RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
105 202 190 12 0 6 21 3 4 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2503ABEL SERRA SUCARRATC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:33:401300:26:04500:52:2224.0601:18:261700:15:1400:00:3400:00:00
2 4371BIEL FARRE CANADELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:40:07000:00:00000:00:00001:24:053700:16:0200:00:0000:00:00
3 4348JOAN RIBA PUIGORIOCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:42:35000:00:00000:00:00001:25:017900:17:3400:00:0000:00:00
4 135MARTI PUJOL CASTELLCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:50:326600:30:204901:02:4620.0701:33:067700:17:2600:00:4900:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2534SILVIA ROURA PEREZPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:49:285500:29:574201:01:4220.4201:31:398700:17:4900:00:5100:00:00
2 4097BLANCA VALLES MEJIACERRR IGUALADASUB23F01:55:336100:30:135201:04:1019.6401:34:2315200:21:1000:01:4500:00:00
3 4368GEORGINA GABARRO MOC.A. IGUALADAABF01:58:565700:30:0410101:12:1017.4601:42:145300:16:4200:01:2400:00:00
4 2943MARIA HERNANDEZ CONCLUB TRIATLO PROSANSUB23F02:10:389900:32:0413101:19:5515.7701:51:5910900:18:3900:01:0200:00:00
5 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:22:4714000:35:5615301:24:4614.8602:00:4216400:22:0500:01:1200:00:00
6 5030SUSANA MENDOZA MORAPRAT TRIATLO 1994ABF02:38:1616300:40:0816701:33:3013.4802:13:3818400:24:3800:02:0800:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:28:35400:24:01300:50:4924.801:14:50500:13:4500:00:3600:00:00
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:29:48100:23:39700:52:4723.8701:16:26100:13:2200:00:2900:00:00
3 5509ROGER CAMPRUBI GALCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:33:53300:23:542100:56:2722.3201:20:21200:13:3200:00:3800:00:00
4 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:36:32500:24:291300:55:1222.8301:19:415900:16:5100:00:5400:00:00
5 2835CESAR CASTAÑO VICENCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:37:232600:26:381600:55:2822.7201:22:062000:15:1700:00:4700:00:00
6 3336JORDI GARCIA BERMUDGAVA TRIATLOSUB23M01:43:16000:00:00000:00:00001:27:114000:16:0500:00:0000:00:00
7 2023PEDRO AVELLO GOROSTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:48:301800:26:225301:04:5419.4101:31:167300:17:1400:00:5000:00:00
8 3954PAU VILLAR YANEZABSOLUT SPORTSUB23M01:54:394400:29:156901:08:1218.4801:37:277200:17:1200:00:5200:00:00
9 4475POL GIMENO FONQUERNFLOR DE TRIATLOABM01:55:272900:26:448801:10:1717.9301:37:0110000:18:2600:01:0000:00:00
10 3010MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISASUB23M02:08:5314300:36:038901:10:1717.9301:46:2016900:22:3300:00:5600:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:43:393100:27:233501:00:1220.9301:27:353900:16:0400:01:1100:00:00
2 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:44:365400:29:562400:57:4221.8401:27:386500:16:5800:00:5000:00:00
3 6115MARINA MARTINEZ RASC.E. CERDANYOLA A.T.ABF02:13:2312300:33:3813501:20:0715.7301:53:4512700:19:3800:01:3500:00:00
4 90MARINA ALCARAZ MARTCLUB ESPORTIU Z5ABF02:19:4310600:32:3815701:26:2014.5901:58:5814100:20:4500:01:4200:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3970ADRIA NOGUERA SOLDCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:28:04200:23:51100:48:3925.901:12:302600:15:3400:00:3300:00:00
2 971ALEIX SELLARES GONZCLUB NATACIO SALLENTABM01:30:26600:24:40400:52:0724.1801:16:47300:13:3900:00:3700:00:00
3 36CARLOS LARIOS JIMÉNC.A. IGUALADAABM01:32:40900:25:06600:52:4023.9201:17:461300:14:5400:00:4800:00:00
4 5382VICTOR OLIVIER ADRATRI+9 EL MASNOUABM01:36:442800:26:441500:55:1322.8201:21:57900:14:4700:00:3700:00:00
5 4268JULIO CESAR GAONA C.E.T. DISTANCEABM01:39:523000:26:532200:57:0922.0501:24:023300:15:5000:01:4800:00:00
6 4349ALBERT REVERTE PRUNC.N. BADALONAABM01:58:517900:30:5510001:11:4617.5601:42:414200:16:1000:01:3300:00:00
7 5413KILIAN GUTIERREZ GATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:00:178200:31:077701:09:0218.2501:40:0913500:20:0800:00:5100:00:00
8 5494MIGUEL VIQUE GARROTCLUB TRIATLO SANT FELIUABM02:05:2411000:32:559801:11:3117.6201:44:2614800:20:5800:01:4500:00:00
9 3015DANIEL REDONDO CARC.N. BADALONAABM02:08:0311100:32:5611301:15:4016.6501:48:3612200:19:2700:01:1100:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:54:346300:30:186301:07:1418.7401:37:326800:17:0200:01:1300:00:00
2 2638MONTSE MARTINEZ GUEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:55:40000:00:00000:00:00001:37:498800:17:5100:00:0000:00:00
3 7005SYLVIA ZUÑIGAFEECABF01:57:51000:00:00000:00:00001:42:003400:15:5100:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:28:47700:24:44200:49:3625.401:14:20600:14:2700:00:3900:00:00
2 224ALBERT SOLEY CASTELT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:34:12800:24:461200:54:3823.0601:19:241000:14:4800:00:3500:00:00
3 5305DIDAC VILARDAGA SOLCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:35:052300:26:34800:53:4623.4301:20:20800:14:4500:00:4300:00:00
4 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM01:35:331100:25:521100:54:1223.2501:20:042500:15:2900:00:4900:00:00
5 5898FRANCESC LOPEZ MARICLUB MEDINA TRIATLOABM01:36:47000:00:00000:00:00001:21:073200:15:4000:00:0000:00:00
6 4678POL SENABRE SUÑERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:40:011000:25:393200:59:0821.3101:24:471800:15:1400:00:4600:00:00
7 3410DAVID LOPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:45:303300:27:394001:00:5920.6601:28:386000:16:5200:00:4900:00:00
8 2121MARC VALLMAJO MICALCLUB NATACIO BANYOLESABM01:47:233600:28:284501:02:2820.1701:30:564800:16:2700:00:4700:00:00
9 4269ALBERTO AGUILERA GOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:48:00000:00:00000:00:00001:32:233000:15:3700:00:0000:00:00
10 4429JORDI VIDAL VILASECC.A. IGUALADAABM01:48:01000:00:00000:00:00001:32:252800:15:3600:00:0000:00:00
11 2644MIQUEL IZQUIERDO DEC.E. RAYOTEAMABM01:48:42000:00:00000:00:00001:33:301600:15:1200:00:0000:00:00
12 7003RUBEN ESTRADERA CABFEECABM01:48:556000:30:104301:01:5820.3301:32:085600:16:4700:01:1000:00:00
13 4433SERGI PUJABET SOLANC.A. IGUALADAABM01:50:37000:00:00000:00:00001:31:0912300:19:2800:00:0000:00:00
14 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:59:378700:31:158401:09:3918.0901:40:5411200:18:4300:01:2000:00:00
15 4330XAVIER RELATS MOLINC.N. VIC-ETBABM02:01:278300:31:088301:09:3018.1301:40:3814300:20:4900:01:1500:00:00
16 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:03:276500:30:208501:09:5018.0401:40:1017400:23:1700:00:5900:00:00
17 283TONI MARTINEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM02:13:5512600:34:0312701:18:4715.9901:52:5015000:21:0500:01:2200:00:00
18 2052XAVIER SERRANO BELLC.E. CERDANYOLA A.T.ABM02:15:2914200:36:0012201:17:4916.1901:53:4915900:21:4000:01:0200:00:00
19 3093MARC SANJUAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAABM02:22:4815900:37:3914501:22:2515.2902:00:0417000:22:4400:01:4500:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:45:383800:28:543300:59:2121.2301:28:157600:17:2300:01:0100:00:00
2 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF02:01:1410800:32:509001:10:2117.9101:43:119100:18:0300:01:2500:00:00
3 3974MAR FRANCO PEÑUELACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:05:5313300:34:497501:08:4618.3201:43:3516600:22:1800:01:2100:00:00
4 3978LAURA BALETA FARRERPRAT TRIATLO 1994ABF02:15:4313200:34:4313301:20:0415.7401:54:4714600:20:5600:01:0000:00:00
5 3997MONTSE MASIP ARAGOCLUB TRIATLO LLEIDA ABF02:16:2514400:36:0614001:21:3915.4301:57:4511100:18:4000:01:2200:00:00
6 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF02:19:4216200:40:0011401:16:0516.5601:56:0517600:23:3700:02:0400:00:00
7 5062ANA FUENTES GONZALETEAM CALELLA TRIATHLONABF02:32:1316100:39:4116001:28:5314.1802:08:3417700:23:3900:01:5300:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:34:561200:26:021400:55:1222.8301:21:14400:13:4200:00:4000:00:00
2 3835ERNEST PALAU VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:36:321600:26:18900:54:0123.3301:20:194300:16:1300:00:4300:00:00
3 3984MARCEL CARRERAS SOLC.E.T. DISTANCEABM01:37:042000:26:301700:55:3422.6801:22:041400:15:0000:01:0100:00:00
4 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:38:232200:26:332000:56:1522.401:22:482700:15:3500:00:4300:00:00
5 5253CRISTIAN NAVARRO MCLUB ESPORTIU Z5ABM01:43:54000:00:00000:00:00001:27:384400:16:1600:00:0000:00:00
6 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:44:163400:28:203000:59:0521.3301:27:255700:16:5100:01:1400:00:00
7 3011MANUEL LARA PASCUALC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:45:03000:00:00000:00:00001:28:384600:16:2500:00:0000:00:00
8 7013LUIS MARIA ROZAS PILLICENCIA DE DIAABM01:45:394700:29:362600:58:1021.6601:27:468900:17:5300:01:0500:00:00
9 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:47:327500:30:403401:00:1120.9401:30:515200:16:4100:01:4400:00:00
10 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:47:42000:00:00000:00:00001:30:058100:17:3700:00:0000:00:00
11 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:48:117000:30:253901:00:4720.7301:31:126600:16:5900:00:4000:00:00
12 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:49:164500:29:155101:03:5919.6901:33:143800:16:0200:00:4600:00:00
13 1451JAVI TRENCHS ALFONSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:51:064800:29:404801:02:4220.101:32:2211400:18:4400:01:1900:00:00
14 3699JUAN LUIS GARCIA ESCLUB TRIATLO SABADELLABM01:51:277200:30:304601:02:3620.1301:33:069700:18:2100:02:0800:00:00
15 363ALEXANDRE ZANUY FANC.E.T. DISTANCEABM01:52:12000:00:00000:00:00001:35:375100:16:3500:00:0000:00:00
16 2148TONI GARCIA CUENCACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:53:11000:00:00000:00:00001:36:484500:16:2300:00:0000:00:00
17 8011ROBERT FERNANDEZ LOLLICENCIA DE DIAABM01:57:076400:30:207101:08:3118.3901:38:519500:18:1600:01:1600:00:00
18 4039SERGIO HERNAN LUNAC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:57:105300:29:557901:09:0318.2501:38:589400:18:1200:00:5800:00:00
19 5486DAVID URETA LOPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:57:159100:31:216501:07:3518.6401:38:569600:18:1900:01:1000:00:00
20 4328GERARD FARRE MOLLTRI+9 EL MASNOUABM01:57:308800:31:167301:08:3818.3601:39:548000:17:3600:01:0200:00:00
21 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:57:448400:31:098601:09:5018.0401:40:595400:16:4500:00:5900:00:00
22 5888ISAAC IGLESIAS MOLITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:58:458000:31:016701:08:0418.5101:39:0512900:19:4000:01:0100:00:00
23 507RUBEN FERNANDEZ RIVC.E. RAYOTEAMABM01:59:397300:30:329701:11:2817.6301:42:008300:17:3900:01:1500:00:00
24 4350CRISTIAN MARTINEZ MCLUB TRIATLO MALGRATABM02:02:4212200:33:369101:10:2317.901:43:5911300:18:4300:01:0500:00:00
25 4345ANTONIO ROZAS ALBACCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:07:378900:31:1712301:17:5516.1701:49:129900:18:2500:01:2900:00:00
26 7009IVAN VIDAL ZAMORALLICENCIA DE DIAABM02:10:0510100:32:1011701:16:3916.4401:48:4915400:21:1600:01:5500:00:00
27 794JOFRE JOVELLAR ORTECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:10:2310200:32:2212601:18:3216.0401:50:5412400:19:2900:01:2800:00:00
28 5251SERGIO CARMONA MAGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:10:2414100:35:5810501:12:5717.2701:48:5515600:21:2900:01:0400:00:00
29 3815EMILIO ARTURO MARILC.N. BADALONAABM02:16:0511900:33:3214601:23:1615.1301:56:4811900:19:1700:01:0600:00:00
30 2469JOAN LLUCH CALMOC.N. VILAFRANCA ABM02:20:1814600:36:3913601:20:2115.6801:57:0017500:23:1800:01:4300:00:00
31 3250ALBERT IGLESIAS BARC.N. BADALONAABM02:30:1311500:33:1016801:33:5213.4202:07:0217300:23:1100:02:1100:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4673NURIA RIVAS SAMANIECAMBRILS CLUB TRIATLOV1F02:12:0812000:33:3313401:20:0715.7301:53:4010200:18:2800:01:3600:00:00
2 5166ARANTXA MEJIAS REBECERRR IGUALADAV1F02:13:1713600:35:3812401:18:2116.0801:53:5912000:19:1800:01:0600:00:00
3 4282LAIA SABATE MARQUECAMBRILS CLUB TRIATLOV1F02:14:2711200:32:5613901:20:4215.6101:53:3814200:20:4900:01:3600:00:00
4 4267SANDRA PARRA PÉREZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F02:38:3016500:41:2016601:33:2413.4902:14:4417800:23:4600:02:0300:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:34:481400:26:061000:54:0623.2901:20:12700:14:3600:00:3900:00:00
2 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:37:161700:26:191800:55:4822.5801:22:071500:15:0900:00:5300:00:00
3 4325IVAN ARTIGAS REIXACTRANSTRIATLONV1M01:38:052700:26:411900:55:5822.5101:22:392300:15:2600:00:4500:00:00
4 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:38:35000:00:00000:00:00001:22:582900:15:3700:00:0000:00:00
5 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:39:49000:00:00000:00:00001:24:331900:15:1600:00:0000:00:00
6 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMV1M01:39:531500:26:072500:57:5221.7701:23:593600:15:5400:00:4300:00:00
7 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:40:142100:26:322700:58:2321.5801:24:552100:15:1900:01:0200:00:00
8 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:40:201900:26:252800:58:3321.5201:24:582200:15:2200:01:0500:00:00
9 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:41:212400:26:363100:59:0621.3201:25:423100:15:3900:00:5200:00:00
10 4310MARTINIA SABATERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:44:082500:26:374701:02:3920.1101:29:161100:14:5200:00:5200:00:00
11 204LLIBERT FORTUNY I CINDEPENDIENTEV1M01:44:333700:28:292900:59:0221.3401:27:316700:17:0200:00:5300:00:00
12 5446ROGER SALVADOR GIMETRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:50:055600:30:004401:02:2320.201:32:238600:17:4200:00:3600:00:00
13 666ALBERT TORRES CARLECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:50:386200:30:173701:00:2920.8301:30:4613200:19:5200:00:5700:00:00
14 2183GERMAN GARROTE BORRTRI+9 EL MASNOUV1M01:51:31000:00:00000:00:00001:34:267000:17:0500:00:0000:00:00
15 5956MARIA GALVEZ I VALDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:51:405800:30:055501:05:2619.2601:35:314100:16:0900:01:0900:00:00
16 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:53:253900:28:556601:07:3918.6301:36:345800:16:5100:01:0400:00:00
17 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M01:54:149300:31:335401:05:0919.3401:36:427800:17:3200:00:5700:00:00
18 7006JAVI DURO LÓPEZ LLICENCIA DE DIAV1M01:54:434200:29:076201:07:0318.7901:36:1010500:18:3300:00:5700:00:00
19 3770ELOI CIRERA EGEAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:55:038100:31:026101:06:5718.8201:37:596900:17:0400:01:1300:00:00
20 1171RAMON PEREZ LINDEC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:55:539000:31:186801:08:1018.4801:39:284700:16:2500:01:2200:00:00
21 7001ISRAEL MILLAN SOLÉLLICENCIA DE DIAV1M01:58:388500:31:118101:09:1818.1801:40:299300:18:0900:01:3100:00:00
22 2101FRANCESC RECASENS ECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:59:056700:30:219901:11:3217.6101:41:537100:17:1200:00:4400:00:00
23 4304MANUEL MONTES MESAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M02:00:439500:31:399301:10:3717.8401:42:1610100:18:2700:01:0200:00:00
24 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:07:1310000:32:0511201:15:3016.6901:47:3512800:19:3800:01:2600:00:00
25 4123SANDRO FERNANDEZ FECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:08:3511800:33:3110601:13:1017.2201:46:4116100:21:5400:01:4400:00:00
26 2432MARCOS LOPEZ TOLEDOPRAT TRIATLO 1994V1M02:08:476900:30:2212801:18:5315.9701:49:1512500:19:3200:01:3900:00:00
27 4266DIDAC DUART CASTELLCLUB ESPORTIU Z5V1M02:11:5213800:35:4812501:18:2616.0601:54:148200:17:3800:03:0200:00:00
28 4607CRISTIAN RODRIGUEZ CLUB NATACIO MINORISAV1M02:12:1812100:33:3513201:20:0315.7401:53:3811000:18:4000:01:2400:00:00
29 7002LLUÍS RIUS ROMANLLICENCIA DE DIAV1M02:12:2912700:34:0812101:17:4616.201:51:5414000:20:3500:02:2100:00:00
30 7008DAVID MINGUEZA DE MLLICENCIA DE DIAV1M02:12:3411400:33:0512001:17:3216.2501:50:3716200:21:5700:02:0600:00:00
31 3322TOMAS ALONSO JIMENEPRAT TRIATLO 1994V1M02:13:029700:31:4714701:23:1815.1301:55:059000:17:5700:01:2000:00:00
32 8004DAVID MALTA CHAVESLLICENCIA DE DIAV1M02:16:214900:29:4415401:25:1314.7901:54:5715500:21:2400:02:5300:00:00
33 5501LLUIS JORDI BAÑUELOCLUB ESPORTIU Z5V1M02:19:4315200:36:5514101:21:4915.401:58:4414900:20:5900:01:5400:00:00
34 8007ISIDRO GARCÍA MARTÍLLICENCIA DE DIAV1M02:23:1314900:36:5114401:22:1015.3301:59:0117900:24:1200:01:4400:00:00
35 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:23:5212500:33:5316201:30:0313.9902:03:5613400:19:5600:01:2400:00:00
36 4202SERGI RAFOLS ROCAC.N. VILAFRANCA V1M02:33:5416800:42:3815501:25:1614.7802:07:5418900:26:0000:01:4800:00:00
37 2933JOAQUIN SALVADOR TRCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:37:5216700:41:2616501:32:0313.6902:13:2918100:24:2300:02:0200:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:57:288600:31:138201:09:2118.1701:40:346200:16:5400:01:0700:00:00
2 6191MERCHE COMINO CASADC.E. CERDANYOLA A.T.V1F02:02:5611700:33:279401:10:3717.8401:44:0411500:18:5200:01:4000:00:00
3 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:03:47000:00:00000:00:00001:41:4416300:22:0300:00:0000:00:00
4 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:12:4413500:35:1211801:17:2016.2901:52:3213700:20:1200:01:1600:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1274XAVIER GISPERT PORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:44:16000:00:00000:00:00001:29:231200:14:5300:00:0000:00:00
2 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:45:173500:28:223601:00:2320.8701:28:454900:16:3200:01:0000:00:00
3 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:47:055000:29:453801:00:3420.801:30:195500:16:4600:01:0000:00:00
4 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:52:37000:00:00000:00:00001:35:406300:16:5700:00:0000:00:00
5 8003FRANCISCO RAMIREZLLICENCIA DE DIAV1M01:53:384600:29:346001:06:4318.8901:36:177500:17:2100:00:5200:00:00
6 4674ANTONIO MARQUEZ LUQC.E.T. DISTANCEV1M01:53:476800:30:215601:05:4519.1601:36:068500:17:4100:01:5000:00:00
7 4675JUSTIN CLACKSONC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:55:035100:29:487001:08:1718.4501:38:056400:16:5800:01:1400:00:00
8 7012SANTI MESTRES OLIVELLICENCIA DE DIAV1M01:57:109800:31:505001:03:4719.7501:35:3715700:21:3300:00:5900:00:00
9 2036DIEGO GALVEZ CASADOOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:57:374000:28:569601:11:0217.7401:39:588400:17:3900:00:5200:00:00
10 1303DAVID VILLAGRASA SATRANSTRIATLONV1M01:58:485900:30:0710701:13:1317.2101:43:202400:15:2800:02:3100:00:00
11 3987JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M02:02:067800:30:5010201:12:1017.4601:43:0011600:19:0600:01:5500:00:00
12 154DANIEL MARIN ZORITACERCLE SABADELLES 1856V1M02:02:3810700:32:497601:08:5218.301:41:4114700:20:5700:01:0600:00:00
13 8012JORDI MARTI PAPIOLLLICENCIA DE DIAV1M02:08:259600:31:4111901:17:2816.2701:49:0911800:19:1600:00:3500:00:00
14 4344MANEL VALLES LOPEZCLUB ESPORTIU Z5V1M02:12:2310500:32:3613701:20:2415.6701:53:0012100:19:2300:02:1300:00:00
15 8009JORDI AGUILERA CUCHLLICENCIA DE DIAV1M02:13:4115400:37:1511601:16:3216.4601:53:4713300:19:5400:03:5300:00:00
16 3983JAVIER BAQUEDANO LOPRAT TRIATLO 1994V1M02:14:0613000:34:2612901:19:1815.8901:53:4413800:20:2200:02:0700:00:00
17 7011JOSEP LLUÍS ARBÓS ALLICENCIA DE DIAV1M02:19:1713700:35:4513801:20:3415.6401:56:1917100:22:5800:01:4600:00:00
18 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:22:1614500:36:3714901:23:3315.0802:00:1016500:22:0600:02:1100:00:00
19 7014OSCAR ARTAL BELENGLLICENCIA DE DIAV1M02:22:2613900:35:5214301:22:0915.3401:58:0118200:24:2500:01:5200:00:00
20 8006ANTONI BARAHONA CARFEECV1M02:23:1313100:34:3415001:23:3615.0701:58:1018600:25:0300:02:1000:00:00
21 4355JOSE SANDA PAZOSC.E. RAYOTEAMV1M02:31:2314800:36:4916301:30:1413.9602:07:0318000:24:2000:01:4200:00:00
22 8010EUGENI SAINZ VILADELLICENCIA DE DIAV1M02:31:4215500:37:2016101:29:4514.0402:07:0518300:24:3700:04:4200:00:00
23 7004GABRIEL GARCÍA VENFEECV1M02:33:5916400:40:1615801:27:3214.3902:07:4819000:26:1100:01:4100:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4052MERITXELL GIMÉNEZ DPRAT TRIATLO 1994V2F02:00:5411600:33:117201:08:3518.3701:41:4611700:19:0800:01:0400:00:00
2 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:16:4610900:32:5214201:22:0315.3601:54:5516000:21:5100:01:5500:00:00
3 196LAURA SARAROLS RAMSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:27:2315700:37:2615101:24:0814.9802:01:3418800:25:4900:01:2000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTIPRAT TRIATLO 1994V2M01:40:44000:00:00000:00:00001:24:533500:15:5100:00:0000:00:00
2 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:41:403200:27:272300:57:2021.9801:24:476100:16:5300:00:4900:00:00
3 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:50:147100:30:284101:01:1620.5701:31:4410300:18:3000:00:4900:00:00
4 3195DAVID DELLUNDE MARTCLUB TRIATLO MALGRATV2M01:52:525200:29:545901:06:2618.9701:36:205000:16:3200:00:5500:00:00
5 1393XAVIER RODRIGUEZ DECLUB NATACIO RUBIV2M02:01:189400:31:348001:09:1118.2101:40:4513900:20:3300:01:2500:00:00
6 672JORDI BAUS RAMONC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:01:3110300:32:289501:10:3817.8401:43:069800:18:2500:02:1400:00:00
7 1570FELIX CARMONA POUC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:01:3710400:32:359201:10:2917.8801:43:0410600:18:3300:01:2500:00:00
8 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV2M02:07:1511300:32:5710901:13:2817.1501:46:2514500:20:5000:01:2500:00:00
9 723ARCADI ROMERA PASCUC.N. VIC-ETBV2M02:08:157700:30:4913001:19:1915.8901:50:089200:18:0700:01:3200:00:00
10 1258ALBERT JIMENEZ ESTRSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:09:5513400:35:1111101:15:1016.7601:50:2112600:19:3400:01:3900:00:00
11 435CARLOS MENDEZ VILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:09:5615800:37:348701:09:5318.0301:47:2716700:22:2900:02:3000:00:00
12 4352TONI BORDANOBA OLLECLUB TRIATLO MALGRATV2M02:12:1415600:37:2310801:13:1417.2101:50:3715800:21:3700:02:1300:00:00
13 5360XAVIER ALVAREZ HERRCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:19:2712400:33:4515201:24:3614.8901:58:2115100:21:0600:01:5200:00:00
14 1648MIGUEL ANGEL ESTEBCLUB NATACIO MINORISAV2M02:31:5016600:41:2415601:25:3814.7102:07:0218500:24:4800:01:2700:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 299CARLES LERIN MARTINFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:54:334100:28:585701:05:5419.1201:34:5213000:19:4100:01:1000:00:00
2 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:57:329200:31:326401:07:2718.6801:38:5910700:18:3300:01:0400:00:00
3 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M02:07:2212900:34:2410401:12:4617.3201:47:1013600:20:1200:01:1100:00:00
4 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M02:10:1712800:34:1211001:14:5116.8301:49:0315300:21:1400:01:0800:00:00
5 1399JOSE MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:23:2315300:37:0214801:23:2015.1202:00:2217200:23:0100:03:0600:00:00
6 2335SALVADOR PONCE ZAMUCERRR IGUALADAV2M02:32:4716000:39:0015901:28:2614.2502:07:2618700:25:2100:01:3800:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1933ISABEL GANDIA MARTICLUB ESPORTIU Z5V3F02:15:4815000:36:5211501:16:2616.4801:53:1816800:22:3000:01:5100:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:55:357600:30:495801:06:1419.0201:37:0310400:18:3200:01:1100:00:00
2 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:56:324300:29:147401:08:4418.3301:37:5810800:18:3400:01:4700:00:00
3 800ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV3M01:56:537400:30:347801:09:0318.2501:39:377400:17:1600:01:5900:00:00
4 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:10:0714700:36:4110301:12:3717.3501:49:1814400:20:4900:01:3000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1452JOSE RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M02:28:3715100:36:5316401:31:5413.7102:08:4713100:19:5000:02:1300:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32