RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
181 176 167 9 0 5 20 2 8 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7003MIREIA LÜSCHER ALEMFEECJNF02:18:01000:00:00000:00:00002:04:2010000:13:4100:00:0000:01:39
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5804GUILLEM SOLANAS MUNCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:39:48000:00:00000:00:00001:28:252100:11:2300:00:0000:00:52
2 7022POL FERNANDEZ SAUSLLICENCIA DE DIAJNM01:52:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5794FERRAN CARRERAS LAVC.A. IGUALADAJNM02:00:243500:25:537001:22:2414.5601:48:174800:12:0700:01:1801:22:24
4 3532VICTOR CALVO FRÍASC.E. RAYOTEAMJNM02:19:4610400:31:2510701:32:191302:03:4414700:16:0200:01:1701:32:19
5 5543MARC SERRATS CONEJOC.E. RAYOTEAMJNM02:27:019100:30:2812201:41:2711.8302:11:5513400:15:0600:01:5301:41:28
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7021MAR SOLER PUIGLLICENCIA DE DIASUB23F02:03:029900:31:025301:17:3115.4801:48:3311900:14:2900:01:1701:17:31
2 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F02:16:545500:27:2411601:36:1712.4602:03:418400:13:1300:01:0001:36:17
3 5789CRISTINA BRU CLOTEC.A. IGUALADASUB23F02:23:5312400:34:4710901:33:3712.8202:08:2413900:15:2900:01:1501:33:38
4 7012AMÀLIA BARDOLET FERFEECSUB23F02:25:3210900:32:1711901:38:1412.2202:10:3113100:15:0100:01:2401:38:15
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:34:57200:22:07801:02:2219.2401:24:29300:10:2800:00:4801:02:23
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:37:43100:21:461601:05:4918.2301:27:35100:10:0800:00:3801:05:50
3 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:38:56400:22:491401:05:4118.2701:28:30200:10:2600:00:5901:05:42
4 2503ABEL SERRA SUCARRATCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:41:321700:24:141701:06:0218.1701:30:161800:11:1600:00:4101:06:03
5 4371BIEL FARRE CANADELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:43:461600:23:582101:07:4517.7101:31:434400:12:0300:01:1101:07:45
6 4348JOAN RIBA PUIGORIOCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:43:482100:24:321901:07:1017.8701:31:424700:12:0600:01:0701:07:10
7 5799JORDI PERELLÓ COLLC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:46:201500:23:56000:00:00000:00:00000:00:0000:01:0800:00:00
8 7017MIQUEL GAJA CAPDEVILLICENCIA DE DIASUB23M01:51:255200:27:092601:09:2317.301:36:3212600:14:5300:01:1701:09:24
9 5786ARNAU PLA ALVAREZINDEPENDIENTESUB23M01:54:195700:27:464001:13:5516.2301:41:416400:12:3800:01:0101:13:55
10 3338NIL RAMADA MUÑOZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:55:342400:24:535601:19:0715.1701:44:002900:11:3400:01:0501:19:07
11 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:56:324700:26:485201:17:2715.4901:44:155300:12:1700:01:1001:17:28
12 3954PAU VILLAR YANEZCLUB MEDINA TRIATLOSUB23M01:58:286200:28:02000:00:00000:00:00000:00:0000:01:0400:00:00
13 8004BRU CALPE CAPELLADELLICENCIA DE DIASUB23M02:01:26000:00:00000:00:00001:50:181300:11:0800:00:0000:00:00
14 5764ARNAU ONIEVA BALBOAC.E. RAYOTEAMSUB23M02:04:19000:00:00000:00:00001:50:509500:13:2900:00:0000:01:28
15 7004MARC SERRA GARETFEECSUB23M02:44:1710800:31:51000:00:00000:00:00000:00:0000:02:0300:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4263SONIA QUIROGA PADILCLUB ESPORTIU Z5ABF02:02:069300:30:325501:18:1015.3501:48:429400:13:2400:01:2301:18:10
2 2641ANNA BAREA GARCIACLUB TRIATLO LLUÇANESABF02:05:289400:30:396201:21:0014.8101:51:3910400:13:4900:01:0801:21:00
3 4368GEORGINA GABARRO MOC.A. IGUALADAABF02:07:517800:28:538701:25:5813.9601:54:517700:13:0000:01:2301:25:58
4 4940ELENA ROS RIERATEAM TRIRELAYABF02:34:4712200:33:5912401:45:1011.4102:19:0914300:15:3800:01:2601:45:10
5 5030SUSANA MENDOZA MORAPRAT TRIATLO 1994ABF02:49:1912800:36:1112801:54:3110.4802:30:4215800:18:3700:01:3201:54:31
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5803EVER ALEJANDRO GOMECLUB ESPORTIU Z5ABM01:31:12800:22:57100:57:0321.0301:20:001500:11:1200:01:0200:57:03
2 5785MARC DONADEU PERARNINDEPENDIENTEABM01:34:552200:24:33400:59:1620.2501:23:491100:11:0600:01:1000:59:16
3 971ALEIX SELLARES GONZC.E. RAYOTEAMABM01:39:01900:22:591201:04:4018.5601:27:392000:11:2200:00:4801:04:41
4 7010SERGI SANCHEZ JIMÉLLICENCIA DE DIAABM01:57:20000:00:00000:00:00001:43:599000:13:2100:00:0000:00:59
5 8005NACHO LOZANO RIUSLLICENCIA DE DIAABM01:59:276100:28:015801:19:1115.1501:47:125100:12:1500:01:2101:19:12
6 7014JESUS SONOLLICENCIA DE DIAABM01:59:476800:28:295101:17:2215.5101:45:5110800:13:5600:01:3901:17:22
7 5413KILIAN GUTIERREZ GATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:00:057200:28:415001:17:1015.5501:45:5111500:14:1400:00:5901:17:10
8 5758VICTOR GIMENO SANZC.E. RAYOTEAMABM02:28:369500:30:4112301:42:0411.7602:12:4514600:15:5100:01:4101:42:04
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2638MONTSE MARTINEZ GUEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF02:07:475300:27:129101:27:3813.6901:54:507400:12:5700:01:0001:27:38
2 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:18:1610600:31:4910501:31:5313.0602:03:4212300:14:3400:01:2701:31:54
3 7001CLARA CASTELL DE SALLICENCIA DE DIAABF02:36:1712500:34:4912501:45:1811.402:20:0714900:16:1000:01:2701:45:18
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4984RICARD COSTA PUIGPEP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:35:531000:23:09701:01:5419.3901:25:03600:10:5000:00:4901:01:54
2 3471CARLOS DELGADO GARCCLUB MEDINA TRIATLOABM01:40:102600:25:14901:03:1318.9801:28:273400:11:4300:00:5201:03:13
3 36CARLOS LARIOS JIMÉNC.A. IGUALADAABM01:42:012300:24:391501:05:4418.2601:30:233100:11:3800:01:0401:05:44
4 5792MARIUS ALSIUS VIVECLUB NATACIO OLOTABM01:46:44000:00:00000:00:00001:34:354900:12:0900:00:0000:01:30
5 7013ALBERT PUIG DALMAUFEECABM01:47:14000:00:00000:00:00001:35:393000:11:3500:00:0000:01:01
6 5415ADRIA GOMEZ GRAUCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:50:223700:26:023501:12:3116.5501:38:333700:11:4900:00:5201:12:32
7 7002JOAQUIM NOGUÉ YLLALLICENCIA DE DIAABM02:00:26000:00:00000:00:00001:46:4310200:13:4300:00:0000:01:05
8 4269ALBERTO AGUILERA GOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:00:314300:26:366501:21:4014.6901:48:165000:12:1500:00:5401:21:41
9 2644MIQUEL IZQUIERDO DETEAM TRIRELAYABM02:02:483100:25:388101:24:2014.2301:49:587000:12:5000:01:1301:24:21
10 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:04:296000:28:006401:21:3814.701:49:3812500:14:5100:01:1101:21:39
11 5763XAVIER GRAELLS MONC.E. RAYOTEAMABM02:10:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 5471ALBERT QUIRÓS ZAMARC.N. BADALONAABM02:18:598300:29:2211501:35:4212.5402:05:0410600:13:5500:01:4301:35:43
13 5793XABIER VIVÓ BLANESC.A. IGUALADAABM02:20:3911700:33:1010201:31:1113.1602:04:2115100:16:1800:01:2801:31:11
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5818LESLIE REKOW REPULLPRAT TRIATLO 1994ABF02:11:14000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5062ANA FUENTES GONZALETEAM TRIRELAYABF02:25:0213100:36:5210401:31:2613.1202:08:1815300:16:4400:00:5401:31:26
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:07600:22:53200:58:1120.6201:21:041000:11:0300:00:4800:58:11
2 5779ALI LACHHEB CANALSCLUB MEDINA TRIATLOABM01:34:46700:22:55501:01:0819.6301:24:03400:10:4300:01:0201:01:09
3 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:37:491200:23:351101:03:2918.901:27:04500:10:4500:00:5201:03:29
4 5305DIDAC VILARDAGA SOLCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:42:271900:24:281801:06:0318.1701:30:314000:11:5600:00:5301:06:04
5 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:42:381400:23:502001:07:3717.7501:31:271400:11:1100:01:0301:07:37
6 5782DAVID TARRÉS VILLEGCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:43:08000:00:00000:00:00001:31:372300:11:3100:00:0000:00:51
7 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:44:451300:23:472701:09:2617.2801:33:132600:11:3200:00:5601:09:27
8 5898FRANCESC LOPEZ MARICLUB MEDINA TRIATLOABM01:45:512500:25:042401:09:1417.3301:34:182700:11:3300:00:5001:09:15
9 3984MARCEL CARRERAS SOLC.E.T. DISTANCEABM01:45:583600:26:012301:08:1417.5901:34:153300:11:4300:00:5801:08:14
10 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:48:34000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:49:575400:27:222801:09:3417.2501:36:567800:13:0100:00:5001:09:35
12 5253CRISTIAN NAVARRO MCLUB ESPORTIU Z5ABM01:52:547000:28:343201:11:4916.7101:40:236000:12:3100:01:1301:11:49
13 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:54:294400:26:424201:15:1715.9401:41:595900:12:3000:01:0501:15:18
14 5605JONATHAN MENDEZ LOPCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:57:135100:27:065401:17:3415.4701:44:406100:12:3300:01:1001:17:34
15 3699JUAN LUIS GARCIA ESCLUB TRIATLO SABADELLABM01:58:467100:28:404401:15:4715.8301:44:2711700:14:1900:01:3201:15:47
16 5989ALBERT SOLA COLOMERTGCBINNABM02:03:23000:00:00000:00:00001:49:4110100:13:4200:00:0000:01:00
17 5888ISAAC IGLESIAS MOLITEAM TRIRELAYABM02:03:527300:28:446701:21:4714.6701:50:318900:13:2100:01:1801:21:48
18 4345ANTONIO ROZAS ALBACCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:05:50000:00:00000:00:00001:53:076600:12:4300:00:0000:01:06
19 5777MARCOS MUELAS MORENPRAT TRIATLO 1994ABM02:05:526500:28:057701:23:3814.3501:51:4311300:14:0900:01:1301:23:39
20 69JAVIER ELIZALDE HERTEAM TRIRELAYABM02:07:25000:00:00000:00:00001:53:2211100:14:0300:00:0000:00:00
21 7006PERE FRANCH RODRIGULLICENCIA DE DIAABM02:08:107600:28:518001:24:1314.2501:53:0413300:15:0600:01:3901:24:13
22 507RUBEN FERNANDEZ RIVC.E. RAYOTEAMABM02:10:23000:00:00000:00:00001:57:535800:12:3000:00:0000:00:57
23 5157ANGEL MATA FARGATRI+9 EL MASNOUABM02:12:3511000:32:258301:24:4714.1501:57:1213600:15:2300:01:4301:24:47
24 4328GERARD FARRE MOLLTRI+9 EL MASNOUABM02:16:0410500:31:429601:29:2813.4102:01:1012700:14:5400:01:3801:29:28
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5775SANDRA SANTANYES MUTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F01:57:35000:00:00000:00:00001:43:589800:13:3700:00:0000:00:59
2 5817ROSA REQUENA LLONGUPRAT TRIATLO 1994V1F02:16:1111600:33:089401:28:0813.6202:01:1612800:14:5500:01:2101:28:08
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5614ISRAEL NUÑEZ BATICÓCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:33:321100:23:20300:58:4220.4401:22:022200:11:3000:01:0900:58:43
2 3614ROBERTO FIDALGO LOCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:36:25000:00:00000:00:00001:24:542400:11:3100:00:0000:00:46
3 3612DAVID MALAGON LOPECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:36:38000:00:00000:00:00001:25:311200:11:0700:00:0000:00:48
4 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOV1M01:37:09500:22:511001:03:2618.9201:26:17700:10:5200:00:0001:03:26
5 2830SERGI LASHERAS RABITGCBINNV1M01:45:092700:25:222201:08:1417.5901:33:362800:11:3300:01:1201:08:14
6 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:46:16000:00:00000:00:00001:35:20800:10:5600:00:0000:01:09
7 5896SALVADOR GRAN ESTEVCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:46:573300:25:492501:09:1617.3201:35:053900:11:5200:00:5901:09:17
8 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M01:49:383800:26:132901:10:4916.9501:37:026200:12:3600:01:0101:10:50
9 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMV1M01:49:463200:25:393701:12:5516.4601:38:341600:11:1200:01:0201:12:56
10 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM TRIRELAYV1M01:49:553000:25:373601:12:3716.5301:38:143200:11:4100:01:0101:12:38
11 5780OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOV1M01:50:494500:26:443001:11:2016.8201:38:046900:12:4500:01:0101:11:20
12 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUV1M01:51:485600:27:453301:11:5916.6701:39:444500:12:0400:01:0601:12:00
13 5225MARC SOLER BLASCOTEAM TRIRELAYV1M01:54:065800:27:513801:13:3216.3201:41:236700:12:4300:01:0401:13:33
14 2434OSCAR VIDAL MOLINACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:54:234200:26:294501:15:5515.8101:42:244100:11:5900:01:2301:15:55
15 3839RAUL SANCHEZ ALCARAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:56:38000:00:00000:00:00001:44:533500:11:4500:00:0000:00:58
16 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:56:442800:25:276001:19:5715.0101:45:241900:11:2000:01:2101:19:57
17 3492CARLOS GIMENEZ HOC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:00:112900:25:307401:23:1014.4301:48:402500:11:3100:01:0001:23:10
18 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:00:366400:28:045701:19:0915.1601:47:139200:13:2300:01:1201:19:09
19 8001ANDREU CORTÉS PELEGFEECV1M02:01:36000:00:00000:00:00001:48:526800:12:4400:00:0000:01:40
20 5731CARLOS ALAVEDRA CAYWE RUN TEAMV1M02:03:178500:29:346301:21:1414.7701:50:485700:12:2900:01:3001:21:15
21 5446ROGER SALVADOR GIMETRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:05:137500:28:497201:22:4614.501:51:359900:13:3800:00:5501:22:47
22 5609JOSE CASTILLO LEÓNCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:07:2010200:31:106101:20:3114.901:51:4114400:15:3900:00:0001:20:31
23 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:07:20000:00:00000:00:00001:53:1811000:14:0200:00:0000:01:23
24 5807CARLOS ESPAÑA GADEATEAM TRIRELAYV1M02:07:438600:29:358201:24:4614.1601:54:219100:13:2200:01:1601:24:47
25 5274RUBEN FERNANDEZ MORC.N. BADALONAV1M02:10:506600:28:089801:30:0213.3301:58:106500:12:4000:01:0601:30:02
26 5244JOAN REIG PLANTALECCLUB NATACIO OLOTV1M02:11:179000:30:248901:26:5513.8101:57:1910900:13:5800:01:0101:26:56
27 4370CARLOS DE MAYA SANCPRAT TRIATLO 1994V1M02:12:039200:30:309001:27:0313.7901:57:3312000:14:3000:01:5301:27:03
28 2933JOAQUIN SALVADOR TRCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:12:3111200:32:388401:25:0514.101:57:4312400:14:4800:01:2401:25:05
29 7016SERGI ADÁN JORDÁNLLICENCIA DE DIAV1M02:15:568700:29:5310801:32:4512.9402:02:388600:13:1800:02:2801:32:45
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:58:178100:29:104601:15:5615.801:45:068200:13:1100:01:0401:15:57
2 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:05:135900:27:568501:25:1214.0801:53:084600:12:0500:01:2601:25:13
3 6191MERCHE COMINO CASADC.E. CERDANYOLA A.T.V1F02:18:0311400:32:549901:30:1213.302:03:0612900:14:5700:01:3401:30:13
4 5805MARIA VICTORIA LÓPECLUB ESPORTIU Z5V1F02:39:4412900:36:4212601:47:3211.1602:24:1414000:15:3000:01:3301:47:32
5 2199MONTSERRAT MALDONADTEAM TRIRELAYV1F02:44:04000:00:00000:00:00002:27:2915200:16:3500:00:0000:01:27
6 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F02:47:1913000:36:4512701:53:2910.5702:30:1415500:17:0500:01:5101:53:30
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:35:16300:22:46601:01:2919.5201:24:15900:11:0100:00:0001:01:29
2 3416XAVI PADROS FRANQUC.N. VIC-ETBV1M01:47:581800:24:153101:11:4316.7301:35:584200:12:0000:00:4501:11:44
3 4652ANTONIO GARCIA GARCC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:50:30000:00:00000:00:00001:38:443600:11:4600:00:0000:00:57
4 2414ROBERT PARDO ROVIRAC.N. VIC-ETBV1M01:51:59000:00:00000:00:00001:40:441700:11:1500:00:0000:01:04
5 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:53:506700:28:153401:12:3116.5501:40:468000:13:0400:01:0801:12:32
6 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:55:033900:26:154901:16:5615.601:43:113800:11:5200:00:5101:16:56
7 374DOMINGO ROIG VAZQUEC.E.T. DISTANCEV1M01:55:07000:00:00000:00:00001:43:074300:12:0000:00:0000:00:58
8 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:56:105000:27:054701:16:2915.6901:43:346300:12:3600:01:1701:16:30
9 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:58:40000:00:00000:00:00001:45:497100:12:5100:00:0000:01:16
10 3196JOSE DOMINGUEZ SANCTEAM TRIRELAYV1M02:00:19000:00:00000:00:00001:46:3510300:13:4400:00:0000:00:58
11 5757SERGIO FERNÁNDEZ PIC.E.T. DISTANCEV1M02:04:044900:26:547301:22:5414.4801:49:4811600:14:1600:01:1201:22:54
12 154DANIEL MARIN ZORITAWE RUN TEAMV1M02:04:308200:29:166601:21:4414.6801:51:009600:13:3000:01:3401:21:44
13 2036DIEGO GALVEZ CASADOOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:04:464100:26:278601:25:1914.0701:51:467600:13:0000:01:3701:25:20
14 930CARLOS ALEGRE PILARC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:05:18000:00:00000:00:00001:51:598700:13:1900:00:0000:00:00
15 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:06:568000:29:057901:23:5714.2901:53:0210500:13:5400:01:0001:23:57
16 5801JORGE CARMONA CARRACCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:07:56000:00:00000:00:00001:53:2312100:14:3300:00:0000:01:09
17 7008ROGER TOBAJAS ROSELLLICENCIA DE DIAV1M02:09:049700:30:477101:22:3914.5201:53:2614200:15:3800:02:3601:22:39
18 1274XAVIER GISPERT PORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:09:133400:25:5010001:30:2413.2701:56:147500:12:5900:00:5601:30:25
19 709GERMA BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M02:10:422000:24:2911001:33:5112.7901:58:205400:12:2200:01:0101:33:51
20 4675JUSTIN CLACKSONC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:14:486900:28:3310601:32:0913.0202:00:4211200:14:0600:01:3001:32:09
21 7011ALBERT ARUMILLICENCIA DE DIAV1M02:19:1812300:34:269201:27:5913.6402:02:2515400:16:5300:01:2701:27:59
22 7007JORDI VILA RIUBROGELLICENCIA DE DIAV1M02:22:089600:30:4311801:37:3012.3102:08:1310700:13:5500:02:2801:37:31
23 5831JOSEP CARLES ANADONWE RUN TEAMV1M02:23:288900:30:1712001:39:5012.0202:10:078800:13:2100:01:4501:39:51
24 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:24:1811800:33:3111201:35:2212.5802:08:5313700:15:2500:01:3001:35:23
25 7015AGUSTÍ RAURELL SABOLLICENCIA DE DIAV1M02:26:22000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 4409SANTI GÜELL HERNÁNDTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:30:1612600:34:5311701:37:1412.3402:12:0715700:18:0900:01:2101:37:15
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:27:2110300:31:2412101:40:4811.902:12:1213500:15:0900:02:0601:40:48
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM TRIRELAYV2M01:44:204600:26:461301:05:1218.401:31:585500:12:2200:00:5501:05:13
2 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:53:174800:26:513901:13:3416.3101:40:257200:12:5200:00:0001:13:35
3 7020JORDI COMPTA SOMSLLICENCIA DE DIAV2M01:57:026300:28:044301:15:4715.8301:43:518300:13:1100:01:3101:15:48
4 672JORDI BAUS RAMONC.E. TRIATLO PICORNELLV2M01:58:187400:28:454801:16:3615.6701:45:217300:12:5700:01:2101:16:36
5 3195DAVID DELLUNDE MARTTEAM TRIRELAYV2M02:01:517700:28:525901:19:4815.0401:48:408100:13:1100:01:3201:19:48
6 1516JESUS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIO SITGESV2M02:11:4711900:33:367501:23:3714.3501:57:1312200:14:3400:01:2101:23:37
7 1570FELIX CARMONA POUC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:14:309800:31:019301:27:5913.6401:59:0014100:15:3000:01:3601:28:00
8 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M02:15:3711100:32:329501:28:3913.5402:01:1111800:14:2600:01:2601:28:39
9 5360XAVIER ALVAREZ HERRCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:23:2511300:32:4511401:35:4012.5402:08:2513000:15:0000:01:2201:35:40
10 8002RAMON GOMIS GOMISLLICENCIA DE DIAV2M02:24:2511500:33:0311301:35:3612.5502:08:3914500:15:4600:02:5401:35:37
11 1648MIGUEL ANGEL ESTEBINDEPENDIENTEV2M02:24:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTIPRAT TRIATLO 1994V2M01:52:394000:26:264101:13:5716.2301:40:235200:12:1600:01:1401:13:58
2 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:01:18000:00:00000:00:00001:48:147900:13:0400:00:0000:01:05
3 8003TONI PLANAGUMÀ OBRALLICENCIA DE DIAV2M02:11:0210100:31:098801:26:2913.8801:57:389300:13:2400:01:0801:26:29
4 7024ADRIAN WENBANLLICENCIA DE DIAV2M02:15:238800:30:059701:29:5213.3501:59:5713800:15:2600:01:3801:29:53
5 8006SANTI ROVIRA OBRADOLLICENCIA DE DIAV2M02:19:1510700:31:5010301:31:2113.1402:03:1114800:16:0400:01:1901:31:22
6 4882JORDI ZABALETA GASCC.E. RAYOTEAMV2M02:24:1512000:33:4311101:34:1512.7302:07:5815000:16:1700:02:0601:34:15
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 800ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV3M01:57:08000:00:00000:00:00001:44:435600:12:2500:00:0000:00:00
2 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M02:04:348400:29:296801:21:4914.6701:51:188500:13:1600:01:2601:21:50
3 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:12:3112100:33:487601:23:3814.3501:57:2613200:15:0500:01:1601:23:39
4 5606MIGUEL FERNÁNDEZINDEPENDIENTEV3M02:14:4612700:35:486901:21:5114.6601:57:3915600:17:0700:01:5701:21:52
5 1168MARIANO MENDEZ CABRCLUB NATACIO MINORISAV3M02:16:0610000:31:0810101:30:4813.2202:01:5611400:14:1000:01:2201:30:49
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M02:06:167900:28:597801:23:4114.3401:52:409700:13:3600:01:2401:23:41

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32