RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
234 230 4 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E.T. DISTANCE - 03:05:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
13601PEDRO BALDANTONI01:01:06
21580ANTOLI FAURIA TORRENT01:01:14
3353JOAN CUCURELL RAVETLLAT01:02:53

2. - FLOR DE TRIATLO - 03:06:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
14851EMILIO TIZÓN VALVERDE00:59:27
22018PAU CAPDEVILA VERA01:03:01
31493JOAN ALARCON VILA01:03:53

3. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:07:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
12503ABEL SERRA SUCARRATS01:00:59
21259RUBEN MOLINA RUIZ01:03:03
31026CARLOS RESTOY SALMERON01:03:29

4. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 03:08:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
13958JORDI LINARES HERNANDEZ01:01:50
22271IAN PEREZ LOZANO01:02:13
31652JOAN RODRIGUEZ GOMEZ01:04:41

5. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:09:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
14775ALEX COSANO BOFILL01:02:54
22757GERARD AGUSTINA RIBERA01:02:54
32722ORIOL PEREZ SANCHEZ01:03:16

6. - C.E. RAYOTEAM - 03:10:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
11627JAVIER CARVAJAL PICHEL01:03:24
21019SIMON FASIELLO01:03:42
31465LUIS JAVIER GIL GUERRA01:03:47

7. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:12:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
13691ARTUR CUÑAT PELLICER01:01:57
21142FRANCESC MENOR DURAN01:05:25
34534CARLOS CASTELLANO CARRASCO01:05:26

8. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:13:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
12464KAY ECKELT01:03:10
23156JOAQUIN LAZARO DIAZ01:03:39
33384RODOLPHE BAYLON01:06:31

9. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 03:14:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:01:31
24761ALBERT MUÑOZ BUENO01:05:38
34773FRANK GARCIA SOLER01:07:33

10. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 03:17:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
1833DANIEL CAMPOS HUERTAS01:01:37
22461PELAYO CORONADO BLASCO01:03:07
34173ERIC BADRENA CORTES01:12:32

11. - C.N. SABADELL - 03:18:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
12566JOAN CARLES GARCIA CARPENA01:04:11
24373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZ01:06:00
33173MARC DONIGA MARTINEZ01:08:06

12. - CLUB NATACIO CALDES - 03:19:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
12727NOEL FORNE VALENCIA01:04:46
25497JONATHAN CASTILLO MERINO01:06:23
31240RAUL SILVESTRE TIENZA01:08:11

13. - L3SCOLA SANT JUST - 03:20:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
14042MARTI PASTOR GALTES01:04:03
24004MARC PEREZ FLORES01:06:59
32709ALONSO GARCIA MARTIN01:09:49

14. - T3 TEAM - 03:23:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
1213GUILLAUME CAMILLE GRATTE01:05:12
23116JOAN RAMON CASTELLO SALVADOR01:08:39
34718LINO LOPEZ DOSOUTO01:09:29

15. - CLUB NATACIO VALLDOREIX - 03:30:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
14966ALBERT MAS MONTAÑÉS01:06:44
2344PAU CHICHARRO LOPEZ01:08:05
34969JOAN JONAMA PASCUAL01:15:24

16. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:31:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
14725SALVADOR MARTINEZ GUTIERREZ01:04:59
24207KEVIN MARFIL BOLADERAS01:11:13
32685MIQUEL RIBERA CODINA01:14:55

17. - CLUB NATACIO RUBI - 03:40:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
12618EDUARD GONZALEZ GARCIA01:03:51
24964FERRAN GARROCHO FLORES01:14:09
33849GERARDO BLANCO RAMIREZ01:22:25

18. - C.E.E. SANT GERVASI - 03:44:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1419ANDRES GARCIA RODRIGUEZ01:10:45
24135JESUS VEGAS FERNANDEZ01:16:14
34423ISAAC ILLESCAS COPADO01:17:38

19. - C.E. MEDITERRANI - 03:48:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
13133JORDI MIRÓ ACEDO01:07:50
23390JOAN RUIZ MURES01:19:47
33128JAIRO MURCIA CORTÉS01:20:28

20. - W3TRIBCN - 03:55:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1173JORDI OLIVELLA PUJOL01:10:19
2209XAVIER SANCHO GALLART01:18:30
3174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBOLLAL01:26:47

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32