RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
234 230 4 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2757GERARD AGUSTINA RIBERACLUB NATACIO BARCELONACDM01:02:541700:16:594400:37:0432.3700:54:031100:08:5100:00:2600:00:26
2 2722ORIOL PEREZ SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:03:162500:17:473000:36:2832.9100:54:151700:09:0100:00:2500:00:24
3 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:03:392300:17:451800:35:5533.4100:53:405600:09:5900:00:2400:00:27
4 4042MARTI PASTOR GALTESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:04:033500:18:033100:36:2832.9100:54:313400:09:3200:00:2400:00:30
5 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:04:413300:17:593300:36:4232.7000:54:415700:10:0000:00:2700:00:32
6 4004MARC PEREZ FLORESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:06:593100:17:598300:39:3530.3200:57:343100:09:2500:00:2000:00:27
7 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:07:185900:18:464700:37:2132.1300:56:0713100:11:1100:00:2600:00:36
8 2709ALONSO GARCIA MARTINL3SCOLA SANT JUSTCDM01:09:498000:19:219600:40:2929.6400:59:505500:09:5900:00:2600:00:25
9 2714ALVARO VISCARRI PARDOL3SCOLA SANT JUSTCDM01:10:038100:19:219800:40:3429.5800:59:556800:10:0800:00:2600:00:25
10 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MINORISACDM01:11:1310900:20:109700:40:3429.5801:00:449300:10:2900:00:2500:00:28
11 2305VICTOR ANGLADA ROBERTCLUB NATACIO BARCELONACDM01:13:4410700:20:0810100:40:3829.5301:00:4620200:12:5800:00:3700:00:36
12 4964FERRAN GARROCHO FLORESCLUB NATACIO RUBICDM01:14:0914300:21:0911900:42:0028.5701:03:0912200:11:0000:00:5000:00:31
13 4913FRANCESC MOLANO SUAGEC.N. SABADELLCDM01:15:4114000:21:0613600:44:0727.2001:05:139200:10:2800:00:3000:00:48
14 4383ADRIA PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:15:5511000:20:1113200:43:2827.6101:03:3917900:12:1600:00:2500:00:35
15 4726YERAY MARTINEZ SALACLUB NATACIO MINORISACDM01:16:0810600:20:0814900:45:3826.3001:05:468800:10:2200:00:5000:00:22
16 4697MARCOS PEREZ GONZALEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:16:1014400:21:0911000:41:2628.9601:02:3521400:13:3500:00:3400:00:30
17 4558ROGER GOMEZ PEREZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:21:2715900:22:0517400:47:0125.5201:09:0618300:12:2100:01:0500:00:38
18 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:22:2015100:21:3518200:48:2724.7701:10:0218000:12:1800:00:4400:00:28
19 4968GERARD DE CASTRO BAUTISTACLUB TRIATLO CASTELLBISBACDM01:22:3919400:23:3116400:46:3425.7701:10:0519300:12:3400:00:3000:00:22
20 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM01:25:5118700:23:1219300:49:1324.3801:12:2521000:13:2600:00:4500:01:20
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:00:59800:16:44600:35:1634.0300:52:001300:08:5900:00:1900:00:20
2 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:02:54900:16:494000:36:5332.5400:53:422400:09:1200:00:2400:00:23
3 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM01:08:064500:18:159400:40:1829.7800:58:333500:09:3300:00:2400:00:35
4 4110ALEX CATALAN RAMIREZC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:11:374900:18:2712200:42:1628.3901:00:4311500:10:5400:00:2600:00:35
5 424PABLO GUTIERREZ BUENOC.E. CERDANYOLA A.T.JNM01:16:199400:19:4916000:46:0926.0001:05:588600:10:2100:00:5400:00:48
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:58:36100:16:03300:34:2034.9500:50:23100:08:1300:00:1500:00:18
2 8033SEBASTIA GELABERT MASCAROC.E. CALDENTEYSUB23M00:59:01300:16:30200:34:0335.2400:50:33200:08:2800:00:2400:00:25
3 4398JORDI ASENS MORESOC.N. REUS PLOMSSUB23M01:02:361500:16:573200:36:3532.8000:53:322000:09:0400:00:2000:00:19
4 2018PAU CAPDEVILA VERAFLOR DE TRIATLOSUB23M01:03:01500:16:312800:36:1633.0900:52:477600:10:1400:00:2100:00:23
5 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:03:154400:18:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2300:00:00
6 2618EDUARD GONZALEZ GARCIACLUB NATACIO RUBISUB23M01:03:511900:17:333400:36:4732.6200:54:203300:09:3100:00:2700:00:27
7 2404MIQUEL LLANERAS GAYAABSOLUT SPORTSUB23M01:05:073900:18:072900:36:2133.0100:54:2810400:10:3900:00:2600:00:28
8 8017JOEL TORRES REINALLICENCIA DE DIASUB23M01:05:223700:18:065400:38:0531.5100:56:112300:09:1100:00:4500:00:48
9 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M01:05:428200:19:262600:36:1533.1000:55:415900:10:0100:00:2400:00:27
10 4633ROGER CARDELLACH FERNANDEC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:05:563600:18:035600:38:1131.4300:56:144100:09:4200:00:3400:00:32
11 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCESUB23M01:05:584000:18:082000:36:0533.2600:54:1315000:11:4500:00:1800:00:28
12 344PAU CHICHARRO LOPEZCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M01:08:055500:18:407200:39:0630.6900:57:468100:10:1900:00:4200:00:34
13 5005ANDRÉS PROHENS BENITOABSOLUT SPORTSUB23M01:10:318700:19:3010300:40:4129.5001:00:118400:10:2000:00:3900:00:33
14 8032TONI BOSCH LLONCHLLICENCIA DE DIASUB23M01:11:1512000:20:269200:40:1129.8601:00:3710100:10:3800:00:2700:00:19
15 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:11:5811300:20:169100:40:0629.9301:00:2214400:11:3600:00:4900:00:48
16 4760OSCAR CLEMENTE VIDALC.E.T. DISTANCESUB23M01:13:5914200:21:0810600:40:5329.3501:02:0116300:11:5800:00:3100:00:33
17 7014JUAN RUZ GOMEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:30:4719200:23:1921800:54:2422.0601:17:4320600:13:0400:00:4000:00:26
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:01:311400:16:531700:35:5433.4300:52:47700:08:4400:00:2700:00:27
2 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:01:37700:16:442400:36:1033.1800:52:54600:08:4300:00:2200:00:29
3 3958JORDI LINARES HERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:01:501600:16:581500:35:5233.4600:52:501400:09:0000:00:2100:00:28
4 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:03:102700:17:492300:36:0833.2100:53:572500:09:1300:00:2800:00:28
5 1026CARLOS RESTOY SALMERONC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:03:292800:17:503900:36:5232.5500:54:42900:08:4700:00:5400:00:41
6 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M01:03:472600:17:484300:36:5632.4900:54:441800:09:0300:00:3600:00:32
7 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M01:04:114800:18:232500:36:1133.1600:54:343700:09:3700:00:3000:00:31
8 1972JUAN JOSE CARBALLO NAVARRC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:04:28000:00:00000:00:000.0000:54:325100:09:5600:00:0000:00:35
9 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M01:04:466700:18:571000:35:3833.6800:54:357100:10:1100:00:3300:00:37
10 4725SALVADOR MARTINEZ GUTIERRCLUB NATACIO MINORISAV1M01:04:592900:17:535900:38:1631.3600:56:091000:08:5000:00:5300:00:36
11 213GUILLAUME CAMILLE GRATTET3 TEAMV1M01:05:125700:18:423700:36:4932.5900:55:314000:09:4100:00:3300:00:34
12 4373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZC.N. SABADELLV1M01:06:007400:19:084200:36:5532.5100:56:035200:09:5700:00:3300:00:36
13 5497JONATHAN CASTILLO MERINOCLUB NATACIO CALDESV1M01:06:232200:17:446900:38:5430.8500:56:384300:09:4500:00:4100:00:27
14 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:07:204100:18:098500:39:3830.2800:57:473600:09:3300:00:5400:00:34
15 2327PEDRO MONTES NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:07:286500:18:536500:38:3731.0700:57:305400:09:5800:00:2700:00:29
16 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:07:337200:19:036200:38:2831.2000:57:316100:10:0200:00:2600:00:27
17 3844FEDE HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:07:467100:19:036000:38:2731.2100:57:307800:10:1600:00:3400:00:25
18 3133JORDI MIRÓ ACEDOC.E. MEDITERRANIV1M01:07:507500:19:095800:38:1431.3900:57:239100:10:2700:00:2500:00:26
19 1240RAUL SILVESTRE TIENZACLUB NATACIO CALDESV1M01:08:115800:18:457900:39:1930.5200:58:046700:10:0700:00:2800:00:46
20 3116JOAN RAMON CASTELLO SALVAT3 TEAMV1M01:08:399500:19:506800:38:5130.8900:58:415300:09:5800:00:5800:00:48
21 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M01:08:548500:19:297400:39:1530.5700:58:447000:10:1000:00:3400:00:37
22 4566ALEJANDRO RAHALI VICENTEOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:09:097800:19:117300:39:1030.6400:58:2111200:10:4800:00:4700:00:41
23 3031DANIEL FERNANDEZ JIMENEZCLUB NATACIO CALDESV1M01:09:1411100:20:126600:38:4430.9800:58:568000:10:1800:00:3000:00:29
24 4764JOAQUIM COOPER JORDANDIMENSION3 CLUB TRIATLOV1M01:09:1411700:20:205500:38:0931.4500:58:2911100:10:4500:00:4000:00:37
25 4718LINO LOPEZ DOSOUTOT3 TEAMV1M01:09:297000:18:5910400:40:4729.4200:59:464200:09:4300:00:4600:00:40
26 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD OJEINDEPENDIENTEV1M01:09:469100:19:408100:39:2230.4800:59:0210900:10:4400:00:4200:00:38
27 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:10:007600:19:098700:39:5230.1000:59:0111900:10:5900:00:3500:00:30
28 2562DAVID QUIRANT RECORTRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:10:069000:19:399300:40:1629.8000:59:557400:10:1100:00:3600:00:31
29 3032JESUS MARTIN RODRIGUEZCLUB NATACIO CALDESV1M01:10:218800:19:3310000:40:3729.5401:00:107300:10:1100:00:5200:00:47
30 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:10:4111500:20:197800:39:1930.5200:59:3812300:11:0300:00:4800:00:43
31 419ANDRES GARCIA RODRIGUEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:10:457900:19:1711300:41:3728.8301:00:544900:09:5100:01:0400:00:43
32 3432ADAM GOLDTHORPCERCLE SABADELLES 1856V1M01:10:559900:19:598800:39:5930.0100:59:5811700:10:5700:00:2800:00:33
33 8030JACOB ROMAN DURANLLICENCIA DE DIAV1M01:11:356600:18:5612000:42:0928.4701:01:059400:10:3000:00:3600:00:26
34 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:12:5018900:23:174500:37:0632.3501:00:2319000:12:2700:00:3200:00:34
35 7006MIGUEL ANGEL FERNANDEZ NULLICENCIA DE DIAV1M01:13:4712700:20:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5500:00:00
36 8028VÍCTOR PINTOR COCALLICENCIA DE DIAV1M01:13:5612300:20:2712400:42:2328.3101:02:5012600:11:0600:00:4300:00:39
37 3340MARC URIARTE CULLEREU.C. SANT CUGATV1M01:14:5111200:20:1413900:44:1727.1001:04:318200:10:2000:01:3200:00:39
38 7016JAVIER RIVAS PALMALLICENCIA DE DIAV1M01:15:1611900:20:2613000:43:0927.8101:03:3514700:11:4100:01:1100:00:57
39 4135JESUS VEGAS FERNANDEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:16:1417700:22:5710800:41:1329.1101:04:1016700:12:0400:00:4700:00:53
40 8036MANEL MOLINA CAROLLICENCIA DE DIAV1M01:17:059700:19:5816600:46:4625.6601:06:448700:10:2100:00:5600:01:05
41 2960DAVID CAMPANALS ROCAC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M01:17:2614900:21:3113300:43:4827.4001:05:1916900:12:0700:00:2500:00:29
42 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M01:19:4715700:22:0315500:45:5426.1401:07:5715600:11:5000:00:4500:00:45
43 3128JAIRO MURCIA CORTÉSC.E. MEDITERRANIV1M01:20:2817400:22:4714800:45:3326.3401:08:2017100:12:0800:00:4500:01:03
44 1173IÑAKI FUSTE JUANOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:20:5817200:22:3715800:46:0626.0301:08:4317700:12:1500:00:5900:00:46
45 1657FRANCESC DACHS I TORTOLAC.N. MOLINS DE REIV1M01:21:0415500:22:0117000:46:5625.5701:08:5716800:12:0700:01:1300:01:13
46 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:21:1516700:22:2517300:47:0125.5201:09:2615400:11:4900:00:4100:00:40
47 8022JAVI QUIRANTES GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:22:0818400:23:0216900:46:5525.5801:09:5717200:12:1100:00:4500:00:41
48 635DANI CANADELL PICARTCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:23:5120000:24:0416300:46:3325.7801:10:3720800:13:1400:00:3700:00:51
49 8035JAVIER VELASCO POLONIOLLICENCIA DE DIAV1M01:25:5118800:23:1219200:49:1224.3901:12:2421100:13:2700:00:4400:01:16
50 4904JUAN MANUEL MENDOZA BRAVOC.N. SABADELLV1M01:26:4220100:24:0619500:49:3624.1901:13:4220400:13:0000:00:3300:00:34
51 8001RAUL TESORO GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M01:26:5516200:22:1220900:52:0023.0801:14:1219400:12:4300:01:0000:01:22
52 8027SERGI HEREDERO GRASLLICENCIA DE DIAV1M01:27:3319500:23:3420800:51:5623.1101:15:3016600:12:0300:01:1800:01:23
53 8015RAMON ENCINASLLICENCIA DE DIAV1M01:31:0720800:24:3721400:52:3622.8101:17:1321900:13:5400:01:3600:01:19
54 8018JAVIER PIZARRO JODARLLICENCIA DE DIAV1M01:32:1121300:25:2221500:52:5122.7101:18:1322000:13:5800:01:0700:01:16
55 7012DANIEL LOPEZ AMOROSLLICENCIA DE DIAV1M01:32:3619800:23:5822300:56:4721.1301:20:4515700:11:5100:02:5800:01:02
56 8013FREDERIC ELIE NAHONLLICENCIA DE DIAV1M01:35:3522500:26:0020600:51:4523.1901:17:4522700:17:5000:00:4200:01:12
57 8005CARLOS RIVILLA LÓPEZ LLICENCIA DE DIAV1M01:42:0621500:25:2722501:02:4719.1101:28:1421700:13:5200:01:1900:01:11
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2756FRAN ALCAIDE CARMONARIPOLLET UNIO ATLETICAV2M01:04:134700:18:212100:36:0633.2400:54:274600:09:4600:00:2800:00:33
2 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:05:434200:18:115300:38:0231.5500:56:133200:09:3000:00:2400:00:27
3 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDIENTEV2M01:07:368300:19:275100:37:4931.7300:57:168300:10:2000:00:2200:00:33
4 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:08:519800:19:586100:38:2831.2000:58:269000:10:2500:00:4900:00:37
5 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV2M01:10:1911800:20:238000:39:2030.5100:59:439800:10:3600:01:0900:00:43
6 880ELISEO REDON REDONCEMEV2M01:13:1313500:20:5311400:41:4028.8001:02:3310600:10:4000:00:5200:00:43
7 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:13:1713200:20:5111500:41:4428.7501:02:3510700:10:4200:00:3700:00:33
8 8009GABRIEL PEREZ GARCIALLICENCIA DE DIAV2M01:13:369600:19:5012300:42:1728.3801:02:0714200:11:2900:01:0300:01:08
9 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M01:14:5514600:21:2011600:41:5228.6601:03:1214800:11:4300:00:3100:00:35
10 1269ENRIC VICENTE ANDRESC.E. RAYOTEAMV2M01:19:1816000:22:0815600:46:0326.0601:08:1112700:11:0700:01:0600:01:12
11 5357PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:19:2917900:22:5914200:44:4926.7801:07:4814500:11:4100:00:5600:00:47
12 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:19:3018000:22:5914100:44:4726.8001:07:4614900:11:4400:00:5400:00:25
13 3849GERARDO BLANCO RAMIREZCLUB NATACIO RUBIV2M01:22:2514100:21:0718900:48:5624.5201:10:0318600:12:2200:01:0700:01:26
14 2140JORDI MAIQUES DERNC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:24:0321800:25:3416200:46:1125.9801:11:4518100:12:1800:00:4300:01:07
15 8016SERGI GARCIA RUIZLLICENCIA DE DIAV2M01:24:2216100:22:0919800:50:0123.9901:12:1017400:12:1200:01:2100:01:21
16 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M01:26:1621200:25:1717600:47:1825.3701:12:3521500:13:4100:00:3700:00:50
17 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV2M01:26:4720200:24:1018600:48:4324.6301:12:5321800:13:5400:00:5500:00:50
18 2257JAUME AMILL MIRALLESTRIDIRV2M01:27:0219700:23:4620300:50:5423.5801:14:4018500:12:2200:02:0000:01:21
19 7010TONI ROCA BONHOMELLICENCIA DE DIAV2M01:27:4821000:24:5818800:48:5024.5701:13:4822100:14:0000:01:0500:01:07
20 7001ALFONSO GAÑAN MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV2M01:30:0117600:22:5321900:54:4921.8901:17:4218200:12:1900:01:3000:00:55
21 1924OSCAR MARTINEZ ARIASINDEPENDIENTEV2M01:30:5922300:25:4421200:52:2822.8701:18:1219500:12:4700:00:5700:01:09
22 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDIENTEV2M01:32:4721100:25:1421700:54:2322.0701:19:3720700:13:1000:01:3300:01:16
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:10:3211600:20:198600:39:5030.1301:00:098900:10:2300:00:3900:00:38
2 4969JOAN JONAMA PASCUALCLUB NATACIO VALLDOREIXV3M01:15:2416400:22:1311700:41:5328.6501:04:0613400:11:1800:00:5900:00:44
3 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:20:5717800:22:5915200:45:4326.2501:08:4217800:12:1500:00:3900:01:15
4 8026JOSEP GARCIA NICOLAS LLICENCIA DE DIAV3M01:26:5322400:25:4417800:47:3825.1901:13:2221200:13:3100:01:1500:00:48
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2724HELENA MORAGAS MOLINAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:04:533200:17:594100:36:5432.5200:54:535800:10:0000:00:2600:00:38
2 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL3SCOLA SANT JUSTCDF01:11:3912600:20:339500:40:2729.6701:01:0010200:10:3900:00:1900:00:23
3 4582SOFIA YAN BALLESTEROS CASC.E. CERDANYOLA A.T.CDF01:27:1820600:24:2120000:50:2823.7801:14:4919100:12:2900:00:2800:00:37
4 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:32:0920500:24:1522200:55:2321.6701:19:3819200:12:3100:00:4600:00:45
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4065MARIA MAIQUES GARCIAC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNF01:24:0321700:25:3415100:45:3926.2901:11:1319800:12:5000:00:4100:00:40
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7011MÉLODIE RIOTTEAULLICENCIA DE DIASUB23F01:17:5312200:20:2716800:46:5325.6001:07:209600:10:3300:00:2600:00:24
2 4698PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLSUB23F01:18:2213900:21:0616100:46:1125.9801:07:1712500:11:0500:00:2800:00:27
3 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F01:19:5417500:22:4814500:45:1226.5501:08:0016100:11:5400:00:4800:00:32
4 162CRISTINA BAREAS EGEACLUB TRIATLO SABADELLSUB23F01:30:4921400:25:2420700:51:5123.1401:17:1521300:13:3400:00:4400:00:38
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4108SIRA ANGULO JOVECLUB TRIATLO SABADELLV1F01:19:1913100:20:5117200:47:0025.5301:07:5114100:11:2800:00:3800:00:38
2 7018NATALIA BUDIA COLOMLLICENCIA DE DIAV1F01:21:3015300:21:5617900:47:5325.0601:09:4914600:11:4100:00:5300:00:55
3 8024KARME FERNÁNDEZ ROMÁNLLICENCIA DE DIAV1F01:24:1718600:23:1018700:48:4324.6301:11:5318800:12:2400:01:0300:00:50
4 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:24:1720300:24:1217500:47:1625.3901:11:2819600:12:4900:00:5200:00:45
5 8011EVA GARCIA GALARDILLICENCIA DE DIAV1F01:24:4615200:21:5520400:51:3023.3001:13:2513500:11:2100:01:3300:01:13
6 3136MÍRIAM ARUMÍ DE DIOSC.E. MEDITERRANIV1F01:25:4515800:22:0421100:52:1822.9401:14:2213800:11:2300:01:0600:01:21
7 2602INES SANTIAGO GONZALEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:27:5020700:24:2520200:50:3523.7201:15:0019700:12:5000:00:5000:00:36
8 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:33:3422700:27:1221300:52:3122.8501:19:4321600:13:5100:00:4400:00:55
9 8004SANDRA GONZALEZ TROGERLLICENCIA DE DIAV1F01:36:2322600:27:0422000:55:0521.7901:22:0922200:14:1400:01:1600:00:40
10 7002MARGA BARDECILLICENCIA DE DIAV1F01:41:1522800:27:1422400:59:3420.1501:26:4822400:14:2700:01:0900:00:48
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4457ISABEL SANSA ALCANTARAW3TRIBCNV2F01:23:1816600:22:1919000:49:0024.4901:11:1916400:11:5900:00:4100:00:40
2 3365BRITTA STEMMLERCLUB NATACIO VALLDOREIXV2F01:23:3819000:23:1818000:48:1224.9001:11:3017000:12:0800:01:1100:01:02
3 5129JANA HROMCOVA BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:25:2220900:24:4818100:48:2124.8201:13:0917500:12:1300:00:2300:00:24
4 4443MARISOL ALMEIDA MORGADOCLUB NATACIO RUBIV2F01:26:1219100:23:1820100:50:3323.7401:13:5118400:12:2100:00:5600:00:45
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM00:59:11600:16:31100:34:0235.2600:50:33400:08:3800:00:2600:00:22
2 4851EMILIO TIZÓN VALVERDEFLOR DE TRIATLOABM00:59:27200:16:30400:34:2734.8300:50:57300:08:3000:00:1900:00:20
3 3601PEDRO BALDANTONIC.E.T. DISTANCEABM01:01:061200:16:52500:35:1334.0700:52:051500:09:0100:00:2000:00:20
4 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.E.T. DISTANCEABM01:01:141300:16:53700:35:1734.0100:52:101900:09:0400:00:2300:00:27
5 4107ROGER GABARRO SOLEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM01:01:291100:16:521600:35:5333.4400:52:45800:08:4400:00:1900:00:22
6 3691ARTUR CUÑAT PELLICERCLUB TRIATLO SABADELLABM01:01:57400:16:313500:36:4832.6100:53:19500:08:3800:00:1900:00:31
7 2453OSCAR MARTINEZ LARIOSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:02:001000:16:511900:36:0433.2700:52:552100:09:0500:00:2900:00:28
8 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:02:132000:17:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2800:00:00
9 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM01:02:53000:00:00000:00:000.0000:53:382700:09:1500:00:0000:00:27
10 1259RUBEN MOLINA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:03:034600:18:181300:35:5033.4900:54:081200:08:5500:00:2300:00:25
11 2461PELAYO CORONADO BLASCOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:03:073400:18:001400:35:5233.4600:53:522600:09:1500:00:2900:00:27
12 1627JAVIER CARVAJAL PICHELC.E. RAYOTEAMABM01:03:243800:18:06900:35:3133.7900:53:374700:09:4700:00:2200:00:28
13 1019SIMON FASIELLOC.E. RAYOTEAMABM01:03:424300:18:112700:36:1533.1000:54:262800:09:1600:00:3400:00:31
14 7015GABRIEL GREGORI MANZANOLLICENCIA DE DIAABM01:03:526300:18:481100:35:4033.6400:54:283000:09:2400:00:3100:00:28
15 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM01:03:531800:17:015200:37:5131.7000:54:521600:09:0100:00:3100:00:29
16 2687MARC MAS RABIONETINDEPENDIENTEABM01:03:575000:18:29800:35:2133.9500:53:506600:10:0700:00:3100:00:24
17 4183FERNANDO PASCUAL MOYAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:04:126400:18:491200:35:4433.5800:54:333800:09:3900:00:2700:00:34
18 4785OSCAR ESTORACH SOLFLOR DE TRIATLOABM01:04:143000:17:552200:36:0833.2100:54:037200:10:1100:00:2300:00:30
19 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:256900:18:573600:36:4832.6100:55:453900:09:4000:00:4200:00:35
20 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:262100:17:426400:38:3531.1000:56:172200:09:0900:00:2900:00:31
21 4761ALBERT MUÑOZ BUENOOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:05:385600:18:424600:37:0732.3300:55:494800:09:4900:01:0400:00:28
22 4364ALBERTO LOPEZ SERNACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:05:496100:18:473800:36:5032.5800:55:377500:10:1200:00:4400:00:31
23 1753ALAN SALVADOR RODRIGUEZINDEPENDIENTEABM01:05:596200:18:484800:37:2632.0600:56:144400:09:4500:00:2600:00:46
24 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:06:315300:18:375000:37:3931.8700:56:167700:10:1500:00:2500:00:31
25 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:06:425200:18:374900:37:3131.9900:56:089700:10:3400:00:1700:00:20
26 4966ALBERT MAS MONTAÑÉSCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:06:442400:17:478400:39:3730.2900:57:242900:09:2000:00:2700:00:27
27 3993ERIC GALOBART SAMPIETROC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:07:166800:18:575700:38:1431.3900:57:116300:10:0500:01:2000:00:40
28 7007ÀNGEL PIZARRO RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:07:215400:18:406700:38:5030.9000:57:305000:09:5100:00:3700:00:37
29 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:07:276000:18:476300:38:3131.1600:57:186900:10:0900:00:3100:00:27
30 5985ENRIC GONZALEZ MASSAGUECLUB TRIATLO SABADELLABM01:08:217300:19:068200:39:3030.3800:58:364500:09:4500:00:4800:00:28
31 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM01:08:337700:19:107700:39:1830.5300:58:286200:10:0500:00:4200:00:37
32 3035OSCAR AGUERAS GOMEZCLUB NATACIO CALDESABM01:08:545100:18:309000:40:0429.9500:58:348500:10:2000:00:3700:00:38
33 8006POL CUCURULL PUIGLLICENCIA DE DIAABM01:09:399200:19:437600:39:1630.5600:58:5910500:10:4000:00:3600:00:32
34 2637CARLOS ARGÜELLO FERRERC.E.T. DISTANCEABM01:10:128600:19:309900:40:3629.5601:00:066400:10:0600:00:3200:00:30
35 3729LLUIS MUÑOZ LANNESC.N. SABADELLABM01:10:5910500:20:0610500:40:5229.3601:00:586000:10:0100:00:2300:00:28
36 3319OSCAR JIMENEZ GALLEGOC.E. VILA OLIMPICAABM01:11:0010100:20:028900:40:0329.9601:00:0511600:10:5500:00:3800:00:38
37 5486DAVID URETA LOPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:11:0712400:20:297500:39:1630.5600:59:4513600:11:2200:00:4300:00:40
38 2223ORIOL PALAU I FERNANDEZT3 TEAMABM01:11:2014800:21:237000:38:5730.8101:00:2012100:11:0000:00:2600:00:34
39 7017DANIEL SÁNCHEZ DELGADOLLICENCIA DE DIAABM01:11:338400:19:2810900:41:1729.0701:00:4511300:10:4800:00:5000:00:41
40 8014GUILLAUME LOISEAULLICENCIA DE DIAABM01:12:0312800:20:4710200:40:4029.5101:01:279900:10:3600:00:4400:00:46
41 4173ERIC BADRENA CORTESCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:12:3210000:20:0111100:41:3128.9001:01:3212000:11:0000:00:2500:00:45
42 7009VICTOR SORRIBES ORTINLLICENCIA DE DIAABM01:13:0310200:20:0310700:41:1029.1501:01:1315500:11:5000:00:4500:00:31
43 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:13:1910400:20:0512900:43:0827.8201:03:136500:10:0600:00:4100:00:54
44 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:13:3212500:20:3211800:41:5728.6101:02:2912400:11:0300:00:4300:00:29
45 7008JORDI PUIG FOLQUELLICENCIA DE DIAABM01:13:3810300:20:0412800:42:5527.9601:02:5910300:10:3900:00:4400:00:46
46 8034EDUARDO ALARCÓN FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:13:4211400:20:1812500:42:2628.2801:02:4411800:10:5800:01:0300:00:48
47 5566CARLOS REGUEIRA DE LA IGLINDEPENDIENTEABM01:13:5213700:20:5511200:41:3328.8801:02:2813900:11:2400:00:3000:00:48
48 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:14:1513000:20:5012100:42:1328.4201:03:0313200:11:1200:00:4600:00:46
49 8031DANIEL JIMENEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:14:5112900:20:4912700:42:5427.9701:03:4312800:11:0800:00:3700:00:32
50 8029ANGELO GONZALES FERRINGLLICENCIA DE DIAABM01:15:0813600:20:5512600:42:4728.0501:03:4214000:11:2600:00:4300:00:34
51 4692OSCAR SALCEDO YEPESGOO SPORT CLUBABM01:15:238900:19:3814400:45:0126.6601:04:3911000:10:4400:01:0300:00:43
52 8021ALBERT COLLADO VOLTÀLLICENCIA DE DIAABM01:16:1810800:20:0914700:45:2626.4101:05:3510800:10:4300:00:5400:01:03
53 8010JAUME ALBERT SERRA SERRANLLICENCIA DE DIAABM01:16:4313400:20:5213500:44:0627.2101:04:5815100:11:4500:01:2900:01:37
54 7004RUBÉN DOMÍNGUEZ OBERSTLLICENCIA DE DIAABM01:16:5515600:22:0213800:44:1627.1101:06:1810000:10:3700:00:4800:00:48
55 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM01:17:279300:19:4817700:47:2325.3301:07:117900:10:1600:01:2900:00:52
56 4423ISAAC ILLESCAS COPADOC.E.E. SANT GERVASIABM01:17:3812100:20:2715400:45:4926.1901:06:1613700:11:2200:01:2000:01:13
57 7019DAVID MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM01:17:4016900:22:3113100:43:1627.7301:05:4715800:11:5300:00:4800:00:27
58 8023CARLOS JAIMEZ MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM01:18:0315400:22:0113700:44:1527.1201:06:1615200:11:4700:00:4600:00:40
59 209XAVIER SANCHO GALLARTW3TRIBCNABM01:18:3014500:21:1415900:46:0826.0101:07:2212900:11:0800:00:5700:00:40
60 4482ALEXANDRE FERNANDEZ OROCLUB TRIATLO SABADELLABM01:19:0714700:21:2115300:45:4526.2301:07:0616500:12:0100:00:5000:00:41
61 4762SERGI IGUALADA ARROYOINDEPENDIENTEABM01:21:4017000:22:3216500:46:4525.6701:09:1718700:12:2300:01:1000:01:08
62 8003RAÚL GARCÍA MARÍN LLICENCIA DE DIAABM01:22:5618100:23:0117100:46:5725.5601:09:5820100:12:5800:00:4100:00:45
63 2878RUBEN BENITEZ PEREZINDEPENDIENTEABM01:22:5618200:23:0116700:46:5325.6001:09:5420500:13:0200:00:4000:00:39
64 2568DAVID PASTOR COMAINDEPENDIENTEABM01:23:4217100:22:3619400:49:1324.3801:11:4916000:11:5300:00:5900:00:43
65 4924ENRIC RIUS LOPEZCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:23:4818300:23:0218400:48:3224.7301:11:3417600:12:1400:01:0500:01:11
66 8020CARLOS CUNILLERAS NUÑEZLLICENCIA DE DIAABM01:24:4218500:23:0719100:49:1024.4101:12:1718900:12:2500:01:2400:01:48
67 8012HÉCTOR SUÁREZ CASEROLLICENCIA DE DIAABM01:25:0616500:22:1819700:49:5824.0201:12:1619900:12:5000:01:0600:00:53
68 8025FRANCISCO VEDO IÑIGOLLICENCIA DE DIAABM01:25:5619900:24:0018500:48:4024.6601:12:4020900:13:1600:00:5600:00:41
69 7003EDUARD HEVIALLICENCIA DE DIAABM01:30:1021600:25:3219600:49:5524.0401:15:2722500:14:4300:01:0300:00:59
70 8008PABLO DIAZ BUJANLLICENCIA DE DIAABM01:30:1021900:25:3519900:50:1223.9001:15:4722300:14:2300:01:0900:00:58
71 7013JORDI GONZÁLEZ PALLARESLLICENCIA DE DIAABM01:35:4022000:25:3922100:55:0921.7601:20:4822600:14:5200:01:0000:01:03
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1960IVET FARRIOLS ARIMONTT3 TEAMABF01:10:4513300:20:517100:39:0230.7400:59:5311400:10:5200:00:2900:00:33
2 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:16:2213800:20:5914300:44:5126.7601:05:509500:10:3200:00:3400:00:34
3 4033NIKNAZ FAZELI HOKMABADCLUB TRIATLO SABADELLABF01:18:0117300:22:4613400:44:0027.2701:06:4613300:11:1500:00:4700:00:35
4 3465MARTA MARI FERNANDEZC.E. MASQUES ST ANDREUABF01:18:0615000:21:3314600:45:2326.4401:06:5613000:11:1000:00:4500:00:44
5 2449SHEILA CAÑABATE SANCHEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF01:18:5416800:22:2614000:44:3526.9201:07:0115900:11:5300:00:5300:00:43
6 1793MONICA MONFORT ROCACLUB ATLETISME OLESAABF01:19:3816300:22:1315000:45:3826.3001:07:5115300:11:4700:00:5100:00:37
7 4041CAROLINA APARICIO CABANILCLUB TRIATLO SABADELLABF01:21:3119300:23:3115700:46:0326.0601:09:3416200:11:5700:00:5200:00:40
8 8019KONSTANTINA TOMOSKALLICENCIA DE DIAABF01:24:5520400:24:1418300:48:3024.7401:12:4417300:12:1100:01:1100:01:03
9 4702ENCARNACION ROMERO FERNANT3 TEAMABF01:26:4519600:23:3620500:51:3923.2301:15:1514300:11:3000:01:1100:01:10
10 8007ESTHER MASDEFIOL CARRERALLICENCIA DE DIAABF01:30:5522100:25:4221000:52:1422.9701:17:5620300:12:5900:01:0000:00:52
11 4445ANDREA SANCHEZ CELADACLUB NATACIO RUBIABF01:33:0022200:25:4421600:54:2222.0701:20:0620000:12:5400:00:5300:00:52

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32