RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
322 291 288 3 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4040ABRIL ESTRADE MORAGL3SCOLA SANT JUSTCDF01:04:5115900:20:0010400:34:0835.1600:54:0815600:10:4300:00:2500:00:00
2 4141ARIADNA LOPEZ ESTEVL3SCOLA SANT JUSTCDF01:08:2919300:21:0316600:36:1333.1300:57:1618600:11:1300:00:2700:00:27
3 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL3SCOLA SANT JUSTCDF01:16:3526600:24:3620600:38:4630.9501:03:2226800:13:1300:00:2600:00:27
4 4068MARIA ROPERO ROMEROC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF01:17:3021400:22:0325700:43:2927.601:05:3222000:11:5800:00:4100:00:32
5 3231BERTA BRUGUERA LOPETRICBM-CALELLACDF01:17:3222500:22:2925900:43:3027.5901:05:5919900:11:3300:01:1300:00:57
6 3403JULIA NIETO ALONSOC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF01:27:1727900:27:1726000:43:5227.3601:11:0928700:16:0800:00:4400:01:06
7 4677ALBA TRULLOLS MALDOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:34:3428100:28:5128100:50:1823.8601:19:0928500:15:2500:00:0000:00:46
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:56:581600:16:49700:30:2239.5200:47:118200:09:4700:00:2500:00:23
2 4004MARC PEREZ FLORESL3SCOLA SANT JUSTCDM00:58:313000:17:165300:32:1937.1300:49:351100:08:5600:00:5400:00:25
3 2528MARC PUJADAS BUJALDGAVA TRIATLOCDM00:58:495800:17:452200:31:4037.8900:49:254700:09:2400:00:2200:00:20
4 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM00:59:524600:17:383900:32:0837.3400:49:4610900:10:0600:00:2900:00:33
5 3073ARNAU MONZONIS ADAMCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:00:035000:17:404000:32:0837.3400:49:4812700:10:1500:00:4200:00:29
6 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONCDM01:00:418300:18:172800:31:5737.5600:50:1414300:10:2700:00:2200:00:24
7 4042MARTI PASTOR GALTESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:00:434000:17:367900:33:2735.8700:51:037300:09:4000:00:3900:00:30
8 4073POL ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:01:169000:18:276200:32:4036.7300:51:0711500:10:0900:00:3200:00:46
9 4551VICTOR FERRANDO SALGAVA TRIATLOCDM01:03:0210400:18:539400:33:5935.3100:52:5211900:10:1000:00:2200:00:30
10 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM01:03:209400:18:3211500:34:2834.8200:53:0013300:10:2000:00:2600:00:38
11 2709ALONSO GARCIA MARTIL3SCOLA SANT JUSTCDM01:03:2611300:19:0110900:34:1535.0400:53:1612000:10:1000:00:3100:00:50
12 4207KEVIN MARFIL BOLADCLUB NATACIO MINORISACDM01:04:1416300:20:069200:33:5735.3500:54:0312200:10:1100:00:3500:00:00
13 4383ADRIA PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:04:5611400:19:0215300:35:2633.8700:54:2814500:10:2800:00:2100:00:00
14 4684MARC SANGES PRADASC.E. RAYOTEAMCDM01:05:2612000:19:0515800:35:4433.5800:54:4915000:10:3700:00:3800:00:00
15 4100LUCAS ARJONA HERNAL3SCOLA SANT JUSTCDM01:06:2411200:19:0116700:36:1533.100:55:1618300:11:0800:00:2900:00:00
16 4064FERRAN PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:07:1314700:19:5213800:35:0234.2500:54:5423900:12:1900:00:3000:00:00
17 2714ALVARO VISCARRI PARL3SCOLA SANT JUSTCDM01:07:4411500:19:0217200:36:3132.8600:55:3323000:12:1100:00:3400:00:00
18 2734NIL IBAÑEZ PINAL3SCOLA SANT JUSTCDM01:08:1615700:19:5918200:37:2532.0700:57:2416500:10:5200:00:3700:00:38
19 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:09:36000:00:00000:00:00000:59:3010800:10:0600:00:0000:00:48
20 4563KILIAN ZURERA VIZUEGAVA TRIATLOCDM01:09:4618800:21:0017600:36:4632.6400:57:4622300:12:0000:00:4800:00:46
21 4071ORIOL GUZMAN JIMENEC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:10:5220500:21:3319500:38:1431.3900:59:4718000:11:0500:00:3800:00:31
22 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM01:13:0921300:21:4519700:38:2931.1801:00:1426000:12:5500:00:3200:00:44
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:02:219300:18:3110200:34:0735.1700:52:387600:09:4300:00:2600:00:24
2 2968MARIONA CESARI ROVIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:12:0617800:20:3922300:39:5930.0101:00:3819400:11:2800:00:2500:00:37
3 6110CLARA PESO DOMINGUEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:14:4624400:23:0520000:38:3831.0601:01:4326300:13:0300:00:2800:00:28
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3338NIL RAMADA MUÑOZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNM00:56:322100:17:01400:30:0139.9800:47:025600:09:3000:00:2100:00:17
2 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:57:13900:16:293300:32:0437.4200:48:33300:08:4000:00:2700:00:22
3 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:58:573500:17:333800:32:0737.3600:49:402900:09:1700:00:2400:00:28
4 5627MARTI MONFERRER BARCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM00:59:285100:17:414200:32:0937.3300:49:507100:09:3800:00:3400:00:31
5 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:00:025900:17:467300:33:0836.2200:50:542000:09:0800:00:2700:00:24
6 3173MARC DONIGA MARTINEC.N. SABADELLJNM01:00:236200:17:477500:33:1236.1400:50:594400:09:2400:00:3100:00:36
7 4110ALEX CATALAN RAMIREC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:02:036500:17:5112300:34:3634.6800:52:276600:09:3600:00:3500:00:39
8 8011IVAN ESCUDERO SANCHLLICENCIA DE DIACDM01:02:047600:18:0611900:34:3434.7200:52:404500:09:2400:00:2200:00:20
9 5988XAVIER LÓPEZ ALONSOASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:02:31000:00:00000:00:00000:52:556700:09:3600:00:0000:00:00
10 4246DAVID RAMIREZ GUILLTRICBM-CALELLACDM01:02:558600:18:2311400:34:2234.9200:52:4511700:10:1000:00:2900:00:33
11 4323DANIEL DE LA TORRE ABSOLUT SPORTJNM01:02:5512400:19:158400:33:4435.5700:52:599400:09:5600:00:3000:00:36
12 3300ASIER PARDO IGLESIACLUB NATACIO SITGESJNM01:07:4210600:18:5420400:38:4530.9700:57:3910300:10:0300:01:0600:00:57
13 4583JOAQUIN GABRIEL QUIASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:07:434100:17:3722800:40:1629.800:57:538800:09:5000:00:5800:00:53
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 77TXELL JARQUE PUJALSC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:00:196100:17:477000:32:5736.4200:50:446500:09:3500:00:2500:00:29
2 645ANA MARTINEZ ALONSOCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F01:03:0512800:19:178200:33:4035.6400:52:5711100:10:0800:00:3000:00:35
3 3553LAIA MARTIN MAGDALEGAVA TRIATLOSUB23F01:04:2115800:20:0010600:34:1135.100:54:1111800:10:1000:00:5100:00:00
4 4698PAULA GUERRERO RUSIC.N. SABADELLSUB23F01:11:2019700:21:1320100:38:4031.0300:59:5319100:11:2700:00:4700:00:36
5 4646MERITXELL FERNÁNDEABSOLUT SPORTABF01:16:2122600:22:3124000:41:2528.9701:03:5624600:12:2500:00:4100:00:47
6 7022IRENE LOPEZ MANUELLLICENCIA DE DIASUB23F01:20:4323200:22:4127000:45:3426.3401:08:1524800:12:2800:01:0200:01:27
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 785ROGER MANYA VALENZUASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:53:46200:15:46100:29:4240.400:45:28100:08:1800:00:1900:00:23
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:56:05100:15:461600:31:1438.4200:47:001900:09:0500:00:1700:00:17
3 277ORIOL BARBANY BOFILFLOR DE TRIATLOABM00:56:11300:16:061500:31:0538.6100:47:111600:09:0000:00:2400:00:24
4 3336JORDI GARCIA BERMUDGAVA TRIATLOSUB23M00:56:25800:16:26800:30:4139.1100:47:073600:09:1800:00:2100:00:20
5 5959ARNAU NAJERA SANTANC.E. NO TE PARESSUB23M00:58:383200:17:255600:32:2736.9800:49:52500:08:4600:00:4400:00:30
6 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESSUB23M00:59:095300:17:423400:32:0437.4200:49:464300:09:2300:00:3200:00:30
7 4647ADRIA BARO BIOSCAABSOLUT SPORTSUB23M01:00:396900:17:596600:32:5136.5300:50:508700:09:4900:00:2900:00:36
8 4713AITOR NOVEILLO OTONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:02:406000:17:4714700:35:1634.0300:53:036800:09:3700:00:5700:00:40
9 2191JORDI PINO CONTRERAC.E. RAYOTEAMSUB23M01:02:4511000:18:567400:33:0936.200:52:0515200:10:4000:00:2500:00:23
10 4552HECTOR NAVARRO GRANVILADECANS TRIATLOSUB23M01:04:2613000:19:1914500:35:1134.1100:54:309500:09:5600:00:5000:00:00
11 8032RUBÉN CARREÑO GUTIÉLLICENCIA DE DIASUB23M01:13:0117300:20:3423300:40:5129.3801:01:2520300:11:3600:00:3500:00:26
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4709PAULA LOPEZ CASTILLCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:02:5710500:18:549700:34:0135.2800:52:5510200:10:0200:00:2900:00:31
2 6043ALICIA CONDE LOPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:09:0017200:20:3018900:37:4731.7600:58:1715700:10:4300:01:1000:00:43
3 1793MONICA MONFORT ROCACLUB ATLETISME OLESAABF01:10:5418200:20:5620900:38:5130.8900:59:4718100:11:0700:00:5000:00:33
4 8039RAQUEL LLOP RAFALESLLICENCIA DE DIAABF01:17:3524300:23:0324900:42:4828.0401:05:5121100:11:4400:00:4900:00:45
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM00:56:18500:16:181200:30:5238.8800:47:102100:09:0800:00:2500:00:24
2 8003JOAQUIN CATALAN NUÑLLICENCIA DE DIAABM00:56:55600:16:191300:30:5338.8600:47:127500:09:4300:00:2000:00:27
3 4107ROGER GABARRO SOLEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM00:58:111300:16:416500:32:5136.5300:49:32200:08:3900:00:1900:00:24
4 2647FERRAN CONILLERA VIFLOR DE TRIATLOABM00:58:507100:17:591900:31:3238.0500:49:313700:09:1900:00:2600:00:24
5 2739YAGO PUIG HIDALGOVILADECANS TRIATLOABM00:58:527200:18:001700:31:2938.1200:49:294100:09:2300:00:3200:00:24
6 4534CARLOS CASTELLANO CCLUB TRIATLO SABADELLABM00:59:304900:17:394700:32:1337.2500:49:526900:09:3800:00:0000:00:00
7 4183FERNANDO PASCUAL MOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:59:548000:18:124900:32:1537.2100:50:275100:09:2700:00:5500:00:49
8 8051MIGUEL ANGEL FERNANTRITRAIN4YOU O2-CABBERTYABM01:00:3110100:18:502300:31:4037.8900:50:3010000:10:0100:00:2400:00:25
9 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHGAVA TRIATLOABM01:02:5410900:18:5610800:34:1535.0400:53:117700:09:4300:00:4200:00:00
10 2244ENRIQUE JAVIER GARCC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:03:037500:18:0515700:35:3333.7600:53:384800:09:2500:01:4000:00:00
11 2344ALEJANDRO SANCHEZ LC.E. VILA OLIMPICAABM01:03:1711700:19:039900:34:0535.2100:53:0811300:10:0900:00:3600:00:00
12 1013MIGUEL SANCHEZ RECHC.N. SABADELLABM01:04:2811600:19:0215000:35:2333.9100:54:2510400:10:0300:00:4100:00:00
13 7020AITOR LAFUENTE BENELLICENCIA DE DIAABM01:05:1613300:19:326000:32:3236.8900:52:0426700:13:1200:00:2200:00:34
14 4617JORDI APARICIO CORBFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:05:2715600:19:5914300:35:0834.1600:55:0713400:10:2000:01:0500:00:00
15 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:4414600:19:5213000:34:5034.4500:54:4217500:11:0200:01:0000:00:00
16 8038IGNASI LLOP RAFALESLLICENCIA DE DIAABM01:06:0213400:19:3317500:36:3832.7600:56:118900:09:5100:00:5500:00:00
17 3339SERGIO DE GRACIA MAC.E. NO TE PARESABM01:06:3020000:21:2110100:34:0535.2100:55:2617800:11:0400:00:4700:00:00
18 1343BERNAT TERMES COLLTRIATLO PALLEJAABM01:07:2719600:21:1212100:34:3534.700:55:4720500:11:4000:00:2500:00:00
19 2111DANIEL FERNANDEZ LUVILADECANS TRIATLOABM01:08:0118900:21:0117400:36:3632.7900:57:3713800:10:2400:01:1200:01:09
20 574ARTURO SEPULVEDA BRGAVA TRIATLOABM01:12:3019900:21:2022700:40:1329.8401:01:3317000:10:5700:00:5800:00:53
21 7025FABRICIO DA COSTA LLICENCIA DE DIAABM01:19:0324200:22:5926200:44:0027.2701:06:5922600:12:0400:01:3000:02:03
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4033NIKNAZ FAZELI HOKMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:09:4120900:21:3917000:36:2732.9200:58:0620100:11:3500:01:2600:00:51
2 6277ARANZAZU DE LAMO VAGAVA TRIATLOABF01:12:3015200:19:5824100:41:3628.8501:01:3416900:10:5600:00:4500:00:39
3 1943ALBA GRACIA PAÑELLACLUB NATACIO SITGESABF01:12:3423600:22:5119100:37:5531.6501:00:4621400:11:4800:00:4100:00:37
4 7005GABRIELA PAIZLLICENCIA DE DIAABF01:18:36000:00:00000:00:00001:06:3722100:11:5900:00:0000:01:04
5 8036LAURA SÁNCHEZ NAVALLICENCIA DE DIAABF01:18:5625800:23:3925000:42:4828.0401:06:2724900:12:2900:01:2000:00:55
6 3487MERITXELL LARRED FEC.E. CERDANYOLA A.T.ABF01:25:5827300:26:2026900:45:1826.4901:11:3827800:14:2000:01:1800:01:39
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5593ADRIA NAVARRO PUIGDFLOR DE TRIATLOABM00:56:12700:16:191100:30:5138.900:47:101800:09:0200:00:1800:00:23
2 1580ANTOLI FAURIA TORREC.E.T. DISTANCEABM00:56:242600:17:06200:29:5540.1100:47:014200:09:2300:00:2300:00:22
3 1156VICTOR ROJAS CERVELC.E. TRIATLO PICORNELLABM00:58:441700:16:516900:32:5736.4200:49:481000:08:5600:00:2800:00:30
4 3226MARC BARRANCO PONSCLUB ATLETISME OLESAABM00:59:229200:18:301400:31:0438.6300:49:348400:09:4800:00:1900:00:25
5 4896ADRIA DALMAU GOMEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:267000:17:594300:32:1037.3100:50:093200:09:1700:00:3400:00:25
6 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM00:59:421000:16:307600:33:2135.9800:49:519000:09:5100:00:2500:00:42
7 4142ZEUS PEREZ LINEROESSENCIAL TRIATLOABM00:59:50000:00:00000:00:00000:50:323300:09:1800:00:0000:00:33
8 1142FRANCESC MENOR DURACLUB TRIATLO SABADELLABM01:00:147900:18:125900:32:3136.900:50:435800:09:3100:00:4700:00:34
9 3319OSCAR JIMENEZ GALLEC.E. VILA OLIMPICAABM01:03:0210800:18:5510300:34:0835.1600:53:039700:09:5900:00:4000:00:00
10 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:03:029900:18:498000:33:2935.8400:52:1815800:10:4400:00:3300:00:33
11 8008GUILLAUME LOISEAULLICENCIA DE DIAABM01:04:2011900:19:0314600:35:1334.0700:54:1610600:10:0400:00:5600:00:00
12 2360LUIS ALBERTO SEVILLCLUB ATLETISME OLESAABM01:04:3310200:18:5115500:35:3133.7900:54:2212300:10:1100:01:1900:00:00
13 4086ERNESTO PÉREZ CATALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:4214300:19:4412200:34:3534.700:54:1913600:10:2300:00:4000:00:00
14 3981GERARD COMIS LOZANOC.E.T. DISTANCEABM01:04:4313800:19:4011300:34:2234.9200:54:0215400:10:4100:00:4300:00:00
15 4527PAU SOLANO GOMEZCLUB TRITRAININGABM01:05:1915300:19:5811000:34:173500:54:1517900:11:0400:00:4300:00:00
16 2687MARC MAS RABIONETINDEPENDIENTEABM01:05:3017100:20:298100:33:3135.800:54:0019700:11:3000:00:4000:00:00
17 7019DANIEL SÁNCHEZ DELGLLICENCIA DE DIAABM01:06:0910300:18:5216900:36:2432.9700:55:1616600:10:5300:01:0400:00:00
18 8021EDUARDO ALARCÓN FERLLICENCIA DE DIAABM01:06:2313900:19:4215400:35:2733.8500:55:0918800:11:1400:01:1500:00:00
19 5566CARLOS REGUEIRA DE INDEPENDIENTEABM01:09:1918500:20:5816100:35:5833.3600:56:5624500:12:2300:00:3300:00:59
20 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:09:3918000:20:4319200:37:5731.6200:58:4017300:10:5900:01:0800:01:12
21 4074DANI SOBRAL TIRADOINDEPENDIENTEABM01:10:0823000:22:3813900:35:0334.2400:57:4124700:12:2700:01:0100:01:00
22 8030VICTOR GRANADOS PARLLICENCIA DE DIAABM01:11:2512600:19:1624400:41:4628.7301:01:0213700:10:2300:00:5600:01:04
23 8023CARLOS CUNILLERAS NLLICENCIA DE DIAABM01:14:1121800:22:1222600:40:1229.8501:02:2421200:11:4700:01:2200:01:50
24 3254PEDRO NIETO GUIJARRC.E. NO TE PARESABM01:15:1126400:24:2119400:38:1231.4101:02:3325400:12:3800:00:5900:00:53
25 8013SAÚL GONZÁLEZ DE LALLICENCIA DE DIAABM01:18:2924900:23:0825500:43:1927.701:06:2722500:12:0200:00:5500:01:22
26 7015VÍCTOR GIMÉNEZ BAÑOLLICENCIA DE DIAABM01:20:1523700:22:5124800:42:4528.0701:05:3628100:14:3900:01:1100:01:06
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4574ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:01:546300:17:4811100:34:173500:52:058600:09:4900:00:4800:00:26
2 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:11:2215500:19:5919600:38:1531.3700:58:1426500:13:0800:00:4700:00:56
3 6163PATRICIA CAPAPEY MACLUB NATACIO SITGESABF01:12:0218700:21:0022500:40:1129.8601:01:1116400:10:5100:00:3600:00:32
4 4041CAROLINA APARICIO CCLUB TRIATLO SABADELLABF01:16:2724000:22:5823700:40:5929.2801:03:5725100:12:3000:01:0100:01:03
5 8012SONIA VALVERDE JOSELLICENCIA DE DIAABF01:27:1726700:24:3827900:49:2224.3101:14:0027000:13:1700:01:0800:01:38
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 976ALBERT JIMENEZ GARC.N. MATAROABM00:56:151100:16:311000:30:4738.9800:47:181300:08:5700:00:2400:00:29
2 340RICHARD CALLE MARTIC.E.T. DISTANCEABM00:56:222200:17:04300:30:004000:47:043400:09:1800:00:2700:00:21
3 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:56:352300:17:05500:30:0439.9100:47:094900:09:2600:00:3900:00:25
4 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:58:213100:17:174500:32:1237.2700:49:29800:08:5200:00:2500:00:23
5 362RODRIGO CARRIL MORACLUB NATACIO SITGESABM00:58:371800:16:536400:32:4836.5900:49:411200:08:5600:00:4200:00:27
6 3808VICTOR LANGREO CERDTRIATLO LHOSPITALETABM00:58:476600:17:572400:31:4037.8900:49:372200:09:1000:00:2900:00:26
7 363ALEXANDRE ZANUY FANC.E.T. DISTANCEABM00:58:542700:17:074800:32:1437.2300:49:216200:09:3300:00:3300:00:26
8 8037MARCOS GARCIA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM00:58:541500:16:487200:33:0536.2700:49:531700:09:0100:00:2800:00:32
9 1627JAVIER CARVAJAL PICC.E. RAYOTEAMABM00:58:563600:17:353700:32:0737.3600:49:422600:09:1400:00:2900:00:26
10 1019SIMON FASIELLOC.E. RAYOTEAMABM00:58:583700:17:354100:32:0937.3300:49:442700:09:1400:00:2300:00:27
11 4710MARIO ARANDA GOMEZGAVA TRIATLOABM01:00:053400:17:336800:32:5436.4700:50:277000:09:3800:00:5400:00:42
12 8040JOSE MANUEL RODRÍGULLICENCIA DE DIAABM01:00:065500:17:446700:32:5336.4900:50:375500:09:2900:00:4000:00:29
13 2730JAVIER VAREA RUSOC.E.E. SANT GERVASIABM01:00:268500:18:185400:32:2037.1100:50:388300:09:4800:00:4000:00:31
14 1753ALAN SALVADOR RODRIINDEPENDIENTEABM01:00:308800:18:245200:32:1837.1500:50:428500:09:4800:00:3800:00:32
15 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:00:348700:18:244400:32:1037.3100:50:349900:10:0000:00:3700:00:25
16 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM01:02:078900:18:259500:33:5935.3100:52:247400:09:4300:00:5000:00:34
17 8048ANDRES GUERRERO SANLLICENCIA DE DIAABM01:02:48000:00:00000:00:00000:52:559100:09:5300:00:0000:00:30
18 3013ROBERT GIMENEZ SANZTRANSTRIATLONABM01:02:529500:18:3711700:34:2934.800:53:068100:09:4600:00:3900:00:00
19 8002DANIEL MANJÓN MARTILLICENCIA DE DIAABM01:02:5511800:19:038300:33:4235.6100:52:4511600:10:1000:00:2600:00:23
20 5296MIGUEL PEREZ NOGUERESSENCIAL TRIATLOABM01:02:57000:00:00000:00:00000:52:4612400:10:1100:00:0000:00:27
21 4168ANDREU DICHÓS MUÑOZINDEPENDIENTEABM01:03:407700:18:0814400:35:1134.1100:53:1913500:10:2100:00:3800:00:52
22 5476DAVID MOLINA SANCHEC.E. NO TE PARESABM01:04:1312900:19:1712400:34:3734.6700:53:5413100:10:1900:00:4000:00:00
23 2928FRANC LIRIA BERRUEZCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:04:3516600:20:119000:33:5735.3500:54:0814200:10:2700:00:3100:00:00
24 4774DAVID BARRANCO SANPRAT TRIATLO 1994ABM01:04:5916400:20:0610000:34:0535.2100:54:1116000:10:4800:00:5300:00:00
25 1165MANUEL RIVERA PEREZC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:05:2517400:20:358500:33:4635.5400:54:2117700:11:0400:00:2800:00:00
26 1262ANGEL CANO AUÑONPRAT TRIATLO 1994ABM01:05:4615000:19:5713500:34:5934.300:54:5616100:10:5000:00:4400:00:00
27 932JONATAN NIETO JIMEC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:06:0017500:20:357800:33:2435.9300:53:5922400:12:0100:00:3000:00:00
28 2521JUAN JOSE PALMERO TGAVA TRIATLOABM01:08:3120100:21:2116400:36:0833.2100:57:2917600:11:0200:00:4500:00:43
29 1957FERNANDO GOMEZ RODRCLUB NATACIO SITGESABM01:10:2120800:21:3917300:36:3532.800:58:1422800:12:0700:00:4000:00:42
30 4699ALBERTO FERNANDEZ GC.E. NO TE PARESABM01:12:0020300:21:2321100:38:5730.8101:00:2020600:11:4000:00:5600:01:08
31 8019PAU PALOMAR VILALLICENCIA DE DIAABM01:13:0123900:22:5717900:37:1932.1601:00:1625700:12:4500:01:0400:01:05
32 4720CARLOS MADERUELO LEC.E. RAYOTEAMABM01:13:0522900:22:3521600:39:3530.3201:02:1016800:10:5500:00:4800:00:47
33 2735SERGI CRISTIN MARTITRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:15:2923100:22:3918500:37:2932.0101:00:0828400:15:2100:01:0700:00:53
34 7010JUAN MANUEL SALA GILLICENCIA DE DIAABM01:17:4918400:20:5826700:45:1026.5701:06:0820700:11:4100:01:0400:01:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4093EVA PEREZ DEL RIOTRANSTRIATLONV1F01:05:3316000:20:0112000:34:3434.7200:54:3517200:10:5800:00:2600:00:00
2 8005LORETO DIEZLLICENCIA DE DIAV1F01:12:2218300:20:5723400:40:5329.3501:01:5014800:10:3200:01:0000:00:53
3 3967MARIA CASTAÑEDA LOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F01:13:2620600:21:3622400:40:0829.901:01:4421000:11:4200:00:5600:01:00
4 6092MERITXELL NOGUERA OCLUB NATACIO SITGESV1F01:17:0425600:23:2723000:40:2729.6701:03:5426600:13:1000:00:5300:00:53
5 6036OLGA FERNANDEZ ORTCLUB TRIATLO SABADELLV1F01:18:2626300:24:1823900:41:2428.9901:05:4225600:12:4400:01:1100:00:44
6 8001GEMMA ROMERAL BALLELLICENCIA DE DIAV1F01:18:4624700:23:0725800:43:3027.5901:06:3722900:12:0900:01:1500:00:58
7 7014SILVIA PEREZ MADRIDLLICENCIA DE DIAV1F01:20:3425200:23:1226400:44:272701:07:3926100:12:5500:00:0000:00:00
8 7017DEBBIE KRAMM SEVILLLLICENCIA DE DIAV1F01:26:3026000:23:5228000:50:0623.9501:13:5825300:12:3200:01:2100:00:54
9 3256GISELLE SANTORO SOCCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1F01:26:3327700:26:3227400:45:5726.1201:12:2927700:14:0400:01:1800:01:22
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M00:57:582000:17:002600:31:4137.8700:48:413000:09:1700:00:3200:00:30
2 422OSCAR BARRIENTOS PEASS ESPORTIVA ROCKETSV1M00:58:264800:17:393500:32:0537.400:49:44400:08:4200:00:2600:00:29
3 3634MARÇAL PEDRENYC.E. TRIATLO PICORNELLV1M00:58:332400:17:055700:32:3036.9200:49:351500:08:5800:00:3400:00:27
4 8050SERGIO EXTREMERA RULLICENCIA DE DIAV1M00:58:567300:18:042000:31:3737.9500:49:412800:09:1500:00:2700:00:26
5 3328JORDI ARANDA GONZALGAVA TRIATLOV1M00:59:124400:17:373200:32:0237.4600:49:396300:09:3300:00:3200:00:24
6 2327PEDRO MONTES NAVARRC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:59:156400:17:483000:31:5937.5200:49:475300:09:2800:00:3900:00:30
7 4716JUAN MANUEL SANCHEZITRIATLETES SOLIDARISV1M00:59:391200:16:327700:33:2235.9600:49:547900:09:4500:00:5500:00:45
8 4919ALBERT PLANAS MARTIESSENCIAL TRIATLOV1M00:59:504500:17:376300:32:4136.7200:50:185900:09:3200:00:4800:00:27
9 2895TONI MANCHÓN GONZÁLESSENCIAL TRIATLOV1M00:59:545600:17:446100:32:3936.7500:50:235700:09:3100:00:4700:00:40
10 666ALBERT TORRES CARLECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:00:589700:18:482700:31:4337.8300:50:3114400:10:2700:00:2600:00:29
11 1064JORDI PUIGDOLLERS NTRIDIRV1M01:02:138400:18:179800:34:0335.2400:52:209200:09:5300:00:5000:00:31
12 4639JUAN ANTONIO BERDÚNESSENCIAL TRIATLOV1M01:02:297800:18:1112800:34:4534.5300:52:566000:09:3300:01:0900:00:36
13 4980ELIAS FLORES DUQUEINDEPENDIENTEV1M01:02:339100:18:2711200:34:2234.9200:52:497800:09:4400:00:5100:00:28
14 4705JOSE ANTONIO NUÑEZVILADECANS TRIATLOV1M01:02:387400:18:0512900:34:4834.4800:52:538000:09:4500:01:1400:00:30
15 7018JOSE PUERTA LUNALLICENCIA DE DIAV1M01:02:484700:17:3915900:35:5033.4900:53:293800:09:1900:01:3000:01:03
16 4696SANTIAGO ARGAÑARAZ C.E. RAYOTEAMV1M01:03:0910000:18:4910700:34:1135.100:53:0011400:10:0900:00:4600:00:38
17 3873HARTMANN ESTRUCH GAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:03:196800:17:5816200:35:5933.3500:53:574000:09:2200:01:2200:00:00
18 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESV1M01:04:1613200:19:2812600:34:4334.5700:54:1110700:10:0500:00:5500:00:00
19 1357LUIS NUÑEZ PINEDAW3TRIBCNV1M01:04:3010700:18:5415200:35:2533.8800:54:1912100:10:1100:01:1800:00:00
20 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:04:3812300:19:1513200:34:5734.3300:54:1214100:10:2600:00:4100:00:00
21 3502IVAN TIZON TRAGACETTRANSTRIATLONV1M01:04:5316100:20:058900:33:5735.3500:54:0216300:10:5100:00:3100:00:00
22 2562DAVID QUIRANT RECORRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:05:0812200:19:1215100:35:2433.900:54:3614700:10:3200:00:5600:00:00
23 8015LLUIS ARMENGOL DULCLLICENCIA DE DIAV1M01:05:2214400:19:4813100:34:5034.4500:54:3815900:10:4400:00:5500:00:00
24 3064CARLOS VERANO GONZAABSOLUT SPORTV1M01:06:572900:17:1422900:40:2229.7300:57:363900:09:2100:00:5800:00:46
25 2315HECTOR MOLINA GIMENW3TRIBCNV1M01:07:0017600:20:3613600:35:0134.2700:55:3718900:11:2300:01:1500:00:00
26 2432MARCOS LOPEZ TOLEDOPRAT TRIATLO 1994V1M01:07:5113700:19:3918700:37:303200:57:0915500:10:4200:00:5700:00:50
27 8014GIOVANNI VARGAS RODLLICENCIA DE DIAV1M01:08:409800:18:4922200:39:5030.1300:58:3910100:10:0100:01:2400:01:33
28 8052PABLO MATEU ARCECLUB DEPORTIVO ENESPORTV1M01:08:4319000:21:0117100:36:2932.8900:57:3018500:11:1300:01:0700:01:07
29 4800PABLO GÓMEZ SÁNCHEZVILADECANS TRIATLOV1M01:09:1321900:22:1213700:35:0234.2500:57:1422200:11:5900:00:5400:00:47
30 451ALFONS BLAS SANCHEZC.E. VILA OLIMPICAV1M01:10:1423800:22:5314200:35:0534.200:57:5823500:12:1600:00:2700:00:48
31 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M01:11:1919200:21:0320800:38:4930.9100:59:5219200:11:2700:00:5100:00:38
32 8022ROMAIN VALLETLLICENCIA DE DIAV1M01:11:3119100:21:0220200:38:4131.0200:59:4321500:11:4800:00:3600:00:30
33 4081ERNEST AGUILAR SORIC.N. SABADELLV1M01:11:5622100:22:2018600:37:303200:59:5022700:12:0600:00:2600:00:41
34 8041ISIDRO GARCÍA MARTÍLLICENCIA DE DIAV1M01:12:1524100:22:5817700:37:0332.3901:00:0123300:12:1400:00:5000:00:44
35 8035RUBÉN QUESADA LÓPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:13:0522800:22:3520300:38:4330.9901:01:1821300:11:4700:01:0700:01:12
36 3066MANUEL MOLINA MARINPRAT TRIATLO 1994V1M01:13:5821100:21:4221800:39:4530.1901:01:2725200:12:3100:00:3500:00:38
37 8009TONI SÁNCHEZ RDRÍGULLICENCIA DE DIAV1M01:15:3822000:22:1923600:40:5929.2801:03:1824000:12:2000:00:5500:01:01
38 4708DAVID HERRÁEZ GUASCPRAT TRIATLO 1994V1M01:16:0225900:23:4121500:39:2830.4101:03:0925900:12:5300:01:1400:01:19
39 8028MARCOS SÁNCHEZ SALVLLICENCIA DE DIAV1M01:18:4225500:23:2725100:42:5727.9401:06:2423800:12:1800:01:3000:01:18
40 7016IVAN OÑATE PRUAÑOLLICENCIA DE DIAV1M01:25:1227600:26:3126600:45:0626.6101:11:3727300:13:3500:00:0000:00:00
41 8047IVAN PUERTO NAVARROLLICENCIA DE DIAV1M01:27:4127800:27:1726800:45:1626.5101:12:3328200:15:0800:00:5400:02:32
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2930JUDITH DIAZ BATLLETRANSTRIATLONV1F01:17:3923500:22:4725300:43:0227.8901:05:4921600:11:5000:00:4600:00:46
2 2602INES SANTIAGO GONZAC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:17:4125700:23:2824300:41:4428.7501:05:1225000:12:2900:00:4900:00:37
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2606JOSEP VILADOMS BELC.E.T. DISTANCEV1M00:56:19400:16:17900:30:4539.0200:47:023100:09:1700:00:2600:00:21
2 3416XAVI PADROS FRANQUC.N. VIC-ETBV1M00:58:292800:17:135500:32:2237.0800:49:35900:08:5400:00:5200:00:22
3 5203JORGE DE ANDRES SANINDEPENDIENTEV1M00:58:321400:16:457100:32:5836.400:49:43600:08:4900:00:2800:00:21
4 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M00:58:332500:17:055800:32:3036.9200:49:351400:08:5800:00:3700:00:27
5 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M00:58:335700:17:452900:31:5737.5600:49:42700:08:5100:00:3200:00:31
6 569DAVID ORPI FERNANDETRANSTRIATLONV1M00:59:056700:17:582500:31:4037.8900:49:385200:09:2700:00:2300:00:25
7 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:59:184300:17:375100:32:1737.1700:49:544600:09:2400:00:4300:00:34
8 5774FRANCISCO RAFAEL TRCLUB NATACIO RUBIV1M01:02:088200:18:149100:33:5735.3500:52:119600:09:5700:00:4600:00:36
9 4460ALEX PONS SOLEW3TRIBCNV1M01:02:364200:17:3714800:35:1933.9800:52:567200:09:4000:01:1400:01:05
10 3381JUAN PABLO VALLE GAVILADECANS TRIATLOV1M01:03:5711100:18:5714000:35:0534.200:54:029300:09:5500:00:4400:00:00
11 8029CARLES REDONDOLLICENCIA DE DIAV1M01:04:139600:18:4216000:35:5833.3600:54:406100:09:3300:01:0500:00:00
12 350JOAN MONTEJO CUNILLTRIATLO PALLEJAV1M01:04:2515400:19:5811600:34:2834.8200:54:269800:09:5900:00:4200:00:00
13 1023JUAN DOMINGO TRINIDINDEPENDIENTEV1M01:04:3013600:19:3911800:34:3234.7500:54:1112900:10:1900:00:4700:00:00
14 2235SERGI BUYOLO FREITAC.E. NO TE PARESV1M01:04:5012500:19:1614100:35:0534.200:54:2114600:10:2900:00:4200:00:00
15 8020DAVID MONTERO POYATLLICENCIA DE DIAV1M01:04:5416200:20:0610500:34:0835.1600:54:1415300:10:4000:00:5500:00:00
16 4649FRANCISCO J. CAMEROCEMEV1M01:07:0114100:19:4316800:36:2133.0100:56:0417100:10:5700:00:5700:00:00
17 4804DAVID NOGUERA SANFEC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:08:1713500:19:3519800:38:3431.1100:58:0911200:10:0800:01:5100:01:22
18 3440MIQUEL JODAR CORRERC.E. RAYOTEAMV1M01:08:1818600:20:5816500:36:1233.1500:57:1018200:11:0800:01:0000:00:49
19 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:08:3820700:21:3715600:35:3333.7600:57:1019500:11:2800:00:5000:00:43
20 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:08:5423400:22:468600:33:4635.5400:56:3224300:12:2200:00:5800:00:00
21 3983JAVIER BAQUEDANO LOPRAT TRIATLO 1994V1M01:10:3316900:20:2421700:39:4430.201:00:0814000:10:2500:01:3200:02:05
22 7001MARIO SACO RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:10:3521700:22:1016300:36:0533.2600:58:1524100:12:2000:00:0000:00:00
23 3863CARLES MOLINA ESCRCLUB NATACIO SITGESV1M01:11:4319400:21:0521200:39:1130.6301:00:1619300:11:2700:00:4800:00:51
24 4576JUAN MANUEL HERRERAC.E. NO TE PARESV1M01:12:0420200:21:2221400:39:1830.5301:00:4019000:11:2400:01:0000:00:54
25 8017GERARD PLANTADALLICENCIA DE DIAV1M01:13:1721500:22:0421900:39:4530.1901:01:4919600:11:2800:01:0000:01:04
26 8007JOAN FERRANDO LÓPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:13:5119800:21:1423800:41:0329.2301:02:1720000:11:3400:01:2700:00:53
27 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MINORISAV1M01:15:1917900:20:4125200:42:5727.9401:03:3820900:11:4100:01:2900:01:53
28 8042ANTONI BARAHONA CARLLICENCIA DE DIAV1M01:16:2022700:22:3323100:40:3929.5201:03:1226400:13:0800:01:5400:01:28
29 8024OVIDIO PEREZ MARTINLLICENCIA DE DIAV1M01:19:4925300:23:1626300:44:1627.1101:07:3223600:12:1700:01:4500:01:04
30 8033ANTONIO GENDRA HERNLLICENCIA DE DIAV1M01:20:5626500:24:2124600:41:5828.5901:06:1928000:14:3700:01:0500:01:16
31 7012ERIC TALABARDONLLICENCIA DE DIAV1M01:22:0527000:25:1125600:43:2827.6101:08:3927200:13:2600:01:1800:01:35
32 4661JUAN ROPERO ALBAC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M01:28:1326900:25:0027800:48:4324.6301:13:4327900:14:3000:00:4300:00:51
33 169JOAN ANDREU SANZ BAINDEPENDIENTEV1M01:37:0528000:27:3628200:51:5623.1101:19:3228800:17:3300:01:2500:01:41
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4457ISABEL SANSA ALCANTW3TRIBCNV2F01:15:0821000:21:4124200:41:3628.8501:03:1721800:11:5100:00:4000:00:56
2 5025ROCIO TORRE RUIZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F01:18:3326100:23:5324500:41:5228.6601:05:4525800:12:4800:00:4700:00:42
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4714DAVID SERRA TERMENSC.E. CERDANYOLA A.T.V2M00:56:391900:16:56600:30:1539.6700:47:115400:09:2800:00:2100:00:24
2 4131ROBERTO CAMARASA TRCLUB NATACIO SITGESV2M00:58:325400:17:442100:31:3737.9500:49:212400:09:1100:00:2700:00:17
3 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M00:58:583900:17:364600:32:1237.2700:49:482300:09:1000:00:2600:00:28
4 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M00:58:593800:17:353600:32:0637.3800:49:413500:09:1800:00:3200:00:29
5 2756FRAN ALCAIDE CARMONRIPOLLET UNIO ATLETICAV2M00:58:593300:17:305000:32:1737.1700:49:472500:09:1200:00:5000:00:35
6 714SANTI SANCHEZ ALMAZOPTIMS CLUB TRIATLOV2M00:59:118100:18:141800:31:3138.0800:49:455000:09:2600:00:2900:00:28
7 2430JUAN PEDRO GROULT RTRI+9 EL MASNOUV2M00:59:155200:17:413100:32:0037.500:49:416400:09:3400:00:2800:00:30
8 173JORDI OLIVELLA PUJOW3TRIBCNV2M01:04:3114000:19:4212700:34:4534.5300:54:2710500:10:0400:00:5600:00:00
9 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M01:04:3413100:19:2313300:34:5734.3300:54:2012600:10:1400:00:5200:00:00
10 119JUANJO GALLARDO GONGAVA TRIATLOV2M01:04:4514200:19:438700:33:4835.500:53:3118700:11:1400:00:2800:00:00
11 680JOSÉ ANTONIO GALLARW3TRIBCNV2M01:04:4614500:19:4912500:34:3734.6700:54:2613200:10:2000:00:5800:00:00
12 5850FRANCISCO SALA MARTC.A. LES TORTUGUESV2M01:04:4816700:20:159300:33:5835.3300:54:1314900:10:3500:00:5200:00:00
13 8004XAVIER ANGUELA MARTLLICENCIA DE DIAV2M01:05:0714800:19:5613400:34:5734.3300:54:5312500:10:1400:00:5700:00:00
14 4648JUAN ANTONIO ROSA MGAVA TRIATLOV2M01:08:0315100:19:5718300:37:2732.0400:57:2415100:10:3900:01:3800:00:00
15 8031JOSEP LLUIS SALA MALLICENCIA DE DIAV2M01:08:3116800:20:2118000:37:1932.1600:57:4016200:10:5100:01:1100:00:47
16 7013JJOAN AGUADE I LLORLLICENCIA DE DIAV2M01:08:4917700:20:3918800:37:4631.7700:58:2513900:10:2400:01:2300:00:53
17 8006JAVIER MARTOSLLICENCIA DE DIAV2M01:09:4414900:19:5620700:38:4730.9400:58:4317400:11:0100:01:5300:01:25
18 5312FEDE MARTINEZ RODRICLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:11:3022300:22:2418400:37:2932.0100:59:5320400:11:3700:00:5500:00:45
19 8044SEBASTIÀ ROMAN I SALLICENCIA DE DIAV2M01:12:2820400:21:3022100:39:4630.1801:01:1618400:11:1200:01:3800:01:21
20 3310ISMAEL GUZMAN BENITC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M01:15:0724800:23:0720500:38:4630.9501:01:5326900:13:1400:00:4300:00:36
21 174JUAN CARLOS DEL ESTW3TRIBCNV2M01:15:4026200:24:0919000:37:5431.6601:02:0327500:13:3700:00:4000:00:43
22 8025XAVIER VALERO LLICENCIA DE DIAV2M01:19:5724600:23:0726500:44:3726.901:07:4423200:12:1300:01:1600:01:08
23 8045PERE JAVIER PEREZ OLLICENCIA DE DIAV2M01:25:4127400:26:2927200:45:4926.1901:12:1827100:13:2300:01:4800:01:45
24 8046TONI ARÉVALO MONTILLLICENCIA DE DIAV2M01:25:5527500:26:3027300:45:5026.1801:12:2027400:13:3500:01:4000:01:36
25 8034BLAS GARCIA DEL TORLLICENCIA DE DIAV2M01:26:2527100:25:3327100:45:4126.2701:11:1428300:15:1100:01:1800:01:02
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:14:2721200:21:4223500:40:5429.3401:02:3621700:11:5100:01:0800:00:50
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2861RICARDO MONASTERIO FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:03:2512700:19:168800:33:5335.4200:53:0912800:10:1600:00:2800:00:00
2 4961ANTONI LINARES TORRC.T. LA BISBAL DEMPORDAV2M01:09:0917000:20:2617800:37:1332.2400:57:3919800:11:3000:01:0700:00:48
3 2685MIQUEL RIBERA CODINCLUB NATACIO MINORISAV2M01:09:1018100:20:5518100:37:2032.1400:58:1516700:10:5500:01:3200:00:44
4 4614XAVIER SÁNCHEZ PÉRCLUB NATACIO SITGESV2M01:10:1612100:19:0823200:40:4929.400:59:5713000:10:1900:00:5400:00:34
5 4717ANDRES FERNANDEZ LUPRAT TRIATLO 1994V2M01:13:1223300:22:4219300:38:0931.4501:00:5124200:12:2100:01:1800:01:30
6 2257JAUME AMILL MIRALLETRIDIRV2M01:19:1725100:23:0926100:43:5327.3501:07:0223400:12:1500:01:4800:01:57
7 3686CARLOS IGNACIO CUVIGAVA TRIATLOV2M01:20:2726800:24:4224700:42:4428.0801:07:2626200:13:0100:00:5200:00:35
8 8016JOSE MUÑOZ JIMÉNELLICENCIA DE DIAV2M01:23:0025000:23:0927600:48:1024.9101:11:1920800:11:4100:02:0600:00:56
9 8010FRANCISCO OBISPO VALLICENCIA DE DIAV2M01:27:5327200:25:5727500:48:0724.9401:14:0427600:13:4900:01:2200:02:18
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:04:1716500:20:109600:34:0035.2900:54:1011000:10:0700:00:3500:00:00
2 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:09:3921600:22:0614900:35:2133.9500:57:2723100:12:1200:01:0400:01:04
3 375JOSEP NAVARRO GARCICLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV3M01:12:2919500:21:0722000:39:4630.1801:00:5320200:11:3600:01:1400:01:26
4 1114JOSEP LLUIS FRANCH INDEPENDIENTEV3M01:14:0522400:22:2621300:39:1730.5501:01:4324400:12:2200:00:4500:00:53
5 1015GUILLERMO PALUZIE AC.E. VILA OLIMPICAV3M01:14:2825400:23:1921000:38:5230.8701:02:1123700:12:1700:00:5700:00:47
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:33:2328200:28:5227700:48:3724.6801:17:2928600:15:5400:00:0000:01:13
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:12:5322200:22:2219900:38:3431.1101:00:5621900:11:5700:00:3900:01:03
2 2519JORGE JURADO VIRGILGAVA TRIATLOV3M01:19:0424500:23:0625400:43:1727.7201:06:2325500:12:4100:01:1300:01:10

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32