RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
291 288 3 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E.T. DISTANCE - 02:49:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
12606JOSEP VILADOMS BELLART00:56:19
2340RICHARD CALLE MARTINEZ00:56:22
31580ANTOLI FAURIA TORRENT00:56:24

2. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 02:50:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
13338NIL RAMADA MUÑOZ00:56:32
23156JOAQUIN LAZARO DIAZ00:56:58
32026NIL PUCHOL SOTERAS00:57:13

3. - FLOR DE TRIATLO - 02:51:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
1277ORIOL BARBANY BOFILL00:56:11
25593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALL00:56:12
32647FERRAN CONILLERA VILAR00:58:50

4. - GAVA TRIATLO - 02:54:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
13336JORDI GARCIA BERMUDEZ00:56:25
22528MARC PUJADAS BUJALDON00:58:49
33328JORDI ARANDA GONZALEZ 00:59:12

5. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 02:54:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1785ROGER MANYA VALENZUELA00:53:46
2422OSCAR BARRIENTOS PELLICER00:58:26
35988XAVIER LÓPEZ ALONSO01:02:31

6. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 02:54:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
14714DAVID SERRA TERMENS00:56:39
21652JOAN RODRIGUEZ GOMEZ00:58:57
32327PEDRO MONTES NAVARRO00:59:15

7. - CLUB NATACIO SITGES - 02:56:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
14131ROBERTO CAMARASA TRISTANTE00:58:32
2362RODRIGO CARRIL MORALES00:58:37
32759MARC GASPAR GUARDIOLA00:59:09

8. - CLUB TRIATLO SABADELL - 02:58:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES00:58:59
24534CARLOS CASTELLANO CARRASCO00:59:30
31142FRANCESC MENOR DURAN01:00:14

9. - C.E. NO TE PARES - 02:59:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA00:56:18
25959ARNAU NAJERA SANTANDREU00:58:38
35476DAVID MOLINA SANCHEZ01:04:13

10. - ESSENCIAL TRIATLO - 02:59:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
14919ALBERT PLANAS MARTINEZ00:59:50
24142ZEUS PEREZ LINERO00:59:50
32895TONI MANCHÓN GONZÁLEZ00:59:54

11. - C.E. TRIATLO PICORNELL - 03:00:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
13634MARÇAL PEDRENY00:58:33
21156VICTOR ROJAS CERVELLERA00:58:44
32244ENRIQUE JAVIER GARCIA MUZQUIZ01:03:03

12. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:00:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
14896ADRIA DALMAU GOMEZ00:59:26
23073ARNAU MONZONIS ADAME01:00:03
3666ALBERT TORRES CARLES 01:00:58

13. - C.E. RAYOTEAM - 03:00:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
11627JAVIER CARVAJAL PICHEL00:58:56
21019SIMON FASIELLO00:58:58
32191JORDI PINO CONTRERAS01:02:45

14. - TRANSTRIATLON - 03:02:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1569DAVID ORPI FERNANDEZ00:59:05
24526JOEL ALCARAZ PEREZ01:00:41
33013ROBERT GIMENEZ SANZ01:02:52

15. - L3SCOLA SANT JUST - 03:02:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
14004MARC PEREZ FLORES00:58:31
24042MARTI PASTOR GALTES01:00:43
32709ALONSO GARCIA MARTIN01:03:26

16. - C.N. SABADELL - 03:04:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
13170ARNAU CASTRO GARCIA01:00:02
23173MARC DONIGA MARTINEZ01:00:23
31013MIGUEL SANCHEZ RECHE 01:04:28

17. - VILADECANS TRIATLO - 03:05:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
12739YAGO PUIG HIDALGO00:58:52
24705JOSE ANTONIO NUÑEZ01:02:38
33381JUAN PABLO VALLE GARCIA01:03:57

18. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:09:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
1354VICTOR DOBAÑO LAZARO00:58:33
24774DAVID BARRANCO SANCHEZ01:04:59
31262ANGEL CANO AUÑON01:05:46

19. - ABSOLUT SPORT - 03:10:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
14647ADRIA BARO BIOSCA01:00:39
24323DANIEL DE LA TORRE FELGUERA01:02:55
33064CARLOS VERANO GONZALEZ01:06:57

20. - W3TRIBCN - 03:11:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
14460ALEX PONS SOLE01:02:36
21357LUIS NUÑEZ PINEDA01:04:30
3173JORDI OLIVELLA PUJOL01:04:31

21. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:13:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
12686ALEIX RIBERA FLORES00:59:52
24207KEVIN MARFIL BOLADERAS01:04:14
32685MIQUEL RIBERA CODINA01:09:10

22. - TRIATLO PALLEJA - 03:13:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
12219DAVID LEMOS ARIZA01:02:07
2350JOAN MONTEJO CUNILLERAS01:04:25
31343BERNAT TERMES COLL01:07:27

23. - C.E. VILA OLIMPICA - 03:16:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
13319OSCAR JIMENEZ GALLEGO01:03:02
22344ALEJANDRO SANCHEZ LIMON01:03:17
3451ALFONS BLAS SANCHEZ01:10:14

24. - C.E. ESCOLA FES TRI TIANA - 03:23:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
14383ADRIA PICON GARCIA01:04:56
24064FERRAN PICON GARCIA01:07:13
34071ORIOL GUZMAN JIMENEZ01:10:52

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32