RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
105 202 190 12 0 6 21 3 4 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3970ADRIA NOGUERA SOLDEVILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:28:04200:23:51100:48:3925.9001:12:302600:15:3400:00:3300:00:00
2 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:28:35400:24:01300:50:4924.8001:14:50500:13:4500:00:3600:00:00
3 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:28:47700:24:44200:49:3625.4001:14:20600:14:2700:00:3900:00:00
4 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:29:48100:23:39700:52:4723.8701:16:26100:13:2200:00:2900:00:00
5 971ALEIX SELLARES GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:30:26600:24:40400:52:0724.1801:16:47300:13:3900:00:3700:00:00
6 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM01:32:40900:25:06600:52:4023.9201:17:461300:14:5400:00:4800:00:00
7 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:33:401300:26:04500:52:2224.0601:18:261700:15:1400:00:3400:00:00
8 5509ROGER CAMPRUBI GALLETCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:33:53300:23:542100:56:2722.3201:20:21200:13:3200:00:3800:00:00
9 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:34:12800:24:461200:54:3823.0601:19:241000:14:4800:00:3500:00:00
10 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:34:481400:26:061000:54:0623.2901:20:12700:14:3600:00:3900:00:00
11 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:34:561200:26:021400:55:1222.8301:21:14400:13:4200:00:4000:00:00
12 5305DIDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:35:052300:26:34800:53:4623.4301:20:20800:14:4500:00:4300:00:00
13 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM01:35:331100:25:521100:54:1223.2501:20:042500:15:2900:00:4900:00:00
14 3835ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:36:321600:26:18900:54:0123.3301:20:194300:16:1300:00:4300:00:00
15 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:36:32500:24:291300:55:1222.8301:19:415900:16:5100:00:5400:00:00
16 5382VICTOR OLIVIER ADRASTETRI+9 EL MASNOUABM01:36:442800:26:441500:55:1322.8201:21:57900:14:4700:00:3700:00:00
17 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:36:47000:00:00000:00:000.0001:21:073200:15:4000:00:0000:00:00
18 3984MARCEL CARRERAS SOLERC.E.T. DISTANCEABM01:37:042000:26:301700:55:3422.6801:22:041400:15:0000:01:0100:00:00
19 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:37:161700:26:191800:55:4822.5801:22:071500:15:0900:00:5300:00:00
20 2835CESAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:37:232600:26:381600:55:2822.7201:22:062000:15:1700:00:4700:00:00
21 4325IVAN ARTIGAS REIXACHTRANSTRIATLONV1M01:38:052700:26:411900:55:5822.5101:22:392300:15:2600:00:4500:00:00
22 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:38:232200:26:332000:56:1522.4001:22:482700:15:3500:00:4300:00:00
23 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:38:35000:00:00000:00:000.0001:22:582900:15:3700:00:0000:00:00
24 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:39:49000:00:00000:00:000.0001:24:331900:15:1600:00:0000:00:00
25 4268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ C.E.T. DISTANCEABM01:39:523000:26:532200:57:0922.0501:24:023300:15:5000:01:4800:00:00
26 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M01:39:531500:26:072500:57:5221.7701:23:593600:15:5400:00:4300:00:00
27 4678POL SENABRE SUÑERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:40:011000:25:393200:59:0821.3101:24:471800:15:1400:00:4600:00:00
28 4371BIEL FARRE CANADELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:40:07000:00:00000:00:000.0001:24:053700:16:0200:00:0000:00:00
29 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:40:142100:26:322700:58:2321.5801:24:552100:15:1900:01:0200:00:00
30 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:40:201900:26:252800:58:3321.5201:24:582200:15:2200:01:0500:00:00
31 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:40:44000:00:00000:00:000.0001:24:533500:15:5100:00:0000:00:00
32 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:41:212400:26:363100:59:0621.3201:25:423100:15:3900:00:5200:00:00
33 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:41:403200:27:272300:57:2021.9801:24:476100:16:5300:00:4900:00:00
34 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:42:35000:00:00000:00:000.0001:25:017900:17:3400:00:0000:00:00
35 3336JORDI GARCIA BERMUDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:43:16000:00:00000:00:000.0001:27:114000:16:0500:00:0000:00:00
36 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:43:393100:27:233501:00:1220.9301:27:353900:16:0400:01:1100:00:00
37 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:43:54000:00:00000:00:000.0001:27:384400:16:1600:00:0000:00:00
38 4310MARTINIA SABATERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:44:082500:26:374701:02:3920.1101:29:161100:14:5200:00:5200:00:00
39 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:44:163400:28:203000:59:0521.3301:27:255700:16:5100:01:1400:00:00
40 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:44:16000:00:00000:00:000.0001:29:231200:14:5300:00:0000:00:00
41 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAINDEPENDIENTEV1M01:44:333700:28:292900:59:0221.3401:27:316700:17:0200:00:5300:00:00
42 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:44:365400:29:562400:57:4221.8401:27:386500:16:5800:00:5000:00:00
43 3011MANUEL LARA PASCUAL C.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:45:03000:00:00000:00:000.0001:28:384600:16:2500:00:0000:00:00
44 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:45:173500:28:223601:00:2320.8701:28:454900:16:3200:01:0000:00:00
45 3410DAVID LOPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:45:303300:27:394001:00:5920.6601:28:386000:16:5200:00:4900:00:00
46 82MERCE TUSELL QUEVEDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:45:383800:28:543300:59:2121.2301:28:157600:17:2300:01:0100:00:00
47 7013LUIS MARIA ROZAS PIRISLLICENCIA DE DIAABM01:45:394700:29:362600:58:1021.6601:27:468900:17:5300:01:0500:00:00
48 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:47:055000:29:453801:00:3420.8001:30:195500:16:4600:01:0000:00:00
49 2121MARC VALLMAJO MICALOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:47:233600:28:284501:02:2820.1701:30:564800:16:2700:00:4700:00:00
50 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:47:327500:30:403401:00:1120.9401:30:515200:16:4100:01:4400:00:00
51 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:47:42000:00:00000:00:000.0001:30:058100:17:3700:00:0000:00:00
52 4269ALBERTO AGUILERA GOMEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:48:00000:00:00000:00:000.0001:32:233000:15:3700:00:0000:00:00
53 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM01:48:01000:00:00000:00:000.0001:32:252800:15:3600:00:0000:00:00
54 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:48:117000:30:253901:00:4720.7301:31:126600:16:5900:00:4000:00:00
55 2023PEDRO AVELLO GOROSTIDIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:48:301800:26:225301:04:5419.4101:31:167300:17:1400:00:5000:00:00
56 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM01:48:42000:00:00000:00:000.0001:33:301600:15:1200:00:0000:00:00
57 7003RUBEN ESTRADERA CABALLEROFEECABM01:48:556000:30:104301:01:5820.3301:32:085600:16:4700:01:1000:00:00
58 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:49:164500:29:155101:03:5919.6901:33:143800:16:0200:00:4600:00:00
59 2534SILVIA ROURA PEREZPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:49:285500:29:574201:01:4220.4201:31:398700:17:4900:00:5100:00:00
60 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:50:055600:30:004401:02:2320.2001:32:238600:17:4200:00:3600:00:00
61 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:50:147100:30:284101:01:1620.5701:31:4410300:18:3000:00:4900:00:00
62 135MARTI PUJOL CASTELLACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:50:326600:30:204901:02:4620.0701:33:067700:17:2600:00:4900:00:00
63 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:50:37000:00:00000:00:000.0001:31:0912300:19:2800:00:0000:00:00
64 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:50:386200:30:173701:00:2920.8301:30:4613200:19:5200:00:5700:00:00
65 1451JAVI TRENCHS ALFONSOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:51:064800:29:404801:02:4220.1001:32:2211400:18:4400:01:1900:00:00
66 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:51:277200:30:304601:02:3620.1301:33:069700:18:2100:02:0800:00:00
67 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M01:51:31000:00:00000:00:000.0001:34:267000:17:0500:00:0000:00:00
68 5956MARIA GALVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:51:405800:30:055501:05:2619.2601:35:314100:16:0900:01:0900:00:00
69 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM01:52:12000:00:00000:00:000.0001:35:375100:16:3500:00:0000:00:00
70 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:52:37000:00:00000:00:000.0001:35:406300:16:5700:00:0000:00:00
71 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV2M01:52:525200:29:545901:06:2618.9701:36:205000:16:3200:00:5500:00:00
72 2148TONI GARCIA CUENCACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:53:11000:00:00000:00:000.0001:36:484500:16:2300:00:0000:00:00
73 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:53:253900:28:556601:07:3918.6301:36:345800:16:5100:01:0400:00:00
74 8003FRANCISCO RAMIREZLLICENCIA DE DIAV1M01:53:384600:29:346001:06:4318.8901:36:177500:17:2100:00:5200:00:00
75 4674ANTONIO MARQUEZ LUQUEC.E.T. DISTANCEV1M01:53:476800:30:215601:05:4519.1601:36:068500:17:4100:01:5000:00:00
76 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:54:149300:31:335401:05:0919.3401:36:427800:17:3200:00:5700:00:00
77 299CARLES LERIN MARTINFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:54:334100:28:585701:05:5419.1201:34:5213000:19:4100:01:1000:00:00
78 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:54:346300:30:186301:07:1418.7401:37:326800:17:0200:01:1300:00:00
79 3954PAU VILLAR YANEZABSOLUT SPORTSUB23M01:54:394400:29:156901:08:1218.4801:37:277200:17:1200:00:5200:00:00
80 7006JAVI DURO LÓPEZ LLICENCIA DE DIAV1M01:54:434200:29:076201:07:0318.7901:36:1010500:18:3300:00:5700:00:00
81 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:55:038100:31:026101:06:5718.8201:37:596900:17:0400:01:1300:00:00
82 4675JUSTIN CLACKSONC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:55:035100:29:487001:08:1718.4501:38:056400:16:5800:01:1400:00:00
83 4475POL GIMENO FONQUERNIEFLOR DE TRIATLOABM01:55:272900:26:448801:10:1717.9301:37:0110000:18:2600:01:0000:00:00
84 4097BLANCA VALLES MEJIASCERRR IGUALADASUB23F01:55:336100:30:135201:04:1019.6401:34:2315200:21:1000:01:4500:00:00
85 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:55:357600:30:495801:06:1419.0201:37:0310400:18:3200:01:1100:00:00
86 2638MONTSE MARTINEZ GUERREROFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:55:40000:00:00000:00:000.0001:37:498800:17:5100:00:0000:00:00
87 1171RAMON PEREZ LINDEC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:55:539000:31:186801:08:1018.4801:39:284700:16:2500:01:2200:00:00
88 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:56:324300:29:147401:08:4418.3301:37:5810800:18:3400:01:4700:00:00
89 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV3M01:56:537400:30:347801:09:0318.2501:39:377400:17:1600:01:5900:00:00
90 8011ROBERT FERNANDEZ LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:57:076400:30:207101:08:3118.3901:38:519500:18:1600:01:1600:00:00
91 7012SANTI MESTRES OLIVELLALLICENCIA DE DIAV1M01:57:109800:31:505001:03:4719.7501:35:3715700:21:3300:00:5900:00:00
92 4039SERGIO HERNAN LUNAC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:57:105300:29:557901:09:0318.2501:38:589400:18:1200:00:5800:00:00
93 5486DAVID URETA LOPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:57:159100:31:216501:07:3518.6401:38:569600:18:1900:01:1000:00:00
94 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:57:288600:31:138201:09:2118.1701:40:346200:16:5400:01:0700:00:00
95 4328GERARD FARRE MOLLTRI+9 EL MASNOUABM01:57:308800:31:167301:08:3818.3601:39:548000:17:3600:01:0200:00:00
96 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:57:329200:31:326401:07:2718.6801:38:5910700:18:3300:01:0400:00:00
97 2036DIEGO GALVEZ CASADOOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:57:374000:28:569601:11:0217.7401:39:588400:17:3900:00:5200:00:00
98 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:57:448400:31:098601:09:5018.0401:40:595400:16:4500:00:5900:00:00
99 7005SYLVIA ZUÑIGAFEECABF01:57:51000:00:00000:00:000.0001:42:003400:15:5100:00:0000:00:00
100 7001ISRAEL MILLAN SOLÉLLICENCIA DE DIAV1M01:58:388500:31:118101:09:1818.1801:40:299300:18:0900:01:3100:00:00
101 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:58:458000:31:016701:08:0418.5101:39:0512900:19:4000:01:0100:00:00
102 1303DAVID VILLAGRASA SANCHEZTRANSTRIATLONV1M01:58:485900:30:0710701:13:1317.2101:43:202400:15:2800:02:3100:00:00
103 4349ALBERT REVERTE PRUNEDAC.N. BADALONAABM01:58:517900:30:5510001:11:4617.5601:42:414200:16:1000:01:3300:00:00
104 4368GEORGINA GABARRO MORENTEC.A. IGUALADAABF01:58:565700:30:0410101:12:1017.4601:42:145300:16:4200:01:2400:00:00
105 2101FRANCESC RECASENS ESCRIBACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:59:056700:30:219901:11:3217.6101:41:537100:17:1200:00:4400:00:00
106 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:59:378700:31:158401:09:3918.0901:40:5411200:18:4300:01:2000:00:00
107 507RUBEN FERNANDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM01:59:397300:30:329701:11:2817.6301:42:008300:17:3900:01:1500:00:00
108 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:00:178200:31:077701:09:0218.2501:40:0913500:20:0800:00:5100:00:00
109 4304MANUEL MONTES MESAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M02:00:439500:31:399301:10:3717.8401:42:1610100:18:2700:01:0200:00:00
110 4052MERITXELL GIMÉNEZ DALMAUPRAT TRIATLO 1994V2F02:00:5411600:33:117201:08:3518.3701:41:4611700:19:0800:01:0400:00:00
111 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF02:01:1410800:32:509001:10:2117.9101:43:119100:18:0300:01:2500:00:00
112 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M02:01:189400:31:348001:09:1118.2101:40:4513900:20:3300:01:2500:00:00
113 4330XAVIER RELATS MOLINAC.N. VIC-ETBABM02:01:278300:31:088301:09:3018.1301:40:3814300:20:4900:01:1500:00:00
114 672JORDI BAUS RAMONC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:01:3110300:32:289501:10:3817.8401:43:069800:18:2500:02:1400:00:00
115 1570FELIX CARMONA POUC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:01:3710400:32:359201:10:2917.8801:43:0410600:18:3300:01:2500:00:00
116 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M02:02:067800:30:5010201:12:1017.4601:43:0011600:19:0600:01:5500:00:00
117 154DANIEL MARIN ZORITACERCLE SABADELLES 1856V1M02:02:3810700:32:497601:08:5218.3001:41:4114700:20:5700:01:0600:00:00
118 4350CRISTIAN MARTINEZ MEDINACLUB TRIATLO MALGRATABM02:02:4212200:33:369101:10:2317.9001:43:5911300:18:4300:01:0500:00:00
119 6191MERCHE COMINO CASADOC.E. CERDANYOLA A.T.V1F02:02:5611700:33:279401:10:3717.8401:44:0411500:18:5200:01:4000:00:00
120 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:03:276500:30:208501:09:5018.0401:40:1017400:23:1700:00:5900:00:00
121 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:03:47000:00:00000:00:000.0001:41:4416300:22:0300:00:0000:00:00
122 5494MIGUEL VIQUE GARROTECLUB TRIATLO SANT FELIUABM02:05:2411000:32:559801:11:3117.6201:44:2614800:20:5800:01:4500:00:00
123 3974MAR FRANCO PEÑUELACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:05:5313300:34:497501:08:4618.3201:43:3516600:22:1800:01:2100:00:00
124 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:07:1310000:32:0511201:15:3016.6901:47:3512800:19:3800:01:2600:00:00
125 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:07:1511300:32:5710901:13:2817.1501:46:2514500:20:5000:01:2500:00:00
126 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:07:2212900:34:2410401:12:4617.3201:47:1013600:20:1200:01:1100:00:00
127 4345ANTONIO ROZAS ALBACETECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:07:378900:31:1712301:17:5516.1701:49:129900:18:2500:01:2900:00:00
128 3015DANIEL REDONDO CARDOSOC.N. BADALONAABM02:08:0311100:32:5611301:15:4016.6501:48:3612200:19:2700:01:1100:00:00
129 723ARCADI ROMERA PASCUASC.N. VIC-ETBV2M02:08:157700:30:4913001:19:1915.8901:50:089200:18:0700:01:3200:00:00
130 8012JORDI MARTI PAPIOLLLICENCIA DE DIAV1M02:08:259600:31:4111901:17:2816.2701:49:0911800:19:1600:00:3500:00:00
131 4123SANDRO FERNANDEZ FERNANDECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:08:3511800:33:3110601:13:1017.2201:46:4116100:21:5400:01:4400:00:00
132 2432MARCOS LOPEZ TOLEDOPRAT TRIATLO 1994V1M02:08:476900:30:2212801:18:5315.9701:49:1512500:19:3200:01:3900:00:00
133 3010MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISASUB23M02:08:5314300:36:038901:10:1717.9301:46:2016900:22:3300:00:5600:00:00
134 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:09:5513400:35:1111101:15:1016.7601:50:2112600:19:3400:01:3900:00:00
135 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:09:5615800:37:348701:09:5318.0301:47:2716700:22:2900:02:3000:00:00
136 7009IVAN VIDAL ZAMORALLICENCIA DE DIAABM02:10:0510100:32:1011701:16:3916.4401:48:4915400:21:1600:01:5500:00:00
137 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:10:0714700:36:4110301:12:3717.3501:49:1814400:20:4900:01:3000:00:00
138 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:10:1712800:34:1211001:14:5116.8301:49:0315300:21:1400:01:0800:00:00
139 794JOFRE JOVELLAR ORTEGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:10:2310200:32:2212601:18:3216.0401:50:5412400:19:2900:01:2800:00:00
140 5251SERGIO CARMONA MAGAÑACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:10:2414100:35:5810501:12:5717.2701:48:5515600:21:2900:01:0400:00:00
141 2943MARIA HERNANDEZ CONTIJOCHCLUB TRIATLO PROSANSUB23F02:10:389900:32:0413101:19:5515.7701:51:5910900:18:3900:01:0200:00:00
142 4266DIDAC DUART CASTELLSCLUB ESPORTIU Z5V1M02:11:5213800:35:4812501:18:2616.0601:54:148200:17:3800:03:0200:00:00
143 4673NURIA RIVAS SAMANIEGOCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F02:12:0812000:33:3313401:20:0715.7301:53:4010200:18:2800:01:3600:00:00
144 4352TONI BORDANOBA OLLERCLUB TRIATLO MALGRATV2M02:12:1415600:37:2310801:13:1417.2101:50:3715800:21:3700:02:1300:00:00
145 4607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZCLUB NATACIO MINORISAV1M02:12:1812100:33:3513201:20:0315.7401:53:3811000:18:4000:01:2400:00:00
146 4344MANEL VALLES LOPEZCLUB ESPORTIU Z5V1M02:12:2310500:32:3613701:20:2415.6701:53:0012100:19:2300:02:1300:00:00
147 7002LLUÍS RIUS ROMANLLICENCIA DE DIAV1M02:12:2912700:34:0812101:17:4616.2001:51:5414000:20:3500:02:2100:00:00
148 7008DAVID MINGUEZA DE MIGUELLLICENCIA DE DIAV1M02:12:3411400:33:0512001:17:3216.2501:50:3716200:21:5700:02:0600:00:00
149 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:12:4413500:35:1211801:17:2016.2901:52:3213700:20:1200:01:1600:00:00
150 3322TOMAS ALONSO JIMENEZPRAT TRIATLO 1994V1M02:13:029700:31:4714701:23:1815.1301:55:059000:17:5700:01:2000:00:00
151 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAV1F02:13:1713600:35:3812401:18:2116.0801:53:5912000:19:1800:01:0600:00:00
152 6115MARINA MARTINEZ RASCONC.E. CERDANYOLA A.T.ABF02:13:2312300:33:3813501:20:0715.7301:53:4512700:19:3800:01:3500:00:00
153 8009JORDI AGUILERA CUCHILLOLLICENCIA DE DIAV1M02:13:4115400:37:1511601:16:3216.4601:53:4713300:19:5400:03:5300:00:00
154 283TONI MARTINEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM02:13:5512600:34:0312701:18:4715.9901:52:5015000:21:0500:01:2200:00:00
155 3983JAVIER BAQUEDANO LOPEZPRAT TRIATLO 1994V1M02:14:0613000:34:2612901:19:1815.8901:53:4413800:20:2200:02:0700:00:00
156 4282LAIA SABATE MARQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F02:14:2711200:32:5613901:20:4215.6101:53:3814200:20:4900:01:3600:00:00
157 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTAC.E. CERDANYOLA A.T.ABM02:15:2914200:36:0012201:17:4916.1901:53:4915900:21:4000:01:0200:00:00
158 3978LAURA BALETA FARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF02:15:4313200:34:4313301:20:0415.7401:54:4714600:20:5600:01:0000:00:00
159 1933ISABEL GANDIA MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5V3F02:15:4815000:36:5211501:16:2616.4801:53:1816800:22:3000:01:5100:00:00
160 3815EMILIO ARTURO MARILL SANTC.N. BADALONAABM02:16:0511900:33:3214601:23:1615.1301:56:4811900:19:1700:01:0600:00:00
161 8004DAVID MALTA CHAVESLLICENCIA DE DIAV1M02:16:214900:29:4415401:25:1314.7901:54:5715500:21:2400:02:5300:00:00
162 3997MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLO LLEIDA ABF02:16:2514400:36:0614001:21:3915.4301:57:4511100:18:4000:01:2200:00:00
163 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:16:4610900:32:5214201:22:0315.3601:54:5516000:21:5100:01:5500:00:00
164 7011JOSEP LLUÍS ARBÓS ALABREDLLICENCIA DE DIAV1M02:19:1713700:35:4513801:20:3415.6401:56:1917100:22:5800:01:4600:00:00
165 5360XAVIER ALVAREZ HERREROCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:19:2712400:33:4515201:24:3614.8901:58:2115100:21:0600:01:5200:00:00
166 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF02:19:4216200:40:0011401:16:0516.5601:56:0517600:23:3700:02:0400:00:00
167 90MARINA ALCARAZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABF02:19:4310600:32:3815701:26:2014.5901:58:5814100:20:4500:01:4200:00:00
168 5501LLUIS JORDI BAÑUELOS NAVACLUB ESPORTIU Z5V1M02:19:4315200:36:5514101:21:4915.4001:58:4414900:20:5900:01:5400:00:00
169 2469JOAN LLUCH CALMOC.N. VILAFRANCA ABM02:20:1814600:36:3913601:20:2115.6801:57:0017500:23:1800:01:4300:00:00
170 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:22:1614500:36:3714901:23:3315.0802:00:1016500:22:0600:02:1100:00:00
171 7014OSCAR ARTAL BELENGUERLLICENCIA DE DIAV1M02:22:2613900:35:5214301:22:0915.3401:58:0118200:24:2500:01:5200:00:00
172 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:22:4714000:35:5615301:24:4614.8602:00:4216400:22:0500:01:1200:00:00
173 3093MARC SANJUAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAABM02:22:4815900:37:3914501:22:2515.2902:00:0417000:22:4400:01:4500:00:00
174 8006ANTONI BARAHONA CARRASCOFEECV1M02:23:1313100:34:3415001:23:3615.0701:58:1018600:25:0300:02:1000:00:00
175 8007ISIDRO GARCÍA MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M02:23:1314900:36:5114401:22:1015.3301:59:0117900:24:1200:01:4400:00:00
176 1399JOSE MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:23:2315300:37:0214801:23:2015.1202:00:2217200:23:0100:03:0600:00:00
177 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:23:5212500:33:5316201:30:0313.9902:03:5613400:19:5600:01:2400:00:00
178 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:27:2315700:37:2615101:24:0814.9802:01:3418800:25:4900:01:2000:00:00
179 1452JOSE RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M02:28:3715100:36:5316401:31:5413.7102:08:4713100:19:5000:02:1300:00:00
180 3250ALBERT IGLESIAS BARBEC.N. BADALONAABM02:30:1311500:33:1016801:33:5213.4202:07:0217300:23:1100:02:1100:00:00
181 4355JOSE SANDA PAZOSC.E. RAYOTEAMV1M02:31:2314800:36:4916301:30:1413.9602:07:0318000:24:2000:01:4200:00:00
182 8010EUGENI SAINZ VILADECANSLLICENCIA DE DIAV1M02:31:4215500:37:2016101:29:4514.0402:07:0518300:24:3700:04:4200:00:00
183 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV2M02:31:5016600:41:2415601:25:3814.7102:07:0218500:24:4800:01:2700:00:00
184 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:32:1316100:39:4116001:28:5314.1802:08:3417700:23:3900:01:5300:00:00
185 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M02:32:4716000:39:0015901:28:2614.2502:07:2618700:25:2100:01:3800:00:00
186 4202SERGI RAFOLS ROCAC.N. VILAFRANCA V1M02:33:5416800:42:3815501:25:1614.7802:07:5418900:26:0000:01:4800:00:00
187 7004GABRIEL GARCÍA VENDRELL FEECV1M02:33:5916400:40:1615801:27:3214.3902:07:4819000:26:1100:01:4100:00:00
188 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:37:5216700:41:2616501:32:0313.6902:13:2918100:24:2300:02:0200:00:00
189 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994ABF02:38:1616300:40:0816701:33:3013.4802:13:3818400:24:3800:02:0800:00:00
190 4267SANDRA PARRA PÉREZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F02:38:3016500:41:2016601:33:2413.4902:14:4417800:23:4600:02:0300:00:00


NF 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV2F00:00:00000:45:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:2400:00:00
NF 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM00:00:00000:30:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0800:00:00
NF 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M00:00:00000:26:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4200:00:00
NF 1702JAUME CANELA MATEUCLUB TRIATLO LLEIDA ABM00:00:00000:31:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5800:00:00
NF 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M00:00:00000:33:29001:22:5415.2001:56:23000:00:0000:01:1600:00:00
NF 2376ELECTRA GARCIA MARGALEFCAMBRILS CLUB TRIATLOABF00:00:00000:34:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5900:00:00
NF 3416XAVI PADROS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M00:00:00000:00:00000:00:000.0001:32:25000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3537ALBA AMAT FERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23F00:00:00000:37:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4000:00:00
NF 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:00:00000:32:20001:16:3416.4601:48:54000:00:0000:01:3600:00:00
NF 4672AITOR CAMACHO TORRESTRANSTRIATLONABM00:00:00000:42:25001:42:2712.3002:24:52000:00:0000:03:3100:00:00
NF 5772JORDI DUART CASTELLSCLUB ESPORTIU Z5V1M00:00:00000:41:10001:08:2318.4301:49:33000:00:0000:01:3600:00:00
NF 7010GABRIEL DE MARISCAL RUIGÓLLICENCIA DE DIAV2M00:00:00000:45:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:04:2600:00:00




NP 128RAUL BARRIOS BRUFAUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M
NP 129ALEIX TORRENT RAMALCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M
NP 527PACO CHAVEZ RODRIGUEZC.E. PENEDES COSTA DAURADV2M
NP 569DAVID ORPI FERNANDEZTRANSTRIATLONV1M
NP 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM
NP 1800DOLORS PALAU CARULLACERRR IGUALADAV1F
NP 2487DAVID SEREROLS TORRASC.A. IGUALADAABM
NP 2642JORDI BONILLA GONZALEZA.D. RUNNING VIGIAV1M
NP 2960DAVID CAMPANALS ROCAC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M
NP 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M
NP 3331IGNASI RAVENTOS AIXALATRANSTRIATLONABM
NP 3500ELISABET QUER BOUC.N. VILAFRANCA ABF
NP 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTACLUB TRIATLO SABADELLV1M
NP 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 3756RAUL BUIL VALENZUELACLUB TRITRAININGABM
NP 3985RAFAEL SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M
NP 3999ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF
NP 4047EDUARD LOPEZ FRIASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 4259DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M
NP 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB ESPORTIU Z5ABF
NP 4281LUIS JIMENEZ MONTESC.A. IGUALADAABM
NP 4370CARLOS DE MAYA SANCHEZPRAT TRIATLO 1994V1M
NP 4641VICENÇ GASCON SANCHEZCLUB TRIATLO SANT FELIUV1M
NP 4652ANTONIO GARCIA GARCIAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M
NP 4657ALEX JULIEN BULECLUB TRITRAININGV1M
NP 4658JAVIER NAVARRO MONTOYACLUB TRIATLO SANT FELIUABM
NP 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M
NP 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM
NP 5146NURIA FERRER CRUSELLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F
NP 5595FRANCESC CABEZA REINAC.N. VILAFRANCA V1M
NP 5731CARLOS ALAVEDRA CAYUELACERCLE SABADELLES 1856V1M
NP 7007PEDRO PRIETOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8001JUDITH GALLEGO ZAPATERLLICENCIA DE DIAABF
NP 8002JORDI SALIDO CUGATLLICENCIA DE DIAABM
NP 8005JOSEP VALENCIA MACHADOLLICENCIA DE DIAV2M
NP 8008DELFÍ LÓPEZ SASTRELLICENCIA DE DIAV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32