RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
322 291 288 3 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 785ROGER MANYA VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:53:46200:15:46100:29:4240.4000:45:28100:08:1800:00:1900:00:23
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:56:05100:15:461600:31:1438.4200:47:001900:09:0500:00:1700:00:17
3 277ORIOL BARBANY BOFILLFLOR DE TRIATLOABM00:56:11300:16:061500:31:0538.6100:47:111600:09:0000:00:2400:00:24
4 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFLOR DE TRIATLOABM00:56:12700:16:191100:30:5138.9000:47:101800:09:0200:00:1800:00:23
5 976ALBERT JIMENEZ GARCESC.N. MATAROABM00:56:151100:16:311000:30:4738.9800:47:181300:08:5700:00:2400:00:29
6 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:56:18500:16:181200:30:5238.8800:47:102100:09:0800:00:2500:00:24
7 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV1M00:56:19400:16:17900:30:4539.0200:47:023100:09:1700:00:2600:00:21
8 340RICHARD CALLE MARTINEZC.E.T. DISTANCEABM00:56:222200:17:04300:30:0040.0000:47:043400:09:1800:00:2700:00:21
9 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.E.T. DISTANCEABM00:56:242600:17:06200:29:5540.1100:47:014200:09:2300:00:2300:00:22
10 3336JORDI GARCIA BERMUDEZGAVA TRIATLOSUB23M00:56:25800:16:26800:30:4139.1100:47:073600:09:1800:00:2100:00:20
11 3338NIL RAMADA MUÑOZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNM00:56:322100:17:01400:30:0139.9800:47:025600:09:3000:00:2100:00:17
12 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:56:352300:17:05500:30:0439.9100:47:094900:09:2600:00:3900:00:25
13 4714DAVID SERRA TERMENSC.E. CERDANYOLA A.T.V2M00:56:391900:16:56600:30:1539.6700:47:115400:09:2800:00:2100:00:24
14 8003JOAQUIN CATALAN NUÑEZLLICENCIA DE DIAABM00:56:55600:16:191300:30:5338.8600:47:127500:09:4300:00:2000:00:27
15 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:56:581600:16:49700:30:2239.5200:47:118200:09:4700:00:2500:00:23
16 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:57:13900:16:293300:32:0437.4200:48:33300:08:4000:00:2700:00:22
17 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M00:57:582000:17:002600:31:4137.8700:48:413000:09:1700:00:3200:00:30
18 4107ROGER GABARRO SOLEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM00:58:111300:16:416500:32:5136.5300:49:32200:08:3900:00:1900:00:24
19 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:58:213100:17:174500:32:1237.2700:49:29800:08:5200:00:2500:00:23
20 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERASS ESPORTIVA ROCKETSV1M00:58:264800:17:393500:32:0537.4000:49:44400:08:4200:00:2600:00:29
21 3416XAVI PADROS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M00:58:292800:17:135500:32:2237.0800:49:35900:08:5400:00:5200:00:22
22 4004MARC PEREZ FLORESL3SCOLA SANT JUSTCDM00:58:313000:17:165300:32:1937.1300:49:351100:08:5600:00:5400:00:25
23 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M00:58:325400:17:442100:31:3737.9500:49:212400:09:1100:00:2700:00:17
24 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZINDEPENDIENTEV1M00:58:321400:16:457100:32:5836.4000:49:43600:08:4900:00:2800:00:21
25 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:58:335700:17:452900:31:5737.5600:49:42700:08:5100:00:3200:00:31
26 3634MARÇAL PEDRENYC.E. TRIATLO PICORNELLV1M00:58:332400:17:055700:32:3036.9200:49:351500:08:5800:00:3400:00:27
27 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:58:332500:17:055800:32:3036.9200:49:351400:08:5800:00:3700:00:27
28 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM00:58:371800:16:536400:32:4836.5900:49:411200:08:5600:00:4200:00:27
29 5959ARNAU NAJERA SANTANDREUC.E. NO TE PARESSUB23M00:58:383200:17:255600:32:2736.9800:49:52500:08:4600:00:4400:00:30
30 1156VICTOR ROJAS CERVELLERAC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:58:441700:16:516900:32:5736.4200:49:481000:08:5600:00:2800:00:30
31 3808VICTOR LANGREO CERDANTRIATLO L´HOSPITALETABM00:58:476600:17:572400:31:4037.8900:49:372200:09:1000:00:2900:00:26
32 2528MARC PUJADAS BUJALDONGAVA TRIATLOCDM00:58:495800:17:452200:31:4037.8900:49:254700:09:2400:00:2200:00:20
33 2647FERRAN CONILLERA VILARFLOR DE TRIATLOABM00:58:507100:17:591900:31:3238.0500:49:313700:09:1900:00:2600:00:24
34 2739YAGO PUIG HIDALGOVILADECANS TRIATLOABM00:58:527200:18:001700:31:2938.1200:49:294100:09:2300:00:3200:00:24
35 8037MARCOS GARCIA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM00:58:541500:16:487200:33:0536.2700:49:531700:09:0100:00:2800:00:32
36 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM00:58:542700:17:074800:32:1437.2300:49:216200:09:3300:00:3300:00:26
37 8050SERGIO EXTREMERA RUIZLLICENCIA DE DIAV1M00:58:567300:18:042000:31:3737.9500:49:412800:09:1500:00:2700:00:26
38 1627JAVIER CARVAJAL PICHELC.E. RAYOTEAMABM00:58:563600:17:353700:32:0737.3600:49:422600:09:1400:00:2900:00:26
39 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:58:573500:17:333800:32:0737.3600:49:402900:09:1700:00:2400:00:28
40 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M00:58:583900:17:364600:32:1237.2700:49:482300:09:1000:00:2600:00:28
41 1019SIMON FASIELLOC.E. RAYOTEAMABM00:58:583700:17:354100:32:0937.3300:49:442700:09:1400:00:2300:00:27
42 2756FRAN ALCAIDE CARMONARIPOLLET UNIO ATLETICAV2M00:58:593300:17:305000:32:1737.1700:49:472500:09:1200:00:5000:00:35
43 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:58:593800:17:353600:32:0637.3800:49:413500:09:1800:00:3200:00:29
44 569DAVID ORPI FERNANDEZTRANSTRIATLONV1M00:59:056700:17:582500:31:4037.8900:49:385200:09:2700:00:2300:00:25
45 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M00:59:095300:17:423400:32:0437.4200:49:464300:09:2300:00:3200:00:30
46 714SANTI SANCHEZ ALMAZANOPTIMS CLUB TRIATLOV2M00:59:118100:18:141800:31:3138.0800:49:455000:09:2600:00:2900:00:28
47 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOV1M00:59:124400:17:373200:32:0237.4600:49:396300:09:3300:00:3200:00:24
48 2327PEDRO MONTES NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:59:156400:17:483000:31:5937.5200:49:475300:09:2800:00:3900:00:30
49 2430JUAN PEDRO GROULT ROCATRI+9 EL MASNOUV2M00:59:155200:17:413100:32:0037.5000:49:416400:09:3400:00:2800:00:30
50 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZANC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:59:184300:17:375100:32:1737.1700:49:544600:09:2400:00:4300:00:34
51 3226MARC BARRANCO PONSCLUB ATLETISME OLESAABM00:59:229200:18:301400:31:0438.6300:49:348400:09:4800:00:1900:00:25
52 4896ADRIA DALMAU GOMEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:267000:17:594300:32:1037.3100:50:093200:09:1700:00:3400:00:25
53 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM00:59:285100:17:414200:32:0937.3300:49:507100:09:3800:00:3400:00:31
54 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM00:59:304900:17:394700:32:1337.2500:49:526900:09:3800:00:0000:00:00
55 4716JUAN MANUEL SANCHEZ GENDRITRIATLETES SOLIDARISV1M00:59:391200:16:327700:33:2235.9600:49:547900:09:4500:00:5500:00:45
56 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM00:59:421000:16:307600:33:2135.9800:49:519000:09:5100:00:2500:00:42
57 4919ALBERT PLANAS MARTINEZESSENCIAL TRIATLOV1M00:59:504500:17:376300:32:4136.7200:50:185900:09:3200:00:4800:00:27
58 4142ZEUS PEREZ LINEROESSENCIAL TRIATLOABM00:59:50000:00:00000:00:000.0000:50:323300:09:1800:00:0000:00:33
59 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM00:59:524600:17:383900:32:0837.3400:49:4610900:10:0600:00:2900:00:33
60 4183FERNANDO PASCUAL MOYAC.N. TERRASSAABM00:59:548000:18:124900:32:1537.2100:50:275100:09:2700:00:5500:00:49
61 2895TONI MANCHÓN GONZÁLEZESSENCIAL TRIATLOV1M00:59:545600:17:446100:32:3936.7500:50:235700:09:3100:00:4700:00:40
62 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:00:025900:17:467300:33:0836.2200:50:542000:09:0800:00:2700:00:24
63 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:00:035000:17:404000:32:0837.3400:49:4812700:10:1500:00:4200:00:29
64 4710MARIO ARANDA GOMEZGAVA TRIATLOABM01:00:053400:17:336800:32:5436.4700:50:277000:09:3800:00:5400:00:42
65 8040JOSE MANUEL RODRÍGUEZ PETLLICENCIA DE DIAABM01:00:065500:17:446700:32:5336.4900:50:375500:09:2900:00:4000:00:29
66 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:00:147900:18:125900:32:3136.9000:50:435800:09:3100:00:4700:00:34
67 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM01:00:236200:17:477500:33:1236.1400:50:594400:09:2400:00:3100:00:36
68 2730JAVIER VAREA RUSOC.E.E. SANT GERVASIABM01:00:268500:18:185400:32:2037.1100:50:388300:09:4800:00:4000:00:31
69 1753ALAN SALVADOR RODRIGUEZINDEPENDIENTEABM01:00:308800:18:245200:32:1837.1500:50:428500:09:4800:00:3800:00:32
70 8051MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOTRITRAIN4YOU O2-CABBERTYABM01:00:3110100:18:502300:31:4037.8900:50:3010000:10:0100:00:2400:00:25
71 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:00:348700:18:244400:32:1037.3100:50:349900:10:0000:00:3700:00:25
72 4647ADRIA BARO BIOSCAABSOLUT SPORTSUB23M01:00:396900:17:596600:32:5136.5300:50:508700:09:4900:00:2900:00:36
73 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONCDM01:00:418300:18:172800:31:5737.5600:50:1414300:10:2700:00:2200:00:24
74 4042MARTI PASTOR GALTESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:00:434000:17:367900:33:2735.8700:51:037300:09:4000:00:3900:00:30
75 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:00:589700:18:482700:31:4337.8300:50:3114400:10:2700:00:2600:00:29
76 4073POL ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:01:169000:18:276200:32:4036.7300:51:0711500:10:0900:00:3200:00:46
77 4110ALEX CATALAN RAMIREZC.N. TERRASSAJNM01:02:036500:17:5112300:34:3634.6800:52:276600:09:3600:00:3500:00:39
78 8011IVAN ESCUDERO SANCHEZLLICENCIA DE DIACDM01:02:047600:18:0611900:34:3434.7200:52:404500:09:2400:00:2200:00:20
79 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM01:02:078900:18:259500:33:5935.3100:52:247400:09:4300:00:5000:00:34
80 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M01:02:088200:18:149100:33:5735.3500:52:119600:09:5700:00:4600:00:36
81 1064JORDI PUIGDOLLERS NABAUTRIDIRV1M01:02:138400:18:179800:34:0335.2400:52:209200:09:5300:00:5000:00:31
82 4639JUAN ANTONIO BERDÚN ORTIZESSENCIAL TRIATLOV1M01:02:297800:18:1112800:34:4534.5300:52:566000:09:3300:01:0900:00:36
83 5988XAVIER LÓPEZ ALONSOASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:02:31000:00:00000:00:000.0000:52:556700:09:3600:00:0000:00:00
84 4980ELIAS FLORES DUQUEINDEPENDIENTEV1M01:02:339100:18:2711200:34:2234.9200:52:497800:09:4400:00:5100:00:28
85 4460ALEX PONS SOLEW3TRIBCNV1M01:02:364200:17:3714800:35:1933.9800:52:567200:09:4000:01:1400:01:05
86 4705JOSE ANTONIO NUÑEZVILADECANS TRIATLOV1M01:02:387400:18:0512900:34:4834.4800:52:538000:09:4500:01:1400:00:30
87 4713AITOR NOVEILLO OTONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:02:406000:17:4714700:35:1634.0300:53:036800:09:3700:00:5700:00:40
88 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMSUB23M01:02:4511000:18:567400:33:0936.2000:52:0515200:10:4000:00:2500:00:23
89 7018JOSE PUERTA LUNALLICENCIA DE DIAV1M01:02:484700:17:3915900:35:5033.4900:53:293800:09:1900:01:3000:01:03
90 8048ANDRES GUERRERO SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:02:48000:00:00000:00:000.0000:52:559100:09:5300:00:0000:00:30
91 3013ROBERT GIMENEZ SANZTRANSTRIATLONABM01:02:529500:18:3711700:34:2934.8000:53:068100:09:4600:00:3900:00:00
92 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM01:02:5410900:18:5610800:34:1535.0400:53:117700:09:4300:00:4200:00:00
93 8002DANIEL MANJÓN MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:02:5511800:19:038300:33:4235.6100:52:4511600:10:1000:00:2600:00:23
94 4246DAVID RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLACDM01:02:558600:18:2311400:34:2234.9200:52:4511700:10:1000:00:2900:00:33
95 4323DANIEL DE LA TORRE FELGUEABSOLUT SPORTJNM01:02:5512400:19:158400:33:4435.5700:52:599400:09:5600:00:3000:00:36
96 5296MIGUEL PEREZ NOGUERASESSENCIAL TRIATLOABM01:02:57000:00:00000:00:000.0000:52:4612400:10:1100:00:0000:00:27
97 4551VICTOR FERRANDO SALARICHGAVA TRIATLOCDM01:03:0210400:18:539400:33:5935.3100:52:5211900:10:1000:00:2200:00:30
98 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:03:029900:18:498000:33:2935.8400:52:1815800:10:4400:00:3300:00:33
99 3319OSCAR JIMENEZ GALLEGOC.E. VILA OLIMPICAABM01:03:0210800:18:5510300:34:0835.1600:53:039700:09:5900:00:4000:00:00
100 2244ENRIQUE JAVIER GARCIA MUZC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:03:037500:18:0515700:35:3333.7600:53:384800:09:2500:01:4000:00:00
101 4696SANTIAGO ARGAÑARAZ FERNANC.E. RAYOTEAMV1M01:03:0910000:18:4910700:34:1135.1000:53:0011400:10:0900:00:4600:00:38
102 2344ALEJANDRO SANCHEZ LIMONC.E. VILA OLIMPICAABM01:03:1711700:19:039900:34:0535.2100:53:0811300:10:0900:00:3600:00:00
103 3873HARTMANN ESTRUCH GAYC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:03:196800:17:5816200:35:5933.3500:53:574000:09:2200:01:2200:00:00
104 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM01:03:209400:18:3211500:34:2834.8200:53:0013300:10:2000:00:2600:00:38
105 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:03:2512700:19:168800:33:5335.4200:53:0912800:10:1600:00:2800:00:00
106 2709ALONSO GARCIA MARTINL3SCOLA SANT JUSTCDM01:03:2611300:19:0110900:34:1535.0400:53:1612000:10:1000:00:3100:00:50
107 4168ANDREU DICHÓS MUÑOZINDEPENDIENTEABM01:03:407700:18:0814400:35:1134.1100:53:1913500:10:2100:00:3800:00:52
108 3381JUAN PABLO VALLE GARCIAVILADECANS TRIATLOV1M01:03:5711100:18:5714000:35:0534.2000:54:029300:09:5500:00:4400:00:00
109 8029CARLES REDONDOLLICENCIA DE DIAV1M01:04:139600:18:4216000:35:5833.3600:54:406100:09:3300:01:0500:00:00
110 5476DAVID MOLINA SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:04:1312900:19:1712400:34:3734.6700:53:5413100:10:1900:00:4000:00:00
111 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MINORISACDM01:04:1416300:20:069200:33:5735.3500:54:0312200:10:1100:00:3500:00:00
112 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESV1M01:04:1613200:19:2812600:34:4334.5700:54:1110700:10:0500:00:5500:00:00
113 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:04:1716500:20:109600:34:0035.2900:54:1011000:10:0700:00:3500:00:00
114 8008GUILLAUME LOISEAULLICENCIA DE DIAABM01:04:2011900:19:0314600:35:1334.0700:54:1610600:10:0400:00:5600:00:00
115 350JOAN MONTEJO CUNILLERASTRIATLO PALLEJAV1M01:04:2515400:19:5811600:34:2834.8200:54:269800:09:5900:00:4200:00:00
116 4552HECTOR NAVARRO GRANADOSVILADECANS TRIATLOSUB23M01:04:2613000:19:1914500:35:1134.1100:54:309500:09:5600:00:5000:00:00
117 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:04:2811600:19:0215000:35:2333.9100:54:2510400:10:0300:00:4100:00:00
118 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD OJEINDEPENDIENTEV1M01:04:3013600:19:3911800:34:3234.7500:54:1112900:10:1900:00:4700:00:00
119 1357LUIS NUÑEZ PINEDAW3TRIBCNV1M01:04:3010700:18:5415200:35:2533.8800:54:1912100:10:1100:01:1800:00:00
120 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV2M01:04:3114000:19:4212700:34:4534.5300:54:2710500:10:0400:00:5600:00:00
121 2360LUIS ALBERTO SEVILLA HERVCLUB ATLETISME OLESAABM01:04:3310200:18:5115500:35:3133.7900:54:2212300:10:1100:01:1900:00:00
122 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M01:04:3413100:19:2313300:34:5734.3300:54:2012600:10:1400:00:5200:00:00
123 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:04:3516600:20:119000:33:5735.3500:54:0814200:10:2700:00:3100:00:00
124 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:04:3812300:19:1513200:34:5734.3300:54:1214100:10:2600:00:4100:00:00
125 4086ERNESTO PÉREZ CATALANCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:4214300:19:4412200:34:3534.7000:54:1913600:10:2300:00:4000:00:00
126 3981GERARD COMIS LOZANOC.E.T. DISTANCEABM01:04:4313800:19:4011300:34:2234.9200:54:0215400:10:4100:00:4300:00:00
127 119JUANJO GALLARDO GONZALEZGAVA TRIATLOV2M01:04:4514200:19:438700:33:4835.5000:53:3118700:11:1400:00:2800:00:00
128 680JOSÉ ANTONIO GALLARDO PÁMW3TRIBCNV2M01:04:4614500:19:4912500:34:3734.6700:54:2613200:10:2000:00:5800:00:00
129 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:04:4816700:20:159300:33:5835.3300:54:1314900:10:3500:00:5200:00:00
130 2235SERGI BUYOLO FREITASC.E. NO TE PARESV1M01:04:5012500:19:1614100:35:0534.2000:54:2114600:10:2900:00:4200:00:00
131 3502IVAN TIZON TRAGACETETRANSTRIATLONV1M01:04:5316100:20:058900:33:5735.3500:54:0216300:10:5100:00:3100:00:00
132 8020DAVID MONTERO POYATOLLICENCIA DE DIAV1M01:04:5416200:20:0610500:34:0835.1600:54:1415300:10:4000:00:5500:00:00
133 4383ADRIA PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:04:5611400:19:0215300:35:2633.8700:54:2814500:10:2800:00:2100:00:00
134 4774DAVID BARRANCO SANCHEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:04:5916400:20:0610000:34:0535.2100:54:1116000:10:4800:00:5300:00:00
135 8004XAVIER ANGUELA MARTINEZLLICENCIA DE DIAV2M01:05:0714800:19:5613400:34:5734.3300:54:5312500:10:1400:00:5700:00:00
136 2562DAVID QUIRANT RECORTRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:05:0812200:19:1215100:35:2433.9000:54:3614700:10:3200:00:5600:00:00
137 7020AITOR LAFUENTE BENEJAMLLICENCIA DE DIAABM01:05:1613300:19:326000:32:3236.8900:52:0426700:13:1200:00:2200:00:34
138 4527PAU SOLANO GOMEZCLUB TRITRAININGABM01:05:1915300:19:5811000:34:1735.0000:54:1517900:11:0400:00:4300:00:00
139 8015LLUIS ARMENGOL DULCETLLICENCIA DE DIAV1M01:05:2214400:19:4813100:34:5034.4500:54:3815900:10:4400:00:5500:00:00
140 1165MANUEL RIVERA PEREZC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:05:2517400:20:358500:33:4635.5400:54:2117700:11:0400:00:2800:00:00
141 4684MARC SANGES PRADASC.E. RAYOTEAMCDM01:05:2612000:19:0515800:35:4433.5800:54:4915000:10:3700:00:3800:00:00
142 4617JORDI APARICIO CORBELLAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:05:2715600:19:5914300:35:0834.1600:55:0713400:10:2000:01:0500:00:00
143 2687MARC MAS RABIONETINDEPENDIENTEABM01:05:3017100:20:298100:33:3135.8000:54:0019700:11:3000:00:4000:00:00
144 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:4414600:19:5213000:34:5034.4500:54:4217500:11:0200:01:0000:00:00
145 1262ANGEL CANO AUÑONPRAT TRIATLO 1994ABM01:05:4615000:19:5713500:34:5934.3000:54:5616100:10:5000:00:4400:00:00
146 932JONATAN NIETO JIMENEZ C.E. TRIATLO PICORNELLABM01:06:0017500:20:357800:33:2435.9300:53:5922400:12:0100:00:3000:00:00
147 8038IGNASI LLOP RAFALESLLICENCIA DE DIAABM01:06:0213400:19:3317500:36:3832.7600:56:118900:09:5100:00:5500:00:00
148 7019DANIEL SÁNCHEZ DELGADOLLICENCIA DE DIAABM01:06:0910300:18:5216900:36:2432.9700:55:1616600:10:5300:01:0400:00:00
149 8021EDUARDO ALARCÓN FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:06:2313900:19:4215400:35:2733.8500:55:0918800:11:1400:01:1500:00:00
150 4100LUCAS ARJONA HERNANDEZL3SCOLA SANT JUSTCDM01:06:2411200:19:0116700:36:1533.1000:55:1618300:11:0800:00:2900:00:00
151 3339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDC.E. NO TE PARESABM01:06:3020000:21:2110100:34:0535.2100:55:2617800:11:0400:00:4700:00:00
152 3064CARLOS VERANO GONZALEZABSOLUT SPORTV1M01:06:572900:17:1422900:40:2229.7300:57:363900:09:2100:00:5800:00:46
153 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M01:07:0017600:20:3613600:35:0134.2700:55:3718900:11:2300:01:1500:00:00
154 4649FRANCISCO J. CAMERO CAMPACEMEV1M01:07:0114100:19:4316800:36:2133.0100:56:0417100:10:5700:00:5700:00:00
155 4064FERRAN PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:07:1314700:19:5213800:35:0234.2500:54:5423900:12:1900:00:3000:00:00
156 1343BERNAT TERMES COLLTRIATLO PALLEJAABM01:07:2719600:21:1212100:34:3534.7000:55:4720500:11:4000:00:2500:00:00
157 3300ASIER PARDO IGLESIASCLUB NATACIO SITGESJNM01:07:4210600:18:5420400:38:4530.9700:57:3910300:10:0300:01:0600:00:57
158 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:07:434100:17:3722800:40:1629.8000:57:538800:09:5000:00:5800:00:53
159 2714ALVARO VISCARRI PARDOL3SCOLA SANT JUSTCDM01:07:4411500:19:0217200:36:3132.8600:55:3323000:12:1100:00:3400:00:00
160 2432MARCOS LOPEZ TOLEDOPRAT TRIATLO 1994V1M01:07:5113700:19:3918700:37:3032.0000:57:0915500:10:4200:00:5700:00:50
161 2111DANIEL FERNANDEZ LUNAVILADECANS TRIATLOABM01:08:0118900:21:0117400:36:3632.7900:57:3713800:10:2400:01:1200:01:09
162 4648JUAN ANTONIO ROSA MARTINGAVA TRIATLOV2M01:08:0315100:19:5718300:37:2732.0400:57:2415100:10:3900:01:3800:00:00
163 2734NIL IBAÑEZ PINAL3SCOLA SANT JUSTCDM01:08:1615700:19:5918200:37:2532.0700:57:2416500:10:5200:00:3700:00:38
164 4804DAVID NOGUERA SANFELICESC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:08:1713500:19:3519800:38:3431.1100:58:0911200:10:0800:01:5100:01:22
165 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M01:08:1818600:20:5816500:36:1233.1500:57:1018200:11:0800:01:0000:00:49
166 2521JUAN JOSE PALMERO TINOCOGAVA TRIATLOABM01:08:3120100:21:2116400:36:0833.2100:57:2917600:11:0200:00:4500:00:43
167 8031JOSEP LLUIS SALA MARTINEZLLICENCIA DE DIAV2M01:08:3116800:20:2118000:37:1932.1600:57:4016200:10:5100:01:1100:00:47
168 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:08:3820700:21:3715600:35:3333.7600:57:1019500:11:2800:00:5000:00:43
169 8014GIOVANNI VARGAS RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1M01:08:409800:18:4922200:39:5030.1300:58:3910100:10:0100:01:2400:01:33
170 8052PABLO MATEU ARCECLUB DEPORTIVO ENESPORTV1M01:08:4319000:21:0117100:36:2932.8900:57:3018500:11:1300:01:0700:01:07
171 7013JJOAN AGUADE I LLORCALLICENCIA DE DIAV2M01:08:4917700:20:3918800:37:4631.7700:58:2513900:10:2400:01:2300:00:53
172 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:08:5423400:22:468600:33:4635.5400:56:3224300:12:2200:00:5800:00:00
173 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL DEMPORDAV2M01:09:0917000:20:2617800:37:1332.2400:57:3919800:11:3000:01:0700:00:48
174 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M01:09:1018100:20:5518100:37:2032.1400:58:1516700:10:5500:01:3200:00:44
175 4800PABLO GÓMEZ SÁNCHEZVILADECANS TRIATLOV1M01:09:1321900:22:1213700:35:0234.2500:57:1422200:11:5900:00:5400:00:47
176 5566CARLOS REGUEIRA DE LA IGLINDEPENDIENTEABM01:09:1918500:20:5816100:35:5833.3600:56:5624500:12:2300:00:3300:00:59
177 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:09:36000:00:00000:00:000.0000:59:3010800:10:0600:00:0000:00:48
178 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:09:3918000:20:4319200:37:5731.6200:58:4017300:10:5900:01:0800:01:12
179 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:09:3921600:22:0614900:35:2133.9500:57:2723100:12:1200:01:0400:01:04
180 8006JAVIER MARTOSLLICENCIA DE DIAV2M01:09:4414900:19:5620700:38:4730.9400:58:4317400:11:0100:01:5300:01:25
181 4563KILIAN ZURERA VIZUETEGAVA TRIATLOCDM01:09:4618800:21:0017600:36:4632.6400:57:4622300:12:0000:00:4800:00:46
182 4074DANI SOBRAL TIRADOINDEPENDIENTEABM01:10:0823000:22:3813900:35:0334.2400:57:4124700:12:2700:01:0100:01:00
183 451ALFONS BLAS SANCHEZC.E. VILA OLIMPICAV1M01:10:1423800:22:5314200:35:0534.2000:57:5823500:12:1600:00:2700:00:48
184 4614XAVIER SÁNCHEZ PÉREZCLUB NATACIO SITGESV2M01:10:1612100:19:0823200:40:4929.4000:59:5713000:10:1900:00:5400:00:34
185 1957FERNANDO GOMEZ RODRIGUEZCLUB NATACIO SITGESABM01:10:2120800:21:3917300:36:3532.8000:58:1422800:12:0700:00:4000:00:42
186 3983JAVIER BAQUEDANO LOPEZPRAT TRIATLO 1994V1M01:10:3316900:20:2421700:39:4430.2001:00:0814000:10:2500:01:3200:02:05
187 7001MARIO SACO RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:10:3521700:22:1016300:36:0533.2600:58:1524100:12:2000:00:0000:00:00
188 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:10:5220500:21:3319500:38:1431.3900:59:4718000:11:0500:00:3800:00:31
189 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M01:11:1919200:21:0320800:38:4930.9100:59:5219200:11:2700:00:5100:00:38
190 8030VICTOR GRANADOS PARTIDALLICENCIA DE DIAABM01:11:2512600:19:1624400:41:4628.7301:01:0213700:10:2300:00:5600:01:04
191 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:11:3022300:22:2418400:37:2932.0100:59:5320400:11:3700:00:5500:00:45
192 8022ROMAIN VALLETLLICENCIA DE DIAV1M01:11:3119100:21:0220200:38:4131.0200:59:4321500:11:4800:00:3600:00:30
193 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀCLUB NATACIO SITGESV1M01:11:4319400:21:0521200:39:1130.6301:00:1619300:11:2700:00:4800:00:51
194 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M01:11:5622100:22:2018600:37:3032.0000:59:5022700:12:0600:00:2600:00:41
195 4699ALBERTO FERNANDEZ GAMEROC.E. NO TE PARESABM01:12:0020300:21:2321100:38:5730.8101:00:2020600:11:4000:00:5600:01:08
196 4576JUAN MANUEL HERRERA JIMENC.E. NO TE PARESV1M01:12:0420200:21:2221400:39:1830.5301:00:4019000:11:2400:01:0000:00:54
197 8041ISIDRO GARCÍA MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M01:12:1524100:22:5817700:37:0332.3901:00:0123300:12:1400:00:5000:00:44
198 8044SEBASTIÀ ROMAN I SABORITLLICENCIA DE DIAV2M01:12:2820400:21:3022100:39:4630.1801:01:1618400:11:1200:01:3800:01:21
199 375JOSEP NAVARRO GARCIACLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV3M01:12:2919500:21:0722000:39:4630.1801:00:5320200:11:3600:01:1400:01:26
200 574ARTURO SEPULVEDA BRAVOGAVA TRIATLOABM01:12:3019900:21:2022700:40:1329.8401:01:3317000:10:5700:00:5800:00:53
201 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:12:5322200:22:2219900:38:3431.1101:00:5621900:11:5700:00:3900:01:03
202 8032RUBÉN CARREÑO GUTIÉRREZ LLICENCIA DE DIASUB23M01:13:0117300:20:3423300:40:5129.3801:01:2520300:11:3600:00:3500:00:26
203 8019PAU PALOMAR VILALLICENCIA DE DIAABM01:13:0123900:22:5717900:37:1932.1601:00:1625700:12:4500:01:0400:01:05
204 8035RUBÉN QUESADA LÓPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:13:0522800:22:3520300:38:4330.9901:01:1821300:11:4700:01:0700:01:12
205 4720CARLOS MADERUELO LENOC.E. RAYOTEAMABM01:13:0522900:22:3521600:39:3530.3201:02:1016800:10:5500:00:4800:00:47
206 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM01:13:0921300:21:4519700:38:2931.1801:00:1426000:12:5500:00:3200:00:44
207 4717ANDRES FERNANDEZ LUQUEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:13:1223300:22:4219300:38:0931.4501:00:5124200:12:2100:01:1800:01:30
208 8017GERARD PLANTADALLICENCIA DE DIAV1M01:13:1721500:22:0421900:39:4530.1901:01:4919600:11:2800:01:0000:01:04
209 8007JOAN FERRANDO LÓPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:13:5119800:21:1423800:41:0329.2301:02:1720000:11:3400:01:2700:00:53
210 3066MANUEL MOLINA MARINPRAT TRIATLO 1994V1M01:13:5821100:21:4221800:39:4530.1901:01:2725200:12:3100:00:3500:00:38
211 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDIENTEV3M01:14:0522400:22:2621300:39:1730.5501:01:4324400:12:2200:00:4500:00:53
212 8023CARLOS CUNILLERAS NÚÑEZLLICENCIA DE DIAABM01:14:1121800:22:1222600:40:1229.8501:02:2421200:11:4700:01:2200:01:50
213 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M01:14:2825400:23:1921000:38:5230.8701:02:1123700:12:1700:00:5700:00:47
214 3310ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M01:15:0724800:23:0720500:38:4630.9501:01:5326900:13:1400:00:4300:00:36
215 3254PEDRO NIETO GUIJARROC.E. NO TE PARESABM01:15:1126400:24:2119400:38:1231.4101:02:3325400:12:3800:00:5900:00:53
216 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MINORISAV1M01:15:1917900:20:4125200:42:5727.9401:03:3820900:11:4100:01:2900:01:53
217 2735SERGI CRISTIN MARTINEZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:15:2923100:22:3918500:37:2932.0101:00:0828400:15:2100:01:0700:00:53
218 8009TONI SÁNCHEZ RDRÍGUEZLLICENCIA DE DIAV1M01:15:3822000:22:1923600:40:5929.2801:03:1824000:12:2000:00:5500:01:01
219 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV2M01:15:4026200:24:0919000:37:5431.6601:02:0327500:13:3700:00:4000:00:43
220 4708DAVID HERRÁEZ GUASCHPRAT TRIATLO 1994V1M01:16:0225900:23:4121500:39:2830.4101:03:0925900:12:5300:01:1400:01:19
221 8042ANTONI BARAHONA CARRASCOLLICENCIA DE DIAV1M01:16:2022700:22:3323100:40:3929.5201:03:1226400:13:0800:01:5400:01:28
222 7010JUAN MANUEL SALA GILLLICENCIA DE DIAABM01:17:4918400:20:5826700:45:1026.5701:06:0820700:11:4100:01:0400:01:00
223 8013SAÚL GONZÁLEZ DE LA ROSALLICENCIA DE DIAABM01:18:2924900:23:0825500:43:1927.7001:06:2722500:12:0200:00:5500:01:22
224 8028MARCOS SÁNCHEZ SALVDORLLICENCIA DE DIAV1M01:18:4225500:23:2725100:42:5727.9401:06:2423800:12:1800:01:3000:01:18
225 7025FABRICIO DA COSTA LLICENCIA DE DIAABM01:19:0324200:22:5926200:44:0027.2701:06:5922600:12:0400:01:3000:02:03
226 2519JORGE JURADO VIRGILIOGAVA TRIATLOV3M01:19:0424500:23:0625400:43:1727.7201:06:2325500:12:4100:01:1300:01:10
227 2257JAUME AMILL MIRALLESTRIDIRV2M01:19:1725100:23:0926100:43:5327.3501:07:0223400:12:1500:01:4800:01:57
228 8024OVIDIO PEREZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1M01:19:4925300:23:1626300:44:1627.1101:07:3223600:12:1700:01:4500:01:04
229 8025XAVIER VALERO LLICENCIA DE DIAV2M01:19:5724600:23:0726500:44:3726.9001:07:4423200:12:1300:01:1600:01:08
230 7015VÍCTOR GIMÉNEZ BAÑOSLLICENCIA DE DIAABM01:20:1523700:22:5124800:42:4528.0701:05:3628100:14:3900:01:1100:01:06
231 3686CARLOS IGNACIO CUVIELLA SGAVA TRIATLOV2M01:20:2726800:24:4224700:42:4428.0801:07:2626200:13:0100:00:5200:00:35
232 8033ANTONIO GENDRA HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:20:5626500:24:2124600:41:5828.5901:06:1928000:14:3700:01:0500:01:16
233 7012ERIC TALABARDONLLICENCIA DE DIAV1M01:22:0527000:25:1125600:43:2827.6101:08:3927200:13:2600:01:1800:01:35
234 8016JOSE MUÑOZ JIMÉNEZ LLICENCIA DE DIAV2M01:23:0025000:23:0927600:48:1024.9101:11:1920800:11:4100:02:0600:00:56
235 7016IVAN OÑATE PRUAÑOLLICENCIA DE DIAV1M01:25:1227600:26:3126600:45:0626.6101:11:3727300:13:3500:00:0000:00:00
236 8045PERE JAVIER PEREZ OLTRALLICENCIA DE DIAV2M01:25:4127400:26:2927200:45:4926.1901:12:1827100:13:2300:01:4800:01:45
237 8046TONI ARÉVALO MONTILLALLICENCIA DE DIAV2M01:25:5527500:26:3027300:45:5026.1801:12:2027400:13:3500:01:4000:01:36
238 8034BLAS GARCIA DEL TOROLLICENCIA DE DIAV2M01:26:2527100:25:3327100:45:4126.2701:11:1428300:15:1100:01:1800:01:02
239 8047IVAN PUERTO NAVARROLLICENCIA DE DIAV1M01:27:4127800:27:1726800:45:1626.5101:12:3328200:15:0800:00:5400:02:32
240 8010FRANCISCO OBISPO VALLECILLLICENCIA DE DIAV2M01:27:5327200:25:5727500:48:0724.9401:14:0427600:13:4900:01:2200:02:18
241 4661JUAN ROPERO ALBAC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M01:28:1326900:25:0027800:48:4324.6301:13:4327900:14:3000:00:4300:00:51
242 169JOAN ANDREU SANZ BARRANCOINDEPENDIENTEV1M01:37:0528000:27:3628200:51:5623.1101:19:3228800:17:3300:01:2500:01:41


NF 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:00:00000:16:06000:31:0338.6500:47:09000:00:0000:00:2500:00:25
NF 7023FRANCESC MUSTÉ ROIGLLICENCIA DE DIAV2M00:00:00000:23:38000:41:0729.1901:04:45000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4697MARCOS PEREZ GONZALEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:00:00000:20:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3500:00:00




NP 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M
NP 2710IVAN RUIZ MONJOCLUB PROAMABM
NP 4292TOMAS FULGUEIRA MAYANSINDEPENDIENTEV1M
NP 8043JORGE RODRÍGUEZ GARRIDOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8049FREDERIC ELIE NAHONLLICENCIA DE DIAV1M
NP 5778JAVIER RODRIGUEZ MILLANFLOR DE TRIATLOABM
NP 7002MAARTEN VAN DAMLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7004JASON BALLLLICENCIA DE DIAV2M
NP 7007ALEXANDRE DE ALCANTARA PELLICENCIA DE DIAV1M
NP 7021PAU FERNANDEZ BARRERALLICENCIA DE DIACDM
NP 7024OSCAR NEGRE MORENOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7026CRISTIAN FIGUEROA MORENOLLICENCIA DE DIAABM
NP 8026VÍCTOR CONRADO ANDIONLLICENCIA DE DIAABM
NP 8027GERARD ANJAUMÀ CHECALLICENCIA DE DIAV1M
NP 945JUAN JOSE ROBLES SANCHEZTRIATLO L´HOSPITALETABM
NP 2012ENRIQUE BOLON ESPANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M
NP 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM
NP 3703JORDI LARRUY GILABERTC.E. RAYOTEAMJNM
NP 3773FERRAN MARTINEZ CALVENTOSC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM
NP 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM
NP 4178MARTI CARRE PEREZCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 4239SERGI RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLACDM
NP 4491MARC ZNAIDA GONZALEZGAVA TRIATLOJNM
NP 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32