO FERNÁNDEZ PICÓ02:04:04

13. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:52:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTINEZ01:52:39
25899JOSEP LLEONART SUBIRANA01:53:50
35777MARCOS MUELAS MORENO02:05:52

14. - C.E. TRIATLO PICORNELL - 05:55:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
13839RAUL SANCHEZ ALCARAZ01:56:38
2672JORDI BAUS RAMON01:58:18
33492CARLOS GIMENEZ HOYAS02:00:11

15. - C.A. IGUALADA - 06:03:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
136CARLOS LARIOS JIMÉNEZ01:42:01
25794FERRAN CARRERAS LAVILA02:00:24
35793XABIER VIVÓ BLANES02:20:39

16. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 06:05:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
15413KILIAN GUTIERREZ GARCIA02:00:05
24269ALBERTO AGUILERA GOMEZ02:00:31
35446ROGER SALVADOR GIMENO02:05:13

17. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 06:08:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:56:44
22036DIEGO GALVEZ CASADO02:04:46
34773FRANK GARCIA SOLER02:06:56

18. - TRI+9 EL MASNOU - 06:20:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1817ORIOL GOMEZ PARE01:51:48
25157ANGEL MATA FARGA02:12:35
34328GERARD FARRE MOLL02:16:04

19. - WE RUN TEAM - 06:31:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
15731CARLOS ALAVEDRA CAYUELA02:03:17
2154DANIEL MARIN ZORITA02:04:30
35831JOSEP CARLES ANADON ESPACHS02:23:28

20. - C.N. BADALONA - 06:54:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
15274RUBEN FERNANDEZ MORENO02:10:50
25471ALBERT QUIRÓS ZAMARREÑO02:18:59
32698ROGER PUIG ANTUNEZ02:24:18

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32