RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
202 190 12 0 6 21 3 4 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:43:393100:27:233501:00:1220.9301:27:353900:16:0400:01:1100:00:00
2 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:44:365400:29:562400:57:4221.8401:27:386500:16:5800:00:5000:00:00
3 82MERCE TUSELL QUEVEDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:45:383800:28:543300:59:2121.2301:28:157600:17:2300:01:0100:00:00
4 2534SILVIA ROURA PEREZPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:49:285500:29:574201:01:4220.4201:31:398700:17:4900:00:5100:00:00
5 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:54:346300:30:186301:07:1418.7401:37:326800:17:0200:01:1300:00:00
6 4097BLANCA VALLES MEJIASCERRR IGUALADASUB23F01:55:336100:30:135201:04:1019.6401:34:2315200:21:1000:01:4500:00:00
7 2638MONTSE MARTINEZ GUERREROFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:55:40000:00:00000:00:000.0001:37:498800:17:5100:00:0000:00:00
8 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:57:288600:31:138201:09:2118.1701:40:346200:16:5400:01:0700:00:00
9 7005SYLVIA ZUÑIGAFEECABF01:57:51000:00:00000:00:000.0001:42:003400:15:5100:00:0000:00:00
10 4368GEORGINA GABARRO MORENTEC.A. IGUALADAABF01:58:565700:30:0410101:12:1017.4601:42:145300:16:4200:01:2400:00:00
11 4052MERITXELL GIMÉNEZ DALMAUPRAT TRIATLO 1994V2F02:00:5411600:33:117201:08:3518.3701:41:4611700:19:0800:01:0400:00:00
12 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF02:01:1410800:32:509001:10:2117.9101:43:119100:18:0300:01:2500:00:00
13 6191MERCHE COMINO CASADOC.E. CERDANYOLA A.T.V1F02:02:5611700:33:279401:10:3717.8401:44:0411500:18:5200:01:4000:00:00
14 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:03:47000:00:00000:00:000.0001:41:4416300:22:0300:00:0000:00:00
15 3974MAR FRANCO PEÑUELACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:05:5313300:34:497501:08:4618.3201:43:3516600:22:1800:01:2100:00:00
16 2943MARIA HERNANDEZ CONTIJOCHCLUB TRIATLO PROSANSUB23F02:10:389900:32:0413101:19:5515.7701:51:5910900:18:3900:01:0200:00:00
17 4673NURIA RIVAS SAMANIEGOCCT SALOU COSTA DAURADAV1F02:12:0812000:33:3313401:20:0715.7301:53:4010200:18:2800:01:3600:00:00
18 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:12:4413500:35:1211801:17:2016.2901:52:3213700:20:1200:01:1600:00:00
19 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAV1F02:13:1713600:35:3812401:18:2116.0801:53:5912000:19:1800:01:0600:00:00
20 6115MARINA MARTINEZ RASCONC.E. CERDANYOLA A.T.ABF02:13:2312300:33:3813501:20:0715.7301:53:4512700:19:3800:01:3500:00:00
21 4282LAIA SABATE MARQUEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1F02:14:2711200:32:5613901:20:4215.6101:53:3814200:20:4900:01:3600:00:00
22 3978LAURA BALETA FARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF02:15:4313200:34:4313301:20:0415.7401:54:4714600:20:5600:01:0000:00:00
23 1933ISABEL GANDIA MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5V3F02:15:4815000:36:5211501:16:2616.4801:53:1816800:22:3000:01:5100:00:00
24 3997MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLO LLEIDA ABF02:16:2514400:36:0614001:21:3915.4301:57:4511100:18:4000:01:2200:00:00
25 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:16:4610900:32:5214201:22:0315.3601:54:5516000:21:5100:01:5500:00:00
26 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF02:19:4216200:40:0011401:16:0516.5601:56:0517600:23:3700:02:0400:00:00
27 90MARINA ALCARAZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABF02:19:4310600:32:3815701:26:2014.5901:58:5814100:20:4500:01:4200:00:00
28 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:22:4714000:35:5615301:24:4614.8602:00:4216400:22:0500:01:1200:00:00
29 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:27:2315700:37:2615101:24:0814.9802:01:3418800:25:4900:01:2000:00:00
30 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM TRIRELAYABF02:32:1316100:39:4116001:28:5314.1802:08:3417700:23:3900:01:5300:00:00
31 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994ABF02:38:1616300:40:0816701:33:3013.4802:13:3818400:24:3800:02:0800:00:00
32 4267SANDRA PARRA PÉREZCCT SALOU COSTA DAURADAV1F02:38:3016500:41:2016601:33:2413.4902:14:4417800:23:4600:02:0300:00:00


NF 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV2F00:00:00000:45:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:2400:00:00
NF 2376ELECTRA GARCIA MARGALEFCCT SALOU COSTA DAURADAABF00:00:00000:34:23000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5900:00:00
NF 3537ALBA AMAT FERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23F00:00:00000:37:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4000:00:00




NP 1800DOLORS PALAU CARULLACERRR IGUALADAV1F
NP 3500ELISABET QUER BOUC.N. VILAFRANCA ABF
NP 3999ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF
NP 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB ESPORTIU Z5ABF
NP 5146NURIA FERRER CRUSELLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F
NP 8001JUDITH GALLEGO ZAPATERLLICENCIA DE DIAABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32