RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
322 291 288 3 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 785ROGER MANYA VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:53:46200:15:46100:29:4240.4000:45:28100:08:1800:00:1900:00:23
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:56:05100:15:461600:31:1438.4200:47:001900:09:0500:00:1700:00:17
3 277ORIOL BARBANY BOFILLFLOR DE TRIATLOABM00:56:11300:16:061500:31:0538.6100:47:111600:09:0000:00:2400:00:24
4 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFLOR DE TRIATLOABM00:56:12700:16:191100:30:5138.9000:47:101800:09:0200:00:1800:00:23
5 976ALBERT JIMENEZ GARCESC.N. MATAROABM00:56:151100:16:311000:30:4738.9800:47:181300:08:5700:00:2400:00:29
6 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:56:18500:16:181200:30:5238.8800:47:102100:09:0800:00:2500:00:24
7 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV1M00:56:19400:16:17900:30:4539.0200:47:023100:09:1700:00:2600:00:21
8 340RICHARD CALLE MARTINEZC.E.T. DISTANCEABM00:56:222200:17:04300:30:0040.0000:47:043400:09:1800:00:2700:00:21
9 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.E.T. DISTANCEABM00:56:242600:17:06200:29:5540.1100:47:014200:09:2300:00:2300:00:22
10 3336JORDI GARCIA BERMUDEZGAVA TRIATLOSUB23M00:56:25800:16:26800:30:4139.1100:47:073600:09:1800:00:2100:00:20
11 3338NIL RAMADA MUÑOZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNM00:56:322100:17:01400:30:0139.9800:47:025600:09:3000:00:2100:00:17
12 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:56:352300:17:05500:30:0439.9100:47:094900:09:2600:00:3900:00:25
13 4714DAVID SERRA TERMENSC.E. CERDANYOLA A.T.V2M00:56:391900:16:56600:30:1539.6700:47:115400:09:2800:00:2100:00:24
14 8003JOAQUIN CATALAN NUÑEZLLICENCIA DE DIAABM00:56:55600:16:191300:30:5338.8600:47:127500:09:4300:00:2000:00:27
15 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:56:581600:16:49700:30:2239.5200:47:118200:09:4700:00:2500:00:23
16 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:57:13900:16:293300:32:0437.4200:48:33300:08:4000:00:2700:00:22
17 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M00:57:582000:17:002600:31:4137.8700:48:413000:09:1700:00:3200:00:30
18 4107ROGER GABARRO SOLEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM00:58:111300:16:416500:32:5136.5300:49:32200:08:3900:00:1900:00:24
19 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:58:213100:17:174500:32:1237.2700:49:29800:08:5200:00:2500:00:23
20 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERASS ESPORTIVA ROCKETSV1M00:58:264800:17:393500:32:0537.4000:49:44400:08:4200:00:2600:00:29
21 3416XAVI PADROS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M00:58:292800:17:135500:32:2237.0800:49:35900:08:5400:00:5200:00:22
22 4004MARC PEREZ FLORESL3SCOLA SANT JUSTCDM00:58:313000:17:165300:32:1937.1300:49:351100:08:5600:00:5400:00:25
23 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M00:58:325400:17:442100:31:3737.9500:49:212400:09:1100:00:2700:00:17
24 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZINDEPENDIENTEV1M00:58:321400:16:457100:32:5836.4000:49:43600:08:4900:00:2800:00:21
25 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:58:335700:17:452900:31:5737.5600:49:42700:08:5100:00:3200:00:31
26 3634MARÇAL PEDRENYC.E. TRIATLO PICORNELLV1M00:58:332400:17:055700:32:3036.9200:49:351500:08:5800:00:3400:00:27
27 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:58:332500:17:055800:32:3036.9200:49:351400:08:5800:00:3700:00:27
28 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM00:58:371800:16:536400:32:4836.5900:49:411200:08:5600:00:4200:00:27
29 5959ARNAU NAJERA SANTANDREUC.E. NO TE PARESSUB23M00:58:383200:17:255600:32:2736.9800:49:52500:08:4600:00:4400:00:30
30 1156VICTOR ROJAS CERVELLERAC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:58:441700:16:516900:32:5736.4200:49:481000:08:5600:00:2800:00:30
31 3808VICTOR LANGREO CERDANTRIATLO LHOSPITALETABM00:58:476600:17:572400:31:4037.8900:49:372200:09:1000:00:2900:00:26
32 2528MARC PUJADAS BUJALDONGAVA TRIATLOCDM00:58:495800:17:452200:31:4037.8900:49:254700:09:2400:00:2200:00:20
33 2647FERRAN CONILLERA VILARFLOR DE TRIATLOABM00:58:507100:17:591900:31:3238.0500:49:313700:09:1900:00:2600:00:24
34 2739YAGO PUIG HIDALGOVILADECANS TRIATLOABM00:58:527200:18:001700:31:2938.1200:49:294100:09:2300:00:3200:00:24
35 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM00:58:542700:17:074800:32:1437.2300:49:216200:09:3300:00:3300:00:26
36 8037MARCOS GARCIA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM00:58:541500:16:487200:33:0536.2700:49:531700:09:0100:00:2800:00:32
37 8050SERGIO EXTREMERA RUIZLLICENCIA DE DIAV1M00:58:567300:18:042000:31:3737.9500:49:412800:09:1500:00:2700:00:26
38 1627JAVIER CARVAJAL PICHELC.E. RAYOTEAMABM00:58:563600:17:353700:32:0737.3600:49:422600:09:1400:00:2900:00:26
39 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:58:573500:17:333800:32:0737.3600:49:402900:09:1700:00:2400:00:28
40 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M00:58:583900:17:364600:32:1237.2700:49:482300:09:1000:00:2600:00:28
41 1019SIMON FASIELLOC.E. RAYOTEAMABM00:58:583700:17:354100:32:0937.3300:49:442700:09:1400:00:2300:00:27
42 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:58:593800:17:353600:32:0637.3800:49:413500:09:1800:00:3200:00:29
43 2756FRAN ALCAIDE CARMONARIPOLLET UNIO ATLETICAV2M00:58:593300:17:305000:32:1737.1700:49:472500:09:1200:00:5000:00:35
44 569DAVID ORPI FERNANDEZTRANSTRIATLONV1M00:59:056700:17:582500:31:4037.8900:49:385200:09:2700:00:2300:00:25
45 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M00:59:095300:17:423400:32:0437.4200:49:464300:09:2300:00:3200:00:30
46 714SANTI SANCHEZ ALMAZANOPTIMS CLUB TRIATLOV2M00:59:118100:18:141800:31:3138.0800:49:455000:09:2600:00:2900:00:28
47 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOV1M00:59:124400:17:373200:32:0237.4600:49:396300:09:3300:00:3200:00:24
48 2430JUAN PEDRO GROULT ROCATRI+9 EL MASNOUV2M00:59:155200:17:413100:32:0037.5000:49:416400:09:3400:00:2800:00:30
49 2327PEDRO MONTES NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:59:156400:17:483000:31:5937.5200:49:475300:09:2800:00:3900:00:30
50 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZANC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:59:184300:17:375100:32:1737.1700:49:544600:09:2400:00:4300:00:34
51 3226MARC BARRANCO PONSCLUB ATLETISME OLESAABM00:59:229200:18:301400:31:0438.6300:49:348400:09:4800:00:1900:00:25
52 4896ADRIA DALMAU GOMEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:267000:17:594300:32:1037.3100:50:093200:09:1700:00:3400:00:25
53 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM00:59:285100:17:414200:32:0937.3300:49:507100:09:3800:00:3400:00:31
54 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM00:59:304900:17:394700:32:1337.2500:49:526900:09:3800:00:0000:00:00
55 4716JUAN MANUEL SANCHEZ GENDRITRIATLETES SOLIDARISV1M00:59:391200:16:327700:33:2235.9600:49:547900:09:4500:00:5500:00:45
56 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM00:59:421000:16:307600:33:2135.9800:49:519000:09:5100:00:2500:00:42
57 4919ALBERT PLANAS MARTINEZESSENCIAL TRIATLOV1M00:59:504500:17:376300:32:4136.7200:50:185900:09:3200:00:4800:00:27
58 4142ZEUS PEREZ LINEROESSENCIAL TRIATLOABM00:59:50000:00:00000:00:000.0000:50:323300:09:1800:00:0000:00:33
59 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM00:59:524600:17:383900:32:0837.3400:49:4610900:10:0600:00:2900:00:33
60 2895TONI MANCHÓN GONZÁLEZESSENCIAL TRIATLOV1M00:59:545600:17:446100:32:3936.7500:50:235700:09:3100:00:4700:00:40
61 4183FERNANDO PASCUAL MOYAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:59:548000:18:124900:32:1537.2100:50:275100:09:2700:00:5500:00:49
62 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:00:025900:17:467300:33:0836.2200:50:542000:09:0800:00:2700:00:24
63 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:00:035000:17:404000:32:0837.3400:49:4812700:10:1500:00:4200:00:29
64 4710MARIO ARANDA GOMEZGAVA TRIATLOABM01:00:053400:17:336800:32:5436.4700:50:277000:09:3800:00:5400:00:42
65 8040JOSE MANUEL RODRÍGUEZ PETLLICENCIA DE DIAABM01:00:065500:17:446700:32:5336.4900:50:375500:09:2900:00:4000:00:29
66 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:00:147900:18:125900:32:3136.9000:50:435800:09:3100:00:4700:00:34
67 77TXELL JARQUE PUJALSC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:00:196100:17:477000:32:5736.4200:50:446500:09:3500:00:2500:00:29
68 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM01:00:236200:17:477500:33:1236.1400:50:594400:09:2400:00:3100:00:36
69 2730JAVIER VAREA RUSOC.E.E. SANT GERVASIABM01:00:268500:18:185400:32:2037.1100:50:388300:09:4800:00:4000:00:31
70 1753ALAN SALVADOR RODRIGUEZINDEPENDIENTEABM01:00:308800:18:245200:32:1837.1500:50:428500:09:4800:00:3800:00:32
71 8051MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOTRITRAIN4YOU O2-CABBERTYABM01:00:3110100:18:502300:31:4037.8900:50:3010000:10:0100:00:2400:00:25
72 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:00:348700:18:244400:32:1037.3100:50:349900:10:0000:00:3700:00:25
73 4647ADRIA BARO BIOSCAABSOLUT SPORTSUB23M01:00:396900:17:596600:32:5136.5300:50:508700:09:4900:00:2900:00:36
74 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONCDM01:00:418300:18:172800:31:5737.5600:50:1414300:10:2700:00:2200:00:24
75 4042MARTI PASTOR GALTESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:00:434000:17:367900:33:2735.8700:51:037300:09:4000:00:3900:00:30
76 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:00:589700:18:482700:31:4337.8300:50:3114400:10:2700:00:2600:00:29
77 4073POL ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:01:169000:18:276200:32:4036.7300:51:0711500:10:0900:00:3200:00:46
78 4574ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:01:546300:17:4811100:34:1735.0000:52:058600:09:4900:00:4800:00:26
79 4110ALEX CATALAN RAMIREZC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:02:036500:17:5112300:34:3634.6800:52:276600:09:3600:00:3500:00:39
80 8011IVAN ESCUDERO SANCHEZLLICENCIA DE DIACDM01:02:047600:18:0611900:34:3434.7200:52:404500:09:2400:00:2200:00:20
81 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM01:02:078900:18:259500:33:5935.3100:52:247400:09:4300:00:5000:00:34
82 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M01:02:088200:18:149100:33:5735.3500:52:119600:09:5700:00:4600:00:36
83 1064JORDI PUIGDOLLERS NABAUTRIDIRV1M01:02:138400:18:179800:34:0335.2400:52:209200:09:5300:00:5000:00:31
84 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:02:219300:18:3110200:34:0735.1700:52:387600:09:4300:00:2600:00:24
85 4639JUAN ANTONIO BERDÚN ORTIZESSENCIAL TRIATLOV1M01:02:297800:18:1112800:34:4534.5300:52:566000:09:3300:01:0900:00:36
86 5988XAVIER LÓPEZ ALONSOASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:02:31000:00:00000:00:000.0000:52:556700:09:3600:00:0000:00:00
87 4980ELIAS FLORES DUQUEINDEPENDIENTEV1M01:02:339100:18:2711200:34:2234.9200:52:497800:09:4400:00:5100:00:28
88 4460ALEX PONS SOLEW3TRIBCNV1M01:02:364200:17:3714800:35:1933.9800:52:567200:09:4000:01:1400:01:05
89 4705JOSE ANTONIO NUÑEZVILADECANS TRIATLOV1M01:02:387400:18:0512900:34:4834.4800:52:538000:09:4500:01:1400:00:30
90 4713AITOR NOVEILLO OTONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:02:406000:17:4714700:35:1634.0300:53:036800:09:3700:00:5700:00:40
91 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMSUB23M01:02:4511000:18:567400:33:0936.2000:52:0515200:10:4000:00:2500:00:23
92 7018JOSE PUERTA LUNALLICENCIA DE DIAV1M01:02:484700:17:3915900:35:5033.4900:53:293800:09:1900:01:3000:01:03
93 8048ANDRES GUERRERO SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:02:48000:00:00000:00:000.0000:52:559100:09:5300:00:0000:00:30
94 3013ROBERT GIMENEZ SANZTRANSTRIATLONABM01:02:529500:18:3711700:34:2934.8000:53:068100:09:4600:00:3900:00:00
95 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM01:02:5410900:18:5610800:34:1535.0400:53:117700:09:4300:00:4200:00:00
96 8002DANIEL MANJÓN MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:02:5511800:19:038300:33:4235.6100:52:4511600:10:1000:00:2600:00:23
97 4246DAVID RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLACDM01:02:558600:18:2311400:34:2234.9200:52:4511700:10:1000:00:2900:00:33
98 4323DANIEL DE LA TORRE FELGUEABSOLUT SPORTJNM01:02:5512400:19:158400:33:4435.5700:52:599400:09:5600:00:3000:00:36
99 4709PAULA LOPEZ CASTILLOCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:02:5710500:18:549700:34:0135.2800:52:5510200:10:0200:00:2900:00:31
100 5296MIGUEL PEREZ NOGUERASESSENCIAL TRIATLOABM01:02:57000:00:00000:00:000.0000:52:4612400:10:1100:00:0000:00:27
101 4551VICTOR FERRANDO SALARICHGAVA TRIATLOCDM01:03:0210400:18:539400:33:5935.3100:52:5211900:10:1000:00:2200:00:30
102 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:03:029900:18:498000:33:2935.8400:52:1815800:10:4400:00:3300:00:33
103 3319OSCAR JIMENEZ GALLEGOC.E. VILA OLIMPICAABM01:03:0210800:18:5510300:34:0835.1600:53:039700:09:5900:00:4000:00:00
104 2244ENRIQUE JAVIER GARCIA MUZC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:03:037500:18:0515700:35:3333.7600:53:384800:09:2500:01:4000:00:00
105 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F01:03:0512800:19:178200:33:4035.6400:52:5711100:10:0800:00:3000:00:35
106 4696SANTIAGO ARGAÑARAZ FERNANC.E. RAYOTEAMV1M01:03:0910000:18:4910700:34:1135.1000:53:0011400:10:0900:00:4600:00:38
107 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONC.E. VILA OLIMPICAABM01:03:1711700:19:039900:34:0535.2100:53:0811300:10:0900:00:3600:00:00
108 3873HARTMANN ESTRUCH GAYC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:03:196800:17:5816200:35:5933.3500:53:574000:09:2200:01:2200:00:00
109 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM01:03:209400:18:3211500:34:2834.8200:53:0013300:10:2000:00:2600:00:38
110 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:03:2512700:19:168800:33:5335.4200:53:0912800:10:1600:00:2800:00:00
111 2709ALONSO GARCIA MARTINL3SCOLA SANT JUSTCDM01:03:2611300:19:0110900:34:1535.0400:53:1612000:10:1000:00:3100:00:50
112 4168ANDREU DICHÓS MUÑOZINDEPENDIENTEABM01:03:407700:18:0814400:35:1134.1100:53:1913500:10:2100:00:3800:00:52
113 3381JUAN PABLO VALLE GARCIAVILADECANS TRIATLOV1M01:03:5711100:18:5714000:35:0534.2000:54:029300:09:5500:00:4400:00:00
114 8029CARLES REDONDOLLICENCIA DE DIAV1M01:04:139600:18:4216000:35:5833.3600:54:406100:09:3300:01:0500:00:00
115 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:04:1312900:19:1712400:34:3734.6700:53:5413100:10:1900:00:4000:00:00
116 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MINORISACDM01:04:1416300:20:069200:33:5735.3500:54:0312200:10:1100:00:3500:00:00
117 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESV1M01:04:1613200:19:2812600:34:4334.5700:54:1110700:10:0500:00:5500:00:00
118 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:04:1716500:20:109600:34:0035.2900:54:1011000:10:0700:00:3500:00:00
119 8008GUILLAUME LOISEAULLICENCIA DE DIAABM01:04:2011900:19:0314600:35:1334.0700:54:1610600:10:0400:00:5600:00:00
120 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOSUB23F01:04:2115800:20:0010600:34:1135.1000:54:1111800:10:1000:00:5100:00:00
121 350JOAN MONTEJO CUNILLERASTRIATLO PALLEJAV1M01:04:2515400:19:5811600:34:2834.8200:54:269800:09:5900:00:4200:00:00
122 4552HECTOR NAVARRO GRANADOSVILADECANS TRIATLOSUB23M01:04:2613000:19:1914500:35:1134.1100:54:309500:09:5600:00:5000:00:00
123 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:04:2811600:19:0215000:35:2333.9100:54:2510400:10:0300:00:4100:00:00
124 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD OJEINDEPENDIENTEV1M01:04:3013600:19:3911800:34:3234.7500:54:1112900:10:1900:00:4700:00:00
125 1357LUIS NUÑEZ PINEDAW3TRIBCNV1M01:04:3010700:18:5415200:35:2533.8800:54:1912100:10:1100:01:1800:00:00
126 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV2M01:04:3114000:19:4212700:34:4534.5300:54:2710500:10:0400:00:5600:00:00
127 2360LUIS ALBERTO SEVILLA HERVCLUB ATLETISME OLESAABM01:04:3310200:18:5115500:35:3133.7900:54:2212300:10:1100:01:1900:00:00
128 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M01:04:3413100:19:2313300:34:5734.3300:54:2012600:10:1400:00:5200:00:00
129 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:04:3516600:20:119000:33:5735.3500:54:0814200:10:2700:00:3100:00:00
130 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:04:3812300:19:1513200:34:5734.3300:54:1214100:10:2600:00:4100:00:00
131 4086ERNESTO PÉREZ CATALANCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:4214300:19:4412200:34:3534.7000:54:1913600:10:2300:00:4000:00:00
132 3981GERARD COMIS LOZANOC.E.T. DISTANCEABM01:04:4313800:19:4011300:34:2234.9200:54:0215400:10:4100:00:4300:00:00
133 119JUANJO GALLARDO GONZALEZGAVA TRIATLOV2M01:04:4514200:19:438700:33:4835.5000:53:3118700:11:1400:00:2800:00:00
134 680JOSÉ ANTONIO GALLARDO PÁMW3TRIBCNV2M01:04:4614500:19:4912500:34:3734.6700:54:2613200:10:2000:00:5800:00:00
135 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:04:4816700:20:159300:33:5835.3300:54:1314900:10:3500:00:5200:00:00
136 2235SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M01:04:5012500:19:1614100:35:0534.2000:54:2114600:10:2900:00:4200:00:00
137 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL3SCOLA SANT JUSTCDF01:04:5115900:20:0010400:34:0835.1600:54:0815600:10:4300:00:2500:00:00
138 3502IVAN TIZON TRAGACETETRANSTRIATLONV1M01:04:5316100:20:058900:33:5735.3500:54:0216300:10:5100:00:3100:00:00
139 8020DAVID MONTERO POYATOLLICENCIA DE DIAV1M01:04:5416200:20:0610500:34:0835.1600:54:1415300:10:4000:00:5500:00:00
140 4383ADRIA PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:04:5611400:19:0215300:35:2633.8700:54:2814500:10:2800:00:2100:00:00
141 4774DAVID BARRANCO SANCHEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:04:5916400:20:0610000:34:0535.2100:54:1116000:10:4800:00:5300:00:00
142 8004XAVIER ANGUELA MARTINEZLLICENCIA DE DIAV2M01:05:0714800:19:5613400:34:5734.3300:54:5312500:10:1400:00:5700:00:00
143 2562DAVID QUIRANT RECORTRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:05:0812200:19:1215100:35:2433.9000:54:3614700:10:3200:00:5600:00:00
144 7020AITOR LAFUENTE BENEJAMLLICENCIA DE DIAABM01:05:1613300:19:326000:32:3236.8900:52:0426700:13:1200:00:2200:00:34
145 4527PAU SOLANO GOMEZCLUB TRITRAININGABM01:05:1915300:19:5811000:34:1735.0000:54:1517900:11:0400:00:4300:00:00
146 8015LLUIS ARMENGOL DULCETLLICENCIA DE DIAV1M01:05:2214400:19:4813100:34:5034.4500:54:3815900:10:4400:00:5500:00:00
147 1165MANUEL RIVERA PEREZC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:05:2517400:20:358500:33:4635.5400:54:2117700:11:0400:00:2800:00:00
148 4684MARC SANGES PRADASC.E. RAYOTEAMCDM01:05:2612000:19:0515800:35:4433.5800:54:4915000:10:3700:00:3800:00:00
149 4617JORDI APARICIO CORBELLAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:05:2715600:19:5914300:35:0834.1600:55:0713400:10:2000:01:0500:00:00
150 2687MARC MAS RABIONETINDEPENDIENTEABM01:05:3017100:20:298100:33:3135.8000:54:0019700:11:3000:00:4000:00:00
151 4093EVA PEREZ DEL RIOTRANSTRIATLONV1F01:05:3316000:20:0112000:34:3434.7200:54:3517200:10:5800:00:2600:00:00
152 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:4414600:19:5213000:34:5034.4500:54:4217500:11:0200:01:0000:00:00
153 1262ANGEL CANO AUÑONPRAT TRIATLO 1994ABM01:05:4615000:19:5713500:34:5934.3000:54:5616100:10:5000:00:4400:00:00
154 932JONATAN NIETO JIMENEZ C.E. TRIATLO PICORNELLABM01:06:0017500:20:357800:33:2435.9300:53:5922400:12:0100:00:3000:00:00
155 8038IGNASI LLOP RAFALESLLICENCIA DE DIAABM01:06:0213400:19:3317500:36:3832.7600:56:118900:09:5100:00:5500:00:00
156 7019DANIEL SÁNCHEZ DELGADOLLICENCIA DE DIAABM01:06:0910300:18:5216900:36:2432.9700:55:1616600:10:5300:01:0400:00:00
157 8021EDUARDO ALARCÓN FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:06:2313900:19:4215400:35:2733.8500:55:0918800:11:1400:01:1500:00:00
158 4100LUCAS ARJONA HERNANDEZL3SCOLA SANT JUSTCDM01:06:2411200:19:0116700:36:1533.1000:55:1618300:11:0800:00:2900:00:00
159 3339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDC.E. NO TE PARESABM01:06:3020000:21:2110100:34:0535.2100:55:2617800:11:0400:00:4700:00:00
160 3064CARLOS VERANO GONZALEZABSOLUT SPORTV1M01:06:572900:17:1422900:40:2229.7300:57:363900:09:2100:00:5800:00:46
161 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M01:07:0017600:20:3613600:35:0134.2700:55:3718900:11:2300:01:1500:00:00
162 4649FRANCISCO J. CAMERO CAMPACEMEV1M01:07:0114100:19:4316800:36:2133.0100:56:0417100:10:5700:00:5700:00:00
163 4064FERRAN PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:07:1314700:19:5213800:35:0234.2500:54:5423900:12:1900:00:3000:00:00
164 1343BERNAT TERMES COLLTRIATLO PALLEJAABM01:07:2719600:21:1212100:34:3534.7000:55:4720500:11:4000:00:2500:00:00
165 3300ASIER PARDO IGLESIASCLUB NATACIO SITGESJNM01:07:4210600:18:5420400:38:4530.9700:57:3910300:10:0300:01:0600:00:57
166 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:07:434100:17:3722800:40:1629.8000:57:538800:09:5000:00:5800:00:53
167 2714ALVARO VISCARRI PARDOL3SCOLA SANT JUSTCDM01:07:4411500:19:0217200:36:3132.8600:55:3323000:12:1100:00:3400:00:00
168 2432MARCOS LOPEZ TOLEDOPRAT TRIATLO 1994V1M01:07:5113700:19:3918700:37:3032.0000:57:0915500:10:4200:00:5700:00:50
169 2111DANIEL FERNANDEZ LUNAVILADECANS TRIATLOABM01:08:0118900:21:0117400:36:3632.7900:57:3713800:10:2400:01:1200:01:09
170 4648JUAN ANTONIO ROSA MARTINGAVA TRIATLOV2M01:08:0315100:19:5718300:37:2732.0400:57:2415100:10:3900:01:3800:00:00
171 2734NIL IBAÑEZ PINAL3SCOLA SANT JUSTCDM01:08:1615700:19:5918200:37:2532.0700:57:2416500:10:5200:00:3700:00:38
172 4804DAVID NOGUERA SANFELICESC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:08:1713500:19:3519800:38:3431.1100:58:0911200:10:0800:01:5100:01:22
173 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M01:08:1818600:20:5816500:36:1233.1500:57:1018200:11:0800:01:0000:00:49
174 4141ARIADNA LOPEZ ESTEVEL3SCOLA SANT JUSTCDF01:08:2919300:21:0316600:36:1333.1300:57:1618600:11:1300:00:2700:00:27
175 2521JUAN JOSE PALMERO TINOCOGAVA TRIATLOABM01:08:3120100:21:2116400:36:0833.2100:57:2917600:11:0200:00:4500:00:43
176 8031JOSEP LLUIS SALA MARTINEZLLICENCIA DE DIAV2M01:08:3116800:20:2118000:37:1932.1600:57:4016200:10:5100:01:1100:00:47
177 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:08:3820700:21:3715600:35:3333.7600:57:1019500:11:2800:00:5000:00:43
178 8014GIOVANNI VARGAS RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1M01:08:409800:18:4922200:39:5030.1300:58:3910100:10:0100:01:2400:01:33
179 8052PABLO MATEU ARCECLUB DEPORTIVO ENESPORTV1M01:08:4319000:21:0117100:36:2932.8900:57:3018500:11:1300:01:0700:01:07
180 7013JJOAN AGUADE I LLORCALLICENCIA DE DIAV2M01:08:4917700:20:3918800:37:4631.7700:58:2513900:10:2400:01:2300:00:53
181 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:08:5423400:22:468600:33:4635.5400:56:3224300:12:2200:00:5800:00:00
182 6043ALICIA CONDE LOPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:09:0017200:20:3018900:37:4731.7600:58:1715700:10:4300:01:1000:00:43
183 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL DEMPORDAV2M01:09:0917000:20:2617800:37:1332.2400:57:3919800:11:3000:01:0700:00:48
184 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M01:09:1018100:20:5518100:37:2032.1400:58:1516700:10:5500:01:3200:00:44
185 4800PABLO GÓMEZ SÁNCHEZVILADECANS TRIATLOV1M01:09:1321900:22:1213700:35:0234.2500:57:1422200:11:5900:00:5400:00:47
186 5566CARLOS REGUEIRA DE LA IGLINDEPENDIENTEABM01:09:1918500:20:5816100:35:5833.3600:56:5624500:12:2300:00:3300:00:59
187 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:09:36000:00:00000:00:000.0000:59:3010800:10:0600:00:0000:00:48
188 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:09:3918000:20:4319200:37:5731.6200:58:4017300:10:5900:01:0800:01:12
189 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:09:3921600:22:0614900:35:2133.9500:57:2723100:12:1200:01:0400:01:04
190 4033NIKNAZ FAZELI HOKMABADCLUB TRIATLO SABADELLABF01:09:4120900:21:3917000:36:2732.9200:58:0620100:11:3500:01:2600:00:51
191 8006JAVIER MARTOSLLICENCIA DE DIAV2M01:09:4414900:19:5620700:38:4730.9400:58:4317400:11:0100:01:5300:01:25
192 4563KILIAN ZURERA VIZUETEGAVA TRIATLOCDM01:09:4618800:21:0017600:36:4632.6400:57:4622300:12:0000:00:4800:00:46
193 4074DANI SOBRAL TIRADOINDEPENDIENTEABM01:10:0823000:22:3813900:35:0334.2400:57:4124700:12:2700:01:0100:01:00
194 451ALFONS BLAS SANCHEZC.E. VILA OLIMPICAV1M01:10:1423800:22:5314200:35:0534.2000:57:5823500:12:1600:00:2700:00:48
195 4614XAVIER SÁNCHEZ PÉREZCLUB NATACIO SITGESV2M01:10:1612100:19:0823200:40:4929.4000:59:5713000:10:1900:00:5400:00:34
196 1957FERNANDO GOMEZ RODRIGUEZCLUB NATACIO SITGESABM01:10:2120800:21:3917300:36:3532.8000:58:1422800:12:0700:00:4000:00:42
197 3983JAVIER BAQUEDANO LOPEZPRAT TRIATLO 1994V1M01:10:3316900:20:2421700:39:4430.2001:00:0814000:10:2500:01:3200:02:05
198 7001MARIO SACO RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:10:3521700:22:1016300:36:0533.2600:58:1524100:12:2000:00:0000:00:00
199 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:10:5220500:21:3319500:38:1431.3900:59:4718000:11:0500:00:3800:00:31
200 1793MONICA MONFORT ROCACLUB ATLETISME OLESAABF01:10:5418200:20:5620900:38:5130.8900:59:4718100:11:0700:00:5000:00:33
201 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M01:11:1919200:21:0320800:38:4930.9100:59:5219200:11:2700:00:5100:00:38
202 4698PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLSUB23F01:11:2019700:21:1320100:38:4031.0300:59:5319100:11:2700:00:4700:00:36
203 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:11:2215500:19:5919600:38:1531.3700:58:1426500:13:0800:00:4700:00:56
204 8030VICTOR GRANADOS PARTIDALLICENCIA DE DIAABM01:11:2512600:19:1624400:41:4628.7301:01:0213700:10:2300:00:5600:01:04
205 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:11:3022300:22:2418400:37:2932.0100:59:5320400:11:3700:00:5500:00:45
206 8022ROMAIN VALLETLLICENCIA DE DIAV1M01:11:3119100:21:0220200:38:4131.0200:59:4321500:11:4800:00:3600:00:30
207 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀCLUB NATACIO SITGESV1M01:11:4319400:21:0521200:39:1130.6301:00:1619300:11:2700:00:4800:00:51
208 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M01:11:5622100:22:2018600:37:3032.0000:59:5022700:12:0600:00:2600:00:41
209 4699ALBERTO FERNANDEZ GAMEROC.E. NO TE PARESABM01:12:0020300:21:2321100:38:5730.8101:00:2020600:11:4000:00:5600:01:08
210 6163PATRICIA CAPAPEY MAGAÑACLUB NATACIO SITGESABF01:12:0218700:21:0022500:40:1129.8601:01:1116400:10:5100:00:3600:00:32
211 4576JUAN MANUEL HERRERA JIMENC.E. NO TE PARESV1M01:12:0420200:21:2221400:39:1830.5301:00:4019000:11:2400:01:0000:00:54
212 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:12:0617800:20:3922300:39:5930.0101:00:3819400:11:2800:00:2500:00:37
213 8041ISIDRO GARCÍA MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M01:12:1524100:22:5817700:37:0332.3901:00:0123300:12:1400:00:5000:00:44
214 8005LORETO DIEZLLICENCIA DE DIAV1F01:12:2218300:20:5723400:40:5329.3501:01:5014800:10:3200:01:0000:00:53
215 8044SEBASTIÀ ROMAN I SABORITLLICENCIA DE DIAV2M01:12:2820400:21:3022100:39:4630.1801:01:1618400:11:1200:01:3800:01:21
216 375JOSEP NAVARRO GARCIACLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV3M01:12:2919500:21:0722000:39:4630.1801:00:5320200:11:3600:01:1400:01:26
217 574ARTURO SEPULVEDA BRAVOGAVA TRIATLOABM01:12:3019900:21:2022700:40:1329.8401:01:3317000:10:5700:00:5800:00:53
218 6277ARANZAZU DE LAMO VALVERDEGAVA TRIATLOABF01:12:3015200:19:5824100:41:3628.8501:01:3416900:10:5600:00:4500:00:39
219 1943ALBA GRACIA PAÑELLACLUB NATACIO SITGESABF01:12:3423600:22:5119100:37:5531.6501:00:4621400:11:4800:00:4100:00:37
220 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:12:5322200:22:2219900:38:3431.1101:00:5621900:11:5700:00:3900:01:03
221 8019PAU PALOMAR VILALLICENCIA DE DIAABM01:13:0123900:22:5717900:37:1932.1601:00:1625700:12:4500:01:0400:01:05
222 8032RUBÉN CARREÑO GUTIÉRREZ LLICENCIA DE DIASUB23M01:13:0117300:20:3423300:40:5129.3801:01:2520300:11:3600:00:3500:00:26
223 8035RUBÉN QUESADA LÓPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:13:0522800:22:3520300:38:4330.9901:01:1821300:11:4700:01:0700:01:12
224 4720CARLOS MADERUELO LENOC.E. RAYOTEAMABM01:13:0522900:22:3521600:39:3530.3201:02:1016800:10:5500:00:4800:00:47
225 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM01:13:0921300:21:4519700:38:2931.1801:00:1426000:12:5500:00:3200:00:44
226 4717ANDRES FERNANDEZ LUQUEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:13:1223300:22:4219300:38:0931.4501:00:5124200:12:2100:01:1800:01:30
227 8017GERARD PLANTADALLICENCIA DE DIAV1M01:13:1721500:22:0421900:39:4530.1901:01:4919600:11:2800:01:0000:01:04
228 3967MARIA CASTAÑEDA LOPEZC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F01:13:2620600:21:3622400:40:0829.9001:01:4421000:11:4200:00:5600:01:00
229 8007JOAN FERRANDO LÓPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:13:5119800:21:1423800:41:0329.2301:02:1720000:11:3400:01:2700:00:53
230 3066MANUEL MOLINA MARINPRAT TRIATLO 1994V1M01:13:5821100:21:4221800:39:4530.1901:01:2725200:12:3100:00:3500:00:38
231 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDIENTEV3M01:14:0522400:22:2621300:39:1730.5501:01:4324400:12:2200:00:4500:00:53
232 8023CARLOS CUNILLERAS NÚÑEZLLICENCIA DE DIAABM01:14:1121800:22:1222600:40:1229.8501:02:2421200:11:4700:01:2200:01:50
233 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:14:2721200:21:4223500:40:5429.3401:02:3621700:11:5100:01:0800:00:50
234 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M01:14:2825400:23:1921000:38:5230.8701:02:1123700:12:1700:00:5700:00:47
235 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:14:4624400:23:0520000:38:3831.0601:01:4326300:13:0300:00:2800:00:28
236 3310ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M01:15:0724800:23:0720500:38:4630.9501:01:5326900:13:1400:00:4300:00:36
237 4457ISABEL SANSA ALCANTARAW3TRIBCNV2F01:15:0821000:21:4124200:41:3628.8501:03:1721800:11:5100:00:4000:00:56
238 3254PEDRO NIETO GUIJARROC.E. NO TE PARESABM01:15:1126400:24:2119400:38:1231.4101:02:3325400:12:3800:00:5900:00:53
239 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MINORISAV1M01:15:1917900:20:4125200:42:5727.9401:03:3820900:11:4100:01:2900:01:53
240 2735SERGI CRISTIN MARTINEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:15:2923100:22:3918500:37:2932.0101:00:0828400:15:2100:01:0700:00:53
241 8009TONI SÁNCHEZ RDRÍGUEZLLICENCIA DE DIAV1M01:15:3822000:22:1923600:40:5929.2801:03:1824000:12:2000:00:5500:01:01
242 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV2M01:15:4026200:24:0919000:37:5431.6601:02:0327500:13:3700:00:4000:00:43
243 4708DAVID HERRÁEZ GUASCHPRAT TRIATLO 1994V1M01:16:0225900:23:4121500:39:2830.4101:03:0925900:12:5300:01:1400:01:19
244 8042ANTONI BARAHONA CARRASCOLLICENCIA DE DIAV1M01:16:2022700:22:3323100:40:3929.5201:03:1226400:13:0800:01:5400:01:28
245 4646MERITXELL FERNÁNDEZ PARRABSOLUT SPORTABF01:16:2122600:22:3124000:41:2528.9701:03:5624600:12:2500:00:4100:00:47
246 4041CAROLINA APARICIO CABANILCLUB TRIATLO SABADELLABF01:16:2724000:22:5823700:40:5929.2801:03:5725100:12:3000:01:0100:01:03
247 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL3SCOLA SANT JUSTCDF01:16:3526600:24:3620600:38:4630.9501:03:2226800:13:1300:00:2600:00:27
248 6092MERITXELL NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1F01:17:0425600:23:2723000:40:2729.6701:03:5426600:13:1000:00:5300:00:53
249 4068MARIA ROPERO ROMEROC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF01:17:3021400:22:0325700:43:2927.6001:05:3222000:11:5800:00:4100:00:32
250 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:17:3222500:22:2925900:43:3027.5901:05:5919900:11:3300:01:1300:00:57
251 8039RAQUEL LLOP RAFALESLLICENCIA DE DIAABF01:17:3524300:23:0324900:42:4828.0401:05:5121100:11:4400:00:4900:00:45
252 2930JUDITH DIAZ BATLLETRANSTRIATLONV1F01:17:3923500:22:4725300:43:0227.8901:05:4921600:11:5000:00:4600:00:46
253 2602INES SANTIAGO GONZALEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:17:4125700:23:2824300:41:4428.7501:05:1225000:12:2900:00:4900:00:37
254 7010JUAN MANUEL SALA GILLLICENCIA DE DIAABM01:17:4918400:20:5826700:45:1026.5701:06:0820700:11:4100:01:0400:01:00
255 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:18:2626300:24:1823900:41:2428.9901:05:4225600:12:4400:01:1100:00:44
256 8013SAÚL GONZÁLEZ DE LA ROSALLICENCIA DE DIAABM01:18:2924900:23:0825500:43:1927.7001:06:2722500:12:0200:00:5500:01:22
257 5025ROCIO TORRE RUIZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F01:18:3326100:23:5324500:41:5228.6601:05:4525800:12:4800:00:4700:00:42
258 7005GABRIELA PAIZLLICENCIA DE DIAABF01:18:36000:00:00000:00:000.0001:06:3722100:11:5900:00:0000:01:04
259 8028MARCOS SÁNCHEZ SALVDORLLICENCIA DE DIAV1M01:18:4225500:23:2725100:42:5727.9401:06:2423800:12:1800:01:3000:01:18
260 8001GEMMA ROMERAL BALLESTERLLICENCIA DE DIAV1F01:18:4624700:23:0725800:43:3027.5901:06:3722900:12:0900:01:1500:00:58
261 8036LAURA SÁNCHEZ NAVARROLLICENCIA DE DIAABF01:18:5625800:23:3925000:42:4828.0401:06:2724900:12:2900:01:2000:00:55
262 7025FABRICIO DA COSTA LLICENCIA DE DIAABM01:19:0324200:22:5926200:44:0027.2701:06:5922600:12:0400:01:3000:02:03
263 2519JORGE JURADO VIRGILIOGAVA TRIATLOV3M01:19:0424500:23:0625400:43:1727.7201:06:2325500:12:4100:01:1300:01:10
264 2257JAUME AMILL MIRALLESTRIDIRV2M01:19:1725100:23:0926100:43:5327.3501:07:0223400:12:1500:01:4800:01:57
265 8024OVIDIO PEREZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1M01:19:4925300:23:1626300:44:1627.1101:07:3223600:12:1700:01:4500:01:04
266 8025XAVIER VALERO LLICENCIA DE DIAV2M01:19:5724600:23:0726500:44:3726.9001:07:4423200:12:1300:01:1600:01:08
267 7015VÍCTOR GIMÉNEZ BAÑOSLLICENCIA DE DIAABM01:20:1523700:22:5124800:42:4528.0701:05:3628100:14:3900:01:1100:01:06
268 3686CARLOS IGNACIO CUVIELLA SGAVA TRIATLOV2M01:20:2726800:24:4224700:42:4428.0801:07:2626200:13:0100:00:5200:00:35
269 7014SILVIA PEREZ MADRIDLLICENCIA DE DIAV1F01:20:3425200:23:1226400:44:2727.0001:07:3926100:12:5500:00:0000:00:00
270 7022IRENE LOPEZ MANUELLLICENCIA DE DIASUB23F01:20:4323200:22:4127000:45:3426.3401:08:1524800:12:2800:01:0200:01:27
271 8033ANTONIO GENDRA HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:20:5626500:24:2124600:41:5828.5901:06:1928000:14:3700:01:0500:01:16
272 7012ERIC TALABARDONLLICENCIA DE DIAV1M01:22:0527000:25:1125600:43:2827.6101:08:3927200:13:2600:01:1800:01:35
273 8016JOSE MUÑOZ JIMÉNEZ LLICENCIA DE DIAV2M01:23:0025000:23:0927600:48:1024.9101:11:1920800:11:4100:02:0600:00:56
274 7016IVAN OÑATE PRUAÑOLLICENCIA DE DIAV1M01:25:1227600:26:3126600:45:0626.6101:11:3727300:13:3500:00:0000:00:00
275 8045PERE JAVIER PEREZ OLTRALLICENCIA DE DIAV2M01:25:4127400:26:2927200:45:4926.1901:12:1827100:13:2300:01:4800:01:45
276 8046TONI ARÉVALO MONTILLALLICENCIA DE DIAV2M01:25:5527500:26:3027300:45:5026.1801:12:2027400:13:3500:01:4000:01:36
277 3487MERITXELL LARRED FERRASC.E. CERDANYOLA A.T.ABF01:25:5827300:26:2026900:45:1826.4901:11:3827800:14:2000:01:1800:01:39
278 8034BLAS GARCIA DEL TOROLLICENCIA DE DIAV2M01:26:2527100:25:3327100:45:4126.2701:11:1428300:15:1100:01:1800:01:02
279 7017DEBBIE KRAMM SEVILLANOLLICENCIA DE DIAV1F01:26:3026000:23:5228000:50:0623.9501:13:5825300:12:3200:01:2100:00:54
280 3256GISELLE SANTORO SOCALICLUB ESPORTIU I RUN WITH V1F01:26:3327700:26:3227400:45:5726.1201:12:2927700:14:0400:01:1800:01:22
281 3403JULIA NIETO ALONSOC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF01:27:1727900:27:1726000:43:5227.3601:11:0928700:16:0800:00:4400:01:06
282 8012SONIA VALVERDE JOSENDELLICENCIA DE DIAABF01:27:1726700:24:3827900:49:2224.3101:14:0027000:13:1700:01:0800:01:38
283 8047IVAN PUERTO NAVARROLLICENCIA DE DIAV1M01:27:4127800:27:1726800:45:1626.5101:12:3328200:15:0800:00:5400:02:32
284 8010FRANCISCO OBISPO VALLECILLLICENCIA DE DIAV2M01:27:5327200:25:5727500:48:0724.9401:14:0427600:13:4900:01:2200:02:18
285 4661JUAN ROPERO ALBAC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M01:28:1326900:25:0027800:48:4324.6301:13:4327900:14:3000:00:4300:00:51
286 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:33:2328200:28:5227700:48:3724.6801:17:2928600:15:5400:00:0000:01:13
287 4677ALBA TRULLOLS MALDONADOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:34:3428100:28:5128100:50:1823.8601:19:0928500:15:2500:00:0000:00:46
288 169JOAN ANDREU SANZ BARRANCOINDEPENDIENTEV1M01:37:0528000:27:3628200:51:5623.1101:19:3228800:17:3300:01:2500:01:41


NF 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:00:00000:16:06000:31:0338.6500:47:09000:00:0000:00:2500:00:25
NF 7023FRANCESC MUSTÉ ROIGLLICENCIA DE DIAV2M00:00:00000:23:38000:41:0729.1901:04:45000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4697MARCOS PEREZ GONZALEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:00:00000:20:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3500:00:00




NP 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M
NP 1950BEA RODRIGUEZ RODRIGUEZASS ESPORTIVA ROCKETSABF
NP 2710IVAN RUIZ MONJOCLUB PROAMABM
NP 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF
NP 4006MARIONA MOLINE I HERREROL3SCOLA SANT JUSTCDF
NP 4292TOMAS FULGUEIRA MAYANSINDEPENDIENTEV1M
NP 8043JORGE RODRÍGUEZ GARRIDOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8049FREDERIC ELIE NAHONLLICENCIA DE DIAV1M
NP 5778JAVIER RODRIGUEZ MILLANFLOR DE TRIATLOABM
NP 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNDEZC.E. VILA OLIMPICAABF
NP 7002MAARTEN VAN DAMLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7003NICOLA BALLLLICENCIA DE DIAV2F
NP 7004JASON BALLLLICENCIA DE DIAV2M
NP 7007ALEXANDRE DE ALCANTARA PELLICENCIA DE DIAV1M
NP 7008ANA THIELENLLICENCIA DE DIAABF
NP 7009MARTA RAMOSLLICENCIA DE DIAABF
NP 7021PAU FERNANDEZ BARRERALLICENCIA DE DIACDM
NP 7024OSCAR NEGRE MORENOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7026CRISTIAN FIGUEROA MORENOLLICENCIA DE DIAABM
NP 8026VÍCTOR CONRADO ANDIONLLICENCIA DE DIAABM
NP 8027GERARD ANJAUMÀ CHECALLICENCIA DE DIAV1M
NP 945JUAN JOSE ROBLES SANCHEZTRIATLO LHOSPITALETABM
NP 2012ENRIQUE BOLON ESPANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M
NP 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM
NP 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMJNM
NP 3773FERRAN MARTINEZ CALVENTOSC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM
NP 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM
NP 4178MARTI CARRE PEREZCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 4239SERGI RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLACDM
NP 4491MARC ZNAIDA GONZALEZGAVA TRIATLOJNM
NP 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32