RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
105 202 190 12 0 6 21 3 4 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:31:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
13970ADRIA NOGUERA SOLDEVILA01:28:04
23895XAVIER MADRONA VILA01:28:47
35305DIDAC VILARDAGA SOLER01:35:05

2. - CLUB NATACIO BANYOLES - 04:51:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO01:29:48
25509ROGER CAMPRUBI GALLET01:33:53
32121MARC VALLMAJO MICALO01:47:23

3. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 04:54:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
12612ABEL ALMODOVAR MORALES01:37:16
22835CESAR CASTAÑO VICENTE01:37:23
33167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ01:39:49

4. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 05:03:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:34:12
24360ALEX ALBALA TOLDRA01:44:16
33410DAVID LOPEZ POMA01:45:30

5. - C.E. RAYOTEAM - 05:04:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1809ORIOL PADROS VERA01:35:33
21095IVAN HERRUZO FERNANDEZ01:39:53
32644MIQUEL IZQUIERDO DELGADO01:48:42

6. - CLUB ESPORTIU Z5 - 05:07:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI01:38:35
25253CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:43:54
3233JUAN ANTONIO CRESPO01:45:17

7. - C.E.T. DISTANCE - 05:09:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
13984MARCEL CARRERAS SOLER01:37:04
24268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ 01:39:52
3363ALEXANDRE ZANUY FANALS01:52:12

8. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 05:09:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE01:38:23
2673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:40:20
31451JAVI TRENCHS ALFONSO01:51:06

9. - C.A. IGUALADA - 05:11:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
136CARLOS LARIOS JIMÉNEZ01:32:40
24429JORDI VIDAL VILASECA01:48:01
34433SERGI PUJABET SOLANICH01:50:37

10. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:12:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
14371BIEL FARRE CANADELL01:40:07
24310MARTINIA SABATER01:44:08
35454JONATHAN BERROCAL LOPEZ01:48:11

11. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:13:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:40:14
2175JAUME SOLER SERRANO01:41:40
33699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANO01:51:27

12. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 05:22:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
11274XAVIER GISPERT PORCAR01:44:16
24269ALBERTO AGUILERA GOMEZ01:48:00
35446ROGER SALVADOR GIMENO01:50:05

13. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 05:23:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
14678POL SENABRE SUÑER01:40:01
22023PEDRO AVELLO GOROSTIDI01:48:30
3299CARLES LERIN MARTIN01:54:33

14. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:24:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTINEZ01:40:44
25899JOSEP LLEONART SUBIRANA01:47:05
31159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFONSO01:56:32

15. - TRI+9 EL MASNOU - 05:25:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
15382VICTOR OLIVIER ADRASTE01:36:44
22183GERMAN GARROTE BORRULL01:51:31
34328GERARD FARRE MOLL01:57:30

16. - C.E. PENEDES COSTA DAURADA - 05:29:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
13011MANUEL LARA PASCUAL 01:45:03
24479DANIEL SERRANO COLL01:47:32
34039SERGIO HERNAN LUNA01:57:10

17. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 05:37:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
12850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:41:21
2944MARC BUSQUETS SANS01:57:44
35888ISAAC IGLESIAS MOLIST01:58:45

18. - C.N. VIC-ETB - 05:43:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
12119PAU GONZALEZ TOR01:34:56
24330XAVIER RELATS MOLINA02:01:27
33463MIGUEL CASTILLO QUESADA02:07:15

19. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 05:48:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:53:25
25486DAVID URETA LOPEZ01:57:15
32036DIEGO GALVEZ CASADO01:57:37

20. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 05:49:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12447GREGORY FIERENS01:52:37
21171RAMON PEREZ LINDE01:55:53
34304MANUEL MONTES MESA02:00:43

21. - C.E. TRIATLO PICORNELL - 05:51:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13770ELOI CIRERA EGEA01:55:03
24675JUSTIN CLACKSON01:55:03
3672JORDI BAUS RAMON02:01:31

22. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 06:07:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
13195DAVID DELLUNDE MARTINEZ01:52:52
24350CRISTIAN MARTINEZ MEDINA02:02:42
34352TONI BORDANOBA OLLER02:12:14

23. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 06:10:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:49:16
2794JOFRE JOVELLAR ORTEGA02:10:23
35251SERGIO CARMONA MAGAÑA02:10:24

24. - SOCIETAT ATLETICA CORBERA - 06:15:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1161LLUIS AMAT TARDIU01:55:35
21258ALBERT JIMENEZ ESTRADA02:09:55
3435CARLOS MENDEZ VILLALVILLA02:09:56

25. - CLUB NATACIO RUBI - 06:18:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12477RAFAEL HIERRO PEREZ01:54:14
21393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUEL02:01:18
31399JOSE MENDEZ SANCHEZ02:23:23

26. - C.N. BADALONA - 06:22:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
14349ALBERT REVERTE PRUNEDA01:58:51
23015DANIEL REDONDO CARDOSO02:08:03
33815EMILIO ARTURO MARILL SANTANA02:16:05

27. - CLUB NATACIO MINORISA - 06:43:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
13010MIQUEL ESTEBAN SAEZ02:08:53
24607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZ02:12:18
33093MARC SANJUAN SAEZ02:22:48

28. - CERRR IGUALADA - 06:45:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
13987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS02:02:06
2877MANEL VIVANCOS GONZALEZ02:10:17
32335SALVADOR PONCE ZAMUDIO02:32:47

29. - C.N. VILAFRANCA - 06:53:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
12011ALBERT SARDA GIMENO01:59:37
22469JOAN LLUCH CALMO02:20:18
34202SERGI RAFOLS ROCA02:33:54

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32