RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
173 166 7 0 5 18 2 16 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2503ABEL SERRA SUCARRATC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:32:191200:20:001600:59:4118.101:19:411400:12:3800:00:2800:00:45
2 4371BIEL FARRE CANADELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:37:48000:00:00000:00:00001:24:223300:13:2600:00:0000:01:07
3 4348JOAN RIBA PUIGORIOCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:43:234900:21:403901:06:2616.2601:28:069000:15:1700:00:5100:00:49
4 4299JORDI BARTRONS CIRCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:46:409400:23:254401:07:2316.0301:30:4810900:15:5200:00:3700:00:45
5 135MARTI PUJOL CASTELLCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:48:098300:23:155901:09:2315.5701:32:389600:15:3100:00:4300:00:35
6 7005ARNAU PLAFEECJNM02:05:0212300:24:5511601:22:1113.1401:47:0614400:17:5600:00:5500:01:09
7 329ADRIA NAVARRETE JIMCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:21:5911700:24:5016001:41:3910.6202:06:299400:15:3000:01:2300:01:24
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2534SILVIA ROURA PEREZPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:48:139700:23:395601:08:5115.6901:32:3010500:15:4300:00:5500:00:31
2 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F02:00:5914500:26:1113101:24:5212.7301:51:03300:09:5600:00:5000:00:45
3 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F02:20:077300:22:5715901:41:3410.6302:04:3110100:15:3600:00:4200:00:40
4 3975LAIA RIUDAVETS VICTPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:23:1712200:24:5415701:40:4710.7202:05:4113600:17:3600:00:4000:00:35
5 5030SUSANA MENDOZA MORAPRAT TRIATLO 1994ABF02:37:1816100:30:0916101:44:4710.3102:14:5616300:22:2200:00:4700:01:06
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:31:46600:19:321901:00:1017.9501:19:42600:12:0400:00:4200:00:40
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:31:47200:19:022201:00:4017.801:19:42700:12:0500:00:2400:00:46
3 2835CESAR CASTAÑO VICENCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:33:353100:20:52700:58:4918.3601:19:414600:13:5400:00:3700:00:40
4 1707RUBEN JIMENEZ PICAZASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:39:102500:20:37000:00:00000:00:00000:00:0000:00:3900:00:00
5 3368MARC GARCIA VILLODRC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:41:132100:20:324501:07:2716.0101:27:592600:13:1400:00:3700:00:22
6 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:42:144800:21:384201:07:1516.0601:28:533000:13:2100:00:4500:00:38
7 3954PAU VILLAR YANEZABSOLUT SPORTSUB23M02:02:188700:23:1812601:24:0012.8601:47:187500:15:0000:01:0700:00:57
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:44:187000:22:533801:06:2316.2701:29:167800:15:0200:00:3700:00:32
2 4263SONIA QUIROGA PADILCLUB ESPORTIU Z5ABF02:01:4613800:25:4410301:18:1813.7901:44:0213800:17:4400:01:2500:00:56
3 90MARINA ALCARAZ MARTCLUB ESPORTIU Z5ABF02:05:1411900:24:5112401:23:2712.9401:48:1812700:16:5600:01:0100:00:49
4 6115MARINA MARTINEZ RASC.E. CERDANYOLA A.T.ABF02:15:3313600:25:4114401:31:2111.8201:57:0214900:18:3100:01:0600:01:12
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4264MARIO SINUES MICOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:23:00100:18:59100:51:3720.9201:10:361000:12:2400:00:3600:00:37
2 3970ADRIA NOGUERA SOLDCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:24:03400:19:25200:51:4720.8601:11:121900:12:5100:00:2700:00:26
3 4351IÑAKI GOENAGA ARISTCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:001000:19:581700:59:4818.0601:19:46800:12:1400:00:4100:00:48
4 971ALEIX SELLARES GONZCLUB NATACIO SALLENTABM01:32:28700:19:362101:00:1217.9401:19:481500:12:4000:00:5000:00:49
5 36CARLOS LARIOS JIMÉNC.A. IGUALADAABM01:32:39900:19:541800:59:5918.0101:19:531800:12:4600:00:2800:00:52
6 2487DAVID SEREROLS TORRC.A. IGUALADAABM01:37:304300:21:272301:02:0017.4201:23:275200:14:0300:01:0300:00:47
7 4268JULIO CESAR GAONA C.E.T. DISTANCEABM01:40:263500:21:172601:04:0316.8601:25:207900:15:0600:00:5900:00:53
8 7008JOSEP SALVATELLA SUFEECABM01:46:055300:21:536701:10:4915.2501:32:423100:13:2300:00:5700:00:39
9 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:51:508100:23:127601:13:4614.6401:36:587100:14:5200:00:4900:00:40
10 5413KILIAN GUTIERREZ GATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:53:4210600:24:068501:14:3814.4701:38:447400:14:5800:00:5600:00:56
11 3349LUCAS SAIED WITTROCCLUB NATACIO SITGESABM02:04:436200:22:3613001:24:4912.7301:47:2513200:17:1800:00:4000:00:43
12 4349ALBERT REVERTE PRUNC.N. BADALONAABM02:07:137900:23:0413501:28:5312.1501:51:578700:15:1600:00:5100:00:38
13 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM02:20:058600:23:1715801:41:0010.6902:04:1710600:15:4800:00:3400:00:34
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:54:417200:22:559801:16:3014.1201:39:258800:15:1600:00:5100:00:53
2 3789ANNA GOMEZ MUÑOZTEAM TRIRELAYABF02:15:4615400:27:3114101:29:5612.0101:57:2714600:18:1900:00:5800:00:00
3 7010MARIA SANCHEZ VILLLLICENCIA DE DIAABF02:17:3515200:27:1014201:30:1511.9701:57:2515700:20:1000:01:5800:01:41
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:50800:19:39400:54:1819.8901:13:572100:12:5300:00:3100:00:32
2 5898FRANCESC LOPEZ MARICLUB MEDINA TRIATLOABM01:32:582600:20:371000:59:0618.2701:19:432700:13:1500:00:3400:00:48
3 5305DIDAC VILARDAGA SOLCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:33:021700:20:231400:59:2518.1801:19:482500:13:1400:00:3500:00:47
4 7013ALBERT CARRERAS BASFEECABM01:33:444200:21:26600:58:2918.4701:19:554200:13:4900:00:4800:00:54
5 4276ISIDORO MAYA AGUDOC.N. MOLINS DE REIABM01:38:393800:21:202501:03:4716.9301:25:073400:13:3200:00:3700:00:43
6 1463ADRIA RIERA GOMEZTRICBM-CALELLAABM01:41:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 5235RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:42:386600:22:443301:05:1516.5501:27:596700:14:3900:00:4400:00:44
8 3410DAVID LOPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:43:244400:21:294701:07:3715.9701:29:065700:14:1800:00:3700:00:39
9 2121MARC VALLMAJO MICALCLUB NATACIO BANYOLESABM01:46:076800:22:476101:09:2815.5501:32:154500:13:5200:00:4800:01:30
10 7001ALBERT PUIG FEECABM01:46:221600:20:197501:12:5614.8101:33:152300:13:0700:00:5800:00:53
11 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM01:49:287100:22:537001:11:3415.0901:34:277600:15:0100:01:0600:00:52
12 2408CRISTIAN ARMENGOL GTRICBM-CALELLAABM01:53:079000:23:208601:14:4514.4501:38:057700:15:0200:00:4400:00:45
13 2644MIQUEL IZQUIERDO DEC.E. RAYOTEAMABM01:56:094000:21:2510901:20:4113.3901:42:065100:14:0300:00:4600:00:53
14 283TONI MARTINEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:56:5211800:24:509601:16:2914.1201:41:199900:15:3300:00:5200:00:38
15 4330XAVIER RELATS MOLINC.N. VIC-ETBABM01:58:524600:21:3311701:22:2213.1101:43:557300:14:5700:00:4800:00:56
16 3447FERRAN BALCELLS PICCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:01:451100:19:5913901:29:4412.0401:49:43500:12:0200:00:3000:00:47
17 7011LLORENÇ ALBANELL BOLLICENCIA DE DIAABM02:23:5116300:30:5514501:33:1911.5702:04:1415500:19:3700:01:0100:01:19
18 7006STEFANO ZANELLATO MLLICENCIA DE DIAABM02:33:3714100:25:5916301:49:059.902:15:0415000:18:3300:02:5400:01:26
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3974MAR FRANCO PEÑUELACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:00:3214800:26:499101:15:5414.2301:42:4313900:17:4900:01:1900:00:58
2 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF02:00:579800:23:4011501:21:5713.1801:45:379100:15:2000:00:3700:00:39
3 2582RAQUEL EGEA CORTESC.A. IGUALADAABF02:11:1316400:30:5810701:19:5013.5301:50:4815900:20:2500:01:0800:01:25
4 5062ANA FUENTES GONZALETEAM TRIRELAYABF02:13:5216200:30:5312701:24:1412.8201:55:0715200:18:4500:00:3900:00:32
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:30:551300:20:09500:58:0918.5701:18:181300:12:3700:00:3200:00:27
2 5896SALVADOR GRAN ESTEVCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:32:332700:20:38800:59:0218.2901:19:402000:12:5300:00:3500:00:41
3 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:37:243000:20:502401:03:0817.1101:23:583200:13:2600:00:3500:00:33
4 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:39:084100:21:262701:04:0516.8501:25:313600:13:3700:00:5800:01:06
5 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:43:065000:21:434001:06:4916.1601:28:326400:14:3400:00:5700:00:52
6 4364ALBERTO LOPEZ SERNACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:43:135200:21:484301:07:2116.0401:29:095300:14:0400:01:0700:00:49
7 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:43:366300:22:383701:06:1216.3101:28:506800:14:4600:00:4700:00:34
8 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:45:116900:22:504101:07:0916.0801:29:598400:15:1200:00:3200:00:31
9 4350CRISTIAN MARTINEZ MCLUB TRIATLO MALGRATABM01:45:556400:22:395501:08:4015.7301:31:196600:14:3600:00:5000:00:45
10 5253CRISTIAN NAVARRO MCLUB ESPORTIU Z5ABM01:46:367800:23:036301:09:3415.5201:32:374700:13:5900:00:5400:00:42
11 2148TONI GARCIA CUENCACCT SALOU COSTA DAURADAABM01:46:468200:23:148701:14:5214.4301:38:06100:08:4000:00:4700:00:47
12 3699JUAN LUIS GARCIA ESCLUB TRIATLO SABADELLABM01:48:048900:23:195101:08:2215.801:31:4112100:16:2300:01:2400:00:54
13 7009LLUÍS PUIG I PUIGFEECABM01:49:314500:21:298301:14:1614.5401:35:454000:13:4600:01:2300:01:39
14 7012JOSÉ FERNANDO LOZANLLICENCIA DE DIAABM01:52:0110700:24:076801:10:5215.2401:34:5912900:17:0200:01:0500:01:36
15 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:53:447600:23:029301:16:1414.1701:39:166200:14:2800:00:3900:00:42
16 3060JOAN ANTONI GARCIA CLUB NATACIO OLOTABM01:55:1110300:23:598801:15:2414.3201:39:2310700:15:4800:00:4600:00:48
17 2748ALBERTO GOMEZ SANCHTRICBM-CALELLAABM01:58:0312600:25:049501:16:2414.1401:41:2812300:16:3500:00:5200:00:46
18 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM02:00:255600:22:1411801:22:3413.0801:44:4810300:15:3700:00:4600:00:59
19 4281LUIS JIMENEZ MONTESC.A. IGUALADAABM02:01:1512400:24:5710801:19:5413.5201:44:5112200:16:2400:02:0200:01:50
20 507RUBEN FERNANDEZ RIVC.E. RAYOTEAMABM02:02:1210500:24:0311901:22:5413.0301:46:578600:15:1500:00:5600:00:40
21 794JOFRE JOVELLAR ORTECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:04:4412500:24:5712901:24:4012.7601:49:378100:15:0700:01:1400:01:00
22 1676JAUME ARNALOT GARCICLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:06:3012900:25:1312801:24:2312.801:49:3612600:16:5400:01:0800:01:25
23 5989ALBERT SOLA COLOMERTGCBINNABM02:07:0610900:24:1013201:25:0012.7101:49:1014500:17:5600:00:4700:00:51
24 1451JAVI TRENCHS ALFONSCCT SALOU COSTA DAURADAABM02:12:476500:22:4014801:35:1711.3301:57:577000:14:5000:00:5600:01:08
25 3815EMILIO ARTURO MARILC.N. BADALONAABM02:12:5711600:24:4914301:31:1111.8401:56:0012800:16:5700:00:5600:00:42
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5053NOEMI MORENO CASTAÑC.A. IGUALADAV1F01:47:5410000:23:435801:08:5615.6701:32:398500:15:1500:00:4500:00:39
2 5146NURIA FERRER CRUSELCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:56:4611300:24:329201:16:0314.201:40:3511400:16:1100:01:0600:01:01
3 4282LAIA SABATE MARQUECCT SALOU COSTA DAURADAV1F02:22:2613100:25:2115601:40:0210.802:05:2313000:17:0300:01:3300:01:23
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:23:15300:19:17300:52:0520.7401:11:22400:11:5300:00:2300:00:33
2 4259DANI BORDALLO ROVIRCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:32:09500:19:292001:00:1117.9501:19:401100:12:2900:00:3500:00:43
3 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:32:502300:20:361300:59:1618.2201:19:522200:12:5800:00:3800:00:59
4 3612DAVID MALAGON LOPECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:33:091800:20:261500:59:2618.1701:19:522800:13:1700:00:3200:00:59
5 3614ROBERTO FIDALGO LOCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:33:402800:20:381200:59:1218.2401:19:504300:13:5000:00:3200:00:59
6 129ALEIX TORRENT RAMALCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:34:073600:21:18900:59:0318.2901:20:213900:13:4600:00:4500:01:29
7 4321MIGUEL ANGEL PEREZ TRICBM-CALELLAV1M01:37:201400:20:103101:04:5416.6401:25:04900:12:1600:00:4700:00:32
8 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:37:281900:20:282901:04:1416.8101:24:421700:12:4600:00:4700:00:41
9 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:38:511500:20:143201:05:0016.6201:25:143700:13:3700:00:3600:00:38
10 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM TRIRELAYV1M01:39:122000:20:303501:05:2416.5101:25:542900:13:1800:00:4100:00:35
11 4310MARTINIA SABATERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:41:382900:20:475001:08:2115.801:29:081200:12:3000:00:4300:00:44
12 3003ALEX PLA LORENTEC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:42:205500:21:583601:06:0016.3601:27:585900:14:2200:00:4400:00:45
13 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:42:427500:23:003401:05:1516.5501:28:156100:14:2700:00:4600:00:37
14 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M01:44:585700:22:155401:08:3515.7501:30:505400:14:0800:00:5400:00:42
15 5225MARC SOLER BLASCOTEAM TRIRELAYV1M01:49:059200:23:236401:10:1015.3901:33:339800:15:3200:00:4200:00:35
16 5446ROGER SALVADOR GIMETRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:49:067400:22:596501:10:3515.301:33:349700:15:3200:00:3400:00:34
17 4313ALEX JIMENEZ T-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:50:389300:23:257201:12:0314.9901:35:288300:15:1000:00:5200:00:59
18 4770CARLES SENDRA MANAUCLUB ESPORTIU Z5V1M01:53:4910800:24:088201:14:1114.5601:38:199500:15:3000:00:5200:01:07
19 1171RAMON PEREZ LINDEC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:54:328500:23:178901:15:4614.2501:39:039300:15:2900:00:5700:00:53
20 3985RAFAEL SAMPEDRO BARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:02:1012800:25:0611001:20:5313.3501:45:5911300:16:1100:01:1700:01:21
21 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:02:1812100:24:5211101:21:0513.3201:45:5711900:16:2100:00:5400:00:45
22 5501LLUIS JORDI BAÑUELOCLUB ESPORTIU Z5V1M02:05:2114400:26:1011201:21:1813.2801:47:2814200:17:5300:00:5700:00:59
23 3282ROGER BERNAT MACIAW3TRIBCNV1M02:06:2713300:25:2512101:23:1112.9801:48:3614100:17:5100:01:0400:01:02
24 2315HECTOR MOLINA GIMENW3TRIBCNV1M02:09:4415300:27:3011301:21:2413.2701:48:5416000:20:5000:01:1000:01:25
25 7007CARLOS VACA VIÑUELALLICENCIA DE DIAV1M02:26:0715900:29:3514701:34:1311.4602:03:4816200:22:1900:01:4300:01:21
26 288DAVID FERNANDEZ FUGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M02:26:1515600:27:4715101:37:1911.102:05:0616100:21:0900:01:1100:01:12
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:55:4611100:24:139001:15:5314.2301:40:0610400:15:4000:00:4300:00:43
2 6191MERCHE COMINO CASADC.E. CERDANYOLA A.T.V1F02:00:4113500:25:3810401:18:4913.701:44:2711600:16:1400:01:0200:00:51
3 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:04:2511000:24:1112501:23:5912.8601:48:1011700:16:1500:00:4500:00:45
4 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F02:12:5614900:26:5013301:27:4112.3201:54:3114800:18:2500:00:4100:00:39
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 709GERMA BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M01:33:252200:20:331100:59:1118.2501:19:443800:13:4100:00:4000:00:54
2 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:42:503900:21:224601:07:3715.9701:28:594400:13:5100:00:3000:00:32
3 374DOMINGO ROIG VAZQUEC.E.T. DISTANCEV1M01:44:403400:21:166001:09:2415.5601:30:404900:14:0000:00:3700:00:39
4 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:44:465100:21:445301:08:3115.7601:30:156300:14:3100:00:5100:00:53
5 2946NARCIS DOMINGO MASCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:45:165400:21:556201:09:3415.5201:31:294100:13:4700:00:5400:00:41
6 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:45:275900:22:345201:08:2715.7801:31:016000:14:2600:00:5800:00:49
7 163ENRIC ALTAYO VINYALCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:46:023300:21:036601:10:4215.2801:31:455600:14:1700:00:4600:00:42
8 1274XAVIER GISPERT PORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:46:093700:21:196901:11:1615.1501:32:353500:13:3400:00:4500:00:41
9 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M01:48:345800:22:207101:11:5215.0301:34:125800:14:2200:00:4600:00:37
10 3196JOSE DOMINGUEZ SANCCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:52:0510400:24:027301:12:2814.901:36:3010000:15:3500:00:5100:00:42
11 8002RAFAEL GOMEZ SOLERLLICENCIA DE DIAV1M01:53:096100:22:369401:16:2314.1401:38:595500:14:1000:00:4900:00:46
12 3253OSCAR FERNANDEZSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:53:109600:23:378001:13:5714.601:37:3410200:15:3600:00:5200:00:52
13 3606RAMON SANCHEZ FONTCCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:53:2611200:24:157801:13:5414.6101:38:098900:15:1700:00:5400:00:41
14 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:56:448400:23:1610501:18:5413.6901:42:106500:14:3400:00:4800:00:37
15 8003JAUME MESQUIDA FEBRLLICENCIA DE DIAV1M02:03:5511400:24:3612301:23:2112.9601:47:5711000:15:5800:01:1700:01:05
16 4344MANEL VALLES LOPEZCLUB ESPORTIU Z5V1M02:11:3613200:25:2313801:29:3312.0601:54:5612500:16:4000:01:1100:01:10
17 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:13:2514700:26:4713401:28:4812.1601:55:3514000:17:5000:01:1400:01:51
18 2343XAVIER ACOSTA JULIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M02:21:356700:22:4414601:34:0611.4801:56:5016400:24:4500:01:0600:01:50
19 4355JOSE SANDA PAZOSC.E. RAYOTEAMV1M02:25:3314600:26:4615201:39:1510.8802:06:0115400:19:3200:01:0700:01:03
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:20:0912000:24:5115301:39:1810.8802:04:0911100:16:0000:01:2200:01:22
2 196LAURA SARAROLS RAMSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:23:5516000:29:3614901:35:3811.2902:05:1415100:18:4100:01:0400:00:53
3 1921MONTSERRAT PEREZ AYC.E. CERDANYOLA A.T.V2F02:31:4815000:26:5716201:47:2610.0502:14:2313400:17:2500:01:2600:01:10
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTIPRAT TRIATLO 1994V2M01:38:072400:20:363001:04:4816.6701:25:241600:12:4300:00:4200:00:39
2 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:38:113200:20:542801:04:1016.8301:25:042400:13:0700:00:4600:00:49
3 4131ROBERTO CAMARASA TRCLUB NATACIO SITGESV2M01:43:194700:21:354801:07:4515.9401:29:204800:13:5900:00:5200:00:52
4 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:47:449100:23:215701:08:5415.6701:32:159200:15:2900:00:4400:00:39
5 153JOSEP MARIA ALSINA SOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:52:3110200:23:457901:13:5614.6101:37:416900:14:5000:00:4700:00:40
6 435CARLOS MENDEZ VILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:54:2812700:25:047401:12:4814.8401:37:5212400:16:3600:01:0000:01:00
7 3195DAVID DELLUNDE MARTCLUB TRIATLO MALGRATV2M01:58:1314000:25:539701:16:2914.1201:42:2210800:15:5100:01:1600:01:00
8 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV2M02:00:5613000:25:1710201:18:1113.8101:43:2813500:17:2800:01:0200:01:05
9 1427ESTEBAN ARAUZO PALAC.E.T. DISTANCEV2M02:01:189500:23:2612001:22:5513.0301:46:217200:14:5700:01:0900:01:12
10 1258ALBERT JIMENEZ ESTRSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M02:01:3214200:26:0210101:18:0713.8301:44:0913300:17:2300:01:1500:01:00
11 4352TONI BORDANOBA OLLECLUB TRIATLO MALGRATV2M02:02:4315500:27:409901:17:2213.9601:45:0213700:17:4100:01:2600:01:11
12 760ENRIC BALAÑA FERRECCT SALOU COSTA DAURADAV2M02:03:0011500:24:4711401:21:5013.201:46:3712000:16:2300:01:0400:01:19
13 3437JORGE SALIDO PINILLC.N. BADALONAV2M02:10:329900:23:4113601:28:5712.1401:52:3814300:17:5400:00:4900:01:07
14 5312FEDE MARTINEZ RODRICLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:16:5515700:28:2413701:29:0012.1301:57:2415300:19:3100:00:4900:00:55
15 5360XAVIER ALVAREZ HERRCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:21:4613900:25:5315001:35:5711.2602:01:5015600:19:5600:00:5700:00:47
16 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:23:5814300:26:0715501:39:2610.8602:05:3314700:18:2500:01:2700:01:03
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1709MIQUEL GENOLLA SUBIINDEPENDENTV2M01:46:117700:23:024901:08:0115.8801:31:038200:15:0800:00:4400:00:48
2 299CARLES LERIN MARTINFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:51:548800:23:198401:14:3414.4801:37:535000:14:0100:00:5200:01:04
3 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M02:05:0713700:25:4212201:23:1312.9801:48:5511500:16:1200:01:1000:00:58
4 5619EMILIO TORRES GUTIETEAM TRIRELAYV2M02:11:4213400:25:3214001:29:5112.0201:55:2311800:16:1900:01:1900:00:57
5 818ANTONI JOAN HUMBERTINDEPENDENTV2M02:28:4515800:29:0915401:39:2310.8702:08:3215800:20:1300:00:5800:01:02
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:46:5410100:23:447701:13:4714.6401:37:31200:09:2300:00:5000:00:54
2 800ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV3M01:52:088000:23:058101:13:5714.601:37:028000:15:0600:00:5200:00:43
3 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:57:376000:22:3410601:18:5513.6901:41:2911200:16:0800:00:5000:00:49
4 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:01:5915100:27:0210001:17:5113.8701:44:5313100:17:0600:01:0100:01:23

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32