RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
234 230 4 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2724HELENA MORAGAS MOLINAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:04:533200:17:594100:36:5432.5200:54:535800:10:0000:00:2600:00:38
2 1960IVET FARRIOLS ARIMONTT3 TEAMABF01:10:4513300:20:517100:39:0230.7400:59:5311400:10:5200:00:2900:00:33
3 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL3SCOLA SANT JUSTCDF01:11:3912600:20:339500:40:2729.6701:01:0010200:10:3900:00:1900:00:23
4 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:16:2213800:20:5914300:44:5126.7601:05:509500:10:3200:00:3400:00:34
5 7011MÉLODIE RIOTTEAULLICENCIA DE DIASUB23F01:17:5312200:20:2716800:46:5325.6001:07:209600:10:3300:00:2600:00:24
6 4033NIKNAZ FAZELI HOKMABADCLUB TRIATLO SABADELLABF01:18:0117300:22:4613400:44:0027.2701:06:4613300:11:1500:00:4700:00:35
7 3465MARTA MARI FERNANDEZC.E. MASQUES ST ANDREUABF01:18:0615000:21:3314600:45:2326.4401:06:5613000:11:1000:00:4500:00:44
8 4698PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLSUB23F01:18:2213900:21:0616100:46:1125.9801:07:1712500:11:0500:00:2800:00:27
9 2449SHEILA CAÑABATE SANCHEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF01:18:5416800:22:2614000:44:3526.9201:07:0115900:11:5300:00:5300:00:43
10 4108SIRA ANGULO JOVECLUB TRIATLO SABADELLV1F01:19:1913100:20:5117200:47:0025.5301:07:5114100:11:2800:00:3800:00:38
11 1793MONICA MONFORT ROCACLUB ATLETISME OLESAABF01:19:3816300:22:1315000:45:3826.3001:07:5115300:11:4700:00:5100:00:37
12 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F01:19:5417500:22:4814500:45:1226.5501:08:0016100:11:5400:00:4800:00:32
13 7018NATALIA BUDIA COLOMLLICENCIA DE DIAV1F01:21:3015300:21:5617900:47:5325.0601:09:4914600:11:4100:00:5300:00:55
14 4041CAROLINA APARICIO CABANILCLUB TRIATLO SABADELLABF01:21:3119300:23:3115700:46:0326.0601:09:3416200:11:5700:00:5200:00:40
15 4457ISABEL SANSA ALCANTARAW3TRIBCNV2F01:23:1816600:22:1919000:49:0024.4901:11:1916400:11:5900:00:4100:00:40
16 3365BRITTA STEMMLERCLUB NATACIO VALLDOREIXV2F01:23:3819000:23:1818000:48:1224.9001:11:3017000:12:0800:01:1100:01:02
17 4065MARIA MAIQUES GARCIAC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNF01:24:0321700:25:3415100:45:3926.2901:11:1319800:12:5000:00:4100:00:40
18 8024KARME FERNÁNDEZ ROMÁNLLICENCIA DE DIAV1F01:24:1718600:23:1018700:48:4324.6301:11:5318800:12:2400:01:0300:00:50
19 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:24:1720300:24:1217500:47:1625.3901:11:2819600:12:4900:00:5200:00:45
20 8011EVA GARCIA GALARDILLICENCIA DE DIAV1F01:24:4615200:21:5520400:51:3023.3001:13:2513500:11:2100:01:3300:01:13
21 8019KONSTANTINA TOMOSKALLICENCIA DE DIAABF01:24:5520400:24:1418300:48:3024.7401:12:4417300:12:1100:01:1100:01:03
22 5129JANA HROMCOVA BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:25:2220900:24:4818100:48:2124.8201:13:0917500:12:1300:00:2300:00:24
23 3136MÍRIAM ARUMÍ DE DIOSC.E. MEDITERRANIV1F01:25:4515800:22:0421100:52:1822.9401:14:2213800:11:2300:01:0600:01:21
24 4443MARISOL ALMEIDA MORGADOCLUB NATACIO RUBIV2F01:26:1219100:23:1820100:50:3323.7401:13:5118400:12:2100:00:5600:00:45
25 4702ENCARNACION ROMERO FERNANT3 TEAMABF01:26:4519600:23:3620500:51:3923.2301:15:1514300:11:3000:01:1100:01:10
26 4582SOFIA YAN BALLESTEROS CASC.E. CERDANYOLA A.T.CDF01:27:1820600:24:2120000:50:2823.7801:14:4919100:12:2900:00:2800:00:37
27 2602INES SANTIAGO GONZALEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:27:5020700:24:2520200:50:3523.7201:15:0019700:12:5000:00:5000:00:36
28 162CRISTINA BAREAS EGEACLUB TRIATLO SABADELLSUB23F01:30:4921400:25:2420700:51:5123.1401:17:1521300:13:3400:00:4400:00:38
29 8007ESTHER MASDEFIOL CARRERALLICENCIA DE DIAABF01:30:5522100:25:4221000:52:1422.9701:17:5620300:12:5900:01:0000:00:52
30 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:32:0920500:24:1522200:55:2321.6701:19:3819200:12:3100:00:4600:00:45
31 4445ANDREA SANCHEZ CELADACLUB NATACIO RUBIABF01:33:0022200:25:4421600:54:2222.0701:20:0620000:12:5400:00:5300:00:52
32 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:33:3422700:27:1221300:52:3122.8501:19:4321600:13:5100:00:4400:00:55
33 8004SANDRA GONZALEZ TROGERLLICENCIA DE DIAV1F01:36:2322600:27:0422000:55:0521.7901:22:0922200:14:1400:01:1600:00:40
34 7002MARGA BARDECILLICENCIA DE DIAV1F01:41:1522800:27:1422400:59:3420.1501:26:4822400:14:2700:01:0900:00:48






NP 3403JULIA NIETO ALONSOC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF
NP 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL3SCOLA SANT JUSTCDF
NP 4141ARIADNA LOPEZ ESTEVEL3SCOLA SANT JUSTCDF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32