RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
189 173 166 7 0 5 18 2 16 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4264MARIO SINUES MICOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:23:00100:18:59100:51:3720.9201:10:361000:12:2400:00:3600:00:37
2 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:23:15300:19:17300:52:0520.7401:11:22400:11:5300:00:2300:00:33
3 3970ADRIA NOGUERA SOLDEVILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:24:03400:19:25200:51:4720.8601:11:121900:12:5100:00:2700:00:26
4 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:50800:19:39400:54:1819.8901:13:572100:12:5300:00:3100:00:32
5 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:30:551300:20:09500:58:0918.5701:18:181300:12:3700:00:3200:00:27
6 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:31:46600:19:321901:00:1017.9501:19:42600:12:0400:00:4200:00:40
7 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:31:47200:19:022201:00:4017.8001:19:42700:12:0500:00:2400:00:46
8 4351IÑAKI GOENAGA ARISTICLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:001000:19:581700:59:4818.0601:19:46800:12:1400:00:4100:00:48
9 4259DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:32:09500:19:292001:00:1117.9501:19:401100:12:2900:00:3500:00:43
10 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:32:191200:20:001600:59:4118.1001:19:411400:12:3800:00:2800:00:45
11 971ALEIX SELLARES GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:32:28700:19:362101:00:1217.9401:19:481500:12:4000:00:5000:00:49
12 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:32:332700:20:38800:59:0218.2901:19:402000:12:5300:00:3500:00:41
13 36CARLOS LARIOS JIMÉNEZC.A. IGUALADAABM01:32:39900:19:541800:59:5918.0101:19:531800:12:4600:00:2800:00:52
14 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:32:502300:20:361300:59:1618.2201:19:522200:12:5800:00:3800:00:59
15 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:32:582600:20:371000:59:0618.2701:19:432700:13:1500:00:3400:00:48
16 5305DIDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:33:021700:20:231400:59:2518.1801:19:482500:13:1400:00:3500:00:47
17 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:33:091800:20:261500:59:2618.1701:19:522800:13:1700:00:3200:00:59
18 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M01:33:252200:20:331100:59:1118.2501:19:443800:13:4100:00:4000:00:54
19 2835CESAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:33:353100:20:52700:58:4918.3601:19:414600:13:5400:00:3700:00:40
20 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:33:402800:20:381200:59:1218.2401:19:504300:13:5000:00:3200:00:59
21 7013ALBERT CARRERAS BASARTFEECABM01:33:444200:21:26600:58:2918.4701:19:554200:13:4900:00:4800:00:54
22 129ALEIX TORRENT RAMALCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:34:073600:21:18900:59:0318.2901:20:213900:13:4600:00:4500:01:29
23 4321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINTRICBM-CALELLAV1M01:37:201400:20:103101:04:5416.6401:25:04900:12:1600:00:4700:00:32
24 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:37:243000:20:502401:03:0817.1101:23:583200:13:2600:00:3500:00:33
25 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:37:281900:20:282901:04:1416.8101:24:421700:12:4600:00:4700:00:41
26 2487DAVID SEREROLS TORRASC.A. IGUALADAABM01:37:304300:21:272301:02:0017.4201:23:275200:14:0300:01:0300:00:47
27 4371BIEL FARRE CANADELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:37:48000:00:00000:00:000.0001:24:223300:13:2600:00:0000:01:07
28 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:38:072400:20:363001:04:4816.6701:25:241600:12:4300:00:4200:00:39
29 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:38:113200:20:542801:04:1016.8301:25:042400:13:0700:00:4600:00:49
30 4276ISIDORO MAYA AGUDOC.N. MOLINS DE REIABM01:38:393800:21:202501:03:4716.9301:25:073400:13:3200:00:3700:00:43
31 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:38:511500:20:143201:05:0016.6201:25:143700:13:3700:00:3600:00:38
32 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:39:084100:21:262701:04:0516.8501:25:313600:13:3700:00:5800:01:06
33 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:39:102500:20:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3900:00:00
34 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:39:122000:20:303501:05:2416.5101:25:542900:13:1800:00:4100:00:35
35 4268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ C.E.T. DISTANCEABM01:40:263500:21:172601:04:0316.8601:25:207900:15:0600:00:5900:00:53
36 3368MARC GARCIA VILLODRESC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:41:132100:20:324501:07:2716.0101:27:592600:13:1400:00:3700:00:22
37 1463ADRIA RIERA GOMEZTRICBM-CALELLAABM01:41:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 4310MARTINIA SABATERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:41:382900:20:475001:08:2115.8001:29:081200:12:3000:00:4300:00:44
39 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:42:144800:21:384201:07:1516.0601:28:533000:13:2100:00:4500:00:38
40 3003ALEX PLA LORENTEC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:42:205500:21:583601:06:0016.3601:27:585900:14:2200:00:4400:00:45
41 5235RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:42:386600:22:443301:05:1516.5501:27:596700:14:3900:00:4400:00:44
42 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:42:427500:23:003401:05:1516.5501:28:156100:14:2700:00:4600:00:37
43 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:42:503900:21:224601:07:3715.9701:28:594400:13:5100:00:3000:00:32
44 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:43:065000:21:434001:06:4916.1601:28:326400:14:3400:00:5700:00:52
45 4364ALBERTO LOPEZ SERNACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:43:135200:21:484301:07:2116.0401:29:095300:14:0400:01:0700:00:49
46 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M01:43:194700:21:354801:07:4515.9401:29:204800:13:5900:00:5200:00:52
47 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:43:234900:21:403901:06:2616.2601:28:069000:15:1700:00:5100:00:49
48 3410DAVID LOPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:43:244400:21:294701:07:3715.9701:29:065700:14:1800:00:3700:00:39
49 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:43:366300:22:383701:06:1216.3101:28:506800:14:4600:00:4700:00:34
50 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:44:187000:22:533801:06:2316.2701:29:167800:15:0200:00:3700:00:32
51 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:44:403400:21:166001:09:2415.5601:30:404900:14:0000:00:3700:00:39
52 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:44:465100:21:445301:08:3115.7601:30:156300:14:3100:00:5100:00:53
53 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M01:44:585700:22:155401:08:3515.7501:30:505400:14:0800:00:5400:00:42
54 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:45:116900:22:504101:07:0916.0801:29:598400:15:1200:00:3200:00:31
55 2946NARCIS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:45:165400:21:556201:09:3415.5201:31:294100:13:4700:00:5400:00:41
56 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:45:275900:22:345201:08:2715.7801:31:016000:14:2600:00:5800:00:49
57 4350CRISTIAN MARTINEZ MEDINACLUB TRIATLO MALGRATABM01:45:556400:22:395501:08:4015.7301:31:196600:14:3600:00:5000:00:45
58 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:46:023300:21:036601:10:4215.2801:31:455600:14:1700:00:4600:00:42
59 7008JOSEP SALVATELLA SUREDAFEECABM01:46:055300:21:536701:10:4915.2501:32:423100:13:2300:00:5700:00:39
60 2121MARC VALLMAJO MICALOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:46:076800:22:476101:09:2815.5501:32:154500:13:5200:00:4800:01:30
61 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:46:093700:21:196901:11:1615.1501:32:353500:13:3400:00:4500:00:41
62 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M01:46:117700:23:024901:08:0115.8801:31:038200:15:0800:00:4400:00:48
63 7001ALBERT PUIG FEECABM01:46:221600:20:197501:12:5614.8101:33:152300:13:0700:00:5800:00:53
64 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:46:367800:23:036301:09:3415.5201:32:374700:13:5900:00:5400:00:42
65 4299JORDI BARTRONS CIRERACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:46:409400:23:254401:07:2316.0301:30:4810900:15:5200:00:3700:00:45
66 2148TONI GARCIA CUENCACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:46:468200:23:148701:14:5214.4301:38:06100:08:4000:00:4700:00:47
67 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:46:5410100:23:447701:13:4714.6401:37:31200:09:2300:00:5000:00:54
68 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:47:449100:23:215701:08:5415.6701:32:159200:15:2900:00:4400:00:39
69 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAV1F01:47:5410000:23:435801:08:5615.6701:32:398500:15:1500:00:4500:00:39
70 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:48:048900:23:195101:08:2215.8001:31:4112100:16:2300:01:2400:00:54
71 135MARTI PUJOL CASTELLACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:48:098300:23:155901:09:2315.5701:32:389600:15:3100:00:4300:00:35
72 2534SILVIA ROURA PEREZPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:48:139700:23:395601:08:5115.6901:32:3010500:15:4300:00:5500:00:31
73 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:48:345800:22:207101:11:5215.0301:34:125800:14:2200:00:4600:00:37
74 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:49:059200:23:236401:10:1015.3901:33:339800:15:3200:00:4200:00:35
75 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:49:067400:22:596501:10:3515.3001:33:349700:15:3200:00:3400:00:34
76 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM01:49:287100:22:537001:11:3415.0901:34:277600:15:0100:01:0600:00:52
77 7009LLUÍS PUIG I PUIGFEECABM01:49:314500:21:298301:14:1614.5401:35:454000:13:4600:01:2300:01:39
78 4313ALEX JIMENEZ T-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:50:389300:23:257201:12:0314.9901:35:288300:15:1000:00:5200:00:59
79 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:51:508100:23:127601:13:4614.6401:36:587100:14:5200:00:4900:00:40
80 299CARLES LERIN MARTINFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:51:548800:23:198401:14:3414.4801:37:535000:14:0100:00:5200:01:04
81 7012JOSÉ FERNANDO LOZANO CALVLLICENCIA DE DIAABM01:52:0110700:24:076801:10:5215.2401:34:5912900:17:0200:01:0500:01:36
82 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:52:0510400:24:027301:12:2814.9001:36:3010000:15:3500:00:5100:00:42
83 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV3M01:52:088000:23:058101:13:5714.6001:37:028000:15:0600:00:5200:00:43
84 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:52:3110200:23:457901:13:5614.6101:37:416900:14:5000:00:4700:00:40
85 2408CRISTIAN ARMENGOL GARCIATRICBM-CALELLAABM01:53:079000:23:208601:14:4514.4501:38:057700:15:0200:00:4400:00:45
86 8002RAFAEL GOMEZ SOLERLLICENCIA DE DIAV1M01:53:096100:22:369401:16:2314.1401:38:595500:14:1000:00:4900:00:46
87 3253OSCAR FERNANDEZSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:53:109600:23:378001:13:5714.6001:37:3410200:15:3600:00:5200:00:52
88 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:53:2611200:24:157801:13:5414.6101:38:098900:15:1700:00:5400:00:41
89 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:53:4210600:24:068501:14:3814.4701:38:447400:14:5800:00:5600:00:56
90 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:53:447600:23:029301:16:1414.1701:39:166200:14:2800:00:3900:00:42
91 4770CARLES SENDRA MANAUTCLUB ESPORTIU Z5V1M01:53:4910800:24:088201:14:1114.5601:38:199500:15:3000:00:5200:01:07
92 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:54:2812700:25:047401:12:4814.8401:37:5212400:16:3600:01:0000:01:00
93 1171RAMON PEREZ LINDEC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:54:328500:23:178901:15:4614.2501:39:039300:15:2900:00:5700:00:53
94 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:54:417200:22:559801:16:3014.1201:39:258800:15:1600:00:5100:00:53
95 3060JOAN ANTONI GARCIA CANOCLUB NATACIO OLOTABM01:55:1110300:23:598801:15:2414.3201:39:2310700:15:4800:00:4600:00:48
96 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:55:4611100:24:139001:15:5314.2301:40:0610400:15:4000:00:4300:00:43
97 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM01:56:094000:21:2510901:20:4113.3901:42:065100:14:0300:00:4600:00:53
98 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:56:448400:23:1610501:18:5413.6901:42:106500:14:3400:00:4800:00:37
99 5146NURIA FERRER CRUSELLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:56:4611300:24:329201:16:0314.2001:40:3511400:16:1100:01:0600:01:01
100 283TONI MARTINEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:56:5211800:24:509601:16:2914.1201:41:199900:15:3300:00:5200:00:38
101 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:57:376000:22:3410601:18:5513.6901:41:2911200:16:0800:00:5000:00:49
102 2748ALBERTO GOMEZ SANCHEZTRICBM-CALELLAABM01:58:0312600:25:049501:16:2414.1401:41:2812300:16:3500:00:5200:00:46
103 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV2M01:58:1314000:25:539701:16:2914.1201:42:2210800:15:5100:01:1600:01:00
104 4330XAVIER RELATS MOLINAC.N. VIC-ETBABM01:58:524600:21:3311701:22:2213.1101:43:557300:14:5700:00:4800:00:56
105 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM02:00:255600:22:1411801:22:3413.0801:44:4810300:15:3700:00:4600:00:59
106 3974MAR FRANCO PEÑUELACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:00:3214800:26:499101:15:5414.2301:42:4313900:17:4900:01:1900:00:58
107 6191MERCHE COMINO CASADOC.E. CERDANYOLA A.T.V1F02:00:4113500:25:3810401:18:4913.7001:44:2711600:16:1400:01:0200:00:51
108 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:00:5613000:25:1710201:18:1113.8101:43:2813500:17:2800:01:0200:01:05
109 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF02:00:579800:23:4011501:21:5713.1801:45:379100:15:2000:00:3700:00:39
110 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:00:5914500:26:1113101:24:5212.7301:51:03300:09:5600:00:5000:00:45
111 4281LUIS JIMENEZ MONTESC.A. IGUALADAABM02:01:1512400:24:5710801:19:5413.5201:44:5112200:16:2400:02:0200:01:50
112 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV2M02:01:189500:23:2612001:22:5513.0301:46:217200:14:5700:01:0900:01:12
113 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:01:3214200:26:0210101:18:0713.8301:44:0913300:17:2300:01:1500:01:00
114 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:01:451100:19:5913901:29:4412.0401:49:43500:12:0200:00:3000:00:47
115 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB ESPORTIU Z5ABF02:01:4613800:25:4410301:18:1813.7901:44:0213800:17:4400:01:2500:00:56
116 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:01:5915100:27:0210001:17:5113.8701:44:5313100:17:0600:01:0100:01:23
117 3985RAFAEL SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:02:1012800:25:0611001:20:5313.3501:45:5911300:16:1100:01:1700:01:21
118 507RUBEN FERNANDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM02:02:1210500:24:0311901:22:5413.0301:46:578600:15:1500:00:5600:00:40
119 3954PAU VILLAR YANEZABSOLUT SPORTSUB23M02:02:188700:23:1812601:24:0012.8601:47:187500:15:0000:01:0700:00:57
120 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:02:1812100:24:5211101:21:0513.3201:45:5711900:16:2100:00:5400:00:45
121 4352TONI BORDANOBA OLLERCLUB TRIATLO MALGRATV2M02:02:4315500:27:409901:17:2213.9601:45:0213700:17:4100:01:2600:01:11
122 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV2M02:03:0011500:24:4711401:21:5013.2001:46:3712000:16:2300:01:0400:01:19
123 8003JAUME MESQUIDA FEBRERLLICENCIA DE DIAV1M02:03:5511400:24:3612301:23:2112.9601:47:5711000:15:5800:01:1700:01:05
124 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:04:2511000:24:1112501:23:5912.8601:48:1011700:16:1500:00:4500:00:45
125 3349LUCAS SAIED WITTROCKCLUB NATACIO SITGESABM02:04:436200:22:3613001:24:4912.7301:47:2513200:17:1800:00:4000:00:43
126 794JOFRE JOVELLAR ORTEGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:04:4412500:24:5712901:24:4012.7601:49:378100:15:0700:01:1400:01:00
127 7005ARNAU PLAFEECJNM02:05:0212300:24:5511601:22:1113.1401:47:0614400:17:5600:00:5500:01:09
128 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:05:0713700:25:4212201:23:1312.9801:48:5511500:16:1200:01:1000:00:58
129 90MARINA ALCARAZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABF02:05:1411900:24:5112401:23:2712.9401:48:1812700:16:5600:01:0100:00:49
130 5501LLUIS JORDI BAÑUELOS NAVACLUB ESPORTIU Z5V1M02:05:2114400:26:1011201:21:1813.2801:47:2814200:17:5300:00:5700:00:59
131 3282ROGER BERNAT MACIANW3TRIBCNV1M02:06:2713300:25:2512101:23:1112.9801:48:3614100:17:5100:01:0400:01:02
132 1676JAUME ARNALOT GARCIACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:06:3012900:25:1312801:24:2312.8001:49:3612600:16:5400:01:0800:01:25
133 5989ALBERT SOLA COLOMERATGCBINNABM02:07:0610900:24:1013201:25:0012.7101:49:1014500:17:5600:00:4700:00:51
134 4349ALBERT REVERTE PRUNEDAC.N. BADALONAABM02:07:137900:23:0413501:28:5312.1501:51:578700:15:1600:00:5100:00:38
135 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M02:09:4415300:27:3011301:21:2413.2701:48:5416000:20:5000:01:1000:01:25
136 3437JORGE SALIDO PINILLAC.N. BADALONAV2M02:10:329900:23:4113601:28:5712.1401:52:3814300:17:5400:00:4900:01:07
137 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF02:11:1316400:30:5810701:19:5013.5301:50:4815900:20:2500:01:0800:01:25
138 4344MANEL VALLES LOPEZCLUB ESPORTIU Z5V1M02:11:3613200:25:2313801:29:3312.0601:54:5612500:16:4000:01:1100:01:10
139 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM CALELLA TRIATHLONV2M02:11:4213400:25:3214001:29:5112.0201:55:2311800:16:1900:01:1900:00:57
140 1451JAVI TRENCHS ALFONSOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:12:476500:22:4014801:35:1711.3301:57:577000:14:5000:00:5600:01:08
141 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:12:5614900:26:5013301:27:4112.3201:54:3114800:18:2500:00:4100:00:39
142 3815EMILIO ARTURO MARILL SANTC.N. BADALONAABM02:12:5711600:24:4914301:31:1111.8401:56:0012800:16:5700:00:5600:00:42
143 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:13:2514700:26:4713401:28:4812.1601:55:3514000:17:5000:01:1400:01:51
144 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:13:5216200:30:5312701:24:1412.8201:55:0715200:18:4500:00:3900:00:32
145 6115MARINA MARTINEZ RASCONC.E. CERDANYOLA A.T.ABF02:15:3313600:25:4114401:31:2111.8201:57:0214900:18:3100:01:0600:01:12
146 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:15:4615400:27:3114101:29:5612.0101:57:2714600:18:1900:00:5800:00:00
147 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:16:5515700:28:2413701:29:0012.1301:57:2415300:19:3100:00:4900:00:55
148 7010MARIA SANCHEZ VILLENLLICENCIA DE DIAABF02:17:3515200:27:1014201:30:1511.9701:57:2515700:20:1000:01:5800:01:41
149 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:20:058600:23:1715801:41:0010.6902:04:1710600:15:4800:00:3400:00:34
150 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F02:20:077300:22:5715901:41:3410.6302:04:3110100:15:3600:00:4200:00:40
151 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:20:0912000:24:5115301:39:1810.8802:04:0911100:16:0000:01:2200:01:22
152 2343XAVIER ACOSTA JULIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M02:21:356700:22:4414601:34:0611.4801:56:5016400:24:4500:01:0600:01:50
153 5360XAVIER ALVAREZ HERREROCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:21:4613900:25:5315001:35:5711.2602:01:5015600:19:5600:00:5700:00:47
154 329ADRIA NAVARRETE JIMENEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:21:5911700:24:5016001:41:3910.6202:06:299400:15:3000:01:2300:01:24
155 4282LAIA SABATE MARQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F02:22:2613100:25:2115601:40:0210.8002:05:2313000:17:0300:01:3300:01:23
156 3975LAIA RIUDAVETS VICTORYPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:23:1712200:24:5415701:40:4710.7202:05:4113600:17:3600:00:4000:00:35
157 7011LLORENÇ ALBANELL BOTRONSLLICENCIA DE DIAABM02:23:5116300:30:5514501:33:1911.5702:04:1415500:19:3700:01:0100:01:19
158 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:23:5516000:29:3614901:35:3811.2902:05:1415100:18:4100:01:0400:00:53
159 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:23:5814300:26:0715501:39:2610.8602:05:3314700:18:2500:01:2700:01:03
160 4355JOSE SANDA PAZOSC.E. RAYOTEAMV1M02:25:3314600:26:4615201:39:1510.8802:06:0115400:19:3200:01:0700:01:03
161 7007CARLOS VACA VIÑUELASLLICENCIA DE DIAV1M02:26:0715900:29:3514701:34:1311.4602:03:4816200:22:1900:01:4300:01:21
162 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M02:26:1515600:27:4715101:37:1911.1002:05:0616100:21:0900:01:1100:01:12
163 818ANTONI JOAN HUMBERTINDEPENDENTV2M02:28:4515800:29:0915401:39:2310.8702:08:3215800:20:1300:00:5800:01:02
164 1921MONTSERRAT PEREZ AYALAC.E. CERDANYOLA A.T.V2F02:31:4815000:26:5716201:47:2610.0502:14:2313400:17:2500:01:2600:01:10
165 7006STEFANO ZANELLATO MONTURILLICENCIA DE DIAABM02:33:3714100:25:5916301:49:059.9002:15:0415000:18:3300:02:5400:01:26
166 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994ABF02:37:1816100:30:0916101:44:4710.3102:14:5616300:22:2200:00:4700:01:06


NF 69JAVIER ELIZALDE HEREDIATEAM CALELLA TRIATHLONABM00:00:00000:24:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5000:00:00
NF 3273ANTONI GILI GUALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:00:00000:28:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2600:00:00
NF 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF00:00:00000:27:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5100:00:00
NF 4266DIDAC DUART CASTELLSCLUB ESPORTIU Z5V1M00:00:00000:27:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:4900:00:00
NF 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F00:00:00000:28:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3400:00:00
NF 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:00:00000:19:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3300:00:00
NF 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M00:00:00000:19:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00




NP 3471CARLOS DELGADO GARCIACLUB MEDINA TRIATLOABM
NP 7003MARINA FAGES DE VERAFEECABF
NP 5937DANIEL RODRIGUEZ GARCIACLUB MEDINA TRIATLOV1M
NP 5944JORDI ROSSELLO GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M
NP 7002FERRAN PERALBA ARLÀLLICENCIA DE DIASUB23M
NP 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M
NP 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM
NP 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM
NP 7004EDUARD FRIASLLICENCIA DE DIAABM
NP 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM
NP 2641ANNA BAREA GARCIACLUB TRIATLO LLUÇANESABF
NP 2199MONTSERRAT MALDONADO PINTCLUB TRIATLO MALGRATV1F
NP 4306VICTOR SANCHEZ OLMOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM
NP 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLCLUB TRIATLO MALGRATABM
NP 773CARLOS HUERTAS NADALG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M
NP 8001CRISTINA INIESTA PEREZFEECABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32