RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
234 230 4 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:58:36100:16:03300:34:2034.9500:50:23100:08:1300:00:1500:00:18
2 8033SEBASTIA GELABERT MASCAROC.E. CALDENTEYSUB23M00:59:01300:16:30200:34:0335.2400:50:33200:08:2800:00:2400:00:25
3 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM00:59:11600:16:31100:34:0235.2600:50:33400:08:3800:00:2600:00:22
4 4851EMILIO TIZÓN VALVERDEFLOR DE TRIATLOABM00:59:27200:16:30400:34:2734.8300:50:57300:08:3000:00:1900:00:20
5 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:00:59800:16:44600:35:1634.0300:52:001300:08:5900:00:1900:00:20
6 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM01:01:061200:16:52500:35:1334.0700:52:051500:09:0100:00:2000:00:20
7 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.E.T. DISTANCEABM01:01:141300:16:53700:35:1734.0100:52:101900:09:0400:00:2300:00:27
8 4107ROGER GABARRO SOLEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM01:01:291100:16:521600:35:5333.4400:52:45800:08:4400:00:1900:00:22
9 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:01:311400:16:531700:35:5433.4300:52:47700:08:4400:00:2700:00:27
10 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:01:37700:16:442400:36:1033.1800:52:54600:08:4300:00:2200:00:29
11 3958JORDI LINARES HERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:01:501600:16:581500:35:5233.4600:52:501400:09:0000:00:2100:00:28
12 3691ARTUR CUÑAT PELLICERCLUB TRIATLO SABADELLABM01:01:57400:16:313500:36:4832.6100:53:19500:08:3800:00:1900:00:31
13 2453OSCAR MARTINEZ LARIOSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:02:001000:16:511900:36:0433.2700:52:552100:09:0500:00:2900:00:28
14 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:02:132000:17:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2800:00:00
15 4398JORDI ASENS MORESOC.N. REUS PLOMSSUB23M01:02:361500:16:573200:36:3532.8000:53:322000:09:0400:00:2000:00:19
16 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM01:02:53000:00:00000:00:000.0000:53:382700:09:1500:00:0000:00:27
17 2757GERARD AGUSTINA RIBERACLUB NATACIO BARCELONACDM01:02:541700:16:594400:37:0432.3700:54:031100:08:5100:00:2600:00:26
18 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:02:54900:16:494000:36:5332.5400:53:422400:09:1200:00:2400:00:23
19 2018PAU CAPDEVILA VERAFLOR DE TRIATLOSUB23M01:03:01500:16:312800:36:1633.0900:52:477600:10:1400:00:2100:00:23
20 1259RUBEN MOLINA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:03:034600:18:181300:35:5033.4900:54:081200:08:5500:00:2300:00:25
21 2461PELAYO CORONADO BLASCOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:03:073400:18:001400:35:5233.4600:53:522600:09:1500:00:2900:00:27
22 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:03:102700:17:492300:36:0833.2100:53:572500:09:1300:00:2800:00:28
23 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:03:154400:18:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2300:00:00
24 2722ORIOL PEREZ SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:03:162500:17:473000:36:2832.9100:54:151700:09:0100:00:2500:00:24
25 1627JAVIER CARVAJAL PICHELC.E. RAYOTEAMABM01:03:243800:18:06900:35:3133.7900:53:374700:09:4700:00:2200:00:28
26 1026CARLOS RESTOY SALMERONC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:03:292800:17:503900:36:5232.5500:54:42900:08:4700:00:5400:00:41
27 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:03:392300:17:451800:35:5533.4100:53:405600:09:5900:00:2400:00:27
28 1019SIMON FASIELLOC.E. RAYOTEAMABM01:03:424300:18:112700:36:1533.1000:54:262800:09:1600:00:3400:00:31
29 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M01:03:472600:17:484300:36:5632.4900:54:441800:09:0300:00:3600:00:32
30 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M01:03:511900:17:333400:36:4732.6200:54:203300:09:3100:00:2700:00:27
31 7015GABRIEL GREGORI MANZANOLLICENCIA DE DIAABM01:03:526300:18:481100:35:4033.6400:54:283000:09:2400:00:3100:00:28
32 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM01:03:531800:17:015200:37:5131.7000:54:521600:09:0100:00:3100:00:29
33 2687MARC MAS RABIONETINDEPENDIENTEABM01:03:575000:18:29800:35:2133.9500:53:506600:10:0700:00:3100:00:24
34 4042MARTI PASTOR GALTESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:04:033500:18:033100:36:2832.9100:54:313400:09:3200:00:2400:00:30
35 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M01:04:114800:18:232500:36:1133.1600:54:343700:09:3700:00:3000:00:31
36 4183FERNANDO PASCUAL MOYAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:04:126400:18:491200:35:4433.5800:54:333800:09:3900:00:2700:00:34
37 2756FRAN ALCAIDE CARMONARIPOLLET UNIO ATLETICAV2M01:04:134700:18:212100:36:0633.2400:54:274600:09:4600:00:2800:00:33
38 4785OSCAR ESTORACH SOLFLOR DE TRIATLOABM01:04:143000:17:552200:36:0833.2100:54:037200:10:1100:00:2300:00:30
39 1972JUAN JOSE CARBALLO NAVARRC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:04:28000:00:00000:00:000.0000:54:325100:09:5600:00:0000:00:35
40 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:04:413300:17:593300:36:4232.7000:54:415700:10:0000:00:2700:00:32
41 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M01:04:466700:18:571000:35:3833.6800:54:357100:10:1100:00:3300:00:37
42 2724HELENA MORAGAS MOLINAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:04:533200:17:594100:36:5432.5200:54:535800:10:0000:00:2600:00:38
43 4725SALVADOR MARTINEZ GUTIERRCLUB NATACIO MINORISAV1M01:04:592900:17:535900:38:1631.3600:56:091000:08:5000:00:5300:00:36
44 2404MIQUEL LLANERAS GAYAABSOLUT SPORTSUB23M01:05:073900:18:072900:36:2133.0100:54:2810400:10:3900:00:2600:00:28
45 213GUILLAUME CAMILLE GRATTET3 TEAMV1M01:05:125700:18:423700:36:4932.5900:55:314000:09:4100:00:3300:00:34
46 8017JOEL TORRES REINALLICENCIA DE DIASUB23M01:05:223700:18:065400:38:0531.5100:56:112300:09:1100:00:4500:00:48
47 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:256900:18:573600:36:4832.6100:55:453900:09:4000:00:4200:00:35
48 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:262100:17:426400:38:3531.1000:56:172200:09:0900:00:2900:00:31
49 4761ALBERT MUÑOZ BUENOOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:05:385600:18:424600:37:0732.3300:55:494800:09:4900:01:0400:00:28
50 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M01:05:428200:19:262600:36:1533.1000:55:415900:10:0100:00:2400:00:27
51 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:05:434200:18:115300:38:0231.5500:56:133200:09:3000:00:2400:00:27
52 4364ALBERTO LOPEZ SERNACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:05:496100:18:473800:36:5032.5800:55:377500:10:1200:00:4400:00:31
53 4633ROGER CARDELLACH FERNANDEC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:05:563600:18:035600:38:1131.4300:56:144100:09:4200:00:3400:00:32
54 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCESUB23M01:05:584000:18:082000:36:0533.2600:54:1315000:11:4500:00:1800:00:28
55 1753ALAN SALVADOR RODRIGUEZINDEPENDIENTEABM01:05:596200:18:484800:37:2632.0600:56:144400:09:4500:00:2600:00:46
56 4373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZC.N. SABADELLV1M01:06:007400:19:084200:36:5532.5100:56:035200:09:5700:00:3300:00:36
57 5497JONATHAN CASTILLO MERINOCLUB NATACIO CALDESV1M01:06:232200:17:446900:38:5430.8500:56:384300:09:4500:00:4100:00:27
58 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:06:315300:18:375000:37:3931.8700:56:167700:10:1500:00:2500:00:31
59 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:06:425200:18:374900:37:3131.9900:56:089700:10:3400:00:1700:00:20
60 4966ALBERT MAS MONTAÑÉSCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:06:442400:17:478400:39:3730.2900:57:242900:09:2000:00:2700:00:27
61 4004MARC PEREZ FLORESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:06:593100:17:598300:39:3530.3200:57:343100:09:2500:00:2000:00:27
62 3993ERIC GALOBART SAMPIETROC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:07:166800:18:575700:38:1431.3900:57:116300:10:0500:01:2000:00:40
63 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:07:185900:18:464700:37:2132.1300:56:0713100:11:1100:00:2600:00:36
64 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:07:204100:18:098500:39:3830.2800:57:473600:09:3300:00:5400:00:34
65 7007ÀNGEL PIZARRO RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:07:215400:18:406700:38:5030.9000:57:305000:09:5100:00:3700:00:37
66 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:07:276000:18:476300:38:3131.1600:57:186900:10:0900:00:3100:00:27
67 2327PEDRO MONTES NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:07:286500:18:536500:38:3731.0700:57:305400:09:5800:00:2700:00:29
68 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:07:337200:19:036200:38:2831.2000:57:316100:10:0200:00:2600:00:27
69 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDIENTEV2M01:07:368300:19:275100:37:4931.7300:57:168300:10:2000:00:2200:00:33
70 3844FEDE HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:07:467100:19:036000:38:2731.2100:57:307800:10:1600:00:3400:00:25
71 3133JORDI MIRÓ ACEDOC.E. MEDITERRANIV1M01:07:507500:19:095800:38:1431.3900:57:239100:10:2700:00:2500:00:26
72 344PAU CHICHARRO LOPEZCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M01:08:055500:18:407200:39:0630.6900:57:468100:10:1900:00:4200:00:34
73 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM01:08:064500:18:159400:40:1829.7800:58:333500:09:3300:00:2400:00:35
74 1240RAUL SILVESTRE TIENZACLUB NATACIO CALDESV1M01:08:115800:18:457900:39:1930.5200:58:046700:10:0700:00:2800:00:46
75 5985ENRIC GONZALEZ MASSAGUECLUB TRIATLO SABADELLABM01:08:217300:19:068200:39:3030.3800:58:364500:09:4500:00:4800:00:28
76 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM01:08:337700:19:107700:39:1830.5300:58:286200:10:0500:00:4200:00:37
77 3116JOAN RAMON CASTELLO SALVAT3 TEAMV1M01:08:399500:19:506800:38:5130.8900:58:415300:09:5800:00:5800:00:48
78 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:08:519800:19:586100:38:2831.2000:58:269000:10:2500:00:4900:00:37
79 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M01:08:548500:19:297400:39:1530.5700:58:447000:10:1000:00:3400:00:37
80 3035OSCAR AGUERAS GOMEZCLUB NATACIO CALDESABM01:08:545100:18:309000:40:0429.9500:58:348500:10:2000:00:3700:00:38
81 4566ALEJANDRO RAHALI VICENTEOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:09:097800:19:117300:39:1030.6400:58:2111200:10:4800:00:4700:00:41
82 4764JOAQUIM COOPER JORDANDIMENSION3 CLUB TRIATLOV1M01:09:1411700:20:205500:38:0931.4500:58:2911100:10:4500:00:4000:00:37
83 3031DANIEL FERNANDEZ JIMENEZCLUB NATACIO CALDESV1M01:09:1411100:20:126600:38:4430.9800:58:568000:10:1800:00:3000:00:29
84 4718LINO LOPEZ DOSOUTOT3 TEAMV1M01:09:297000:18:5910400:40:4729.4200:59:464200:09:4300:00:4600:00:40
85 8006POL CUCURULL PUIGLLICENCIA DE DIAABM01:09:399200:19:437600:39:1630.5600:58:5910500:10:4000:00:3600:00:32
86 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD OJEINDEPENDIENTEV1M01:09:469100:19:408100:39:2230.4800:59:0210900:10:4400:00:4200:00:38
87 2709ALONSO GARCIA MARTINL3SCOLA SANT JUSTCDM01:09:498000:19:219600:40:2929.6400:59:505500:09:5900:00:2600:00:25
88 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:10:007600:19:098700:39:5230.1000:59:0111900:10:5900:00:3500:00:30
89 2714ALVARO VISCARRI PARDOL3SCOLA SANT JUSTCDM01:10:038100:19:219800:40:3429.5800:59:556800:10:0800:00:2600:00:25
90 2562DAVID QUIRANT RECORTRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:10:069000:19:399300:40:1629.8000:59:557400:10:1100:00:3600:00:31
91 2637CARLOS ARGÜELLO FERRERC.E.T. DISTANCEABM01:10:128600:19:309900:40:3629.5601:00:066400:10:0600:00:3200:00:30
92 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV2M01:10:1911800:20:238000:39:2030.5100:59:439800:10:3600:01:0900:00:43
93 3032JESUS MARTIN RODRIGUEZCLUB NATACIO CALDESV1M01:10:218800:19:3310000:40:3729.5401:00:107300:10:1100:00:5200:00:47
94 5005ANDRÉS PROHENS BENITOABSOLUT SPORTSUB23M01:10:318700:19:3010300:40:4129.5001:00:118400:10:2000:00:3900:00:33
95 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:10:3211600:20:198600:39:5030.1301:00:098900:10:2300:00:3900:00:38
96 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:10:4111500:20:197800:39:1930.5200:59:3812300:11:0300:00:4800:00:43
97 1960IVET FARRIOLS ARIMONTT3 TEAMABF01:10:4513300:20:517100:39:0230.7400:59:5311400:10:5200:00:2900:00:33
98 419ANDRES GARCIA RODRIGUEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:10:457900:19:1711300:41:3728.8301:00:544900:09:5100:01:0400:00:43
99 3432ADAM GOLDTHORPCERCLE SABADELLES 1856V1M01:10:559900:19:598800:39:5930.0100:59:5811700:10:5700:00:2800:00:33
100 3729LLUIS MUÑOZ LANNESC.N. SABADELLABM01:10:5910500:20:0610500:40:5229.3601:00:586000:10:0100:00:2300:00:28
101 3319OSCAR JIMENEZ GALLEGOC.E. VILA OLIMPICAABM01:11:0010100:20:028900:40:0329.9601:00:0511600:10:5500:00:3800:00:38
102 5486DAVID URETA LOPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:11:0712400:20:297500:39:1630.5600:59:4513600:11:2200:00:4300:00:40
103 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MINORISACDM01:11:1310900:20:109700:40:3429.5801:00:449300:10:2900:00:2500:00:28
104 8032TONI BOSCH LLONCHLLICENCIA DE DIASUB23M01:11:1512000:20:269200:40:1129.8601:00:3710100:10:3800:00:2700:00:19
105 2223ORIOL PALAU I FERNANDEZT3 TEAMABM01:11:2014800:21:237000:38:5730.8101:00:2012100:11:0000:00:2600:00:34
106 7017DANIEL SÁNCHEZ DELGADOLLICENCIA DE DIAABM01:11:338400:19:2810900:41:1729.0701:00:4511300:10:4800:00:5000:00:41
107 8030JACOB ROMAN DURANLLICENCIA DE DIAV1M01:11:356600:18:5612000:42:0928.4701:01:059400:10:3000:00:3600:00:26
108 4110ALEX CATALAN RAMIREZC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:11:374900:18:2712200:42:1628.3901:00:4311500:10:5400:00:2600:00:35
109 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL3SCOLA SANT JUSTCDF01:11:3912600:20:339500:40:2729.6701:01:0010200:10:3900:00:1900:00:23
110 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:11:5811300:20:169100:40:0629.9301:00:2214400:11:3600:00:4900:00:48
111 8014GUILLAUME LOISEAULLICENCIA DE DIAABM01:12:0312800:20:4710200:40:4029.5101:01:279900:10:3600:00:4400:00:46
112 4173ERIC BADRENA CORTESCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:12:3210000:20:0111100:41:3128.9001:01:3212000:11:0000:00:2500:00:45
113 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:12:5018900:23:174500:37:0632.3501:00:2319000:12:2700:00:3200:00:34
114 7009VICTOR SORRIBES ORTINLLICENCIA DE DIAABM01:13:0310200:20:0310700:41:1029.1501:01:1315500:11:5000:00:4500:00:31
115 880ELISEO REDON REDONCEMEV2M01:13:1313500:20:5311400:41:4028.8001:02:3310600:10:4000:00:5200:00:43
116 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:13:1713200:20:5111500:41:4428.7501:02:3510700:10:4200:00:3700:00:33
117 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:13:1910400:20:0512900:43:0827.8201:03:136500:10:0600:00:4100:00:54
118 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:13:3212500:20:3211800:41:5728.6101:02:2912400:11:0300:00:4300:00:29
119 8009GABRIEL PEREZ GARCIALLICENCIA DE DIAV2M01:13:369600:19:5012300:42:1728.3801:02:0714200:11:2900:01:0300:01:08
120 7008JORDI PUIG FOLQUELLICENCIA DE DIAABM01:13:3810300:20:0412800:42:5527.9601:02:5910300:10:3900:00:4400:00:46
121 8034EDUARDO ALARCÓN FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:13:4211400:20:1812500:42:2628.2801:02:4411800:10:5800:01:0300:00:48
122 2305VICTOR ANGLADA ROBERTCLUB NATACIO BARCELONACDM01:13:4410700:20:0810100:40:3829.5301:00:4620200:12:5800:00:3700:00:36
123 7006MIGUEL ANGEL FERNANDEZ NULLICENCIA DE DIAV1M01:13:4712700:20:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5500:00:00
124 5566CARLOS REGUEIRA DE LA IGLINDEPENDIENTEABM01:13:5213700:20:5511200:41:3328.8801:02:2813900:11:2400:00:3000:00:48
125 8028VÍCTOR PINTOR COCALLICENCIA DE DIAV1M01:13:5612300:20:2712400:42:2328.3101:02:5012600:11:0600:00:4300:00:39
126 4760OSCAR CLEMENTE VIDALC.E.T. DISTANCESUB23M01:13:5914200:21:0810600:40:5329.3501:02:0116300:11:5800:00:3100:00:33
127 4964FERRAN GARROCHO FLORESCLUB NATACIO RUBICDM01:14:0914300:21:0911900:42:0028.5701:03:0912200:11:0000:00:5000:00:31
128 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:14:1513000:20:5012100:42:1328.4201:03:0313200:11:1200:00:4600:00:46
129 8031DANIEL JIMENEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:14:5112900:20:4912700:42:5427.9701:03:4312800:11:0800:00:3700:00:32
130 3340MARC URIARTE CULLEREU.C. SANT CUGATV1M01:14:5111200:20:1413900:44:1727.1001:04:318200:10:2000:01:3200:00:39
131 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M01:14:5514600:21:2011600:41:5228.6601:03:1214800:11:4300:00:3100:00:35
132 8029ANGELO GONZALES FERRINGLLICENCIA DE DIAABM01:15:0813600:20:5512600:42:4728.0501:03:4214000:11:2600:00:4300:00:34
133 7016JAVIER RIVAS PALMALLICENCIA DE DIAV1M01:15:1611900:20:2613000:43:0927.8101:03:3514700:11:4100:01:1100:00:57
134 4692OSCAR SALCEDO YEPESGOO SPORT CLUBABM01:15:238900:19:3814400:45:0126.6601:04:3911000:10:4400:01:0300:00:43
135 4969JOAN JONAMA PASCUALCLUB NATACIO VALLDOREIXV3M01:15:2416400:22:1311700:41:5328.6501:04:0613400:11:1800:00:5900:00:44
136 4913FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLCDM01:15:4114000:21:0613600:44:0727.2001:05:139200:10:2800:00:3000:00:48
137 4383ADRIA PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:15:5511000:20:1113200:43:2827.6101:03:3917900:12:1600:00:2500:00:35
138 4726YERAY MARTINEZ SALACLUB NATACIO MINORISACDM01:16:0810600:20:0814900:45:3826.3001:05:468800:10:2200:00:5000:00:22
139 4697MARCOS PEREZ GONZALEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:16:1014400:21:0911000:41:2628.9601:02:3521400:13:3500:00:3400:00:30
140 4135JESUS VEGAS FERNANDEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:16:1417700:22:5710800:41:1329.1101:04:1016700:12:0400:00:4700:00:53
141 8021ALBERT COLLADO VOLTÀLLICENCIA DE DIAABM01:16:1810800:20:0914700:45:2626.4101:05:3510800:10:4300:00:5400:01:03
142 424PABLO GUTIERREZ BUENOC.E. CERDANYOLA A.T.JNM01:16:199400:19:4916000:46:0926.0001:05:588600:10:2100:00:5400:00:48
143 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:16:2213800:20:5914300:44:5126.7601:05:509500:10:3200:00:3400:00:34
144 8010JAUME ALBERT SERRA SERRANLLICENCIA DE DIAABM01:16:4313400:20:5213500:44:0627.2101:04:5815100:11:4500:01:2900:01:37
145 7004RUBÉN DOMÍNGUEZ OBERSTLLICENCIA DE DIAABM01:16:5515600:22:0213800:44:1627.1101:06:1810000:10:3700:00:4800:00:48
146 8036MANEL MOLINA CAROLLICENCIA DE DIAV1M01:17:059700:19:5816600:46:4625.6601:06:448700:10:2100:00:5600:01:05
147 2960DAVID CAMPANALS ROCAC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M01:17:2614900:21:3113300:43:4827.4001:05:1916900:12:0700:00:2500:00:29
148 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM01:17:279300:19:4817700:47:2325.3301:07:117900:10:1600:01:2900:00:52
149 4423ISAAC ILLESCAS COPADOC.E.E. SANT GERVASIABM01:17:3812100:20:2715400:45:4926.1901:06:1613700:11:2200:01:2000:01:13
150 7019DAVID MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM01:17:4016900:22:3113100:43:1627.7301:05:4715800:11:5300:00:4800:00:27
151 7011MÉLODIE RIOTTEAULLICENCIA DE DIASUB23F01:17:5312200:20:2716800:46:5325.6001:07:209600:10:3300:00:2600:00:24
152 4033NIKNAZ FAZELI HOKMABADCLUB TRIATLO SABADELLABF01:18:0117300:22:4613400:44:0027.2701:06:4613300:11:1500:00:4700:00:35
153 8023CARLOS JAIMEZ MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM01:18:0315400:22:0113700:44:1527.1201:06:1615200:11:4700:00:4600:00:40
154 3465MARTA MARI FERNANDEZC.E. MASQUES ST ANDREUABF01:18:0615000:21:3314600:45:2326.4401:06:5613000:11:1000:00:4500:00:44
155 4698PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLSUB23F01:18:2213900:21:0616100:46:1125.9801:07:1712500:11:0500:00:2800:00:27
156 209XAVIER SANCHO GALLARTW3TRIBCNABM01:18:3014500:21:1415900:46:0826.0101:07:2212900:11:0800:00:5700:00:40
157 2449SHEILA CAÑABATE SANCHEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF01:18:5416800:22:2614000:44:3526.9201:07:0115900:11:5300:00:5300:00:43
158 4482ALEXANDRE FERNANDEZ OROCLUB TRIATLO SABADELLABM01:19:0714700:21:2115300:45:4526.2301:07:0616500:12:0100:00:5000:00:41
159 1269ENRIC VICENTE ANDRESC.E. RAYOTEAMV2M01:19:1816000:22:0815600:46:0326.0601:08:1112700:11:0700:01:0600:01:12
160 4108SIRA ANGULO JOVECLUB TRIATLO SABADELLV1F01:19:1913100:20:5117200:47:0025.5301:07:5114100:11:2800:00:3800:00:38
161 5357PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:19:2917900:22:5914200:44:4926.7801:07:4814500:11:4100:00:5600:00:47
162 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:19:3018000:22:5914100:44:4726.8001:07:4614900:11:4400:00:5400:00:25
163 1793MONICA MONFORT ROCACLUB ATLETISME OLESAABF01:19:3816300:22:1315000:45:3826.3001:07:5115300:11:4700:00:5100:00:37
164 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M01:19:4715700:22:0315500:45:5426.1401:07:5715600:11:5000:00:4500:00:45
165 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F01:19:5417500:22:4814500:45:1226.5501:08:0016100:11:5400:00:4800:00:32
166 3128JAIRO MURCIA CORTÉSC.E. MEDITERRANIV1M01:20:2817400:22:4714800:45:3326.3401:08:2017100:12:0800:00:4500:01:03
167 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:20:5717800:22:5915200:45:4326.2501:08:4217800:12:1500:00:3900:01:15
168 1173IÑAKI FUSTE JUANOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:20:5817200:22:3715800:46:0626.0301:08:4317700:12:1500:00:5900:00:46
169 1657FRANCESC DACHS I TORTOLAC.N. MOLINS DE REIV1M01:21:0415500:22:0117000:46:5625.5701:08:5716800:12:0700:01:1300:01:13
170 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:21:1516700:22:2517300:47:0125.5201:09:2615400:11:4900:00:4100:00:40
171 4558ROGER GOMEZ PEREZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:21:2715900:22:0517400:47:0125.5201:09:0618300:12:2100:01:0500:00:38
172 7018NATALIA BUDIA COLOMLLICENCIA DE DIAV1F01:21:3015300:21:5617900:47:5325.0601:09:4914600:11:4100:00:5300:00:55
173 4041CAROLINA APARICIO CABANILCLUB TRIATLO SABADELLABF01:21:3119300:23:3115700:46:0326.0601:09:3416200:11:5700:00:5200:00:40
174 4762SERGI IGUALADA ARROYOINDEPENDIENTEABM01:21:4017000:22:3216500:46:4525.6701:09:1718700:12:2300:01:1000:01:08
175 8022JAVI QUIRANTES GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:22:0818400:23:0216900:46:5525.5801:09:5717200:12:1100:00:4500:00:41
176 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:22:2015100:21:3518200:48:2724.7701:10:0218000:12:1800:00:4400:00:28
177 3849GERARDO BLANCO RAMIREZCLUB NATACIO RUBIV2M01:22:2514100:21:0718900:48:5624.5201:10:0318600:12:2200:01:0700:01:26
178 4968GERARD DE CASTRO BAUTISTACLUB TRIATLO CASTELLBISBACDM01:22:3919400:23:3116400:46:3425.7701:10:0519300:12:3400:00:3000:00:22
179 8003RAÚL GARCÍA MARÍN LLICENCIA DE DIAABM01:22:5618100:23:0117100:46:5725.5601:09:5820100:12:5800:00:4100:00:45
180 2878RUBEN BENITEZ PEREZINDEPENDIENTEABM01:22:5618200:23:0116700:46:5325.6001:09:5420500:13:0200:00:4000:00:39
181 4457ISABEL SANSA ALCANTARAW3TRIBCNV2F01:23:1816600:22:1919000:49:0024.4901:11:1916400:11:5900:00:4100:00:40
182 3365BRITTA STEMMLERCLUB NATACIO VALLDOREIXV2F01:23:3819000:23:1818000:48:1224.9001:11:3017000:12:0800:01:1100:01:02
183 2568DAVID PASTOR COMAINDEPENDIENTEABM01:23:4217100:22:3619400:49:1324.3801:11:4916000:11:5300:00:5900:00:43
184 4924ENRIC RIUS LOPEZCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:23:4818300:23:0218400:48:3224.7301:11:3417600:12:1400:01:0500:01:11
185 635DANI CANADELL PICARTCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:23:5120000:24:0416300:46:3325.7801:10:3720800:13:1400:00:3700:00:51
186 4065MARIA MAIQUES GARCIAC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNF01:24:0321700:25:3415100:45:3926.2901:11:1319800:12:5000:00:4100:00:40
187 2140JORDI MAIQUES DERNC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:24:0321800:25:3416200:46:1125.9801:11:4518100:12:1800:00:4300:01:07
188 8024KARME FERNÁNDEZ ROMÁNLLICENCIA DE DIAV1F01:24:1718600:23:1018700:48:4324.6301:11:5318800:12:2400:01:0300:00:50
189 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:24:1720300:24:1217500:47:1625.3901:11:2819600:12:4900:00:5200:00:45
190 8016SERGI GARCIA RUIZLLICENCIA DE DIAV2M01:24:2216100:22:0919800:50:0123.9901:12:1017400:12:1200:01:2100:01:21
191 8020CARLOS CUNILLERAS NUÑEZLLICENCIA DE DIAABM01:24:4218500:23:0719100:49:1024.4101:12:1718900:12:2500:01:2400:01:48
192 8011EVA GARCIA GALARDILLICENCIA DE DIAV1F01:24:4615200:21:5520400:51:3023.3001:13:2513500:11:2100:01:3300:01:13
193 8019KONSTANTINA TOMOSKALLICENCIA DE DIAABF01:24:5520400:24:1418300:48:3024.7401:12:4417300:12:1100:01:1100:01:03
194 8012HÉCTOR SUÁREZ CASEROLLICENCIA DE DIAABM01:25:0616500:22:1819700:49:5824.0201:12:1619900:12:5000:01:0600:00:53
195 5129JANA HROMCOVA BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:25:2220900:24:4818100:48:2124.8201:13:0917500:12:1300:00:2300:00:24
196 3136MÍRIAM ARUMÍ DE DIOSC.E. MEDITERRANIV1F01:25:4515800:22:0421100:52:1822.9401:14:2213800:11:2300:01:0600:01:21
197 8035JAVIER VELASCO POLONIOLLICENCIA DE DIAV1M01:25:5118800:23:1219200:49:1224.3901:12:2421100:13:2700:00:4400:01:16
198 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM01:25:5118700:23:1219300:49:1324.3801:12:2521000:13:2600:00:4500:01:20
199 8025FRANCISCO VEDO IÑIGOLLICENCIA DE DIAABM01:25:5619900:24:0018500:48:4024.6601:12:4020900:13:1600:00:5600:00:41
200 4443MARISOL ALMEIDA MORGADOCLUB NATACIO RUBIV2F01:26:1219100:23:1820100:50:3323.7401:13:5118400:12:2100:00:5600:00:45
201 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M01:26:1621200:25:1717600:47:1825.3701:12:3521500:13:4100:00:3700:00:50
202 4904JUAN MANUEL MENDOZA BRAVOC.N. SABADELLV1M01:26:4220100:24:0619500:49:3624.1901:13:4220400:13:0000:00:3300:00:34
203 4702ENCARNACION ROMERO FERNANT3 TEAMABF01:26:4519600:23:3620500:51:3923.2301:15:1514300:11:3000:01:1100:01:10
204 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV2M01:26:4720200:24:1018600:48:4324.6301:12:5321800:13:5400:00:5500:00:50
205 8026JOSEP GARCIA NICOLAS LLICENCIA DE DIAV3M01:26:5322400:25:4417800:47:3825.1901:13:2221200:13:3100:01:1500:00:48
206 8001RAUL TESORO GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M01:26:5516200:22:1220900:52:0023.0801:14:1219400:12:4300:01:0000:01:22
207 2257JAUME AMILL MIRALLESTRIDIRV2M01:27:0219700:23:4620300:50:5423.5801:14:4018500:12:2200:02:0000:01:21
208 4582SOFIA YAN BALLESTEROS CASC.E. CERDANYOLA A.T.CDF01:27:1820600:24:2120000:50:2823.7801:14:4919100:12:2900:00:2800:00:37
209 8027SERGI HEREDERO GRASLLICENCIA DE DIAV1M01:27:3319500:23:3420800:51:5623.1101:15:3016600:12:0300:01:1800:01:23
210 7010TONI ROCA BONHOMELLICENCIA DE DIAV2M01:27:4821000:24:5818800:48:5024.5701:13:4822100:14:0000:01:0500:01:07
211 2602INES SANTIAGO GONZALEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:27:5020700:24:2520200:50:3523.7201:15:0019700:12:5000:00:5000:00:36
212 7001ALFONSO GAÑAN MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV2M01:30:0117600:22:5321900:54:4921.8901:17:4218200:12:1900:01:3000:00:55
213 7003EDUARD HEVIALLICENCIA DE DIAABM01:30:1021600:25:3219600:49:5524.0401:15:2722500:14:4300:01:0300:00:59
214 8008PABLO DIAZ BUJANLLICENCIA DE DIAABM01:30:1021900:25:3519900:50:1223.9001:15:4722300:14:2300:01:0900:00:58
215 7014JUAN RUZ GOMEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:30:4719200:23:1921800:54:2422.0601:17:4320600:13:0400:00:4000:00:26
216 162CRISTINA BAREAS EGEACLUB TRIATLO SABADELLSUB23F01:30:4921400:25:2420700:51:5123.1401:17:1521300:13:3400:00:4400:00:38
217 8007ESTHER MASDEFIOL CARRERALLICENCIA DE DIAABF01:30:5522100:25:4221000:52:1422.9701:17:5620300:12:5900:01:0000:00:52
218 1924OSCAR MARTINEZ ARIASINDEPENDIENTEV2M01:30:5922300:25:4421200:52:2822.8701:18:1219500:12:4700:00:5700:01:09
219 8015RAMON ENCINASLLICENCIA DE DIAV1M01:31:0720800:24:3721400:52:3622.8101:17:1321900:13:5400:01:3600:01:19
220 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:32:0920500:24:1522200:55:2321.6701:19:3819200:12:3100:00:4600:00:45
221 8018JAVIER PIZARRO JODARLLICENCIA DE DIAV1M01:32:1121300:25:2221500:52:5122.7101:18:1322000:13:5800:01:0700:01:16
222 7012DANIEL LOPEZ AMOROSLLICENCIA DE DIAV1M01:32:3619800:23:5822300:56:4721.1301:20:4515700:11:5100:02:5800:01:02
223 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDIENTEV2M01:32:4721100:25:1421700:54:2322.0701:19:3720700:13:1000:01:3300:01:16
224 4445ANDREA SANCHEZ CELADACLUB NATACIO RUBIABF01:33:0022200:25:4421600:54:2222.0701:20:0620000:12:5400:00:5300:00:52
225 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:33:3422700:27:1221300:52:3122.8501:19:4321600:13:5100:00:4400:00:55
226 8013FREDERIC ELIE NAHONLLICENCIA DE DIAV1M01:35:3522500:26:0020600:51:4523.1901:17:4522700:17:5000:00:4200:01:12
227 7013JORDI GONZÁLEZ PALLARESLLICENCIA DE DIAABM01:35:4022000:25:3922100:55:0921.7601:20:4822600:14:5200:01:0000:01:03
228 8004SANDRA GONZALEZ TROGERLLICENCIA DE DIAV1F01:36:2322600:27:0422000:55:0521.7901:22:0922200:14:1400:01:1600:00:40
229 7002MARGA BARDECILLICENCIA DE DIAV1F01:41:1522800:27:1422400:59:3420.1501:26:4822400:14:2700:01:0900:00:48
230 8005CARLOS RIVILLA LÓPEZ LLICENCIA DE DIAV1M01:42:0621500:25:2722501:02:4719.1101:28:1421700:13:5200:01:1900:01:11


NF 4759MARC CODONY VENTURAINDEPENDIENTECDM00:00:00000:19:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2800:00:00
NF 4064FERRAN PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM00:00:00000:19:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00
NF 4073POL ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:00:00000:19:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2200:00:00
NF 2036DIEGO GALVEZ CASADOOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:00:00000:19:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3400:00:00




NP 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM
NP 3367JOSE ANDRES BUDIOS TUAC.N. SANTA PERPETUAV2M
NP 3403JULIA NIETO ALONSOC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF
NP 3416XAVI PADROS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M
NP 3773FERRAN MARTINEZ CALVENTOSC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM
NP 4723EMILIO ROMERO FERNÁNDEZT3 TEAMV1M
NP 4801ALEJANDRO CANTALLOPS PEREC.N. SABADELLCDM
NP 4821SERGI RIOS CANOTRANSTRIATLONV1M
NP 4974MIQUEL NICOLAS BRUNOCLUB TRIATLO CASTELLBISBACDM
NP 5797JUANDE LOPEZ GARCIACLUB NATACIO CALDESV1M
NP 7005DAVID FERNANDEZ ANSOLLICENCIA DE DIAV2M
NP 8002DANI GUTIÉRREZ BENITO LLICENCIA DE DIAABM
NP 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM
NP 1871DANIEL DORADO FERNANDEZC.N. SABADELLABM
NP 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL3SCOLA SANT JUSTCDF
NP 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M
NP 169JOAN ANDREU SANZ BARRANCOINDEPENDIENTEV1M
NP 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM
NP 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M
NP 4100LUCAS ARJONA HERNANDEZL3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M
NP 4141ARIADNA LOPEZ ESTEVEL3SCOLA SANT JUSTCDF
NP 2437DANIEL CARRASCO LUQUECLUB TRIATLO SABADELLABM
NP 3360ARNAU BELTRA BISAC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32